عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

سلام  302

پارادوکس / پاک 

(1402 خرداد 8، 23:50)Summer77 نوشته است:
(1402 خرداد 8، 12:53)Summer77 نوشته است: فقط میتونم بگم خسته شدم،
با اینکه متاهلم باز این کارو انجام میدم?

۲۵ سالمه 
تقریبا از ۱۵ سالگی درگیرم 
اصلا اوایل نمیدونستم این کاری که میکنم بهش میگن خودارضایی 
،گفتم ازدواج کنم اوکی میشه همه چی
متأسفانه نشد
خودمو گول زدم گفتم دوران عقد تموم شه این تموم میشه چون دوریم و شرایطش نیست برای برطرف کردن نیازم،
متأسفانه حتی بعد عروسی هم نشد?
هر روز بدتر میشه بهتر نمیشه،

پس میتونیم بگیم تلاشی برای پاکی و ترک نکردی و عضویت در این سایت اولین حرکتِ جدی محسوب میشه ؟

من آگاهی زیادی در زمینه ی خودارضایی پس از ازدواج ندارم ، ولی حس میکنم مراجعه به یک روانشناسِ متخصص بهتر باشه . ضمنِ اینکه آگاهی پارتنر و طرف مقابل هم میتونه موثر باشه . عزیزم درگیری به خودارضایی سخت هست ولی ناامیدی بدتر از اون هست . 
وقتی میگی خسته شدی و میخوای این گناه و ترک کنی نصف مسیر و طی کردی . همین پشیمونی و جست و جوی راهی برای شروعِ ترک و پاکی خیلی ارزشمند هست . 
به نظرم تاپیک های ترک و بخون ، با خودارضایی و مضراتش آشنا شو . کم کم پیشرفت میکنی و به امید خدا موفق میشی 1
 سپاس شده توسط
(1402 خرداد 6، 22:52)ویلو نوشته است: خب سلام
من این مدت یه پاکی هشت روزه داشتم.. ولی خب. خوب نبود.
هنوز مشکل عادت ها حل نشده‌ و دارم دست و پنجه نرم میکنم..

میخواستم تو چله ی موسوی اینو ترکش کنم ولی باز اوضاعم خوب نیست میکشدم به بی راهه.
امروز صفر میکنم. و از فردا باز تلاش میکنم... که لغزش نداشته باشم.. ولی خیلی سخته. جدیدا خیلی تو زندگیم احساس پوچی و بیهودگی میکنم و کل اصل زندگیم برام رفته زیر سوال. توی خونه ام همش درگیری داریم و لحظه ای ارامش و اسایش نیست. هی همه باهم بحث و دعوامیکنن منم تحملم تموم شده همهی اینا میرن تو مخم.

یه کلاس زبان میرفتم که حس خوبی بهم میداد ولی انگار جدیدا اونم تبدیل شده به قوز بالاقوز برام. و همش به خودم لعنت میفرستم بابت همه چی   Swear1

ولی حالا باز دارم سعیمو میکنم‌دیگه. جدیدا با خدا بیشتر حرف میزنم هرچند همش دعواییه. ولی یکی بهم میگفت با خدا حرف بزن هرچند با دعوا، هرچی تو دلته بگو چون اگه نگی هی ازش دور تر میشی. نمازامم خیلی دارم سعی میکنم درست بخونم چون شنیدم نماز درست تاثیر خودشو میذاره اگه احکامشو رعایت کنی و اینا. حالا نمیدونم.. همینطوری دارم پیش میرم دیگه.

برا چارت بلند مدت خ.ا م برنامه داشتم ولی نتونستم باهاش پیش برم.اما هنوز اون اصلاحات عادتای ریز ریزه ی بد رو دارم پیش میبرم. ولی عادت دست ورزی رو هنوز نتونستم کاریش کنم.
ذهنمو سعی کردم کنترل کنم..و به جای اینکه با خیالات واهی همراه بشم.. هر از گاهی به خودم یاداوری میکنم که در حقیقت تنهام.. و این خیالات واهی کمکم نمیکنن.. تا الان که بد نبوده..

دلم میخواست به یکی بگم که یه پیشرفتک های کوچولویی داشتم.
گفتم بیام به شما بگم.

راستی  Confetti Confetti
گروه مکتبخونه بهم برگردوندن ادامه ی کتابخوانی مو. و گفتن صفرم نمیکنن به شرطی که ب خودم جریمه بدم. منم دوتا کتاب رو گفتم تا اخر ماه میخونم.  4chsmu1 4chsmu1 4chsmu1

نقل قول: ولی این بار تصمیم گرفتم یک راهِ گریز در مواقعِ ناراحتی که برای من لذت بخش هست و در برنامم داشته باشم . مثلا پیاده روی و تماشای برنامه بهم انرژی میده . میتونم پیشنهاد کنم تو هم از قبل برای خودت چند سرگرمی که بهت انرژی میده مشخص کنی . نظرت در موردش چیه ؟

در لغزش قبلی هم تصمیمِ جدی گرفته بودم که تعدادِ لغزش هام و کمتر کنم و خودم رو در موقعیتی قرار ندم که پروسه ی لغزش تا شروعِ پاکی خیلی طول بکشه . قبلا که درگیر میشدم یک هفته طول میکشید تا به طور جدی پاکی رو شروع کنم .
 پارادوکس جونم
منم سعی میکنم اینهارو داشته باشم.. اما معمولا وقتی به خ.ا میرسم که دیگه هیچ کودوم از راه های سرگرم کننده و لذت بخشم کار نمیکنن.. ینی نقطه نهاییِ داغونی و بدبختی بعدش به خ .ا میرسه..
همیشه دارم فکر میکنم که چطوری سطح روحی مو کنترل کنم که به اون داغونی و بدبختی نهایی نرسه.. ولی .‌. راهی پیدا نکردم

منم میفهمم.. منم دارم سعی میکنم که پروسه از لغزش تا شروع پاکی رو کنترلش کنم که فاصله شون زیاد نشه..

من بازم تلاش میکنم
ویلو/ ۶ خرداد / ۰ روز خوب.

راستی بچه ها میخوام عادت پیاده روی رو توی عادت هام جا بدم
تاپیکی برای عادت سازی داریم؟
یا میشه راهنماییم کنید؟

(1402 خرداد 6، 22:32)Hoorii نوشته است: سلام
Hoorii 
۱۴۰۲٫۳٫۶
0 روز خوب

عضو جدید میبینممممم 103
سلام حوری جوووون

خوش اومدی 2uge4p4

امیدوارم پر قدرت پیش بری  Confetti Confetti

سلام عزیزم 
ممنونم❤️
 سپاس شده توسط
امروز روز خوبی بود 
راستش دیشب قسم خوزدم تا جمعه پاک باشم
از سریالی شدن خسته ام 
از طرفی سخته کمردرد عصبی داشته باشی 
تنگی نفس ناشی از اضطراب هم داشته باشی 
و تنها مسکنت (خ ا ) رو از خودت بگیری 
سخته تو این شرایط بخوای تصمیم بگیری سبک زندگیتو عوض کنی و سراغ سایت بد نری 
اونم تو شرایطی که عادتت شده ...

امروز به همه ی سختی ها غلبه کردم 
-کتاب خوندم
-درس خوندم
-پیاده روی کردم
روز خوبی بود سرقولم بودم 
ولی نفسم هوزم تنگه ...
1 روز خوب به امید خدا 

(1402 خرداد 8، 23:50)Summer77 نوشته است:
(1402 خرداد 8، 12:53)Summer77 نوشته است: فقط میتونم بگم خسته شدم،
با اینکه متاهلم باز این کارو انجام میدم?

۲۵ سالمه 
اصلا اوایل نمیدونستم این کاری که میکنم بهش میگن خودارضایی 
،گفتم ازدواج کنم اوکی میشه همه چی
متأسفانه نشد
خودمو گول زدم گفتم دوران عقد تموم شه این تموم میشه چون دوریم و شرایطش نیست برای برطرف کردن نیازم،
متأسفانه حتی بعد عروسی هم نشد?
هر روز بدتر میشه بهتر نمیشه،

خیلی خوش اومدی خواهری  53
کاربرای زیادی اینجا پاکی های زیاد رو تجربه کردن 
و این ینی پاکی اصلا غیر ممکن نیست  Khansariha (69)
راستش همیشه نظر من اینه خ ا بیشتر از اینکه نیاز جنسی باشه یه اعتیاد روانیه  53258zu2qvp1d9v
با انجمن های مختلف کانون اشنا شو  Confetti
شک نکن اینجا بهشت مجازیه  2uge4p4

به امید پاکی همه  53

شکر گزاری امروز 
  1. خدایا شکرت به خاطر اسمون ابی
  2. شکر به خاطر خونه ای که داریم
  3. شکر که بارون اومد 
 سپاس شده توسط
سلام 
Hoorii

1402/03/7

دو روز خوب
 سپاس شده توسط
نقل قول: امروز روز خوبی بود 
راستش دیشب قسم خوزدم تا جمعه پاک باشم
از سریالی شدن خسته ام 
از طرفی سخته کمردرد عصبی داشته باشی 
تنگی نفس ناشی از اضطراب هم داشته باشی 
و تنها مسکنت (خ ا ) رو از خودت بگیری 
سخته تو این شرایط بخوای تصمیم بگیری سبک زندگیتو عوض کنی و سراغ سایت بد نری 
اونم تو شرایطی که عادتت شده ...

امروز به همه ی سختی ها غلبه کردم 
-کتاب خوندم
-درس خوندم
-پیاده روی کردم
روز خوبی بود سرقولم بودم 
ولی نفسم هوزم تنگه ...
1 روز خوب به امید خدا 

عزیزم  302
چیزی تا جمعه نمونده ، دو شب میخوابی بیدار میشی درس هات و میخونی میبینی جمعه شده  49-2 
خ ا نمیتونه مسکن باشه ، برای خودت خ ا رو توجیه نکن . خ ا یکی از بدترین گناهانِ دنیا هست . 
اولِ این مسیر سخت هست ، بعد از مدتی اون فشارِ اولیه از بین خواهد رفت . لطفا صبور باش و این سختی هارو به جون بخر تا پاکی ارزشمندی رو به دست بیاری  1 هیچ مسیر موفقیتی به آسونی به دست نمیاد.

نقل قول: شکر گزاری امروز 

1. خدایا شکرت به خاطر اسمون ابی

2. شکر به خاطر خونه ای که داریم

3. شکر که بارون اومد 

جریانِ شکرگزاری رو نخوندم . هر شب قراره شکرگزاری کنیم ؟ 7

1. خدایا شکرت به خاطر حالِ خوبٍ بقیه  63
2. شکرت به خاطر یک روز عادی  18
3. شکرت که کمک کردی امتحانم و خوب بدم  Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
خب شکر خدا امروز هم روز خوبی بود  2uge4p4
2 روز خوب  Confetti

همین الان که دارم پست میزنم صدای شیطانو شنیدم 
که داره بهم القا میکنه من زندگی بدی دارم 
و منفی های زندگیم بیشتر از مثبت هاش هست 
و من میدونم این حرفا درست نیست 
من غرق در نعمت پروردگارم هستم 
فقط یه چالش های کوچیکی هم وجود داره که ازشون میگذرم  Khansariha (69)

1- خدایا شکرت به خاطر اون اتفاق بزرگ که بهم فهموندی مورد عنایت خاصت هستم
2- شکرت به خاطر ظاهر خوبی که دارم
3- شکرت به خاطر اینکه دستمون به دهنمون میرسه 
4- شکرت به خاطر کانون 
5- شکرت به خاطر وجود خواهرم
6- شکرت به خاطر اون انجمن ادبی 

خدایا میدونم مشکلات من در نظر تو انقدر کوچیکو سادس که راحت حلشون میکنی ...
این ذهن منفی باف منه که مشکلاتمو گره ی کور میبینه 
اصلا خدایی به این بزرگی دارم 
قطعا مشکلاتم حل میشه نیاز به حرص خوردن نیس 

نقل قول: خ ا نمیتونه مسکن باشه ، برای خودت خ ا رو توجیه نکن . خ ا یکی از بدترین گناهانِ دنیا هست . 
بله حق با شماست خ مسکن نیست مخدره لحظه ای حالو خوب میکنه ولی بعد بدترش میکنه 
راستش ترجیح میدم خودمو گناهکار نبینم  53258zu2qvp1d9v خودمو کسی ببینم که راهو اشتباه رفته و بلد نبوده چجوری زندگی کنه چجوری احساسشو تخلیه کنه  53258zu2qvp1d9v  وحالا داره با کمک شما دوستای خوبی کانونی مخصوصا پارادوکس عزیز دل که امروز کلی کمکم کردی تا پاک بمونم ) سبک زندگیشو عوض میکنه تا یه ورژن بهتر از خودشو به نمایش بذاره  Khansariha (69)
اولِ این مسیر سخت هست ، بعد از مدتی اون فشارِ اولیه از بین خواهد رفت . لطفا صبور باش و این سختی هارو به جون بخر تا پاکی ارزشمندی رو به دست بیاری  [تصویر:  1.gif] هیچ مسیر موفقیتی به آسونی به دست نمیاد.

ممنون عزیزم ایشالا پاکی همه  2uge4p4

راستی درباره شکر گزاری هم 
گفتم من دارم انجام میدم هرکس خواست همراهیم کنه  302
 سپاس شده توسط
سلام  302

پارادوکس / پاک 

دقایقی پیش به این فکر میکردم که اگر به خودارضایی پناه ببرم چی میشه ؟ تصورش کردم و در آخر دیدم با لغزش مشکلِ اصلی فراموش نمیشه . ممکن هست چند لحظه لذت وجود داشته باشه یا ساعاتی رو مشغولِ سرچِ تصاویری باشم ولی این چند ساعت باعثِ فراموشی اتفاقاتِ امروز خواهد شد ؟! به جای خودارضایی به خدا پناه میبرم و به خودش توکل میکنم . متاسفانه همیشه اتفاقِ ناخوشایندی رخ میده و تو میگی از این بدتر نمیشه ولی بعدش بدتر از اون ها رو هم میبینی  53258zu2qvp1d9v 

گویند سنگ لعل شود در مقام صبر

آری شود ولیک به خون جگر شود

نقل قول: [quote pid='625497' dateline='1685554791']

راستی درباره شکر گزاری هم 
گفتم من دارم انجام میدم هرکس خواست همراهیم کنه  302

[/quote]

1. خدایا شکرت به خاطرِ آب و هوا
2. شکرت به خاطرِ نور و روشنایی و آب
3. شکرت به خاطر جسمِ سالم و نفسی که میاد و میره
 سپاس شده توسط
شکرگذاری من؛
خدایا شکرت برای نماز، ز*ب، *ثر، هییت، امشب، بارون، درس، امتحان.. و همه چیز..
.
.
.
 سپاس شده توسط
Summer جان نگفتی چی صدات کنیم. 49-2

نقل قول: راستی درباره شکر گزاری هم 
گفتم من دارم انجام میدم هرکس خواست همراهیم کنه  [تصویر:  302.gif]

بله که هستم.  Khansariha (121)
البته یبار گفتی رفتی دیگه من تنهایی شکرگزاری کردم 65

شکرگزاری امروزم 
خدایا ممنون که اطرافم پر از آدمای خوبه. 53
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
(1402 خرداد 10، 22:40)silent scream نوشته است: شکرگذاری من؛
خدایا شکرت برای نماز، ز*ب، *ثر، هییت، امشب، بارون، درس، امتحان.. و همه چیز..

و خداروشکر برای بهتر شدن شرایط، بهتر شدن من، رسیدن کتاب ها، پیدا شدن دوست های بهتر، بابت بالارفتن قدرت کنترل خودم، اتلاف وقت کمتر، و مهم تر از همه این عشقی؛ حرارتی که داره ایجاد میشه.. خاموشش نکن.. و ممنون برای شب ها و آل یاسین ها.. و ممنون برای همه چیز، ممنون که ناشکری هامو نشنیده میگیری و رهام نمی کنی.. شکرت..

بچه ها توی نماز هاتون، موقع بارون، و هر وقت یادم کردید، لطفا دعا کنید برای من هم. 53258zu2qvp1d9v  

کاش مشهد جور بشه، کاش ماه دیگه همین موقع ازتون برای چیدن چمدون مشهد مشورت بگیرم.. 

⊙_⊙
.
.
.
 سپاس شده توسط
نقل قول: بله که هستم.  [تصویر:  khansariha%20(121).gif]

البته یبار گفتی رفتی دیگه من تنهایی شکرگزاری کردم [تصویر:  65.gif]

بله  Khansariha (56)

من هرشب شکر کردم منتها تو دلم  4chsmu1
اون موقع چیز بود اخه ....
نمیخواستم بیام باران  42

نقل قول: مهم تر از همه این عشقی؛ حرارتی که داره ایجاد میشه

دیگه چی   65
اینجا چه خبره ؟؟   Khansariha (89)
نگفتم تو این موضوع صفو رعایت کنید  Gigglesmile
#شوخی 
نقل قول: ممنون برای شب ها و آل یاسین ها.. و ممنون برای همه چیز، ممنون که ناشکری هامو نشنیده میگیری و رهام نمی کنی.. شکرت..

بچه ها توی نماز هاتون، موقع بارون، و هر وقت یادم کردید، لطفا دعا کنید برای من هم. [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]  

خداروشکر عزیزم التماس دعا  53
 سپاس شده توسط
نقل قول: من هرشب شکر کردم منتها تو دلم  [تصویر:  4chsmu1.gif]
اون موقع چیز بود اخه ....
نمیخواستم بیام باران  [تصویر:  p.gif]

خیر باشه ایشالا.
توفیق اجباری شد ما هم شریک باشیم  302
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
نقل قول: دیگه چی   [تصویر:  65.gif]
اینجا چه خبره ؟؟   [تصویر:  khansariha%20(89).gif]
نگفتم تو این موضوع صفو رعایت کنید  [تصویر:  gigglesmile.gif]

منِ مظلوم اصلا قیافم به این چیزا می‌خوره؟!  9
یه عشق دیگه منظورمه  65
.
.
.
 سپاس شده توسط
خب سلام
من باز صفر شدم  Khansariha (116)
خیلی عجیب غریب بود اصن اتفاق افتادنش :/ و یه عامل‌نسبتا بیرونی داشت که نمیدونستم منجر میشه به شکستم.
ویلو/۱۰ خرداد / 0

دلایل شکست:
هیجان‌ کاذب خارجی
تنهایی
اراده ضعیف

البته این بار فهمیدم که باید یه پارامتر دیگه رو از مسیرم خ.ا حذف کنم که به نظرم اومد حرکت مفیدیه. و حتما انجامش میدم.
قصد نهاییم کلا کریه کردن و زشت کردن خ. ا توی ذهنمه به طوری که تنها چیزی ک بهم میده همون چند درصد هورمون باشه. دارم سعی میکنم به نظر روانی کلا لذت زدایی کنمش. (به نظرم حرکت مفیدی میاد اگه جواب داد بهتون میگم) 

فعلا کارهایی که دارم انجام میدم کنترل نگاه و ذهن و نرفتن ب سایتاست اینا رو ترک کردم. ولی کنترل دست مونده  Hanghead سخته.
منتها نمیتونم برم تو تاپیک کنترل و ذهن و نگاه تنبلیم میاد  4chsmu1

نقل قول: @ویلو جان من  خیلی از مار میترسم ولی هرموقع عکس پروفایلِ تورو میبینم خندم میگیره ، تصویرِ بامزه ای هست  

پارادوکس جان 
من اینو گذاشتم اصن شماها ببینید بخندید شاد بشید  4chsmu1 Gigglesmile

نقل قول: خیلی زیاد حرفت و درک میکنم ، ولی به نظرت تکرارِ هربار این چرخه و رسیدن به اون داغونی و بدبختی نهایی خوبه ؟ به نظرت روحمون و فرسوده تر نمیکنه؟! به نظرم تکرارِ لغزش و شروعِ جدید مارو ضعیف میکنه و همین باعث میشه که نتونیم مقاومتِ خوبی داشته باشیم و تایمِ وسوسه به لغزش و مدیریت کنیم . من فکر میکنم اگر پاکی طولانی مدتی داشته باشم میتونم قوی تر بشم و دیگه مثل قبل به اون نقطه ی نهایی لغزش و بدبختی نمیرسم و با چند ترفند و راهکاری که بلدم تایم های اورژانسی و با احتیاط مدیریت میکنم.

دقیقا درست میگی عزیزم این چرخه واقعا بده و اصلا فرسوده کننده ست ولی من دقت کردم دیدم یه سری مشکلاتِ ریزِ زیر مجموعه ای دارم که باید اونارو اول ترک کنم. من اول شعی کردم یه دفعه روزهای ترکمو بالا ببرم اما با کمک یکی دوتا از بچه های کانون متوجه شدم این خ.ا یک سری زمینه های روانی و عادتی داره که اونا باعث میشن ترکش راحت نباشه برای همین من دارم سعیمو میکنم اونارو حل کنم اول. البته خیلی هی نا امید شدم ولی حالا دو سه تا پارامترو دارم یواش یواش کلا کنار میذارم  و سعی میکنم از جزء برسم به کل.
البته گویا برای هرکس متفاوته و باید بتونیم روش موثر برای خودمونو پیدا کنیم.

نقل قول: ۲۵ سالمه
اصلا اوایل نمیدونستم این کاری که میکنم بهش میگن خودارضایی ،گفتم ازدواج کنم اوکی میشه همه چی متأسفانه نشد
خودمو گول زدم گفتم دوران عقد تموم شه این تموم میشه چون دوریم و شرایطش نیست برای برطرف کردن نیازم،متأسفانه حتی بعد عروسی هم نشد?هر روز بدتر میشه بهتر نمیشه،

سامر جان
خیلی خوش اومدییییی 49-2 49-2
به نظرم خوبه که با یه مشاور متخصص مشورت کنی
البته اینجا با راهکار های بچه ها هم میشه کارو پیش ببری
در هر صورت امیدوارم بهترین راه رو خدا پیش پات بذاره
و موفق بشی عزیزم Confetti 2uge4p4

منم سعی میکنم با شکر گزاری همراهی کنم :

خدایا با اینکه ازت عصبانیم ولی.
شکرت بخاطر بارون. هوای خنک وسط گرما.تجربه های جدید. سالم بودن خانوادم. ارامش های گاهی به گاهی ک سراغم میان
 سپاس شده توسط
سلام 
چقد دلم برای اینجا تنگ شده بود 53
باران و دختران بارانی 53258zu2qvp1d9v

الهی که همگی حال دلمون روز به روز بهتر بشه 53258zu2qvp1d9v

من هم این روز ها کنار دلم نشستم  ، یه تصویر از زندگی 
نشونش دادم که فقط به من تعلق داره...

و می خوام با شکرگزاری همراهتون باشم...

الحمدلله رب العالمین 
برای همراهی های بی نظیر و مخصوص 

الحمدلله رب العالمین 
برای قرآن و آرامش بعد از خوندنش