عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

سلام 
شب همگی بخیر 
Hoorii

1402/03/07

9 روز خوب

خیلی دعام کنید دوستان 
دعا کنید که اراده ام برگرده 
از شر این خ.ا لعنتی هم خلاص شم
 سپاس شده توسط
سلاام رزای عزیزم

مطمئنم که تو میتونی نقطه ی قوت و اتکای خودتو دوباره پیدا کنی و بهش بچسبی و برگردی به پاکی.. ببین چی این مدت خسته ت کرده شاید به استراحت نیاز داری یا یه فعالیت خارج از عادت 

نا امید نشو ما پشتت هستیم 49-2 49-2

حوری جون 
منم این مشکلو دارم بیا همدیگه رو دعا کنیم اراده مون برگرده.
Muscular

نقل قول: یعنی من هدفم پیمودن یک مسیر بود که تهش نمی دونستم به کجا ختم میشه. بعد این مسیره که ارشدم بود داره بدون هیچ نشانی از اینکه آینده چیکار کنم تموم میشه و من نگران ترینم که با بقیه زندگیم چیکار کنم. اون علایقم رو چطور ادامه بدم.
نقل قول: و یک مشکل دیگه که نمی دونم چیه، مدتیه به خیلی چیزها بی علاقه شدم. به نظرم باید یه سر به مشاورم بزنم.
 من هدفم اینجوری گم شد که.. داشتم خوش و خرم مسیرمو طی میکردم که متوجه شدم تهش چیزی ک میخوام نیست. و چون دیگه جیزی نبود که بخوامش گم شدم و دیگه هیچی به هیچی vayy

نقل قول: درسته حق داری. نمیشه نشست.

اما می دونی وقتایی که انگیزه ندارم اما این حرکت و جستجو سخت ترین کار دنیا میشه. [تصویر:  khansariha%20(116).gif]

الانم دقیقا همین مشکلو دارم.
ذره ای انگیزه ندارم و تلاش و حرکت و جست و جو سخت ترین کار جهانه برام
Khansariha (60)
 سپاس شده توسط
آه بچه ها امروز کلِ جهان تو مخِ من بودن و دوس داشتم برم یه گوشه ای گم و گور بشم. باز انرژیم ته کشیده و ب سطوح خطرناک رسیدم. خدا کنه کار دیت خودم ندم.
کتابم دردی رو دوا نمیکنه این روزا. خیلی تلاش کردم نشده. God
 سپاس شده توسط
سلام 
شب بخیر 

Hoorii

1402/03/7

10 روز خوب
 سپاس شده توسط
سلام مشکات جان Confetti
ممنون که بهمون روحیه میدی 49-2 49-2
اما من یه نکته ای به حرفت وارد دارم. اونم اینه که وقتی بیشتر دخترا (حالا خودم که اینطوریم) دلیلشون درونیه، یعنی یه دلیل عمقی تر و ریشه اق تر از محرک های بیرونی دارن، مثلا کمبود اعتماد به نفس، یا افسردگی، یا خیلی عوامل روحی دیگه که ممکنه درست کردنشون مدت های زیادی طول بکشه و نیازمندِ زیر سازی های مختلفی باشه. wacko2
من خودم پاکی های نزدیک یا بیشتر از ۶۰ روز داشتم اما فهمیدم که این مدت پاکیه خیلی تاثیری برام نداره، اون عوامل اصلین که باید رفعشون کنم.
دقیق یادم نیست که عارفه جان بود یا یکی دیگه از بچه های کانون، حرف خوبی زدن و حرفشون این بود که نکنه بند بشیم به این روز ها و یادمون بره که باید علت های اصلی رو ریشه یابی کنیم و از پایه اونا رو حل کنیم. که من خیلی باهاشون موافق بودم و خیلی با این دید پیشرفت داشتم(پیدا کردن علت های درونی و عمقیِ روحی یکی از پیشرفت های مهمم بود) daghighan
برای همین به نظرم لازم نیست روزای پاکی مونو با آقایون مقایسه کنیم  بهتره به جاش بچه هارو تشویق کنیم تا طرح و برنامه داشته باشن و خودشونو با طرح و برنامه هاشون بسنجن و ببینن چقدر جلو رفتن
 سپاس شده توسط
البته که در انتهای این پست بلند و قرایی ک گذاشتم باید با سر افکندگی بگم که باز صفر شدم. Hanghead Shy 46
دلایل شکست:
ته کشیدن انرژی و کارگر نبودن انرژی زاها
خستگی شدید 46

پیشرفت اینبار:
یکی از عوامل تکرار حذف شده بود Khansariha (69)

ویلو/۱۷ خرداد/صفر

(فعلا تصميم گرفتم به پیشرفت های جزئیم امیدوار باشم. چون در طول این مدت که نگاه کردم دیدم قابل توجه بودن. مثلا سایتا رو ترک کردم و ی سری موقعیت های عادت وار رو حذف کردم) یکم قدم ب قدمه و کنده.. ولی امیدوارم دائمی باشه حداقل.. و دوباره به چاه نا امیدی نیوفتم 40
 سپاس شده توسط
سلام

بچه ها  جون  پست جدید  رو گذاشتم  خوندین ؟ 

این تمرینا خیلی میتونه کمکمون کنه در پیدا کردن هدف اصلی یا رسالت زندگیمون
یه جای خلوت بشینیم و روزی ۵ دقیقه هم شده با خودمون خلوت کنیم و به این سوالا فکر کنیم و  جوابشون رو بنویسم. و بعد ایده هایی که به ذهنمون میاد  رو  یادداشت کنیم و براشون برنامه بریزیم.

من علایقم رو تا حدودی پیدا کردم ، وقتی بهشون فکر میکنم دلم قنج میره ، ذوق میکنم ، هیجان زده میشم ، دوست دارم همه کارامو ول کنم فقط اونارو انجام بدم 
حتی روز جمعه  حتی  تو پیک نیک  دلم میخواد برم سراغش باورتون میشه حتی تو  مسافرت ! 
تو سخت ترین مشکلات وقتی یاد اهدافم میوفتم  میگم زندگی قشنگه با این اهداف ، این مشکل که چیزی نیست حل میشه یا میگذره.
خلاصه زندگی میشه سراسر عشق و لذت و تلاش
تو چنین زندگی ای به نظرم خ.ا  خیلی کمرنگ خواهد شد !  

فقط کافیه علایقت رو پیدا کنی ، اون چیزی که بهش اشتیاق سوزانی داری ، اون چیزی که توش استعداد داری ، 
و بعد فکر کن چطور میتونی با  علایقت به دیگران کمک کنی؟ چطور میتونی خدمت کنی به خلق خدا  با همون علایق؟

و چیز مهم دیگه اینکه باید مهارت برنامه ریزی رو یادبگیری  تا  بتونی برای  رسیدن به هدفت  برنامه بریزی و اجرا کنی و  درجا نزنی.

تو برنامه ریزی قدم به قدم میخوایم  همینارو یاد بگیریم.
 سپاس شده توسط
نقل قول: اما من یه نکته ای به حرفت وارد دارم. اونم اینه که وقتی بیشتر دخترا (حالا خودم که اینطوریم) دلیلشون درونیه، یعنی یه دلیل عمقی تر و ریشه اق تر از محرک های بیرونی دارن، مثلا کمبود اعتماد به نفس، یا افسردگی، یا خیلی عوامل روحی دیگه که ممکنه درست کردنشون مدت های زیادی طول بکشه و نیازمندِ زیر سازی های مختلفی باشه. [تصویر:  4.gif]
من خودم پاکی های نزدیک یا بیشتر از ۶۰ روز داشتم اما فهمیدم که این مدت پاکیه خیلی تاثیری برام نداره، اون عوامل اصلین که باید رفعشون کنم.
دقیق یادم نیست که عارفه جان بود یا یکی دیگه از بچه های کانون، حرف خوبی زدن و حرفشون این بود که نکنه بند بشیم به این روز ها و یادمون بره که باید علت های اصلی رو ریشه یابی کنیم و از پایه اونا رو حل کنیم. که من خیلی باهاشون موافق بودم و خیلی با این دید پیشرفت داشتم(پیدا کردن علت های درونی و عمقیِ روحی یکی از پیشرفت های مهمم بود) [تصویر:  6.gif]
برای همین به نظرم لازم نیست روزای پاکی مونو با آقایون مقایسه کنیم  بهتره به جاش بچه هارو تشویق کنیم تا طرح و برنامه داشته باشن و خودشونو با طرح و برنامه هاشون بسنجن و ببینن چقدر جلو رفتن
آفرین  دقیقا  همینه

بخاطر همینه من میگم برنامه ریزی کنید ، بیاین یاد بگیرین روشش رو 

اعتماد به نفسم کمه چطور براش برنامه ریزی کنم؟
دوره  یا  کارگاه  شرکت  کن ، کتاب های مختلف بخون
نکات کاربردیش رو بنویس و سعی کن پله پله  هر روز عمل کنی
چطوری؟ با  برنامه ریزی ، با ردیابی عادت
 سپاس شده توسط
سلام دخترا Confetti
.
.
.
 سپاس شده توسط
نیاز به پرهیز از مسایل جنسی دارم

نه به خاطر گناه بودنش

به خاطر اینکه شده مخدر و این مخربه 

دروغ چرا یه مدت خیلی درگیرش بودم نمیدونم

شاید به خاطر محدودیت هام بوده 

شایدم چون قبلا درکم نسبتا پایین بوده و خودمو به خاطر نیازم سرزنش کردم

و همه ی اینا یه دوره چندماهه رو برام ساخت

همین چندماه اخیر

که خیلی باحرص و محدود نشده دنبال این مسایل بودم

نمیدونم چی بگم 

ولی میدونم 

ارضا جنسی برای من با این شرایطم 
(هم تجرد هم استفاده ازش به عنوان فراموشی )

یجور زندادن میسازه

یجور ناتوانیه که یعنی اسمان 
نمیتونه مشکلشو حل کنه 

بهم این حسو میده اسمان ادم ضعیفیه 

که این بده

از طرف دیگه ارتباطم با خدا برام مهمه 

همیشه یه صداقتو پاکی داشتم نمیخوام از بین بره

میخوام خدارو حس کنم 

ناشکریه اینجوری بینهایت بهم لطف کرده

خلاصه که تصمیم دارم 

هفته پاکیو شروع کنم 

53

خب قطعا موانعی هست برام 

مثلا تفریحاتم 

کنترل ذهنم که خیلی مهمه

و مدیریت استرس

و اعتماد به نفسم 

صفر روز خوب  53
 سپاس شده توسط
                                ⚜ ﷽ ⚜  
لیست
اعلام وضعیت ها

*بنده پاک* / ۵ دی / ۵۰۴ روز خوب/ در انتظار ستاره شانزدهم

SlENT sream ا/ ؟ فروردین / ۴ روز خوب در انتظاره ستاره پانزدهم

العبد المرحوم/ ۳۱ فروردین / شروع روزای خوب / درانتظار ستاره ششم

Roza_r ا / ۳۱ اردیبهشت / شروع روزهای خوب / درانتظار ستاره هشتم

Hanifa ا / ۲۰ خرداد / شروع روزهای خوب/ درانتظار ستاره هشتم

Hoorii ا / ۷ خرداد/ ۱۰ روز خوب / در انتظار ۲۰ روز خوب 

[تصویر:  pic-5734-1639929511_38ur.jpg]

*آسمان* / ۲۰ خرداد  / شروع روزهای خوب / در انتظار ستاره دوم

.پارادوکس. / ۳۱ اردیبهشت / ۲۱ روز خوب / در انتظار ۳۰ روز خوب

selinا / ۲۴ اسفند   / ۱ روز خوب/ در انتظار ۱۰ روز خوب

ویلو / ۱۷ خرداد / شروع روزهای خوب / در انتظار ستاره سوم

[تصویر:  143305_436_(1)_eax.jpg]

یَسنٰی/ ۱۱ فروردین / ۲۲ روز خوب / در انتظار ۳۰ روز خوب

عارفه / ۱۸ اسفند / ۳۷ روز خوب / در انتظار ستاره چهاردهم

Tvab ا / ۱۰ اسفند / ۸۱ روز خوب / در انتظار ستاره اول

Alex.formanا/ ؟  / ؟؟ روز خوب/ در انتظار ستاره هفتم

Denira ا / ؟ / ؟ / در انتظار ستاره اول

همراز / ؟ / شروع روز های خوب / در انتظار ده روز خوب

خدا قوت به همگی  4chsmu1
پ.ن: اگه میشه برای اعلام وضعیت از این قالب استفاده کنید که بهتر بتونم لیستو بروزش کنم  2uge4p4
نام کاربری/ شروع پاکی / ... روز خوب

پ.ن۲: اگه اشکالی تو لیست بود بگید که رفعش کنم 302
آقا امیرالمؤمنین علیه السلام:

حکایت دنیا،حکایت سایه‌ی توست؛
اگر بایستی،می‌ایستد
و اگر دنبالش کنی؛
از تو دور میشود... 53258zu2qvp1d9v

غررالحکم_حدیث۹۸۱۸

سپاس شده توسط
سلام به همگی چطورین 4chsmu1
دلم براتون تنگ شده بود
همچنین خوش امد میگم به خانم Hoorii و اعضای جدید. 49-2

اندازه بند انگشت تا امتحانای پایان ترم مونده و من به حیرت به سر میبرم  65 باید یه برنامه ریزی فوری انجام بدم که بخیر بگذره  Hanghead

خوشحالم که دوباره اومدم باران چون اخرین بار که رفتم گفتم دیگه برنمیگردم 106 ولی امروز دیدم به صلاحه یه مدت دیگه باشم 

راستی سنا خانوم 4chsmu1 پست رسالتتون عالی بود
آقا امیرالمؤمنین علیه السلام:

حکایت دنیا،حکایت سایه‌ی توست؛
اگر بایستی،می‌ایستد
و اگر دنبالش کنی؛
از تو دور میشود... 53258zu2qvp1d9v

غررالحکم_حدیث۹۸۱۸

سپاس شده توسط
نقل قول: سلام به همگی چطورین [تصویر:  4chsmu1.gif]
دلم براتون تنگ شده بود
خوشحالم که دوباره اومدم باران چون اخرین بار که رفتم گفتم دیگه برنمیگردم [تصویر:  106.gif] ولی امروز دیدم به صلاحه یه مدت دیگه باشم 
سلام حنیفا خانوم 
فقط شما دلت تنگ میشه؟ ما حساب نیستیم؟  Swear1
و 
ممنون که هر وقت میای لیست رو به روز می کنی 302

عارفه / ۱۸ اسفند / ۹۲ روز خوب  53
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
وای حنیفا خوش اومدی 49-2

مممنون زحمت کشیدی

نبودی  کسی نبود لیست رو بروز کنه و برنده هارو اعلام کنه

تازه امتحانا میخواد شروع شه؟ من فکر کردم داره تموم میشه که 4chsmu1
موفق باشی  
همه دانشجو ها و دانش اموزامون موفق باشن ان شاء الله 49-2
 سپاس شده توسط
سلام  دوستان 
وقتتون بخیر 
میخوام  شروع کنم  به تغییر  کردن  اما دلیل  کافی ندارم و میگم اصلا  چرا ترک  کنم ؟ وقتی کلی لذت داره  و حس خوبی دارم ولی از یه طرف  چشمام واقعا ضعیف شده  و سردردای شدید دارم چون اینروزا خیلی  زیاده روی میکنم  و خیلی پرخاشگر
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان