امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

سلام. پاک نیستم. متاسفانه. 
کاش ارادم بیشتر بود. دلم برا ستاره ی قدیم تنگ شده. که مینشست چهل حدیث میخوند  و درباره ی خدا فکر میکرد. 
انگار وقتی که میخوام یه ادم دیگم انگار یکی میاد و تسخیرم میکنه و بعد میره. 
تعجب میکنم انقدر از نظرات مختلف و همه چیم. 
درسته پاک نیستم ولی از فردا میخوام باشم. 
برنامه ی سحر خیزی و ورزش و کتابخونه رفتن و دوست دارم اجرا کنم. دقت کردم وقتایی که کاری که انجام میدم یکم کسل کنندس سریع دلم میخواد اینکارو بکنم. 
همین
جالب اینجاست که من قبلا این موضوع و بدون هیچ چیز ترک کردم وقتی پونزده شونزده سالم بود با این موضوع اشنا شدمو فیلمای پورن دیدن بینمون خیلی عادی بود. بعد از اینکه فهمیدم حرامه ترکش کردم کامل. البته اونموقع خودارضایی نکرده بودم اصلا. 
ولی اعتیاد به پورنو گذاشتن کنار شاید چون اون موقع اعتقادم خیلی بالا تر بود. با دوتا فیلم انگیزشی سریع بیخیالش شدم. اما الان بعد از دوسال حالم اینه

به نظرتون اگه مثل همون سن واقعا قول بدم و با تمام وجود گناهو بزارم کنار و قول بدم دیگه انجامش نمیدم نمیشه؟ کاش اراده ی قوی و اعتقاد قوی اونموقع رو داشتم
سلام. پاکم. با امروز فک کنم روز سوم پاکی میشه خواستم تجربه مو براتون به اشتراک بزارم. با روانشناس صحبت کردم و کلی بهم انرژی داد و گفت تلاشتو تحسین میکنم. یادتونه گفته بودم بعد هیفده روز انگار نمیتونم وسوسه میاد سراغم؟ روانشناس بهم پیشنهاد کرد که به جای اینکه مثلا تعداد و یه هفته یه هفته زیاد کنم یه روز یه روز زیاد کنم مثلا تا ده روز میتونم دفعه بعد بکنم یازده دفعه بعد بکنم دوازده. و تا هر جا و بیشترین جایی که تونستم هم مقاومت کنم برای بار اول و اونو کمترین حالت قرار بدم. و همچنين گفت  هی خودمو سرزنش نکنم. اگه به هم ریخت. خواستم اگه کسی حس و حال قبلی منو داشت به اونم کمک کرده باشم. خیلی خیلی دوستون دارم ❤️ همین. فقط نمیدونم چرا دیگه حرف نمیزنین؟ بیاین بگین شما ها در چه حالین خوبین یا نه؟  Khansariha (8)
نقل قول: من همین امشب تصمیم گرفتم یه ارزیابی از دوماهی که گذشت از تابستون داشته باشم و گفتم اینجا هم بنویسم که هم مجبور بشم انجامش بدم و هم شماهم اگه دوست داشتین بگین  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
سلام

ممنون ضحی جان 
منم چند وقت پیش پرسیدم برای شهریور ماه می‌خواین رو چه کاری تمرکز کنید
یادم نیست کیا جواب دادن 

پس بریم یه نگاه به دوماه گذشته تابستون کنیم ببینیم چه کردیم
و شهریور ماه رو چه کاری می‌خوایم تمرکز  کنیم
باشه بچه ها؟
همه انجامش بدیم 

ویلو جان دلیل اینکه ستاره ها داده نمیشه اینه که سرپرست نداریم
بنده پاک فک کنم با گوشی سختش بود لیست بذاره
کسی هست داوطلب بشه برای سرپرستی؟

ستاره جان ممنون از صحبت هات
ان شاالله نتایج خوبی بگیری از جلسات روانشناسی

نقل قول: به نظرتون اگه مثل همون سن واقعا قول بدم و با تمام وجود گناهو بزارم کنار و قول بدم دیگه انجامش نمیدم نمیشه؟ کاش اراده ی قوی و اعتقاد قوی اونموقع رو داشتم

ستاره جان ترک گناه نشدنی نیست
خیلی ها هستن تو این سایت که تونستن 
منتها فقط اراده برای ترک گناه کافی نیست
باید از همه جهات خودت رو رشد بدی
موانع ترکت رو پیدا کنی و برنامه ریزی کنی برای رفعشون 
یکیش همین کنترل خشم که گفتی
برای آینده زندگیت باید اهداف شفاف داشته باشی و تلاش کنی برای رسیدن بهشون
اینطوری خ.ا هم کمرنگ میشه تو ذهنت
سلام  302

پاک هستم .
کنترلِ نگاه و ذهن خوبی نداشتم . 
چند روزی میشه که اصلا مراقبِ نگاه و افکارم نیستم . شهریور سخت تر از دوماهِ گذشته خواهد بود . 
این روزها حفظِ پاکی هم سخت شده . عادت به تصاویر و خودارضایی از سرم افتاده ولی ترس از لغزش دارم . وقتی بیکار میشم فکرِ لغزش میاد به ذهنم . توهماتی از قبیلِ لذتِ خودارضایی به ذهنم میاد که نمیتونم از ذهنم بیرونشون کنم . 
اولین بار هست که به این مدت پاکی میرسم و مثلِ فردِ نابلدی هستم که نمیدونه باید چه کاری انجام بده . دلم میخواد به پاکی طولانی مدتی برسم و ذهنم از این افکار رها بشه . 
توکل به خدا .
نقل قول: برنامه ی سحر خیزی و ورزش و کتابخونه رفتن و دوست دارم اجرا کنم. دقت کردم وقتایی که کاری که انجام میدم یکم کسل کنندس سریع دلم میخواد اینکارو بکنم. 

ستاره جان میتونم بپرسم چه کارهایی برات کسل کننده هستند ؟ معمولا کارهایی که انجام دادنشون برای من سخت هست و باید زحمت بکشم تا به نتیجه برسم کسل کننده میشن . برای تو هم اینطور هست ؟ 

نقل قول:  فقط نمیدونم چرا دیگه حرف نمیزنین؟ بیاین بگین شما ها در چه حالین خوبین یا نه؟  [تصویر:  khansariha%20(8).gif]

من درگیرِ کار کردن هستم . روزهای منتهی به اربعین کارهایی که انجام میدم زیاد هستند . 
منم کنجکاوم بدونم بقیه در چه حال هستند ؟ امیدوارم که خوب باشند و به زودی آنلاین بشن . 

نقل قول: پس بریم یه نگاه به دوماه گذشته تابستون کنیم ببینیم چه کردیم
و شهریور ماه رو چه کاری می‌خوایم تمرکز  کنیم
باشه بچه ها؟
همه انجامش بدیم 

سنا جان من آخرِ هرماه به فعالیت هایی که داشتم اشاره کردم . طبق انتظار تابستون فعال تر از بهار بودم و کارهای زیادی انجام دادم . 
برنامه ی شهریور رو هم در پستِ قبلی نوشته بودم .  1
سلام

آره پارادوکس جان پست های شما رو خوندم . خوشحالم که با برنامه ریزی پیش میری 49-2

ممنون از گزارش هات
تاثیر برنامه ریزی برات چی بوده پارادوکس بگو تا بقیه هم بدونن
و چطوری میتونی به برنامه هات پایبند باشی؟
[quote pid='627883' dateline='1692977644']
ستاره جان میتونم بپرسم چه کارهایی برات کسل کننده هستند ؟ معمولا کارهایی که انجام دادنشون برای من سخت هست و باید زحمت بکشم تا به نتیجه برسم کسل کننده میشن . برای تو هم اینطور هست ؟ 

[/quote]

پارادوکس عزیزم. منم دقیقا مثل توام. کارایی که انجام میدم همش اینجوریه که تمرکز فوق العاده زیاد میخواد و مدام باید مسائل و مشکلات حل کنی. مخصوصا این زبان برنامه نویسی که دارم یاد میگیرم. اینجور وقتا ادم واقعا دوست داره فرار کنه منم همینم. و درکت میکنم. چاره ای نیست باید یواش یواش تحمل و برد بالا. 
❤️

راستی دخترا تا حالا حدیث معراج و خوندین؟ من امروز خوندمش حسش مثل حس پروازه. پارادوکس قشنگم و همه بچه هایی که استرس دارین روزاتون خراب شه. معنی شو بخونین. خیلی قشنگه. انگار خدا بغلت کرده❤️

و اینکه فردا قراره برم مصاحبه شغلی. تا الان تو هیچ شرکتی کار نکردم و انقدر میترسم انقدر میترسم که شاید باورتون نشه. همش دلم میخواد بیخیالش شم بشینم خونه. دخترا برام دعا کنین. خیلی میترسم❤️
مبینا/22مرداد/ 13 روز خوب 
با سلام

عضویت خانم‌ها Roza_r و Ƒatεოεԋ و rozhan

به دلیل عدم اعلام وضعیت و مشارکت در گروه باران، لغو شد.

با آرزوی موفقیت برای ایشان
مدیریت گروه‌های ترک
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام عزیزای دلم 
درگیر انتخاب رشته بودم ذهنم مشغول بود ...
نتونستم کانون سر بزنم ..
میشه یه خواهش بکنم ؟ 
از ته ته دلتون برام دعا کنین هرچی صلاحمه اتفاق بیوفته 
مرسی عزیزای دلم 
یکم دلشوره دارم 
یعنی چی میشه ؟ 
آسمان / صفر روز خ‌وب 
نمیدونم از کجا باید شروع کنم برای پاکی ...
بچه ها با عهدنامه روزانه موافقید ؟
 سپاس شده توسط
مبینا/22مرداد/ 14 روز خوب 
سلام  53

پاک هستم .
کنترلِ نگاه و ذهنِ خوبی داشتم اما در دو روزِ گذشته فشارِ زیادی رو متحمل شدم . نمیدونم میتونم مقاومت کنم یا نه ! 
در بحرانی ترین شرایطِ پاکی قرار دارم . نمیدونم باید چیکار کنم . 

سنا جان با اجازتون من انشاءلله  فردا به سوالتون پاسخ خواهم داد .
(1402 شهريور 4، 1:03)Setareh نوشته است: [quote pid='627883' dateline='1692977644']

پارادوکس عزیزم. منم دقیقا مثل توام. کارایی که انجام میدم همش اینجوریه که تمرکز فوق العاده زیاد میخواد و مدام باید مسائل و مشکلات حل کنی. مخصوصا این زبان برنامه نویسی که دارم یاد میگیرم. اینجور وقتا ادم واقعا دوست داره فرار کنه منم همینم. و درکت میکنم. چاره ای نیست باید یواش یواش تحمل و برد بالا. 
❤️

راستی دخترا تا حالا حدیث معراج و خوندین؟ من امروز خوندمش حسش مثل حس پروازه. پارادوکس قشنگم و همه بچه هایی که استرس دارین روزاتون خراب شه. معنی شو بخونین. خیلی قشنگه. انگار خدا بغلت کرده❤️

و اینکه فردا قراره برم مصاحبه شغلی. تا الان تو هیچ شرکتی کار نکردم و انقدر میترسم انقدر میترسم که شاید باورتون نشه. همش دلم میخواد بیخیالش شم بشینم خونه. دخترا برام دعا کنین. خیلی میترسم❤️
[/quote]
مصاحبه خوب بود گلی ؟ 

(1402 شهريور 5، 23:32).پارادوکس. نوشته است: سلام  53

پاک هستم .
کنترلِ نگاه و ذهنِ خوبی داشتم اما در دو روزِ گذشته فشارِ زیادی رو متحمل شدم . نمیدونم میتونم مقاومت کنم یا نه ! 
در بحرانی ترین شرایطِ پاکی قرار دارم . نمیدونم باید چیکار کنم . 

سنا جان با اجازتون من انشاءلله  فردا به سوالتون پاسخ خواهم داد .

پارادوکس جان یادمه آخرین پستی که خطاب به من بود رو جواب ندادم و واقعا معذرت میخوام چون خیلی گرفتار بودم و ذهنم آزاد نمیشد بیام سمت کانون 
از بابت راهنماییت درباره آیین نامه بسی ممنونم 
اتفاقا اصلا هم دلم نمیخواد کتابو از اول بخونم  4chsmu1
از چه نظر شرایط بحرانیه ؟ 
روحی منظورتونه ؟ 

دخترا یه همفکری 
برای اینکه فرهنگیان قبول شم دلم میخواد نذر کنم 
اما نمیدونم چه نظری 
ایده ای دارید ؟
میتونی چله زیارت عاشورا شهید صفری برداری
یا دعای مشلول
.
.