امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

سلام سلام
این هم مشق امروز من از تالار تجربیات :

نقل قول: من ارزش وجودیم را می دانم

و راه من،  سقوط و نابودی خودم نیست .

بقیه هم بیاین مشقتون رو انجام بدید. 49-2
.
 سپاس شده توسط
هر کی به سبک خودش این جمله رو تکمیل کنه

با پاکی...

با پاکی فضا رو باز می کنم برای زندگی بهتری که میتونه آینده م رو متحول کنه. 49-2
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
نقل قول: آسمان جان خوبیم شما خوبی؟ کم پیدا شدی

سلام سنا جانم 
سرم شلوغ شده 
امیدوارم با خبرای خوبی برگردم  53

با پاکی تشکر میکنم از خدای مهربونم بابت نعمت هاش  53
 سپاس شده توسط
سلام سلام

اینقد خوبه الان بخوابیییی
اینقد این خواب می چسبه

اینقد خبر آسمان جان رو می خوام بشنوم مشتاقانه

مشق امروز خواب 4chsmu1

سنا جان مشق امروز چیه ؟
 سپاس شده توسط
سلااام سلااااام

اخ اخ گفتی خواب الان میچسبه ؛ ولی بعد که بیدار میشی میبینی هنوز کارات مونده و کار مفیدی نکردی چقدر حس بدیه .نه؟

مشق امروز : یه جمله یا خلاصه از کتابی که دارید میخونید بنویسید. 

تربیت فرزند چیزی به جز تربیت خودمان نیست.  
تربیت بدون فریاد
 سپاس شده توسط
سلام به عزیزای دلم 
صبحتون به خیر و شادی 
Greenstars

شکر میکنم پروردگارم رو بابت اینکه حالم خوبه
53
شکر میکنم خدارو بابت اینکه تو سختی ها بهم نشون داد ادم های خیرخواهم چه کسانی هستن
53
شکر میکنم خدارو که توفیق داشتم امروز نماز صبح رو اول وقت بخونم
53

نقل قول: اینقد خبر آسمان جان رو می خوام بشنوم مشتاقانه

انشاءالله عزیزم  Khansariha (96)
من برعکس شما کلاس نداشتم دوست داشتم بخ‌وابم ولی خوابم نمیبرد 
حتی زودتر از همیشه بیدار شدم  Khansariha (13)

سرم شلوغ شده و برنامه ریزی خوبی ندارم ...
امروز ارائه دارم و آماده نیستم 
کم تلاش شدم چون دلم میخواد همه کار هارو باهم پیش ببرم که نمیشه ...
باید هدفام رو کوچیکتر کنم 
اهداف امروز :
مرور و تثبیت صفحه ۲ 
صفحه ۳ تا جایی که بلدم مرور شه + یک ایه 
مبانی اموزش رو نمیخونم 
توراه اون برگه رو حفظ میکنم
ارائه مبانی اموزش هم بین کلاس ها تمرین میکنم
 سپاس شده توسط
هرگز از شک دست نکش. وقتی شکی به جا نماند معنایش آن است که از حرکت بازمانده‌ای... 
اما مراقب یک چیز باش: هرگز نگذار شک و تردید فعالیت‌هایت را فلج کند. همیشه همان تصمیم‌هایی را بگیر که به نظرت ضروری‌اند حتی اگر از درستی این تصمیم‌ها مطمئن نیستی.

بریدا_پائولو کوئیلو
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
سلااااام

صبح بخیر

نقل قول: مرسی سنا جان. تو خوبی؟

[تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
ممنونم الحمدلله خوبم بنده پاک جان

آسمان جان موفق باشی 49-2

میگن اگه اهدافت تمام فکر و ذکر و دغدغت بشن،  خدا برات نشونه میفرسته ..این نشونه هارو بگیر و بهشون توجه کن 

مثل همین الان که جملات عارفه برام یه نشونه بود
خیلی وقتا شک میکنم به کاری که میخوام انجام بدم ؛ پس نشونه خوبیه ولی نمیذارم فلجم کنن و تصمیم هامو عملی میکنم انشالله Khansariha (69)

نقل قول: مثبت (+1): ولی امروز، روز هنر بود [تصویر:  khansariha%20(49).gif] خداقوت [تصویر:  53.gif]

آخ آخ روزارو قاطی کردم  4chsmu1
الان نوشته بودم امروز سه شنبه ست راجب چی صحبت کنیم Khansariha (13)
چرا هیچکی هیچی نگفت 4chsmu1

خب امروز پس هنراتون رو رو کنید  4chsmu1
 سپاس شده توسط
سلام سلام

نقل قول: اخ اخ گفتی خواب الان میچسبه ؛ ولی بعد که بیدار میشی میبینی هنوز کارات مونده و کار مفیدی نکردی چقدر حس بدیه .نه؟

یه عذاب وجدان وحشتناک و زشتی تو وجودت زمزمه می کنه

یه حسرت بازنگشتنی 4chsmu1

ولی من بعد از سلام و صلوات خوابیدم چون اگر نمی خوابیدم الان انالله و انالله راجعون شده بودم جدی

آسمان جان ان شاءالله بهترین ها در انتظارته

امروز روز هنره شب یلدا نزدیکه 
دسر و کیک و اینا هر هنر شب یلدایی هم بگیم خوبه به نظرم

امروز چهارشنبه س اصلا 65
 سپاس شده توسط
سلام و درود خواهریای گلم

امروز اومدم سر کار کلید ندارم برم تو. دو روزه کلیدمو دادم به همکارم و این شد که برای اولین بار این ساعت ظاهر شدم 4chsmu1

نقل قول: میگن اگه اهدافت تمام فکر و ذکر و دغدغت بشن،  خدا برات نشونه میفرسته ..این نشونه هارو بگیر و بهشون توجه کن 

مثل همین الان که جملات عارفه برام یه نشونه بود
خیلی وقتا شک میکنم به کاری که میخوام انجام بدم ؛ پس نشونه خوبیه ولی نمیذارم فلجم کنن و تصمیم هامو عملی میکنم انشالله [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

حتما خواهری 49-2
چه خوب که من رساننده این پیام بودم. من به این اتفاق میگم پیامبر شدن 4chsmu1 خیلی دوست دارم خدا کاری کنه پیامبر بشم.

خب امروز چه هنری رو کنیم؟ 7

من عاشق اینجام  317
[تصویر:  Zw.jpg]

سپاس شده توسط
سلااااام

ممنونم عارفه جونم. تو وجودت سراسر خیر و برکته برای کانون

گلی جونم هنراتو رو نکردیا ..آره شب یلدا نزدیکه . ایده ای چیزی دارین رو کنید.

خب امروز چند شنبه ست؟  4chsmu1
سه شنبه 
در مورد چی صحبت کنیم؟

چطوره در مورد همین نشونه ها صحبت کنیم.
من امروز صبح بازم یه نشونه دیدم که بهم قوت قلب داد 
خدایاشکرت
شما هم پیش اومده تصمیمی بگیرید یا هدفی انتخاب کنید و تو مسیر یهو اتفاقی خدا بهتون نشونه هایی رو نشون بده؟ 
حتما برا هممون پیش میاد ..ولی اینکه بهشون توجه کنیم یا نه مهمه. اگه آره یه مثال بزنید  4chsmu1

یادمه خیلی قدیما یکی مثال زده بود وقتی میخوام برم سمت خ.ا یهو مثلا پام میخوره به جایی,یهو نت قطع میشه..  یهو یه چیزی پیش میاد ..اینم میتونه یه نشونه باشه که آقا نرو سمتش 
 سپاس شده توسط
سلام و درود

لطف داری عزیزم  302

نشانه...
نشانه ی این چند وقت اخیر من صحبت با یک خواستگار بود. البته بعد جلسه سوم ایشون جواب منفی داد اما باعث شد درباره موضوعی فکر کنم که قبلاً بهش فکر نکرده بودم. از اون جاییکه من اغلب برای سوالام سراغ کتاب ها میرم رفتم سراغ یک کتابی که نصفشو چند سال پیش خونده بودم و دیدم ااا چقدر تغییر کردم و حالا انگار وقتش شده بود که بقیشو بخونم. 

در کل زیاد تو زندگیم نشونه دیدم. البته نشونه دیدن همیشه به این واضحی که میگی نبوده برام. لازم داشت گاهی یکم (ببخشید) دیوونه باشم که بودم 4chsmu1 . مثل بقیه تابع محض عقل نباشم. اینکه گاهی از خط بزنی بیرون و مثل بقیه رفتار نکنی، اون جاست که ناگهان نشونه ها به چشمت میان.
تا حالا اینو تجربه کردی؟
من چند دفعه از اتوبوس های واحد نشونه گرفتم Smiley-face-biggrin

سپاس شده توسط
نقل قول: در کل زیاد تو زندگیم نشونه دیدم. البته نشونه دیدن همیشه به این واضحی که میگی نبوده برام. لازم داشت گاهی یکم (ببخشید) دیوونه باشم که بودم [تصویر:  4chsmu1.gif] . مثل بقیه تابع محض عقل نباشم. اینکه گاهی از خط بزنی بیرون و مثل بقیه رفتار نکنی، اون جاست که ناگهان نشونه ها به چشمت میان.

تا حالا اینو تجربه کردی؟
4chsmu1 یعنی چطوری؟ با ذکر مثال بگو 4chsmu1

من عاقلانه رفتار کنم نشونه میبینم Khansariha (13)

یادمه یه بار یه پیشنهاد کاری بود که من قبول کردم و خواستم برم
خیلی دعا کردم که خدایا اگه خیره پیش بیاد
حقوقشم عالی بود 
هر بار که خواستم برم یه اتفاق بد یا برای اون طرف میوفتاد یا برای من ! چند بار این حالت پیش اومد و منم گفتم شاید نشونه اینه که نباید برم !
گاهی هم شک میکنم البته و میگم نکنه من اشتباه میکنم!
خدا بهتر میدونه 
خلاصه نرفتم چون عقلی هم فکر میکردم اونجا به من تجربه کاری اضافه نمیکرد و فقط خستگی زیاد و البته درامد شاید زیادش برام میموند.

خب امروز چهارشنبه
روز تفریح و بازی و سرگرمی  4chsmu1

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcT69DnJWWyJwWe4uhpJQVk...A&usqp=CAU]
 سپاس شده توسط
نقل قول: [تصویر:  4chsmu1.gif] یعنی چطوری؟ با ذکر مثال بگو  4chsmu1

حالا دیوونه شاید کلمه خوبی نبود ولی در مجموع اگر داخل چارچوب ها فکر کنی هیچ وقت نمی تونی زبان طبیعت، اجسام بی جان رو بفهمی.  53258zu2qvp1d9v
هیچ وقت کسی نمیاد تو پیاده رو یهو جلوتو بگیره بگه خانم من نشانه ای از سمت خدا هستم این کاری که می کنی غلطه! همیشه نشانه در لفافه ست و اگر چشم درونمون باز نباشه نمی بینیم. منظورم این بود. 
یکی از دلایلی که من از پائولو کوئیلو خوشم میاد اینه که تو کتاب هاش درباره نشانه ها زیاد حرف می زنه. مخصوصا کیمیاگر. وقتی می خونم حس می کنم ئه بلاخره یکی حرف منو می فهمه و دریچه نگاه یکسانی داریم.

نقل قول: [تصویر:  4chsmu1.gif] یعنی چطوری؟ با ذکر مثال بگو [تصویر:  4chsmu1.gif]

من عاقلانه رفتار کنم نشونه میبینم [تصویر:  khansariha%20(13).gif]

یادمه یه بار یه پیشنهاد کاری بود که من قبول کردم و خواستم برم
خیلی دعا کردم که خدایا اگه خیره پیش بیاد
حقوقشم عالی بود 
هر بار که خواستم برم یه اتفاق بد یا برای اون طرف میوفتاد یا برای من ! چند بار این حالت پیش اومد و منم گفتم شاید نشونه اینه که نباید برم !

اینجوری هم برام پیش اومده ولی نمیشه همیشه منتظر نشونه های اینطوری بود، به نظر من البته. این مدل نشونه ها که میگی مال مواقع خاص و حساسه از نظر من. ضروریه که تصمیمی بگیریم و خدا انگار خودش میاد وسط تا به ما هالی کنه.
یبار تو یه نمایشگاه پاییزه قرار شد کار کنم بعد یه پسری اونجا همکارم بود. سنی نداشتم شاید ۲۰ ساله بودم. دو روز با هم کار کردیم من طی گفتگوهایی که داشتیم ازش خوشم اومد ولی نماز نمی خوند. درباره نماز هم حرف زدیم. حس کردم دارم روش اثر میذارم. اون شب تو راه برگشت گریه می کردم و به امام زمان می گفتم اگر میتونم باعث بشم نمازخون بشه کمکم کن و اگه صلاحه کمکم کن. بعد هم تو خونه براش یه نماز امام زمان خوندم و دعا کردم خدا راهشو صاف کنه. بعد صبح که تو راه میومدم فکر کردم یعنی امام زمان چیکار می کنه؟! چطور کمکی می کنه؟! آقا پسره فردا سر یه بهانه الکی اخراج شد! و حتی نشد یکبار دیگه در این مورد حرف بزنیم.
هنوز که فکر می کنم میگم شاید اگر می موند و بیشتر حرف می زدیم منم بی نماز می کرد یا نمی دونم...
این بارزترین نشونه ای بوده که تا حالا دیدم. 53258zu2qvp1d9v

سپاس شده توسط
سلام به عزیزای دلم  Khansariha (96)

منم نشونه های خدارو دیدم ...
یه زمانی خودارضایی رو برای خودم توجیح میکردم 
یه شب خواب دیدم مژه هام ریخته ...
تعبیرخواب این بود که داری از فرمان خداسرپیچی میکنی ...
یا نشانه بدعت در دین  53258zu2qvp1d9v
خوش حالم که درجمع عزیزانی هستم که به غیب ایمان دارن  53
جاتون خالی امروز رفتم حرم 
خیلی ارامش گرفتم
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان