عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

سلام شادن جانم 
مشتاق دیدار 302
چه کار خوبی کردی باب گفتگو درباره مرزها رو باز کردی.

من راستش درباره گفتن مرزهام خجالت می کشیدم. آخه مدت هاست دارم درجا می زنم و ترسیدم قضاوت بشم. Hanghead

من سه تا مرز دارم 
البته دو تاش بلند مدته و یکیش کوتاه مدت و دست یافتنی تر.
اگر اشتباه طبقه بندی کردم بهم بگو. 53

مرز اولم: ایمان قوی داشتنم.
باور به اینکه خدا در زمانی مناسب همسری مناسب روزی من می کنه پس از لذت آنی میتونم چشم بپوشم. » الان نزدیک دو هفته ست تلاش کردم نمازام قضا نشن و مرتب ارتباط بگیرم تا با قوی شدن باورم به آسمان به گناه نه بگم.

مرز دومم: هدف داشتنم.
مدتیه متزلزلم و نمی دونم می خوام با زندگیم چیکار کنم. تا کمی قبل همواره فکر می کردم قرار نیست حتماً شاغل بشم پدرم و بعد همسرم خرجمو میده. اخیراً تصمیم گرفتم مستقل بشم اما خب طی این سال ها زمینه سازی مناسبی برای اشتغالم نکردم. فکر می کنم خیلی دیر به فکر افتادم و دور و برم الان همه شاغلن من تازه دو ساله دارم تو رشته مناسبم درس می خونم و این باعث به هم ریختگی من شده. تجربه نشون داده هدف داشتن برای من خیلی بیشتر در حفظ پاکی موثره. وقتی حس می کنم دارم رشد می کنم به لذت های آنی تن نمیدم.

مرز سومم: لذت نداشتنم.
این لذت نداشتن بارها منو به لغزش کشونده. بارها هم مقطعی
حلش کردم اما باز تا به خودم میام می بینم خودمو غرق مشغله و درس و غیره کردم و ذره ای وقت برا خودم نذاشتم‌. بدتر این که وقتی فکر می کنم خب چه تفریحی برا خودم در نظر بگیرم می بینم هیچی آنچنان خوشحالم نمی کنه Hanghead

عارفه/ ۱۸ اسفند/ ۴ روز خوب 53
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
سلام خواهرای عزیزم 
حنیفا جان و ضحی جان ممنونم که نوشتید  302
تمامش کردم  53258zu2qvp1d9v
اسمان / ۱ روز خوب
سلام دخترا
امیدوارم حالتون خوب باشه(:
من مجدد برگشتم
و امروز اولین روز پاکیمه
دلم براتون تنگ شده بود♥︎
سلااااام

خانمای  گروه  یه  حاضر غایب کنیم ببینیم  کیا هستن کیا نیستن
هرکی  هست  جلو  اسمش حاضر  بزنه  و  بگه  چرا  کم پیداست  و چه کار باید کنیم  تا فعال بشه و روزی حداقل  یه پست  بتونه بزنه و پست بقیه رو  سپاس کنه . 

حامی گروه:
شادن

سرپرست گروه:
Roza_r
Hanifa

اعضای گروه:

1. *بنده پاک*

2. Roza_r

3. silent scream

4. ایرانا

5. .آرام.

6. Hanifa

7. rozhan

8. .پارادوکس.

9. *آسمان*

10. Denira

11. العبد المرحوم

12. Tvab

13. بهاران

14. عارفه

سلین جان  خوش برگشتی 
برو زود ثبت نام کن تو گروه   49-2
سلام
به عضو فعال شده خانم selin خوش آمد میگوییم.

با آرزوی موفقیت
مدیریت گروه های ترک
[تصویر:  ehteram.gif]
Khansariha (56) اوه اوه  اوضاع خطرناک شد
سنا بانو خشن شد
حضور غیاب نداشتیم که Khansariha (56)
Khansariha (48) من خودم حاضر  Khansariha (48)

سلااااام

هرکی  هست  جلو  اسمش حاضر  بزنه  و  بگه  چرا  کم پیداست  و چه کار باید کنیم  تا فعال بشه و روزی حداقل  یه پست  بتونه بزنه و پست بقیه رو  سپاس کنه . 

حامی گروه:
شادن

سرپرست گروه:
Roza_r
Hanifa

اعضای گروه:

1. *بنده پاک*    Khansariha (48) حاضر

2. Roza_r

3. silent scream

4. ایرانا

5. .آرام.

6. Hanifa

7. rozhan

8. .پارادوکس.

9. *آسمان*

10. Denira

11. العبد المرحوم

12. Tvab

13. بهاران

14. عارفه
من کمتر میام چون هر بار یه علت داشته
یه مدت سرم شلوغ بود chase
یه مدت حال روحی خوبی نداشتم میومدم یه چی میگفتم بعد یکی یه چی میگفت الکی ناراحت میشدم  22 سر هیچی 22
یه مدت هم برام بهتر بود از کانون دور باشم. اینجوری بهتر بود . میومدم دعوام میشد Swear1 عصبانی میشدم Esteghfar 
دیگه همین. یه وقتایی هم کانون نمیام چون به پاکیم به نظرم آسیب میزنه. اینکه همش اینجا باشم و در مورد روش های پاکی و اینا مطالعه کنم بدتر وسوسه میشم. البته یه وقتایی هم مثل الان برعکس باید باشم تو این محیطا تا پاکی راحت تر بشه 53258zu2qvp1d9v

4chsmu1 من قبول شدم یعنی؟
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلین بانو خوش برگشتی Khansariha (96)
خوبی؟! اوضاع‌ت رو به راهه؟‌ 53258zu2qvp1d9v

آسمان جان؛ من فردی و میشناسم که صحبت‌هاش خیلی کمک کننده هست.  53258zu2qvp1d9vمطالب خوبی توی کانالش قرار میده و دوره‌های مختلفی رو رایگان برگزار می‌کنه. Khansariha (56) 
اگه تونستی و مایل بودی به کانالش توی ایتا سر بزن. https://eitaa.com/hsn_mokhtari
(امیدوارم خلاف قوانین نباشه) 42

نقل قول: دیگه همین. یه وقتایی هم کانون نمیام چون به پاکیم به نظرم آسیب میزنه. اینکه همش اینجا باشم و در مورد روش های پاکی و اینا مطالعه کنم بدتر وسوسه میشم.

متاسفانه منم زیاد برام پیش اومده که کانون اومدن تاثیرمنفی هم بزاره و بیشتر ذهنم درگیر خ.ا شد. :53258zu2qvp1d9v

سلااااام

حامی گروه:
شادن

سرپرست گروه:
Roza_r
Hanifa

اعضای گروه:
  1. *بنده پاک*  Khansariha (48) حاضر

2. Roza_r

3. silent scream. حاضر Khansariha (40)

4. ایرانا

5. .آرام.

6. Hanifa

7. rozhan

8. .پارادوکس.

9. *آسمان*

10. Denira

11. العبد المرحوم

12. Tvab

13. بهاران

14. عارفه

من کم‌پیدام چون ؛ گوشیمو بازگشت به کارخانه زدم و صرفا برای تماس و پیامک ازش استفاده می‌کنم و برای کانون اومدن باید با لب‌تاپ یا گوشی اعضای خانواده بیام. با این شرایط طبیعتا مدت زیادی رو نمی‌تونم توی‌کانون بمونم. 53258zu2qvp1d9v و همینطور فشار درسی و دغدغه‌های ذهنی‌ش باعث میشه کمتر سر بزنم. Khansariha (56)

سپاس زدن هم درسته برای من کار سختیه ولی سعی می‌کنم انجامش بدم.. 53258zu2qvp1d9v
.
.
.
من دیشب تا حدود دو نیمه‌شب بیدار بودم، هدف‌گذاری‌های سال ۱۴۰۲ و ریزاهداف بهار و همینطور فروردین رو نوشتم. و دورنمای کلی برای سال‌پیش‌رو رسم کردم. 53258zu2qvp1d9v
مرزبندی‌ها و خط‌قرمزها رو مدت‌ها بود می‌خواستم بنویسم ولی پشت‌گوشت مینداختم Hanghead دیشب بالاخره انجامش دادم. 53258zu2qvp1d9v

_استفاده بیش از حد از تکنولوژی، اعم گوشی، لب‌تاپ و حتی تلویزیون.
من حتی اگر یکی دو روز هم استفاده بیش از اندازه داشته باشم، باعث میشه بهشون یه‌جورهایی وابسته بشم و توی روند زندگیم اختلال ایجاد می‌کنه. 
و در نهایت منجر به خ.ا میشه ، همیشه.
و همین استفاده بیش از حد باعث میشه کم‌کم عضو کانال های بدمحتوایی بشم و دیگه اوضاع خیلی خطری میشه. Khansariha (56)

_گوش دادن به موسیقی! 
برای من موسیقی گوش دادن یه چرخه ایجاد می‌کنه.
موسیقی - اعتیاد به موسیقی - حاشیه‌ساز های موسیقی -  اتلاف وقت - استرس گرفتن - خ.ا
 موسیقی برای من باعث میشه توی تصمیم‌گیری ضعیف عمل کنم. اینکه میگن موسیقی روح‌ رو ضعیف می‌کنه رو من به چشمم دیدم. 53258zu2qvp1d9v 
و موسیقی برای من، باعث اهمال‌کاریِ بیشتر میشه. 

_درست درس نخوندن و رضایت نداشتن از شرایط.
باعث میشه استرس زیادی بهم وارد بشه و برای فرار از این استرس و احساس خیلی بد، به خ.ا پناه می‌برم..

_نماز نخوندن.
اینکه نماز نخونم، همیشه و همیشه باعث شد همون روز یا نهایتا روز بعد به خ.ا روی بیارم .
ارتباط نداشتن با خدا، باعث میشه غمگین ، افسرده، نگران و پراسترس بشم و همه این حس‌ها در کنار کمبود خدا قرار می‌گیرن و در نهایت به خ.ا منجر میشن.
به عینه می‌بینم وقتی نماز می‌خونم _خصوصا اول وقت_ چقدر حال بهتری دارم ، چقدر بیشتر به کارهام می‌رسم. اما نمی‌دونم‌ چرا نمی‌خونم. :22
.
.
.
سلام صبحتون بخیر   2uge4p4 خوبین؟

Hanifa  : حاضر  Khansariha (69) ، یه مدت درگیر کلاساب دانشگاه بودم و تا میومدم خونه شب میشد و وقتی نمیموند برای اومدن به کانون 65 ولی خب تا ماه رمضون یکم وقتم باز تره

دیروز مشغول نوشتن اهدافی که برای سال جدید داشتتم شدم  65 یه حسی میگفت پارسالیارو حتی یادت نمیاد چی بودن بعد الان میخوای باز بنویسی که چی   42 یادم یکیشون قبول شدن تو کنکور بود بقیشو یادم نمیاد  

1. خب اولش قصد دارم کل روزای سال رو هر ۲۱ روز رو اختصاص بدم به از بین بردن یه عادت منفی یا به وجود دارن یه عادت مثبت  

2. چندتا کتاب مشخص رو سعی کنم تمومش کنم درباره منطق و فلسفه و این چیزاست که اولش باید یه نگاهی به منطق و فلسفه دبیرستان داشته باشم بعدش جلد اول اون کتاب مدنظرم رو بخونم بعد جلد دومش رو بعدم برم سراغ دوتا کتاب دیگه 4chsmu1

3. حداقل روز نیم ساعت برای درسای دانشگام وقت بزارم هرروز که شب امتحان بهم فشار نیاد.

4. هر روز یه اقدام کوچیک درجهت حال خوب خودم انجام بدم  ، و سعی کنم تا یه مدت مشاوره هامو ادامه بدم  53258zu2qvp1d9v

5.یه سری صلوات و دعا و این چیزا از زمان کنکورم که نذر کردم مونده و نخوندمشون اونارو انجام بدم.

حنیفا / 20 بهمن / 35 روز خوب به لطف امام رضا علیه السلام 

التماس دعا  49-2
آقا امیرالمؤمنین علیه السلام:

حکایت دنیا،حکایت سایه‌ی توست؛
اگر بایستی،می‌ایستد
و اگر دنبالش کنی؛
از تو دور میشود... 53258zu2qvp1d9v

غررالحکم_حدیث۹۸۱۸

سلام به همگی
ان‌شاءالله حالتون خوب باشه 53

نقل قول: سلااااام

حامی گروه:
شادن

سرپرست گروه:
Roza_r
Hanifa

اعضای گروه:
  1. *بنده پاک*  [تصویر:  khansariha%20(48).gif] حاضر

2. Roza_r

3. silent scream. حاضر [تصویر:  khansariha%20(40).gif]

4. ایرانا

5. .آرام.

6. Hanifa حاضر  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

7. rozhan

8. .پارادوکس.

9. *آسمان*

10. Denira

11. العبد المرحوم حاضر Khansariha (70)

12. Tvab

13. بهاران

14. عارفه

من چند وقت پیش خیلی کم میومدم کانون و همش دچار اهمال کاری میشدم که قبل‌تر توی یکی از پست‌هام راجبش گفته بودم 53258zu2qvp1d9v
الان هروقت که میام حتما تا اونجایی که برسم پست ها رو میخونم و سپاس میزنم (اصن سپاس‌های دوتایی و سه‌تایی من معروفن 65  4chsmu1 ) 
راستش هرروز پست نمیزنم ولی در تلاشم فاصله بین پست‌هام رو کم کنم 
و همونطور که ساناز جان هم گفت بعضی وقتا یکم دوری از کانون تاثیر بهتری روی پاکی داره و شاید برای همین خیلیا یه مدت کم پیداتر میشن ( که البته من الان توی اون دوره از پاکیم نیستم و حتما سعی می‌کنم بیشتر وقت بذارم 53258zu2qvp1d9v )
 اما خب بعضی وقتا واقعا حرف یا نظری ندارم Khansariha (56)
نقل قول: اگه تونستی و مایل بودی به کانالش توی ایتا سر بزن. https://eitaa.com/hsn_mokhtari
(امیدوارم خلاف قوانین نباشه) [تصویر:  p.gif]
منم دقیقا میخواستم همین کانال رو معرفی کنم 17
یکم مردد بودم که نکنه خلاف قوانین باشه  4chsmu1
و دقیقا مطالب اخیرش هم شاید خیلی کمک کننده باشه  302

شادی جانم چقدر کار خوبی کردی ، منم خیلی وقته تو فکر اینم که برای سال بعد اهداف و دورنمای کلی و ... رو بنویسم اما همش عقب میندازم Hanghead
و چقدر تمام مواردی که گفتی برای منم صدق میکنه و البته به جای موسیقی برای من فیلم دیدن زیاد همین عواقب رو داره 53258zu2qvp1d9v
آخرین جلسه کلاسام توی سال ۱۴۰۱ رو هم پشت سر گذاشتم و کلی هم تبریک عید گفتم و شنیدم از معلما و دوستان ، اما هنوز باورم نمیشه سال داره تموم میشه و اصلا هم حوصله تعطیلات عید رو ندارم Hanghead

همچنان التماس دعا  Khansariha (2)
از همہ گر رها شوم ، از تو جدا نمیشوم
تا تو زمین سجده‌اے ، سر بہ هوا نمیشوم
من تو بگو فدا كنم ، تن تو بگو فدا كنم
گر همہ را رها كنم ، تارك ِ ما نمیشوم
... 53
نقل قول: سلین بانو خوش برگشتی 

خوبی؟! اوضاع‌ت رو به راهه؟‌ [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
مرسی شادی قشنگم♥︎
خوبم شکر
اوضاعم ععی بد نیس Khansariha (96)
                              ⚜ ﷽ ⚜  
لیست
اعلام وضعیت ها

*بنده پاک* / ۵ دی / ۴۳۰ روز خوب/ در انتظار ستاره چهاردهم

ا SlENT sream / ؟ شهریور / در انتظاره ستاره پانزدهم

العبد المرحوم/ ۱ اسفند / ۳ روز خوب / درانتظار ستاره ششم

ا Roza_r ا / ۲۰بهمن / ۱۶ روز خوب / درانتظار ستاره هشتم

ا Hanifa ا / 20 بهمن / 35 روز خوب/ درانتظار ستاره هفتم

[تصویر:  pic-5734-1639929511_38ur.jpg]

ایرانا / ۲۹ دی / ۴ روز خوب / در انتظارستاره دوم

.آرام./ ۱ دی / ۴ روز خوب / در انتظار ستاره دوم

*آسمان* / ؟ اسفند / ۱ روز خوب / در انتظار ستاره دوم

ا Rozhan ا / ۱۵ روز خوب / در انتظار ستاره دوم

.پارادوکس. / ۱ بهمن / ۱۰ روز خوب / در انتظار ۲۰ روز خوب

[تصویر:  143305_436_(1)_eax.jpg]

ا Derina ا / ؟ / ۳۰ روز خوب / در انتظار ستاره اول

بهاران/ ۲ اسفند / ۲۰ روز خوب / در انتظار ستاره اول

ا Tvab ا / ۱۰ اسفند / ۱۳ روز خوب / در انتظار ستاره اول

عارفه / ۱۸ اسفند / ۴ روز خوب / در انتظار ستاره دوازدهم

خدا قوت به همگی  4chsmu1
پ.ن: درصورتی که اشکالی توی لیست هست بگید که درستش کنم  302
آقا امیرالمؤمنین علیه السلام:

حکایت دنیا،حکایت سایه‌ی توست؛
اگر بایستی،می‌ایستد
و اگر دنبالش کنی؛
از تو دور میشود... 53258zu2qvp1d9v

غررالحکم_حدیث۹۸۱۸

سلام.
عضو نیستم ولی خودمو عضو میدونم 4chsmu1
یلدا/ ۶۵۰ روز خوب
فکنم البته مطمین نیستم. روزارو حساب نمیکنم 53
دلم تنگ شده بود. حس غریبه بودن دارم.
بچه هارو حس میکنم دیگ نمیشناسم بقیه هم فعال نیستن اصلا.
اصلا کسی منو یادش نیست بعد اینهمه وقت نبودن 37
درگیر بالا پایین زندگیم.
خیلی وقته منتظر ماه رمضون بودم اما به علت مریضی های متعدد امکان روزه گرفتن ندارم. و چقدر دلشکسته ام… چقدر زیاد… خسته از رسیدگی به وضعیت جسمانی.
بچه ها مواظب خودتون باشید، یه بار ک سلامتی از دست بره دیگ میره… یه غده ک تو بدن کار نکنه و شما بخواین وظیفشو با دارو عهده بگیرید خودش اینقدر فرسودگی روانی داره… اینکه بدنتونم هیچ وقت مث ادم عادی نمیشه با قرص و دوا بماند..
خسته از ۵ بار تزریق در روز، خسته از قرص ها و تست ها و دکتر ها، خسته از آشفتگی و گر کشیدن و خیسی بدن و سردرد و حالت تهوع دائمی. همه چی همه چی همه چی.
از استرس دوری کنید.یه روز استرس بیشتر میتونه هزار و یک مریضی در بدنتون فعال کنه. من اصلا سابقه ژنتیکی نداشتم اما الان دوتا مریضی خودایمنی گرفتم دقیقا بعد اون پنیک اتک های‌ تابستون پارسال. توی سنی که نه اونقدر کمه نه اونقدر زیاد ک برای دکترا توجیه پذیر باشه.
 کاش میدونستید استرس چیکار میکنه باهاتون. کاش میدونستم کاش…
خوبم. بد نیستم. میگذرونیم. بعد یه وقفه تقریبا طولانی دوباره میخوام روانکاوی رفتن رو شروع کنم.
از احساس سردرگمیم خیلی کمتر شده و واقعا بهترم. تو مسیر خودسازی خوب دارم پیش میرم. بجز گوشی از بقیه چیزا راضیم، هرچند محدودیتای استفاده از گوشی رو رعایت کردم هنوزم زیاده. به همین علتم کانون نمیتونم باشم. اعترافش سخته اما من یک معتاد مجازی هستم. سال جدید نمیخوام باشم البته. با توجه به وجود احتمال کوری باید از چشمام مراقبت کنم. Khansariha (56)

برای همگی آرامش آرزومندم
شاد باشید Khansariha (70)
حواستون به ورق جدید زندگیتون در سال جدید باشه 302
اگه این دوتا لینک رو وقت گذاشتی و خوندی، بعدش میتونیم مطمئن باشیم که قصد صددرصدیت ترکه.

https://www.ktark.com/Thread-%D8%AA%D8%A...#pid612256

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid612283

اره طولانیه چون راه ترکم طولانیه ولی قول میدم بعد خوندنشون همون آدمی نیستی که وارد تونل شد 53 302  

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621890

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621964
نقل قول: منم دقیقا میخواستم همین کانال رو معرفی کنم [تصویر:  17.gif]
یکم مردد بودم که نکنه خلاف قوانین باشه  [تصویر:  4chsmu1.gif] 
و دقیقا مطالب اخیرش هم شاید خیلی کمک کننده باشه  [تصویر:  302.gif] 

#تله‌_پاتی 4chsmu1
اره، خصوصا دوره‌ای که امروز بارگذاری کردن Khansariha (56)

نقل قول: شادی جانم چقدر کار خوبی کردی ، منم خیلی وقته تو فکر اینم که برای سال بعد اهداف و دورنمای کلی و ... رو بنویسم اما همش عقب میندازم [تصویر:  hanghead.gif] 
و چقدر تمام مواردی که گفتی برای منم صدق میکنه و البته به جای موسیقی برای من فیلم دیدن زیاد همین عواقب رو داره [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

میدونی وقتی داشتم برنامه و می‌نوشتم به یاد این‌جمله افتادم "اومدم برنامه سال جدید و بنویسم دیدم نیازی نیست، برگشتم سر برنامه ۱۴۰۱ام ، سال و خط زدم نوشتم ۱۴۰۲." 42 
علاوه بر مشکلم با خود موسیقی، مشکل اینه موسیقی‌هایی که‌گوش میدم پر از توصیفات جن.سی هستن و این بده Hanghead 
فیلم برای منم مشکل‌سازه.. برای همین اصلا نمی‌رم سمتش.  Khansariha (56)

نقل قول: اصلا هم حوصله تعطیلات عید رو ندارم [تصویر:  hanghead.gif] 

آخ دلت میاددد 809197ps94ijjhwg
من که بیشتر از سی‌چهل روزه توی تعطیلات نوروزی به سر می‌برم 65 و لذذذت بخشه 4chsmu1

نقل قول: وضاعم ععی بد نیس [تصویر:  khansariha%20(96).gif]

خداروشکرر Khansariha (63)
.
.
.
نقل قول: سلااااام

حامی گروه:
شادن

سرپرست گروه:
Roza_r
Hanifa

اعضای گروه:
  1. *بنده پاک*  [تصویر:  khansariha%20(48).gif] حاضر

2. Roza_r

3. silent scream. حاضر [تصویر:  khansariha%20(40).gif]

4. ایرانا

5. .آرام.

6. Hanifa حاضر  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

7. rozhan

8. .پارادوکس.

9. *آسمان*

10. Denira

11. العبد المرحوم حاضر [تصویر:  khansariha%20(70).gif]

12. Tvab

13. بهاران

14. عارفه  حاضررر Khansariha (2)

سلام به خواهریای گلم Khansariha (84)
خوبید؟
من والا امروز خیلی خوابیدم. 22 سردرد میگرنیم گرفته بود. دیروز یه هات داگ خوردم که شب حالم بد شد بخاطرش و سردرد شدیددد. دیگه اینکه خیلی دلم می خواد برم اهدافمو بنویسم و بررسی کنم امسالمو و واقعاً به نظرم مهمه ولی واقعا یک کوه بی تفاوتی رو باید پشت سر بذارم. اصلا کلا خیلی چیزا برام رنگ باخته و دیگه سر ذوقم نمیاره. افسردگی نمیشه گفت دارم چون گاهی اوقات میتونم لذت ببرم مثلا تو مهمونی یا از زبان یاد گرفتن. این شرایط از چند ماه پیش در روزگار من پایداره و نمی دونم چطور تغییر می کنه. در مجموع باید خودمو بکشم تا یه کاری انجام بدم.

خب اینم از اعلام حضور من.  varzesh
تا درودی دیگر بدرود Khansariha (70)
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان