عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

پریسا [تصویر:  53.gif] ۱۸ اسفند [تصویر:  53.gif] ۷۸ روز خوب

سلام به هم گروهی های عزیزم
خوشحالم که در کنارتونم 302
[تصویر:  nasimhayat.png]
No matter how much pain 
 (; You must resist
ساناز /18فروردین 99 / ۴۹ روز خوب

[تصویر:  bliss.gif] 
در روز ۴۹ام به سر میبریم [تصویر:  49-2.gif] 

دیگه انشالله هدف باشه مدال ۱۰۰ روزگی
۵۰ روز تا هدف 

خدایا شکرت

پریسا خانمی
منم خیلی خیلی خیلی خوشحالم که اینجام 317
۲۲ روز مونده تا مدال قهرمانی Khansariha (69)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلاااااام به دوستای خوبم 
صبحتون بخیر . خوشحالم که عضو این گروهم. میخوام با اراده قوی رکورد 100 روزه بزنم  2uge4p4

شاپرک / 30 اردیبهشت/7 روزخوب
نقل قول: سلاااااام به دوستای خوبم 
صبحتون بخیر . خوشحالم که عضو این گروهم. میخوام با اراده قوی رکورد 100 روزه بزنم  [تصویر:  2uge4p4.gif]

شاپرک / 30 اردیبهشت/7 روزخوب

ماشاالله قهرمان Confetti
یه هفته پاکی مبارکا باشه 317
تبریکات ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه Greenstars
انشالله بعد رکورد ۱۰۰ روز  Khansariha (69)
دیگه مستقیم برای یک سال پاکی 2uge4p4
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
پریسا [تصویر:  53.gif] ۱۸ اسفند [تصویر:  53.gif] ۷۹ روز خوب

از نظر پاکی اوضاع خوبه خداروشکر
ولی از نظر روحی نه
واقعا چیه این آدم؟! چرا اینقد به محبت نیاز داره؟! اصن آدم به محبت زندس!!
چرا بعضی خانواده ها این محبت رو از بچه هاشون دریغ میکنن؟!
حس الانم: تنها تو این دنیا
مثه روح میمونم،به معنای واقعی کلمه نه وجودم واسه کسی مهمه، نه اصن کسی بهم توجه میکنه 
[تصویر:  nasimhayat.png]
No matter how much pain 
 (; You must resist
نقل قول: واقعا چیه این آدم؟! چرا اینقد به محبت نیاز داره؟! اصن آدم به محبت زندس!!
چرا بعضی خانواده ها این محبت رو از بچه هاشون دریغ میکنن؟!
حس الانم: تنها تو این دنیا
مثه روح میمونم،به معنای واقعی کلمه نه وجودم واسه کسی مهمه، نه اصن کسی بهم توجه میکنه 

پریسا جانم آدمی ب محبت زنده نیست: )
آدمی ب امید زنده هست،امید ب زندگیه ک همه رو سرپا نگه میداره،امید ب اینکه بالاخره ی روز خوب میاد.
داشتن محبت اطرافیان ی چیز فوق العادست اما اگرم نداریش (ک من حس میکنم چنین چیزی ممکن نیست و قطعا خانواده آدم رو دوست دارند ) ب انتظارش نباش.خودت برای خودت کافی هستی.گاهی وقت ها ک از همه بدم میاد یا دلوام میشه و تنهام میگم جهنم ،منکه خودم هستم بعد خودم ب خودم میگم اصلا خودم قربونت میرم،خودم فدات میشم بیخیال همه ی دنیا.فکر نکن دیوونه هستم ،این محبت خودت ب خودت تورو جلوی کل دنیا سرپا نگه میداره.
مواظب خودت باش 302  
(1399 فروردين 31، 16:42)یاقوت نوشته است: ﷽ وسیع باش ؛ دلتنگ که شدی منتظر نباش کسی دل گرفته ات را باز کند... بلند شو و قدمی بردار ، دل کسی را شاد کن ، دلت خود به خود باز می شود... قوی باش و پیش از آنکه کسی را دوست داشته باشی ؛ خودت را دوست داشته باش، تا همچنان باشی در لحظه هایی که کسی برای تو نیست... صبور باش ، زمان خیلی چیزها را حل خواهد کرد... گاهی مساله های به ظاهر بزرگ و پبچیده ، توانایی و هوش زیادی نمی خواهد، کمی زمان می خواهد تا آرام تر شوی و مساله را کوچک تر و ساده تر ببینی... و عاشق باش ، برای آنکه دوستش داری دعا کن، بدون آنکه دلیلی برای دوست داشتنت بیابی؛ ببین چه احساس رضایتی پیدا خواهی کرد... ⚘⚘⚘⚘⚘⚘ آن‌ زمان که‌ آفتاب روز آرامش صبح را در هم می شکند، در مه صبحگاهی بال بگشا، دست جهان را در دستهایت بفشار و گل لبخند بر لبان بنشان... لبخند بهانه‌ای‌ست برای شاد بودن و لذت بردن از زندگی... لحظه‌هایت سرشار از این بهانه قشنگ و پراز شادی و نشاط... ⚘⚘⚘ شاد باش و شادی ببخش... ⚘⚘⚘

[تصویر:  ts_۲۰۲۰۰۴۱۹_۱۷۴۰۲۸.jpg]
سلام به اعضای گروه باراااان
چطورین؟
من شرمنده ام نتونستم زودتر پست بزارم، مسافرت بودم و سرعت نت پایین بود.

به به چه اعلام وضعیت هایی داریم

بچه ها نظرتون چیه کوتاه خودمون رو معرفی کنیم تا بیشتر باهم اشنا بشیم؟
(1399 خرداد 6، 20:08)Queen نوشته است: سلام به اعضای گروه باراااان
چطورین؟

اون دنیا یقه اتو میگیرم که تو این دوران کرونا رفتی مسافرت Swear1

در مورد معرفی خودمون هم نظر موافقم مثبته، حامی من بگم؟  49-2
[تصویر:  Untitled_2.png]
ما کرونا رو شکست دادیم 4chsmu1
به دشت و صحرا رفته بودیم اونجا کرونا نبود 65

اره عزیزم اول تو بگو
65
ما منتظریم مهر خدا خانم جان

چطورین؟

داری من و از راه بدر میکنی بیام اینجا همش پست بزنم Hanghead 

من و کی نمیشناسه؟؟؟؟بگه شخصا برم کوتاه تو پروفایلش خودم و معرفی کنم 103
(1399 خرداد 6، 22:47)یاقوت نوشته است:
چطورین؟

داری من و از راه بدر میکنی بیام اینجا همش پست بزنم Hanghead 

من و کی نمیشناسه؟؟؟؟بگه شخصا برم کوتاه تو پروفایلش خودم و معرفی کنم 103

هیچکس نمیشناستت 4chsmu1
Hanghead
میشه معرفی کنیم
65
قرار بود مهرخدا خانم جان بیام نفر اول
دعوا نشه یه وقت 4chsmu1

نقل قول: دیگه اینکه ی استرس کرونا هم اضافه شده،ی هفته پیش مشکوک ب کرونا رفتم سی تی اسکن و قطعی گفتند مثبته و کار خدا بود ک منفی شد چون ایمنی بدنم انقدر کمه ک اگر مثبت بود قطعا میمردم.هرروز استرس دارم ک نکنه بگیرم.
خیلی خیلی خیلی خیلی خوشحالیم که جواب منفی بوده
انشالله همیشه به سلامتی Confetti

یاقوت جان حق داری وقتی توجه زیاد میشه آزار دهنده اس
اما خیلی دوسِت دارنااا 4chsmu1

وسوسه هات منم ترسوندن 22
ساناز /18فروردین 99 / ۵۰ روز خوب

[تصویر:  bliss.gif] 
در روز ۵۰ام به سر میبریم [تصویر:  49-2.gif] 

دیگه انشالله هدف باشه مدال ۱۰۰ روزگی
۴۹ روز تا هدف 

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان