عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

سلام به خواهرای گلم  Khansariha (96)

تبریک  Confetti تبریک  Confetti تبریک  Confetti
ایشالا به حق حضرت فاطمه و به حق این روز عزیز گره از کار هممون باز بشه  53

آسمان ۱۲ روز خوب  49-2
همه چیز رو به بهبوده  317
بهتر دارم درس میخونم 
یکم نگران کنکور دی هستم که زیاد براش آماده نیستم ...
دیگه اینکه امروز  از نظر پاکی روز سختی بود  53258zu2qvp1d9v
دخترا یه سری کانال ها هستنکه اسپانسر پروکسی ان خب ...
چه کار کنم اینا برام نیان ؟ 
یکی دوتا شون محتوای مناسبی ندارن  65

منم قرآن رو از ۱۶ دی تا به امروز خوندم 
خرده عادت دومم هم که نظم اتاق بود ۳ روز رعایت نشد   Smiley-face-whistle-1

احساس میکنم استرس ها و نگرانی ها دارن دونه دونه از وجودم میان بیرون 
بدنم کم کم آروم میشه 
درد قفسه ی سینه ام بهتر میشه  53258zu2qvp1d9v

شبتون پرستاره ببخشید اگر کمی غیر منسجم حرف زدم 
Khansariha (2)
شاید چون ذهنم طبقه بندی نشده است  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
نقل قول: ایشالا به حق حضرت فاطمه و به حق این روز عزیز گره از کار هممون باز بشه  [تصویر:  53.gif]
آمییییین 317

آسمان جان بابت اینکه همه چیز رو به بهبوده تبریک میگم و البته درمورد محتوای نامناسب تبلیغات پروکسیا باید بگم منم دیدمشون و هیچ راهکاری ندارم متاسفانه. فقط به شرایط خوب و رو به بهبودت فکر کن عزیزم، نذار از بین برن.

دختراااا اینکه چرا این موقه اومدم اینجا، یه دلیل داشت، یهو تاریخو نگا کردم و فهمیدم امروز که گذشت (دیروز میشهدیگه), روز چهلم پاکی من بوده و جا داره نوشته ای که پشت اعلام وضعیتام مینوشتمو با ایمان هزاااار برابری بگم: فقط به لطف خدای مهربون 809197ps94ijjhwg
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سپاس شده توسط
نقل قول: سنا جان خیلی شرمندم ولی هیچ کار نکردم، از صبح تا شب مثل خوره رو مغزمه که انجامش نمیدم ولی انجامش نمیدم، البته یه مقدار مصمم شده بودم به انجامش که با یه سری اخبار جدید و دیدن ناراحتی  دوستم حسابی بهم ریختم. البته اینا همه بهانست، باید شروع کنم [تصویر:  hanghead.gif]

ولی نماز اول وقتو امشب و دیشبم خوندم. اینکه اذان گوشیمو فعال کردم برای اذان مغرب خیلی موثر و خوبه.

رزا  به نظرم تو  هنوز به قانون ۲ دقیقه ایمان نداری
ذهنتو گول میزنی مثلا میگی من که میدونم ۲ دقیقه نمیشه لپ تاپ روشن کنم باید ساعت ها بشینم پشتش !  و این میشه که اون آمیگداله اگه یادت باشه بیدار میشه و  جلوی انجام کار رو میگیره ، میترسه و مقاومت میکنه !
درست میگم؟
راهکارش اینه ؛ روشن کن فقط ۲ دقیقه بررسی کن مقالتو  و لب تابو ببند . حتی اگه دلت خواست ادامش بدی   ، متوقفش کن و ادامه نده .  تا چند  روز همینکارو کن تا ذهنت بفهمه هدفت واقعا ۲ دقیقه هست !
من با ۲ دقیقه ها  دو تا فایل ۲/۵ ساعته درسیمو دیدم و جزوه نوشتم
با ۲ دقیقه بیش از ۱۰۰ دقیقه فایل صوتی آموزشی گوش دادم
با ۲ خط ها کلی کتاب خوندم
کلی ورزش کردم و  ..‌.‌‌.

ایمااااااااان بیار رزا  4chsmu1

نقل قول: اصل کمتر ولی بهتر 
ذهنت مقاومتی نداره 
ازش جلوگیری نمی کنه
خیلی راحت همراهی می کنه
لذت می بری وقتی می بینی با همین 2 دیقه چه ها کردی 
کارهات همه یه تیک خوشگل میاد جلوش 
دوس داری بارها و بارها در طول روز تکرارش کنی
دیگهههه
از بین می بری اون فاصله ای که بین خودت و اون عادت افتاده
فقط با همین دو دقیقه
 مررررررسی گلبرگ جوووونم
عالی بود  317
معلومه با پوست و گوشت و استخونت  فوایدش رو درک کردی 49-2
 سپاس شده توسط
سلام ، روز جمعتون به خیر و خوشی انشاءلله  302

گلبرگ جانم سپاسگزارم به خاطر نکاتی که گفتی  Khansariha (70) 
سعی میکنم نیمه ی پر لیوان رو ببینم . این روزهای آغازی درمان سخته به خصوص اینکه مثلا در طول روز خیلی زیاد شیر،ماست و قهوه میخوردم ولی الان هیچی پیدا نمیکنم  40 یکم بگذره انشاءلله عادت میکنم منم . 

اینجا چندان شلوغ نیست و این سکوتی که برقرار هست من رو از طولانی نوشتن معذب میکنه ولی بهش نیاز دارم پس تصمیم گرفتم به طور هفتگی بدون توجه به حال و هوای موجود فروم بنویسم و جلو برم . 

نقل قول: دخترا یه سری کانال ها هستنکه اسپانسر پروکسی ان خب ...
چه کار کنم اینا برام نیان ؟ 
یکی دوتا شون محتوای مناسبی ندارن  [تصویر:  65.gif]

تعداد چنل هایی که محتوای مناسب ندارن بیشتر از یکی دوتا هست . 
من وقتی این چنل هارو میبینم پروک سی رو تغییر میدم . 
و یکی از کارهایی که میتونه کمک کنه طبقه بندی چنل ها و گروه ها هست . وقتی وارد میشی دیگه نیازی به دیدن اسپانسر نیست و میری پوشه مورد نظر کارت و انجام میدی . اینطوری نمایش داده نمیشه . 

منم روز مادر و تبریک میگم  302 
مادرها خودِ بهشت هستند  Gol
امیدوارم روز خیلی قشنگی داشته باشید  53
 سپاس شده توسط
منم ولادت حضرت زهرا (س) رو تبریک میگم  Confetti

ممنون رزا جون بابت تبریکت
یه مامان دیگه هم داریم حالا اگه خودش دوست داشت میگه 4chsmu1

ممنون پارادوکس عزیز
 سپاس شده توسط
نقل قول: آیا می دانید جایی در همین کانون یه نفر که اسمش رو نمی برم یه صحبت های پایانی داشته و هیشکی ندیده؟؟؟!!!
اگر می خواهید بدانید با ما همرا باشید [تصویر:  4chsmu1.gif]
من الان برام سواله چرا هیچکی به جز یه نفر هیچ ری اکشنی نداشت نسبت به این موضوع ؟  Swear1

پارادوکس جان 
می تونم بپرسم شیر و ماست چرا برات ضرر داره؟ 
حتی کم چربش ؟ حتی اون ماست و شیرای پربیوتیک ؟

رزااااا ایماااااان بیاااار 
آمن بالقانون 2 دقیقه

دقیقا سنا جان 
من هم دو کتاب 500 و خوردی صفحه ای یه کتاب 250 صفحه ای 
دو جلسه صوت آموزشی
ورزش کمتر از دو دقیقه
نظم 2 دقیقه و چالش عکس قبل و بعد از نظم دهی Khansariha (69)
2 دقیقه سکوت
و....
همشو از قانون دو دقیقه دارم....
ولادت حضرت زهرا رو تبریک می گم  Confetti
مبارک هممون باشه Confetti
 سپاس شده توسط
نقل قول: من الان برام سواله چرا هیچکی به جز یه نفر هیچ ری اکشنی نداشت نسبت به این موضوع ؟  [تصویر:  swear1.gif]

پارادوکس جان 
می تونم بپرسم شیر و ماست چرا برات ضرر داره؟ 
حتی کم چربش ؟ حتی اون ماست و شیرای پربیوتیک ؟

من چون سر در نیاوردم ترجیح دادم سکوت کنم  Hanghead

به خاطر مریضی ای که تشخیص پزشک بود قرار شد تا مدتی هرگونه شیر، ماست ، دوغ ، گوجه و سبزی ،بادمجان و فست فود ، قهوه و تقریبا تغذیه های روزانه ای که داشتم رو کنار بذارم تا چند ماه بعد ببینیم چه اتفاقی رخ میده  53258zu2qvp1d9v 
از این نظر سخت هست که مثلا امروز یخچال و باز کردم ی چیزی بردارم بخورم تقریبا هیچی پیدا نکردم چون دیدم همش ممنوع هست Khobam 
کمی سردرگم شدم که چه چیزهایی در رژیم غذاییم قرار بدم که بتونه جایگزین باشه  53258zu2qvp1d9v 

من بعضی وقت ها برای مرتب کردن اتاقم که میخوام تنبلی کنم تا 100 میشمرم و همزمان همه چیز و مرتب میکنم . 
امروز خیلی فکر کردم که چه چیزی میتونه برای از بین بردن تنبلیم موثر باشه و در نهایت دیدم تکنیک پومودورو همیشه برای من جواب داده . 
حذف تلگرام و برنامه های سرگرم کننده و اعلام وضعیت رو هم در صدر کارهای مهم قرار دادم . 

53
 سپاس شده توسط
سلااااام  دختراااای گل

اول هفتست 49-2

و آخرین هفته دی ماه Hanghead

بچه ها  یکی  از  رکن های مهم برنامه ریزی ارزیابیه
تا ارزیابی نکنیم خودمون رو  نمیفهمیم مشکل کار کجاست ! 
ارزیابی  کمک میکنه خودمون رو بهتر بشناسیم
ارزیابی کمک میکنه برای هفته بعد برنامه بهتر و قابل اجراتری بریزیم.
ارزیابی کمک میکنه عیب ها و نواقص رو پیدا کنیم و سعی کنیم رفعشون کنیم.

واسه دفترهای خوشگل برنامه ریزی تون یه تکلیف داریم
اول تو دفتر بنویسید    و  بعد  یه خلاصه ایشو  اینجا  برامون بنویسید. 

تکلیف اجباری : ۱.بیاین بگین هفته پیش برای رسیدن  به اهدافتون چه گام هایی برداشتین؟ (اون دوتا هدف زمستونی)

من روزی ۲  دقیقه درسم رو خوندم  البته که هر وقت رفتم سراغش بیشتر از  این میزان درس خوندم و از این بابت راضی ام 
۲ دقیقه  مرور  دوره ای که شرکت کرده بودم راجب اعتماد به نفسم انجام شد.خلاصه نویسی کردم و  سعی میکنم دوباره تکنیک هاشو اجرا کنم و بهتر بشم. 

در کل
خرده عادت های زمستونی من :

۲ دقیقه درس: ۸ روز
۲ دقیقه مرور  دوره : ۹ روز 

........................

۲.خب  برای  آخرین هفته دی ماه چه برنامه ای دارین؟
چه کار میخواین کنین تا دلتون نسوزه از  اینکه دی ماه هم رفت و من هیچ کاری نکردم ؟؟؟؟

من میخوام  حدود ۳۰ دقیقه از ویدئوی درسیم رو ببینم با همین روش ۲ دقیقه
چندتا کلیپ آموزشی کوتاه درسی باید ببینم و جزوشو بنویسم.
مرور  دوره هم با همین روزی ۲ دقیقه ها ادامه بدم  ان شاء الله مرورش تمام بشه و برم سراغ فایل های صوتی باقی مونده . 

پارادوکس جان روش پومودورو هم خیلی خوبه 
من برای درس خوندن ازش استفاده میکردم

میشه خواهش کنم برای بچه ها توضیح بدی  در مورد این روش
اینکه چیه اصلا و چه  مزیت هایی داره و چطور تونسته کمکت کنه.
ممنون میشم  302
یه نظرخواهی از خواهرای گلم:

در مورد تاپیک  برنامه ریزی  نظرتون چیه؟
مخصوصا اونایی که قبلا شرکت کردن، نظرشون چیه
این تاپیک چه معایبی داره؟  چرا  به نظرتون انقدر مشارکتش پایینه نسبت به سایر تاپیک ها ؟
میخوام تغییراتی ایجاد کنم  اما نیاز به کمکتون دارم 
بهم بگین چرا تاحالا شرکت نکردین تو این تاپیک؟
چطوری باشه ترغیب میشین شرکت کنید؟

بچه ها خواهشا بی تفاوت رد نشید و حتما نظرتونو بهم بگید.
ممنون
 سپاس شده توسط
سلاااام دختراااا 
 پارادوکس جان امیدوارم زودتر حالت خوب بشه و بتونی دوباره همه چیز بخوری، ضمنا حس میکنم خیلی دختر پرتلاش و پرکاری هستی، این روش پومودورو رو منم کنجکاو شدم بدونم.

گلبرگ عزیز من حقیقتا موقعی که تبریکو مینوشتم حدس زدم ممکنه شما هم مامان باشی واسه همین پرسیدم 4chsmu1 تبرررریک ویژه میگم عزیزم.

سناجان من قبلا یه مدت تاپیک برنامه ریزی بودم، باید بگم برای من تو اون زمان عالی بود. چون باعث شده بود بنویسم قراره چیکار کنم و چون علامت میزدم و امتیاز میدادم تو طول روز واسم خیلی اهمیت پیدا میکرد اجراش. بدون شک یکی از پرفایده ترین تاپیکای کانونه. خب یه فاکتور مهم که باعث میشه نیایم تنبلیه 4chsmu1 ولی چیزی که بشه نغییری درش ایجاد کرد، فک کنم این اعلام وضعیت از اول ماهه، چون من خاطرمه چند باری با خودم کلی کلنجار رفته بودم که دوباره برنامه های روزمو بنویسم(زمانی بود که خیییلی کار داشتم و زمان کم برای انجامشون)، اما میدیدم از اول ماه باید اعلام بشه و یکی دوبار چون اول ماه سرم شلوغ بود و فراموش کردم چند روزی گذشت دیگه قیدشو زدم.

اما درمورد زمستون و اهداف شاید بعدا بیام بگم Hangheadچون در حال حاضر شما تصورکنید من تازه بیدار شدم تو تختمم و باید صبر کنم تا مادرم آزاد بشه چون خودم نمیتونم لوازم صبحانمو بیارم 53258zu2qvp1d9v
#حافظ❤

سپاس شده توسط
سلام سلام سلام

نقل قول: از این نظر سخت هست که مثلا امروز یخچال و باز کردم ی چیزی بردارم بخورم تقریبا هیچی پیدا نکردم چون دیدم همش ممنوع هست [تصویر:  khobam.gif] 

کمی سردرگم شدم که چه چیزهایی در رژیم غذاییم قرار بدم که بتونه جایگزین باشه  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif] 

پارادوکس

عزیزم، پس لازمه بنویسی چه چیزایی می تونه جایگزین بشه
مثلا : من تخم مرغ نمی تونم بخورم به جاش تخم بلدرچین می خورم
من نونای معمولی رو نمی تونم بخورم به جاش نون جو می خرم
من شیر و ماست پرچرب و گوشت نمی تونم بخورم به جاش شیرسویا یا سویا می خورم یا آب و عسل یا سرکه انگبین

نقل قول: تکلیف اجباری : ۱.بیاین بگین هفته پیش برای رسیدن  به اهدافتون چه گام هایی برداشتین؟ (اون دوتا هدف زمستونی)

من 2 دقیقه ها رو شروع کردم
1.دو دقیقه فایل صوتی 4 روز
2.2 دقیقه صوت آموزشی که این رو سایت بود سایت باز نکرد.

نقل قول: ۲.خب  برای  آخرین هفته دی ماه چه برنامه ای دارین؟

چه کار میخواین کنین تا دلتون نسوزه از  اینکه دی ماه هم رفت و من هیچ کاری نکردم ؟؟؟؟

یه کاری که خیلی وقته می خوام انجامش بدم 
قدم اول رو براش بردارم

نقل قول: گلبرگ عزیز من حقیقتا موقعی که تبریکو مینوشتم حدس زدم ممکنه شما هم مامان باشی واسه همین پرسیدم [تصویر:  4chsmu1.gif] تبرررریک ویژه میگم عزیزم.

چقدر شما لطف داری عزیزم.ممنون رزا جان

سنا جان من هم چند دفعه اومدم تاپیک برنامه ریزی ولی نصفه رهاش کردم 
یه وقتایی دلیلش این بوده که می خواستم این وقتی که دارم رو جای دیگه کانون بذارم

ولی تو دفترم نه همیشه ولی بیشتر هفته ها می نوشتم برنامه هام رو

شاید اگه تمرکز بشه روی یه عادت و اگه خواستیم کم کم اضافه کنیم خیلی بهتر بشه
سلام ، وقت دوستان عزیز بخیر باشه  302
امیدوارم حالتون خوب باشه  53
اخبارها نوشته بودند گاز برخی شهر ها قطع شده ، امیدوارم مشکلات حل بشن و این سرما هم زودتر تموم بشه  53258zu2qvp1d9v

سنا جان مشکلی که من دارم این هست که تا حد زیادی کمال گرا هستم و وقتی کاری رو اونطور که باید انام بدم به سرانام نمیرسونم به طور کلی بیخیالش میشم و این باعث خیلی از شکست هام شده و من خیلی زیاد سر این موضوع اذیت میشم . هدفم از مطرح کردن این موضوع این هست ، وقتی در ابتدای هفته یا ماه هدفی رو تعیین میکنم و نمیتونم خوب ادامش بدم کلا بیخیالش شده و حتی ازش فرار میکنم  Hanghead
دی ماه هم به دلیل سرماخوردگی و مشکلاتی که پیش اومد اینطور سپری شد و بدون برنامه بودم . 
به همین دلیل ارزیابی هم نکردم چون انقدر تایم اتلافی من زیاد هست که در حساب نمیگنجد  65
به خصوص مطالعه ی غیر درسی و فیلم و گوشی  2

نقل قول: تکلیف اجباری : ۱.بیاین بگین هفته پیش برای رسیدن  به اهدافتون چه گام هایی برداشتین؟ (اون دوتا هدف زمستونی)

من صفر بودم . از هفته ی بعدی شروع میکنم و به اون دوتا هدف رسیدگی میکنم انشالله . این هفته تاییم پره کلا 53258zu2qvp1d9v

نقل قول: ۲.خب  برای  آخرین هفته دی ماه چه برنامه ای دارین؟

من فقط درس میخونم  53258zu2qvp1d9v 
خوابم و تنظیم میکنم . هرشب ساعت 2 میخوابم و 8 تا 9 بیدار میشم . اگر 12 بخوابم و 7 بیدار بشم میتونم عملکرد بهتری داشته باشم . 

نقل قول: پارادوکس جان روش پومودورو هم خیلی خوبه 
من برای درس خوندن ازش استفاده میکردم

میشه خواهش کنم برای بچه ها توضیح بدی  در مورد این روش
اینکه چیه اصلا و چه  مزیت هایی داره و چطور تونسته کمکت کنه.
ممنون میشم  [تصویر:  302.gif] 

خواهش میکنم  302
منم برای مطالعه درسی استفاده میکنم .  من طبق همین عکس عمل میکنم . 
در روش پومودورو 4 تا تایم 25 دقیقه ای با تمرکز کامل به کارمون رسیدگی میکنیم و پس از اتمام هر تایم 25 دقیقه ای 5 دقیقه استراحت میکنیم و در پایان 4 تایم 25 دقیقه ای حدود یک ربع استراحت هست . 
ولی من تایم 25 دقیقه میذارم و 2 دقیقه استراحت میکنم . 
مزیت : من از شبِ قبل تایم های 25 دقیقه ای رو مینویسم و برنامه ی فردا رو هم مینویسم که ذهنم آماده باشه و موقع تیک زدن تایم ها تشویق میشم که 4 تا دوره رو کامل کنم و تموم بشه . 
روش کاربردی و خوبی هست . 

[تصویر:  -3-1024x1024_e6lw.jpg]

سپاس شده توسط
نقل قول: سلاااام دختراااا 

پارادوکس جان امیدوارم زودتر حالت خوب بشه و بتونی دوباره همه چیز بخوری، ضمنا حس میکنم خیلی دختر پرتلاش و پرکاری هستی، این روش پومودورو رو منم کنجکاو شدم بدونم.

رزا جان بهتر شدی ؟ میخواستم بپرسم چی شد که تصادف کردی و نگرانت بودم ولی چون چندوقتی بود آنلاین نمیشدم فکر کردم در موردش حرف زدین و من نخواستم مجدد باعث یادآوری و اذیت شما باشم  302 
خیلی ممنون عزیزم ، امیدوارم شما هم خیلی زود حالت خوب بشه  302 سپاسگزارم به خاطر لطفت رزا جان  53 

نقل قول: پارادوکس

عزیزم، پس لازمه بنویسی چه چیزایی می تونه جایگزین بشه
مثلا : من تخم مرغ نمی تونم بخورم به جاش تخم بلدرچین می خورم
من نونای معمولی رو نمی تونم بخورم به جاش نون جو می خرم
من شیر و ماست پرچرب و گوشت نمی تونم بخورم به جاش شیرسویا یا سویا می خورم یا آب و عسل یا سرکه انگبین

گلبرگ جان درسته ، منتهی من چون از اول همه چی خوردم و رژیم خاصی نداشتم به همین دلیل سردرگم بودم . 
حتما مینویسم و امتحان میکنم . خیلی ممنون به خاطر نکات ارزشمندی که نوشتی  302

سنا جان ، من چون مشارکت زیادی در بخش برنامه ریزی نداشتم و زیاد بهش سر نمیزنم نمیتونم اظهار نظر بکنم . 
ولی وقتی بخش های برنامه ریزی روزانه رو که میخوندم دیدم به هم وابسته هستند ( بخش روزانه ، هفتگی و ماهانه ) کمی گیج شدم به خاطر امتیاز دهی به همین دلیل نتونستم فعالیت کنم . کم کم که روال فعالیت های مجازیم تثبیت بشه و مشغله هام کمتر بشه حتما سر میزنم به این بخش ها ، دوست دارم فعالیت کنم . 
ممنون از زحماتتون  302
 سپاس شده توسط
سلام 
داشتم رد می شدم ، گفتم بگم پاکم   Khansariha (46)
ببخشید نمی تونم تو بحث ها تون شرکت کنم 
اما ان شاالله همه چی خوبه .. 53
کبوتر هوایی شدم
ببین عجب گدایی شدم 
دعای مادرم بوده که 
منم امام رضایی شدم 
 سپاس شده توسط
سلااام دخترااا 49-2

اول بپرسم که حنیفا کجاست، چون من این کدت به عنوان سرپرست هیچ کاری نکردم و تمام زحماتو حنیفا کشیده و واثعا شرمندشم. 

پارادوکس عزیز، از لطفت و احوالپرسیت ممنووونم 302 راستش من از صحنه تصادف هیچ چیزی تو خاطرم نمونده 4fvfcja برای دیدن یه دوست میرفتم که تصادف کردم. الان خدا رو شکر بهترم. 
این روش پومودورو به نظر چقدر خوب میاد ولی فک کنم واسه من که یه مدت هیچ کاری نکردم، باید از همون دو دیقه سنا بانو شروع کنم و کم کم برسم به اینجا. 

سنا جان درمورد دی ماه واقعا بد بودم البته اگه دوستای دنیای حقیقیم اینجا بودن مثل همیشه بهم میگفتن تو خیلی به خودت سخت میگیری، بقیه هم تو این شرایط استراحت میکنن. کلا این که با خودم مهربون نیستمو زیاد از بقیه میشنوم.فک کنم همین کمالگرایی که پاردوکس میگه هست وقطعا ایمان به روش دو دقیقه میتونه کارساز باشه چون متضاد کمالگراییه. راستش بعد از اینکه بهم تاکید کردی ایمان بیارم عزممو جزم کردم که درد تازه ای فعلا سراغم اومده و همین الانم که دارم مینویسم دیشب به خاطر درد خوب نخوابیدم و الانم میخوام دوباره مسکن بخورم. ولی فک کنم ته همین حرفمم این موضوع نهفتست که آره ته ذهنم یه چیزی هست که میگه بیشتر از دو دیقه باید بنویسی، زورم میاد واسه دو دیقه لپ تاپ روشن کنم، دو دیقه طول میکشه بالا بیاد فقط، اگه بیشتر طول نکشه، وضع بچم بده یه مدت اصلا بهش نرسیدم Hanghead

آرااام خانوووم بیا مشارکت کن اتفاقا. بیا توام هدف گذاری دو دیقه ای بکن واسه زمستونت. بوه ها خیلی جواب گرفتن 53258zu2qvp1d9v

#حافظ❤

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان