عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
مشکات/۱۵ اسفند / ۱۰ روز خوب 

مانند کودکی دوساله که راه رفتن را از نو آغاز میکند..
 سپاس شده توسط
سلام

امیدوارم همگی خوب باشید  53

نماز و روزه هاتون قبول 

دلم تنگ شده بود

عارفه جون ممنون که هنوز هستی
خدا قوت 302
 سپاس شده توسط
بی نهایت نیاز دارم حرف بزنم ...
خیلی از روزهای بد میترسم 
یه جورایی تازه از روزای بد خلاص شدم 
خدایا من بهت ایمان دارم 
میدونم هرچی رو بهت بسپارم هوامو داری 
نتیجه توکل رو دیدم ...
مادر شوهر اذیتم میکنه ...
خیلی زبونش نیش داره ...
و خیلی بلده ادم هارو شستشو مغزی بده ..‌
من ادمی نیستم که بد کسیو بخوام ..‌.
دوست ندارم الان هم بدشو بخوام ..‌
ولی میسپارمش به تو ...
 سپاس شده توسط
سلام عزیزان 
خوبین؟
خونه تکونیاتونو کردین؟؟
از دل و روح میگم Khansariha (2)

سنا جان خواهری خوش اومدی.  53

[تصویر:  photo_2019-06-05_02-15-37-1024x1024.jpg]
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
آسمان جان برات آرزوی آرامش خاطر دارم خواهری.
حالا عیبی نداره یوقتا بیای بگی. 53258zu2qvp1d9v
ما هم بتونیم کمکت می کنیم.
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
[تصویر:  %D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%AF%20(2).jpg]

سپاس شده توسط
سلام و درود دخترا

سال نو مبارک Confetti

براتون سالی پر از تلاش های موثر، موفقیت و آرامش از خدا می خوام Khansariha (2)

سپاس شده توسط
سلاااااااام  2uge4p4
عیدتون مبارککککککککک Confetti
53258zu2qvp1d9v خدایا مرسی که اینجا هست
امروز روز اول عید دیدنی بود. به قدری دعوا و بحث بود خسته شدم. دلم خواست بیام پیش خودتون. دوستون دارم
مرسی که هنوز قبول میکنید من تو جمعتون باشم 302
انشالله سال خیلی خوبی داشته باشید 53
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
Khansariha (56) سلام چطورین 
چند روز پیش، بعد از مدت هاااااااا  یهو سروش را باز کردم
دیدم عه چند تا پیام از کانونی ها را ذخیره کردم. پیام هایی که وقتی داغون بودم با حرفاشون کمکم میکردن
بسی ممنون
چه روزای سختی بود. خدایا شکرت که تموم شد. انشالله هیچکس از این مشکلا براش پیش نیاد.
مرسی که هستین 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
آسمان ____همچنان درصحنه ____
روزهای خاص عجیب و هیجان انگیزی رو درپیش دارم ....
ولی میخوام روخطی راه برم که کار و راه درست هست ...
خدارو خیلی شاکرم به خاطر همین اندک حقوقی که دارم 
بهم خیلی عزت نفس میده
و باعث میشه هرحرفی رو قبول نکنم.
(1402 اسفند 29، 5:02)عارفه نوشته است: آسمان جان برات آرزوی آرامش خاطر دارم خواهری.
حالا عیبی نداره یوقتا بیای بگی. 53258zu2qvp1d9v
ما هم بتونیم کمکت می کنیم.

میدونی چیه عارفه جون 
خیلی خلاصه بخوام بهت بگم موضوع اینه که  من خیلی صاف و صادق و بامحبت خالصانه وارد ارتباط با ایشون شدم 
اوایلش با مامان خودم هیچ فرقی نداشت ...
ولی دورویی دیدم 
بدجنسی دیدم 
دروغ شنیدم
و از غیب خبر غیبت و تهمت هم رسید ..
که دیگه کم اوردم و ناراحت شدم
 سپاس شده توسط
آسمان جانم حق داری ناراحت بشی.
آدم مخصوصا وقتی خالصانه می‌ره جلو انتظار نیرنگ نداره.
سخته بتونی تحمل کنی خوبیتو با بدی جواب بدن.

به نظرم بد نیست یکم حد و مرز بذاری و دیگه خیلی رو نباشی. یکم بکشی عقب.
و نمیگم مثل خودشون باشی ولی پیش این مدل آدما نباید اون قدر از خوبی هات مایه بذاری. معمولی تر باش. چون نباشی آسیب می بینی و ممکنه تصمیم بگیری برای همیشه خوب بودنتون کنار بذاری تا آسیب نبینی‌ 53258zu2qvp1d9v

در مجموع کمتر از قبل قاطی شو. ببین چطور میشه.

و خیلی خوشحالم که درآمد داری و سرافرازی. استقلال مالی به آدم عزت نفس میده Smiley-face-thumb

سپاس شده توسط
حد و مرز گذاشتن هم اینجوری نیست که زبونی بگی با من چجوری باشید، بلکه برای خودت حد و مرز میذاری. وقتی بدی می کنن رفتارتو عوض می کنی تا بفهمند اگه اون آسمان رو‌ می خوان باید رفتارشونو عوض کنن

سپاس شده توسط
احساس حالبی دارم ...
بی موقع خوابم میاد 
دلم میخواد تو خودم باشم 
به خیلی روزهای سخت دارم فکر میکنم 
برام عجیبه که تموم شدن ...
عجیبه که زندگی داره روی خوششو بهم نشون میده ...
خیلی از این میترسم که دوباره روزهای بد برگردن میترسم وسواس فکری برگرده ....
جالبه ولی هنوز هم که هنوزه خواب کنکور میبینم ...
نمیدونم باید چه اقداماتی انجام بدم کع دیگه اون روزها برنگردن 
هعی خدایا شکرت 

(1403 فروردين 8، 1:09)عارفه نوشته است: حد و مرز گذاشتن هم اینجوری نیست که زبونی بگی با من چجوری باشید، بلکه برای خودت حد و مرز میذاری. وقتی بدی می کنن رفتارتو عوض می کنی تا بفهمند اگه اون آسمان رو‌ می خوان باید رفتارشونو عوض کنن

متوجه منظورت هستم خواهری اتفاقا این کار رو هم انجام دادم 
به این نتیجه رسیدم که روی ایشون میکسی از روش ها جواب میدی گاهی باید بعضی از تیکه هاشو ندید گرفت 
گاهی باید خنده خنده جوابشو بدی گاهی هم خیلی صریح و جدی حرفتو بزنی ....
گاهی سرسنگین برخورد کنی و ...
ولی این که چه موقع کدوم روش رو به کار ببری مهمه که هنوز دستم نیومده  Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
آففرین آسمان جانم، 49-2 ایندکه این نکته رو فهمیدی یعنی داری رشد می کنی!  Confetti و این یاد گرفتن داره مژده میده که اوضاع اینجوری نمی مونه!! و به مرور بهتر و بهتررر میشه 128fs318181

سپاس شده توسط
(1403 فروردين 8، 23:43)عارفه نوشته است: آففرین آسمان جانم، 49-2 ایندکه این نکته رو فهمیدی یعنی داری رشد می کنی!  Confetti  و این یاد گرفتن داره مژده میده که اوضاع اینجوری نمی مونه!! و به مرور بهتر و بهتررر میشه 128fs318181

ممنونم خواهری که نوید روزهای خوب رو بهم میدی  302
بهترین هارو برات ارزومندم  53

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان