عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

من اومدم
اوووول
اسمم مهرخداست، سنم 31هست، از تابستون 94 با اینجا اشنا شدم
شیطنتهایی داشتم مشکلاتی داشتم و بلای جون کانونیا در حد اینکه مدام سرپرستان خانم بهم گوشزد میکردن درست رفتار کنم،  سرپرستان آقا هم به بقیه گوشزد میکردن مواظب این باشید از راه به درتون نکنه و.... البته نه به این شوری که تعریف کردم اما چندموردش رو یادمه خوب و هنوز فراموش نکردم. درسته خواستن خوبی کنن بهم ولی خوبی کردن همراه با حماقت همیشه ادمای اطراف رو عذاب میده. بگذریم یبارم حالم خوب نبود و پروفایلمو بسته بودم یکی اومد تو اعتباراتم حرف زد و منو بهم ریخت و وقتی واکنش نشون دادم حرفشو از قسمت اعتبار حذف کرد و من شدم بده و منم بهم ریختم این نامردی رو از کسی که انتظارش نداشتم دیدم و کانونو بهم ریختم و مدتی بن شدم
اون روزا گذشت و منی که شاغل بودم و دانشجو و شر و شور داشتم تبدیل شدم به ادمی که بیکاره، بعد دو سال مدرکشو گرفت و داره با یه بیماری که دوست ندارم ازش بگم دست و پنجه نرم میکنم
تو این فاصله تغییر کردنم عزیزای زیادی رو از دست دادم، استادم، دوستام، دکترم و...  که همیشه فکر میکنم چرا باید من زنده بمونم با این شرایط و اونا فوت کنند. 
بهرحال زندگی همینه خدا خوشیای زیادی بهم داده و نمیتونم از دستش ناراحت باشم که چرا بهم بدی ها و سختی رو هم داده
این روزام به مطالعه، کار پاره وقت و دورکاری با ریسم سابقم، یکم ورزش اگه بدنم کم نیاره و فیلم و سریال دیدن و طراحی برای دل خودم میگذره
این چند روز اخیر یه عزیزی دیگه از دست دادم. نمیدونم حکمتش چیه، شاید خدا میخواد بگه وابسته نباش به دنیا، یا اینکه داره وابستگیامو میگیره که بعدا راحت منو هم ببره
با همه این تفاسیر و نتایج ازمایشاتم که دکترم میگه خوب نیست من حس خوبی دارم از لحاظ جسمی و روحی هم سعی میکنم روحیه امو تقویت کنم، چون برای بقا راهی جز این نیست. 
راستی اینم بگم بچه ها قدر همو بدونیم، اینجا اینقدر باهم بحث نکنیم جدل نکنیم هیچ کس از فردای خودش خبر نداره، از همدیگه بگذریم ببخشیم همو و مهربون باشیم با هم
وقتی این درگیریا رو اینجا میبینم دلم میگیره و به خودم میگم اومدیم اینجا حالمونو مشکلمونو حل کنیم نه اینکه مث بقیه جاها فشار روانی جامعه ما رو اینجا تبدیل به وحشی هایی بکنه که بیشتر شبیه حیوون رفتار میکنیم نه انسان
ببخشید جمله اخرم رک بود، این مورد در مورد خودمم صادقه و امیدوارم کسی به خودش نگیره
[تصویر:  Untitled_2.png]
Hanghead
اینجانب دختر پاک هستم
کلا دوستی ندارم
از این دوست های قدیمی
همیشه منم که رابطه ها را خراب میکنم Khansariha (116)
هیچ تفریحی هم ندارم
دانشجو ام
از ظهر تا آخر شب پای کامپیوترم
خوابمم به جای شب صبح است
دیگه همینا یادمه

الانم نمره تمرین امو بهم صفر دادن
خیلی ناراحتم
کلا از هم کلاسی هام بدم میاد
تمرین امو براشون فرستادم 
یکی عین همون را فرستاده 
برای همین بهم نمره ندادن
امیدوارم استادش قبول کنه
بهم نمره بده
من برای اون تمرین خیلی زحمت کشیدم

دیگه این روزها با روش های آقای هومان جلو میریم
کلا این روش ها را دوست دارم
زندگی قشنگ تره
53258zu2qvp1d9v

دیگه مهرخدا از آدم های کانون گفت
منم یه حرف دارم
فکر کنم ۲ نفری هستن ازم دلخورن
دلم می خواد بدونم واقعا این مدلی هست یا نه
براشون خیلی دعا میکنم
و اگر واقعا ناراحتشون کردم معذرت می خواهم

302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام به همگی Khansariha (48)
چطورین؟

کویین 53 410 روز خوب
خداروشکر

خب منو که تقریبا همتون میشناسید
سنم 26 سال و 6 ماه
متاسفانه این عادت از بچگی شروع شد و تا مدت ها هم اطلاعاتی درموردش نداشتم
حدود 4 سال و نیمه که عضو کانون هستم و می تونم بگم تو این مدت اعتیاد به خ.ا رو ترک کردم و الان اینجام که بتونم این پاکی رو حفظ کنم و هم در حد توانم به بقیه کمک کنم
خودم رو خیلی خوش شانس می دونم که کانون تو مسیر ترکم قرار گرفت و راه رو برام هموارتر کرد
مطمئنم اتفاقی نبود و واقعا از خدا ممنونم
ساناز /18فروردین 99 / ۵۱ روز خوب

[تصویر:  bliss.gif] 
در روز ۵۱ام به سر میبریم [تصویر:  49-2.gif] 

دیگه انشالله هدف باشه مدال ۱۰۰ روزگی
۴۸ روز تا هدف 
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام

خانم Mah_ya عضو جدید گروه باران هستند.

Confetti Confetti Confetti 

با آرزوی موفقیت برای ایشان

مدیریت گروه‌های ترک
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

Mah_ya خانم جان
سلااااااااااااااااااااااااام
خیلی خیلی خوش اومدی عزیز دل 2uge4p4
بیا از خودت بگو برامون Confetti

سپاس شده توسط
سلام

خانم یاقوت
از گروه باران به گروه آسمان تغییر گروه دادن.

fly2

با آرزوی موفقیت برای ایشان

49-2 49-2 49-2

مدیریت گروه‌های ترک
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلاام
چرا هیشکی از من دعوت نکرد از خودم بگم؟ 4chsmu1چرا نخبه ی کانون رو فراموش کردین؟  65 Khansariha (13)   Khansariha (13)

منم زینبی 4chsmu1
دو سال از نوه ام کویین کوچکترم Gigglesmile
پاییز 93 با کانون آشنا شدم و روند ترک رو در پیش گرفتم
افتان و خیزان پیش رفتیم ،سه ماه شش ماه یکسال تا الان که خداروشکر این عادت زشت رو ترک کردیم(خیلی خوشم نمیاد درباره این موضوع حرف بزنم)

و اینکه خب همونجور که ازم شناخت پیدا کردین دختری مهربون  4chsmu1خوش قلبم  65و البته خجالتی که با همه تو عالم رودربایستی دارم 22

همینا دیگه ،دیگه چی بگم  Gigglesmile
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
[تصویر:  147.gif]

به‌نام خدا

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

[تصویر:  2uge4p4.gif]  لیست به‌روز شده  99/03/08  [تصویر:  2uge4p4.gif] 

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

Queen ا/ 22 فروردین 98 / 410 روز خوب ................................................. در حال جهاد 

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

شادن / 8 تیر 98 / 320 روز خوب ............................................... در انتظار ستاره بیستم

مهرخدا / 25 اسفند 98 / 76 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره سیزدهم

Parisa313 ا/ 18 اسفند 98 / 79 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره دوم

ارام / 7 اسفند 98 / 50 روز خوب .................................................. در انتظار ستاره اول

*دختر پاک* ا/ 18 فروردین 99 / 51 روز خوب .................................. در انتظار ستاره اول

shaparak ا/ 30 اردیبهشت 99 / 7 روز خوب ..................................... در انتظار 10 روز خوب

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]
امروز مگه پنج شبه نبود 53258zu2qvp1d9v
چقدر حرف زدیم خسته شدم 65

سپاس شده توسط
Kool
میرم با یه اسم کاربری دیگه جنسیت را میزنم مرد
میرم تو یکی از گروهاش
صبر کنید
اگر دیدین یه مرد خیل لوس اومده کانون بدونین منم 4chsmu1

یه چیزی بگید خب
من دق کردم

سپاس شده توسط
منم امروز خیلی حوصله نداشتم
چندبار اومدم کانون و کسی نبود باهاش صحبت کنم Hanghead
دخترپاک بیا خودمون دوتایی اینجارو بچرخونیم Confetti
نظرررررت؟ 317

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
نقل قول: امروز مگه پنج شبه نبود [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
چقدر حرف زدیم خسته شدم [تصویر:  65.gif]
آره عزیزم امروز پنج شنبه بود چطور مگه؟

نقل قول: چرا هیشکی از من دعوت نکرد از خودم بگم؟ [تصویر:  4chsmu1.gif]چرا نخبه ی کانون رو فراموش کردین؟  [تصویر:  65.gif] [تصویر:  khansariha (13).gif]   [تصویر:  khansariha (13).gif]
مادر بزرگ قبلا تو پروفایلتون دعوتنامه فرستاده بودیما
امان از پیری 65
نوه هم نوه های قدیم حدااقل حرمت بزرگ کوچیکی رو نگه میداشتن Smiley-face-cool-2

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
نقل قول: منم امروز خیلی حوصله نداشتم
چندبار اومدم کانون و کسی نبود باهاش صحبت کنم [تصویر:  hanghead.gif] 
دخترپاک بیا خودمون دوتایی اینجارو بچرخونیم
من آمادمممممممممممممم
317
چی بگیم
49-2

نقل قول: آره عزیزم امروز پنج شنبه بود چطور مگه؟

مگه پنج شنبه ها گردهمایی نداریم Hanghead

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان