امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

تو امتیازمون تاثیری نداره و بیشتر بخاطر اینکه در کنار پاکی بتونیم یه کار مفید دیگه هم انجام داده باشیم بهش نگهه میشه
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
سلام بچچچچه‌ها 
امروز دهمین روز پاکمه 49-2
دو روزه پیاده روی میرم ولی تمرینات خونگیمو شروع نکردم هنوز
شما چطوربن؟
سانازجون من دیر رسیدم دیدم اورژانسی بودی اوضاع روبراهه؟
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 25، 7:35)شادن نوشته است: سلام بچچچچه‌ها 
امروز دهمین روز پاکمه 49-2
دو روزه پیاده روی میرم ولی تمرینات خونگیمو شروع نکردم هنوز
شما چطوربن؟
سانازجون من دیر رسیدم دیدم اورژانسی بودی اوضاع روبراهه؟

من خوبم عزیز دل
ممنونم 302 302 302 302 302 302 302

ده روز پاکی تبریکات خیلی خیلی خیلی ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه عزیز دل
Khansariha (69) 2uge4p4 Confetti Greenstars Khansariha (84) Khansariha (40) Khansariha (63) Khansariha (70)  

پیش به سوی پاکیییییییییییییییییییییییییییییییییbliss

منم دیروز یه ذره نرمش کردم
4chsmu1
بین خودمون باشه
امروز دنبال آموزش کونگ فو بودم
4chsmu1
خوبه شما منو نمیشناسین وگرنه الان ازم میخندیدن
53258zu2qvp1d9v
واقعا خیلی خوه که نمیشناسین
آدم یمتونه هر کاری دوست داره انجام بده
بدون ترس از موفق نشدنش

در ضمن تو تاپیک ز نیرو بود به ازای هر 5 روز ورزشی در زمان ماسبقات گروهی یه اعتبار + میدن 317 4chsmu1 2uge4p4 Confetti
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
چرا بخندیم؟ 
تو روانشناسی یه موضوعی هس بنام باور مرکزی ..باور مرکزی ما خیلی وقتها توسط اطرافیان شکل داده میشه و کم کم خودمونم باورمون میشه آره ما همینی هستیم که اینا میگن و کم کم استعدادهامونو تو نطفه خفه میکنیم چون خودمون هم باور میکنیم مثلا استعداد ورزشی نداریم ، تنبلیم و ..
مهم خودتی سانازجان ..تو خودتو باور داشته باشی کافیه حتی اگه همه بگن تو از پسش بر نمیای 49-2
 سپاس شده توسط
بچه‌ها ی پیشنهادی دارم برای وقتایی ک در خطر لغزشیم بیاین ی قرار بذاریم
قبل از لغزش تو هر ساعتی از شبانه روز ک بودیم بیایم هم اورژانس هم تو گروه اعلام کنیم ک در خطر لغزشیم و تا زمانی کسی به کمکمون نیومده دست نگه داریم یعنی بگیم حداقل یه ریپلای به پستمون انجام بشه بعد اگه بازم خواستیم بریم و خودمونو دست شهوت بسپاریم
نظرتون چیه؟
 سپاس شده توسط
سلااااام دوستان
چطورررین؟
می بینم که گروه باران داره می ترکونه  Khansariha (69)
کویین هم پاااااک  2uge4p4

منم یک سری کلیپ های آموزشی دان کردم که ببینم تا الان که چیززیادی متوجه نشدم 65

خیلی بدخواب شدم اصلا شب ها خواب خوب و عمیقی ندارم و این باعث میشه صبحش کسل و بی انرژی باشم  Hanghead
الانم خوابم میاد و درعین حال نمی تونم بخوابم Hanghead
303
سلااااااام
شادن جان من قبول
دم دمای لغزش هم اورژانس هم گروه میام 128fs318181

کویین جان راسیاتش من خودم تو بد خوابی استادم
تقریبا چند ماه دیگه یه سال میشه که کلا خواب شب ندارم
Hanghead
ولی برای اینکه خوابت عمیق تر بشه و راحت تر بخوابی
گل گاو زبان چطوره 53258zu2qvp1d9v
من قبلنا می خوردم زود می خوابیدم 53258zu2qvp1d9v
راحت
خیلی راحت
53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
من مشکل خواب ندارم ولی بعضی شبا ک با گوشی زیاد کار میکنم خوابم میپره و صبح هم کسلم
سلام بچه‌ها
شادن/هفته اول/ با لطف خدا سبز
این هفته ورزشم رو شروع کردم شکرخدا و سعی کردم نمازهامو اول وقت بخونم مدیریت زمانم خیلی خوب نبود چند روز زیاد پرسه زدم تو نت و وقت کشی داشتم 
هفته دیگه وقتم خیلی خیلی محدود میشه کلاسها شروع میشن  vayy
و همینطور آزمون ۲۴ مهرمم تو راهه خلاصه تلاشم اینه کمتر بیام اینجا بلکه بشینم بخونم
این بود اعلام وضعیت بنده..
 سپاس شده توسط
سلام 303
میگم یه چیزی این موارد سه گانه مسابقه توش خیال پردازی  و اینا را نداشت
من همه شکست هام اول اولش با خیال پردازی و بعد فیلم مستهجن بعد شکست 
این هفته نمیدونم یه روز یا دو روز یه ذره خیال پردازی بود ولی هر جور شده جلوش را گرفتم 
الان میخوام بدونم خیال پردازی تو امتیاز گروه تاثیر داره یا نه 53258zu2qvp1d9v

هعی خدا کنم نداشته باشه
اگر نداره 

*دختر پاک* / هفته اول / سبز

سپاس شده توسط
آفرین به تو سانازجان Confetti هوراااااا گروه باران کولاااک کرده
خیال پردازی امتیازمنفی محسوب نمیشه
اما بهت پیشنهاد میکنم رو بحث کنترل ذهنت کار کنی..منم نقطه ضعفم همین ذهنمه ک اگه جلوشو نگیرم قششنگ منو میکوشونه به گرداب
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 27، 23:51)شادن نوشته است: آفرین به تو سانازجان Confetti هوراااااا گروه باران کولاااک کردخ
خیال پردازی امتیازمنفی محسوب نمیشه
اما بهت پیشنهاد میکنم رو بحث کنترل ذهنت کار کنی..منم نقطه ضعفم همین ذهنمه ک اگه جلوشو نگیرم قششنگ منو میکوشونه به گرداب

4chsmu1
ممنون گلم
خیلی براش زحمت کشیدم 53258zu2qvp1d9v
امرز صبح هم که اصلا افتضاح بود
همش خواب و بیداری
یه لحظه یه تصویر بد اومد تو ذهنم
خواب و بیدارم بودم
یکی تو سرم گفت دیگه تمومه
اعصابم خرد شد
نفهمیدم چجوری عین فنر از سرجام پریدم تو سرم به خودم جواب دادم چی چی تمومه بابا 
Khansariha (13) Khansariha (13)
مامانم دید اینجوری نگاهم میکرد 1744337bve7cd1t81
آخه معمولا یه یک ساعتی طول میکشه از جام بلند بشم 4chsmu1

یادم رفت بگم
امروز یه روز ورزشی هم بود تقریبا varzesh

سپاس شده توسط
آفرین بهت..اینو از صمیم قلبم میگم آبجی جان
اینکه تو میجنگی برای ساعت به ساعت پاکیت..
خدا بهت توان مضاعف بده من جنگیدن و مقاومت رو ازت یاد میگیرم.
قرارمون این شد قبل شکستن حتما بیایم تو گروه و اورژانس پست بزنیم و تا کسی بهمون جواب نداده لغزش رو به تاخیر بندازیم پس حتما هرزمان حس کردی در خطری بیا و اینجا مشارکت کن 49-2
 سپاس شده توسط
با سلام

سرکار خانم Jupiter عضو فعال شده‌ی گروه باران هستند.

با آرزوی موفقیت برای ایشان
مدیریت گروه های ترک
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام دوسیا 53
جوپیتر/هفته اول/سبز
خداروشکر این هفته به پاکی گذشت
اول هفته تنها بودم و وسوسه‌ها خیلی زیاد بودن که خداروشکر تونستم مقاومت کنم. 
آخر هفته هم با خانواده بودم و عملا وقت خالی نداشتم. 
تقریبا به کارام هم رسیدگی کردم چون انرژیم جای دیگه به هدر نمیرفت و مثل هفته های قبل به خاطر اون لعنتی همش خواب و کسل نبودم. 
طبق برنامه ایده آلم پیش نرفتم ولی پیشرفت خوبی داشتم و از خودم راضیم. 
این هفته پاکیم فقط با انگیزه مسابقه شروع شد. ازتون ممنونم
جوپیتر/۲۱ شهریور/۷ روز پاک
...You were there for me when no one else was

یه روز میاد که همه چی درست میشه
یا درست میشه یا تموم میشه مگه نه؟
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان