عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

یعنی اون دوستی ک تا ۴صبح آدم و ب حرف میگیره ها خیلی سخته ،آدم هم از خواب میخواد بیهوش شه هم بحث انقدر شیرینه دلش نمیاد ول کنه بخوابه 2

سلام همگی، من خوبم .
میخوام بنویسم ها ولی خب از ی طرفم کلمات ردیف نمیشن ک تایپ کنم .
روزهای گذشته لحظات کانونی سخت گذشته برام ،ناراحت شدم و ب طوری درگیری ذهنی ایجاد شده ک شبم فکرم مشغول بوده .این برام اصلا خوب نیست و دلخواه من نیست ‌.
ی مدتی تایم کانون اومدنم و کم میکنم تا بیوفته رو روال . کارهام ب قدری زیاده و من دلم میخواد انجامشون بدم و این حس خوبی داره .
این روزها فقط دوتا مشکل دارم یکی مشکل خواب هست ک کیفیت خوابم اصلا خوب نیست و این خیلی اذیتم میکنه .
مورد دوم د مورد ترکم هست ک من هفته گذشته ی روز رعایت نکردم و وقتی هم امتبازات و دیدم ب قدری ناراحت شدم ک ولش کردم .
متاسفانه این هفته روز دوشنبه شکست داشتم .مشکل اساسی رو هم تو دخترونه نوشتم ک واقعا نمیتونم کنترل کنم و اینم اذیتم میکنه .
دیگه اینکه همه چیز خوبه دیگه  53

فعلا روزتون خوش.
 سپاس شده توسط
بچه ها من یه کتاب میخوندم که میگفت هر گناه شش ماه شهادت رو عقب میندازه...و کلی گرفتاری بوجود میاره
حالا ما که در اون حد نیستیم ولی خیلی دوست دارم بدونم این گناه میتونه باعث شده باشه که من دوسال گرفتار ماجرایی بشم که گناهی توش ندارم؟ 
همون دوسال دادگاه رفتن برای طلاق
کسی اگر میدونه راهنماییم کنه
چون زمان مجردیم این گناه رو داشتم،بعد متاهل شدم و بعد از جدایی با افت و خیز های زیادی در موردش مواجه بودم Hanghead
خدایا کمکم کن موفق بشم
 سپاس شده توسط
من رفتم اومدم بیست روزگیم ثبت شده باشه ها Swear1

فعلاااا Gigglesmile
خدایا کمکم کن موفق بشم
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 12، 11:28)Raha99 نوشته است: بیایین خبر دارم در حد عالی بیست روزه شدنم مبارکاااااا
Raha99
22آبان
20روز خوووووب 317 Confetti

بر طبل شادانه بکوووب 317 Khansariha (84)
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
این روزها یک عاملی که به شدت به شکستن تشویقم میکنه تنهاییم هست تنهایی بی انتها خسته شدم از تنهاییم،درواقع اون میل طبیعی نیست که اذیتم میکنه بیشتر مشکلات روح منه  Hanghead
میدونید یه تحربه خیلی معجزه آسا دارم که اگر نگم حیف میشه
من بهار امسال بعد از سالها عشقم رو دیدم با اینکه فقط در حد چند جمله معمولی باهاش حرف زدم اما این باعث شد تا هفتاد روز پاک بمونم Hanghead کاش بود،کاش داشتمش،وقتی چند جملش میتونه هفتاد روز خوب بهم بده بودنش دنیامو عوض میکنه قطعا 809197ps94ijjhwg
12
کاش این غم و تنهایی تموم بشه 63
خدایا کمکم کن موفق بشم
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 12، 11:37)یاقوت نوشته است: یعنی اون دوستی ک تا ۴صبح آدم و ب حرف میگیره ها خیلی سخته ،آدم هم از خواب میخواد بیهوش شه هم بحث انقدر شیرینه دلش نمیاد ول کنه بخوابه 2

سلام همگی، من خوبم .
میخوام بنویسم ها ولی خب از ی طرفم کلمات ردیف نمیشن ک تایپ کنم .
روزهای گذشته لحظات کانونی سخت گذشته برام ،ناراحت شدم و ب طوری درگیری ذهنی ایجاد شده ک شبم فکرم مشغول بوده .این برام اصلا خوب نیست و دلخواه من نیست ‌.
ی مدتی تایم کانون اومدنم و کم میکنم تا بیوفته رو روال . کارهام ب قدری زیاده و من دلم میخواد انجامشون بدم و این حس خوبی داره .
این روزها فقط دوتا مشکل دارم یکی مشکل خواب هست ک کیفیت خوابم اصلا خوب نیست و این خیلی اذیتم میکنه .
مورد دوم د مورد ترکم هست ک من هفته گذشته ی روز رعایت نکردم و وقتی هم امتبازات و دیدم ب قدری ناراحت شدم ک ولش کردم .
متاسفانه این هفته روز دوشنبه شکست داشتم .مشکل اساسی رو هم تو دخترونه نوشتم ک واقعا نمیتونم کنترل کنم و اینم اذیتم میکنه .
دیگه اینکه همه چیز خوبه دیگه  53

فعلا روزتون خوش.
اخه یاقوت جانم جالبی ماجرا اینجا بود که من داشتم از خواب بیهوش میشدم و نمیذاشت بخوابم بخثشم ن تنها جذابیتی نداشت که خیلی رو اعصابمم بود فکر کنم وسطای حرف زدنش من ی نیم ساعت خوابم برد بیدار شدم دیدم گوشی تو دستمه بهش پیام دادم ببخشید خوابم برد خ خسته ام دیدم انلاینه باز شروع کرد 20 بریم دخترونه ببینیم یاقوت جون چی نوشتن واسمون

(1399 آذر 12، 11:37)Raha99 نوشته است: بچه ها من یه کتاب میخوندم که میگفت هر گناه شش ماه شهادت رو عقب میندازه...و کلی گرفتاری بوجود میاره
حالا ما که در اون حد نیستیم ولی خیلی دوست دارم بدونم این گناه میتونه باعث شده باشه که من دوسال گرفتار ماجرایی بشم که گناهی توش ندارم؟ 
همون دوسال دادگاه رفتن برای طلاق
کسی اگر میدونه راهنماییم کنه
چون زمان مجردیم این گناه رو داشتم،بعد متاهل شدم و بعد از جدایی با افت و خیز های زیادی در موردش مواجه بودم Hanghead

رهاجون زندگی ما براساس اختیارمون چیده میشه و خدا هم مثه بنده هاش نیس ک ی گناه رو بکنه چوب و هی بزنه تو سرمون 
طلاق هم ی اتفاقه مثه ازدواج با این تفاوت ک تو ازدواج دونفر بهم میرسن کلی شنگولن خودشون تصمیم ب بودن باهم گرفتن و تو طلاص هم همون دونفر میبینن بودنشون باهم جنگ اعصابه تصمیم میگیرن تمومش کنن
این طولانی شدن پروسه طلاقت بخشیش بخاطر شرایط اقتصادی کشورمونه ک شاید هزینه مهریه رو برا همسر سابقت زیاد کرده و بخشیشم میتونه کار همسرت باشه ک میخاد اینقد معطلت کنه ک خودت کوتاه بیای از حقت 
زندگی حاصل انتخابای ماست ..سخت نگیر ب خودت
 سپاس شده توسط
گزارش ۱۲ آذر :
از شب قبل مشخص کرده بودم ک ۴شنبه و ۵شنبه باید چیکار کنم نماز صبحمو اول وقت خوندم بعدش ی کم اینستامو چک کردم 
صبحونه درست کردم و رادیو آوا گوش دادم 
کانون رو چک کردم و بعدش کارای پروژمو شروع کردم 
لنزمو گذاشتم و قول دادم برش ندارم تا وقت خواب 
کوییز بچه‌ها رو تنظیم کردم
برای کلاس عصر آماده شدم 
ناهار رو دور از بقیه خوردم که بتونم شهوت خوردنمو کنترل کنم 
استراحت نیم روزی انجام ندادم چون میخواستم شب زود خوابم ببره و فرصتی برای تخیل نباشه 
نماز ظهر و مغربمو اول وقت خوندم
اما نرسیدم قرآن بخونم چون همون دوست محترم باز بعد کلاسم اومد و منو به حرف گرفت 
بخاطر اینکه بتونم مدیریت زمان بهتری داشته باشم پیج شخصیمو دی اکتیو کردم تلگرامم که خیلی وقته ندارم و با ی شماره ایرانسل ی واتس اپ دارم که اونم فقط دانشجوهام دارن 
ساعت ۱۱ و نیم آماده خواب شدم طبق معمول کانون رو چک کردم قبل از خواب و بعدش هم به خواب رفتم ی خواب عمیق که با صدای بارونم بیدار نشدم تا اذان صبح.
خلاصه با اینکه باز تایم استفاده از گوشیم بیشتر از ۵ ساعت شد ولی راضی بودم 

اینم از ۱۲مین روز آذر من
Hanghead
این روزا خوب نیستم
ببخشید اگر نمیام و حرف نمیزنم
فکر کنم ۳ روزی شده که ساعت خواب را درست کردم
شب ساعتای ۱۱ میخوابم 
صبح بعد نماز بیدارم
حدودا ۶ دیگه پاشدم صبحانه میخورم
Hanghead
چقدر روز طولانی شده
من قبلا بیدار میشدم ناهار میخوردم 
الان باید دو تا صبحانه بخورم تا برسم به ناهار 42

دو روز قبل روزم را با آهنگ و بازی کردن شروع کردم خیلی از وقتمو دادم به این دوتا
امروز با تمرین درسی شروع کردم 
ولی هنوز بعد چندین و چند روز تموم نشده
امیدوارم دیگه امروز تموم بشه

رابطه ام با خدا خوب نیست
افتصاحه Hanghead

دیروز بابام میگفت راه میری سرت را بالا بگیر
Hanghead
دلش خوشه
من سرم را پایین میگیرم که نه کسی را ببینم و نه کسی منو بیینه
Hanghead
این چند روز اصلا با کسی حرف نزدم
فقط سکوت
Hanghead
الانم نمیخواستم حرف بزنم 
اتفاقی افتاد و دیدم بد جوری دارم نابود میشم
Hanghead

الانم دوست ندارم حرف بزنم 
همین دیروز دو تا اتفاق بد افتاد که قاعدتا باید عصبانی میشدم
ولی سکوت کردم و هیچی نگفتم
Hanghead
من سکوت را دوست ندارم
ولی فکر کنم بهترین راهه
Hanghead 
ایندفعه دیگه مسابقه گروهی نیست؟؟
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام همگی ، 
آدم وقتی ی چیزهایی رو مشخص میکنه خود ب خود ذهن آروم میشه . امروز تونستم چیزی رو ک مدنظرمه درست کنم . دوست داشتم عکسش و بذارم براتون ولی الان دم دستم نیست  53258zu2qvp1d9v
خستم الان ، رور خیلی طولانیه و البت کارها زیاد . صبح دیر بیدار شدم ولی خوبم و تونستم برسم و تایمم و از دست ندادم زیاد .
دوباره برگشتم ب استفاده از کرنومتر و مثل همیشه ک زیاد مینویسم دستم کلا خودکاریه ،انگار ب جای کاغذ رو دستم نوشتم : )
شادن بانو منم تازگی ها عادت کردم تی وی همش رو رادیو هست الانم رادیو آوا داره میخونه .
چندتا ویس آموزشی گوش دادم ک خیلی زیاد ب کارم اومدن ، دیروز چیزی رو ک اذیتم میکرد ب استادم پی ام دادم خدارو شکر قبول کرد و راحت شدم . 
ی چیزی بگم ، صدای بعضی ها انقدرخوبه وقتی حرف میزنن آدم میگه کاش این فقط حرف بزنه من گوش بدم ، ب ذهنم رسید بگم  4chsmu1
چاوشی دیرور چندتا استوری گذاشته بود در رابطه با بازی زندگی گرچه تکراری بود اما ی چیزی رو خیلی خوشم اومد ،اینکه نوشته بود خیال پردازی نکنین و واقعا راست میگه ، خیال پردازی و این فانتزی ها آدم و از کارهاش میندازه .
من تلگرام و ب خاطر فیلم هایی ک نیاز دارم و اینکه تایم های کلاس هارو اونجا میذارن فقط رو لپ تاب دارم ک اونم فقط میرسم ی نگاهی بندازم بهش .
فقط واتساپ دارم اونم واجبه چون مجدد نصب کردم .
----------------
ساناز ی چیزی بگم ، خیلی زیاد دوست داری تو این حس و حال باشی و همش چشم ب راهی یکی بیاد و تو ور همراهی کنه و بهت بگه ک اینکارو بکن اونکارو نکن و تو بگی چشم و وابسته باشی ، این خوب نیست . سخته ولی یاد بگیر تنها باشی .از تنهایی هات استفاده کن و رشد کن .
کمتر تو این حس دپرس باش ،برعکس عمل کن و تلقین کن ک خوبی حتی ب دروغ حتی الکی .
سکوت نکن،چرا سکوت؟!حرف بزن ،عصبانی شو ، ولی ب خودت احترام بذار . ببین چ چیزی ب نفع تو هست برای تو خوب هست . 
این روزها دارن ب سرعت میگذرن ،کاری نکن ک پشیمون بشی.
سعی نکن بقیه رو راضی نگه داری ، سعی کن ببینی چ چیزی ب نفع خودت و همه هست  53258zu2qvp1d9v
همه جانبه شرایط و نگاه کن و عمل کن 49-2
 سپاس شده توسط
دختر دیدین گروه طوفان و؟؟؟
مدیر کل طوفان کردن  40 چندتا پست پشت سرهم درباره ی برنامه داشتن و روتین های صبحگاهی و شبانه ، خیلی بحث جذابی هست .
خیلی دلم میخواد در موردش حرف بزنیم .
شما روتین خاصی دارین؟یا همینطوری دلبخواهی و هرمدلی ک شد عمل میکنین؟!
برنامه شون و کپی کنیم تو گروه ماهم تایم بذاریم براش؟خودمونم در موردش حرف بزنیم؟
پاشین تنبلی و بذارین کنار ،ساناز دپرس نباش ،رها ناراحت نباش ،کویین زود باش بیاین ک میخوایم مفید بحث کنیم و پیشرفت کنیم .
شادن بانو رو نگفتم چون پایه ترین هستش و خیلی عشقه Khansariha (69)
بیاین اول ی بحثی کنیم د موردش ،شاید کسی روتین خاصی نداره بعدش میرسیم ب همشون و حتی ژورنال نویسی رو هم میاریم تو برنامه و خودمون و ارزیابی میکنیم 49-2

نظرتون؟ 317
 سپاس شده توسط
امشب بیایم در موردش حرف بزنیم؟ 49-2
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 13، 17:44)شادن نوشته است: امشب بیایم در موردش حرف بزنیم؟ 49-2

احتمالا باشم  39
 سپاس شده توسط
(1399 آذر 13، 17:40)یاقوت نوشته است:
دختر دیدین گروه طوفان و؟؟؟
مدیر کل طوفان کردن  40 چندتا پست پشت سرهم درباره ی برنامه داشتن و روتین های صبحگاهی و شبانه ، خیلی بحث جذابی هست .
خیلی دلم میخواد در موردش حرف بزنیم .
شما روتین خاصی دارین؟یا همینطوری دلبخواهی و هرمدلی ک شد عمل میکنین؟!
برنامه شون و کپی کنیم تو گروه ماهم تایم بذاریم براش؟خودمونم در موردش حرف بزنیم؟
پاشین تنبلی و بذارین کنار ،ساناز دپرس نباش ،رها ناراحت نباش ،کویین زود باش بیاین ک میخوایم مفید بحث کنیم و پیشرفت کنیم .
شادن بانو رو نگفتم چون پایه ترین هستش و خیلی عشقه Khansariha (69)
بیاین اول ی بحثی کنیم د موردش ،شاید کسی روتین خاصی نداره بعدش میرسیم ب همشون و حتی ژورنال نویسی رو هم میاریم تو برنامه و خودمون و ارزیابی میکنیم 49-2

نظرتون؟ 317

Hanghead
من یه ذره خواندم اولش را
حقیقتا من خیلی خوشم نمیاد 
آدم احساس میکنه داره محدود میشه
انگار دیگه قرار نیست هیچ اتفاقی تو زندگی بیفته
Hanghead
ولی میدونم اگر برنامه ریزی دقیق داشته باشی حتما موفق میشی
ولی من عصبی میشم 
نمیتونم برنامه ریزی این مدلی داشته باشم
Hanghead
نمیدونم همیشه همین مدلی زندگی کردم
شاید اشتباه میگم Hanghead
این بود نظر من Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
انگار قرار نیست هیچ اتفاقی تو زندگیش بیوفته؟!!
میدونی با همین روتین ی اتفاق تو زندگی میوفته اما اون ی اتفاق انقدر عظیم هست ک نیازی ب اتفاقات دیگه نیست .
موفقیت با همین روتین و برنامه ریزی ها ب دست میاد.
تو صبح از خواب بیدار میشی چیکار میکنی؟ چقدر طول میکشه اصلا از جات جدا بشی؟ی ربع نیم ساعت؟فکر و خیال میکنی یا میری سراغ گوشی؟
با روتین وقتی چشمهات و سرتایم معین باز میکنی کامل دستته ک چیکار باید کنی.
مثلا من زمانی ک بیکارم وقتی بیدار میشم حتی حوصلم نمیشه برم دست و صورتم و کامل بشورم ی آب میزنم و تمام و گیره ب موهای ژولیده ک ممکنه چندروز متوالی هم همینطوری بگذره و اینطوری کسل تر میشم و مزخرفه .
ولی وقتی سرساعت بیدار میشم دست و صورت و بشور ،مسواک ، موهارو شونه بزن ، صبحانه آماده کن ،و بعد از این کارهای ثابت برو سراغ کاری ک از شب قبل تعیین کزدی ک انجام بدی .
این بده؟محدودیت نیست ک ،نظمه این.
شبم قبل از خواب باز کارهای ثابتی ک مشخص کردی انجام میدی و میتونی ارزیابی کنی ک روزت چقدر مفید بود و اینکه ببینی کارهایی ک قرار بود انجام بدی ب نتیجه رسیده حس رضایت از خودت و داری و این خیلی خوبه .

میشه ی روز مشخصت و بنویسی؟همینطوری هرجوری اومد عمل میکنی؟از پیش تعیین نمیکنی ؟
 سپاس شده توسط
سلامممم

راستش با اینکه منم خیلی خوشم نمیاد برنامه ریزی زیاد و دقیق بهم استرس میده  ولی خیلی دوس دارم در موردش صحبت کنیم

منم احتمالا هستم امشب 49-2
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان