عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

ده صبح 
یا
ده شب؟
[تصویر:  Untitled_2.png]
 سپاس شده توسط
ده شب Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
چرا ده شب؟  4chsmu1
 سپاس شده توسط
4chsmu1 برای خودم راحت تر بود خب
حالا فردا هر وقت اومدین بگید بعدازظهر یا شب چه ساعتی با هم باشیم
هر وقت بگید هستم 49-2
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 تير 12، 22:56)*دختر پاک* نوشته است: ده شب Hanghead

(1399 تير 12، 22:59)مهرخدا نوشته است: چرا ده شب؟  4chsmu1

دو ظهر

چرا دو طهر

پنج عصر

چرا پنج عصر

7صبح

چرا 7 صبح

یادتونه از این بازیا میکردیم؟
 سپاس شده توسط
Khansariha (13) آره آی من حرصم میگرفت آدم اعصابش خرد میشد

سپاس شده توسط
Hanghead من امروز وقت نکردم پیام بدم به همتون Hanghead

هفته دیگه انشالله یه گردهمایی درست و حسابی بگذاریم 
از مال پسرا بهتر Hanghead
دیدین چقدر حرف میزنن Hanghead
موضوع هم بگید لطفا تا اون موقع که بفهمیم در مورد چی حرف بزنیم Hanghead

سپاس شده توسط
یه موضوعی بگینا Thankyou

سپاس شده توسط
بنظرم ده شب خوبه
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
جوپیتر / ۵ تیر / ۹ روز خوب

شروع روز نهم 53258zu2qvp1d9v  
منم با ساعت ۱۰ موافقم
...You were there for me when no one else was

یه روز میاد که همه چی درست میشه
یا درست میشه یا تموم میشه مگه نه؟
 سپاس شده توسط
تعداد روز های خوب صفر
رکورد قبلی ۱۶ روز
 سپاس شده توسط
بچه ها یه سوالی برام پیش اومده 
شما ها ساعت زندگیتون چجوریه ؟
از زمان پیام ها متوجه نشدم شب بیدارید یا زود بیدار میشید 
من خیلی دلم میخواد زود بیدار بشم مثلا پنج، پنج و نیم 
این میتونه خودش یه موضوع صحبت باشه 
اگه زود بیدار میشید  بیایم صحبت کنیم که چجوری به خواب صبح غلبه میکنید  چجوری صبح ها سرحالید یا برعکس چجوری شب ها به خواب غلبه میکنید و بیدار میمونید 
نظرههه ؟؟؟ Khansariha (56)
 سپاس شده توسط
53258zu2qvp1d9v من شب تا صبح بیدارم 
صبح تازه می خوابم
ولی خیلی دوست دارم برعکس بشه 
موضوع خوبیه راهکار بدین این ساعتش درست بشه 
راحت بشیم از این سبک زندگی Hanghead
 سپاس شده توسط
من حدودا سه سال سبک زندگیم اینجوری بود که شب تا صبح بیدار بودم و صبح تا ظهر میخوابیدم. کلا خیلی حس خوبی داره که وقتی همه خوابن تو بیدار باشی و آرامش شب هم خیلی عالیه. اصن شبا همه چی قشنگ تره.
ولی خب به دلایلی تصمیم گرفتم سبک زندگیم رو عوض کنم. چون واقعا هر چقدر هم در طول روز بخوابی جای خواب شب رو نمیگیره و بدن ما احتیاج داره در ساعت های مشخصی از شب حتما خواب باشه. فک میکنم از ساعت ۱۱ تا ۳ و ۴ صبح. 
و اینکه تمام روزم بی کیفیت میشد چون با وجود اینکه بیدار بودم ولی کسل بودم و حوصله کاری نداشتم. 
پوستم هم داغون شد سر همین موضوع. 
خب کارایی که من واسه درست کردن این موضوع کردم این بود که
بالاخره باید از یه روز شروع کنید و به خودتون سختی بدید که ساعت بدنتون دوباره تنظیم بشه. سعی کنید در طول روز اصلا نخوابید و من میگم حتی دراز هم نکشید، اینجوری به طور خودکار ساعت ده یازده شب اینقدر خسته اید که زود خوابتون میبره. واسه نماز که بیدار شدید هم دیگه نخوابید و از حس خوب بین الطلوعین لذت ببرید. تازه وقتی زود بیدار میشین روزتون خیلی پربرکت میشه و به همه کاراتون میرسین. خواب قبل از ظهر هم خیلی توصیه شده و واسه انرژی گرفتن خوبه. همچنین یه فنجون قهوه بین ساعتهای ۱۱ تا ۱ خیلی به سرحال شدنتون کمک میکنه.

سپاس شده توسط
حالا مثلا اول صبح نشینید درس بخونید. چون من خودم به طور خودکار کتاب درسی که دست میگیرم خوابم میبره. من دو سه ماه اول که میخواستم خوابم رو تنظیم کنم، بعد از نماز مینشستم سریال مورد علاقم رو نگاه میکردم و خواب از سرم میپرید. 4

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان