عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

(1399 دي 27، 13:35)شادن نوشته است: صل علی محمد 
زفیر ما خوش آمد Khansariha (84)

من شبا زود میخوابم یعنی حوالی ۱۲ بعد گوشی رو دور از خودم میذارم بادصبا هم نصب کردم که صدای اذان رو بشنوم 
و آلارم نیم ساعت قبل طلوع آفتاب هم فعال کردم دیگه برا نماز صبح مشکلی پیش نمیاد...

haha درود بر شادن جون

. راستش من یکمی سخت بیدار میشم.البته از یکمی هم یکمی بیشتر !!! Vamonde  کلا بهم میگن تو بهتره کوک نکنی چون خودت بیدار نمیشی آلارمو خاموش کنی vayy ،ما باید بیایم خاموش کنیم! ( تو هر تایمی از صبح تا شب هم بخوابم کوک کنم این مدلی ام) 
برا همین میترسم باد صبا برای نماز صبح بذارم... خودم بیدار نشم، بقیه بد خواب کنم فقط.
حتی مورد داشتیم اگه درست یادم بیاد(اخه چند مورده! ممکنه قاطی بگم 4chsmu1 ) کوک کردم ولی بیدار نشدم. داداشم با خوابالودگی اومد. (نمیدونم فحشم داد یا نه! 42 ) برش داشت یه چیزی از صفحه رو زد بالاخره صداش قطع شد.ولی باز دوباره چند دقیقه بعد صداش در میومد. . .. نمیدونست چطوری الارم گوشی رو قطع کنه، خاموش کنه ،فقط درحالی که چشماشو به زور باز نگه داشته بود میخواست بره بخوابه!!!، پس انداختش زیر پتو!! و حسابی پیچید دورش بلکه صداش نیاد.... و من همچنان خواب!!! Gigglesmile
سنگین ترین خوابو دارم من . Khansariha (58) ... یعنی اگه روزی بتونم این موردو اصلاح کنم شاخ غولی شکستم. Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 دي 27، 14:15)عارفه نوشته است:
(1399 دي 27، 13:03)زفیر نوشته است: بچه هااااا سلام  49-2
چطوووورین
خوش اومدی زفیرجان صفا آوردی خونه‌ خودتونهballoons

منم اتفاقا دوست دارم به اون مرحله برسم که نماز صبحم اول وقت بشه. تازه میتونم روزه قضا هم بگیرم تا روزها کوچیکه
ولی فعلا ایده ای ندارم. به نتیجهای رسیدی به منم بگو حتما 53

قربونت عارفه بانو
باشه آجی ببینیم چی میشه... 53 
(1399 دي 27، 14:22)کانونی نوشته است: عزیز دلمی
4chsmu1
زبل خان اینجا 317
زبل خان اونجا  317
زبل خان همه جااااااا 317

نقل قول: اره این راه تضمینیه  [تصویر:  4chsmu1.gif]  
4chsmu1
آره کاملا تضمینیه
ولی پیشنهاد نمیکنم

اوهوم خودمم پیشنهاد نمیکنم 4chsmu1
 سپاس شده توسط
بچه ها موافقید فردا رو روزه بگیریم؟ 
روزا کوتاهن زودی اذان میشه...
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1399 دي 27، 20:53)شادن نوشته است: بچه ها موافقید فردا رو روزه بگیریم؟ 
روزا کوتاهن زودی اذان میشه...

من موافق نیستم Khansariha (56)
وسط درس و امتحانم Khansariha (56)
اگر بعد چهار بهمن باشه موافقم Hanghead
ولی فردا را نه . معذرت 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
آخ آخ من نیس فارغ از امتحانم دیگه خبر از حال و روز بچه ها ندارم  53258zu2qvp1d9v
ان‌شاالله موفق باشی ساناز جووون 317

من ی دو روز دیگه روزه قضا دارم تا  روزا کوتاهن بگیرم تموم شن  49-2
سلام 53

خانم زفیر از گروه آسمان به گروه باران منتقل شدند

با آرزوی پاکی ابدی برای همه اعضا

با تشکر
مديريت گروه‌های ترک
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
خوشا به حالت شادن خانم جان
من کلی روزه قضا دارم 53258zu2qvp1d9v
کاش منم شروع کنم بعد امتحانا
حقیقتا روزه سخته وقتی ماه رمضان نیست 53258zu2qvp1d9v

Hanghead
یه کانال مشاوره پیدا کردم
در مورد خ.ا یه راهکاری داده بود
خوشم نیومد
Hanghead
ولی شاید جواب بده
Hanghead
کلا گیج شدم
جدید بود برام 
Hanghead
شاید گذاشتمش دخترانه
Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
این روزا ک روز کوتاهه خیلی خوبه بتونی روزه بگیری تموم شن روزه قضاها .. 
برامون بذار دخترونه ببینیم چی گفتن 39
 سپاس شده توسط
(1399 دي 28، 0:32)شادن نوشته است: این روزا ک روز کوتاهه خیلی خوبه بتونی روزه بگیری تموم شن روزه قضاها .. 
برامون بذار دخترونه ببینیم چی گفتن 39

Hanghead
میگذارم گوش کن 
اگر بد بود بگو پاک کنم
حقیقتا من تا حالا این مدلی راهکار ندیده بودم
Hanghead
از راهکارش خوشم نیومد Hanghead

سپاس شده توسط
Hanghead
گذاشتم پاکش کردم
اصلا ازش خوشم نیومد

Hanghead
از این کانال های تلگرام 
روانشناس و اینا 
کی را میشناسید که نگه خ.ا مشکلی نداره
Hanghead

(1399 دي 28، 1:16)کانونی نوشته است: Hanghead
گذاشتم پاکش کردم
اصلا ازش خوشم نیومد

Hanghead
از این کانال های تلگرام 
روانشناس و اینا 
کی را میشناسید که نگه خ.ا مشکلی نداره
Hanghead

متاسفانه بگم... نمیدونم چی بگم
من با یکی از اساتیدم خیلی سر این موضوع در گیر بودم، او معتقد بود خود ارضایی به صورتی که اینجا نمیگم اوکیه ، و درصورتی که بیش از اون مقدار باشه بده....
توی روانشناسی ، به خصوص کسانی که رویکرد روانکاوی دارن ، پیرو فروید هستن و فروید جزو کسانی بود که این نظرو داشت
جالبش اینه که اونا  علائم بعدی مثل درخود فرو رفتن و افسردگی و ... که بعد از خودارضایی ظاهر میشه رو ناشی از عذاب وجدان و  یا همون بد دونستن کار میدونن.یعنی چون شخص بد میدونه این علائم ظاهر میشه و اگر بد نمیدونست این علائم خیلی کمتر میشد.

اما همین الان اگه سرچ کنین کتاب هایی هستن که خود ارضایی رو مضر میدونن ( نویسندگان خارج از ایران )ولی این موضوع صد در صد به اثبات علم نرسیده. حتی بعضا تحقیقاتی کردن که نتایج به نفع خودارضایی تموم شده....
خلاصه کنم من اون ترم زبونم مو دراورد استادم منو ارجاع داد به سایتهایی که اخبار علمی رو پخش میکنن... درحالی که ممکنه این سایتم مثل خیلی از سایتها فیک بگه.... منی که خودم طعمشو چشیدم که دیگه نمیتونین بهم بگین نه خوبه !!!! 45 برو خدا روزیتو جای دیگه حواله کنه 65 .... اینم مثل شرابه... خیلی ها ممکنه به خواص خوبش اشاره کنن، ولی مسئله اینه که خداوند همه چی رو میبینه و حکم میده. همون شراب امروزه ثابت شده خوردنش چه عواقبی برای مغز و دستگاه عصب و اعضای داخلی داره... یعنی خدا میدونسته بدیش بهتره خوبیشه...که حکم داده!
اینم یه روزی  بالاخره علم میفهمه.... جدیدا توی کتاب معرفت شناسی مصباح متوجه شدم احتمال صدق نظریات علمی انقدر کمه که هر ان ممکنه یکی اون یکی رو نقض کنع...بقیه معتقدا اینها ویژگی خوبه علمه. بله خوبه.اما من رو به این نتیجه رسوند که  بهتره پایه های عمل رو بر حسب چیزی بگذاریم که مطمئن و درست تر باشه. نه چیزی که بر حسب احتمالات امروز درسته و ممکنه فردا نباشه.

پ.ن: بچه ها؟؟؟؟ دخترانه چیه؟؟؟ 4chsmu1
 سپاس شده توسط
با زفیرجان موافقم .. همین چند روز پیش بود ی خانمی ک ماما هستن ی سری استوری در رد مضر بودن خ ا گذاشته بود و میگفت فلان مقدار در طی فلان تایم باشه اشکالی نداره ترس کوری و کچلی نداشته باشید 
خ ا بیش از آسیب جسمی آسیب روحی وحشتناکی ب ادم میزنه ما هم ی نمونه از افراد مبتلاییم بیان حال و روزمونو ببینن تا حساب کار دستشون بیاد..
تازه من متاهلایی رو میشناسم که دیگه با همسر ارضا نمیشن چون مکانیسم بدنی و ذهنیشون با خ ا خو گرفته ...

دخترانه ی تاپیکه که مختص مسائلیه که نمیتونیم اینجا واضح در موردش صحبت کنیم اونجا رمزداره و با زدن رمز میشه واردش شذ
[quote pid='523485' dateline='1610881305']

دخترانه ی تاپیکه که مختص مسائلیه که نمیتونیم اینجا واضح در موردش صحبت کنیم اونجا رمزداره و با زدن رمز میشه واردش شد
[/quote]

عه من نمیدونستم 22  رمزشو از کی میتونم بگیرم شادن جون؟
 سپاس شده توسط
(1399 دي 28، 14:31)شادن نوشته است: با زفیرجان موافقم .. همین چند روز پیش بود ی خانمی ک ماما هستن ی سری استوری در رد مضر بودن خ ا گذاشته بود و میگفت فلان مقدار در طی فلان تایم باشه اشکالی نداره ترس کوری و کچلی نداشته باشید 
خ ا بیش از آسیب جسمی آسیب روحی وحشتناکی ب ادم میزنه ما هم ی نمونه از افراد مبتلاییم بیان حال و روزمونو ببینن تا حساب کار دستشون بیاد..
من خودم اولین کسی که درباره این موضوع ازش سوال کردم یک ماما بود. 
اولا گفت که بده. دلیلش هم این بود که بعدا با همسرت به مشکل می خوری.
بیشتر که خواستم بپرسم گفت این موضوع کلا در حیطه کار و تخصص کار ماما نیست و ما فقط از نظر جسمی درسایی می خونیم. از نظر جسمی صرف که آسیبی نداره چون به اندام که آسیبی نمی رسه ولی درباره رابطه جنسی و این مسایل باید با متخصص صحبت کنی. ماجرا پیچیده تر از این حرفاس که بشه نظر داد
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
(1399 دي 28، 14:56)زفیر نوشته است: [quote pid='523485' dateline='1610881305']

دخترانه ی تاپیکه که مختص مسائلیه که نمیتونیم اینجا واضح در موردش صحبت کنیم اونجا رمزداره و با زدن رمز میشه واردش شد

عه من نمیدونستم 22  رمزشو از کی میتونم بگیرم شادن جون؟
[/quote]

به کویین بگید براتون ایمیل میکنه من دسترسی ندارم
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان