عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

سلام. عیدتون مبارک Confetti
انشالله سال خیلی خوبی داشته باشین Confetti

من اوضاع پاکیم نا جور شده میخوام براش برنامه بریزم
مشکل اصلی افکار بد موقع بیدار شدن از خواب یا قبل از خواب
راه حل اش پیدا کردن یه سری جایگزین

جایگزین قبل خواب
حتما قرآن و زیارت عاشورا و دعا و صحبت با خدا انجام بشه. حتی اگر خیلی خسته ای

جایگزین بعد از بیدار شدن
یه بازی خوب. 
یه مطلب خوب برنامه نویسی که خیلی دوست داشته باشم
کانون
ورزش

چیزایی که باید به برنامه ریزیم اضافه بشه
ورزش. میتونم بعد ماه رمضان صبح ها ورزش کنم . مهم نیست حتما هر روز انجام بشه مهم اینه تو برنامه ام باشه 
مراقب چشمام باید باشم.
چیزی که بتونه کمکم کنه . همون مطلب برنامه نویسی که دوست دارم هست. خیلی کمک میکنه. این روزا سر کار ، کاری که میکنم را دوست ندارم. اینه که اذیت میکنه. اگر یه مطلب خوب پیدا کنم دیگه همه چی را میریزم دور.

خدایا خودت کمکم کن Khansariha (8)
بسی التماس دعا  Khansariha (8)
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام و درود دخترااا
امروز حال خوشی با خدا پیدا کردم،

از صمیم قلب دعا می کنم حال دلمون خوب باشه،

دعا می کنم شکرگزار باشیم،

دعا می کنم خدا به دلمون بندازه تا این ماه پربرکت نرفته برنامه های خوب خوب بریزیم برای تغییر، برای توبه و دوباره شروع کردن و دوباره متولد شدن، پاک و معصوم..

دعا می کنم خدا بهترین نصیب و روزی رو در سال آینده قسمتمون کنه.

دعا می کنم به نعمت هایی که داریم فکر کنیم و تلاش کنیم ازشون به بهترین شکل استفاده و نگهداری کنیم و اون ها رو به اوج برسونیم. Greenstars

دعا می کنم در سال جدیدی که با پاکی ما از گناهان در شب قدر شروع میشه
برای روحمون و حال خوبش تلاش کنیم،
برای بدنمون که همیشه همراهیمون کرده، برای ورزش و تغذیه ش و خوب نگهداری کردن ازش تلاش کنیم
برای سلامت حال روانمون تلاش کنیم، یاد بگیریم، به کار ببندیم...

بیایم امسال تلاش کنیم برای بیرون اومدن خود برترمون از توی لاک خودش  49-2
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
(1403 فروردين 13، 19:37)عارفه نوشته است: سلام و درود دخترااا
امروز حال خوشی با خدا پیدا کردم،

از صمیم قلب دعا می کنم حال دلمون خوب باشه،

دعا می کنم شکرگزار باشیم،

دعا می کنم خدا به دلمون بندازه تا این ماه پربرکت نرفته برنامه های خوب خوب بریزیم برای تغییر، برای توبه و دوباره شروع کردن و دوباره متولد شدن، پاک و معصوم..

دعا می کنم خدا بهترین نصیب و روزی رو در سال آینده قسمتمون کنه.

دعا می کنم به نعمت هایی که داریم فکر کنیم و تلاش کنیم ازشون به بهترین شکل استفاده و نگهداری کنیم و اون ها رو به اوج برسونیم. Greenstars

دعا می کنم در سال جدیدی که با پاکی ما از گناهان در شب قدر شروع میشه
برای روحمون و حال خوبش تلاش کنیم،
برای بدنمون که همیشه همراهیمون کرده، برای ورزش و تغذیه ش و خوب نگهداری کردن ازش تلاش کنیم
برای سلامت حال روانمون تلاش کنیم، یاد بگیریم، به کار ببندیم...

بیایم امسال تلاش کنیم برای بیرون اومدن خود برترمون از توی لاک خودش  49-2

چقدر زیبا و دلنشین نوشتید عارفه جونم 
سلامت و سربلند باشی خواهر عزیزم  53
 سپاس شده توسط
سلام زیبا رویان بارانیییییی

سال نو رو بهتون تبریک میگم و امیدوارم که نماز و روزه هاتون قبول باشه.

[تصویر:  lsa-hero-2-1600x900.jpeg?tr=w-1366]

من با سه روز پاکی برگشتم..

تا 30 روز پیش رفتم ولی باز سر 30 با کله خوردم زمین 1

و بعد یه مدت سریالی شدم..

دارم سعی میکنم خودمو جمع وجور کنم.

احتمالا راجع به اهداف سال و بهار باهم دیگه حرف زدید 
من نرسیدم بخونمشون

اهداف امسالم:

40 جلد کتاب بخونم.
 یه زبان جدید یادبگیرم
کار پیدا کنم و پول جمع کنم
و روزامو 300 روز برسونم

اهداف بهار هم اینه که یه روزش رو شروع کنم
و به کار کردن بی وقفه ادامه بدم.

اگه شد راهمو به یکی از شغل هایی که مورد علاقمه باز کنم.
و اینکه بیشتر توی دفترم بنویسم..

ولی خب تا الان که سخت بوده 1

شماها چیکار میکنید؟
من هی دیر به دیر میام.. وقت نمیکنم سر بزنم.. و گاهی هم یادم میره راستش..
دارم سعیمو میکنم ولی باز شکست میخورم..
خیلی غم انگیزه ولی دارم سعی میکنم نا امید نشم..
 سپاس شده توسط
سلام علیکم Khansariha (56)
چطورین  Khansariha (70)
53258zu2qvp1d9v من که انقدر کار کردم خسته و داغون و لهم. 

احساس میکنم هر لحظه ممکنه از هم بپاشم 
Shy
Hanghead نمیدونم چرا امسال و پارسال بنظرم از ماه رمضان خوب استفاده نکردم  Hanghead

احساس میکنم میتونستم بهتر باشم. ولی نبودم 
Hanghead از اینکه قرآن خواندن را از دست دادم و ندارم بسی ناراحتم Hanghead
قرآن خیلی خوبه.
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام 
دوستان خوب کانونی من
نمیدونم چرا قلبم غیر ارادی خواست  بنویسم اینو
پیرو خیال پردازی های که یه وقتایی به خودم مجوز میدادم 
سر این بود توجیهم که خب  طبق چیزایی که شنیده بودم فکر گناه که نوشته نمیشه حساب نمیشه ولی اون روز زندگی پس از زندگی رو که میدیدم آقاهه میگفت من سر یه چیزایی هم بازخوست شدم که اصلا انجام نداده بودمشون ولی از ذهنم گذشته بود
فکر گناه هم اونجا حساب میشه
عین خودشه
 فکر کن
کاری نکردی ولی فکرشو کردی و باید محاسبه هم بشی جزاشم بدی
 یعنی آش نخورده و دهن سوخته ..واقعا می ارزه..؟
 سپاس شده توسط
سلام. عیدتون مبارک Confetti
بنظر منم فکر گناه خیلی خونه خراب کنه
اولش میگی فکر دیگه، چیزی نیست. ولی دروغه همون فکر، اون روز ات را خراب میکنه Hanghead

سپاس شده توسط
سلام ، امیدوارم حالتون خوب باشه .
پارادوکس / پاک نیستم .
ذهنم اونطور که باید پاک نیست . روز شماری نمیکنم و این روزها بیشترین چیزی که در من به چشم میخوره اختلال خواب ، نشخوار فکری و توقف هست . انگار که منجمد شدم و علی رغم انجام کارهای لازم نظاره گر هستم . هرروزی که به هرطریقی بیدار میشم باید به بهترین نحو تلاش کنم اما ساعاتی از روزم صرفِ کارها میشه و مابقی یا به خواب یا مطالعه ی بیهوده صرف میشه .
لغزشِ سختی داشتم ، حدودِ یک هفته ای ذهنم درگیر بود و مشابهِ کسی که درگیرِ اعتیاد هست فکرم مشغول بود و این درگیری ذهنی من رو خشمگین میکرد . همچنان خشمِ زیادی نسبت به خودم دارم ، متاسف هستم و غصه میخورم . اما نمیتونم اینطور ادامه بدم چون مسئولیت هایی دارم که نیاز به تمرکز دارند و باید حواسم باشه تا مرتکبِ اشتباهی نشم .
هیچ برنامه ای در ذهن ندارم . فقط میخوام از این ذهنیتی که این روزها دارم دور بشم ، مطالعه ، خواب و عبادتِ منظمی داشته باشم . امیدوارم برای مدتی بتونم هرشب گزارشی بنویسم و خودم و ارزیابی کنم تا بتونم از این احوالاتِ تاریک دور بشم .

انجمن ساکت هست ، شبیهِ زمانی نیست که اومده بودم . در هر صورت امیدوارم این رکود باعثِ بسته شدنِ این فروم نشه . 
 سپاس شده توسط
سلام ، انشاءلله که حالتون خوب باشه .
پارادوکس / پاک هستم .
روزهای سختی رو سپری میکنم اما تلاشم و تاکیدم بر این هست که به نتیجه فکر نکنم و صرفا برای امروز و حال زندگی کنم . بسیار سخت و طاقت فرسا هست اما کم و بیش فعالیت هام و طوری میچینم که برای ادامه ی روز انرژی داشته باشم و یا در آخرِ شب سرخورده نباشم . امروز سخت بود اما گذشت . شکرِ خدا علی رغمِ هیجانات و ناامیدی ها تونستم بهتر از دیروز باشم .خوابِ منظمی نداشتم و فقط 5 ساعت خوابیدم ، تغذیه ی مناسبی نداشتم و کافئین مصرف کردم ، ورزش نکردم و مطالعه ی غیرِ درسی نداشتم اما چندساعتی درس خوندم و سعی کردم از نظرِ ذهنی فعال باشم .
 سپاس شده توسط
سلام چطورین  302
Hanghead بسی التماس دعا 
خیلی از ارزش های زندگی دور شدم
از چیزایی که کلی برای رسیدن بهشون تلاش کردم.
دعا میکنم درست بشه Hanghead نمیدونم چرا حوصله هیچی را ندارم. حتی خودم  Hanghead

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان