عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

به‌نام خدا

[تصویر:  %D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86.png]

به گروه باران خوش آمدید.Welcome (1)

توضیح کلی:
این گروه مخصوص خانم‌ها هست.
اگر دوست دارید که به صورت گروهی، جمعی و با همراهی بقیه خودارضایی رو ترک کنید، این‌ گروه جای شماست.  daghighan 
در این گروه در کنار بقیه همگروهی‌هات، فعالیت‌های مختلفی رو برای رسیدن به پاکی انجام می‌دید.  cheshmak

شرایط عضویت:
1- اشخاصی که عضو این گروه میشن، متعهد میشن که لااقل ماهی یک بار اعلام وضعیت پاکی انجام بدن.
2- اشخاصی که عضو این گروه میشن، متعهد میشن که لااقل ماهی یک بار مشارکت کنن و از وضعیت خودشون به سایر اعضا اطلاع بدن.
3- این گروه مخصوص خانم‌ها هست و آقایان حق عضویت در گروه رو ندارن.

در این گروه:
1- حامی گروه به وضعیت اعضا رسیدگی می کنه و کمک‌های لازم به اون‌ها رو انجام میده.  Khansariha (96)
2- حامی گروه، اصول ترک قدم به قدم رو با عضو پیش می‌بره و مرحله به مرحله کارهایی رو از عضو می‌خواد تا جهت رشد و پیشرفتش انجام بده. طبیعتاً این کارها با در نظر داشتن وضعیت خاص عضو خواهد بود تا فشار مضاعفی روی عضو ایجاد نشه.
3- سرپرست گروه، لیست پاکی اعضا رو هر سه روز یک بار به‌روز می کنه و پیگیر ستاره‌های پاکی اعضا هست. سرپرست، کنار اعضا و همیار حامی خواهد بود.
4- در هر هفته، موضوع هفتگی با نظر اعضای گروه انتخاب میشه و اون هفته علاوه بر مشارکت‌های معمول، از روز شنبه الی چهارشنبه در خصوص موضوع خاصی مشارکت صورت می‌گیره.
5- روزهای پنجشنبه از ساعت 19 الی 21 گردهمایی اعضا با موضوع آزاد خواهد بود. شرکت کردن یا نکردن اعضا در این گردهمایی اختیاری است.  Smiley-talk040 
6- هر ماه، اعضای گروه بررسی میشه و در صورتی که عضوی شرط‌های لازم رو رعایت نکرده باشه، از گروه خارج میشه و نامش در لیست اعضای غیرفعال گروه‌های ترک قرار می‌گیره.  53258zu2qvp1d9v 
7- حداکثر اعضای این گروه 40 نفر می‌تونه باشه.

برای ثبت نام در این گروه:
باید به تاپیک ثبت نام مراجعه کنید.
ضمناً در آینده امکان تغییر گروه، با موافقت مدیران وجود خواهد داشت.

در صورت مواجهه با سوال یا مشکل:
اگر سوال یا مشکلی بود، حامی گروه و سرپرستان گروه (که اسامی‌شون در پست سوم همین تاپیک موجود هست) خوشحال میشن به شما کمک کنن.  Khansariha (18)
مرام‌نامه گروه باران:

من به عنوان عضوی از گروه تلاش می‌کنم که موارد زیر را رعایت کنم:

۱- برای هویت گروه ارزش قائل باشم و خود را عضوی از آن بدانم.
۲- برای رشد و تعالی خود و اعضای گروه تلاش کنم.
۳- توصیه‌های حامی را جدی بگیرم و به آن‌ها عمل کنم.
۴- در صورت وجود مشکل بین خود و دیگر اعضای گروه، مشکل را به صورت خصوصی با حامی گروه مطرح کنم.
۵- در صورت عدم رضایت از شرایط گروه یا حامی گروه، مشکل را به صورت خصوصی با مدیریت انجمن گروه‌های ترک مطرح کنم.
۶- در گروه فعال باشم و اگر جایی به کمک نیاز بود، پیش‌قدم شوم.
۷- به تصمیمات جمعی احترام بگذارم.
۸- در فعالیت‌های گروهی مشارکت فعال داشته باشم.
۹- در صورتی که برای مدتی تمایل به فعالیت در گروه نداشتم، قبل از غیبت، حامی را از تصمیم خود مطلع سازم و دیگر اعضای گروه را نگران نکنم.
۱۰- به اعضای تازه وارد توجه نشان بدهم. (به همان شکلی که وقتی تازه به گروه پیوستم، دوست داشتم دیگر اعضا مرا جدی بگیرند)
۱۱- در سختی‌ها و آسانی‌ها در گروه فعال باشم. در غم‌ها و شادی‌ها در گروه مشارکت کنم (گروه فقط برای روز‌های خوب من یا فقط برای روزهای بد من نیست. گاهی از گروه انرژی می‌گیرم و گاهی هم به آن انرژی می‌دهم).
حامی گروه:
شادن

سرپرست گروه:
Roza_r
Hanifa

اعضای گروه:
  1. silent scream
  2. .پارادوکس.
  3. عارفه
  4. ویلو
  5. ایرانا
  6. *بنده پاک*
  7. ناحلهـ
  8. *آسمان*
  9. Mobinaaa
  10. العبد المرحوم
  11. Setareh
  12. Ƒatεოεԋ
  13. Hooooo
  14. BASIRA
  15. مهرخدا
  16. rozhan
  17. نورالزهرا
  18. غزل
  19. Zeinab
  20. Alex.forman
در تاریخ 2 بهمن 1399 شناسنامه گروه به این صورت، بروز رسانی شد:
شرط اعلام وضعیت و مشارکت اعضا از لااقل هفته‌ای یک بار به لااقل ماهی یک بار تغییر کرد.
balloons dingdingding balloons
[تصویر:  Untitled_2.png]
ای دل غافل اومدم نفر اول پست بگذارما Khansariha (13)

سلام علیکم
Khansariha (84) Khansariha (84) Khansariha (84) Khansariha (84) Khansariha (84)
احوالتون
2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
عیدتون مبارکااااااااااااااااااااااااااا
Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
Khansariha (13) عههههههه اینجا را آقایون هم میتونن سپاس بزنن 4chsmu1
با اجازه اتون من برم ببینم گروه آقایان چه خبره
Kool
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام
به عضو جدید گروه باران، خانم shaparak خوش آمد عرض می کنیم303

با آرزوی موفقیت
تیم مدیریت گروه های ترک
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
clapping
پس قرار شد حرف بزنیم
بازم این پسرا همش گروهاشون تو بازدید های اخیر
Vamonde
ما نیستیم 14
یه چی بگین خو
من امروز تو هر موقعیت هر کاری دوست داشتم انجام دادم
روز خوبی برای خودم ساختم
می خواهم اعترافی کنم
که حتی شاید با این اعتراف از گروه بندازینم بیرون
یا همه ترکم کنید خودم بمونم و خودم 809197ps94ijjhwg

ولی اعتراف میکنم 4chsmu1
یه فلفل را شستم یه گاز کوچک زدم سوختم ها سوختم
الان فلفل هست همون مدلی فقط یه ذره ازش خورده شده
دیگه جرئت نمی کنم بخورم
هی میگذارمش رو زبونم بسوزم بعد تند تند غذامو میخورم
دوباره میگذارمش فقط رو زبونم میسوزم و ...

Khansariha (13)
خیلی فلفل را دوست دارم 
خیلی باحاله 
کیف میده Khansariha (13)
تو رو خدا ترکم نکنید

شاپرک خانمییییییییی
عزیز دلم
خوش اومدیییییییییییی
2uge4p4
بیا از خودت بگو

ساناز /18فروردین 99 / ۴۸ روز خوب

[تصویر:  bliss.gif] 
در روز ۴۸ام به سر میبریم [تصویر:  49-2.gif] 

دیگه انشالله هدف باشه مدال ۱۰۰ روزگی
۵۱ روز تا هدف 

سلام صبح همگی بخیر ehteram
عید همگی مبارک  317
منم عضو گروه بارانم 49-2
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
مهرخدا، 25 اسفند98، 76 روز
[تصویر:  Untitled_2.png]
[تصویر:  147.gif]

به‌نام خدا

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

2uge4p4  لیست به‌روز شده  99/03/05  2uge4p4 

53 53 53 53 53 

Queen ا/ 22 فروردین 98 / 400 روز خوب ................................................. در حال جهاد 

53 53 53 53 53 

شادن / 8 تیر 98 / 320 روز خوب ............................................... در انتظار ستاره بیستم

مهرخدا / 25 اسفند 98 / 76 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره سیزدهم

53 53 53 53 53 

Parisa313 ا/ 18 اسفند 98 / 76 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره دوم

ارام / 7 اسفند 98 / 50 روز خوب .................................................. در انتظار ستاره اول

*دختر پاک* ا/ 18 فروردین 99 / 48 روز خوب .................................. در انتظار ستاره اول

یاقوت / 18 اردیبهشت 99 / 8 روز خوب .......................................... در انتظار ستاره اول 

53 53 53 53 53
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: سلام صبح همگی بخیر [تصویر:  ehteram.gif] 
عید همگی مبارک  [تصویر:  317.gif] 
منم عضو گروه بارانم [تصویر:  49-2.gif]
Khansariha (48)
سلاااااااااام
ظهر بخیر 4chsmu1
ببخشید من صبح ها خوابم
از ظهر روزم شروع میشه
عید شما هم مبارکا باشه Confetti
تبریکات ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه 2uge4p4

نقل قول: مهرخدا، 25 اسفند98، 76 روز

سلاااااااااااااااااااااام 317
۷۶ روز خیلی خوبههههههههههه Khansariha (84)
۲۴ روز مونده تا مدال ۱۰۰ روزگی Khansariha (69)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان