عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

نقل قول: سلام خوبین خوبم(:
اوضاع پاکی به لطف خدا خوب پیش میره 
امیدوارم برا بقیه هم اوضاع خوب باشه
نور امید تو دلاتون روشن

خدا رو شکررر
مرسی بابت دعای خوبت  Khansariha (2)

بچه ها من یه تجربه ای کردم.‌ یه خواستگاری داشتم که مدتی حرف می زدیم و خوب پیش می رفت. البته جواب منفی دادم چون یک مورد مهم روحیه ای رو اخیرأ فهمیدم که نداره. اما چیز جالبی که پیش اومد این بود که در مدتی که با این آقا آشنا می شدم پاکی برام راحت تر شده بود. هیچ گناهی نکردم. تمرکز کردم روی حرف های مهم و ساختن آینده م. محتوای بد ندیدم و انگار معجزه بودم. انگار اینکه آدم حس می کنه ارضای نیازش به شکل درست و امن و پاک نزدیکه تحمل آدم صد برابر میشه. 53258zu2qvp1d9v 
امیدوارم همینطور بتونم این حال و هوای بی نیازی به خ.ا رو حفظ کنم. 2uge4p4

نقل قول: خواهرجون حسابی حواست به خودت باشه 
حسابی خودت رو تقویت کن 
منم اخرای ماه رمضان خیلی کم میارم چون وعده های سحر و افطار تغذیه خوبی ندارم 
یادتون باشه سحرهای ماه رمضان ۱۴ عدد بادام درختی رو همیشه مصرف کنید + شربت ابلیمو و عسل 
واقعا موثره 
شیره انکور هم خیلی قوت داره  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
انشاءالله که بهتر شی  [تصویر:  53.gif]

چششم خواهری 4chsmu1 302

نقل قول: از اوضاع احوال خودم بخوام بگم ...
شکر خدا خوبم پاکم و شکرگزار نعمات خداوند هستم  [تصویر:  53.gif]

اضطراب دارم گاهی تپش قلب میگیرم گاهی هم درد قفسه سینه 
اعصابم کمی ضعیف شده حوصله صدا و کل کل ندارم ...
دیروز معده درد شدیدی داشتم که احتمال میدم عصبی باشه 
فکر گذشته و فکر اینده خیلی اعصتبمو بهم میریزه ...
تو این اشفته حالی واقعا حوصله تیکه های ریز و درشت مامانمو ندارم 
((بچه فلانی همسن تو هست و داره ارشد میخونه )) 
تو هیچ وقت اونی نشدی که ما میخواستیم و...
همین چند شب پیش بود کابوس کنکور رو دیدم 

اومدم اینجا بگم خدایا من بی اعصابیم رو بی حوصلگیم رو به خودت واگذار میکنم قبول دارم گاهی من نسبت به خیلی مسائل بیش از حد حساسیت نشون میدم ...
خدایا شکر به خاطر چیزهای حال خوب کن زندگیدم

ای جان، قربون خواهر شکرگزارم برم. می دونستی چقدر برکت و نعمت های جدید به حساب زندگیت قراره واریز بشه؟  Khansariha (49)

عزیزم، می دونم، حتما تو فشاری. ولی مراقب باش با باور کردن این حرفا فشار رو بر خودت بیشتر نکنی. 53258zu2qvp1d9v 
همیشه یادت باشه برای خودت زندگی می کنی نه برآورده کردن آرزوی دیگران. و در مواقع مناسب که تنش و درگیری لفظی پیش نیاد بهشون بگو من آرزوی هیچ کس رو قرار نیست برآورده کنم و از حد و مرز خودت دفاع کن. کسی حق نداره برای زندگی تو تصمیم بگیره. اما حواست خیلی باشه با مهربونی بگی و حفظ احترام و محبت رو‌حتما داشته باش. یا حس خوب بگو و انتظار تغییر یک شبه شون رو هم نداشته باش. ذره ذره این باور رو درشون بساز که قرار نیست آرزوی کس دیگه ای رو برآورده کنی. cheshmak
مطمئنم کلی حال خوب منتظرته. تلاش کن و به دستشون بیار Khansariha (69)
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان