عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

سلام سلام 53 53 

دوستتون دارم گل دخترای بارونی

الهی همیشه برقرار باشید و حاجت روا

Confetti   2uge4p4   302
دعای غریق
توصیه امام صادق علیه السلام برای نجات شیعیان از شبهات و فتنه های عصر غیبت

يَا اللَّهُ يَا رَحْمَانُ يَا رَحِيمُ يَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِي عَلَى دِينِك‏.
ای خداوند! ای رحمان! ای مهربان! ای دگرگون کننده دل‏ها! دل مرا بر دينت پايدار کن.
سلااام دخترااا
صبح کلییی تایپ کردم همش پرید...

سنا جان برای نوشتن من دستم شخصا خیلی تنده و به نظرم دو تا علت داره یکی اینوه با یکرنگ مینویسم چتدان در قید زیبایی تیستم فقط مرتب و خواتا بودن واسم مهمه
دو اینکه واو به واو و کلمه به کلمه حرف گوینده رو نمینویسم. یه مثال بی ربط میزنم:
استاد: داروی فلان تنها زمانی موثر واقع میشه که در کنارش فعالیت مقاومتی روزانه وحود داشته باشه.
جزوه من: داروی فلان فلش تنها همراه با فعالیت مقاومتی

عارفه ی عزیزم درمورد دلیل لغزش های اخیرم میخوام بنویسم:
1. استرس زیاد ناشی از مصاحبه کاری و بعد شروع کار جدید و توقع زیاد از خودم
راهکار: اینجور مواقع با خودم مهربونتر باشم و به خودم یادآوری کنم طبیعیه که وقت آزادم کمتره و به بضی کارای قدینی مثل قبل نمیرسم و طبیعیه که تو بضی موارد لنگ میزنم و به جای مضطرب بودن سعی کنم برنامه ریزی کنم
2. استرس زیاد ناشی از مسائل اجتماعی شهرم و مردمم و احساس مسئولیت در قبالش
این موضوع خیلی بیش از چیزی که باید از من انرژی گرفته
راهکار: با وجودی که واسم خیلی خیلی سخته تعدادی لز پیج های اینستا رو آنفالو کنم و کمتر در جریان اخبار باشم و کمتر احساس مسئولیت کنم!
عارفه جان این مورد بالا رو اگه فرصت داشتی بیا پروفایلم درموزدش صحبت کنیم

3. افسردگی و حال بد و به دنبالش بیکاری و دوباره خود بیکاری به دلیل استرس ناشی از کارای عقب مونده به صورت سیکل معیوب باعث بدتر شدن حالم میشد

راهکار: سعی کنم اجازه ندم حال بد مدت طولانی بمونه، اینجور مواقع برنامه ریزی رو کلا بی خیال نشم اقدامکی عمل کنم
عارفه جان لطفا در این مورد هم یکی دو تا کتاب کاملا کاربردی که راه حل های ساده و قابل احرا دا ن بهم معرفی کن

4. فاصله گرفتنم از معنویات و دو تا عادت مثبتی که با اومدنم به کانون ایجاد شده بود: نماز اول وقت و قرآن خوندن

5. عدم کنترل ذهنم (خب مجموعه ی عوامل بالا ینی استرس، بی برنامکی بیکاری و ... تو افزایش افکارم خیلی موثر بوده، اما در کل از بچگی ذهن به شدت شلوغی داشتم و واقعا گاهی متوقف کردن افکارم انرژی زیادی ازم میگیره)
راهکار: تو لحظه ی اول حلوی افکاری که به ظاهر معنولی هستنم بگیرم (خیلی واسم سخته ولی فک کنم باید انجامش بدم)
راهکار:
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

_رعنا_ / 15 تیر / 150 روز خوب
سلام 
امیدوارم حالتون خوب خوب باشه Confetti
خدارو خیلی خیلی شکر میکنم Khansariha (8)
بابت پاکی هام Khansariha (8)
ببخشید دیر به دیر میام Hanghead
دعا میکنم هممون به پاکی ابدی برسیم Khansariha (69)
هیچ خبری جز پاکی ندارم Hanghead
سعی میکنم 1 دی انشالله بازم بیام 302
انشالله که همیشه سالم و شاد باشین 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
خب من اعلام کنم که
چند روز پیش شکستم Hanghead

خوشبحالتون
چطوری میتونید صدوپنجاه روز پاک بمونید
اوووووف
خیلییییییییییبییییی سخته
خیلی بهتون حسودیم میشه Hanghead
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
(1400 آذر 12، 17:33)یآرا نوشته است: خب من اعلام کنم که
چند روز پیش شکستم Hanghead

خوشبحالتون
چطوری میتونید صدوپنجاه روز پاک بمونید
اوووووف
خیلییییییییییبییییی سخته
خیلی بهتون حسودیم میشه Hanghead
Hanghead  من سعی کردم برای پاکی برنامه ریزی کنم
بیشتر دعا کردم پاک باشم بیشتر
به ازای هر روز پاک خداروشکر کردم
خدا خودش روزا را برام جلو برد 

بعضی وقتا بود که به خدا التماس میکردم بگذار خراب کنم. یه کاری کن بشکنم Hanghead
بعضی وقتا هم خ.ا چنان برام لذت بخش بود که حد نداره. خواستم انجام بدم. با خودم بلند گفتم تو خ.ا را بیشتر دوست داری یا خدا را ؟ انتخاب سخت بود. خ.ا خیلی شیرین بود. ولی سعی کردم تک تک لحظه هایی که حس کردم خدا نزدیکمه و بابت بودنش کیف کردم و به یاد بیارم. خدا را انتخاب کردم

صادقانه بگم منم به پاکی های آقای افرا حسودیم شد. شاید استارت این پاکی با همین حسودی شروع شد. پارسال من و آقای افرا و شادن نزدیک به هم شروع کردیم. ولی من و شاد متاسفانه شکست خوردیم. وقتی دیدم آقای افرا بعد یکسال پاکن. ولی من نه. به خودم گفتم روزا برای تو گذشت برای آقای افرا هم گذشت. چی شد؟ تو چی بدست آوردی؟ چندتا شکست و خ.ا و خوشی لحظه ای. ولی آقای افرا کلی پاکی . روزای پاک برای من مثل الماس میمونه. من الماس های پارسالم را از دست دادم. همه تلاشمو میکنم الماس های امسالم بمونه.
خیلی خیلی خداروشکر میکنم بابت اون همزمانی. به من خیلی انگیزه داد. خیلی زیاد.

برای تند نوشتن جزوه  یه چی بگمHanghead
ما استادامون خیلی آروم صحبت میکردن. میزدیم دور تند .فیلم دو ساعته را تو یک ساعت یا یک ساعت و نیم میدیدم و کامل هم میفهمیدیم 
خیلی بهتر از سرعت معمولی میفهمیدیم 
تو هر پلیری اجرا میکنین تو گوگل سرچ کنین تغییر سرعت اجرای فیلم در فلان پلیر براتون میاره 
امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشین 302
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
به ‌نام خدا
clapping لیست اعلام وضعیت ها clapping 

53  53  53  53  53

شادن / ؟ تیر / 30 روز خوب ................................... در حال جهاد

عطر رهایی/ ؟ آبان / 25 روز خوب ............................ در حال جهاد

Queen ا / 1 آبان / 6 روز خوب ................................ در حال جهاد

خانوم لبخند / 27 مهر / 12 روز خوب ..... در انتظار ستاره بیست و یکم

SILENT scream ا/ 9 فروردین / 244 روز خوب . در انتظار ستاره هشتم

Bright Star ا / ? آذر/ 2 روز خوب .................. در انتظار ستاره هفتم

عارفه / 10 آذر / 0 روز خوب ......................... در انتظار ستاره هفتم

_رعنا_ / 15 تیر / 150 روز خوب ..................... در انتظار ستاره پنجم

yaldaw ا / ؟ خرداد / 135 روز خوب ............... در انتظار ستاره چهارم

Roza_r ا/ 8 آذر / 3 روز خوب ........................ در انتظار ستاره سوم

rahayii ا / ؟ آذر / 0 روز خوب .......................  در انتظار ستاره سوم

هانا 1400/ 27 شهریور / 71 روز خوب ................ در انتظار ستاره دوم

مهربانو / 21 آبان / 9 روز خوب ......................... در انتظار ستاره دوم

golgoli ا / 22 مهر / 5 روز خوب ....................... در انتظار ستاره دوم

یآرا / ؟ آذر / 0 روز خوب ................................. در انتظار ستاره دوم

یاقوت / 4 مرداد / 0 روز خوب .......................... در انتظار ستاره دوم

Raha99 ا / ؟ آبان /  11 روز خوب ...................... در انتظار ستاره اول

بنت الهدا/ ؟ آبان / 10 روز خوب ........................ در انتظار ستاره اول

بهاران/  ؟ آبان / 4 روز خوب ............................. در انتظار ستاره اول

Tootfarangi ا / ؟ مهر / 30 روز خوب .............. در انتظار 30 روز خوب

ایرانا / 30 آبان / 8 روز خوب .......................... در انتظار 30 روز خوب

turbo ا / 30 آبان/ 8 روز خوب ........................ در انتظار 30 روز خوب

العبد المرحوم / 11 آذر / 0 روز خوب ................ در انتظار 30 روز خوب

(=hich ا / 7 آذر / 0 روز خوب ........................ در انتظار 30 روز خوب

Roshana ا / ؟ آبان / 14 روز خوب .................. در انتظار 20 روز خوب

meshkat ا / 4 مرداد / 0 روز خوب .................. در انتظار 20 روز خوب

میثِره / 24 آبان / 7 روز خوب ......................... در انتظار 10 روز خوب

^فاطمه^ / ؟ آبان / 7 روز خوب ....................... در انتظار 10 روز خوب

Melika2004 ا / 26 اسفند / 2 روز خوب ........... در انتظار 10 روز خوب

شکوفه / 1 آذر / 2 روز خوب .......................... در انتظار 10 روز خوب

53  53  53  53  53

sarbazazad  ............................ شروع روزهای خوب

آخرین تلاش من ........................ شروع روزهای خوب

مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سلام دخترااا  303
خوبین؟

ارزیابی نیم ماه آذر:
اقدامک های تعریف شده:
1- به موقع رسیدن صبح ها
2- انجام م. شب ها ( 3 دقیقه)
3- مطالعه هر شب ( 5 دقیقه)

مورد اول: ۶۰ ٪ موفق بودم. به نسبت قدیم ها که واسش برنامه نمیریختم پیشرفت داشتم ولی باید منظم تر بشم. 53258zu2qvp1d9v

مورد دوم: ۵۰ ٪ انجام شد که اصلا راضی کننده نیست، عدم انجام این مورد به سلامتیم ضرر میزنه پس باید هر شب انجام بشه باید.  53258zu2qvp1d9v

مورد سوم: تقریبا ۱۰۰ ٪ انجام شد. مطالعه رو به یادگیری (کتاب یا پادکست) تغییر دادم و خیلی خوب انجام دادم. 49-2

توصیه: بچه ها من شروع کردم پادکست جافکری رو گوش میدم. فصل سلامت بدن خیلی خوبه از نظر من. (بقیه فصل ها رو هنوز گوش ندادم، فصل اهداف و ...) اگه خواستین دنبال کنید 128fs318181

دختر ها،

خواهش اول،
لطفا همه ارزیابی نیم ماه آذر شون رو انجام بدن خصوصا کسایی که اقدامک تعریف کردن.
حیف نیست سنا این همه انرژی میزاره، از این فرصت استفاده نمیکنیم؟
پس زود باشید  49-2

مورد دوم،
اخیرا لغزش های گروه خیلی زیاد شده متاسفانه ( لطفا نگید شکست، بگید لغزش... بار منفی اون کلمه خیلی زیاده، به خودمون نگیم ش)
دوست ندارم اینو بگم ولی وضعیت پاکی نصف بیشتر اعضا جالب نیست  Hanghead

برای بهبود پاکی کلی اعضا پیشنهادتون چیه؟
فکر میکنین چه برنامه ی گروهی رو پیش ببریم تا ثبات پاکی ها بیشتر بشه؟

میخواین هر روز عهد نامه پاکی روزانه ببندیم؟
میخواین اجبار کنیم همه اهداف پاکی و اهرم رنج و لذت رو بنویسن؟
میخواین هر کی صفر شد بهش اعتبار منفی بدم؟ تارف نکنید 4chsmu1
اصلا برنامه گروهی کمک میکنه بهتون؟

چیکار کنیم؟
پیشنهاد بدین  53258zu2qvp1d9v

مرسی دخترا  53
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

رزا/ 8 آذر/ 4 روز خوب به لطف خدای مهربون 2uge4p4

ارزیابی آذر ماه تا اینجا:
3 تا اقدامک داشتم:
روزی یک صفحه قرآن که تازه چند روزه شروعش کردم
روزی 15 دیقه مقاله
روزی 15 دیقه کارگاه
این دو موردم هرکدوم رو چتد روز انجام دادم. درمورد کارگاه ب این نتیجه رسیدم ک الان متوقفش کنم چون ذهنم درگیر کارای جدیدی شد که بهم محول شدن ولی برای مقاله تلاشمو کردم ولی قابل قبول نبود.

برای پاکی میدونم که نیاز به عزم و اراده ی جدی داریم هممون. خیلی مهمه که قبل وسوسه واسش برنامه داشته باشیم که کلا نیاد سمتمون زیاد و حالا اگه هرازگاهی اومد محکم باشیم. فک کنم ساناز گفتنی هاش خیلی درست و به جاست. من خودم این مدت زود تسلیم شدم. من با گذاشتن عهدنامه روزانه موافقم.
ز کوی میکده برگشته ام ز راه خطا/ مرا دگر ز کرم با ره صواب انداز
#حافظ❤

سلام خواهریای عزیزممم امیدوارم حال دلتون و پاکیتون خوب باشه  Khansariha (84) مهربانو/12آذر/1 روز خوب       (شکرالله)
53 حسبی الله 53
من نظرم با مسابقه پاکی بین آقایون و خانمها ست
مثلا یه مسابقه ی ده روزه یا بیست روزه
گروه شیم
و اون گروهی که جمع امتیازات مسابقه اش بیشتر شده مدال بگیره

من اوضاع پاکیم ناجوره Hanghead
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
سلام دختراااا

هی هرشب میگم بوقت بیام که بتونم دوکلام حرف بزنم با شماها بعد این موقع شب وقتم آزاد میشه وقتی ک پرنده پر نمیزنه Hanghead
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
سلام من یه اعلام وضعیت کنم از 26ابان ماه  که عضو شدم واقعا تاثیرش رو تو زندگیم دیدم منی که همش تو سایت های مختلف بودم و به دیدن خیلی چیزا که باعث می‌شد قلبم تاریک  بشه عادت کرده بودم 14 به لطف خدا حتی تو بدترین فشار ها دیگه علاقه ای ندارم به دیدن 317 خیلی برام مهم بود این عادت کنار گذاشته بشه اوضاع پاکیم هم به نسبت قبل عضویت خیلی بهتر شده اما بازم نقاط ضعفی دارم و تو این مدت دوبار لغزش داشتم Hanghead امیدوارم ارادم قوی تر بشه 53258zu2qvp1d9v
  • برنامه آذر ماه هم خوب پیش میره بیشتر سعی میکنم کمک کنم به اطرافیانم درسم رو میخونم و روز هایی که حوصله ندارم اقدامکم اینه تو موقعیت قرار میگیرم جزوه رو ورق میزنم یه روخواني میکنم Khansariha (56) ، رانندگی هم خوب پیش میره هفته ای یکبار رو رانندگی میکنم Khansariha (40) ، فعالیت و پیاده روی هم سعی میکنم هر روز داشته باشم bliss
نقل قول: شکستم چون.../چیکار می کنم حالا

۱.عارفه
شکستم چون فراموش کردم باید تفریح هم داشته باشم. از اول سال تحصیلی به خودم همش سخت گرفتم تا کارهای عقب مونده رو برسونم اما یادم رفت که من هم تا حدی میتونم فشار رو تحمل کنم.
حالا چیکار میکنم:
برای این هفته یه لیست تفریحات می نویسم انجام بدم.
بیستم شامل: ریختن موزیک جدید تو گوشیم و خلوت کردن شلوغ کاری های حال خراب کن.
صبح های زود که بیدار میشم رو اختصاص میدم به هر کار دلبخواهی که این مدت نرسیدم. خوندن کتابای مورد علاقه و که عقب افتاده گلدوزی، ...

نقل قول:
۲. ضحی
شکستم چون الکی خودمو نگران کردم و ذهنم رو درگیر پاک بودن یا نبودن ، و به جای استفاده از زمان، شروع کارها رو عقب انداختم و خودمو سرزنش کردم بابت اهمال کاری و جاموندن و محدودیت ها رو مرور نکردم و یادم رفت
چیکار میکنم حالا:
من نمیتونم توی یه هفته به بهترین خودم برسم چون از بقیه جاموندم اما ده درصد پیشرفت و قدم مثبت برداشتن بهتر از پسرفت و درجا زدنه پس با قدم های کوچیک شروع میکنم که اهمال کار و سردرگم نشم هرروز حتی نیم ساعت بیشتر یه قدم مثبته و بابتش از خودم تشکر میکنم و دفتر پاکیم رو مرور میکنم و وقت بیشتری بهش اختصاص میدم

نقل قول:
۳. [تصویر:  53.gif]

۴ . [تصویر:  53.gif]

۵. 53
 سپاس شده توسط
سلام شبتون بخیر  Confetti
العبدالمرحوم/ ۱۱ آذر / یک روز خوب
امروز برنامه ریزی هفته بعد رو انجام دادم ، از جهت درسی بخاطر کم‌کاری این هفته برنامه سنگینی دارم ولی دوست دارم که انجامش بدم و از خدا میخوام که کمکم کنه و شماهم برام دعا کنید و از اونجایی که از هفته بعدش کم‌کم میریم تو فرجه امتحانا؛ پیشرفت یا حداقل پسرفت نکردن تو این هفته خیلی مفید خواهد بود  53258zu2qvp1d9v
____
و اما پاکی ؛ بعد از ۱۰ روز مرور اهداف رو منظم پیش نمی‌برم و این در جهت پاکی یه مانعه 
نقل قول: برای بهبود پاکی کلی اعضا پیشنهادتون چیه؟

فکر میکنین چه برنامه ی گروهی رو پیش ببریم تا ثبات پاکی ها بیشتر بشه؟
برای شخص من که هنوز به طور مستمر ترک قدم به قدم رو اجرایی نکردم بهترین کار خوندن و یادداشت برداری و اجرای اجباری ترک قدم به قدمه 
اما خب مسلما همه دخترا شرایط من رو ندارن و اکثرا راهکارها رو اجرا کردن پس شاید به عنوان کار گروهی مفید نباشه 128fs318181
اما فکر نمی‌کنم عهدنامه روزانه چندان تاثیری هم داشته باشه و هرطور نظر جمع باشه قطعا اون فضای همدلی رو ایجاد میکنه 53258zu2qvp1d9v 302
_____
پ‌ن: راستی به حرفای ساناز فکر کردم و یاد پست چند وقت پیش آقا آرمین تو شبانه افتادم ؛ هر راهی هزینه‌ای داره مثل ساناز که واسه پاکی خیلی هزینه ها داده و از خیلی چیزا گذشته که پاکی اولویتش بمونه و مثل همه اونایی که الان خیلی وقته پاکن و مثل هر چیز دیگه‌ای که با هزینه به دستش آوردیم اصلا به قول شهید چمران :
گام برداشتن در جاده عشـــــق
هزینہ میخواهد!
هزینہ هایـے ڪہ انسان را عاشـــــق...
و بعد.. شـــــهید میڪند..
اینم یه نوعشه! 53258zu2qvp1d9v

پاک بمونید 
التماس دعا  Khansariha (8)
(1400 آذر 13، 0:15)یآرا نوشته است: من نظرم با مسابقه پاکی بین آقایون و خانمها ست
مثلا یه مسابقه ی ده روزه یا بیست روزه
گروه شیم
و اون گروهی که جمع امتیازات مسابقه اش بیشتر شده مدال بگیره

من اوضاع پاکیم ناجوره Hanghead

فکر کنم قبلا از این مسابقات زیاد برگزار میکردن؟ چه فکر خوبیه
.
.
.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان