عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 4.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: شادن - سرپرست: Hanifa ، Roza.r)

دعای محبوب من:
هر که بعد از نماز صبح این دعا را بخواند ،حاجتى طلب نکند مگر آنکه آسان شود براى او و کفایت کند حق تعالى آنچه را که مهم او است: بِسْمِ اللَّهِ وَ صَلَّى اللَّهُ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أُفَوِّضُ أَمْرِی إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِیرٌ بِالْعِبَادِ فَوَقَاهُ اللَّهُ سَیِّئَاتِ مَا مَکَرُوا لا إِلَهَ إِلا أَنْتَ سُبْحَانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ فَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَ نَجَّیْنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَلِکَ نُنْجِی الْمُؤْمِنِینَ حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکِیلُ فَانْقَلَبُوا بِنِعْمَةٍ مِنَ اللَّهِ وَ فَضْلٍ لَمْ یَمْسَسْهُمْ سُوءٌ مَا شَاءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لا قُوَّةَ إِلا بِاللَّهِ مَا شَاءَ اللَّهُ لا مَا شَاءَ النَّاسُ مَا شَاءَ اللَّهُ وَ إِنْ کَرِهَ النَّاسُ حَسْبِیَ الرَّبُّ مِنَ الْمَرْبُوبِینَ حَسْبِیَ الْخَالِقُ مِنَ الْمَخْلُوقِینَ حَسْبِیَ الرَّازِقُ مِنَ الْمَرْزُوقِینَ حَسْبِیَ اللَّهُ رَبُّ الْعَالَمِینَ حَسْبِی مَنْ هُوَ حَسْبِی حَسْبِی مَنْ لَمْ یَزَلْ حَسْبِی حَسْبِی مَنْ کَانَ مُذْ کُنْتُ لَمْ یَزَلْ حَسْبِی حَسْبِیَ اللَّهُ لا إِلَهَ إِلا هُوَ عَلَیْهِ تَوَکَّلْتُ وَ هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِیمِ
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
من شکست نداشتم. ولی چون تاریخم با تاریخ روزشمارم یکی نبود گفتم از صفر شروع کنم.وگرنه فکر کنم روز ۲ یا ۳ پاکی بودم. 53258zu2qvp1d9v
حالا طوری نیست. 
_رعنا_ / ۲۴ فروردین/ شروع روزهای خوب

[تصویر:  h359708_.jpg]
اینم آجرام. هر خطش میشه برای دو روز
برای خونه های خاکستری پررنگ اش خیلی زحمت کشیدم.  Hanghead
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
سلام 53

عضو جدید، خانم رها Y به گروه باران پیوستند
با آرزوی موفقیت و پاکی برای ایشان و همه اعضا 303

با تشکر
مدیریت گروه های ترک
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام دخترا 
امروز روز 20 پاکیم هست ...
اما همین چند دقیقه ی پیش وضعم خراب شد ...
و یهو یادم رفت خیلی چیزا رو ...
یه لحظه گفتم بذار...
ولی نه 
نباید یادم بره ...
من باید برم به سمت چیزای خوووب 
یادم رفت که حال خوب حق منه ...
اومدم اینجا بنویسم که دیگه یادم نره ...

شهوت میاد و میره اذیت میشی ولی میره مهم اینه که میره 

دخترا من خیلی شوق و ذوق پاکی رو دارم 
اوووه پاکی رمضان چقدر خوووب 
2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
مدال میگیرم 
Confetti Confetti Confetti
مدال رمضان مال خودمه 
Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
به کسی نمیدم 
Gigglesmile
ماشالا به من 
1202591pu55lez1va 1202591pu55lez1va 1202591pu55lez1va
به افتخارم 
49-2 49-2 49-2 49-2
پیش به سوی پاکی رمضان  
chase
Hanghead الان یادم افتاد جواب پروین را ندادم
ببخشید
Hanghead شرمندم
خواستم بگم اینجا روزانه های قرآنی داریم اعلام برای حفظ قرآن اعلام وضعیت کنی خیلی کمکت میکنه
واسه نقاشی هم تاپیک داریم از نقاشیت عکس بگیری بگذاری کلی بچه ها ذوقت میکنن انرژی میگیری 2uge4p4
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
نقل قول: و یهو یادم رفت خیلی چیزا رو ...
یه لحظه گفتم بذار...
ولی نه 
نباید یادم بره ...
من باید برم به سمت چیزای خوووب 
یادم رفت که حال خوب حق منه ...
اومدم اینجا بنویسم که دیگه یادم نره ...

عالیه Khansariha (69)
بیست روز خوب خیلی حس خوبیه 2uge4p4

حال خوب حق ماست.
منم تو وعده خودمراقبتی امروزم، رفتم کمدم رو تغییر چیدمان دادم. خیلی تو روحیه م تاثیر گذاشت. گفتم چه خوبه برای ماه رمضون چیزایی که بیشتر لازمم میشه رو بذارم دم دست تر و براش یه طبقه اختصاص بدم 128fs318181
و به فکر افتادم برای استقبال و همراهی قشنگ تر و به یادماندنی تر با این روزهای زیبا یه گوشه خونه رنگ و بوی رمضان بگیره، گوشه میزی جایی یه فانوسی جعبه ای برای مهرها و کتاب های دعا و تسبیح بصورت دم دست تر اختصاص بدم. بعد گفتم چه خوبه یه رومیزی سبز پیدا کنم کلا 4chsmu1 Khansariha (2)
خلاصه حال دلم رو همینجوری خوب کردم.

عارفه/۱۴دی/۱۰۲روز خوب/روز دوازدهم چله خودمراقبتی 53

خواهر رها خوش اومدی 2uge4p4
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
رهاY /
۲۴ فروردین ۱۴۰۰/ ۰ روز خوب
(1400 فروردين 25، 22:59)رها Y نوشته است: رهاY /
۲۴ فروردین ۱۴۰۰/ ۰ روز خوب

خوش آمدی عزیز جان
از خودت بگو برامون.
قشنگم اون تاریخی که زدی باید تاریخ آخرین شکستت باشه بعدشم تعداد روزهای خوب 
Hanghead ۲۴ فروردین میشه دو روز پیش Hanghead

سپاس شده توسط
ممنون رعنا جون
خب ۲۴ ام روز بَدَم بوده ...
ولی حالم خوبه انگیزه دارممم
خووش اومدی رهاجااان اینجا باهم تو ترک دسته جمعی میترکونیییم 317
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
نقل قول: ممنون رعنا جون
خب ۲۴ ام روز بَدَم بوده ...
ولی حالم خوبه انگیزه دارممم
ها ببخشید از نیمه شب رد شدیم 4chsmu1 حواسم نبود  vayy

بسی خوبه که انگیزه داری. ماشالله 2uge4p4

سپاس شده توسط
سلام سلاام چطورین? 2uge4p4
اینجا باید اعلام وضعیت کنم? اخرین شکستم شنبه بوده Hanghead
سلام همیشه سبزجان 4chsmu1
بله همین‌جا اعلام می کنیم.
با این حساب چهار روز خوب داری 49-2

(1400 فروردين 26، 1:00)evergreen نوشته است: اینجا باید اعلام وضعیت کنم? اخرین شکستم شنبه بوده Hanghead

سلام عزیزم
بله همین جا می تونی اعلام وضعیت کنی
فرمش هم به این شکل هست
 evergrean (نام کاربری)/21 فروردین(تاریخ آخرین روز بد)/ 4 روز خوب (تعداد روز های خوب )

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان