عزیز : .:.::. * قابل توجه مشارکت‌کنندگان درسیجات + تغییر قوانین تاپیک* .::.:.

عزیز : .:.::. مسابقه‌ی شروع زندگی خوب با موضوع «تغییر عادت» .::.:.

عزیز : .:.::. پایان مسابقه پاکی شعبان + آخرین مهلت اعلام وضعیت .::.:.

عزیز : .:.::.* جشن قهرمان‌های پاکی؛ خانم عارفه و آقایان عاشق فاطمه زهرا و سرباز گمنام و _shayan_ و هومان * .::.:.

عزیز : .:.::. انتخاب چهره‌های ماندگار سال 1399 کانون .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۲ خانم‌ها: باران (حامی: Queen - سرپرست: عطر رهایی)

سلاام دوستای خوبم 4chsmu1
رعنا جان اینک پرسیدی چه کاریو دوست دارم و معمولا انجام میدم

راستش برنامه ریزی زیاد کرده بودم، برای این مدت اما عملی نشد، از همین ماه رمضون تصمیم دارم عملیش کنم

مثل برنامه حفظ قران ک فکر میکنم الان گزینه خوبی باشه برای شروع
از اونجایی ک تو اشپزی یه جاهایی لنگ میزنم اینم تو برنامه هام هست ک یواش یواش خودمو برسونم، مهارتامو بیشتر کنم

ولی جدا از همه اینا خودم به طراحی سیاه قلم، نقاشی دیجیتال، بافت مو، و میکاپ علاقه خاصی دارم
البته برنامه روتینم نیست یه وقتایی عشقی این کارا رو لنجام میدم ک حال و احوالم عوض بشه 

در کل برنامه زیاده عمله ک صفره، در حال بازسازی زندگیم هستم و ان شاالله موفق میشممم Khansariha (69)

عارفه جان 
سعی کردم جایگزین کنم برنامه هامو، وقتمو پر کنم تا چند وقت پیش صبا پیاده روی میرفتم، یک ساعتی راه میرفتم،  هم روحیم خوب میشد ،هم برای سلامتی خوب بود

این روزا میخوام یه کتاب جدید رو شروع کنم، نمیدونم کتاب (من زنده ام) رو خوندین یا نه ، خیلی جالبه
به نظرم هر دختری باید بخونه ک بدونه دخترهای واقعی این سرزمین کیا بودن...

در کل تقریبا راهو میدونم، فقط باید عمل کنم 
فقط باید جرئت کنم

ممنونم ازت عزیز دل 53

چه خوبه ک با ادمای خفنی مثل شما اشنا شدم، ممنونم از همتون Khansariha (63)
امواج زندگی را بپذیر،
حتی اگر گاهی تورا به عمق ببرند،
آن ماهی آسوده که بر سطح دریا میبینی مرده است...

#نلسون_ماندلا
سلام دوستان چند دفعه هی شکست خوردم فک کنم دلیلشم عصبانیتم بود خیلی عصبی شدم نمیدونم چرا اگه کسی راه کاری براش داره ممنون میشم کمک کنه .

پیامارو ک حوندم یاد یکی از دوستام افتادم پسر بود  ولی دومین و بهترین دوستی بود ک داشتم تا قبل اون فک نمیکردم بشه با پسری دوست شد مثل بقیه دوستام عاشقی و اینا نبود. 2سال بیشتر با هم دوست بودیم به دلایلی ادامه پیدا نکرد گاهی اوقات یادم میفته دلم براش تنگ میشه چون یه چیزایی یادم داد و تو یه چیزایی کمکم کرد ک دوستای خودم نکردن و تا اخرم حتی نظرم نسبت بهش تغییر نکرد یعنی تا اخر برام دوست موند و از سمت اونم همیطور .البته کنترل رابطمونو اون بیشتر داشت و حواسش بود.
خواستم بگم بعضی اوقات میشه بر خلاف چیزایی ک بهمون گفتن عمل کرد و پشیمون نشد .

تو درس خوندنم موتورم داره گرم میشه و انشالله با شروع ماه رمضون قوی ترم بشه
Mrym/  
21فروردین/3 روز خوب
خدایا‌
درجستجوی‌آنچه‌برایم‌مقدر‌نکرده‌ای ‌
خسته‌ام‌نکن. 53
دعای محبوب من:
هر که بعد از نماز صبح این دعا را بخواند ،حاجتى طلب نکند مگر آنکه آسان شود براى او و کفایت کند حق تعالى آنچه را که مهم او است: بِسْمِ اللَّهِ وَ صَلَّى اللَّهُ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أُفَوِّضُ أَمْرِی إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِیرٌ بِالْعِبَادِ فَوَقَاهُ اللَّهُ سَیِّئَاتِ مَا مَکَرُوا لا إِلَهَ إِلا أَنْتَ سُبْحَانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ فَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَ نَجَّیْنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَلِکَ نُنْجِی الْمُؤْمِنِینَ حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکِیلُ فَانْقَلَبُوا بِنِعْمَةٍ مِنَ اللَّهِ وَ فَضْلٍ لَمْ یَمْسَسْهُمْ سُوءٌ مَا شَاءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لا قُوَّةَ إِلا بِاللَّهِ مَا شَاءَ اللَّهُ لا مَا شَاءَ النَّاسُ مَا شَاءَ اللَّهُ وَ إِنْ کَرِهَ النَّاسُ حَسْبِیَ الرَّبُّ مِنَ الْمَرْبُوبِینَ حَسْبِیَ الْخَالِقُ مِنَ الْمَخْلُوقِینَ حَسْبِیَ الرَّازِقُ مِنَ الْمَرْزُوقِینَ حَسْبِیَ اللَّهُ رَبُّ الْعَالَمِینَ حَسْبِی مَنْ هُوَ حَسْبِی حَسْبِی مَنْ لَمْ یَزَلْ حَسْبِی حَسْبِی مَنْ کَانَ مُذْ کُنْتُ لَمْ یَزَلْ حَسْبِی حَسْبِیَ اللَّهُ لا إِلَهَ إِلا هُوَ عَلَیْهِ تَوَکَّلْتُ وَ هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِیمِ
شروع کردن49-2

بسیاری از هنرمندان از بوم خالی می ترسند،
اما بوم خالی از نقاشی که جرئت داشته باشد و کسی که بتواند طلسم‌ "تو نمی توانی" را بشکند وحشت دارد.

ونسان ون گوگ، نقاش معروف هلندی
من شکست نداشتم. ولی چون تاریخم با تاریخ روزشمارم یکی نبود گفتم از صفر شروع کنم.وگرنه فکر کنم روز ۲ یا ۳ پاکی بودم. 53258zu2qvp1d9v
حالا طوری نیست. 
_رعنا_ / ۲۴ فروردین/ شروع روزهای خوب

[تصویر:  h359708_.jpg]
اینم آجرام. هر خطش میشه برای دو روز
برای خونه های خاکستری پررنگ اش خیلی زحمت کشیدم.  Hanghead
بیا آجر ها را بگذاریم. شاید شد. خدا هست. هر چی لازمه خودش میاره. تو فقط آجر ها را بیار

نگاه آبی ذهن صورتی ورزش زرد نماز اول وقت سبز ناکجا آباد خاکستری
سلام 53

عضو جدید، خانم رها Y به گروه باران پیوستند
با آرزوی موفقیت و پاکی برای ایشان و همه اعضا 303

با تشکر
مدیریت گروه های ترک
 سپاس شده توسط
سلام دخترا 
امروز روز 20 پاکیم هست ...
اما همین چند دقیقه ی پیش وضعم خراب شد ...
و یهو یادم رفت خیلی چیزا رو ...
یه لحظه گفتم بذار...
ولی نه 
نباید یادم بره ...
من باید برم به سمت چیزای خوووب 
یادم رفت که حال خوب حق منه ...
اومدم اینجا بنویسم که دیگه یادم نره ...

شهوت میاد و میره اذیت میشی ولی میره مهم اینه که میره 

دخترا من خیلی شوق و ذوق پاکی رو دارم 
اوووه پاکی رمضان چقدر خوووب 
2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
مدال میگیرم 
Confetti Confetti Confetti
مدال رمضان مال خودمه 
Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
به کسی نمیدم 
Gigglesmile
ماشالا به من 
1202591pu55lez1va 1202591pu55lez1va 1202591pu55lez1va
به افتخارم 
49-2 49-2 49-2 49-2
پیش به سوی پاکی رمضان  
chase

خودارضایی یعنی بی احترامی به خودم ...
 سپاس شده توسط
Hanghead الان یادم افتاد جواب پروین را ندادم
ببخشید
Hanghead شرمندم
خواستم بگم اینجا روزانه های قرآنی داریم اعلام برای حفظ قرآن اعلام وضعیت کنی خیلی کمکت میکنه
واسه نقاشی هم تاپیک داریم از نقاشیت عکس بگیری بگذاری کلی بچه ها ذوقت میکنن انرژی میگیری 2uge4p4
بیا آجر ها را بگذاریم. شاید شد. خدا هست. هر چی لازمه خودش میاره. تو فقط آجر ها را بیار

نگاه آبی ذهن صورتی ورزش زرد نماز اول وقت سبز ناکجا آباد خاکستری
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان