عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام
ممنونم از دوستانی که برام پیام گذاشتن اینجا. امیدوارم بتونم عملکرد بهتری داشته باشم بیشتر از این شرمنده همگروهیا نشم. 
راستش مدتیه خودمو گم کردم، شاید به خاطر کارم و سبک زندگیه جدیدمه چون دارم تنها زندگی میکنم و دور از خونه کار میکنم.
 یکم داره اتفاقای عجیب تو ذهنم میفته و اینکه نسبت به زندگی دیدگاهم داره تغییر میکنه.
 دیگه اون پسر خوبِ مودبِ سالمِ مثبت که همه در موردم میگفتن شاید کمتر هستم و دارم روز به روز بدتر میشم. اینو از شکستای اخیرم هم میشه فهمید. حتی چند روزه تو سرمه برم سیگار بخرم که خدا رو شکر هنوز این کارو نکردم.

در مورد زندگی اینده فکر میکنم اگه قراره زندگی اینجوری باشه هیچوقت نخام ازدواج کنم و همین موضوع هم یکم ذهنمو مشغول میکنه.

تقریبن میشه گفت هیچ ذوق و علاقه‌ای برام نمونده حتی در زمینه چیزایی که دوست داشتم مثل زبان که کلن گذاشتمش کنار و داره از یادم میره.
ارمین عزیز گفتن که کانون بیشتر حضور داشته باشم و فعالیت کنم که به خاطر همین حس و حال ( عدم ذوق و علاقه به چیزی ) هست که خیلی نمیام اینجا.

نمیدونم چرا اینجوری شده ولی امیدوارم این دوره تو زندگیم یه دوره گذار باشه و زودتر تموم بشه و کمترین صدمه رو ببینم. 

در حال حاضر تنها یه کور سوی امید مونده تو زندگیم که اونم ازمون کتبی یکی از ازمونای استخدامی قبول شدم و منتظرم برا مصاحبه دعوت کنن. برام خیلی مهمه چون کارم میاد تو شهر خودم و زندگیم کلن تغییر میکنه. 
ممنون از همتون 302
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
به ، همساده و مجاهد همزمان اومدن 302

نقل قول: تو نیکی می کن و در دجله انداز

که ایزد در بیابانت دهد باز

ارمین خیلی از بزرگان هم با این مفهوم مشکل دارن... خیلی مسائل در تضادش وجود داره و نمیشه صد در صد ثابتش کرد.

اگه وجود نیروی گرانش 100 درصد واقعی باشه این یکی 40 درصد میتونه واقعیت داشته باشه...

تو زندگیه شخصیه خیلی از ماها مفهوم کارما به وضوح دیده میشه ولی نیاز داره که خیلی دقیقتر بررسی بشه که جاش اینجا نیست....

اگه جاش اینجا باشه هم جا نمیشه! Gigglesmile

نقل قول: باور کنید تازه الان میفهمم چرا میگن بیکاری عامل فسادِ ، چرا ازدواج نیمی از دین رو کامل میکنه؛ 

چون انقد مشغله پیدا میکنی ذهنت نمیتونی بیراهه بره .. 

و کسی که مجرده و به اصطلاح تنش میخاره Gigglesmile و برای خودش مشغولیت جور میکنه از اون متاهل بالاتره! 4chsmu1 

چون توی خودش اجباری نمیبینه ولی هر طور که شده خودشو به حرکت میندازه تا پیشرفت کنه....

نقل قول: کاش میشد یه قانون وضع میکردیم کسایی که لغزش داشتن، روزهای خوبشون صفر نمیشد. 

منطقی هم نیست به نظرم؛

شآرمین اگه بخواییم مثبت به داستان تعداد روزا نگاه کنیم میشه گفت قبل از شکست یه ترس عجیبی وارد میکنه...

بارها شده تحت فشار بودم ولی یه لحظه به این فکر کردم که بیام اینجا بنویسم صفر! Unsure 

واقعا فکرش هم ترسناک میشه...

هرچی روزا بیشتر میشه این ترس بیشتر هم میشه! 4chsmu1

نقل قول: افرا جان
هیچی نمیخوام بگم فقط اینکه:چه خوش قلب [تصویر:  4chsmu1.gif]
ماشاءالله بهت قهرمان
خیلی خوبه وقتی انسان یه همچین دغدغه ای داشته باشه [تصویر:  49-2.gif]

تو خوش قلب تری که بدجنسیامو اصلا نمیبینی! Gigglesmile مثل این :

نقل قول: نمیتونم زیاد با حس خوب ببخشم...

چون دنیامو از نظر مالی سیاه میبینم....

گداهایی رو که توی شهرن رو حقه باز های ماهر میبینم....

صندوق صدقه رو جیب بعضیا میبینم که اسم نمیبرم....

نقل قول: ارمین عزیز گفتن که کانون بیشتر حضور داشته باشم و فعالیت کنم که به خاطر همین حس و حال ( عدم ذوق و علاقه به چیزی ) هست که خیلی نمیام اینجا.

دریل من صحبتتو میخونم هرجایی که در مورد چیزی مطمئن باشم مینویسم مثل این بخشی که نقل قول کردم...

دقت کن ببین مثل یه دور منفیه...

عدم فعالیت ==> انرژی کمتر===>لغزش ==>عدم تمایل به فعالیت(بیشتر از قبل ) ==>انرژی کمتر!==>لغزش!!!

میبینی هی تکرار میشه...

خودت باید یه جایی جلوش وایسی ....

باید فعالیت کنی (حالا صرفا نه اینجا) تا کمی برای خودت انرژی جمع کنی تا بیشتر پاکی جمع کنی و تساعدی بری بالا...

ازین ته مونده ی انرژی ها باید استفاده کنی بیای بالا...

و چون انرژیه کمی مونده باید هوشمندانه استفاده کنیم ازشون ....

منم میتونستم اولاش به خودم بگم : آخه افرا کی وراجی های تورو میخونه؟!! چرا مینویسی؟!

ولی نوشتم و (استفاده از ابزار!) انرژیه تولیدیه کانون بیشتر از مصرفیش شد....

53
 سپاس شده توسط
اعصابم خورده خیلی ، 
سرم درد میکنه چون دیشب نخوابیدم (بابام نذاشت بخوابم یعنی ! Swear1 )
مثل چی هم خوابم میاد ولی نمیتونم بخوام چون کار دارم، به نظرم تا 2 باید بیدار بمونم..  Khobam
وسوسه هم یه ذره زیاد شده ،  Khansariha (116)
چقدر سخت میگذره این روزا ..  Shy
مرسی ، اه !
داستان من
 سپاس شده توسط
سلام سلام مجدد
شکر خدا مسابقه رو بردم 2uge4p4 .. 

شنیدم همساده جان هم بعد مدتی رخ نموده .. ای و الله

دم مهدوی گرم
دم دکی افرا گرم

دم دریل که عزمش جزمه گرم

دم همی گرم
 سپاس شده توسط
سلام یک فروند آبتین هستم
با 2559روز پاکی
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
دیروز هم خوب بود هم بد ... بد که نمیشه گفت.درستش اینه که بگم سخت بود!

درس خوندن فشرده و طولانی کاری میکنه که سریع توهم میزنم (tavahom) !

سوسک میبینم اطرافم ولی وقتی سرمو میچرخونم غیب میشن....

اینا عوارض کم کاری های خودمه...

اینکه عادتم به طولانی خوندن پریده و وقت تلف کردم الان مجبورم اینطوری فشار بیارم...

ولی از یه طرف خیلی کیف میده میبینی به نقطه ایی رسیدی که داری دوباره پیشرفت میکنی....

خدایا کمک 53

نگران نیستم چون اینم مثل درد بدنسازیه... اسیب نمیبینم ولی قویتر میشم...

انگار پردازنده ی I5 رو عوض کنی I7 بندازی Gigglesmile

الان هم اینقد خوراکی خوردم واقعا ترسیدم اومدم کانون... 

قران هم بذارم کنارم ذهنم منحرف نشه...

بعد از مصرف شیرینی واقعا ادم شیطون میشه... 4chsmu1
 سپاس شده توسط
سلام به سروی‌های عزیز  Khansariha (18)

(1399 بهمن 17، 13:33)شارمین نوشته است: سلام بر آرمین گل ، گل به معنای واقعی کلمه .. 

کاش میدونستی این تعریف و تشویق هات چقدر کمک میکنه، چقد انرژی میده، چقد انگیزه میده
خدا رو صد هزار مرتبه شکر، هنوز که به جای خاصی نرسیدم، ولی همینم با کمک شماست.
 یه مقدار کارها شدید تر شده، 
دغدغه های جدید اومده، آدم وقت نمیکنه به چیز ناجور فکر کنه،
باور کنید تازه الان میفهمم چرا میگن بیکاری عامل فسادِ ، چرا ازدواج نیمی از دین رو کامل میکنه؛ 
چون انقد مشغله پیدا میکنی ذهنت نمیتونی بیراهه بره .. 
خیلی عجیبه

ممنونم از محبتت شارمین جان. خودت گلی. 302 اتفاقا این رو بدون که من هم از بودنت کلی انرژی می‌گیرم و حالم خوب میشه.  128fs318181
اگر شما نباشید من با کی صحبت کنم و با کی حرف‌هام رو بزنم؟  53258zu2qvp1d9v 
ان‌شاءالله حضورت پایدار باشه و ما هم سرمست از خبرهای خوبی که در ادامه برامون خواهی آورد.  317

کاملا درست میگی.
وقتی ما به یه عادت دچار باشیم، اون عادت مدام به ذهن‌مون میاد.
حالا برای اینکه ذهن ما خالی بشه از اون عادت، خب باید ذهن رو با چیزی مشغول کرد دیگه. باید یه چیزی جاش گذاشت.
خیلی از ما تو پیدا کردن اینکه چه چیزی جاش بذاریم مشکل داریم. چیزی که واقعا مشغول‌مون کنه و سرگرمش بشیم.  cheshmak

امیدوارم همین طور باانگیزه و پرانرژی ادامه بدی.  Khansariha (69)

(1399 بهمن 17، 22:02)شارمین نوشته است: اعصابم خورده خیلی ، 
سرم درد میکنه چون دیشب نخوابیدم (بابام نذاشت بخوابم یعنی ! Swear1 )
مثل چی هم خوابم میاد ولی نمیتونم بخوام چون کار دارم، به نظرم تا 2 باید بیدار بمونم..  Khobam
وسوسه هم یه ذره زیاد شده ،  Khansariha (116)
چقدر سخت میگذره این روزا ..  Shy
مرسی ، اه !

شارمین لطفا زود بیا بهمون خبر بده که در چه حالی.  Khansariha (18)
سردردت خوب شد؟ وسوسه‌ها چطور؟  53258zu2qvp1d9v

گاهی این قدر سخت‌ می‌گذره که به خودت میگی یعنی تموم میشه؟ پس کی تموم میشه؟  God
اما
آره داداش جان. واقعا تموم میشه. طاقت بیار رفیق.  Khansariha (18)

(1399 بهمن 17، 12:57)مرد مجاهد نوشته است: سلام به سروهای قهرمان

امروز تا الان روز خوبی بوده و میخوام تا آخرش هم روز خوبی باشه؛
بعد غروب یه جلسه مجازی هست که باید براش آماده بشم؛ پس امروز مسابقه اینه که کی میتونه بهتر تمرکز کنه رو کارش؛ مسابقه بین خودم و خودم برگزار میشه .. ببینیم که میبره: )

سلام بر سبقت‌گیرندگان راه پاکی.  Confetti سلام بر خورشید و نور تابان کانون.  Confetti سلام بر مجاهد عزیز کانون.  Confetti

داداش برد دیروزت رو بهت تبریک میگم.  317 لطفا برامون تعریف کن که چطور تو این مسابقه‌های خودسازی مدام برنده میشی؟ ما که تا دو قدم برمی‌داریم با مغز میخوریم زمین.  Hanghead
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 بهمن 17، 16:14)Mr Degaresh نوشته است: سلام بچه ها
خدارو شکر چند روز به سختی نگذشت. و تقربا همه چیز خوب بود...غیر از دغدغه ازدواج Hanghead

Mr Degaresh ا/ 13 بهمن  99 /4روز 

خدا رو شکر دگرش جان. همین همه چیز جز ازدواج خودش کللللللللللللللللللللیه.  317
برای ازدواج هم خدا بزرگه. تو کارهایی که از دستت برمیاد رو انجام بده و باقیش رو هم بسپر به خدا.  128fs318181
موفق باشی.  Khansariha (18)

(1399 بهمن 17، 16:53)Deril نوشته است: تقریبن میشه گفت هیچ ذوق و علاقه‌ای برام نمونده حتی در زمینه چیزایی که دوست داشتم مثل زبان که کلن گذاشتمش کنار و داره از یادم میره.
ارمین عزیز گفتن که کانون بیشتر حضور داشته باشم و فعالیت کنم که به خاطر همین حس و حال ( عدم ذوق و علاقه به چیزی ) هست که خیلی نمیام اینجا.

نمیدونم چرا اینجوری شده ولی امیدوارم این دوره تو زندگیم یه دوره گذار باشه و زودتر تموم بشه و کمترین صدمه رو ببینم. 

در حال حاضر تنها یه کور سوی امید مونده تو زندگیم که اونم ازمون کتبی یکی از ازمونای استخدامی قبول شدم و منتظرم برا مصاحبه دعوت کنن. برام خیلی مهمه چون کارم میاد تو شهر خودم و زندگیم کلن تغییر میکنه. 
ممنون از همتون 302

دریل جان مهدوی خیلی خوب گفت که روزهای پاکیت رو هم بنویس.
افرا هم خیلی خوب گفت در خصوص چرخه‌‌ی باطلی که آدم رو روز به روز ویران‌تر می‌کنه.

فکر نکن تنهایی. هر کدوم از ما کلی مشکلات تو زندگی‌مون داریم و داریم باهاشون دست و پنجه نرم می‌کنیم.
با همدیگه از پس‌شون بهتر برمیایم تا تنهایی. پس با هم باشیم.  Khansariha (18)

و
بهت خیلی تبریک میگم بابت آزمون استخدامی.  317
به امید خدا که مصاحبه هم عالی پیش خواهد رفت.  Khansariha (69)

(1399 بهمن 18، 10:52)abtin نوشته است: سلام یک فروند آبتین هستم
با 2559روز پاکی

پرواز آبتین بر قله‌های پاکی ادامه داره.  fly2

(1399 بهمن 18، 13:15)افرا نوشته است: دیروز هم خوب بود هم بد ... بد که نمیشه گفت.درستش اینه که بگم سخت بود!

درس خوندن فشرده و طولانی کاری میکنه که سریع توهم میزنم (tavahom) !

.
.
.

الان هم اینقد خوراکی خوردم واقعا ترسیدم اومدم کانون... 

قران هم بذارم کنارم ذهنم منحرف نشه...

بعد از مصرف شیرینی واقعا ادم شیطون میشه... 4chsmu1

وقتی افرا روی دور تند می‌افتد.  bliss
ماشاءالله به این سخت‌کوشی و همتی که داری. مطالعه پشت سر هم واقعا همت می‌خواد.  Khansariha (56)

چه خوب که ارتباطت رو با قرآن حفظ کردی.  128fs318181
شیرینی فکر کنم قند لازم برای فعالیت‌های ذهنی و مطالعه‌ات رو به خوبی تامین می‌کنه. البته نمی‌دونم چند کیلو چاقت می‌کنه.  Khansariha (49)
اما خب اثر پاکیش رو نباید نادیده گرفت. خلاصه یک جوری مدیریتش کن.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 بهمن 17، 13:48)شارمین نوشته است: کاش میشد یه قانون وضع میکردیم کسایی که لغزش داشتن، روزهای خوبشون صفر نمیشد. 
منطقی هم نیست به نظرم؛ 
مثلا کسی که 15، 30، 60 روز پاک بوده؛ بدنش عادت کرده به دوری از دوپامین، به اون سطح ثابت از تستسترون و غیره
با یه بار لغزش همه ی اینا بر نمیگرده به حالت اول؛
مثل صخره نوردی (تو سالن  4chsmu1 ) نیست که اگه افتادی باید از اول شروع کنی ..
چون واقعا از صفر شروع کردن هم خیلی ضد حاله، هم ممکنه فرد فکر کنه دیگه همه چی تموم شده و سریالی بشه، یا ناامید بشه و دیگه بیخیال کانون

پیشنهادم اینه:
1. سطح بندی داشته باشیم: 15، 30، 45، 60 و غیره  
هر کس توی هر سطحی بود، در صورت شکست برگرده به آخرین سطحش و از اونجا شروع کنه؛
حالا اینجا اگه دوباره لغزش داشت از صفر شروع کنه 
مثلا اگه آقای X ، پنج ماه پاک بود و لغزش داشت، عددش برگرده روی 100 روز 
(اگه فک میکنید باعث میشه بچه ها، وقتی رسیدن به یه پله، تشویق میشن به شکست ؛ میتونید این قانون رو بعد از مثلا 50 یا 100 روز فعال کنید)

2. روزهای خوب رو کنار روزهای بد بشماریم؛ مثل امتیاز فوتبال 
مثلا شارمین/ 30 روز خوب/ 3 روز بد 
اینجوری هر روز خوب تاثیرش رو میذاره فارغ از اینکه پشت سر هم بوده یا نه

شارمین جان
ممنون از نظر خوبی که دادی.  Khansariha (69)

من باهات موافقم که این سبک اعلام وضعیت یه نقص‌هایی داره.  53258zu2qvp1d9v
باید ارتقا داده بشه.  49-2

نظرت چیه اعلام وضعیت این طور باشه:

نقل قول: نام کاربریتاریخ ورود به گروه / تعداد روزهای پاکی غیرپیوستهتاریخ آخرین روز بد / تعداد روزهای پاکی پیوسته

تا الان فقط دو تای آخر رو داشتیم. دو تای وسط رو هم اضافه کنیم.
این جوری:
1- از یه طرف هم مراقبیم که رکورد پاکی‌مون صفر نشه. حیف‌مون میاد این همه روز پاکی پیوسته صفر بشه.  53258zu2qvp1d9v
2- از طرفی اگر خدای نکرده لغزش داشتیم، یهو انگیزه‌مون صفر نمیشه. هنوز کلی روز پاکی غیرپیوسته داریم و بابت‌شون به خودمون افتخار می‌کنیم. چون براشون کلی زحمت کشیدیم.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
قابل توجه اعضای محترم گروه سرو

clapping clapping clapping

گردهمایی گروه سرو هر هفته جمعه‌ها ساعت 19:30 به مدت یک ساعت در «پیام رسان گپ» هست.

Smiley-talk002

تا زمانی که اطلاع‌رسانی جدیدی انجام نشده، این روز و این ساعت برقرار هست.

49-2

لینک عضویت در پیام‌رسان گپ به ایمیل همه اعضا ارسال شده.
در صورتی که اون رو دریافت نکردید حتما به من اطلاع بدید. 

Khansariha (96)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 بهمن 18، 20:54)،رهگذر، نوشته است: سلام
رهگذر / ۹ بهمن / ۱۰ روز

سلام
خدا رو شکر بابت این روزهای پاکی.
خدا به تلاش هات برکت بده و توفیق روزافزون.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام سلام به همه
آرمین عزیز سوال جالبی پرسیده بود
البته قبلش از لطف مثل بارونت تشکر میکنم آرمین جان .. خیلی خوبی

آرمین جان برای اینکه از خودمون همیشه ببریم، جواب روشنی ندارم شاید الان
اما میخوام بگم خود اینکه همیشه در حال مسابقه با خودمون باشیم و شکستهای احتمالی هم از میدون به درمون نکنه، برد ارزشمندیه
وایسیم و به تلاشمون ادامه بدیم

باز گردد عاقبت این در ...
 سپاس شده توسط
فکر پاک
۲۹ آذر/۵۱ روز خوب بدون خ.ا
خدایا شکرت که مشکلاتم رو حل می کنی مطمئنم مشکلات همه ی بنده هاتو حل می‌کنی
تو مسیر زندگی،وقتی خودم پشت فرمونم،دیدم هی تو چاله وچوله میوفتم،فهمیدم یه جای کار میلنگه
زدم کنار،از خدا خواستم اون پشت فرمون بشینه،رفتم کنار صندلی راننده نشستم،با خیال راحت،حتی گاهی چرت هم میزدم چون مطمئن بودم اون حواسش هست بهم
 سپاس شده توسط
   به‌ نام خدا

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

[تصویر:  khansariha%20(2).gif]   لیست به‌روز شده  99/11/19 [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

[تصویر:  hefc_s.gif]

abtinا/ ؟؟ 92 /2559 روز خوب ............................................ در حال جهاد
جناب خان / 17 اسفند 97 /696 روز خوب .................................... در حال جهاد
یوسف / 31 خرداد 98 / 535 روز خوب....................................... در حال جهاد
مرد مجاهد / 25 تیر 99 / 181 روز خوب..................................... در حال جهاد
آرمین / - / - روز خوب.................................................... در حال جهاد

Mr Degareshا/ 13 بهمن 99 / 4 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره بیستم
Derilا/ 16 بهمن 99 / بسم الله قهرمان .............................................. در انتظار ستاره شانزدهم
آقای اراده / 20 دی 99 / 19 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره سیزدهم
پشتکار/ 11 آذر 98 / 14 روز خوب ................................................. در انتظار ستاره سیزدهم
sadaf1ا/ 27 دی 99 / 1 روز خوب ............................................... در انتظار ستاره یازدهم
هادی / 24 اسفند 98 / 330 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره یازدهم
رهگذر/ 9 بهمن 99/ 10 روز خوب ................................................ در انتظار ستاره هشتم
فرید/ 30 آذر 99/ 39 روز خوب .................................................. در انتظار ستاره هشتم
آخرین بار/ 8 آذر 99/ 60 روز خوب .............................................. در انتظار ستاره هفتم

New Fighterا / ؟؟ 99 / 12 روز خوب ................................... در انتظار ستاره پنجم
افرا / 16 شهریور 99/ 154 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره پنجم
مهدوی / 9 آذر 99 / 66 روز خوب ........................................... در انتظار ستاره چهارم
همساده / 21 مرداد 99 / 2 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره دوم
موری / ؟؟ 99 / بسم الله قهرمان ............................................ در انتظار ستاره دوم
تقوا / 5 بهمن 99 / 9 روز خوب ............................................ در انتظار ستاره دوم
RezaRahjooا / 20 دی 99 / 9 روز خوب ................................. در انتظار ستاره اول
فکرپاک/ 29 آذر 99 /51 روز خوب .......................................... در انتظار ستاره اول 
جاویدان/ 2 دی 99 /31 روز خوب .......................................... در انتظار ستاره اول

Alireza98ا / 1 بهمن 99 / 15 روز خوب ................................ در انتظار 30 روز خوب
آبی /21 دی 99/ 4 روز خوب  ........................................... در انتظار 30 روز خوب
Shineا / 23 دی 99 / 2 روز خوب ...................................... در انتظار 30 روز خوب
Prebootا / 15 دی 99 / بسم الله قهرمان ................................. در انتظار 20 روز خوب
amoorا / 25 دی  99 / بسم الله قهرمان .................................. در انتظار 20 روز خوب
Warior.Pا / 28 دی  99 / 18 روز خوب ............................... در انتظار 20 روز خوب
امینم / 22 دی  99 / 1 روز خوب ....................................... در انتظار 10 روز خوب
شارمین / 13 بهمن  99 / 4 روز خوب ................................... در انتظار 10 روز خوب
شاهین 2 / ؟؟  99 / بسم الله قهرمان ...................................... در انتظار 10 روز خوب
Arminnewlifeا / 18 آذر  99 / بسم الله قهرمان .......................... در انتظار 10 روز خوب
Masoud.Jا / ??  99 / 2 روز خوب ................................... در انتظار 10 روز خوب
Reza$ا / ??  99 / بسم الله قهرمان ..................................... در انتظار 10 روز خوب
Rastryا / ??  99 / بسم الله قهرمان .................................... در انتظار 10 روز خوب
mnx52ا / ??  99 / بسم الله قهرمان .................................... در انتظار 10 روز خوب
Powerfullا / ??  99 / بسم الله قهرمان ................................. در انتظار 10 روز خوب

[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
سلام به همه خوبان سروی
صبح همگی بخیر Confetti 

حالتون خوبه رفقا؟
امیدوارم که یه روز عالی و پر انرژی رو شروع کرده باشین 317 

میخوام یه کتابی رو معرفی کنم که چند روزیه شروع کردمش
کتاب خیلی جالب و عمیقیه 
 کمک میکنه کشف کنیم اون کارهایی رو که ما در زندگی روزمره مون حتی بهش فکر هم نمیکنیم اما عادت کردیم هر روز انجامش بدیم
برای ریشه یابی همین عادت خ.ا هم خیلی کمک میکنه 
خوندنش رو برای همه به شدت توصیه میکنم

[تصویر:  ck59_thepowerofhabit-cover_web330.jpg]
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان