عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1399 خرداد 4، 20:28)Alfredo نوشته است: اهورا / 0 روز

به حرص ار شربتی خوردم ، مگیر از من که بد کردم ...

ايرادي نداره 
تا وقتي از شكستت ياد بگيري

(1399 خرداد 4، 16:54)فرید نوشته است: سلام [تصویر:  303.gif]

فرید / 6 اردیبهشت / 29 روز خوب

يا امام غريبببببب!!
اوه اوه 
پس سفت بشين كه لوكومتيو داره مياد 
پس فردا.....
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
سلام [تصویر:  303.gif]

فرید / 6 اردیبهشت / 30 روز خوب

بذار بیاد لوکوموتیوران رفیقمه 4chsmu1
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
(1399 خرداد 4، 19:18)رهگذر1 نوشته است: سلام

رهگذر / ۶ اردیبهشت / ۳۰ روز

لطفا ستاره اول منو اگه ۶۰ روز شدم بدید

ممنون.

ماشاءالله به رهگذر کانون.
۳۰ روز خوب مبارکت باشه داداشم.  317
۳۰۰ روزگیت رو ببینم.  Khansariha (18)

(1399 خرداد 4، 20:28)Alfredo نوشته است: اهورا / 0 روز

به حرص ار شربتی خوردم ، مگیر از من که بد کردم ...

اهورا می‌دونم چه‌قدر می‌تونه حالت بد باشه.  53258zu2qvp1d9v
اما این پایان ماجرا نیست و یه شروع جدی‌تر می‌تونه در راه باشه.
به علت لغزشت فکر کن. چون قرار نیست دوباره اجازه بدی از اون جا آسیب ببینی.  Khansariha (18)

(1399 خرداد 4، 22:10)فرید نوشته است: سلام [تصویر:  303.gif]

فرید / 6 اردیبهشت / 30 روز خوب

بذار بیاد لوکوموتیوران رفیقمه 4chsmu1

فرید کانون هم دیگر برنده امشب ما هست.  317 
ماشاءالله به همت و اراده‌ات.
چه عالی سوار قطار پاکی شدی.  2uge4p4
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 خرداد 4، 23:01)رهگذر1 نوشته است: آرمین جان خوشحال شدم،، ممنون بابت زحماتی که بر بچه ها میکشی

اگه افرادی مثل شما نبود معلوم نبود کانون میتونست به حیاط خودش ادامه بده یا نه،

بازم ممنونم 53

کانون با بودن اعضاش کانون مونده.  Khansariha (69)
خوشحالیم که کنارمونی.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام
به عضو جدید گروه سرو، آقای بنیامین خوش آمد عرض می کنیم303

با آرزوی موفقیت
تیم مدیریت گروه های ترک
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام

بچه‌های گروه سرو صبح‌تون بخیر.  317
منتظر اعلام وضعیت‌های سبزتون هستم.  haha

آقای هومان
مرد انرژی گروه
حواست باشه انرژی بچه‌ها نیفته.   Confetti
آب قند رو دم‌دست بذار.  4chsmu1

آقا بنیامین عزیز 
خوش آمدی.  317

با فکر مثبت و انرژی بالا مسیر پاکی رو آغاز کن.  haha
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

[تصویر:  147.gif]

به‌نام خدا

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

2uge4p4  لیست به‌روز شده  99/03/05  2uge4p4 

53 53 53 53 53 

abtin ا/ ??? / 2190 روز خوب ........................................................... در حال جهاد 

یوسف / 31 خرداد 98 / 329 روز خوب ............................................... در حال جهاد

53 53 53 53 53 

مرد مجاهد / 2 اسفند 98 / 65 روز خوب ...................... در انتظار ستاره بیست و یکم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 421 روز خوب .......................... در انتظار ستاره نوزدهم

Mr Degaresh ا/ 25 اردیبهشت 99 / شروع روز‌های خوب ........ در انتظار ستاره هجدهم  

Deril ا/ 3 خرداد 99 / شروع روزهای خوب ......................... در انتظار ستاره شانزدهم

sanctity ا/ 1 خرداد 99 / 3 روز خوب ............................... در انتظار ستاره چهاردهم 

drift ا/ ؟؟ / ؟؟ .......................................................... در انتظار ستاره چهاردهم

آقای اراده / ؟؟ / ؟؟ ........................................................... در انتظار ستاره نهم

PlaSmA ا/ 5 فروردین 99 / 5 روز خوب ............................... در انتظار ستاره هشتم

53 53 53 53 53 

رامین. / 26 فروردین 99 / 40 روز خوب ................................ در انتظار ستاره ششم

رضا خان / 18 آذر 99 / 164 روز خوب .................................... در انتظار ستاره پنجم

sadaf1 ا/ 21 فروردین 99 / 45 روز خوب ............................... در انتظار ستاره پنجم

Victory ا/ 10 فروردین 99 / 10 روز خوب ............................... در انتظار ستاره سوم

فرید / 6 اردیبهشت 99 / 30 روز خوب .................................... در انتظار ستاره سوم

toby ا/ ؟؟ / ؟؟ ................................................................. در انتظار ستاره دوم

همساده / ؟؟ / ؟؟ .............................................................. در انتظار ستاره دوم

khoda.khasteam ا/ ؟؟ / 30 روز خوب .................................... در انتظار ستاره اول

رهگذر1 / 6 اردیبهشت / 30 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره اول

شازده کوچولو / ؟؟ / ؟؟ ......................................................... در انتظار ستاره اول

53 53 53 53 53 

Alfredo ا/ 4 خرداد 99 / شروع روزهای خوب ........................... در انتظار 30 روز خوب

aintslave ا/ 9 فروردین 99 / 1 روز خوب ................................. در انتظار 30 روز خوب

53 53 53 53 53 

هومان / 17 اردیبهشت 99 / 18 روز خوب ................................ در انتظار 20 روز خوب

saeed.gym ا/ 20 فروردین 99 / 2 روز خوب ............................ در انتظار 20 روز خوب

alireza4466 ا/ ؟؟ / ؟؟ ....................................................... در انتظار 20 روز خوب

Ali.start again ا/ ؟؟ / ؟؟ ................................................... در انتظار 20 روز خوب

شرمن / ؟؟ / ؟؟ ............................................................... در انتظار 20 روز خوب

53 53 53 53 53 

Mo Ghermez ا/ 26 اردیبهشت 99 / 5 روز خوب ....................... در انتظار 10 روز خوب

Mohammad J.K ا/ 3 فروردین 99 / 8 روز خوب ...................... در انتظار 10 روز خوب

یونی / 16 فروردین 99 / 6 روز خوب ...................................... در انتظار 10 روز خوب

عاشق امام رضا / 31 فروردین 99 / 3 روز خوب ......................... در انتظار 10 روز خوب

عاشق زندگی / 25 اردیبهشت 99 / 2 روز خوب .......................... در انتظار 10 روز خوب

13Fazel ا/ 4 اردیبهشت 99 / 2 روز خوب ................................ در انتظار 10 روز خوب

godlover ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب .................... در انتظار 10 روز خوب

hoseini238 ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب ................ در انتظار 10 روز خوب

بنیامین / 3 خرداد 99 / شروع روزهای خوب ............................ در انتظار 10 روز خوب
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

به نام خدا
سلام همساده هستم
حرف آخر رو همین اول بگم و مقدمه چینی نکنم من لغزش کردم.
حالم بده اینکه با این سن و سال هنوز درگیر این قضیه م اینکه منی که امید میدم و روحیه میدم و راهکار میدم به بقیه چرا باید بلغزم؟ 
اینکه تا کجا میخام ادامه بدم؟ اینکه من دیگه در شرف ازدواجم یعنی بعد ازدواجمم این مشکل رو باید با خودم حمل کنم؟ پر از ترسم از آینده و پر از غم از گذشته 
سعی میکنم حس و حال این روزام که منجر به لغزش شد رو بنویسم.
من بخاطر تعطیلات عید فطر اومدم خونه پدر و مادر و تقریبا بقیه برادر خواهرام هم همینکار رو کردن. من واسه کرونا عید نوروز نیومدم خونشون و دورا دور در تماس بودیم. از طرفی وقتی از خانواده م دورم دلم براشون تنگ میشه از طرف دیگه وقتی میام اینجا همه میان مشکلاتشون به گوشم میخوره عصبی میشم استرس میگیرم رنجش میگیرم کینه میگیرم پر میشم از حس منفی. خانواده ما یه خانواده شلوغه و نرمال نیست پدر و مادرم چشامن قضیه م باهاشون حل شده است الان یکی دوسالی هست که هر کاری هم کنن ازشون رنجش نمیگیرم ولی با برادر خواهرام اینجوری نیستم غصه شون رو میخورم خیلی از دستشون ناراحت میشم دو به دو با هم قهرن و مشکل دارن. 
از پنجشنه که اومدم و یه هفته مرخصی دارم بجز روز اول که فقط پدر مادرم بودن من دیگه حالم همش بده خیلی بد حس خوبی نمیگریم انرژی منفی بیشتره از مثبت.
دیروز یه اتفاق افتاد اومدم کانون دیدم گروه سرو رو میخام باز کنم ازم پسورد میخواد.
اومدم شبانه روزی هم دیدم بحثشو دوست ندارم.هیچی نشد با کسی حرف بزنم و مشارکت کنم.
برادر بزرگم گیر داده چند ماهه میگه اون یکی برادرم معتاد شده.خودش na هستش و 14 ساله پاکی داره و میگه من مصرف کننده رو از یه فرسخی تشخیص میدم.
برادرم واسه من الگو بود موفق تو کار تو درس ولی خب تو زندگی زناشویی نه با همسرش همش دعوا و کشمکش دارن الان دوتا دختر داره تو اداره شون تنزل درجه گرفته ظاهرشم داغون شده. 
دیروز باز برادر بزرگم گفت این مصرف میکنه و تو فلان وضعیت دیدمش و اینقدر از این حرفا زد که من حالم بد شد.
وقتی میبینمش فکر میکنم یه معتاده به دختراش نگاه میکنم دلم میسوزه براشون  یه شیشه عطر به خودش میزنه که بوی سیگارش نیاد.با آدمهای نادرستی رفت و آمد داره به خودم میگم برم به اونا بگم دور و بر داداشم نیان ولی نمیدونم چرا نمیرم حس میکنم آدم ضعیفی هستم که جرات اینکار رو ندارم.
از طرفی وقتی میرم مذرعه هم حالم بد میشه من زمینم رو دادم داداشم بکاره به یه قیمت ناچیز بعد میرم اونجا میبینم یکی از همسایه هامون جاده ش رو گرفته و داداشم چون na بوده همش میگه من بیمارم من مریضم بهم فشار میاد اون همسایه ها بهمون زور میگن ولی خب چون از همون اول بابام هم کنار میومد داداشمم کنار میاد منم کنار میام حس میکنم شجاعت مبارزه باهاشون رو نداریم. 
اینم یه حس منفی
اینجا همش ازم میپرسن درس رو چکار کردی خوب من از وقتی رفتم سر کار یه خرده درس رو شل گرفتم همینجوری مونده بعد اینا هم که میپرسن استرسش میاد سراغم.
بابام یه مقدار سهام داشته از قبل الان خیلی رشد کرده بهش میگم بفروش گوش نمیکنه الان داره هی سودش کم میشه زنگ میزنه از افراد دیگه مشورت میگیره این منو آزار میده که به من گوش نمیده و محل نمیزاره
من هنوز عقدم میخواستیم نیمه شعبان جشن بگیریم کرونا نزاشت الان خانواده خانمم قبول نمیکنن و میگن باید صبر کنید اوضاع آروم بشه و جشن بگیریم این بلاتکلیفی هم حالم رو بد میکنه
از لحاظ شغلی هم یه ریسک بزرگ کردم یه جابه جایی انجام دادم اونا کلی بهم وعده وعید دادن ولی خب کاری انجام نمیدن چند برابر جای قبلی کار میکنم ولی درآمدم تغییری نداشته هی بهم میگن صبر کن صبر کن چند وقت یه بار یکی از همکارا میاد میگه دیوانه این چه کاری بود کردی اشتباه کردی اینا دارن ازت استفاده ابزاری میکنن فردا روزی کارشون تموم شد میگن برگرد جای سابقت اونا هم حالتو حسابی خواهند گرفت میگن چرا پوئن نمیگیری ازشون بعد باز فکر میکنم بی عرضه و دست پاچلفتی هستم و نمیتونم از حق خودم دفاع کنم.
.........................................................................................................................................
الان که نوشتم میبینم که یک مساله رو حل نکردم تا اینکه یکی دیگه اومد روش و سرانجام تحملش از حد من خارج شد و من برای رهایی از این افکار لغزش کردم.
دوست داشتم اولین اعلام پاکیم اینجا سه رقمی باشه ولی خب متاسفم که اینجوری شد:
همساده/5 خرداد 99/ 0 
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1399 خرداد 5، 10:50)همساده نوشته است:
الان که نوشتم میبینم که یک مساله رو حل نکردم تا اینکه یکی دیگه اومد روش و سرانجام تحملش از حد من خارج شد و من برای رهایی از این افکار لغزش کردم.
دوست داشتم اولین اعلام پاکیم اینجا سه رقمی باشه ولی خب متاسفم که اینجوری شد:
همساده/5 خرداد 99/ 0 

سلام
همساده داداش این همه موضوعی که برامون تعریف کردی، معلومه که حال آدم رو بد می‌کنه.
می‌فهمم که روزهای سختی رو سپری کردی و می‌کنی.
اما ان‌شاءالله همه چی درست میشه.
امید به خدا. 1

اون همه روز خوبی که داشتی هم قطعا تباه نشده. ماشاءالله به اراده‌ات.  Khansariha (69)
فکر کن به اینکه چند روز دور از گناه بودی و این چقدر فوق‌العاده است.
این کیفیت پاکی هست که مهمه. نه اعداد و ارقام.  Khansariha (18)

این روزها اگه دوست داشتی بیشتر بهمون سر بزن و با ما گفتگو کن.
حداقلش این هست که تخلیه میشی. 
نگه داشتن این همه موضوع تو سر، ورم مغذی میاره.  53258zu2qvp1d9v

برای موضوعاتی که گفتی، برای اون مواردی که کاری از دستت برمیاد کاری انجام بده.
برای موضوعاتی که کاری از دستت برنمیاد هم رها کن. بی‌خیال. آدم بره خودش رو بکشه؟ 22
منتظریم که با حال خوب ببینیمت.  49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 خرداد 5، 7:58)آرمین نوشته است: سلام

بچه‌های گروه سرو صبح‌تون بخیر.  317
منتظر اعلام وضعیت‌های سبزتون هستم.  haha

آقای هومان
مرد انرژی گروه
حواست باشه انرژی بچه‌ها نیفته.   Confetti
آب قند رو دم‌دست بذار.  4chsmu1

حرفه ای بابا 
برا بروبچ اسلحه (و خدا ویرایش را افرید 4chsmu1 اوردم بزنن بترکونن شل و پل کنن

[تصویر:  KhYJd8O.gif]
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

خیلی سخته 

صبح بیدار شی و یادت بیاد ، دیشب

شکستی ...

(1399 خرداد 5، 11:43)هومان نوشته است: حرفه ای بابا 

برا بروبچ اسحله اوردم بزنن بترکونن شل و پل کنن

همون اول سوتی رو داد53258zu2qvp1d9v
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
بروبچ کسی ایا از بنیان گذارای اولیه کانون خبری داره؟؟
کجان ،چیکار میکنن؟
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

(1399 خرداد 5، 11:43)هومان نوشته است: برا بروبچ اسلحه (و خدا ویرایش را افرید 4chsmu1 اوردم بزنن بترکونن شل و پل کنن

شیطان تیرباران شد. روحش شاد.  4chsmu1 
دیگه همه‌مون پاک میشیم.  317 

(1399 خرداد 5، 11:58)Alfredo نوشته است: خیلی سخته 

صبح بیدار شی و یادت بیاد ، دیشب

شکستی ...

اهوار انگیزه‌هات رو مرور کن برای پاکی. اهدافت رو به‌یاد بیار.
مثل مرد یه استارت محکم‌تر.  clapping 

(1399 خرداد 5، 12:25)هومان نوشته است: بروبچ کسی ایا از بنیان گذارای اولیه کانون خبری داره؟؟
کجان ،چیکار میکنن؟

نه متاسفانه.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام با اراده ها .
همساده خوشحالم که اعلام وضعیت کردی. ما همین طور که هستی دوست داریم 

مهران 
گروه سرو
21فروردین 46 روز خوب
خدارو شکر
باشد که با اراده فولادی برای همیشه پاک بمانیم 
دعامان کنید
یاعلی
[تصویر:  qol.jpg]
علیرضا / ۱۸ آذر / ۱۶۶ روز خوب
سلام و آرزوی موفقیت به دوستان گروه سرو :  )
هممون پتانسیل پاکیو داریم.. روح اون کسی که ۲۰۰۰ روز پاکی داره و روح کسی که یه روز پاک داره و کسی که تازه شکسته با هم یکسانن و هیچکس را بر یکدیگر برتری نیست مگر به تقوا!
پس بشتابید دوستان و زمین بزنید دشمن دیرینه را...

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان