امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1399 دي 2، 14:13)جناب خان نوشته است: جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 654 روز خوب  Khansariha (46) 

جناب خان 

ماشالله به تو قهرمان پاکی Khansariha (46)

خوشحال میشیم از تجربه این همه پاکیت برامون بگی  302
(1399 دي 2، 17:47)هومان نوشته است: هومان/30 اذر/2 روز پاک

بریم فضا 
https://open.spotify.com/track/6pWgRkpqV...5ebOvy6eDQ

هومان جان

لینکت برای من باز نشد شاید نیاز به پیلتر شـ ـکن داره که من ندارم  Khansariha (56)

ولی مطمئنم کلی باهاش انرژی گرفتی 317

ماشالله

(1399 دي 2، 23:31)RezaRahjoo نوشته است: به نام خداوند بخشنده و مهربان
سلام به همسفران عزیزم
رضا رهجو / 2 آذر / 30 روز خوب 

خداروشکر میکنم خداروشکر می کنم خداروشکر می کنم ...
هنوز طبق تغییراتی که ایجاد کردم برای خودم سعی میکنم رفتار کنم
نماز رو حتی گاهی کاملا منظم نیست اما بهش پایبندم چون خیلی کمک کرده 
گوشی کم دم دستمه
سطح دسترسی گوشیم به نت رو کم کردم
بیشتر با خودم مهربونم
 از خودم توقع دارم اما خودمو با خودم مقایسه میکنم نه دیگران
تلاشمو میکنم اما به نتیجه فکر نمیکنم
از هر چیز یا کسی که ناراحتم میکنه تا جای ممکن دوری میکنم اگرم نشه باهاش رو به رو میشم و موضع نمیگیرم
به امیدی رهایی از بند نفس برای هممون

رضا جان

1 ماه پاکی مبارکه قهرمان  317

خیلی خوبه که برای خودت برنامه داری و بهش پایبند هستی  49-2

نماز به آدم آرامش میده و حس اینو میده که ما یه پشتیبان قوی داریم که همون خداوند مهربان هست 63

هر چقدر از محرک ها دور باشیم خیلی راحت تر میتونیم مقاومت کنیم  Khansariha (69)
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
(1399 دي 3، 10:16)آخرین بار نوشته است: آخرین بار/8آذر /25 روز خوب

دیروز کارای ثبت نام اسنپ رو کردم(خیلی راحت بود)

از امروز میرم سر کار ببینم چطوریاست Khansariha (69)

خدایا 63 هرکی به رانندگیم امتیاز کم داد  کچل بفرما(شما هم بگید آمین 128fs318181 )

آخرین بار عزیز

ماشالله به تو کم کم نزدیک میشی به 1 ماهگی خیلی مبارکه  Confetti

هرچقدر بتونیم خودمون رو مشغول کنیم راحت تر میتونیم از دست وسوسه ها راحت بشیم   Khansariha (56)

خیلی خوشحال شدم که کار جدیدت رو استارت زدی انشالله برات منشا خیر و برکات باشه  Khansariha (69)
(1399 دي 3، 12:10)هومان نوشته است: خوب همین الان باختم اعصابم خورده
یذره حس میکنم کنترلم رو زندگیم کلا کم شده 
ینی مثلا دلیل باخت امروزم این بود یهو یه سری چیز میز رو به صورت تصادفی دیدم و نتونستم خودم رو کنترل کنم

هومان جان

همین که در مسیر پاکی هستی برنده ای اگر بتونی محرک ها رو حذف کنی یا به قول خودم جا خالی  4chsmu1 بدی راحت تر میتونی پاکیت رو حفظ کنی

من بهت افتخار میکنم که در مسیر پاکی هستی خدا خیلی خیلی دوستت داره وگرنه الان اینجا نبودی 49-2

به خودت ایمان داشته باش تو تواناییهات بیشتر از این حرفاست رفیق   Khansariha (46)

(1399 دي 3، 21:20)amoor نوشته است: سلام. 
بعد از دو روز شکست خوردم...
امور /3دی/شروع

امور جان 

دلیل شکستت چی بود روندشو بنویس و ببین استارتش از کجا بوده   Khansariha (56)

که دفعه بعد دوباره از همونجا شکست نخوری  49-2

من بهت ایمان دارم میدونم که از پسش بر میای  Khansariha (46)
سلام و عرض ادب  303

آقایان:

اعضای غیرفعال گروه هستند و از لیست اول گروه حذف شدند.
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
سلام و احترام 303
آقای Reza$ عضو جدید گروه هستن Confetti
با آرزوی سلامتی و موفقیت و آرامش برای ایشان 53

با تشکر
مدیریت گروه های ترک
(1399 دي 4، 11:28)ارادتمند شهدا نوشته است:
سلام و احترام 303
آقای Reza$ عضو جدید گروه هستن Confetti
با آرزوی سلامتی و موفقیت و آرامش برای ایشان 53

با تشکر
مدیریت گروه های ترک

سلام رضا جان خیلی خوش اومدی 303
ایشالا هوشیاری روز افزون هممون Confetti

علیرضا خان دلم برات تنگ شده بود نیستی خیلی وقته Khansariha (56)
..... 
دوستان من یه ماه مرخصی گرفتم. خیلی سعی کردم دو روز آخر هفته تا حد امکان بیام و کنارتون باشم. خیلی کم و کاستی داشتم تو سرپرستی Smiley-face-whistle-1 ببخشید دیگه 103
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
حضور و غیاب

به نام خدا

سلام به داداش‌های عزیز سروی من
انشالله همگی خوب و سلامت باشید  Khansariha (96)

آرمین اومده و با لیست حضور و غیاب اومده.  Nevisandeh 
برای حل این معما که کی هست و کی نیست.  clapping  لیست خوب‌ها و لیست بدها.  4chsmu1

خدمت شما بگم که من از سه هفته پیش که یه عمل انجام دادم، متاسفانه هنوز نتونستم به وضعیت نرمال برگردم.
از طرفی دارویی که می‌خورم خواب‌آور هست و نیاز به خواب رو بیشتر کرده.
و از اون طرف شب‌ها از درد نمی‌تونم بخوابم.
و از طرف دیگه صبح‌ها باید زود پا شم و برم سر کار. در حالی که هنوز خوابم کامل نشده.  God
و از طرف دیگه دارو مقداری مخدر داره و این داروها کلا با من نمی‌سازن. (اگر معتاد شدم بعد از این کانون ترک می‌خوام برم یه کانون ترک دیگه برای ترکش. 4)

چند روزی ظهر خوابیدم برای جبران خواب شب. اوضاع بدتر شد. کلا خواب شبم می‌پرید تا ساعت ۳ و ۴ بیدار بودم.  Khansariha (116)دو روزیه ترکش کردم.  53258zu2qvp1d9v

خلاصه اینه که کلا نه جون دارم نه انرژی. همش هم خوابم میاد.  4chsmu1
منتظر بودم بهتر بشم و بعد بیام. که ظاهرا قرار نیست بشم.  4chsmu1
لذا اومدم بگم که هستم و سعیم رو می‌کنم که باشم.  Khansariha (69) (اگر باز غیب شدم یعنی اینکه سعیم به ثمر ننشسته.  Hanghead )

خب اول گروه رو یه نگاه بندازیم ببینیم چه‌ خبره بعد بریم به سراغ حضور و غیاب.

sadaf1 مدت زیادیه گروه نیست. دل‌مون براش تنگ شده. امیدوارم با خبرهای خوب برگرده پیش‌مون.  53258zu2qvp1d9v
،رهگذر، صده‌ی سوم پاکیش رو داره می‌گذرونه و باید گفت هزار ماشاءالله. عین بولدوزر میره جلو و راه پاکی رو می‌شکافه.  Khansariha (69)
جناب خان به تازگی جشن ازدواجش بوده و روزهای پاکیش هم این قدر زیاده که باید دو تا تریلی حمل‌شون کنه.  4chsmu1
یوسف از پیران راه پاکی. پانصد روز پاکی واقعا کم چیزی نیست و الکی الکی نمیشه بهش رسید. تبریک و هزاران بار تبریک به داداش عزیزمون.  317
مرد مجاهد با کوله‌باری از تجربه و کوله‌باری از پاکی برگشته گروه و جاش چقدر خالی بود. انشالله برقرار باشه و از دست ندیم حضور این برادر ارزنده‌مون رو.  Khansariha (18)

Mr Degaresh با تلاطم‌های فکری ازدواج روبه‌رو بود اما با موفقیت این تلاطم‌ها رو کنار زده و یک ماه پاکی رو رد کرده. ماشاءالله داره.  Confetti 
Alireza98 تا زمانی که این قدر درس نمی‌خوند بیشتر کانون می‌اومد اما از وقتی درس‌خون شده دیگه ما رو تحویل نمی‌گیره.  4chsmu1  امیدوارم اوضاع پاکیش خوب پیش رفته باشه.  49-2
abtin تعداد روزهای پاکیش قابل شمارش نیست.  17 و داره رکوردهای جهانی رو جابه‌جا می‌کنه.  fly2
فرید این اواخر اعلام کرده بود که خدا رو شکر دیگه تحریک هم نمیشه و مسیر پاکیش عالی پیش میره. کم‌پیدا شده و امیدوارم زودی ببینیمش.  53258zu2qvp1d9v
هومان از اون پسرهای پرانرژی و بااراده کانون که نظیر نداره. گویا گوشی براش دردسرساز شده بوده این مدت، اما ما هیچ شکی نداریم که چیزی جلودار هومان نخواهد بود.  Khansariha (69)

mohsen.s برادر عزیز کنکوری‌مون که مشکل حفظ پاکی و در عین حال درس خوندن داشت. مدتیه نیست کنارمون و دعا می‌کنیم سلامت باشه و اوضاعش بر وفق مراد.  53258zu2qvp1d9v
پشتکار داداش پر از معنویت ما، مبارزات جانانه‌ای رو داشت در راه پاکی اما اخیرا خبری ازش در دسترس نیست و دوست داریم هر چه زودتر شاهد حضورش باشیم.  Khansariha (46)
افرا دکتر کانونی صد روز پاکی رو گذرونده. این‌که پست‌های روزانه 10-20 خطی افرا چه شد رو هیچ کس نمی‌دونه و مسئولین می‌بایست پاسخگو باشن.  4chsmu1 
آقای اراده خیلی آروم و بی‌سر و صدا میاد کانون و میره. اما ما بی‌تاب حضورش هستیم و شنیدن ازش. آخرین خبری که داریم نزدیک به دو ماه پاکی بود.  49-2
زندگی آزاد نشون داده که قوی‌تر از هر مانع پیش رو برای پاکی هست. درس‌های لازم رو بلده و با یه تجربه‌ی فوق عالی داره باصلابت مسیر پاکیش رو سپری می‌کنه.  Khansariha (69)

moghavem مدتیه نیست و خبری به ما نداده. امیدوارم در تقابل درس و پاکی هر دو رو به نفع خودش پیش برده باشه.  128fs318181
chakavak کلا کم‌حرفه و امیدوارم سر بزنه بهمون و بگه روزهای پاکی رو چطور می‌گذرونه. آیا روزهای «فعلا سبز» ادامه داره یا خیر.  Khansariha (69)
POURIA - RA دیگر برادر عزیز کنکوری‌مون که فکر کنم این قدر درگیر درس‌ها شد که اینجا رو فراموش کرد. انشالله که نکرده و با خبرهای خوب سورپرایزمون می‌کنه.  Khansariha (56)
RezaRahjoo یه کام‌بک عالی به گروه و سرو داشته. با یک ماه پاکی ای‌ول داره و باید گفت دمش گرم. ارتباط اینترنتیش رو کم کرده و پیوندش رو به خدا زیاد. خدا رو شکر. Khansariha (18)
ArminNewLife آرمین داره یه زندگی جدید خلق می‌کنه. اما سرش حسابی با کار گرمه و قول داده که به زودی برای گپ و گفت‌‌های فراوان همراه‌مون بشه.  2uge4p4

آخرین بار قدیمی کانونی حسابی درخشان ظاهر شده. هم روزهای پاکیش و هم پست‌های هم‌دلانه‌اش مرحبا و صد آفرین داره. به سلامتی مشغول کار هم شده و منتظریم بیاد و از تجربه‌ی کاریش برامون بگه.  Confetti
AHMADREZA7920 عضو تازه گروه‌مون هست و انشالله روزهای عالی پیش روش.  6
amoor یه قدیمی دوست‌داشتنی دیگه که به تازگی برگشته کانون و قصد داره زندگیش رو یه تکون اساسی بده. ببینیم چه می‌کنه و چطور با موفقیت‌هاش ما رو خوشحال می‌کنه.  Khansariha (69)
جاویدان عضو جدید گروه‌مون که چشم‌انتظار دیدار و صحبت‌هاش هستیم.  49-2
Reza$  جدیدترین عضو گروه که باز هم به انتظار حضورش نشستیم تا از خودش برامون بگه.  128fs318181

خب حاضرین حضورشون رو بزنن  clapping 
غایبین هم سریع خودشون رو به ما برسونن که قطار سرو می‌خواد حرکت کنه.  bliss

و
باید تشکر کنم از سرپرست‌های عزیز گروه‌مون
حامدحامد
همساده
زندگی آزاد
که چراغ گروه‌مون هستن و هوامون رو دارن. خدا شما رو برای ما حفظ کنه.  Khansariha (18)

پ.ن: قابل توجه اعضای جدید گروه که در جریان نیستن.
روزهای جمعه از ساعت 20 الی 21 گروه سرو گردهمایی داره. همین جا. منتظر حضور همه‌ هم‌گروهی‌ها هستیم.  clapping 
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 دي 4، 16:42)همساده نوشته است: دوستان من یه ماه مرخصی گرفتم. خیلی سعی کردم دو روز آخر هفته تا حد امکان بیام و کنارتون باشم. خیلی کم و کاستی داشتم تو سرپرستی Smiley-face-whistle-1 ببخشید دیگه 103

داداش جون دوستت داریم. به سلامتی بری و برگردی.  Khansariha (18)
همیشه عالی و پر از انرژی مثبت باشی.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

اینجا بگیم حاضریم؟ Khansariha (49)

خب حاضر 4chsmu1 

چه پست خوبی. اینطوری بیشتر اسامی و ویژگی ها یادمون میمونه. بعضی وقتا قاطی میشن!

کم مینویسم ولی میخونم . یکم این اشفتگی حل بشه دوباره همه چی مثل قبل میشه میام میترکونم 53
حاضر ؟

حاضررررررررررررررررررررررررررررر
[تصویر:  g9u1_eminem-guess-whos-back-meme.png]
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
سلام
منم حاضرم Gigglesmile

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
(1399 دي 3، 22:53)زندگی آزاد نوشته است: آخرین بار عزیز

ماشالله به تو کم کم نزدیک میشی به 1 ماهگی خیلی مبارکه  Confetti

هرچقدر بتونیم خودمون رو مشغول کنیم راحت تر میتونیم از دست وسوسه ها راحت بشیم   Khansariha (56)

خیلی خوشحال شدم که کار جدیدت رو استارت زدی انشالله برات منشا خیر و برکات باشه  Khansariha (69)
(1399 دي 3، 19:09)،رهگذر، نوشته است: احسنت آفرین داداشم

همینطور ادامه بده حتی اگه شده شبا هم کار کن تا دیر وقت، بزار بهت استرس و اضطراب وارد بشه ( البته از نوع خوبش که مربوط به کاره )

این فشار کار دقیقا مثل ورزش هست اولش سخته و بهت فشار وارد میشه ولی بعدش بهش عادت کنی میبینی چقدر فرق کردی و دیگه اون آدم قبلی نیستی،

چن ماهی کار کن پول زحمت خودت رو بچش و در کنارش از زندگی لذت ببر

امیدوارم ان شاء الله کم کم این عادتو فرلموش کنی.

تجربه بهم ثابت کرده وقتی بیکاری محوریت فکر کشیده میشه سمت پس رفت ولی وقتی مشغول کاری محوریت فکر رو به پیشرفت میره

موفق باشی.

بینهایت ،خیلی زیاد ،از صمیم قلب از محبتتان متشکرم 53 53

دیروز و امروز رو رفتم اسنپ کار کردم Khansariha (69) ،اصلا نمیدونستم شهرمون اینقدر جاهای مختلفی داره (خدا پدر و مادر مسیر یاب رو بیامرزه! 4 )

فک میکردم سخت باشه ،اما خیلیییییی راحت بوووود ؛البته دوبار نزدیک بود تصادف کنم از بس که داشتم مسیر یاب گوشیمو نگاه می کردم 4chsmu1 بسیار تجربه خوبی بود و میخوام تا جایی که سهمیه بنزین اجازه میده توی ماه کار کنم

نقل قول: خدایا [تصویر:  63.gif] هرکی به رانندگیم امتیاز کم داد  کچل بفرما(شما هم بگید آمین [تصویر:  128fs318181.gif] )

خدایا لطفا اونایی که بعد از رسیدن ماشین به مبدا ،سفرشون رو کنسل میکنن هم کچل بفرما 63

آخرین بار/8آذر /27 روز خوب و فعلا هم قصد دارم این روزهای خوبو ادامه بدم  Khansariha (69)  Khansariha (69) Khansariha (69) Khansariha (69)
نقل قول: سلام. 
بعد از دو روز شکست خوردم...
امور /3دی/شروع

نقل قول: خوب همین الان باختم اعصابم خورده
یذره حس میکنم کنترلم رو زندگیم کلا کم شده 
ینی مثلا دلیل باخت امروزم این بود یهو یه سری چیز میز رو به صورت تصادفی دیدم و نتونستم خودم رو کنترل کنم

شاید وقتی به هدف های بلند مدت فکر میکنیم انجامش سخت به نظر برسه و ممکنه منصرف بشیم.

پس هدف ها رو کوتاه مدت انتخاب کنیم >>>مثلا امروز سایت زشت نمیرم>>>تا یک ساعت آینده خ ا نمی کنم >>>این صفحه رو میبندم و میرم یه سیب میخورم(مثلا 4chsmu1 )

البته نکته مهم به یاد داشتن هدف بزرگتره و در راه اون حرکت کردن .

آقایون Reza$ ؛جاویدان خیلی خوش آمدید هم اکنون منتظر پست های سبزتان هستیم
آرمین جان 

اول دعا میکنم هر چه زودتر بهبودی حاصل بشه و بتونی با سلامتی کامل در کنارمون باشی   49-2

دوم ممنون از وقتی که گذاشتی ماشالله حواست به همه چی هم هست   Khansariha (46)

سوم من هم سعی میکنم اتفاقات تلخ رو فراموش کنم و پر قدرت به مسیر پاکی برگردم  Khansariha (69)

انشالله خدا اجرت بده برادرم  63
امور /3آذر/1 روز  خوب.
امروز تا این ساعت که دارم مینویسم چالشی برای مقاومت کردن نداشتم.دلیلش اینه که نسبتا حال خوبی داشتم. طبیعیه که هرچه حال بدتری داشته باشم احتمال اینکه  در اولین فرصت سراغ پ.و.ر.ن و خ.ا برم  بیشتره.  دیر یا زود  شرایط سخت میشه و  باید  جلوی شهوت ارضا ناپذیر خودمو بسنجم. 
53 ممنون از تو آرمین جون که باوجود مشغله به ما انگیزه میدی. امیدوارم هر چه زود تر سلامتی کامل رو بدست بیاری
ره آسمان درون است...  53
سلام 
هومان هستم
که از 3 اذر(ینی همین دیروز) شروع کردم ، به شروع یه زندگی جدید
الان 1 روزه رو روالم . خیلی نیست ولی خوب همیشه کارای بزرگ با قدمای اولیه شروع میشن 
خدا رو چه دیدی ، شاید خواستی و شد Gigglesmile
خوب میخوام از اتفاقات خوب براتون بگم 
شروع کردم دوباره به برنامه ریزی روزانه
شاید خیلی برای روز اول تر تمیز جمعش نکردم ولی خوب اروم و مطمئن
احتمالا دوباره فعالیتم مثل قبل خرکیییییییییییییییییییییییییی میشه تو کانون
اینم یه اهنگ به رسم قدیما
لذت ببرید و راستی
شبی طلایی داشته باشید Khansariha (2)
ُStrangers
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]