عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1399 خرداد 5، 15:41)sadaf1 نوشته است: مهران 
گروه سرو
21فروردین 46 روز خوب
خدارو شکر
باشد که با اراده فولادی برای همیشه پاک بمانیم 
دعامان کنید
یاعلی

آقا صدف کانون
می‌تازه و پاکی رو با سرعت بنز می‌ره جلو.  317
نیمی از مسیر منتهی به یک ستاره رو سپری کردی داداش. ماشاءالله.  Confetti 

(1399 خرداد 5، 16:45)رضا خان نوشته است: علیرضا / ۱۸ آذر / ۱۶۶ روز خوب
سلام و آرزوی موفقیت به دوستان گروه سرو :  )
هممون پتانسیل پاکیو داریم.. روح اون کسی که ۲۰۰۰ روز پاکی داره و روح کسی که یه روز پاک داره و کسی که تازه شکسته با هم یکسانن و هیچکس را بر یکدیگر برتری نیست مگر به تقوا!
پس بشتابید دوستان و زمین بزنید دشمن دیرینه را...

چه می‌کنه علیرضا2uge4p4 
آفرین به اراده‌ات و پایداریت.  Confetti

بله دقیقا همین طوره که میگی. ما خودمون، خودمون رو دست کم می‌گیریم.
همون طول که می‌تونیم یک روز پاک داشته باشیم، می‌تونیم ۲۰۰۰ روز پاک هم داشته باشیم.
به خودمون که دقیق‌ شیم می‌بینیم که واقعا هیچ چیز کم نداریم. یه ذره ایمان می‌خواد. اندکی جدیت. مقداری تلاش.  53258zu2qvp1d9v

خوش اومدی به گروه داداشم. به امید روزهای طلایی کنار همدیگه.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

IT
IS
...COMING
TOMORROW 

[تصویر:  47ps_2048896.jpg]
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
(1399 خرداد 5، 17:23)آرمین نوشته است:
(1399 خرداد 5، 15:41)sadaf1 نوشته است: مهران 
گروه سرو
21فروردین 46 روز خوب
خدارو شکر
دعامان کنید
یاعلی

آقا صدف کانون
می‌تازه و پاکی رو با سرعت بنز می‌ره جلو.  317
نیمی از مسیر منتهی به یک ستاره رو سپری کردی داداش. ماشاءالله.  Confetti 

(1399 خرداد 5، 16:45)رضا خان نوشته است: علیرضا / ۱۸ آذر / ۱۶۶ روز خوب
سلام و آرزوی موفقیت به دوستان گروه سرو :  )
هممون پتانسیل پاکیو داریم.. روح اون کسی که ۲۰۰۰ روز پاکی داره و روح کسی که یه روز پاک داره و کسی که تازه شکسته با هم یکسانن و هیچکس را بر یکدیگر برتری نیست مگر به تقوا!
پس بشتابید دوستان و زمین بزنید دشمن دیرینه را...

چه می‌کنه علیرضا2uge4p4 
آفرین به اراده‌ات و پایداریت.  Confetti

بله دقیقا همین طوره که میگی. ما خودمون، خودمون رو دست کم می‌گیریم.
همون طول که می‌تونیم یک روز پاک داشته باشیم، می‌تونیم ۲۰۰۰ روز پاک هم داشته باشیم.
به خودمون که دقیق‌ شیم می‌بینیم که واقعا هیچ چیز کم نداریم. یه ذره ایمان می‌خواد. اندکی جدیت. مقداری تلاش.  53258zu2qvp1d9v

خوش اومدی به گروه داداشم. به امید روزهای طلایی کنار همدیگه.  Khansariha (18)

مخلص شما 9 Gol
سلام [تصویر:  303.gif]

فرید / 6 اردیبهشت / 31 روز خوب
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
سلام دوستان.

sanctityا / 1 خرداد 99 / 5 روز خوب
تعداد روز استقامت های قبل:
1(30) | 2(9) | 3(25) | 4(14) | 5(10)
[تصویر:  53.gif]
عجب شلوغ شده این گروه. ماشاءالله به این همه انرژی؛ آفرین به این همه شور و شعور.

[تصویر:  khansariha%20(69).gif]

بنیامین جان خیرمقدم می‌گیم عزیزم. همین که عضو کانون شدی یعنی اینکه دغدغه پاکی داری. یعنی اینکه نصف راه رو اومدی که در واقع همان اراده برای پاک شدنه. پس با اتکال به خدای بزرگ و با اعتماد به نفس، ان‌شاءالله برو جلو و اینو بدون که دست قدرت خداوند، همیشه همراه و پشتیبانت هست.

[تصویر:  khansariha%20(8).gif] 

رضاخان با این دست‌نوشته زیبا و تاثیرگذار. شنیده بودم که اگر آدمی ۴۰ روز رو پاک بمونه و تقوا پیشه کنه، خداوند چشمه‌های رحمت را از دلش بر زبانش جاری می‌کنه. با این حساب علیرضا با این سابقه روزهای پاک، احتمالاً خیلی وقته این اتفاق براش افتاده. ماشاءالله.

مهران جان هم الآن با ۴۶ روز پاک، روح پاکش مثل دُرّی هست که داخل صدف جسم، قرار گرفته. قدر خودتو بدون قهرمان و با همین انرژی برو تا بی‌نهایت ان‌شاءالله تعالی.

رهگذر عزیز، خدا قوت قهرمان. ۳۰ روز پاکی، مثل یک توقف‌گاه هست. مثل یک سکّو هست که آدمی بعد از نفس گرفتن، میره که بره اون بالا بالاها. یک ماه پاکی مبارکت باشه.

فرید، این دوستِ جان هم الآن دیگه ۳۱ روز پاک پس‌انداز داره. اصلاً وقتی در مسیر ترک به ۳۰ روز پاکی می‌رسی، انگاری که یه قوت قلب خاص پیدا می‌کنی؛ اینطور نیست؟ من که بعد از ۳۰ روز پاک، همین حس رو دارم. بی‌جهت نیست که بعد از هر ۳۰ روز، یه ستاره در آسمان پاکی‌هامون درخشیدن می‌گیره. هزار آفرین بر قهرمان فرید عزیز.

این هومان جان هم همش توی کار اسلحه و تیر و تفنگ و تانک و ابزار و ادوات رزمی هست. اصلاً انگار هومان، رِنجِره. کلاً در حال شل و پل کردن شیطان رجیم و نفس سرکشه. با این پدافند قوی هومان، گمون نکنم دشمنِ دون، به چند فرسخی هومان هم اصلاً نزدیک بشه. خدا قوت تکاور.

sanctity، دوست عزیز ما، پنج روز عالی در کارنامه داره. تازه داره گرم می‌کنه که شروع کنه. اگر شروع کرد دیگه هیچ‌کی جلودارِش نیست. مگر نه؟ بله، خودش هم تایید می‌کنه که همین‌طوره.

آقای همساده، دوست عزیزم، برادر نازنینم، سختی‌های زیادی باهاش مواجهه داشتی. خب ما در وضعیت تو نیستیم که شرایطت رو درک کنیم. چیزایی که نوشتی، نشون میده شرایط سختی داشتی و نیاز به صبر و تحمل زیاد داره ولی داداش گلم، خ.ا رو به چشم یک مُسکِّن نگاه نکن که اندکی از این شرایط سخت رو برات تسکین بده. حتماً خودت هم اینو تجربه کردی که بعد از خ.ا، فکرت و جسمت بدتر از قبل شده و بیشتر حالت کلافگی بهت دست داده. نمی‌خوام نصیحت کنم که شاید در حدّی نباشم که نصیحت کنم ولی اینو زیاد شنیدم که می‌گن: 

مرد آن است که در کشاکش دهر
سنگ زیرین آسیا باشد

اهورا یه مصرعی نوشته که خیلی وقتا شده با خودم زمزمه می‌کنم:

به حرص ار شربتی خوردم، مگیر از من که بد کردم
بیابان بود و تابستان و آب سرد و استسقاء

به‌یقین خدا هم از ما میگذره و در صورتی که در مسیر پاکی، گام برداریم، گذشته ما رو نادیده می‌گیره و چه بسا اون رو تبدیل به احسن هم می‌کنه.

مسافرین محترم 
هم اکنون از جنگل ناامیدی گذشتیم و دره های یاس رو هم رد کردیم
تونل شهوت رو هم پشت سر گذاشتیم
هم اکنون به کوه های 20 روزه رسیدیم

ّFoals:The Runner  (*اهنگ شروع می شود*)

[تصویر:  pesr_train-mountains-steam-locomotive-ar...review.jpg]

لطفا از منظره لذت ببرید چون بعد از این راه خیلی هموار میشه
سفت بشنید که میخوایم سرعتو زیاد کنیم
از خودتون با کتاب های متنوع پذیرایی کنید چون
راه طولانی ای در پیش داریم 

[تصویر:  g9bn_2048771.jpg]

امیدوارم از این سفر لذت ببرید

با احترام،

هومان.
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

علیرضا / ۱۸ آذر / ۱۶۷ روز خوب

رضاخان با این دست‌نوشته زیبا و تاثیرگذار. شنیده بودم که اگر آدمی ۴۰ روز رو پاک بمونه و تقوا پیشه کنه، خداوند چشمه‌های رحمت را از دلش بر زبانش جاری می‌کنه. با این حساب علیرضا با این سابقه روزهای پاک، احتمالاً خیلی وقته این اتفاق براش افتاده. ماشاءالله.

ممنون از شما آقا حامد ، سرپرست خوب Gol
بچه ها چه خبر امروزتون چطور بود ؟ منتظر اعلام وضعیتا هستم
من امروز حدود یه ساعت پیش یکم وسوسه داشتم و کم کم داشت زیاد میشد که تصمیم گرفتم ورزش کنم بعد این جرقه اومد تو ذهنم که هر روز ورزش کنم هر چند سبک ولی تاثیر خوبی داره 49-2
درود خدا بر شما درود خدا بر شرفتون درود بر عزتتون .... 
ممنون بابت پیام های پر انرژیتون . آی لاو یو 
مهران 
گروه سرو
21فروردین 47 روز خوب
خدارو شکر
دعامان کنید
یاعلی
[تصویر:  qol.jpg]
(1399 خرداد 6، 9:26)هومان نوشته است:
مسافرین محترم 
هم اکنون از جنگل ناامیدی گذشتیم و دره های یاس رو هم رد کردیم
تونل شهوت رو هم پشت سر گذاشتیم
هم اکنون به کوه های 20 روزه رسیدیم

اقا یه طومار چیز نوشتم اون علامت 20 روزه رو نمیخواید بدید Khansariha (13)
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

سلام [تصویر:  303.gif]

فرید / 6 اردیبهشت / 32 روز خوب
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
سلام
ماشاءالله به همه بروبچ گروه سرو.  317

چه می‌کنه آقا حامدحامد با پست‌های درخشانش.  Confetti

اعلام وضعیت‌های
رضا خان
فرید
سنکتیتی
صدف۱
رو دیدم و بسی خرسند شدم.  2uge4p4

و
گویا امشب یک قهرمان هم داریم.  Confetti Confetti Confetti
قهرمان ما کسی نیست جز مرد انرژی گروه هومان317
داداشم مبارکه ۲۰ روزگیت. انشاءالله ۲۰۰ روزگیت رو تو همین تاپیک تبریک بگیم بهت.  Khansariha (18)

(1399 خرداد 6، 18:21)هومان نوشته است: اقا یه طومار چیز نوشتم اون علامت 20 روزه رو نمیخواید بدید Khansariha (13)
برادر اعلام وضعیت‌ها رو باید طبق ساختار مسابقات انجام بدی. هومان / x / x
این جوری بچه‌ها گیج میشن.  4chsmu1 
البته طومارهات هم بسیار زیباست.  49-2

من الان می‌سپرم به مدیران گروه‌های ترک که ستاره‌ات رو ردیف کنن.  
حالا همین الان نشد تا فردا صبح دندون رو جیگر بذار.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

ای وای 
متوجه نشدن 20 روز شده؟
این همه تو بوق و کرنا کردم Khansariha (13)
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  147.gif]

به‌نام خدا

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

2uge4p4  لیست به‌روز شده  99/03/06  2uge4p4 

53 53 53 53 53 

abtin ا/ ??? / 2190 روز خوب .......................................................... در حال جهاد 

یوسف / 31 خرداد 98 / 329 روز خوب .............................................. در حال جهاد

53 53 53 53 53 

مرد مجاهد / 2 اسفند 98 / 65 روز خوب ...................... در انتظار ستاره بیست و یکم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 421 روز خوب .......................... در انتظار ستاره نوزدهم

Mr Degaresh ا/ 25 اردیبهشت 99 / شروع روز‌های خوب ........ در انتظار ستاره هجدهم  

Deril ا/ 3 خرداد 99 / شروع روزهای خوب ......................... در انتظار ستاره شانزدهم

sanctity ا/ 1 خرداد 99 / 5 روز خوب ............................... در انتظار ستاره چهاردهم 

drift ا/ ؟؟ / ؟؟ .......................................................... در انتظار ستاره چهاردهم

آقای اراده / ؟؟ / ؟؟ ........................................................... در انتظار ستاره نهم

PlaSmA ا/ 5 فروردین 99 / 5 روز خوب ............................... در انتظار ستاره هشتم

53 53 53 53 53 

رامین. / 26 فروردین 99 / 40 روز خوب ................................ در انتظار ستاره ششم

رضا خان / 18 آذر 99 / 167 روز خوب .................................... در انتظار ستاره پنجم

sadaf1 ا/ 21 فروردین 99 / 47 روز خوب ............................... در انتظار ستاره پنجم

Victory ا/ 10 فروردین 99 / 10 روز خوب ............................... در انتظار ستاره سوم

فرید / 6 اردیبهشت 99 / 32 روز خوب .................................... در انتظار ستاره سوم

toby ا/ ؟؟ / ؟؟ ................................................................. در انتظار ستاره دوم

همساده / 5 خرداد 99 / شروع روزهای خوب ............................. در انتظار ستاره دوم

khoda.khasteam ا/ ؟؟ / 30 روز خوب .................................... در انتظار ستاره اول

رهگذر1 / 6 اردیبهشت / 30 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره اول

شازده کوچولو / ؟؟ / ؟؟ ......................................................... در انتظار ستاره اول

53 53 53 53 53 

هومان / 17 اردیبهشت 99 / 20 روز خوب ................................ در انتظار 30 روز خوب

Alfredo ا/ 4 خرداد 99 / شروع روزهای خوب ........................... در انتظار 30 روز خوب

aintslave ا/ 9 فروردین 99 / 1 روز خوب ................................. در انتظار 30 روز خوب

53 53 53 53 53 

saeed.gym ا/ 20 فروردین 99 / 2 روز خوب ............................ در انتظار 20 روز خوب

alireza4466 ا/ ؟؟ / ؟؟ ....................................................... در انتظار 20 روز خوب

Ali.start again ا/ ؟؟ / ؟؟ ................................................... در انتظار 20 روز خوب

شرمن / ؟؟ / ؟؟ ............................................................... در انتظار 20 روز خوب

53 53 53 53 53 

Mo Ghermez ا/ 26 اردیبهشت 99 / 5 روز خوب ....................... در انتظار 10 روز خوب

Mohammad J.K ا/ 3 فروردین 99 / 8 روز خوب ...................... در انتظار 10 روز خوب

یونی / 16 فروردین 99 / 6 روز خوب ...................................... در انتظار 10 روز خوب

عاشق امام رضا / 31 فروردین 99 / 3 روز خوب ......................... در انتظار 10 روز خوب

عاشق زندگی / 25 اردیبهشت 99 / 2 روز خوب .......................... در انتظار 10 روز خوب

13Fazel ا/ 4 اردیبهشت 99 / 2 روز خوب ................................ در انتظار 10 روز خوب

godlover ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب .................... در انتظار 10 روز خوب

hoseini238 ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب ................ در انتظار 10 روز خوب

بنیامین / 3 خرداد 99 / شروع روزهای خوب ............................ در انتظار 10 روز خوب
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان