عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1399 تير 18، 21:45)علی‌رضا نوشته است: به به پس انرژی من کجاست آقا آرمین 1276746pa51mbeg8j

خب من نوبتی انرژی میدم علی‌رضا.  
امروز نوبت اون ۴ نفر بود.  4chsmu1

ماشاءالله به علی‌رضای دیویست شیشی.  4chsmu1  2uge4p4 317  Confetti Khansariha (69)
به امید خدا که تعداد روزهای خوبت ۴ رقمی بشه. مثل آبتین.  Khansariha (46)

(1399 تير 18، 22:32)RezaRahjoo نوشته است: سلام دوستان
رضا / ۴ تیر ۹۹ / ۱۴ روز خوب
یک روز دیگه هم خدا خواست و شد
خدا خواست چون من خواستم و اونم حرف دلمو شنید 
دعا میکنم خدا حرف دل تک تکمون رو بشنوه

ما بخوایم. خدا خواسته‌ی ما رو پس نمی‌زنه.  49-2 
با قدرت حرکت به جلو.   Khansariha (69)
به قول هومان: حرفه‌ای4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

من نوبتی و اینا سرم نمیشه.. انرژی دادن به پسر خوبی مثل من به علاوه اون چهار نفر وقت زیادی ازت نمیگیره 4chsmu1 

مطمعن باش 128fs318181
سلام
به همگی

Mr Degaresh ا/ 19 تیر 99 /1 روز خوب

روزهای خوب قبلی:    1)یک ماه،  2) 25روز

با اینکه یک ماه تموم شد چون یه مقدار از خودم راضی نیستم و و وضعیتهای زرد داشتم. وسوسه و حتی چندبار دیدن فیلم و تو حالت خواب و بیداری دچار این حالت شدن، میخوام دوباره از اول شروع کنم.
لطفا ستاره ای بهم اضافه نشه تا از نو شروع کنم. 

کنترل هیجان و شناختن اونها تنها راه وابسته نشدن به هر چیزی است.....هوش هیجانی

خداوندا برای 24 ساعت دیگه منو پاک نگه دار و خودم رو تسلیم تو میکنم. من رو از کینه و نفرت و افکار تخریب گر دور کن و کمکم کن خودم و خودت را بهتر بشناسم و درک کنم که تو این دنیا هیچ توقعی از کسی نداشته باشم و تمام توقعاتم از خودم و خودت باشه. خدایا آرامش رو به همه ما بده ولو در دریای پرتلاطم این روزها

ما به خانه آرامش زندگی برگشتیم و در این خانه امن میمانیم.....هرچند آتش شهوت و طمع و رنجش از هر گوشه این دنیا خود نمایی کند
[تصویر:  confetti.gif] 

به‌نام خدا

*اعلام وضعیت های تیر ماه*

*لیست به‌روز شده  1399/04/19*

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]  [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

abtin ا/ ؟ ؟ 92 / 2345 روز خوب ........................................................ در حال جهاد

~امین~ / ؟  ؟ 93 / 1900 روز خوب ..................................................... در حال جهاد

یوسف / 31 خرداد 98 / 365 روز خوب ................................................. در حال جهاد

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

مرد مجاهد / 2 اسفند 98 / 120 روز خوب ....................... در انتظار ستاره بیست و سوم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 483 روز خوب .......................... در انتظار ستاره بیستم و یکم

Mr Degaresh ا/ 19 تیر 99 / 1 روز خوب ................................ در انتظار ستاره هجدهم

Deril ا/ 5 تیر 99 / شروع روزهای خوب ................................ در انتظار ستاره شانزدهم

sanctity ا/ 17 خرداد 99 / 3 روز خوب ................................. در انتظار ستاره چهاردهم 

drift ا/ ؟؟ / ؟؟ ............................................................. در انتظار ستاره چهاردهم

پشتکار / 27 خرداد 99 / 7 روز خوب .................................... در انتظار ستاره سیزدهم

آقای اراده / 14 آبان 98 / 242 روز خوب .................................. در انتظار ستاره یازدهم

PlaSmA ا/ 5 فروردین 99 / 5 روز خوب .................................. در انتظار ستاره هشتم

علی‌رضا / 18 آذر 99 / 210 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره هفتم
[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

sadaf1 ا/ 21 فروردین 99 / 87 روز خوب ................................. در انتظار ستاره ششم

رامین. / 26 فروردین 99 / 40 روز خوب .................................... در انتظار ستاره ششم

فرید / 16 خرداد 99 / 31 روز خوب ........................................... در انتظار ستاره چهارم

Victory ا/ 12 خرداد 99 / 30 روز خوب .................................... در انتظار ستاره چهارم

،رهگذر، / 6 اردیبهشت 99 / 70 روز خوب .................................... در انتظار ستاره دوم

karma ا / 28 فرودین 99 / 40 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره دوم

هومان / 17 تیر 99 / 1 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره دوم

همساده / 11 تیر 99 / 1 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره دوم

toby ا/ ؟؟ / ؟؟ .................................................................... در انتظار ستاره دوم

شازده کوچولو / 1 تیر 99 / 15 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره اول

khoda.khasteam ا/  16 تیر 99 / شروع روزهای خوب .................... در انتظار ستاره اول

فرهنگ / 12 تیر 99 / 7 روز خوب ......................................... در انتظار 30 روز خوب

aintslave ا/ 9 فروردین 99 / 1 روز خوب ................................. در انتظار 30 روز خوب

Alfredo ا/ 10 تیر 99 / شروع روزهای خوب ............................. در انتظار 30 روز خوب

عاشق زندگی / ؟؟؟؟ / 14 روز خوب ........................................ در انتظار 20 روز خوب

RezaRahjoo ا/ 4 تیر 99 / 14 روز خوب .................................. در انتظار 20 روز خوب

saeed.gym ا/ 20 فروردین 99 / 2 روز خوب ............................ در انتظار 20 روز خوب

alireza4466 ا/ ؟؟ / ؟؟ ...................................................... در انتظار 20 روز خوب

Ali.start again ا/ ؟؟ / ؟؟ ................................................... در انتظار 20 روز خوب

شرمن / ؟؟ / ؟؟ ............................................................... در انتظار 20 روز خوب

حبیب / 9 تیر 99 / 9 روز خوب ............................................. در انتظار 10 روز خوب

یونی / 16 فروردین 99 / 6 روز خوب ...................................... در انتظار 10 روز خوب

Mo Ghermez ا/ 26 اردیبهشت 99 / 5 روز خوب ...................... در انتظار 10 روز خوب

عاشق امام رضا / 31 فروردین 99 / 3 روز خوب ........................ در انتظار 10 روز خوب

mohsen.s ا/ 16 تیر 99 / 2 روز خوب .................................... در انتظار 10 روز خوب

13Fazel ا/ 4 اردیبهشت 99 / 2 روز خوب .............................. در انتظار 10 روز خوب

Mohammad J.K ا/ 4 تیر 99 / 2 روز خوب ........................... در انتظار 10 روز خوب

کاکتوس تنها / 8 خرداد 99 / شروع روزهای خوب ..................... در انتظار 10 روز خوب

godlover ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب .................. در انتظار 10 روز خوب

hoseini238 ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب ............... در انتظار 10 روز خوب

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
سلام
فرهنگ /۱۲ تیر / پاکم Khansariha (46)
دیروز یکم بد بودم ولی خب طبیعیه . امروز خوبم
هنوزم جای جبران هست 53
(1399 تير 18، 23:37)علی‌رضا نوشته است: من نوبتی و اینا سرم نمیشه.. انرژی دادن به پسر خوبی مثل من به علاوه اون چهار نفر وقت زیادی ازت نمیگیره 4chsmu1 

مطمعن باش 128fs318181

راست میگه دیگه آرمین پاسخگو باش Gigglesmile
پسر نگو قند عسل  Khansariha (89)
(1399 تير 19، 8:29)Mr Degaresh نوشته است: سلام
به همگی

با اینکه یک ماه تموم شد چون یه مقدار از خودم راضی نیستم و و وضعیتهای زرد داشتم. وسوسه و حتی چندبار دیدن فیلم و تو حالت خواب و بیداری دچار این حالت شدن، میخوام دوباره از اول شروع کنم.

کنترل هیجان و شناختن اونها تنها راه وابسته نشدن به هر چیزی است.....هوش هیجانی

خداوندا برای 24 ساعت دیگه منو پاک نگه دار و خودم رو تسلیم تو میکنم. من رو از کینه و نفرت و افکار تخریب گر دور کن و کمکم کن خودم و خودت را بهتر بشناسم و درک کنم که تو این دنیا هیچ توقعی از کسی نداشته باشم و تمام توقعاتم از خودم و خودت باشه. خدایا آرامش رو به همه ما بده ولو در دریای پرتلاطم این روزها

ما به خانه آرامش زندگی برگشتیم و در این خانه امن میمانیم.....هرچند آتش شهوت و طمع و رنجش از هر گوشه این دنیا خود نمایی کند
سلام
داداش منم تو خواب و بیداری لغزش میکنم. اغلبم روز امو صفر میکنم از دو سال قبل به این ور کمتر شده بود تا اینکه باز زیاد شده من معمولا وسط خوابهای بد بیدار میشم یا اینکه وسط برون ریزی و خیلی بده خیلی بد نه خوابم نه بیدار زور داره واسم صفر میشم تو همچین حالت‌هایی ولی خب صادقانه به علت ناپرهیزی ها و ناهوشیاریهای طول روز واسه من اتفاق میفته. 
کنترل ذهن خیلی مهمه واقعا تو ذهنم نباید خیالپردازی جنسی کنم. 
موفق میشیم حتما ایشالاااا Khansariha (2)
(1399 تير 19، 10:46)فرهنگ نوشته است: سلام

سلام 
ماشالا که وسوسه رو پشت سر گذاشتی
همیشه خوب باشی الهی 2uge4p4
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام
یک فروند آبتین هستم با2346روز پاک
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
من یه سوالی داشتم اگه تو خواب اتفاق بیفته (احتلام) روز هامون صفر میشه ؟؟؟؟
(1399 تير 19، 12:30)mohsen.s نوشته است: من یه سوالی داشتم اگه تو خواب اتفاق بیفته (احتلام) روز هامون صفر میشه ؟؟؟؟

معلومه که نه.
این برای همه رخ میده.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام سرویها  6

یادتون نره که جمعه ساعت ۸ تا ۹ گردهمایی داریم.  Confetti فامیل‌ها، روبچ کوچه و خیابون‌تون رو هم بگید بیان شلوغ پلوغ شه. قشنگ تو سر و کله هم بزنیم.  4chsmu1

(1399 تير 18، 23:37)علی‌رضا نوشته است: من نوبتی و اینا سرم نمیشه.. انرژی دادن به پسر خوبی مثل من به علاوه اون چهار نفر وقت زیادی ازت نمیگیره 4chsmu1 

مطمعن باش 128fs318181

باشه داداشی. چرا که نه.  Khansariha (18)
از این به بعد روزی دو بار بهت انرژی میدم. با نوشابه و نون اضافه.  4chsmu1  خوبه؟ 
ارزون هم حساب می‌کنم که مشتری شی.  Smiley-face-biggrin 

ببخشید اگه گاهی دلت شکسته شده از این بابت. از قصد نبوده.  53258zu2qvp1d9v

هر کس مثل علی‌رضا نوبتی و این‌ها سرش نمیشه بهم بگه که من بدونم.  clapping clapping clapping
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

حبیب/9 تیر 99/ 10 روز خوب  53
(1399 تير 19، 8:29)Mr Degaresh نوشته است: سلام
به همگی

دگرش جان
همساده درست میگه. این حالت‌های خواب و بیداری ناشی از غفلت‌های روزانه هست. نداشتن جدیت تو طول روز (چه فکری، چه دیداری، چه دست‌ورزی و ...) موجب میشه شب هم اتفاق‌های ناخواسته‌ای رو تجربه کنیم.

صفر شدن روزهات مهم نیست.
مهم اینه که از الان به بعد جدی شی و یه قاطعیت بی‌نظیر از خودت نشون بدی جلوی هر چیزی که بده.  Khansariha (18)
موفق باشی قهرمان.  Khansariha (69)

(1399 تير 19، 10:46)فرهنگ نوشته است: سلام

این‌ روزهای یکم بد کاملا طبیعیه. خصوصا روزهای اول.
قاطع باش. نذار افکار درگیرت کنن. همون لحظه ی اول با گیوتین ریشه‌شون رو بزن و خلاص.
درس‌هات رو بخون و بینابینش هم علایقت رو دنبال کن.

ماشاءالله به فرهنگ کانون ما.   Confetti
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 تير 19، 12:01)abtin نوشته است: سلام
یک فروند آبتین هستم با2346روز پاک

آبتین در حال پرواز بر فراز کانون.  fly2 

(1399 تير 19، 12:47)حبیب نوشته است: حبیب/9 تیر 99/ 10 روز خوب  53

به به آقا حبیب ۱۰ روزه شد و با موفقیت به ایستگاه اول پاکی رسید.  317 
۱۰ روز خوبت مبارک قهرمان.  Khansariha (46)

زحمت بکش تجربیات این ۱۰ روز رو برامون تو این تاپیک بنویس.   2uge4p4
و
حالا یه ۱۰ روز دیگه در پیش داری تا برسی به ایستگاه دوم.

حبیب جان اگر مشکلی وجود داره یا چیزی اذیتت می‌کنه تو گروه با ما در میون بذار. 
موفق باشی.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

پشتکار/10 تیر 99/ 9 روز خوب  53

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
آره خوبه آقا آرمین daghighan 53
راضیم 128fs318181
فعلا که ناراحت نشدم حالا اگه در آینده ناراحت شدم میگم 4chsmu1

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان