عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام دوستای عزیز  303
ان شاءالله که همگی سلامت باشید Khansariha (8)
با مقداری تأخیر خدمتتون بگم که،
دو تا از اعضای جدید به گروهمون پیوستن، آقای آستیگمات و آقای Amirtvk313
ان شاءالله که موفق باشن. 302

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
سلام دوستان
رضا / ۴تیر ۹۹ / ۱۶ روز خوب 
امروز یک ساعتی تلاش کردم سایت یه مشکلی داشت نمیتونستم وارد شم .
جالبه قدر کانون و همین اعلام حضور ها رو بیشتر فهمیدم وقتی حس کردم به کانون دسترسی ندارم .
قبلش فکر میکردم که چیز خاصی نیست یه اعلام حضور مجازی اما فهمیدم گاهی همین کانون خودش انگیزست برای ترک .
تجربه جالبی بود . حتی داشتم وسوسه میشدم فیلتر شکنو روشن کنم‌یه دوری تو سایتا پورن بزنم 
اما خداروشکر گوشیو تونستم بذارم تو کشو و درشو قفل کردم رفتم از اتاق بیرون.
یکی این آرمینو دید بیارتش گروه 4chsmu1

علی‌رضا / 18 آذر / 213 روز خوب Khansariha (46)
شب همگی بخیر Khansariha (2)53
حبیب/9 تیر 99/ 12 روز خوب
سلام دوستان

گردهمایی دیشب ما ساعت ۸ تا ۹ بود. اما متاسفانه سایت از ساعت 7:45 قطع شد.   53258zu2qvp1d9v

در عوض امشب ساعت ۸ تا ۹ گردهمایی داریم.  6
یادتون نره.  clapping clapping clapping
دعا کنید فیبرها رو دوباره ندزدن.  4chsmu1

پ.ن‌: کی شربت معنوی می‌خواست؟  17 بیاید گردهمایی به همه‌تون نقل و نبات و شیرینی و شکلات و شربت معنوی میدم.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

هومان/۱۷ تیر/۴ روز جنگی

دیشب رفتم کوه،اینم یه عکس مشتی برای بروبچ که خودم گرفتم

[تصویر:  p2su_b9aad94d-571b-4165-bbd0-274b05c2f3f6.jpeg]
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
سلام به همه
به به .. عجب عکس دم غروبی زیبایی گرفته برادر هومان .. ممنون برادر و امیدوارم همیشه سالم و شاد باشی

خواستم بعدا با یه ماه پاکی بیام اعلام وضعیت کنم .. که مبادا الان با اعلام وضعیتم قبح گناه اون عمل زشت شنیع بشکنه .. اما حیفم اومد حال خوش توبه رو با شما شریک نشم .. اونم توبه‌ای که قراره ان شاء الله همیشگی باشه و بالنده و روزافزون
میدونم که خودتون انقدر خوبید که به توبه ام نگاه میکنید نه به اون چیزی که گذشته و منم سخت ازش پشیمونم .. از هر گناهی که در گذشته بوده .. یه پشیمونی ای که با اعتماد به مهربونی و آمرزندگی خدا من رو برای زندگی بهتر آماده میکنه و باعث از حرکت افتادنم نمیشه ..

مرد مجاهد/ ۱۲ تیر ۹۸/ ۱۷ آذر ۹۸/ ۲ اسفند ۹۸/ ۲۰ تیر ۹۹/ شروع زندگی با خدا و برای خدا و نه به هر چه غیر خدا
آمده ام که سر نهم
عشق تو را به سر برم
ور تو بگویی‌ام که نی
نی شکنم،‌ شکر برم

آموختم که هر چیزی که خدا بهش امر کرده برام مهم باشه و هر چیزی که ازش نهی کرده رو کنار بذارم و به غیر این، خودم رو دچار زحمت نکنم و برای خودم قانون نتراشم؛ اگر چیزی رو حلال کرده حرومش نکنم به خودم و اگر چیزی رو حروم کرده، توجیهش نکنم ..
آموختم که اگر فطرتم میگه چیزی زیباست،‌بی دلیل زشت جلوه اش ندم و اگر فطرتم چیزی رو پس میزنه و میگه زشته،‌ با سهل انگاری به خوردش ندم و حالش رو خراب نکنم؛ برای خودم و فطرتم و ذات پاک و ارزشمندم، احترام قایل باشم و رشدش بدم و زیر زشتیها پنهانش نکنم.
و آموختم که برای تفریح و استراحت مفید برنامه داشته باشم
و آموختم که اگر برای آرامش و شادی خانواده ام، جایی انعطاف به خرج دادم، بعدش فکر نکنم رشته زندگی از دستم خارج شده
و آموختم که من بندگیم رو بکنم و بذارم خدا برام خداییش رو بکنه .. من پشت کارها رو نمیدونم، ولی میدونم اون پروردگار مهربون و آمرزنده منه .. که هر لحظه بهم نگاه میگنه و یک لحظه هم به حال خودم رهام نمیکنه

آزمودم مرگ من در زندگی است
چون رهم زین زندگی پایندگی است
سلام
به همگی

Mr Degaresh ا/ 19 تیر 99 /2 روز خوب

روزهای خوب قبلی:    1)یک ماه،  2) 25روز

کنترل هیجان و شناختن اونها تنها راه وابسته نشدن به هر چیزی است.....هوش هیجانی

خداوندا برای 24 ساعت دیگه منو پاک نگه دار و خودم رو تسلیم تو میکنم. من رو از کینه و نفرت و افکار تخریب گر دور کن و کمکم کن خودم و خودت را بهتر بشناسم و درک کنم که تو این دنیا هیچ توقعی از کسی نداشته باشم و تمام توقعاتم از خودم و خودت باشه. خدایا آرامش رو به همه ما بده ولو در دریای پرتلاطم این روزها

ما به خانه آرامش زندگی برگشتیم و در این خانه امن میمانیم.....هرچند آتش شهوت و طمع و رنجش از هر گوشه این دنیا خود نمایی کند
سلام یک فروند آبتین هستم با2348روز خوب
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
سلام 49-2
وقت همگی بخیر Confetti
خدا رو شکر. دو روزه که خوب سپری کردم. توو این دو روز حس عجیبی دارم و خوشحالم. احساس قدرت می کنم. Khansariha (69)
مطمئنا دعاهای خیر شما بی تاثیر نبوده در این احساسی که در من به وجود اومده. 302
از همتون ممنونم 2uge4p4
(1399 تير 21، 13:25)آستیگمات نوشته است: سلام 49-2
وقت همگی بخیر Confetti
خدا رو شکر. دو روزه که خوب سپری کردم. توو این دو روز حس عجیبی دارم و خوشحالم. احساس قدرت می کنم. Khansariha (69)
مطمئنا دعاهای خیر شما بی تاثیر نبوده در این احساسی که در من به وجود اومده. 302
از همتون ممنونم 2uge4p4

سلام
خیلی عالیه Khansariha (69) 
حس خوب کمک می کنه به بهتر عمل کردن.پس از این فرصت برای برداشتن گام های بیشتر به سمت بهتر شدن استفاده کن.
عنایت خدا بود و ما کاره ای نیستیم

(1399 تير 21، 6:59)مرد مجاهد نوشته است: سلام به همه
به به .. عجب عکس دم غروبی زیبایی گرفته برادر هومان .. ممنون برادر و امیدوارم همیشه سالم و شاد باشی

خواستم بعدا با یه ماه پاکی بیام اعلام وضعیت کنم .. که مبادا الان با اعلام وضعیتم قبح گناه اون عمل زشت شنیع بشکنه .. اما حیفم اومد حال خوش توبه رو با شما شریک نشم .. اونم توبه‌ای که قراره ان شاء الله همیشگی باشه و بالنده و روزافزون
میدونم که خودتون انقدر خوبید که به توبه ام نگاه میکنید نه به اون چیزی که گذشته و منم سخت ازش پشیمونم .. از هر گناهی که در گذشته بوده .. یه پشیمونی ای که با اعتماد به مهربونی و آمرزندگی خدا من رو برای زندگی بهتر آماده میکنه و باعث از حرکت افتادنم نمیشه ..

مرد مجاهد/ ۱۲ تیر ۹۸/ ۱۷ آذر ۹۸/ ۲ اسفند ۹۸/ ۲۰ تیر ۹۹/ شروع زندگی با خدا و برای خدا و نه به هر چه غیر خدا
آمده ام که سر نهم
عشق تو را به سر برم
ور تو بگویی‌ام که نی
نی شکنم،‌ شکر برم

آموختم که هر چیزی که خدا بهش امر کرده برام مهم باشه و هر چیزی که ازش نهی کرده رو کنار بذارم و به غیر این، خودم رو دچار زحمت نکنم و برای خودم قانون نتراشم؛ اگر چیزی رو حلال کرده حرومش نکنم به خودم و اگر چیزی رو حروم کرده، توجیهش نکنم ..
آموختم که اگر فطرتم میگه چیزی زیباست،‌بی دلیل زشت جلوه اش ندم و اگر فطرتم چیزی رو پس میزنه و میگه زشته،‌ با سهل انگاری به خوردش ندم و حالش رو خراب نکنم؛ برای خودم و فطرتم و ذات پاک و ارزشمندم، احترام قایل باشم و رشدش بدم و زیر زشتیها پنهانش نکنم.
و آموختم که برای تفریح و استراحت مفید برنامه داشته باشم
و آموختم که اگر برای آرامش و شادی خانواده ام، جایی انعطاف به خرج دادم، بعدش فکر نکنم رشته زندگی از دستم خارج شده
و آموختم که من بندگیم رو بکنم و بذارم خدا برام خداییش رو بکنه .. من پشت کارها رو نمیدونم، ولی میدونم اون پروردگار مهربون و آمرزنده منه .. که هر لحظه بهم نگاه میگنه و یک لحظه هم به حال خودم رهام نمیکنه

آزمودم مرگ من در زندگی است
چون رهم زین زندگی پایندگی است

سلام
توبه همیشه می تونه حال آدم رو خوب کنه
خوشحالم که اینقدر معرفتت رفته بالا که همه چیز رو به خدا بسپاری Khansariha (69)
خدا برای بندش کافیه Khansariha (46)

(1399 تير 21، 8:48)Mr Degaresh نوشته است: سلام
به همگی

Mr Degaresh ا/ 19 تیر 99 /2 روز خوب

روزهای خوب قبلی:    1)یک ماه،  2) 25روز

کنترل هیجان و شناختن اونها تنها راه وابسته نشدن به هر چیزی است.....هوش هیجانی

خداوندا برای 24 ساعت دیگه منو پاک نگه دار و خودم رو تسلیم تو میکنم. من رو از کینه و نفرت و افکار تخریب گر دور کن و کمکم کن خودم و خودت را بهتر بشناسم و درک کنم که تو این دنیا هیچ توقعی از کسی نداشته باشم و تمام توقعاتم از خودم و خودت باشه. خدایا آرامش رو به همه ما بده ولو در دریای پرتلاطم این روزها

ما به خانه آرامش زندگی برگشتیم و در این خانه امن میمانیم.....هرچند آتش شهوت و طمع و رنجش از هر گوشه این دنیا خود نمایی کند

سلام
هیچ وقت نباید نا امید شد.اگه تلاش کنیم و استقامت کنیم روزهای بهتری در راهن.
باید مراقب بود. تو می تونی Khansariha (69)

(1399 تير 21، 11:19)abtin نوشته است: سلام یک فروند آبتین هستم با2348روز خوب

سلام
مثل همیشه عالی و با اراده Khansariha (69) 
با همین فرمون به پیش Khansariha (69)

(1399 تير 21، 6:31)هومان نوشته است: هومان/۱۷ تیر/۴ روز جنگی

دیشب رفتم کوه،اینم یه عکس مشتی برای بروبچ که خودم گرفتم
[تصویر:  p2su_b9aad94d-571b-4165-bbd0-274b05c2f3f6.jpeg]
سلام
کوه نوردی خیلی خوبه.برای افزایش اراده خیلی مفیده
چه عکس زیبایی گرفتی.تو اون تاریکی چطوری راهتون رو پیدا کردین؟ 4chsmu1

(1399 تير 21، 5:13)حبیب نوشته است: حبیب/9 تیر 99/ 12 روز خوب

السلام علیک یا حبیبی Gigglesmile 
12 روز خوب به به 49-2 
تو می تونی اره Khansariha (69) 
با اراده و انگیزه ی بیشتر حرکت کن Khansariha (69)

(1399 تير 21، 0:29)علی‌رضا نوشته است: علی‌رضا / 18 آذر / 213 روز خوب Khansariha (46)
شب همگی بخیر Khansariha (2)53

سلام
به به 213 روز خوب Khansariha (69) 
آفرین به این اراده و قدرت Khansariha (69) 
برای ما هم  دعا کن Gigglesmile

(1399 تير 20، 23:53)RezaRahjoo نوشته است: سلام دوستان
رضا / ۴تیر ۹۹ / ۱۶ روز خوب 
امروز یک ساعتی تلاش کردم سایت یه مشکلی داشت نمیتونستم وارد شم .
جالبه قدر کانون و همین اعلام حضور ها رو بیشتر فهمیدم وقتی حس کردم به کانون دسترسی ندارم .
قبلش فکر میکردم که چیز خاصی نیست یه اعلام حضور مجازی اما فهمیدم گاهی همین کانون خودش انگیزست برای ترک .
تجربه جالبی بود . حتی داشتم وسوسه میشدم فیلتر شکنو روشن کنم‌یه دوری تو سایتا پورن بزنم 
اما خداروشکر گوشیو تونستم بذارم تو کشو و درشو قفل کردم رفتم از اتاق بیرون.

سلام
این که اراده به خرج دادی و پوزه شیطون رو به خاک مالیدی عالیه Khansariha (69) 
کانون نعمت بزرگی هست که همه باید قدرش رو بدونیم.
اگه گاهی هم نشد بیایم کانون,خدا حاضر و ناظر هسیت.باید مراقب باشیم

(1399 تير 20، 23:11)،رهگذر، نوشته است: سلام

رهگذر / ۶ اردیبهشت / ۷۷ روز

در مورد مشارکت...

پورن پیش زمینه و نیروی محرکه قوی برای خودارضایی هست پس برای ترک خودارضایی اول باید اعتیاد به پورنو ترک کرد....یکی از راههای ترک پورنوگرافی ایجاد جایگذین و هدف جای اون هست تا فکر اون سمت نره...

( من ساعت ۲۰ برای گردهمایی اومدم کانون، ولی هر کاری کردم نتونستم وارد بشم سایت بالا نمیومد... فک کنم یه مشکلی بوجود اومده بود! )

موفق باشید دوستان.

سلام
اره منم همین عقیده رو دارم.باید از ریشه درست کرد.اگه جلو ی رفتن به این سایتا رو بگیریم.جلوی اکثر شکست ها رو هم گرفتیم.
ما می تونیم از پس این کار بربیایم.
فقط باید مقداری تلاش کنیم

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام دوستان 
حال و احوالتون چطوره
فرهنگ /۱۲ تیر / پاکم . 
دوستان اگه میبینین کم میام سایت فقط اینجا نیستا چون قیمت نت رفته بالا گاهی نت یک ساعته میگیرم . مصرفم خیلی پایین اومده.
هنوزم جای جبران هست 53
 سپاس شده توسط
هومان/۲۱تیر/شروع خوبی ها
خوب درست حدس میزدم و یه گزینه ای رو فعال کردم رو گوشیم که اگه هم بخوام نمیتونم از ۲ تا ۵ ظهر استفاده کنم و این خیلی عالیه
نقل قول: تاریکی چطوری راهتون رو پیدا کردین؟ [تصویر:  4chsmu1.gif]
باو اصلا یه چیز نابودی بود
فقط با چراغ قوه
بار اول بود تا اونجا رفتم
نه راهی ،نه چیزی،یه رفیقام گفت از این طرف کوهو دور بزنیم
ینی فقط دره بود زیرمون 
بنده خدا به اندازه کل زندگیش فحش خورد
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
دوستان گردهمایی امشب فراموش نشه

2uge4p4

ساعت ۲۰ الی ۲۱

Confetti

به وقت ایران 

4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 تير 21، 16:56)هومان نوشته است: هومان/۲۱تیر/شروع خوبی ها
خوب درست حدس میزدم و یه گزینه ای رو فعال کردم رو گوشیم که اگه هم بخوام نمیتونم از ۲ تا ۵ ظهر استفاده کنم و این خیلی عالیه
نقل قول: تاریکی چطوری راهتون رو پیدا کردین؟ [تصویر:  4chsmu1.gif]
باو اصلا یه چیز نابودی بود
فقط با چراغ قوه
بار اول بود تا اونجا رفتم
نه راهی ،نه چیزی،یه رفیقام گفت از این طرف کوهو دور بزنیم
ینی فقط دره بود زیرمون 
بنده خدا به اندازه کل زندگیش فحش خورد

امضای خطرناکی داری ! 4chsmu1

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان