امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام دوستان. متاسفانه مدتیه بعد از یک هفته و نیم هیچ کنترلی روی اعصابم ندارم و فکر می‌کنم دلیل آن عدم مدیریت صحیح زمان هست.
 sanctityا / 13 خرداد 99 / 0 روز خوب
تعداد روز استقامت های قبل:
30 | 9 | 25 | 14 | 10 | 12
[تصویر:  53.gif]
سلام به همه عزیزان کانونی 
عشقای خودم 

مهران 
گروه سرو
21فروردین 54 روز خوب
خدارو شکر
باشد که با اراده فولادی برای همیشه پاک بمانیم 
دعامان کنید
یاعلی
[تصویر:  qol.jpg]
سلام [تصویر:  303.gif]

فرید / 6 اردیبهشت / 39 روز خوب
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
سلام دوستان.
 sanctityا / 13 خرداد 99 / 1 روز خوب
(1399 خرداد 12، 8:51)هومان نوشته است:
هومان/17 اردیبهشت/26 روز با حضرت حق

دیگه نوبتیم باشه
نوبت
مسابقه گروهیههههه!!!!! Khansariha (69)

سلام به هومان ، ۴ روز تا ۱ ماه پاک توی کانون.. تو این ۴ روز باقی مونده خیلی مواظب شیطون باش.. همینجوری با انرژی و فکرای مثبت بزن تو ذوقش: )
عمو رضا ٢ روز مونده
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
(1399 خرداد 14، 1:13)هومان نوشته است: عمو رضا ٢ روز مونده

خب پس دیگه بهتر daghighan

(1399 خرداد 14، 0:28)sanctity نوشته است: سلام دوستان.
 sanctityا / 13 خرداد 99 / 1 روز خوب

سلام به شما ، خوش برگشتین به مسیر پاکی..
دلیلش چی بود؟ بهمون بگو خوشحال میشیم کمک کنیم.. خوبه که روزای استقامت قبلیتو یادت نمیره.. ترک عادت یه روزه نیست ، ولی باید مواظب باشیم شیطون نره تو جلدمون و بگیم آره ترک عادت یه روزه نیست پس من حق دارم گناه کنم! این دعارو یادتون باشه ، قشنگه..
خدایا تا پاکمون نکردی خاکمون نکن...

(1399 خرداد 13، 21:28)sadaf1 نوشته است: سلام به همه عزیزان کانونی 
عشقای خودم 

مهران 
گروه سرو
21فروردین 54 روز خوب
خدارو شکر
دعامان کنید
یاعلی

به به آقا مهران
عشقتون ماییم؟ 65
نگین بابا 4chsmu1
به به به به ۵۴ روز خوب.. ایول.. فقط اینکه ۶ روز دیگه دوماه پاکیت ردیفه و خدا ایشالله جایزشو بهت میده.. منتظرش باش dingdingding

(1399 خرداد 13، 21:46)فرید نوشته است: سلام [تصویر:  303.gif]

فرید / 6 اردیبهشت / 39 روز خوب

سلام آق فرید
ماشالله.. ۳۹ روز خوب و ۱ روز تا یه چله پاک : )
شیطون گفته که همرو جهنمی میکنم جز کسایی که رستگارن.
خوش به حال کسایی که هر روز به رستگاری نزدیک تر میشن...مثل شما cheshmak

(1399 خرداد 13، 9:46)رضا خان نوشته است: علیرضا / ۱۸ آذر / ۱۷۴ روز خوب

منم روزای سختیو دارم ولی این حدیث توی ذهنم میچرخه : هر نا امیدی ناکام است.
یاس و نا امیدی از بزرگ ترین گناهان است و همین خاطر سعی میکنم به خودم امید بدم.. ناراحتی بعضی وقتا حق آدماست اما نا امیدی نه!
آدم اشتباه میکنه ولی بدتر اینه که نا امید باشه و نخواد اصلاح کنه.. 128fs318181

راستی اگه میخواین یه بار خودتونو معرفی کنید دوستان بهتر میتونن کمک کنن
من علیرضام ۲۹ همین ماه ۱۸ میشم
و اینکه لطفا برام دعا ‌کنید دوستان: )
سلام به همه دوستان

Mr Degareshا / 25 اردیبهشت 99  / 20 روز خوب
سلام به همه عزیزان کانونی 
رضا باور کن خیلی ازت خوشم میاد

مهران 
گروه سرو
21فروردین 55 روز خوب
خدارو شکر
دعامان کنید
یاعلی
[تصویر:  qol.jpg]
علیرضا / ۱۸ آذر / ۱۷۵ روز خوب

(1399 خرداد 14، 7:33)Mr Degaresh نوشته است: سلام به همه دوستان

Mr Degareshا / 25 اردیبهشت 99  / 20 روز خوب

سلام به شما ، ایول به خاطر قدم گذاشتن تو مسیر پاکی و استقامت کردن توی اون.. ۲۰ روز خوب مبارک ، خدا هواتونو داره
به تلاشتون ادامه بدید : )

(1399 خرداد 14، 12:15)sadaf1 نوشته است: سلام به همه عزیزان کانونی 
رضا باور کن خیلی ازت خوشم میاد

سلام به شما ، نظر لطفتونه : )  Gol
سلام به همه
اراده 14 آبان / 210 روز
اول از همه خدا رو شکر 
دوم ممنونم از همه دوستان مخصوصا جناب آرمین
سوم اگر بخوام از حس و حالم براتون بگم... 
حس میکنم هنوز شرایطم با هفت ماه پیش هیچ تغییری نکرده... منظورم اینه که میل درونی با داشتن مدت پاکی کمتر نمیشه... اما مهارت ما در برابر جهت دهی بهش بیشتر... 
امروز اومدم تا بخودم چند مورد رو یاداور بشم...
چش چرونی تو اینستا یعنی گناه یعنی منجلاب کثافت
نگاه به این و اون تو خیابون یعنی گناه یعنی عذاب
نا امیدی از رحمت خدا یعنی گناه 
متوقف شدن و تلاش نکردن یعنی گناه
با پدر و مادر خوش اخلاق نبودن یعنی ...
اعتماد نکردن به خدا یعنی ...
.
.
خدایا دستمو بگیر که راه خطا نرم
(1399 خرداد 14، 18:31)آقای اراده نوشته است: امروز اومدم تا بخودم چند مورد رو یاداور بشم...
چش چرونی تو اینستا یعنی گناه یعنی منجلاب کثافت
نگاه به این و اون تو خیابون یعنی گناه یعنی عذاب
نا امیدی از رحمت خدا یعنی گناه 
متوقف شدن و تلاش نکردن یعنی گناه
با پدر و مادر خوش اخلاق نبودن یعنی ...
اعتماد نکردن به خدا یعنی ...
.
.
خدایا دستمو بگیر که راه خطا نرم

یادآوری لحظه به لحظه این موارد، عالیه. آدمی فراموشکاره و به‌خاطر پرداختن ذهن به مسائل مختلف در طی زندگی، چیزهایی که به خودش قول میده انجامش بده، فراموشش میشه. برای همین، یادآوری مرتب این موارد، باعث میشه، ذهن همیشه هشیار بمونه. 

آقای اراده، ۷ ماه پاکی، مبارک باشه اساسی. مورچه پروفایلت از تفریح و سیاحت، برنگشت؟؟؟
هومان/17 اردیبهشت/28 روز خ+و+ب

نقل قول: خدایا دستمو بگیر که راه خطا نرم
بدترین بنده هم که باشی
خدا یه جایی دستتو میگیره
کسایی که اینجان همگی یه توفیقی نصیبشون شده الان اینجان
خدا همیشه حتی اگه گناهم بکنیم بازم کنارمونه
فقط بعضی از ما نمیدونم چرا درک این قضیه انقدر برامون سخته
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
[تصویر:  147.gif]

به‌نام خدا

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

2uge4p4  لیست به‌روز شده  99/03/15  2uge4p4 

53 53 53 53 53 

abtin ا/ ??? / 2190 روز خوب ......................................................... در حال جهاد 

یوسف / 31 خرداد 98 / 329 روز خوب .............................................. در حال جهاد

53 53 53 53 53 

مرد مجاهد / 2 اسفند 98 / 65 روز خوب ....................... در انتظار ستاره بیست و یکم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 421 روز خوب ........................... در انتظار ستاره نوزدهم

Mr Degaresh ا/ 25 اردیبهشت 99 / 20 روز خوب ................. در انتظار ستاره هجدهم

Deril ا/ 11 خرداد 99 / شروع روزهای خوب ........................ در انتظار ستاره شانزدهم

sanctity ا/ 13 خرداد 99 / 1 روز خوب ............................... در انتظار ستاره چهاردهم 

drift ا/ ؟؟ / ؟؟ ........................................................... در انتظار ستاره چهاردهم

آقای اراده / 14 آبان 98 / 210 روز خوب ................................. در انتظار ستاره دهم

PlaSmA ا/ 5 فروردین 99 / 5 روز خوب ............................... در انتظار ستاره هشتم

53 53 53 53 53 

رامین. / 26 فروردین 99 / 40 روز خوب ................................ در انتظار ستاره ششم

رضا خان / 18 آذر 99 / 174 روز خوب ................................... در انتظار ستاره پنجم

sadaf1 ا/ 21 فروردین 99 / 55 روز خوب .............................. در انتظار ستاره پنجم

فرید / 6 اردیبهشت 99 / 39 روز خوب ................................... در انتظار ستاره سوم

Victory ا/ 10 فروردین 99 / 10 روز خوب .............................. در انتظار ستاره سوم

همساده / 5 خرداد 99 / 3 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره دوم

toby ا/ ؟؟ / ؟؟ ................................................................ در انتظار ستاره دوم

رهگذر1 / 6 اردیبهشت / 35 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره اول

khoda.khasteam ا/ ؟؟ / 4 روز خوب .................................... در انتظار ستاره اول

شازده کوچولو / ؟؟ / ؟؟ ....................................................... در انتظار ستاره اول

53 53 53 53 53 

هومان / 17 اردیبهشت 99 / 28 روز خوب ............................. در انتظار 30 روز خوب

aintslave ا/ 9 فروردین 99 / 1 روز خوب .............................. در انتظار 30 روز خوب

Alfredo ا/ 4 خرداد 99 / شروع روزهای خوب ......................... در انتظار 30 روز خوب

53 53 53 53 53 

عاشق زندگی / ؟؟؟؟ / 10 روز خوب .................................... در انتظار 20 روز خوب

saeed.gym ا/ 20 فروردین 99 / 2 روز خوب ......................... در انتظار 20 روز خوب

alireza4466 ا/ ؟؟ / ؟؟ ................................................... در انتظار 20 روز خوب

Ali.start again ا/ ؟؟ / ؟؟ ................................................ در انتظار 20 روز خوب

شرمن / ؟؟ / ؟؟ ............................................................ در انتظار 20 روز خوب

53 53 53 53 53 

Mohammad J.K ا/ 3 فروردین 99 / 8 روز خوب ................... در انتظار 10 روز خوب

یونی / 16 فروردین 99 / 6 روز خوب ................................... در انتظار 10 روز خوب

Mo Ghermez ا/ 26 اردیبهشت 99 / 5 روز خوب .................... در انتظار 10 روز خوب

عاشق امام رضا / 31 فروردین 99 / 3 روز خوب ...................... در انتظار 10 روز خوب

13Fazel ا/ 4 اردیبهشت 99 / 2 روز خوب ............................. در انتظار 10 روز خوب

godlover ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب ................. در انتظار 10 روز خوب

hoseini238 ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب ............. در انتظار 10 روز خوب
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام بر بچه‌های گروه سرو

امیدوارم حال همگی خوب باشه

317 317 317

رضا خان و حامدحامد مثل شیر پشت بچه‌های گروهن

مگه میشه که حال بچه‌ها خوب نباشه

2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4

تبریک به قهرمان گروه

آقای اراده

مبارک‌ها باشه

Confetti Confetti Confetti