عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1399 تير 13، 19:37)هومان نوشته است:
نقل قول:
اوضاع احوالت خوبه؟
انرژی می‌زونه؟  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

مشتی تر از این نمیشه

تا کور شود هر انکه نتواند دید!

خدا رو شکر مشتی.  317

ما همیشه منتظریم اعلام وضعیت‌هات رو با تانک انرژی ببینیم.   4chsmu1 

(1399 تير 13، 19:37)sadaf1 نوشته است: من واقعا وقتی خواستم ترک کنم ... سعی کردم از همون اول جلوشو بگیرم نزاشتم کار به جاهای خطرناک برسه. 
یعنی فکر های انحرافی رو نمیزارم رشد کنن ... خداراشکر با دعاهای عزیزان تونستم نتیجه بگیرم

خواستن
+
جلوگیری از فکرهای انحرافی.  daghighan
مرسی مهران جان.   Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
رهگذر جان خدا بد نده.
الان بهتره حال و احوالت؟  Khansariha (18)

و
خدا رو شکر بابت اعلام وضعیت پاکیت.  317
و
ممنون از انتقال تجربه.
جایگزینی خ.ا با یک موضوع دیگه
+
بیکار نبودن  daghighan
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 تير 13، 19:39)هومان نوشته است: خدایی ببینید یه تیکه گوشت مادر مرده کار مارو به کجا ها رسونده

کدوم گوشت؟  17
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 تير 13، 19:35)آرمین نوشته است: سلام دگرش جان
اوضاع چطوره؟
ماشاءالله به روزهای پاکیت.  317

نقل قول: کنترل هیجان و شناختن اونها تنها راه وابسته نشدن به هر چیزی است.....هوش هیجانی
cheshmak

سلام آرمین عزیز...خداروشکر خیلی خوبم(بزنم به تخته!) افکار و نگرانی ها و ترس ها میاد ولی نمیذارم برای رهایی از اینا با فیلم و ....خودمو رها کنم. بیشتر تلاش میکنم حلش کنم و ذهنمو کنترل کنم......

ما به خانه برگشتیم 317 317 317
(1399 تير 13، 19:45)Mr Degaresh نوشته است: سلام آرمین عزیز...خداروشکر خیلی خوبم(بزنم به تخته!) افکار و نگرانی ها و ترس ها میاد ولی نمیذارم برای رهایی از اینا با فیلم و ....خودمو رها کنم. بیشتر تلاش میکنم حلش کنم و ذهنمو کنترل کنم......

دگرش 
این طور که تو گفتی خیلی خوبی. من حس می‌کنم در حال پروازی.  fly2 

خدا رو شکر بابت این حال خوب.  2uge4p4
داداش دفعه بعد با شیرینی میای گروه ها.  4chsmu1 چون به خانه بازگشتی.  Confetti

و
این همون چیزیه که باید یاد بگیریم.
این‌که ترس‌ها و نگرانی‌هامون رو حل کنیم. راهکار پیدا کنیم.
نه با یه کار اشتباه خودمون رو بدتر کنیم. 
مرسی از انتقال تجربه.  49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: ما همیشه منتظریم اعلام وضعیت‌هات رو با تانک انرژی ببینیم.   [تصویر:  4chsmu1.gif] 
بابا یبار گفتم، حامد اومد منو شست رفت
منم دیگه اب پاکی رو ریختم رو دستم
نقل قول: کدوم گوشت؟  [تصویر:  17.gif]
نظر خودت چیه؟

ینی 1/40 کل بدن وزن داره، به اندازه 10 برابر کل دیگه اعضا مشکل ایجاد میکنه
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
 سپاس شده توسط
(1399 تير 13، 19:51)هومان نوشته است:
نقل قول: ما همیشه منتظریم اعلام وضعیت‌هات رو با تانک انرژی ببینیم.   [تصویر:  4chsmu1.gif] 
بابا یبار گفتم، حامد اومد منو شست رفت
منم دیگه اب پاکی رو ریختم رو دستم

اصطلاح تانک رو من که خیلی دوست داشتم. همین‌طور بچه‌ها.  4chsmu1 
و
حامدحامد جاش خالیه. امیدوار حال پدرش خوب باشه.
و

آهان.
از اون لحاظ.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 تير 13، 19:48)آرمین نوشته است:
(1399 تير 13، 19:45)Mr Degaresh نوشته است: سلام آرمین عزیز...خداروشکر خیلی خوبم(بزنم به تخته!) افکار و نگرانی ها و ترس ها میاد ولی نمیذارم برای رهایی از اینا با فیلم و ....خودمو رها کنم. بیشتر تلاش میکنم حلش کنم و ذهنمو کنترل کنم......

دگرش 
این طور که تو گفتی خیلی خوبی. من حس می‌کنم در حال پروازی.  fly2 

خدا رو شکر بابت این حال خوب.  2uge4p4
داداش دفعه بعد با شیرینی میای گروه ها.  4chsmu1 چون به خانه بازگشتی.  Confetti

و
این همون چیزیه که باید یاد بگیریم.
این‌که ترس‌ها و نگرانی‌هامون رو حل کنیم. راهکار پیدا کنیم.
نه با یه کار اشتباه خودمون رو بدتر کنیم. 
مرسی از انتقال تجربه.  49-2

ممنون. و فقط اینو بگم که من فکر میکردم همه این مشکل ریشه در شهوت داره و نیاز جنسی. ولی فهمیدم نیاز حنسی درصد کمی از این وابستگی ما رو تشکیل میده و این یک اعتیاد جنسیه و باید با این اعتیاد خاموش مبارزه بشه اونم به جز انتقال تجربه و راهنمایی گرفتن و کنترل هیجانات راهی نداره و البته توکل به خداوند. اگر این مشکل حل نشه حتی ازدواج هم چاره کار نخواهد بود. افراد زیادی هستن که متاهلن ولی گرفتار این اعتیاد خاموش. خداوند دست همه مارو بگیره
 سپاس شده توسط
(1399 تير 13، 19:54)Mr Degaresh نوشته است: ممنون. و فقط اینو بگم که من فکر میکردم همه این مشکل ریشه در شهوت داره و نیاز جنسی. ولی فهمیدم نیاز حنسی درصد کمی از این وابستگی ما رو تشکیل میده و این یک اعتیاد جنسیه و باید با این اعتیاد خاموش مبارزه بشه اونم به جز انتقال تجربه و راهنمایی گرفتن و کنترل هیجانات راهی نداره و البته توکل به خداوند. اگر این مشکل حل نشه حتی ازدواج هم چاره کار نخواهد بود. افراد زیادی هستن که متاهلن ولی گرفتار این اعتیاد خاموش. خداوند دست همه مارو بگیره

آره زدی تو خال دگرش جان.
اعتیاد. عادت.
ما عادت کردیم که هر وقت کسی ناراحت‌مون کرد خ.ا کنیم. هر وقت از چیزی اعصاب‌مون خرد شد. هر وقت از چیزی استرس گرفتیم.
در صورتی که باید کنترل هیجانات یاد بگیریم تا کم‌کم این اعتیاد و این عادت از بین بره.  daghighan
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

تشکر و خسته نباشید آقا آرمین به خاطر این گردهمایی مفید balloons
خب ساعت ۹ شد و پایان گردهمایی

49-2  49-2  49-2 

تشکر می‌کنم از همه دوستانی که محبت کردن و در این گردهمایی شرکت کردن

302  302  302 

امیدوارم هفته‌ی خوبی رو پیش رو داشته باشید

2uge4p4

مراقب پاکی‌‌مون باشیم
براش گاهی لازمه بجنگیم
گاهی اذیت شیم
گاهی تغییر تو برنامه‌هامون ایجاد کنیم
اما می‌ارزه

daghighan
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 تير 13، 19:36)شازده کوچولو نوشته است: سلام دوستای عزیز Thankyou

ممنون داداش آرمین  302
خداروشکر،
شما خوب هستی؟

اعلام وضعیت هم:
خداروشکر
13 روز خوب   53

مراقب خودتون باشید دوستای سروی عزیز
ان شاءالله همگی خوب و سلامت باشید. Khansariha (8)

آقا نمیدونم چرا ولی اعتراف می کنم اول فکر می کردم شما خانومی  4
نقل قول: آقا نمیدونم چرا ولی اعتراف می کنم اول فکر می کردم شما خانومی  [تصویر:  4.gif]
منم همینطور Khansariha (13)
عکس پروفایل شازده خیلی زاقارته Khansariha (13)
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
[تصویر:  confetti.gif] 

به‌نام خدا

*اعلام وضعیت های تیر ماه*

*لیست به‌روز شده  1399/04/13*

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]  [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

abtin ا/ ؟ ؟ 92 / 2339 روز خوب ........................................................ در حال جهاد

~امین~ / ؟  ؟ 93 / 1900 روز خوب ..................................................... در حال جهاد

یوسف / 31 خرداد 98 / 365 روز خوب ................................................. در حال جهاد

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

مرد مجاهد / 2 اسفند 98 / 120 روز خوب ....................... در انتظار ستاره بیست و سوم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 478 روز خوب ............................... در انتظار ستاره بیستم

Mr Degaresh ا/ 19 خرداد 99 / 25 روز خوب ......................... در انتظار ستاره هجدهم

Deril ا/ 5 تیر 99 / شروع روزهای خوب ................................ در انتظار ستاره شانزدهم

sanctity ا/ 17 خرداد 99 / 3 روز خوب ................................. در انتظار ستاره چهاردهم 

drift ا/ ؟؟ / ؟؟ ............................................................. در انتظار ستاره چهاردهم

پشتکار / 27 خرداد 99 / 7 روز خوب .................................... در انتظار ستاره سیزدهم

آقای اراده / 14 آبان 98 / 224 روز خوب .................................... در انتظار ستاره دهم

PlaSmA ا/ 5 فروردین 99 / 5 روز خوب .................................. در انتظار ستاره هشتم

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] 

علی‌رضا / 18 آذر 99 / 205 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره ششم

sadaf1 ا/ 21 فروردین 99 / 85 روز خوب ................................. در انتظار ستاره ششم

رامین. / 26 فروردین 99 / 40 روز خوب .................................... در انتظار ستاره ششم

Victory ا/ 12 خرداد 99 / 30 روز خوب .................................... در انتظار ستاره چهارم

فرید / 16 خرداد 99 / 26 روز خوب ........................................... در انتظار ستاره سوم

،رهگذر، / 6 اردیبهشت 99 / 70 روز خوب .................................... در انتظار ستاره دوم

karma ا / 28 فرودین 99 / 40 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره دوم

همساده / 11 تیر 99 / 1 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره دوم

toby ا/ ؟؟ / ؟؟ .................................................................... در انتظار ستاره دوم

هومان / 17 اردیبهشت 99 / 58 روز خوب .................................... در انتظار ستاره اول

شازده کوچولو / 1 تیر 99 / 13 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره اول

khoda.khasteam ا/  7 تیر 99 / 1 روز خوب ............................... در انتظار ستاره اول

aintslave ا/ 9 فروردین 99 / 1 روز خوب ................................. در انتظار 30 روز خوب

Alfredo ا/ 10 تیر 99 / شروع روزهای خوب ............................. در انتظار 30 روز خوب

عاشق زندگی / ؟؟؟؟ / 14 روز خوب ........................................ در انتظار 20 روز خوب

saeed.gym ا/ 20 فروردین 99 / 2 روز خوب ............................ در انتظار 20 روز خوب

alireza4466 ا/ ؟؟ / ؟؟ ...................................................... در انتظار 20 روز خوب

Ali.start again ا/ ؟؟ / ؟؟ ................................................... در انتظار 20 روز خوب

شرمن / ؟؟ / ؟؟ ............................................................... در انتظار 20 روز خوب

RezaRahjoo ا/ 4 تیر 99 / 7 روز خوب ................................. در انتظار 10 روز خوب

mohsen.s ا/ 6 تیر 99 / 6 روز خوب .................................... در انتظار 10 روز خوب

یونی / 16 فروردین 99 / 6 روز خوب ...................................... در انتظار 10 روز خوب

Mo Ghermez ا/ 26 اردیبهشت 99 / 5 روز خوب ...................... در انتظار 10 روز خوب

حبیب / 9 تیر 99 / 4 روز خوب ............................................. در انتظار 10 روز خوب

عاشق امام رضا / 31 فروردین 99 / 3 روز خوب ........................ در انتظار 10 روز خوب

13Fazel ا/ 4 اردیبهشت 99 / 2 روز خوب .............................. در انتظار 10 روز خوب

Mohammad J.K ا/ 4 تیر 99 / 2 روز خوب ........................... در انتظار 10 روز خوب

فرهنگ / 12 تیر 99 / شروع روزهای خوب ............................ در انتظار 30 روز خوب

کاکتوس تنها / 8 خرداد 99 / شروع روزهای خوب ..................... در انتظار 10 روز خوب

godlover ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب .................. در انتظار 10 روز خوب

hoseini238 ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب ............... در انتظار 10 روز خوب

جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام به دوستان گلم
رضا / ۴تیر ۹۹/ ۹ روز خوب
 این مدت هر چند کوتاه اما فقط به پشتوانه نماز تونستم تا حالا خودمو حفظ کنم
یاد خدا واقعا کمک کنندست . حتی اگر سرتون شلوغه یا اعتقاد نداریم گاهی امتحانش ضرر نداره 
ممنون از همراهی تمامی راهنماهای دلسوز و مهربان سایت.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان