امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

حسودیم میشه که نماز میخونید به موقع 17
منم تلاشمو میکنم هفته بعد که اومدم پیشتون بگم نماز قضا ندارم 63
حامد حامد بزار بریزه راحت بشم  Khansariha (57)من کله مو بزنن قرص نمی‌خورم فقط آمپول  4fvfcja
ممنونم ازتون که اجازه دادین بیام تو جمعتون من مهمون داشتم ولی با شما بیشتر حس خوب بهم دست میده تا مهمونا 6
 دوستتون دارم همتون چشمای من هستید داداشا
یاعلی 53
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1399 مهر 4، 21:16)همساده نوشته است: حسودیم میشه که نماز میخونید به موقع 17
منم تلاشمو میکنم هفته بعد که اومدم پیشتون بگم نماز قضا ندارم 63
حامد حامد بزار بریزه راحت بشم  Khansariha (57)من کله مو بزنن قرص نمی‌خورم فقط آمپول  4fvfcja
ممنونم ازتون که اجازه دادین بیام تو جمعتون من مهمون داشتم ولی با شما بیشتر حس خوب بهم دست میده تا مهمونا 6
 دوستتون دارم همتون چشمای من هستید داداشا
یاعلی 53

نه بابا منم خیلی به قول شما کاهلم ولی اینقدر دوست دارم یه نماز خون واقعی بشم که نگو Hanghead
انشاءلله هممون از پسش برمیایم Khansariha (69) 53

منم پیش شما خیلی احساس خوبی دارم و همرو دوست دارم ، همتون خیلی باحالید ، شب بخیر Thankyou
(1399 مهر 4، 8:11)افرا نوشته است:
(1399 مهر 4، 2:06)ali123 نوشته است: Ali123
شروع از 28 شهریور
7 روز پاک
آغاز روز هشتم
..............
امروز نتونستم ذهن و نگاهم رو درست کنترل کنم، ولی بازم شکرخدا خطا نکردم و تونستم یه هفته رو تموم کنم، البته قرصای ضدافسردگی و کاهش تمایلات هم بی تاثیر نبوده، به هر حال خدا رو شکر...

از آدما خیلی ناراحت و ناامیدم، هرچند سعی میکنم بیخیالشون باشم و اهمیتی ندم، ولی به هر حال دل ادم میگیره بابت بعضی رفتارا؛ هرکسی سراغم رو میگیره، اول خوشحال میشم، بعد میبینم باهام کار داشته و می خواسته سوال بپرسه یا درخواستی داره؛ یکی در مورد انتخاب رشته میپرسه، یکی راجع به جای مناسب برای تعمیرات کامپیوتر، اون یکی در مورد قوانین سربازی و معافیت تحصیلی، یکی در مورد منابع کنکور، یکی در ارتباط با رابطه ش با فلان دختر میخواد مشورت کنه و...هیچکس به خاطر خودم سراغم رو نمیگیره...
...........
الهی، به عظمت خودت قسمت میدیم، ما رو در این روز از گناه، پلیدی، وسوسه و اعمال عبث و بیهوده دور نگه دار
الهی در این روز به افرا، آرمین، همساده، رهگذر، هر دو علیرضا، رضا، صادقین، دریل، مرد مجاهد، زندگی آزاد و تمام افراد خوش قلب و پاک این کانون برکت، آرامش، صبوری، پاکی و ایمان عطا کن.
آمین
......
دوستان من دعای شبانه رو استارت زدم، لطفا شما هم ادامه ش بدید، دعا خیلی تاثیر داره، دست کم نگیریمش.

شب همگی بخیر

یا مولا علی

داداش یواش یواش باید با این موضوع کنار بیاییم. این روزا با توجه به اوضاع جامعه دیگه نمیشه از کسی انتظار داشت به مسائل عاطفی و یا اعتقادیش 

رسیدگی کنه.

قبلا مردم بیشتر در کنار هم بودن ولی الان کاملا دور شدن و به دنبال اینن که از بقیه جا نمونن. 90 درصد جوونا باید هرروز افزایش قیمتارو نگاه

کنن و همزمان دور شدن آرزوهاشونو تماشا کنن!

ولی هنوزم خیلی جای امیدواری هست. یعنی کسی که تلاش کنه واقعا به هرچی میخواد میرسه. کاملا اینو قبول دارم از ته قلبم چون میبینم اگه 

5 سال گذشتم رو خوب تلاش کرده بودم الان جایگاه خیلی عالی ایی داشتم.

مثلا ترک کرده بودم و برای کارم بیشتر تلاش کرده بودم قطعا یه خونه ی خوشگل تو تهران داشتم! 

ازینجا به بعد هم داستان همینه.

منو تو داریم توی راه درستی قدم بر میداریم و باید صبر داشته باشیم. 

امروز رو به بهترین شکل پیش میبریم فردا رو به خدا میسپریم. 

. . . . . . . . . . . . . . . . .

افرا/16 شهریور/ 19 روز

این هفته هم سبز بود

کیفیت زندگی بهتر شد با پاک کردن گذشته هام. استرس هام تقریبا به صفر نزدیک شدن 42 یادمه چند وقت پیش همین ساعت داشتم نفس نفس

میزدم و مینوشتم!

باید دعایی که علی میگه رو دوباره شروع کنم خیلی بهتر هم میشه.

مرسی از همگی.از ته دلم میگم که واقعا مراقبم بودید.
53
داداش مسئله اینه که آدما اکثرا ذاتا بی معرفتن، مشکلات و مسائل اجتماعی برای ما هم هست، ولی در عین حال سعی میکنیم وفا و معرفت و انسانیت رو فراموش نکنیم، به آدمای اطرافمون به عنوان ابزار کار نگاه نکنیم.

حتما همینطوره، داریم توی راه درستی قدم برمیداریم الحمدلله، و با صبوری و توکل به خدا به به این مسیر ادامه میدیم إن شاءالله
53
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 4، 8:11)افرا نوشته است: افرا/16 شهریور/ 19 روز

این هفته هم سبز بود

کیفیت زندگی بهتر شد با پاک کردن گذشته هام. استرس هام تقریبا به صفر نزدیک شدن 42 یادمه چند وقت پیش همین ساعت داشتم نفس نفس

میزدم و مینوشتم!

باید دعایی که علی میگه رو دوباره شروع کنم خیلی بهتر هم میشه.

مرسی از همگی.از ته دلم میگم که واقعا مراقبم بودید.
53

ماشاءالله بهت 41

الهی زندگی به همین منوال و بلکه بهتر از این برات پیش بره
مرسی از خودت که اینقدر بامرامی آقای دکتر گروه 53
(1399 مهر 4، 8:59)همساده نوشته است:
شروع از 28 شهریور
7 روز پاک
آغاز روز هشتم
..............
امروز نتونستم ذهن و نگاهم رو درست کنترل کنم، ولی بازم شکرخدا خطا نکردم و تونستم یه هفته رو تموم کنم، البته قرصای ضدافسردگی و کاهش تمایلات هم بی تاثیر نبوده، به هر حال خدا رو شکر...

از آدما خیلی ناراحت و ناامیدم، هرچند سعی میکنم بیخیالشون باشم و اهمیتی ندم، ولی به هر حال دل ادم میگیره بابت بعضی رفتارا؛ هرکسی سراغم رو میگیره، اول خوشحال میشم، بعد میبینم باهام کار داشته و می خواسته سوال بپرسه یا درخواستی داره؛ یکی در مورد انتخاب رشته میپرسه، یکی راجع به جای مناسب برای تعمیرات کامپیوتر، اون یکی در مورد قوانین سربازی و معافیت تحصیلی، یکی در مورد منابع کنکور، یکی در ارتباط با رابطه ش با فلان دختر میخواد مشورت کنه و...هیچکس به خاطر خودم سراغم رو نمیگیره...
...........
الهی، به عظمت خودت قسمت میدیم، ما رو در این روز از گناه، پلیدی، وسوسه و اعمال عبث و بیهوده دور نگه دار
الهی در این روز به افرا، آرمین، همساده، رهگذر، هر دو علیرضا، رضا، صادقین، دریل، مرد مجاهد، زندگی آزاد و تمام افراد خوش قلب و پاک این کانون برکت، آرامش، صبوری، پاکی و ایمان عطا کن.
آمین
......
دوستان من دعای شبانه رو استارت زدم، لطفا شما هم ادامه ش بدید، دعا خیلی تاثیر داره، دست کم نگیریمش.

شب همگی بخیر

یا مولا علی
سلام علی جان
دقیقا منم لجم میگی ه از آینجور آدما
ولی من از خودم شروع کردم مقید شدم به دوستام و آشنایان تو فواصل مختلف حتما زنگ بزنم (پیام نه) و از حال و احوالشون خبردار بشم بدون درخواستی. نتیجه گرفتم تقریبا چون اونام گاها زنگ میزنن فقط احوالپرسی. 
دعای شبانه چیه؟

(1399 مهر 3، 21:33)Deril نوشته است: دریل/ 30 شهریور / 4 روز خوب

سلام پاییز رو با پاکی استارت زدی
مرحباااا و آفرین 2uge4p4

(1399 مهر 3، 22:44)Alireza98 نوشته است: علیرضا 98 / 2مهر  / یک روز پاک
هفته دوم قرمز

سلام
ماشالا صداقت
برات خیلی دعا میکنم داداش 63 ته مسیر روشنه 49-2

سلام همساده جان
اتفاقا اونی که معرفت به خرج میده و حال و احوال دیگران رو میپرسه خودمم، ولی دریغ از یه ذره معرفت و وفا از طرف دیگران! به هر حال چندان برام مهم نیست.

پیشنهاد کردم که شبا قبل از خواب هر کسی در حد یه جمله هم که شده دعا کنه و این رو تبدیلش کنیم به یه عادت و یه رویه، به نظرم حس و حال خوبی به گروه منتقل میکنه.
Ali123
شروع از 28 شهریور
8 روز پاک
آغاز نهمین روز
.........
توی یه هفته ی اخیر فقط دو روز رفتم توی سایتای مستهجن، وضعیت قرمز حساب میشه؟
افرا/16 شهریور/ 20 روز

امپر روزامون الان میپره رو 20. عین امپر بنزینه! (میدونم اونا امپر نیستن و گیج هستن Gigglesmile (gauge)) 

یکم روش رو بهتر کردم . در اتاق که باز باشه کلی کمک میکنه که اصلا فکر بد نیاد. انگار حساس شدم وقتی میرم تو 

یه اتاقی که در بستست فکر ناجور میاد سراغم! 
زندگی آزاد / 14 تیر 99 / 84 روز خوب
الهی شکر
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
 سپاس شده توسط
هومان/۳ مهر/ ۲ روز پاک

هفته دوم زرد
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
(1399 مهر 3، 18:01)سلام بچه ها خوبین؟  آرمین نوشته است: سلام سروهای راست قامت
حالتون خوبه داداش ها؟  Khansariha (18)

خدا رو شکر که قلب هامون برای پاکی می تپه. بی تفاوت نیستیم. از تلاش نمی ایستیم و از میدون هم خارج نمیشیم. 

افرا و علی123 که گروه رو ترکوندن. فعال و اکتیو و پرانرژی. ماشاللله به شما.
افرا که بچه های تازه وارد رو هم راهنمایی میکنه. دیگه خودش از قدیمی های کانون محسوب میشه.

رضا دی هم چند روزی نبود. جاش خالی بود.

علی رضا داداش عزیز به امید خدا انتخاب رشته میکنی و دانشگاه هم قبول میشی چیزی که میخوای. اصلا ناراحت اینجا نباش. بچه های سرو هم قوی و مقتدر پشت همدیگه ایستادن.  Khansariha (69)

ممنون آرمین جان وقتی میای گروه یه فضای خوبی گروه رو فرا میگیره دوست داریم، بیشتر سر بزن  53  

(1399 مهر 3، 18:26)همساده نوشته است:
(1399 مهر 3، 12:21)reza.d نوشته است: رضا / ۱۴ شهریور / امشب میشه 20 روز سبز

سلام کارت بیسته رفیق 49-2

(1399 مهر 3، 8:26)زندگی آزاد نوشته است: زندگی آزاد / 14 تیر 99 / 82 روز خوب
الهی شکرت

ماشالا هزار ماشالااااااااا Muscular 
خیلی عالی داری پیش میری  2uge4p4

(1399 مهر 3، 8:16)افرا نوشته است: افرا /16 شهریور/ 18 روز

دو روز تا قله ی بعدی! 

دیروز همه زندگیه کثیف گذشتمو با ادماش پاک کردم! باید بعضیا بدونن که الان از نظر من تو سطل اشغالن! 

کلی وقت اضافه گیر اوردم که باعث شد یکم ترک سخت بشه. تحمل بیکاری سخته! ولی یه کار نیمه تموم گذشتمو دوباره شروع کردم 

هم یه پولی توشه هم تجربه اییه که توی کل زندگیم ثبت میشه.

باید یه پروژه ی تقریبا بزرگ رو تموم کنم! یه اثر هنری بزرگ برای 220 متر فضا Khansariha (69)

تجربه نداریم ولی خدارو داریم. 53

سلااااام
واقعا روحیه ت عالیه... مطمئنم موفق میشی تو Smiley-face-thumb 
فوق العاده ای افرا جان

(1399 مهر 3، 2:44)ali123 نوشته است: Ali123
شروع از 28 شهریور
6 روز پاک
آغاز روز هفتم
.....
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

پروردگارا به حق محمد و آل محمد در این روز ما رو در مسیر پاکی، ایمان، عمل صالح و دوری از وسوسه های شیطان قرار بده... آمین

شب همگی بخیر

التماس دعا
چه دعای زیبایی 25 
یک هفتگیت مبارک رفیق جان 302

ممنون همساده جان رفیق عزیز و قدیمی ایشاءالله هر جا هستی سالم و سلامت باشی 
من یک جبران خسارت هم بهت بدهکارم بابت قدیما امیدوارم ببخشی ما رو خیلی اذیتت کردم  302

ماشاءالله دریل عزیز به امید روزهای خوب هممون میریم جلو  Muscular

هفته دوم قرمز

ماشاءالله Alireza98 امیدمون به خداست خودش همه کارارو راست و ریس میکنه  53

شروع از 28 شهریور
7 روز پاک
آغاز روز هشتم
..............

...........
آمین
......

شب همگی بخیر

یا مولا علی

ماشاءالله ali123 ممنونم ازت بابت لطفایی که داری ایشاءالله سلامت باشی رفیق  2uge4p4 

ببخشید دیروز اصلا گردهمایی یادم رفت  65

پریشب یه اتفاقاتی افتاد که میخواستم واستون تعریف کنم: شب خونمون مهمونی بود و قرار بود یه فیلم عروسی زیرخاکی رو بعد مدت ها برا فامیل پخش کنیم. همه دعوت بودن و خلاصه فیلم رو از روی ویدئو های قدیمی تبدیل کرده بودیم به dvd. اما یک مشکلی داشت از نظر من و اونم این بود که زنونه مردونه ها افتاده بود کنار هم  Khansariha (13)
یعنی یهو وسط مردونه میرفت زنونه  53258zu2qvp1d9v البته هیچ چیز خاصی نداشت اما خب برای بعضی از مهمونا یکی از شخصیتا نامحرم بود و منو جو گرفت گفتم بیام اینا رو از هم جدا کنم  Cowboypistol
خلاصه ما نشستیم پشت سیستم و بعد کلی دنگ و فنگ تصمیم گرفتیم به تدوین ۳ ساعت قبل اینکه مهمونا بیان هیچی هلاک شدم  Khab
 نقشه ام این بود که زنونه رو به زنا فقط نشون بدم مهمونا اومدن مردونه رو دیدن و کلی کیف کردن چون فیلم واسه خیلی قبل بود اما چشتون روز بد نبینه پدرگرامی گفتن زنونه رو هم به همه نشون بدم  wacko2 wacko2 wacko2
بعد اونهمه زحمت و کشت و کشتار خودم و خستگی چشمام کلی ناراحت و عصبانی شدم حتی که چرااااا ؟‌ای خدا  Swear1
هیچی دیگه موندم که چی بگم با اینکه از ته قلبم راضی نبودم اما چیکار می تونستم بکنم گذاشتم و خدا رو شکر چیز خاصی نداشت ولی دیگه اکثر زحمتام به هدر رفت کلی انرژی صرف شد و منم چشمام دیگه خسته خسته باز نمیشد البته بازم خدا رو شکر می کنم چون یک تیکه از مردونه بود که به دلم ننشست و حذف کردم که بنظرم کار خوبی بود ولی یک تیکه دیگه رو هم که از چشم افتاده بود ندیده بودم که حذف کنم و در واقع مهمونا ترکیدن از خنده و اون بنده خدا هم که توی جمع بود خیلی خیلی خیلی خجالت کشید بیچاره و ناراحت شد  Shy
منم ناراحت شدم چون همش می گفت بزن جلو بزن جلو  Khansariha (13) منم نمی فهمیدم بیچاره واسه چی میگه !!! چون همش می گفت و تو اون لحظه خاص هم گفت اما چون بقیه اصلا نمیزاشتن که بزنم جلو کاری از دستم بر نمیومد براش ولی بعدش همه پشیمون شدن و فکر نمیکردن اینطوری بشه  53258zu2qvp1d9v 
خلاصه خدا رو شکر کلی خندیدیم  Khansariha (13) و منم شب چون فکرای مهمونی و این قضایا اذیتم نکنه از یک روش استفاده کردم و یک فایل صوتی تفسیر گوش دادم که کلا حواسمو ازش پرت کرد و تخت خوابیدم خدا روشکر.
صبح روز بعدشم ایشونو دیدم و دیدم که فراموش کردتش تقریبا و بقیه هم همین طور.
چقدر زود آدما یادشون میره چقدر این فراموشی نعمت بزرگیه ها؛ یادمه من یه مدت چقدر به خودم سخت می گرفتم الکی خودمو سرزنش می کردم بقیه رو قضاوت می کردم تک تک حرکات بقیه رو تحلیل و بررسی می کردم و کلا ذهنم درگیر این قضایای بیهوده میشد و کلی انرژیم هدر می رفت اما الآن که نگاه می کنم می بینم واقعا می تونه بدترین اتفاقات در جمع فامیل برای یک نفر بیوفته اما خیلی زود ۶ ۷ ساعت بعدش همه فراموشش می کنن و یادشون میره که اصن چی بودددد  65 
ممنونم بچه ها که هستین ایشاالله این هفته بیشتر میام اینجا و کلی کیف می کنم ایشاالله

رضا / 14 شهریور / امشب میشه 22 روز سبز  317
خدا رو شکر
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 5، 11:12)reza.d نوشته است:
(1399 مهر 3، 18:01)سلام بچه ها خوبین؟   آرمین نوشته است: سلام سروهای راست قامت
حالتون خوبه داداش ها؟  Khansariha (18)

خدا رو شکر که قلب هامون برای پاکی می تپه. بی تفاوت نیستیم. از تلاش نمی ایستیم و از میدون هم خارج نمیشیم. 

افرا و علی123 که گروه رو ترکوندن. فعال و اکتیو و پرانرژی. ماشاللله به شما.
افرا که بچه های تازه وارد رو هم راهنمایی میکنه. دیگه خودش از قدیمی های کانون محسوب میشه.

رضا دی هم چند روزی نبود. جاش خالی بود.

علی رضا داداش عزیز به امید خدا انتخاب رشته میکنی و دانشگاه هم قبول میشی چیزی که میخوای. اصلا ناراحت اینجا نباش. بچه های سرو هم قوی و مقتدر پشت همدیگه ایستادن.  Khansariha (69)

ممنون آرمین جان وقتی میای گروه یه فضای خوبی گروه رو فرا میگیره دوست داریم، بیشتر سر بزن  53  

(1399 مهر 3، 18:26)همساده نوشته است:
(1399 مهر 3، 12:21)reza.d نوشته است: رضا / ۱۴ شهریور / امشب میشه 20 روز سبز

سلام کارت بیسته رفیق 49-2

(1399 مهر 3، 8:26)زندگی آزاد نوشته است: زندگی آزاد / 14 تیر 99 / 82 روز خوب
الهی شکرت

ماشالا هزار ماشالااااااااا Muscular 
خیلی عالی داری پیش میری  2uge4p4

(1399 مهر 3، 8:16)افرا نوشته است: افرا /16 شهریور/ 18 روز

دو روز تا قله ی بعدی! 

دیروز همه زندگیه کثیف گذشتمو با ادماش پاک کردم! باید بعضیا بدونن که الان از نظر من تو سطل اشغالن! 

کلی وقت اضافه گیر اوردم که باعث شد یکم ترک سخت بشه. تحمل بیکاری سخته! ولی یه کار نیمه تموم گذشتمو دوباره شروع کردم 

هم یه پولی توشه هم تجربه اییه که توی کل زندگیم ثبت میشه.

باید یه پروژه ی تقریبا بزرگ رو تموم کنم! یه اثر هنری بزرگ برای 220 متر فضا Khansariha (69)

تجربه نداریم ولی خدارو داریم. 53

سلااااام
واقعا روحیه ت عالیه... مطمئنم موفق میشی تو Smiley-face-thumb 
فوق العاده ای افرا جان

(1399 مهر 3، 2:44)ali123 نوشته است: Ali123
شروع از 28 شهریور
6 روز پاک
آغاز روز هفتم
.....
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

پروردگارا به حق محمد و آل محمد در این روز ما رو در مسیر پاکی، ایمان، عمل صالح و دوری از وسوسه های شیطان قرار بده... آمین

شب همگی بخیر

التماس دعا
چه دعای زیبایی 25 
یک هفتگیت مبارک رفیق جان 302

ممنون همساده جان رفیق عزیز و قدیمی ایشاءالله هر جا هستی سالم و سلامت باشی 
من یک جبران خسارت هم بهت بدهکارم بابت قدیما امیدوارم ببخشی ما رو خیلی اذیتت کردم  302

ماشاءالله دریل عزیز به امید روزهای خوب هممون میریم جلو  Muscular

هفته دوم قرمز

ماشاءالله Alireza98 امیدمون به خداست خودش همه کارارو راست و ریس میکنه  53

شروع از 28 شهریور
7 روز پاک
آغاز روز هشتم
..............

...........
آمین
......

شب همگی بخیر

یا مولا علی

ماشاءالله ali123 ممنونم ازت بابت لطفایی که داری ایشاءالله سلامت باشی رفیق  2uge4p4 

ببخشید دیروز اصلا گردهمایی یادم رفت  65

پریشب یه اتفاقاتی افتاد که میخواستم واستون تعریف کنم: شب خونمون مهمونی بود و قرار بود یه فیلم عروسی زیرخاکی رو بعد مدت ها برا فامیل پخش کنیم. همه دعوت بودن و خلاصه فیلم رو از روی ویدئو های قدیمی تبدیل کرده بودیم به dvd. اما یک مشکلی داشت از نظر من و اونم این بود که زنونه مردونه ها افتاده بود کنار هم  Khansariha (13)
یعنی یهو وسط مردونه میرفت زنونه  53258zu2qvp1d9v البته هیچ چیز خاصی نداشت اما خب برای بعضی از مهمونا یکی از شخصیتا نامحرم بود و منو جو گرفت گفتم بیام اینا رو از هم جدا کنم  Cowboypistol
خلاصه ما نشستیم پشت سیستم و بعد کلی دنگ و فنگ تصمیم گرفتیم به تدوین ۳ ساعت قبل اینکه مهمونا بیان هیچی هلاک شدم  Khab
 نقشه ام این بود که زنونه رو به زنا فقط نشون بدم مهمونا اومدن مردونه رو دیدن و کلی کیف کردن چون فیلم واسه خیلی قبل بود اما چشتون روز بد نبینه پدرگرامی گفتن زنونه رو هم به همه نشون بدم  wacko2 wacko2 wacko2
بعد اونهمه زحمت و کشت و کشتار خودم و خستگی چشمام کلی ناراحت و عصبانی شدم حتی که چرااااا ؟‌ای خدا  Swear1
هیچی دیگه موندم که چی بگم با اینکه از ته قلبم راضی نبودم اما چیکار می تونستم بکنم گذاشتم و خدا رو شکر چیز خاصی نداشت ولی دیگه اکثر زحمتام به هدر رفت کلی انرژی صرف شد و منم چشمام دیگه خسته خسته باز نمیشد البته بازم خدا رو شکر می کنم چون یک تیکه از مردونه بود که به دلم ننشست و حذف کردم که بنظرم کار خوبی بود ولی یک تیکه دیگه رو هم که از چشم افتاده بود ندیده بودم که حذف کنم و در واقع مهمونا ترکیدن از خنده و اون بنده خدا هم که توی جمع بود خیلی خیلی خیلی خجالت کشید بیچاره و ناراحت شد  Shy
منم ناراحت شدم چون همش می گفت بزن جلو بزن جلو  Khansariha (13) منم نمی فهمیدم بیچاره واسه چی میگه !!! چون همش می گفت و تو اون لحظه خاص هم گفت اما چون بقیه اصلا نمیزاشتن که بزنم جلو کاری از دستم بر نمیومد براش ولی بعدش همه پشیمون شدن و فکر نمیکردن اینطوری بشه  53258zu2qvp1d9v 
خلاصه خدا رو شکر کلی خندیدیم  Khansariha (13)  و منم شب چون فکرای مهمونی و این قضایا اذیتم نکنه از یک روش استفاده کردم و یک فایل صوتی تفسیر گوش دادم که کلا حواسمو ازش پرت کرد و تخت خوابیدم خدا روشکر.
صبح روز بعدشم ایشونو دیدم و دیدم که فراموش کردتش تقریبا و بقیه هم همین طور.
چقدر زود آدما یادشون میره چقدر این فراموشی نعمت بزرگیه ها؛ یادمه من یه مدت چقدر به خودم سخت می گرفتم الکی خودمو سرزنش می کردم بقیه رو قضاوت می کردم تک تک حرکات بقیه رو تحلیل و بررسی می کردم و کلا ذهنم درگیر این قضایای بیهوده میشد و کلی انرژیم هدر می رفت اما الآن که نگاه می کنم می بینم واقعا می تونه بدترین اتفاقات در جمع فامیل برای یک نفر بیوفته اما خیلی زود ۶ ۷ ساعت بعدش همه فراموشش می کنن و یادشون میره که اصن چی بودددد  65 
ممنونم بچه ها که هستین ایشاالله این هفته بیشتر میام اینجا و کلی کیف می کنم ایشاالله

رضا / 14 شهریور / امشب میشه 22 روز سبز  317
خدا رو شکر

فدات رضاجان
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها

می بینم که گردهمایی رو برگزار کردید. چه باشکوه هم برگزار کردید. 
یه حسی بهم میگه هیچ کدوم تون پستی که من نوشتم گردهمایی نیستم رو ندیدید.  4chsmu1 

همساده
علی رضا
حامدحامد
رهگذر
افرا
ممنونم ازتون که بودید. 
یکی یه اعتبار مثبت هم بهتون دادم. چون شما کسانی هستید که پرچم گروه رو بالا نگه میدارید.  6
نه برعکس بعضی ها که اصلا تحویل نمیگیرن.  Swear1 اشاره به شخص خاصی نمیکنم. علی123 و رضا دی هم منظورم نیست.  4chsmu1 

این گردهمایی فرصت خوبیه که کنار هم باشیم و با حضورمون انرژی مثبت به هم بدیم. امیدوارم هفته های بعد سایر دوستان هم شرکت کنن.  Khansariha (18)

این هفته جای علیرضا98 هم خالی بود. چون همیشه بود.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 مهر 5، 18:08)آرمین نوشته است: سلام بچه ها

یه حسی بهم میگه هیچ کدوم تون پستی که من نوشتم گردهمایی نیستم رو ندیدید.  4chsmu1 

خب حستون اشتباه میکنه چون هممون دیدیم Gigglesmile
رضا دی چه ماجرای بامزه ای داشتی. مرسی که برامون تعریف کردی.   4chsmu1
اوضاع پاکی هم ظاهرا خیلی خوبه. چی کار کردی این قدر باصلابت و باقدرت شدی؟  Khansariha (18)

هومان جان انشالله این هفته سبز خواهی بود.
موانع پیش روت رو چی می بینی؟  Khansariha (18)

علی123 عزیز سایت های مستهجن جزء موارد مسابقه هست و بله قرمز محسوب میشه.
نظرت چیه دفعه بعدی که خواستی این جور سایت ها بری قبلش یه سر به کانون بزنی؟ شاید نظرت رو برگردوند.  Khansariha (18)

زندگی آزاد هزار ماشالله به تو.  studsmatta

افرا نقاط ضربه پذیر خودت رو شناسایی کردی و این خیلی خوبه. مثل همین در بسته. آمپر 20 روزه ات مبارک.  Khansariha (70)
برای رسیدن به ایستگاه بعدی که 30 روزه هست چه برنامه ای داری؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 مهر 5، 19:14)افرا نوشته است:
(1399 مهر 5، 18:08)آرمین نوشته است: سلام بچه ها

خب حستون اشتباه میکنه چون هممون دیدیم Gigglesmile

که این طور.
حس ها همیشه به آدم راست نمیگن.  Hanghead 

به حس دیگه داره بهم میگه از هفته های بعد دیگه گردهمایی نیام. چون خودتون به خوبی از پسش برمیاید. این حس رو چی کار کنم؟  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان