عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

رهگذر جان ممنون از تصاویر زیبات.  Khansariha (18)

ما باید از این فرصتی که خدا بهمون داده استفاده کنیم و نه فقط گناه خ.ا که از هر گناه دیگه ای توبه کنیم.  53258zu2qvp1d9v

گناهان آدم رو اسیر خودشون میکنن. گاهی بعضی گناه ها ظاهرشون شیرینه. آدم رو گول میزنن. آدم وقتی ترک شون میکنه میفهمه که چقدر برداشتش اشتباه بوده. تازه میفهمه که چقدر سبک شد. راحت شد. به آرامش رسید. تازه نفس میکشی.

خدا به همه مون کمک کنه که از گناهان دور باشیم و اگر هم خدای نکرده مرتکب شدیم در سریع ترین زمان توبه کتیم. توبه واقعی. با تصمیم راسخ و عدم برگشت به اون. با جبران آنچه که از دست رفته.  Hanghead
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 مهر 5، 19:14)آرمین نوشته است: رضا دی چه ماجرای بامزه ای داشتی. مرسی که برامون تعریف کردی.   4chsmu1
اوضاع پاکی هم ظاهرا خیلی خوبه. چی کار کردی این قدر باصلابت و باقدرت شدی؟  Khansariha (18)

هومان جان انشالله این هفته سبز خواهی بود.
موانع پیش روت رو چی می بینی؟  Khansariha (18)

علی123 عزیز سایت های مستهجن جزء موارد مسابقه هست و بله قرمز محسوب میشه.
نظرت چیه دفعه بعدی که خواستی این جور سایت ها بری قبلش یه سر به کانون بزنی؟ شاید نظرت رو برگردوند.  Khansariha (18)

زندگی آزاد هزار ماشالله به تو.  studsmatta

افرا نقاط ضربه پذیر خودت رو شناسایی کردی و این خیلی خوبه. مثل همین در بسته. آمپر 20 روزه ات مبارک.  Khansariha (70)
برای رسیدن به ایستگاه بعدی که 30 روزه هست چه برنامه ای داری؟

فعلا که سروتونینم چند روزه اومده بالا افسردگیم کم شده و هرچی دم دستم میادو میخورم! دارم تپل میشم!  Gigglesmile نمیدونم بقیه هم این حالات رو دارن یا نه ولی همینطوری پیش برم درودیوار خونه رو هم میخورم Khansariha (13)
(1399 مهر 5، 21:37)افرا نوشته است: فعلا که سروتونینم چند روزه اومده بالا افسردگیم کم شده و هرچی دم دستم میادو میخورم! دارم تپل میشم!  Gigglesmile نمیدونم بقیه هم این حالات رو دارن یا نه ولی همینطوری پیش برم درودیوار خونه رو هم میخورم Khansariha (13)

نوش جونت باشه افرا جان.
آدم روحیه‌اش که خوب بشه اشتهاش هم زیاد میشه و تغذیه‌اش هم خوب میشه.  Smiley-face-biggrin

الان چند کیلویی؟ چقدر اضافه وزن داری؟  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام دوستان خوبم  [تصویر:  53.gif] 
یه برادری دارم یه مشکلاتی سر راهش هست برای ازدواجش. دعا کنید هرچی خیره براش پیش بیاد. این بن بستی که توش گیر افتاده ازش در بیاد. همه چی به خیر و خوشی و آرامش قلبی  سپری بشه .\
این نکته ای بود ک دوست داشتم با شما در میون بزارم.
مهران
گروه سرو
21فروردین 170 روز خوب
خدارو شکر
باشد که با اراده فولادی برای همیشه پاک بمانیم 
دعامان کنید
یاعلی
[تصویر:  qol.jpg]
(1399 مهر 5، 22:32)آرمین نوشته است: نوش جونت باشه افرا جان.
آدم روحیه‌اش که خوب بشه اشتهاش هم زیاد میشه و تغذیه‌اش هم خوب میشه.  Smiley-face-biggrin

الان چند کیلویی؟ چقدر اضافه وزن داری؟  4chsmu1

Gigglesmile  اصلا تپل نیستم کاملا متناسبم الان ولی توی 20 روز 1 کیلو تپل شدم! با همین وضع پیش برم بعد از یک سال گردالو میشم! Khansariha (13) 

راستی اون کاره رو شروع کردم ولی روز اول بیشتر از 5 ساعت طاقت نیاوردم! گفتم تنبل شدم Gigglesmile

. . . . . . . 

افرا/16 شهریور/ 21 روز

چه خوابایی میبینم تازگی! 4chsmu1 خواب دیدم دوباره برگشتم دانشگاه وسط کلاس استاد داشت درس میداد منو یه خانومه هم 

اونجا نشسته بودیم دست همو گرفته بودیم لاو میترکوندیم! Shy  Khansariha (13)  اصلا دانشگاه جای درس خوندن نیست که.درس رو همه جا میشه خوند

باید بری اونجا لاو بترکونی! 4chsmu1 (اینو میگم ولی در عمل تا چند ترم اسمشونم نمیدونم Khansariha (13) )
زندگی آزاد / 14 تیر 99 / 85 روز خوب
خدایا شکرت
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
سلام

مهران جان به امید خدا که همه موانع رفع میشه و خبر ازدواج داداش عزیزت رو بهمون میدی. من دعا کردم بچه ها هم حتما دعا میکنن.
170 روز خوبت مبارک.  49-2

افرا جان یک کیلو در 20 روز به نظرم زیاده.  4chsmu1 من از سال پیش که افزایش وزن رو در دستور کار قرار دادم ماهی هشتصد گرم اضافه میشدم. 
ولی خب در کل به نظرم پاکی ارزش اضافه وزن رو داره. اگه گردالو شدی هم لاغر میکنی  Smiley-face-biggrin  یا با کمی ورزش جبران میکنی. الان اولویت پاکی هست. 

زندگی آزاد جان 85 روز خوبت مبارک.  Confetti
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

[تصویر:  bujp_1363.png]
به‌نام خدا

*لیست به‌روز شده در 1399/7/6*

[تصویر:  Sham.gif] [تصویر:  Sham.gif] [تصویر:  Sham.gif]

abtin ا/ ؟ ؟ 92 / 2424 روز خوب ................................................... در حال جهاد

یوسف / 31 خرداد 98 / 412 روز خوب ........................................... در حال جهاد

مرد مجاهد /  25 تیر 99 / 67 روز خوب .......................................... در حال جهاد       

[تصویر:  bbz8_1362.png]

جناب خان / 17 اسفند 97 / 564 روز خوب ............. در انتظار ستاره بیستم و دوم  

Mr Degaresh ا/ 27 شهریور 99 / 4 روز خوب .................. در انتظار ستاره نوزدهم 

Deril ا/ 30 شهریور 99 / 4 روز خوب .......................... در انتظار ستاره شانزدهم

پشتکار / 25 شهریور 99 / 3 روز خوب ......................... در انتظار ستاره سیزدهم

آقای اراده / 30 مرداد 99 / 19 روز خوب ........................ در انتظار ستاره یازدهم

sadaf1 ا/ 21 فروردین 99 / 170 روز خوب ...................... در انتظار ستاره هشتم

فرید / 16 خرداد 99 / 109 روز خوب ............................... در انتظار ستاره ششم            

،رهگذر، / 6 اردیبهشت 99 / 154 روز خوب .......................... در انتظار ستاره پنجم  

هومان / 3 مهر 99 / 2 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره سوم

زندگی آزاد/ 14 تیر 99 / 85 روز خوب ................................. در انتظار ستاره دوم

همساده / 21 مرداد 99 / 2 روز خوب ................................. در انتظار ستاره دوم

شازده کوچولو / 18 مرداد 99 / 14 روز خوب ....................... در انتظار ستاره اول

فرهنگ / 12 تیر 99 / 22 روز خوب .................................... در انتظار 30 روز خوب

reza.d ا/ 14 شهریور 99/ 22 روز خوب ............................ در انتظار 30 روز خوب

افرا / 16 شهریور 99 / 21 روز خوب ...................... در انتظار 30 روز خوب  Khansariha (46)  

RezaRahjoo ا/ 16 مرداد 99 / 2 روز خوب ........................ در انتظار 30 روز خوب

Alireza98 ا/ 2 مهر 99 / 1 روز خوب ............................... در انتظار 30 روز خوب

عاشق زندگی/ 20 شهریور 99 / 4 روز خوب .................... در انتظار 20 روز خوب

حبیب / 24 مرداد 99 / آغاز روزهای خوب ......................... در انتظار 20 روز خوب

ali123 ا/ 28 شهریور 99/ 8 روز خوب ................................. در انتظار 10 روز خوب

mohsen.s ا/ ؟؟؟؟ / 5 روز خوب ....................................... در انتظار 10 روز خوب

Imajur ا/ 26 شهریور 99/ آغاز روزهای خوب ..................... در انتظار 10 روز خوب

[تصویر:  bujp_1363.png]
 سپاس شده توسط
سلام دوستان خواستم استاد خودمو به شما هم معرفی کنم تا از صحبت هاش استفاده کنید به نظر من در زمینه خودسازی و خداشناسی استاد تمام هستند
استاد محمد شجاعی
اینستاگرام : @ostad.shojae1
تلگرام : @ostad_shojae

اگر خواستید فایل های کاملشو تهیه کنید به آیدی @montazerstore_ir پیام بدید
 سپاس شده توسط
رهگذر جان
ممنون از تصویر زیبات.

هم شکر زبانی داریم و هم شکر عملی.

من در زبان می‌تونم بگم خدایا شکرت بابت لپ‌تاپی که دارم
و در عمل هم وقتی با لپ‌تاپم کارهای خوب کنم و درست ازش استفاده کنم دارم شکر عملی به جای میارم.

و اصل هم بر شکر عملی هست.
شکر زبانی مقدمه‌اش هست.

وقتی ما می‌خوایم شکر چیزی رو به جای بیاریم، ناچار میشیم که به اون چیز خوب فکر کنیم.
و وقتی خوب فکر می‌کنیم، قدرش رو بیشتر می‌دونیم.
و وقتی قدر چیزی رو بیشتر بدونیم، بهتر ازش استفاده می‌کنیم.
و وقتی از چیزی بهتر استفاده کنیم، از نعمت بیشتری بهره‌مند میشیم.  53258zu2qvp1d9v

در نهایت می‌رسه به اینجا که شکر نعمت، نعمتت افزون کند.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 مهر 5، 18:08)آرمین نوشته است: سلام بچه ها

می بینم که گردهمایی رو برگزار کردید. چه باشکوه هم برگزار کردید. 
یه حسی بهم میگه هیچ کدوم تون پستی که من نوشتم گردهمایی نیستم رو ندیدید.  4chsmu1 

همساده
علی رضا
حامدحامد
رهگذر
افرا
ممنونم ازتون که بودید. 
یکی یه اعتبار مثبت هم بهتون دادم. چون شما کسانی هستید که پرچم گروه رو بالا نگه میدارید.  6
نه برعکس بعضی ها که اصلا تحویل نمیگیرن.  Swear1 اشاره به شخص خاصی نمیکنم. علی123 و رضا دی هم منظورم نیست.  4chsmu1 

این گردهمایی فرصت خوبیه که کنار هم باشیم و با حضورمون انرژی مثبت به هم بدیم. امیدوارم هفته های بعد سایر دوستان هم شرکت کنن.  Khansariha (18)

این هفته جای علیرضا98 هم خالی بود. چون همیشه بود.  53258zu2qvp1d9v
من فدات داداش آرمین، نفرما، کوچیک شمام

شما ما رو تحویل نمیگیریا 4chsmu1
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 5، 19:14)آرمین نوشته است: رضا دی چه ماجرای بامزه ای داشتی. مرسی که برامون تعریف کردی.   4chsmu1
اوضاع پاکی هم ظاهرا خیلی خوبه. چی کار کردی این قدر باصلابت و باقدرت شدی؟  Khansariha (18)

هومان جان انشالله این هفته سبز خواهی بود.
موانع پیش روت رو چی می بینی؟  Khansariha (18)

علی123 عزیز سایت های مستهجن جزء موارد مسابقه هست و بله قرمز محسوب میشه.
نظرت چیه دفعه بعدی که خواستی این جور سایت ها بری قبلش یه سر به کانون بزنی؟ شاید نظرت رو برگردوند.  Khansariha (18)

زندگی آزاد هزار ماشالله به تو.  studsmatta

افرا نقاط ضربه پذیر خودت رو شناسایی کردی و این خیلی خوبه. مثل همین در بسته. آمپر 20 روزه ات مبارک.  Khansariha (70)
برای رسیدن به ایستگاه بعدی که 30 روزه هست چه برنامه ای داری؟

به روی چشم
 سپاس شده توسط
متاسفانه توی دهمین روز پاکی خراب کردم...
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 5، 19:17)آرمین نوشته است: که این طور.
حس ها همیشه به آدم راست نمیگن.  Hanghead 

به حس دیگه داره بهم میگه از هفته های بعد دیگه گردهمایی نیام. چون خودتون به خوبی از پسش برمیاید. این حس رو چی کار کنم؟  4chsmu1

نهههههههه Gigglesmile  

راستش من زیاد از اخرین گردهمایی خوشم نیومد .راستشو بگم دیگه شاید باعث پیشرفت شد! 4chsmu1 

طبق یه الگوی خاصی حرکت کردیم و حرفایی که همه جا هست رو زدیم و تایید کردیم و تموم شد Shy  (انتقاد زیادی شد! Gigglesmile )

خیلی خوبه از اندیشه های نو هم استفاده کنیم.

من حس میکنم بعضیا دوس دارن بر اساس "ترس از خدا" و "ترس از مرگ" انرژی و انگیزه ی خودشون رو زیاد کنن. به نظر من ممکنه این مورد 

در کوتاه مدت کارساز باشه ولی در برابر انرژی مثبت و یا عشق به خدا هیچی نیست.

فرض کنیم ما یه استاد بخشنده ایی داریم که قراره یه امتحانی برگزار کنه! (ز و ذ رو من همیشه اشتباه مینویسم!) ما تمرکز میکنیم رو تلاشمون

و بهترین کارمون رو ارائه میدیم!

و میدونیم اگه نمره ی قابل قبول نگرفتیم اون استاد کمکمون میکنه!

در چنین شرایطی چرا باید نگران عواقب تلاش کم گذشتمون باشیم؟!!! اینقدر موضوع سادست که فهمش سخت میشه! Gigglesmile  چرا باید وقت بزاریم

در مورد عواقب اشتباهمون صحبت کنیم؟ اشتباه اشتباهه دیگه باید روی اصلاح تمرکز کرد نه اینکه با ترس از جهنم دنبال انرژی باشیم برای نماز!

مورد بعدی هم اینکه رهگذر جان خیلی خیلی زیاد از احادیث استفاده میکنن که متاسفانه اعتبار زیادی بهشون نیست. این احادیث برای شیعه و اهل

سنت بعضی وقتا کاملا در تضاد هستن و چیزایی که در تضادن نمیتونن همزمان جفتشون درست باشن! 

وقتی خوده قران به این زیبایی مسائل رو خیلی ساده گفته چرا ازش استفاده نکنیم؟

اینا واقعا برام سواله ها نه اینکه بخوام بگم دوستانم اشتباه میکنن 302

. . . . . . . . . . . . .

افرا /16 شهریور/ 22 روز

گاهی نا امیدی.

گاهی خسته ایی.

گاهی کل دنیارو میخوای داشته باشی!

یه دنیا حسادت دارم نسبت به همه!  نسبت به اونی که جسم و روحش پاکه و اینو راحت تو وجود بعضیا میبینم.

با یه نگاه.

اون لحظه احساس حقارت میکنم!

این اعتیاد هر لحظه مثل یه لکه ی سیاه بزرگ توی وجودم عذابم میده. 

دلم میخواد کلا خودمو عوض کنم و یکی دیگه باشم! 

یعنی افرایی دیگه نباشه و یکی دیگه باشه!

دنیایی از خواسته هام جلو چشمام قدم میزنن و راهی جز تلاش بی وقفه براشون نیست! تنبل خان!

(1399 مهر 7، 0:12)ali123 نوشته است: متاسفانه توی دهمین روز پاکی خراب کردم...

داداش بازم تلاش بیشتر از گذشته. بالاخره این داستان هم تموم میشه.

ظاهرا کار برات با افزایش تعداد روزا سخت تر شد اره؟
 سپاس شده توسط
سلام دوستان روزتون بخیر و خوشی
زندگی آزاد / 14 تیر 99 / 86 روز خوب
خدایا شکرت
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان