امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

نقل قول: حالا که ترک کردی، به مصرف دوباره هم فکر می کنی؟ گفت: لحظه ای نیست که بهش فکر نکنم

مو به تنم سیخ شد!‌ یه وقتایی ما بعد چند وفت که پاک میشم یه صداهایی تو گوشمون میگه که حالا که پاک شدی دیگه بهش فکر نمی کنی

الانم مو به تن من سیخ شد! Shy 

یک احساس حقارت عجیبی جلوی ادمای پاک بهم دست میده که نمیتونم توضیحش بدم.

حالا که میبینم من کلا این مدلیم کلا ناامید میشم.

احساس میکنم به خاطر اینکه زمانی اعتیاد داشتم هیچوقت به پاکیه ادمای دیگه نمیشم!

من همیشه لکه دار میمونم!

مثل کسی که سیگاری بوده 10 سال پیش! ولی هنوزم تو کارنامش نوشته شده 10 سال پیش سیگاری بوده!

خیلی سخته تحملش.

اصلا میخوام یکی دیگه باشم!

نقل قول: بچه ها حقیقتش یه موضوعی امروز و دیشب بحث شد خیلی ذهنمو درگیر خودش کرده : یکی از جوونای شهرمون با یک خانم مطلقه ای که بچه هم داشتم ازدواج کرده. اون خانم سنش خیلی از پسره بیشتره و یخورده هم قضاوت های ناجوری نسبت بهش دارن و میگن مثلن قبلا ازواج موقت داشته و از این چیزا. این پسره هم خیلی خوش بر و رو هست  و از قضا وضع مالی پدرش هم خوبه.

من که دیگه با توجه به اتفاقاتی که برام افتاده نمیتونم به حرف بقیه در این زمینه توجه کنم! بقیه هرچی میخوان بگن! مهم نیست!

شاید بقیه یه درصد اون احساسی که اون پسر داره رو ندارن.

اگه هم خدایی نکرده زمین بخوره شانسشو امتحان کرده و تلاششو کرده. بهتر از کسیه که میترسه و بر اساس حرف دیگران زندگی میکنه. 302

نقل قول: خیلی بده یک لحظه تصور کن اون لحظه که داری نسبت به اون شخص چنین فکرایی می کنی فکرت رو بفهمه؛ خیلی بده؛ خیلی قضاوت می کنم تازگیا روی زندگی زناشویی زن و شوهرا که از خدا میخوام این نواقصو ازم بگیره.

وای شوک دوم Khansariha (13) 

اقا من دیگه فکر ناجور نمیکنم! Shy خیلی کم میکردم . فکرای من همش عشقیه! Shy Gigglesmile  طرف اگه بفهمه خودش میاد میگه خب چرا نمیای 

خواستگاریم ؟ خلی؟! Khansariha (13)

. . . . . . . . . .

نقل قول: زندگی آزاد / 14 تیر 99 / 88 روز خوب

ما انسان ها ذاتا به همه کارا عادت میکنیم یکی نماز شده براش عادت و از سر عادت همش دُلا راست میشه و از مفهوم نماز هیچی حالیش نیست یکی به سلامتی یکی به سیگار عادت میکنه یکی هم به زنده بودن اصولا مغذ انسان تمایل داره فکر نکنه و فقط از روی عادت کار کنه که انرژی کمتری صرف کنه ولی بعضی وقت ها خدا این ذنجیره عادات رو میشکنه و به انسان میگه یکم تفکر کن و به خودت بیا مثلا انسان مریض میشه یا در معرض حجوم دشمن قرار میگیره و عادت امنیتش از بین میره ولی ما انسان ها تفکر که نمی کنیم هیچ همش یا دعا میکنیم خدایا این بلا رو از بین ببر یا اعوذ بالله کفر خدا رو میگیم.
سراسر زندگی انسان نشانه هایی از خداوند هست و برای تفکر کردن و امیر المومنین میفرماید بالاتربن عبادت ها تفکر کردن است بیایید کمی با عبادتی به نام تفکر آشتی کنیم

بسیار زیبا. این مطلب شبیه صحبتای دکتر احمدیان هست که ایشون در کتاب کوچولوشون خیلی کامل توضیح دادن .کتاب رو برای بقیه دوستان معرفی کنم :

مغز شما دشمن شماست! از دکتر علیرضا احمدیان

در تکمیل فرمایش شما میخواستم بگم که خوبه که بعضی وقتا خودمون اینکارو کنیم و طبق عادت پیش نریم.

اینکار در درمان بیماری های وسواس خیلی کاربرد داره که من بهش میگم خلاف جهت اب شنا کردن! یه روز در میون کاری رو بکنیم که ازش میترسیم یا به روش جدیدی روزمون

رو بگذرونیم تا ذهن قدرت انعطاف و تغییر و پیشرفتش بیشتر و بیشتر بشه. 302

. . . . . . .

افرا/ 16 شهریور/ 24 روزگی!

صبح افتضاح بودم. باز احساس حقارت. همش مقایسه !

-همه رفتن دنبال زندگیشون فقط تو موندی! 
-بدبخت!
-این همه امکانات داری  و هیچکاری نمیکنی!
-استعدادت هم حرف نداره ولی 1 درصدشو استفاده نمیکنی!
-خاک تو سرت!
-اخه تو چرا اینقد ترسویی؟!

قشنگ با اینا بمبارون شدم!
 سپاس شده توسط
به نام خدا 
............. 
اعلام وضعیت 
اراده / ۳۰ مرداد / ۴۰ روز خوب  303
.............
خدا رو شکر که این روزها این قدر گرفتار موضوعات مختلف هستم که وقت برای گناه اضافه نیاوردم اما این موضوع دلیل نمیشه که بی برنامه باشم. شیطان دقیقا وقتی میاد سراغ آدم که فکر میکنی دیگه پادشاه شدی و توی دنیا بهترینی ... وقتی که مرز غرور جابجا میشه...وقتی عدد پاکی درشت و درشت تر میشه ... 
خدایا در دنیا فقط خودتو داریم...
خودت هوای همه رو داشته باش ...
.
خدایا خودت پر کننده جای خالی های ذهنمون باش 
خدایا خودت راهبر و هدایت گر باش 
خدایا خودت نجات بخش و بخشنده باش 

...............
[تصویر:  bujp_1363.png]
به‌نام خدا

*لیست به‌روز شده در 1399/7/9*

[تصویر:  Sham.gif] [تصویر:  Sham.gif] [تصویر:  Sham.gif]

abtin ا/ ؟ ؟ 92 / 2424 روز خوب ................................................... در حال جهاد

یوسف / 31 خرداد 98 / 412 روز خوب ........................................... در حال جهاد

مرد مجاهد /  25 تیر 99 / 67 روز خوب .......................................... در حال جهاد       

[تصویر:  bbz8_1362.png]

جناب خان / 17 اسفند 97 / 564 روز خوب ............. در انتظار ستاره بیستم و دوم  

Mr Degaresh ا/ 27 شهریور 99 / 4 روز خوب .................. در انتظار ستاره نوزدهم 

Deril ا/ 30 شهریور 99 / 4 روز خوب .......................... در انتظار ستاره شانزدهم

پشتکار / 25 شهریور 99 / 3 روز خوب ......................... در انتظار ستاره سیزدهم

آقای اراده / 30 مرداد 99 / 40 روز خوب ............. در انتظار ستاره دوازدهم  Khansariha (46)

sadaf1 ا/ 21 فروردین 99 / 170 روز خوب ...................... در انتظار ستاره هشتم

فرید / 16 خرداد 99 / 114 روز خوب ............................... در انتظار ستاره ششم            

،رهگذر، / 6 اردیبهشت 99 / 154 روز خوب .......................... در انتظار ستاره پنجم  

هومان / 3 مهر 99 / 2 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره سوم

زندگی آزاد/ 14 تیر 99 / 88 روز خوب ................................. در انتظار ستاره دوم

همساده / 21 مرداد 99 / 2 روز خوب ................................. در انتظار ستاره دوم

شازده کوچولو / 18 مرداد 99 / 14 روز خوب ....................... در انتظار ستاره اول

reza.d ا/ 14 شهریور 99/ 25 روز خوب ............................ در انتظار 30 روز خوب

افرا / 16 شهریور 99 / 24 روز خوب .................................. در انتظار 30 روز خوب

فرهنگ / 12 تیر 99 / 22 روز خوب .................................... در انتظار 30 روز خوب   

RezaRahjoo ا/ 16 مرداد 99 / 2 روز خوب ........................ در انتظار 30 روز خوب

Alireza98 ا/ ؟؟؟؟/ ؟؟؟؟ روز خوب .................................. در انتظار 30 روز خوب

عاشق زندگی/ 20 شهریور 99 / 4 روز خوب .................... در انتظار 20 روز خوب

حبیب / 24 مرداد 99 / آغاز روزهای خوب ......................... در انتظار 20 روز خوب

mohsen.s ا/ ؟؟؟؟ / 5 روز خوب ....................................... در انتظار 10 روز خوب

ali123 ا/ 28 شهریور 99/ آغاز روزهای خوب ................... در انتظار 10 روز خوب

Imajur ا/ 26 شهریور 99/ آغاز روزهای خوب ................... در انتظار 10 روز خوب

[تصویر:  bujp_1363.png]
سلام

فرید/16 خرداد/116 روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
سلام
به همگی
باز نا امید شدم و شکستم Hanghead

Mr Degaresh ا/ 9 مهر  99 /1 روز خوب

فقط برای امروز
خدایا ازت آرامش میخوام، منیت، شهوت، مقایسه، جاه طلبی ازم دور کن
کمکم کن فقط خودمو با حودم مقایسه کنم
این بزرگترین آفت و نقطه ضعف زندگی منه
خدایا برای 24 ساعت منو پاک نگه دار ، از افکار منفی، شهوت، اخلاق ناجو
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 9، 22:23)Mr Degaresh نوشته است: سلام
به همگی

فقط برای امروز
داداش غصه خوردن که فایده ای نداره
چرا ناامیدی؟ ما نباید هیچوقت ناامید بشیم این حس موقتیه ما امید داریم که میتونیم با دست به دست دادن هم موفق بشیم، پاکی رو تجربه کنیم و به بقیه کمک کنیم که پاک بمونن
بجای غصه خوردن و ناراحتی دقیق بنویس چرا لغزش کردی؟
هممون خوب میدونیم لغزش یه دفه اتفاق نمیوفته کم کم از یه چیزی شروع میشه
عواملشو دربیار یه چیزایی زنجیر وار اتفاق افتادن حتما
فقط برای امروز از خدا میخوایم که ما رو پاک نگه داره
افرا/16 شهریور/25 روز

دوستان امروز و دیروز خیلی دارم اذیت میشم.

اوضاع خطرناکه ضعیف تر هم شده ارادم چون با گذشت زمان انگار چراغ اراده کم نور میشه.

از طرفی هم تنهایی کاری میکنه که به درودیوار هم بگی دوستت دارم!  4chsmu1  این حس عشق که نمیدونه کجا تخلیه بشه خیلی 

وقتا با حس شهوت اشتباه گرفته میشه!

علت اینکه خ ا بعضی وقتا هیچگونه لذتی نداره (طبیعیش اینه که داشته باشه) هم یکیش همینه!

اینکه نیاز نداریم و انجامش میدیم!
زندگی آزاد / 14 تیر 99 / 89 روز خوب

خدایا یک لحظه نظرت رو از من برنگردون من خیلی ضعیف هستم تو قادر متعالی راهی رو که به من نشون دادی همیشه برام روشن نگهدار آخه من آدم مگه چقدر قدرت دارم همه قدرتم از تو هست خدایا دوستت دارم
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
(1399 مهر 9، 16:20)آقای اراده نوشته است: به نام خدا 
............. 
اعلام وضعیت 
اراده / ۳۰ مرداد / ۴۰ روز خوب  303
.............
خدا رو شکر که این روزها این قدر گرفتار موضوعات مختلف هستم که وقت برای گناه اضافه نیاوردم اما این موضوع دلیل نمیشه که بی برنامه باشم. شیطان دقیقا وقتی میاد سراغ آدم که فکر میکنی دیگه پادشاه شدی و توی دنیا بهترینی ... وقتی که مرز غرور جابجا میشه...وقتی عدد پاکی درشت و درشت تر میشه ... 
خدایا در دنیا فقط خودتو داریم...
خودت هوای همه رو داشته باش ...
.
خدایا خودت پر کننده جای خالی های ذهنمون باش 
خدایا خودت راهبر و هدایت گر باش 
خدایا خودت نجات بخش و بخشنده باش 

...............

سلام آقا
دیر میای ولی شیر میای
دمت گرم که با چله پاکی روانمون رو شاد کردی و انرژی بخشیدی واقعا معرکه ای تو داداش 49-2
شیطون غلط میکنه سمت شما بیاد  Confetti

عالیه که حواست هست  49-2
(1399 مهر 9، 18:58)فرید نوشته است: سلام

فرید/16 خرداد/116 روز
سلام فرید جان 
میگن نزدیکای چهار ماهگی که آدم میشه خوشتیپ تر میشه Khansariha (56) راسته؟ 128fs318181
ستونی هستی برای سرو ای ول برادر Khansariha (96)
(1399 مهر 9، 22:23)Mr Degaresh نوشته است: سلام
به همگی

فقط برای امروز
سلام داداش خیلی متاسف شدم از لغزشت.
ولی اینکه فوری اومدی اعلام کردی تو گروه یعنی اینکه ناامید نیستی و فوری آماده شدی برای یه تلاش دیگه Confetti
مطمئنم که موفق میشی بالاخره پاکی بالا و با کیفیتی جمع کنی Smiley-face-thumb

(1399 مهر 10، 8:29)افرا نوشته است: افرا/16 شهریور/25 روز

دوستان امروز و دیروز خیلی دارم اذیت میشم.

اوضاع خطرناکه ضعیف تر هم شده ارادم چون با گذشت زمان انگار چراغ اراده کم نور میشه.

از طرفی هم تنهایی کاری میکنه که به درودیوار هم بگی دوستت دارم!  4chsmu1  این حس عشق که نمیدونه کجا تخلیه بشه خیلی 

وقتا با حس شهوت اشتباه گرفته میشه!

علت اینکه خ ا بعضی وقتا هیچگونه لذتی نداره (طبیعیش اینه که داشته باشه) هم یکیش همینه!

اینکه نیاز نداریم و انجامش میدیم!
سلام افرا رفیق شفیق خودم Khansariha (48)
داداش این حملات مقطعی هستن...موفق بشی میرن پی کارشون تا مدتی
عجالتا بسیار مراقب چشمت باش تحت هیچ شرایطی نذار کنترلش از دستت خارج بشه Khansariha (46)
حس تنهایی و غم از محرکهای اصلی خودارضایی  هستش...یعنی جنبه جسمی نیست خوب به نظرم بیا به من بگو دوستم داری 4fvfcja بعد منم بهت میگم منم دوستت دارم 4fvfcja والا واقعی هم هستم در و دیوار نیستم. Khansariha (57)
(1399 مهر 10، 8:54)زندگی آزاد نوشته است: زندگی آزاد / 14 تیر 99 / 89 روز خوب

خدایا یک لحظه نظرت رو از من برنگردون من خیلی ضعیف هستم تو قادر متعالی راهی رو که به من نشون دادی همیشه برام روشن نگهدار آخه من آدم مگه چقدر قدرت دارم همه قدرتم از تو هست خدایا دوستت دارم
سلام عزیز 
امروز واسه اولین بار امضات رو دیدم چه قشنگه با موبایل امضاها نمیاد
سه ماهه شدی ها حواست هست؟ Greenstars 
واقعا درود بر شرفت
ایشالا که همینجوری که خدا کمکت کرده بازم کمکت کنه داداش  25
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام به سروی‌های عزیز.  Khansariha (96)
حال‌تون خوبه؟ دماغ‌ها چاقه؟  Khansariha (89)

همساده که میاد خیال من راحت میشه. چون با بودنش این جا عطر پاکی می‌پیچه. خداقوت برادر.  Khansariha (18)
همساده جان خودت در چه حالی؟ خودت با خودت آشتی هستی؟ هوای بچه‌های اینجا رو داری، هوای خودت رو هم داری؟  53258zu2qvp1d9v

زندگی آزاد ۳ ماه پیروزی و جهاد با نفست مبارک.  49-2  تغییر سبک زندگی رو آغاز کردی؟ قدم‌های اولیه‌اش رو برداشتی؟ برامون تعریف کن. دوست داریم بشنویم.  Khansariha (18)

افرا این اذیت شدن‌ها می‌چسبه. چون پشتش شیرینی پاکی هست.  128fs318181 خدا رو شکر که این قدر بااراده پای قول و قرارت موندی.
الان وقتش که یک بار دیگه اهداف و انگیزه‌های پاکیت رو مرور کنی. امروز در حد ۱۰ دقیقه برای خودت وقت بذار. ببین با دنبال کردن پاکی دنبال چی هستی. حتما هم جایی بنویس‌شون. بعد هم یه خلاصه‌اش رو برامون تو این تاپیک بنویس.  Khansariha (18)

رهگذر ممنون از تصاویر حکمت‌آمیزت. انشالله حال جسم و دلت خوب باشه و رو‌به‌راه باشی.  Khansariha (18)

مستردگرش هر چی فکر ناامیدی هست از جانب شیطانه. مید این ابلیس. 
شکی نیست که شرایط سختی داری و این افکار هم در این شرایط هجوم میارن. اما نباید از پا در بیای. 
سعی کن با آدم‌های امیدوار همنشین باشی. آیه‌های امیدبخش قرآنی بخونی. فیلم‌های امیدبخش ببینی. کتاب‌های امیدبخش بخونی. ورزش کنی. تفریح کنی. به صورت مستمر این‌ها رو در برنامه داشته باشی.
خدا بزرگه برادر جان.  Khansariha (18)

حامدحامد خداقوت به تو دلاور سروی. مرسی از لیست‌های قشنگت. مرسی که هستی.  Khansariha (18)

آقای اراده خدا رو شکر که هواست به خودت هست. انشالله کار و بار خوب پیش بره. 40 روز پاکیت حسابی به ما چسبید. 49-2

علیرضای مدل ۹۸ ماشالله به تو. هم درس می‌خونی هم پاکی جمع می‌کنی. چون زندگیت رو دوست داری.  Khansariha (69)

فرید منم موافقم با همساده که خوش تیپ شدی.  4chsmu1 از حال و هوات برامون تعریف کن ببینیم چطوری.  Khansariha (18)

عرض ارادت به مرد مجاهدمون که رویت شد در بخش سپاس‌ها. پست‌‌هاش نیست اما سپاس‌هاش هم به آدم دلگرمی میده. خوب باشه انشالله.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: زندگی آزاد ۳ ماه پیروزی و جهاد با نفست مبارک.  [تصویر:  49-2.gif]  تغییر سبک زندگی رو آغاز کردی؟ قدم‌های اولیه‌اش رو برداشتی؟ برامون تعریف کن. دوست داریم بشنویم.  [تصویر:  5.gif]
سلام آرمین جان خیلی ممنون
برنامه ای که ترتیب داده بودم خیلی سنگین بود نتونستم اجرا کنم یه برنامه جدید نوشتم که بتونم کم کم به برنامه اصلی نزدیک بشم.
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 8، 1:17)ali123 نوشته است: راستش هم با افزایش تعداد روزا طبیعتا کار سخت تر میشه، هم واقعا هرچند روز یه بار رفتن سراغ سایتای مستهجن و بعدم خ.ا کردن برام شدیدا تبدیل به یه عادت و یه اعتیاد شده، واقعا نمیدونم چکار کنم این مسئله رو.

(1399 مهر 8، 22:06)ali123 نوشته است: چه کنم که وقت ندارم افراجان...
واقعا حال نمیده، حالم به هم میخوره از هر چی سایت پورنه، قبلا شاید لذتی میبردم ازش، ولی الان فقط برام تبدیل به یه عادت شده.
اگر این لعنتی رو بتونم ترک کنم، صد در صد از شر خودارضایی هم راحت میشم

علی جان
چند بار خودت از واژه‌ی «عادت» استفاده کردی و می‌دونی که مراجعه به این سایت‌های مستهجن یک عادته و نه یک نیاز. 
این عادت رو هم مثل همه عادت‌های دیگه میشه ترک کرد.  Khansariha (69)

۱-
قبل از هر چیز برای خودت تایم بذار و مضرات و آسیب‌های این عادت رو مرور کن و جایی بنویس.
این مراجعات چه آسیب‌هایی به تو زده؟ اگه ادامه‌دار بشه و بیشتر از این درگیرت کنه چه آسیب‌هایی خواهد زد؟
بنویس‌شون. نوشتن خیلی مهمه.

۲-
باور کن که می‌تونی این عادت رو ترک کنی. داستان تقوا رو خوندی؟ من تو پست بعد هم نقل قولش می‌کنم.
تا وقتی این باور در تو نباشه و خودت رو ضعیف و ناچیز و حقیر و ناتوان بدونی هیچ اتفاق مثبتی رخ نخواهد داد.

۳-
ساعت‌هایی که این عادت در تو اوج می‌گیره رو شناسایی کن. برای اون اوقات روز برنامه‌ای تدارک ببین. 

۴-
رسیدن به این سایت‌ها و فیلم‌ها رو سخت کن. یک هفته قندشکنت رو پاک کنی و تحت هیچ شرایطی نصبش نکنی چی میشه؟ 

۵-
برای این عادت یک یا چند جایگزین پیدا کن. مثلا فیلم دوست داری؟ میگی هر وقت فکرش اومد به سرم، میرم یه قسمت از فلان فیلم رو می‌بینم. کتاب دوست داری؟ میرم فلان کتاب که عاشقشم می‌خونم. 
جایگزین من، کانونه. من به جای مراجعه به اون سایت‌ها میام اینجا پست میدم و این کار بهم انرژی میده و باعث میشه یادم بره.

۶-
خودت رو تشویق کن. به ازای هر یک روزی که سراغ اون سایت‌ها نمیری برای خودت جایزه بذار.
تو روزها و هفته‌های اولیه مغز رو باید گول زد. اون مدام فشار میاره که من فیلم بد می‌خوام. تو باید گولش بزنی و با چیز دیگه سرگرمش کنی. بهش بگی مغز عزیزم من برات یه جایزه در نظر گفتم آخر شب جایزه‌ات رو میدم. Khansariha (89) تا کم کم این موضوع از سرت بیفته. بعد بدون جایزه هم می‌تونی پیش بری.  

و
وقت نداشتن بهانه است داداش جونم. دو تا نیم ساعت در روز که دیگه وقت داری؟
اگر که پاکی برات اولویت داره، پس باید براش وقت بذاری.  Khansariha (18)
اگر که پاکی برات اولویت نداره و یه هدف دست آخر هست تو زندگیت که خیلی هم برات فرقی نداره بهش برسی یا نرسی، پس من همین جا بهت میگم که خودت رو خیلی اذیت نکنی. چون این طوری بهش نمی‌رسی.  53258zu2qvp1d9v

منتظرم از اقداماتی که قراره انجام بدی و تغییراتی که قراره به وجود بیاری برامون تعریف کنی.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 مهر 8، 22:38)تقوا نوشته است: با صلابت و قدرت که لطف خداست خدا رو شکر. راستش یاد یه داستانی افتادم:
ساربان بچه فیل رو از کوچکی با طناب می بنده به درخت. فیلی که بزرگ و تنومند و پرقدرت میشه جوری که می تونه تنه درخت رو از جا بکنه وقتی با طناب میبندنش به درخت هیچ سعی و تلاشی نمی کنه که خودشو از بند طناب و اسارت نجات بده. چرا؟
چون فیل از بچگی باور کرده که نمی تونه طناب رو پاره کنه، هر چقدر سعی کرده دیده نمیشه و به خاطر همین، الآن که این همه سال گذشته بازم فکر می کنه نمی تونه.

این داستان این پیام رو برام داره که واقعا حکایت منه دقیقا داره حال و احوال منو میگه در رابطه با خیلی از عادت های که سال های ساله دارم، یک بار، دو بار، سه بار، ده بار، بیست بار به مدت مثلا نهایت یکسال تلاش کردم که ترک کنم و نشده اما واسه همین دیگه فکر میکنم که نمی تونم. نمیشه. 
همین باور جلوی منو می گیره میشه یه ترمز واسه من. هر بار که میخوام ترک کنم، این قضاوته میاد سراغم، این باور که مثل سیمان چسبیده به مغزم میاد سراغم... میشه واقعا امکان داره؟
حقیقتش خیلیامون نیت پاکی رو داشتیم، خیلیامون مثل من تلاش کردیم که تنهایی ترک کنیم اما نشده؛ وقتی میام کانون این انگیزه این باور این امید کم کم در من بوجود میاد که خیلیا تونستن، تو هم می تونی. چرا نشه چرا نتونی؟ مطمئن باش می تونی.
لطف خداست که یک 24 ساعت دیگه هم پاک بودم؛ لطف خداست که امروز پاکم، این ثانیه پاکم
.
.
.
رضا.د / 14 شهریور / 25 روز سبز

تقوا جان
ممنون از داستان زیبایی که برامون تعریف کردی.
وقتی باور ما کشته بشه، هدف ما هم کشته میشه.   53258zu2qvp1d9v

خدا رو شکر که این تغییر بنیادین در نظام باورهات رخ داده و داره هنوز هم رخ میده.  49-2
ما هر یک روزی که پاک بمونیم، باورهامون با روز قبلی‌مون فرق داره و تقویت میشه.  2uge4p4

از صمیم دل برات آرزوی موفقیت دارم.
صحبت‌ها و درددل‌هات خیلی خوب و دوست‌داشتنیه و من ازشون لذت می‌برم.
ممنون که برامون تعریف می‌کنی.  Khansariha (18)

من هم بهت میگم مطمئن باش تو می‌تونی و موفق میشی.  Khansariha (69)

نقل قول: منم به چاقی فکر می کنم... خیلی خوبه واقعا به چند تا از هم کلاسی هامم حسودیم شده واقعا اونایی که پاکن از همه لحاظ؛ تپل مپلن اگه دقت کنین یکی دیگه از بی شمار اتفاقات مثبتی که توی بدن میوفته اینه که رنگ صورت از اون حالت زرد رنگش به روشنی و سفیدی گرایش پیدا میکنه. من همچین حسی دارم شما چطور؟
نمیخوام خیلی شاعرانه اش کنم ولی انگار یه حاله ای از نور میوفته دور صورت  [تصویر:  25.gif] خب دیگه بسه دارم خیلی خودستایی می کنم یهو دیدین گفتم بالم درمیارن  [تصویر:  khansariha%20(13).gif] 
راستی بچه ها حواستون باشه قبل از اینکه بال دربیارین چاق بشین که پرواز نکنین یه موقع سر از فضا دربیارین  [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
همه‌ی چیزهایی که گفتی درسته و من تایید می‌کنم. باتوجه به دیده‌ها و شنیده‌ها.  49-2
البته به جز بخش بال درآوردن.  4chsmu1

سالم و شاد باشی برادر جان.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: افرا این اذیت شدن‌ها می‌چسبه. چون پشتش شیرینی پاکی هست.  [تصویر:  128fs318181.gif] خدا رو شکر که این قدر بااراده پای قول و قرارت موندی.

الان وقتش که یک بار دیگه اهداف و انگیزه‌های پاکیت رو مرور کنی. امروز در حد ۱۰ دقیقه برای خودت وقت بذار. ببین با دنبال کردن پاکی دنبال چی هستی. حتما هم جایی بنویس‌شون. بعد هم یه خلاصه‌اش رو برامون تو این تاپیک بنویس.  [تصویر:  5.gif]

ارمین جان الان که دارم اینو مینویسم حالم از اورژانسی هم داغونتره!

ولی نرفتم اورژانس چون میدونم همه چی دست خودمه و بچه هارو الکی درگیر نمیکنم.

نفس عمییییق میکشم برا خودم کیف کنم.

25 روزمو دوس دارم .

البته میدونم اگه بشکنم هم بازم راه زیادی رو رفتم ولی مطمئنم پشیمون میشم و باید این راه رو دوباره از چند متر عقبتر دوباره بیام.

این دردیه که باید تحمل کرد.

حتی چند سال.
نقل قول: سلام افرا رفیق شفیق خودم [تصویر:  khansariha%20(48).gif]
داداش این حملات مقطعی هستن...موفق بشی میرن پی کارشون تا مدتی
عجالتا بسیار مراقب چشمت باش تحت هیچ شرایطی نذار کنترلش از دستت خارج بشه [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
حس تنهایی و غم از محرکهای اصلی خودارضایی  هستش...یعنی جنبه جسمی نیست خوب به نظرم بیا به من بگو دوستم داری [تصویر:  4fvfcja.gif] بعد منم بهت میگم منم دوستت دارم [تصویر:  4fvfcja.gif] والا واقعی هم هستم در و دیوار نیستم. [تصویر:  khansariha%20(57).gif]

همساده دوست دارمممممممم عشق خودمی Khansariha (18) Khansariha (13)   حیثیت نمیمونه برامون اینطوری!

میان به جرم انحرافات جنسی جمعمون میکنن! Gigglesmile
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 10، 14:31)زندگی آزاد نوشته است:
نقل قول: زندگی آزاد ۳ ماه پیروزی و جهاد با نفست مبارک.  [تصویر:  49-2.gif]  تغییر سبک زندگی رو آغاز کردی؟ قدم‌های اولیه‌اش رو برداشتی؟ برامون تعریف کن. دوست داریم بشنویم.  [تصویر:  5.gif]
سلام آرمین جان خیلی ممنون
برنامه ای که ترتیب داده بودم خیلی سنگین بود نتونستم اجرا کنم یه برنامه جدید نوشتم که بتونم کم کم به برنامه اصلی نزدیک بشم.

ما از خودمون برآورد درست نداریم و می‌خوایم ره یک ساله رو یک شبه بریم.   4chsmu1
ماشالله به تو که عزم تغییر کردی. برنامه رو تغییر میدی اما بی‌خیال برنامه نمیشی.  Khansariha (69)
موفق باشی داداش قهرمان ما.  Khansariha (46)

(1399 مهر 10، 15:15)افرا نوشته است: ارمین جان الان که دارم اینو مینویسم حالم از اورژانسی هم داغونتره!

ولی نرفتم اورژانس چون میدونم همه چی دست خودمه و بچه هارو الکی درگیر نمیکنم.

نفس عمییییق میکشم برا خودم کیف کنم.

25 روزمو دوس دارم .

البته میدونم اگه بشکنم هم بازم راه زیادی رو رفتم ولی مطمئنم پشیمون میشم و باید این راه رو دوباره از چند متر عقبتر دوباره بیام.

این دردیه که باید تحمل کرد.

حتی چند سال.

آره افرا جان راه زیادی رفتی تا همین جاش هم. یه هدیه خوب باید به خودت بدی؟ معمولا چطور از خودت تقدیر می‌کنی بابت تلاش‌هات؟  128fs318181

بعد هم به فرض زبونم لال هم لغزش کنی. آخرش چی؟ همونی که خودت گفتی. باید بازم شروع کنی. تازه از چند متر عقب‌تر. اما در نهایت بازم می‌خوای پاک بمونی دیگه؟ پس چه کاریه؟ فقط غم و غصه وجودت رو می‌گیره و حال بد برات میاره.

اگه دیدی شرایط سخته بزن بیرون. برو قدمی بزن.
یا به یکی از دوستان قدیمیت زنگ بزن.
یا پهلوانان ببین. شنیدم کارتون قشنگینه.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان