عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام آرمین جان. سلام بچه‌ها
 سپاس شده توسط
سلام به تو عزیز دل حامد جان
در چه حالی داداش؟  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
قربونت برم آرمین. خوبم عزیزم. ممنون.
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 11، 20:17)حامدحامد نوشته است: قربونت برم آرمین. خوبم عزیزم. ممنون.
خدا رو شکر که خوبی.   Khansariha (18)

دوست داری امشب در مورد چی صحبت کنیم.
هر چه می‌خواهد دل تنگت بگو.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
بچه‌ها فکر کنم خواب موندن.  22
نمی‌دونم کجان.  Hanghead
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 مهر 11، 20:18)آرمین نوشته است: بچه‌ها فکر کنم خواب موندن.  22
نمی‌دونم کجان.  Hanghead

من اتفاقی اومدم. ولی زود باید برم
دروووود دوستان 
آرمین و حامد و...
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 11، 20:22)Alireza98 نوشته است:
نمی‌دونم کجان.  Hanghead

من اتفاقی اومدم. ولی زود باید برم
دروووود دوستان 
آرمین و حامد و...

سلام علیرضا  Confetti
فقط بگو حالت خوبه یا نه. یه گزارش از خودت بده. بعد برو.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام علیرضا
 سپاس شده توسط
در مورد خ.ا از روی هوس و خ.ا از روی عادت صحبت کنیم؟
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 11، 20:00)آرمین نوشته است:
سلام

گردهمایی گروه سرو آغاز شد.
هر کس اومد اعلام حضور کنه و از حال و هواش برامون بگه.

clapping clapping clapping 

سلام ممنونم ازت آرمین جان که اینقدر آقا و با عشقی
کنار گروه و بچه ها هستی و به فکرشونی باور کن ما هم با تمام وجود ازت ممنونیم
امیدوارم ده برابر تلاش و وقتی که برای کانون و بچه ها میزاری توی زندگی خدا بهت برگردونه که بنظر من قطعا همین طوریه از هر دستی بدی از همون دست پس می گیری
آقا ما حاضری مون رو بزنیم با اجازه  303  تقوا کوچیک همه شوما 103  Khansariha (49) Khansariha (49)  البت اسم مونو عوض کردیم یه اسم چی چی بهش میگن با مسما یا مصما یا با مثما یا یه چیزی تو همین مایه ها واس خودمون گذاشتیم. قربون شما  303
باز هر جور رااحتین همون جور صدا کنین: رضا، رضا دی (که یخته زشته به قول اصفهونیا؛ اصفهونی که نداریم اینجا) ، رضا.د ، داش رضا (نگین بهتره) ،‌آقا داش رضا و که خب هر چی فکر می کنم همشون تقریبا یکی بود  Khansariha (13) Khansariha (13) آقا هر چی دوست دارین راحت ترین همونو بگین ما دیگه پیشنهاداتمون ازین بیشتر نیست هااا... ولی اگه لطف کنید تقوا بگین که در دنیا و آخرت ما رو خندوندین یعنی شاد کردین یعنی جسم و روحمونو شاد کردین یعنی.... ببخشید دیگه دارم قاطی می کنم  Hanghead
و از حال و هواش برامون بگه:

حقیقتش آرمین خان   303 ببخشید  Shy من هنوز تو فاز قبلیم
اهم .. آرمین جان حقیقتش این روزا خدا رو شکر درگیر درس و کنکور و فکر کردن به یادگیری یه سری مهارتا برای بازار کارم که یخورده تو بعضی مسائل تو دو راهی گیر افتادم
مثلا المپیاد برنامه نویسی برم مسابقه بدم و خودمو واسش حاضر کنم یا نه برم همون مهارتایی که انتخاب کردم واسه بازار کارو پی بگیرم... از این جور چیزااا
یخورده درسا داره بیشتر می شه خدا رو شکر تقریبا همه منابعمو واسه ی درس و کنکور از کتابخونه گرفتم  4chsmu1 باورم نمیشه 10 تا کتاب میدن اونم یک ماهه  317 تازه ماه بعدشم میتونی تمدید کنی  2uge4p4 ماه بعدشم برگشت و دوباره تمدید  Confetti ماه بعدم باز می تونی تمدید کنی  Khansariha (56) بازم تمدید  Khansariha (56) بازم تمدید  Khansariha (56) بازم تمدید و بازم تمدید...  Khansariha (13) که دیگه فکر کنم بالاخره اینجا ها تو مراحل آخر یعنی بازم تمدید کتابا به آخر میرسن و تموم میشن
اینکه چرا کتاب نخریدم و رفتن از کتابخونه کتابای خیلی قدیمی تر رو گرفتم بخاطر تجربه بدم تو کنکور کارشناسی بود  Swear1 راستش اون موقع به خانواده فشار آوردم که کتاب میخوام کتاب میخوام آخرشم بهمن کتابام تکمیل شد و نتونستم نتیجه خوبی بگیرم یعنی به معنای بهتر نتیجه خاصی نگرفتم  Hanghead خلاصش اینکه عمومیا رو 25٪ زدم و دیگر هیچ .  Khansariha (13) حالا هیچ هیچم که نه یه شیمی رو 13٪ زدم  49-2  Khansariha (13)
بعدشم سال بعد که رفتم همون رشته ای که بودم یعنی ریاضی و اکثر کتابایی که گرفته بودم به درد لای جرز یا لای جرذ یا لای جرظ بهرحال یکی از همینا یا لای همین جرض این ترکیبم هست (فکر کنم باید دوباره کنکور بدم  Khansariha (56)  Khansariha (13) ) داشتم میگفتم به درد لای جرز یا لای جرذ یا لای جرظ ای بابا یکی از همینا دیوار هم نمیخورد  Swear1 Hanghead
ادامه دارد...
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 11، 20:26)حامدحامد نوشته است: در مورد خ.ا از روی هوس و خ.ا از روی عادت صحبت کنیم؟

خیلی هم عالی.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
خ.ا از روی عادت خیلی وحشتناک‌تر از خ.ا از روی هوسه و فکر کنم نشان دهنده واقعی اعتیاد هست.
 سپاس شده توسط
نقل قول: سلام علیرضا  [تصویر:  confetti.gif]
فقط بگو حالت خوبه یا نه. یه گزارش از خودت بده. بعد برو.  [تصویر:  4chsmu1.gif]

درووود داداش ندیدم
مث برادرم دوست دارم
خوبم و خوب دارم پیش میرم
البته یکی دو روزیه یه جای دعوت مصاحبه شدم خیلی هم شانس قبولیم نیس و هزینه رفت و آمد ش بالان دودلم کرده و حالا تو این استرسا دندون دردم یادش اومده
 سپاس شده توسط
نمی‌دونم کجان.  Hanghead

آرمین جان من هستم ولی طول کشید تا پستم تموم شه یخورده طولانی بود فقط یخورده مثلن 22 دقیقه این پست بالا طول کشید  Khansariha (13)
 سپاس شده توسط
گاهی انسان میل ج ن س ی در اون زمان اذیتش نمی‌کنه ولی از روی عادت، میره سروقت خ.ا
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان