عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام به همه‌ی سروی‌های کانون

امیدوارم پر از حال خوب باشید

317 317 317

هومان انرژی مثبت

صدف۱ کاردرست

رضا خان امیدوار

همساده راستین

فرید باپشتکار

حامدحامد فداکار

عاشق زندگی ناب 

من همه‌تون رو خیلی دوست دارم

Khansariha (96) Khansariha (96)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 خرداد 8، 13:36)رضا خان نوشته است: دلم میخواد از نا امیدی بیام بیرون از مثل مرده ها زندگی کردن بیام بیرون.. دلم میخواد گذشته رو فراموش کنم ، دلم میخواد با کسایی که دوستشون دارم در ارتباط باشم و از کسایی که بدم میاد دور بشم...

چه فکر و تصمیمات عالی گرفتی علیرضا.
آفرین به تو.  6

از این به بعد می‌تونی با هر اعلام وضعیتت یکی از کارهایی که در طول روز برای این موارد کردی رو هم برامون بنویسی.  2uge4p4

(1399 خرداد 7، 21:27)عاشق زندگی نوشته است: اینجا چقدر عوض شده 
حس اصحاب کهف رو دارم  171717
من فقط ۱۰ روز نبودم

تغییرات کانون مثل سرعت نور می‌مونه.  4chsmu1
تازه کجاش رو دیدی؟  Khansariha (89) 

خوش اومدی عاشق جان.   Welcome (1) 

(1399 خرداد 7، 10:50)هومان نوشته است:
میریم رو به جلو
خفن ، با حداکثر توانمون 
حالا یا با ما میای
یا از روت رد میشیم!!

هومان کجا باید بریم بگو بریم.  clapping

خفن. با حداکثر توان‌مون.   Khansariha (69)
فقط مراقب بچه‌های کوچیک باشیم زیر دست و پا له نشن. من روحیه‌ام لطیفه.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

[تصویر:  147.gif]

به‌نام خدا

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

2uge4p4  لیست به‌روز شده  99/03/08  2uge4p4 

53 53 53 53 53 

abtin ا/ ??? / 2190 روز خوب .......................................................... در حال جهاد 

یوسف / 31 خرداد 98 / 329 روز خوب .............................................. در حال جهاد

53 53 53 53 53 

مرد مجاهد / 2 اسفند 98 / 65 روز خوب ...................... در انتظار ستاره بیست و یکم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 421 روز خوب .......................... در انتظار ستاره نوزدهم

Mr Degaresh ا/ 25 اردیبهشت 99 / شروع روز‌های خوب ........ در انتظار ستاره هجدهم  

Deril ا/ 3 خرداد 99 / شروع روزهای خوب ......................... در انتظار ستاره شانزدهم

sanctity ا/ 1 خرداد 99 / 5 روز خوب ............................... در انتظار ستاره چهاردهم 

drift ا/ ؟؟ / ؟؟ .......................................................... در انتظار ستاره چهاردهم

آقای اراده / ؟؟ / ؟؟ ........................................................... در انتظار ستاره نهم

PlaSmA ا/ 5 فروردین 99 / 5 روز خوب ............................... در انتظار ستاره هشتم

53 53 53 53 53 

رامین. / 26 فروردین 99 / 40 روز خوب ................................. در انتظار ستاره ششم

رضا خان / 18 آذر 99 / 169 روز خوب .................................... در انتظار ستاره پنجم

sadaf1 ا/ 21 فروردین 99 / 49 روز خوب ............................... در انتظار ستاره پنجم

Victory ا/ 10 فروردین 99 / 10 روز خوب ............................... در انتظار ستاره سوم

فرید / 6 اردیبهشت 99 / 33 روز خوب .................................... در انتظار ستاره سوم

toby ا/ ؟؟ / ؟؟ ................................................................. در انتظار ستاره دوم

همساده / 5 خرداد 99 / 3 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره دوم

khoda.khasteam ا/ ؟؟ / 30 روز خوب .................................... در انتظار ستاره اول

رهگذر1 / 6 اردیبهشت / 30 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره اول

شازده کوچولو / ؟؟ / ؟؟ ......................................................... در انتظار ستاره اول

53 53 53 53 53 

هومان / 17 اردیبهشت 99 / 22 روز خوب ................................ در انتظار 30 روز خوب

Alfredo ا/ 4 خرداد 99 / شروع روزهای خوب ........................... در انتظار 30 روز خوب

aintslave ا/ 9 فروردین 99 / 1 روز خوب ................................. در انتظار 30 روز خوب

53 53 53 53 53 

saeed.gym ا/ 20 فروردین 99 / 2 روز خوب ............................ در انتظار 20 روز خوب

alireza4466 ا/ ؟؟ / ؟؟ ....................................................... در انتظار 20 روز خوب

Ali.start again ا/ ؟؟ / ؟؟ ................................................... در انتظار 20 روز خوب

شرمن / ؟؟ / ؟؟ ............................................................... در انتظار 20 روز خوب

53 53 53 53 53 

Mo Ghermez ا/ 26 اردیبهشت 99 / 5 روز خوب ....................... در انتظار 10 روز خوب

Mohammad J.K ا/ 3 فروردین 99 / 8 روز خوب ...................... در انتظار 10 روز خوب

یونی / 16 فروردین 99 / 6 روز خوب ...................................... در انتظار 10 روز خوب

عاشق امام رضا / 31 فروردین 99 / 3 روز خوب ......................... در انتظار 10 روز خوب

عاشق زندگی / ؟؟؟؟ / 7 روز خوب ......................................... در انتظار 10 روز خوب

13Fazel ا/ 4 اردیبهشت 99 / 2 روز خوب ................................ در انتظار 10 روز خوب

godlover ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب .................... در انتظار 10 روز خوب

hoseini238 ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب ................ در انتظار 10 روز خوب

بنیامین / 3 خرداد 99 / شروع روزهای خوب ............................ در انتظار 10 روز خوب
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

ایول باز آقا آرمین به ما روحیه داد1
نقل قول: هومان کجا باید بریم بگو بریم.  [تصویر:  14.gif]
پستای من Smiley-face-biggrin  
ولی باو شما خودت امیر لشکری بقیه اداتو درمیارن  daghighan
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
سلام [تصویر:  303.gif]

فرید / 6 اردیبهشت / 34 روز خوب
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
سلام دوستان.
 sanctityا / 1 خرداد 99 / 8 روز خوب
تعداد روز استقامت های قبل:
1(30) | 2(9) | 3(25) | 4(14) | 5(10)
[تصویر:  53.gif]
علیرضا / ۱۸ آذر / ۱۷۰ روز خوب
وقتی تازه از خواب بیدار میشم توی فکرم یه جدال برپا میشه
یه گروه میگن امروز روز خوبیه علی تو میتونی ، یه گروه میگن سخته نمیشه ، اه باز دوباره ظهر شد ، حوصله نداریم 
و بحث بین این دوتا ادامه داره تا شب Vamonde
قرصای اعصابمم که میخورم کلا گیجم حس میکنم انرژیمو ازم میگیره
نشکستم ولی خیلی دردسر دارم Khobam

همه چی تقصیر شیطان رجیمه 22 Kill
هومان/17 اردیبهشت/23 روز

امروزم عالیه
واس هیچ کوفتی از قبیل شیطون وای نمیستم!!!!!!

[تصویر:  CLwbykSsTE-12.png]
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
درود خدا بر شما  .... عزیزان من این جدال تا ابد ادامه داره . خوشحالم که باهم تو این کانون گرم خانوادگی حضور داریم و تلاش میکنیم برای به خدا نزدیک تر شدن 

آرزوم و دعام برای شما کانونی های عزیز اینه که از خدا راضی باشین و خدا هم ازتون راضی باشه 
حامدحامد ، رضا خان ، هومان ، *دختر پاک* ، Saeid__s ، فرید ، sanctity  آرمین و بقیه ممنون از سپاس ها و حضورتون در این جمع
مهران 
گروه سرو
21فروردین 50 روز خوب
خدارو شکر
باشد که با اراده فولادی برای همیشه پاک بمانیم 
دعامان کنید
یاعلی
[تصویر:  qol.jpg]
با سلام و خدا قوت 
اقای اراده / 14 آبان / 205 روز پاک 
خدایا شکر
این روزها دوری از گناه برام خیلی حس خوبی بوجود اورده اما پایداری اون از اهمیت زیادی برخورداره ... امیدوارم بتونم تصمیمات درستی بگیرم و این بار که ترک برام آسونتر شده با اقدامات درست بتونم اون رو پایدار کنم .... 
ممنونم از همتون
مشارکت قراره اینجا انجام بشه؟
(1399 خرداد 8، 23:45)فرید نوشته است: سلام [تصویر:  303.gif]

فرید / 6 اردیبهشت / 34 روز خوب

ماشاءالله به قهرمان فرید

همین طور به پیش   317

(1399 خرداد 9، 0:49)sanctity نوشته است: سلام دوستان.
 sanctityا / 1 خرداد 99 / 8 روز خوب
تعداد روز استقامت های قبل:
1(30) | 2(9) | 3(25) | 4(14) | 5(10)
[تصویر:  53.gif]

سنکتیتی این بار همه روزهای استفامت قبلی رو جا میذاره

میگی نه؟ نگاه کن.  Khansariha (69) 

(1399 خرداد 9، 11:16)رضا خان نوشته است: علیرضا / ۱۸ آذر / ۱۷۰ روز خوب
وقتی تازه از خواب بیدار میشم توی فکرم یه جدال برپا میشه
یه گروه میگن امروز روز خوبیه علی تو میتونی ، یه گروه میگن سخته نمیشه ، اه باز دوباره ظهر شد ، حوصله نداریم 
و بحث بین این دوتا ادامه داره تا شب Vamonde
قرصای اعصابمم که میخورم کلا گیجم حس میکنم انرژیمو ازم میگیره
نشکستم ولی خیلی دردسر دارم Khobam

همه چی تقصیر شیطان رجیمه 22  Kill

جدال خیر و شر همیشه ادامه داره

اما علیرضا همیشه دنبا‌ل‌کننده دسته خیر هست. هر چقدر هم سخت باشه.  Confetti

(1399 خرداد 9، 11:45)،رهگذر، نوشته است: رهگذر / ۶ اردیبهشت / ۳۵ روز

این هفته خداروشکر هفته کاریِ خوبی داشتم و حتی وقت برای فکر خیالِ ناجور هم نبود چه برسه خودارضایی...

و اینکه موفق باشید دوستان...

( من شاید شب برای مشارکت نباشم الان پیام گذاشتم )

چه می‌کنه برادر رهگذر  haha

پیامش یه درس بزرگ برای ما داره. وقتت رو پر کن و مشغول باش تا جایی برای خ.ا باقی نمونه.  daghighan 
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

رضا خان حاضر
(1399 خرداد 9، 12:14)هومان نوشته است: هومان/17 اردیبهشت/23 روز

امروزم عالیه
واس هیچ کوفتی از قبیل شیطون وای نمیستم!!!!!!

روحیه به این میگن. ای ول به هومان کانون.  6

با قدرت می‌زنیم تو دهن شیطون.  4chsmu1 

هر روز مثل امروز عالی باشی.  317

(1399 خرداد 9، 15:49)sadaf1 نوشته است: درود خدا بر شما  .... عزیزان من این جدال تا ابد ادامه داره . خوشحالم که باهم تو این کانون گرم خانوادگی حضور داریم و تلاش میکنیم برای به خدا نزدیک تر شدن 

آرزوم و دعام برای شما کانونی های عزیز اینه که از خدا راضی باشین و خدا هم ازتون راضی باشه 
حامدحامد ، رضا خان ، هومان ، *دختر پاک* ، Saeid__s ، فرید ، sanctity  آرمین و بقیه ممنون از سپاس ها و حضورتون در این جمع
مهران 
گروه سرو
21فروردین 50 روز خوب
خدارو شکر
باشد که با اراده فولادی برای همیشه پاک بمانیم 
دعامان کنید
یاعلی

مهران جان ممنون که با وجودت کانون رو صفا می‌بخشی و گرما رو به کانون میاری.  Khansariha (18)

ما خوشحالیم که پاک هستی و در این جدال همواره پیروز.  Khansariha (48) 

(1399 خرداد 9، 17:51)آقای اراده نوشته است: با سلام و خدا قوت 
اقای اراده / 14 آبان / 205 روز پاک 
خدایا شکر
این روزها دوری از گناه برام خیلی حس خوبی بوجود اورده اما پایداری اون از اهمیت زیادی برخورداره ... امیدوارم بتونم تصمیمات درستی بگیرم و این بار که ترک برام آسونتر شده با اقدامات درست بتونم اون رو پایدار کنم .... 
ممنونم از همتون

به به ببین کی اومده. آقای اراده اینجاست.  317 

خوش آمدی داداش. منتظرت بودیم.  Welcome (1)

خدا رو شکر بابت این همه روز خوب. باعث افتخار ما هستی.  Confetti

امیدوارم قدر این روزهای خوب رو بدونی و هیچ وقت از خط قرمزهات کوتاه نیای تا پایدار بمونه.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان