عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1399 شهريور 30، 12:40)reza.d نوشته است: خدا رو شکر پس
قربانت آرمین جان دم شما هم گرم ماشاءالله
خدا رو شکر خوب میگذره؛ امروز رفتم کتابخونه خدا رو شکر یسری کتاب برای ارشد گیر اوردم، میخوام شروع کنم بخونم؛ در کنارش میخوام یکسری مهارت هام رو در مورد رشته ام تکمیل کنم.
ترمم تازه شروع شده، با اینکه اکثر این تابستون درگیر پروژه و درسام بودم؛ اما خدا رو شکر انرژیم چون خ.ا نمیکنم داره روز به روز خدا رو شکر بیشتر میشه
خدا رو شکر.  2uge4p4
داداش چه رشته ای میخونی؟ ترم چند هستی الان؟
انشالله سعی کن از همین الان خیلی جدی به فکر کار باشی. حتی شده حقوق دریافت نکنی اما تو محیطی قرار بگیری که کار رو یاد بگیری. این خیلی مهمه که کنار تئوری ها عملی هم کار کرده باشیم.
آدم انرژیش رو وقتی پای چیزهای مزخرف نذاره ذخیره میشه و بعد همون ها رو صرف رشد و پیشرفت خودش در جاهای درست میکنه. مرحبا به تو داداش.  Khansariha (46)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

دیشب شب عجیبی بود برام خواب دیدم دوباره برگشتم به دوران سیاه و اینبار همه متوجه شدن من چیکارم ولی من توجه نمیکنم و به کار خودم ادامه میدم تصاویر همش جلو چشمم بود منم بدجوری تحریک شده بودم که صدای اذان رو شنیدم یک لحظه از جام بلند شدم دیدم اذان صبحه (با خودم قرار گذاشتم هر وقت تو خواب صدای اذان شنیدم بلند شم نمازمو اول وقت بخونم) خلاصه بلند شدم و نماز خوندم و دوباره خوابیدم، دوستان هیچ وقت از یاد خدا غافل نشید ما تو این دنیا بدون خدا هیچی نداریم.
خدایا دوستت دارم
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
زندگی آزاد 78 روز خوب داری. ماشالله به تو. روحیه ات چطوره برادر؟  2uge4p4

افرا میدونستی کسی که دو برابر رکوردش رو بزنه باید شیرینی بده؟  4chsmu1 ایول به دو هفته پاکیت. الان همون طور که گفتی اولویت پاکی هست. بعد وقت برای چیزهای دیگه هست.

علیرضا98 مرحبا به تو.  Confetti

مجاهدمون اومده با روزهای سفید اومده. هزار ماشالله به تو.  317 ممنون از توصیه های پاکیت برامون.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 شهريور 30، 13:10)زندگی آزاد نوشته است: دیشب شب عجیبی بود برام خواب دیدم دوباره برگشتم به دوران سیاه و اینبار همه متوجه شدن من چیکارم ولی من توجه نمیکنم و به کار خودم ادامه میدم تصاویر همش جلو چشمم بود منم بدجوری تحریک شده بودم که صدای اذان رو شنیدم یک لحظه از جام بلند شدم دیدم اذان صبحه (با خودم قرار گذاشتم هر وقت تو خواب صدای اذان شنیدم بلند شم نمازمو اول وقت بخونم) خلاصه بلند شدم و نماز خوندم و دوباره خوابیدم، دوستان هیچ وقت از یاد خدا غافل نشید ما تو این دنیا بدون خدا هیچی نداریم.
خدایا دوستت دارم

حتی خواب دوران گناه هم قلب آدم رو ناراحت می کنه.
خدا رو شکر که فقط خواب بود و بعد چقدررررررررر خوب در یک حرکت سریع از جات پا شدی و نذاشتی اون احساسات بد کار دستت بده. 
خدا صدات زد و تو هم صدا رو پس نزدی. با خدا باش و پادشاهی کن.  2uge4p4
نگه داشتن پاکی یعنی دقت در لحظه. تصمیم درست در لحظه. اقدام درست در لحظه.  daghighan
درود بر تو ای مرد پاک کانون.  Confetti
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 شهريور 30، 13:15)آرمین نوشته است: زندگی آزاد 78 روز خوب داری. ماشالله به تو. روحیه ات چطوره برادر؟  2uge4p4

خیلی ممنون آرمین جان روحیه بسیار خوب و عالی ای دارم. قبل از ترک و در دوران سیاه از شروع هر کاری ترس داشتم و هر کاری رو شروع میکردم زود رها میکردم و همه کارا رو میگفتم ولش کن بابا، از زمانی که آزاد شدم همه کارامو با جدیت انجام میدم از شروع کردن هیچ کاری ترس ندارم و ذهنم منطقی شده اگر میدونستم اینا همش به دلیل این عادته خیلی زودتر از اینا کنار میزاشتمش ولی به قول معروف هر وقت ماهی رو از آب بگیری تازس
خدایا شکرت
(1399 شهريور 30، 13:24)زندگی آزاد نوشته است:
(1399 شهريور 30، 13:15)آرمین نوشته است: زندگی آزاد 78 روز خوب داری. ماشالله به تو. روحیه ات چطوره برادر؟  2uge4p4

خیلی ممنون آرمین جان روحیه بسیار خوب و عالی ای دارم. قبل از ترک و در دوران سیاه از شروع هر کاری ترس داشتم و هر کاری رو شروع میکردم زود رها میکردم و همه کارا رو میگفتم ولش کن بابا، از زمانی که آزاد شدم همه کارامو با جدیت انجام میدم از شروع کردن هیچ کاری ترس ندارم و ذهنم منطقی شده اگر میدونستم اینا همش به دلیل این عادته خیلی زودتر از اینا کنار میزاشتمش ولی به قول معروف هر وقت ماهی رو از آب بگیری تازس
خدایا شکرت

خدا رو بی اندازه شکر. 
وقتی ما خودمون رو از بند و اسارت و غل و زنجیر گناه آزاد کنیم خودمون رو رهاشده میبینیم. 
این رهایی به ما فرصت نفس کشیدن میده. نفس کشیدنی که تا به حال تجربه نکردیم. آرامش خاطر حاصل میشه.
یه آرامش قلبی هم همراهش میشه. چون داریم انسان متفاوت و درست تری میشیم.
و این گناه نکردن هم خودش ما رو مومن تر میکنه. ایمانی که به عرصه عمل اومده و دیگه حرف و ادعا نیست.
و
مگه میشه ایمانی که همراهش آرامش قلبی و آرامش خاطر و حس رهایی هست درش ترس راه داشته باشه؟
همه اش شجاعت محضه.  Khansariha (69)

زندگی آزاد عزیز
ممنون که هستی تا الگومون باشی و ازت درس های آموزنده بگیریم.  302
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

علی۱۲۳ عزیز این روحیه‌ات رو که پا پس نمی‌کشی و امیدواری خیلی دوست دارم. یه ۲۴ ساعت زندگیت رو برامون تعریف کن ببینیم چه کارها می‌کنی؟ مدیونی فکر کنی فضولی می‌کنیم.  4chsmu1 فقط می‌خوایم با داداش‌مون بیشتر آشنا شیم.  Khansariha (89)
ضمنا چیزهایی که تعریف کردی هم نشون میده که بدنت رو با خ.ا نابود کردی. الان وقت جبرانه. بدون لحظه‌ای درنگ و توقف.  Khansariha (69)
و یادت باشه که خدا خودش به بهترین شکل برای بنده‌ای که توبه کرده، همه چیز رو جبران می‌کنه. اما حرکتش از تو هست.  128fs318181

هومان داداش ۱۱ روز سبز و عالی داری.  2uge4p4  تونل پاکی رو با سرعت داری میری جلو.  fly2

آبتین ماشاالله به هفته سبزت. از تو چیزی جز این هم انتظار نمیره.  317

رهگذر جان ممنون از تصاویر آموزنده ات. انشالله گردهمایی بعدی پیش‌مون باشی.  Khansariha (18)

برادران حامدحامد و همساده و علی‌رضا چه خوبه که سرپرست‌های عزیزی مثل شما داریم. دوست‌تون داریم. Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 شهريور 30، 13:05)آرمین نوشته است:
(1399 شهريور 30، 12:40)reza.d نوشته است: خدا رو شکر پس
قربانت آرمین جان دم شما هم گرم ماشاءالله
خدا رو شکر خوب میگذره؛ امروز رفتم کتابخونه خدا رو شکر یسری کتاب برای ارشد گیر اوردم، میخوام شروع کنم بخونم؛ در کنارش میخوام یکسری مهارت هام رو در مورد رشته ام تکمیل کنم.
ترمم تازه شروع شده، با اینکه اکثر این تابستون درگیر پروژه و درسام بودم؛ اما خدا رو شکر انرژیم چون خ.ا نمیکنم داره روز به روز خدا رو شکر بیشتر میشه
خدا رو شکر.  2uge4p4
داداش چه رشته ای میخونی؟ ترم چند هستی الان؟
انشالله سعی کن از همین الان خیلی جدی به فکر کار باشی. حتی شده حقوق دریافت نکنی اما تو محیطی قرار بگیری که کار رو یاد بگیری. این خیلی مهمه که کنار تئوری ها عملی هم کار کرده باشیم.
آدم انرژیش رو وقتی پای چیزهای مزخرف نذاره ذخیره میشه و بعد همون ها رو صرف رشد و پیشرفت خودش در جاهای درست میکنه. مرحبا به تو داداش.  Khansariha (46)
303 ممنونم آرمین جان عزیز بابت لطفایی که به گروه داری دمت گرم 302 
من کامپیوتر میخونم؛ ترم سومم هنوز اما چون کارشناسی تجربه ام زیاد خوب نبوده میخوام از الآن شروع کنم برا کنکور
آره بحث کار؛ خب شرایطش الآن تو بیرون بصورت حضوری نیست چون اصلا شرکتی نمیشناسم که همچین کارایی بکنه Gigglesmile 
ولی دورکاری یسری هستن که من هنوز مهارت هام به اون حد نیست و باید بیشتر یاد بگیرم ولی اره ممنون از توصیه ات دارم روش کار میکنم ببینم تو چه زمینه ای برم فعالیت کنم 4chsmu1
بازم ممنون  Confetti
 سپاس شده توسط
آقا رضا مدرک ملاک نیست فقط مهارت الان من دکتر بیکار میشناسم لیسانس هم میشناسم که بهش میگن دکتر همش بستگی به مهارت و تلاش خودت داره من نیتم این بود که ارشد شرکت کنم رفیقم گفت وقتتو هدر نده به جاش مهارت نرم افزاری یاد بگیر که دارم یاد میگیرم که انشالله برم سر شغل مورد علاقم
موفق باشی
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 30، 15:50)reza.d نوشته است: 303 ممنونم آرمین جان عزیز بابت لطفایی که به گروه داری دمت گرم 302 
من کامپیوتر میخونم؛ ترم سومم هنوز اما چون کارشناسی تجربه ام زیاد خوب نبوده میخوام از الآن شروع کنم برا کنکور
آره بحث کار؛ خب شرایطش الآن تو بیرون بصورت حضوری نیست چون اصلا شرکتی نمیشناسم که همچین کارایی بکنه Gigglesmile 
ولی دورکاری یسری هستن که من هنوز مهارت هام به اون حد نیست و باید بیشتر یاد بگیرم ولی اره ممنون از توصیه ات دارم روش کار میکنم ببینم تو چه زمینه ای برم فعالیت کنم 4chsmu1
بازم ممنون  Confetti

به به به. 
هم‌رشته‌ای خودم هستی. پس باید باهمدیگه صمیمی‌تر بشیم.  4chsmu1 
اینکه گفتی از الان به فکری تو ترم سوم من رو یاد خودم انداخت. من ترم یک شروع کردم. 22
داداش عزیزم از الان شروع کن هر چی آموزش برنامه‌نویسی سایت و طراحی سایت و برنامه‌نویسی موبایل هست یاد بگیر.
هر چقدر که به درس اهمیت میدی، ۱۰ برابرش رو به کار عملی خارج از حوزه دانشگاهت اختصاص بده.
بعدها همین کارهای عملی باعث میشه پروژه‌های دانشگاهیت رو هم چیزهای درست و حسابی برداری. هم کارهای دانشگاهت رو پیش می‌بری و هم به‌ درد آینده‌ات می‌خوره.

برات کلی آرزوهای خوب خوب دارم که تو همه چی موفق باشی و بدرخشی.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 شهريور 30، 2:38)مرد مجاهد نوشته است: ما شاء الله رضا
ما شاء الله علی
عطر پاکیتون کانون رو برداشته

چشم رو بپاییم
و ذهنمون رو ترمیم کنیم و اذیتش نکنیم
با توکل بر خدا و ارتباط باهاش خصوصا با نماز
خیلی خوب پیشرفت میکنیم تو پاکی همگی

منم شکر خدا از 25 تیر پاکم
میشه 67 روز زندگی سفید بدون کارای مسخره و ناجور1
ممنون مرد مجاهد 53 
هر چی بدبختیه از همین عدم کنترل نگاه و ذهنه، از دیروز دارم سعی می کنم ذهنم رو از افکار ناجور دور کنم، تقریبا هم موفق بودم.

ماشاءالله به شما بابت 67 روز سفید، إن شاءالله ادامه دار باشه.

(1399 شهريور 30، 6:05)Alireza98 نوشته است: علیرضا 98 / 28شهریور  / دو روز
پا به پای هم داریم پیش میریم علیرضاجان، این بار باید یه تو دهنی محکم به شیطون بزنیم 4chsmu1

(1399 شهريور 30، 7:27)افرا نوشته است:
(1399 شهريور 30، 0:15)ali123 نوشته است: بیشتر از قبل برای ترک کردن به صرافت افتادم، به خاطر همینم بعد از چند سال برگشتم به کانون، تلاشم رو میکنم حتما
واقعا آسیب هاش رو با تمام وجودم حس کردم و تجربه کردم توی این چند سال، دقیقا تک تک آسیب هایی که توی مقاله ها و مطالب مربوط به خودارضایی اومده.

افرا جان یه سوال؛ تپش قلب مداوم و بی وقفه، بدون علائم دیگه ای، بعد از رخدادهای هیجانی مثل خودارضایی، شنیدن یه خبر بد یا قرار گرفتن توی یه موقعیت استرس زا میتونه حکایت از پنیک داشته باشه؟ چون دایره ی علائم ظاهری پنیک ظاهرا خیلی گسترده س

این علائم رو به صورت یه طیفی در نظر بگیر که مثلا شما 30 درصدش رو دارید. این حالتی که تجربه میکنید به خاطر یاداوری های ذهنه که خودتون

متوجهش نمیشید. مثلا توی یه موقعیت تنش زای خیلی کوچیک ذهن خود به خود یاد یه خاطره ی خیلی بد میوفته. بعد ازون به خاطر عزت نفس 

و اعتماد به نفس پایین حالت ستیز یا گریز به خودش میگیره! که اون تپش قلب مال ستیز و گریز و هورموناشه.

یه مثال ساده میزنم:

شما دو سال قبل زمانی که توی خیابون بودید پاییز بود و هوا کمی سرد بود و اون روز یه درگیریه خونین شکل میگیره بین دو سه نفر! 

و شما اون صحنه رو که میبینید ! طبیعتا خیلی اذیتتون میکنه .

ولی حالا که دو سال گذشته ممکنه هنوز توی پاییز و هوای کمی سرد احساس نا امنی کنید و با شنیدن صدای آژیر پلیس دچار اون علائم بشی!

ذهن خیلی حسی کار میکنه .

اتفاقی که بعد از خ ا برات میوفته هم شکل همینه. یک بار قبلا بعد از خ ا اونقدر خودخوری کردی یا اتفاق بدی افتاده که این چرخه شکل گرفته

گفتم که ذهن خیلی حسی کار میکنه و این حالت با اعتیاد به خ ا خیلی بیشتر میشه!

ما در برابر مسایل تنش زا خیلی شکننده تریم حتی اگه از نظر قدرت بدنی قدرت بیشتری نسبت به سایرین داشته باشیم!

به خاطر همین چیزاست که تاکید میکنم یک بار برای همیشه ترکش کنیم بره! شما وقتی 4 روز رفتی جلو و لغزش میکنی انگار بر میگردی به روز دوم!

اخه واقعا نمیدونم این چه کاریه یه مسیری رو 3 کیلومتر میریم و 1 کیلومتر برگردیم!!!!!!!

این مسیر باید اول و اخرش طی بشه تموم شه!

علی جان شما بیشتر برای خودت یاداوری کن یا بیا کانون تا به جای تفکر احساسیت یه جور تفکر منطقی شکل بگیره تا یواش یواش قویتر بشی.
53

ممنون افراجان بابت توضیحاتت، فدایی داری
چشم53

(1399 شهريور 30، 12:11)reza.d نوشته است: ماشاءالله علی
ماشاءالله علیرضا
ماشاءالله مرد مجاهد
ماشاءالله افرا

خیلی ممنونم ازتون ایشاالله همه مشکلات و ناراحتی ها رفع بشه دیشب داخل شام سیر داشت یهو نصف شب بیدار شدم؛ وضعیت خیلی خرابی بود؛ هوا هم گرم بود در حد 30 ثانیه همین که توی رخت خواب این پهلو شدم بدون دخالت چیزی دچار انزال شدم، بنظرتون دچار لغزش شدم؟

ماشاءالله به تو داداشم و درود بهت که اینقدر خوبی

نه، لغزش به حساب نمیاد، باقدرت به مسیر پاکیت ادامه بده مرد بزرگ Smiley-face-thumb

(1399 شهريور 30، 13:10)زندگی آزاد نوشته است: دیشب شب عجیبی بود برام خواب دیدم دوباره برگشتم به دوران سیاه و اینبار همه متوجه شدن من چیکارم ولی من توجه نمیکنم و به کار خودم ادامه میدم تصاویر همش جلو چشمم بود منم بدجوری تحریک شده بودم که صدای اذان رو شنیدم یک لحظه از جام بلند شدم دیدم اذان صبحه (با خودم قرار گذاشتم هر وقت تو خواب صدای اذان شنیدم بلند شم نمازمو اول وقت بخونم) خلاصه بلند شدم و نماز خوندم و دوباره خوابیدم، دوستان هیچ وقت از یاد خدا غافل نشید ما تو این دنیا بدون خدا هیچی نداریم.
خدایا دوستت دارم

منم چندین بار همچین خوابی رو تجربه کردم و البته خیلی بدتر از این رو، خیلی حس و حال بدی داشت...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 30، 15:27)آرمین نوشته است: علی۱۲۳ عزیز این روحیه‌ات رو که پا پس نمی‌کشی و امیدواری خیلی دوست دارم. یه ۲۴ ساعت زندگیت رو برامون تعریف کن ببینیم چه کارها می‌کنی؟ مدیونی فکر کنی فضولی می‌کنیم.  4chsmu1 فقط می‌خوایم با داداش‌مون بیشتر آشنا شیم.  Khansariha (89)
ضمنا چیزهایی که تعریف کردی هم نشون میده که بدنت رو با خ.ا نابود کردی. الان وقت جبرانه. بدون لحظه‌ای درنگ و توقف.  Khansariha (69)
و یادت باشه که خدا خودش به بهترین شکل برای بنده‌ای که توبه کرده، همه چیز رو جبران می‌کنه. اما حرکتش از تو هست.  128fs318181

هومان داداش ۱۱ روز سبز و عالی داری.  2uge4p4  تونل پاکی رو با سرعت داری میری جلو.  fly2

آبتین ماشاالله به هفته سبزت. از تو چیزی جز این هم انتظار نمیره.  317

رهگذر جان ممنون از تصاویر آموزنده ات. انشالله گردهمایی بعدی پیش‌مون باشی.  Khansariha (18)

برادران حامدحامد و همساده و علی‌رضا چه خوبه که سرپرست‌های عزیزی مثل شما داریم. دوست‌تون داریم. Khansariha (18)

کلا اهل ناامید شدن نیستم من! 1

اختیار دارید آرمین جان 4chsmu1

شبانه روزم معمولا با درس و گوشی و کمی مطالعه میگذره، تا حد زیادی درگیر زندگی تکراری ام...
بدنم رو هم که بله متاسفانه، واقعا به معنای واقعی کلمه نابود کردم، شاید بشه گفت اصلی ترین انگیزه ام برای ترک هم همین موضوع باشه
توکل بر خدا، بالاخره جبرانش میکنم، ناامید نمیشم

(1399 شهريور 30، 2:38)مرد مجاهد نوشته است: ما شاء الله رضا
ما شاء الله علی
عطر پاکیتون کانون رو برداشته

چشم رو بپاییم
و ذهنمون رو ترمیم کنیم و اذیتش نکنیم
با توکل بر خدا و ارتباط باهاش خصوصا با نماز
خیلی خوب پیشرفت میکنیم تو پاکی همگی

منم شکر خدا از 25 تیر پاکم
میشه 67 روز زندگی سفید بدون کارای مسخره و ناجور1
ممنون مرد مجاهد 53 
هر چی بدبختیه از همین عدم کنترل نگاه و ذهنه، از دیروز دارم سعی می کنم ذهنم رو از افکار ناجور دور کنم، تقریبا هم موفق بودم.

ماشاءالله به شما بابت 67 روز سفید، إن شاءالله ادامه دار باشه.

(1399 شهريور 30، 6:05)Alireza98 نوشته است: علیرضا 98 / 28شهریور  / دو روز
پا به پای هم داریم پیش میریم علیرضاجان، این بار باید یه تو دهنی محکم به شیطون بزنیم 4chsmu1

(1399 شهريور 30، 7:27)افرا نوشته است:
(1399 شهريور 30، 0:15)ali123 نوشته است: بیشتر از قبل برای ترک کردن به صرافت افتادم، به خاطر همینم بعد از چند سال برگشتم به کانون، تلاشم رو میکنم حتما
واقعا آسیب هاش رو با تمام وجودم حس کردم و تجربه کردم توی این چند سال، دقیقا تک تک آسیب هایی که توی مقاله ها و مطالب مربوط به خودارضایی اومده.

افرا جان یه سوال؛ تپش قلب مداوم و بی وقفه، بدون علائم دیگه ای، بعد از رخدادهای هیجانی مثل خودارضایی، شنیدن یه خبر بد یا قرار گرفتن توی یه موقعیت استرس زا میتونه حکایت از پنیک داشته باشه؟ چون دایره ی علائم ظاهری پنیک ظاهرا خیلی گسترده س

این علائم رو به صورت یه طیفی در نظر بگیر که مثلا شما 30 درصدش رو دارید. این حالتی که تجربه میکنید به خاطر یاداوری های ذهنه که خودتون

متوجهش نمیشید. مثلا توی یه موقعیت تنش زای خیلی کوچیک ذهن خود به خود یاد یه خاطره ی خیلی بد میوفته. بعد ازون به خاطر عزت نفس 

و اعتماد به نفس پایین حالت ستیز یا گریز به خودش میگیره! که اون تپش قلب مال ستیز و گریز و هورموناشه.

یه مثال ساده میزنم:

شما دو سال قبل زمانی که توی خیابون بودید پاییز بود و هوا کمی سرد بود و اون روز یه درگیریه خونین شکل میگیره بین دو سه نفر! 

و شما اون صحنه رو که میبینید ! طبیعتا خیلی اذیتتون میکنه .

ولی حالا که دو سال گذشته ممکنه هنوز توی پاییز و هوای کمی سرد احساس نا امنی کنید و با شنیدن صدای آژیر پلیس دچار اون علائم بشی!

ذهن خیلی حسی کار میکنه .

اتفاقی که بعد از خ ا برات میوفته هم شکل همینه. یک بار قبلا بعد از خ ا اونقدر خودخوری کردی یا اتفاق بدی افتاده که این چرخه شکل گرفته

گفتم که ذهن خیلی حسی کار میکنه و این حالت با اعتیاد به خ ا خیلی بیشتر میشه!

ما در برابر مسایل تنش زا خیلی شکننده تریم حتی اگه از نظر قدرت بدنی قدرت بیشتری نسبت به سایرین داشته باشیم!

به خاطر همین چیزاست که تاکید میکنم یک بار برای همیشه ترکش کنیم بره! شما وقتی 4 روز رفتی جلو و لغزش میکنی انگار بر میگردی به روز دوم!

اخه واقعا نمیدونم این چه کاریه یه مسیری رو 3 کیلومتر میریم و 1 کیلومتر برگردیم!!!!!!!

این مسیر باید اول و اخرش طی بشه تموم شه!

علی جان شما بیشتر برای خودت یاداوری کن یا بیا کانون تا به جای تفکر احساسیت یه جور تفکر منطقی شکل بگیره تا یواش یواش قویتر بشی.
53

ممنون افراجان بابت توضیحاتت، فدایی داری
چشم53

ماشاءالله علیرضا
ماشاءالله مرد مجاهد
ماشاءالله افرا

خیلی ممنونم ازتون ایشاالله همه مشکلات و ناراحتی ها رفع بشه دیشب داخل شام سیر داشت یهو نصف شب بیدار شدم؛ وضعیت خیلی خرابی بود؛ هوا هم گرم بود در حد 30 ثانیه همین که توی رخت خواب این پهلو شدم بدون دخالت چیزی دچار انزال شدم، بنظرتون دچار لغزش شدم؟

نه، لغزش به حساب نمیاد، باقدرت به مسیر پاکیت ادامه بده مرد بزرگ Smiley-face-thumb

خدایا دوستت دارم

منم چندین بار همچین خوابی رو تجربه کردم و البته خیلی بدتر از این رو، خیلی حس و حال بدی داشت...
آرمین جان، حیات بخشِ این گروه و این کانون، تو هستی. با حضور تو، ما انرژی می گیریم و قدم در مسیر پاکی می ذاریم.
پاینده و برقرار باشی آرمین.

Khansariha (8)
(1399 شهريور 30، 15:57)زندگی آزاد نوشته است: آقا رضا مدرک ملاک نیست فقط مهارت الان من دکتر بیکار میشناسم لیسانس هم میشناسم که بهش میگن دکتر همش بستگی به مهارت و تلاش خودت داره من نیتم این بود که ارشد شرکت کنم رفیقم گفت وقتتو هدر نده به جاش مهارت نرم افزاری یاد بگیر که دارم یاد میگیرم که انشالله برم سر شغل مورد علاقم
موفق باشی

بله دقیقا حرف شما درسته مدرک که اصلا نون و اب نمیشه بدون مهارت Hanghead
انشاءالله یا جای خوب کار پیدا کنی و شیرینی شو بیای گروه به بچه ها بدی Khansariha (69)

(1399 شهريور 30، 15:59)آرمین نوشته است:
(1399 شهريور 30، 15:50)reza.d نوشته است: 303 ممنونم آرمین جان عزیز بابت لطفایی که به گروه داری دمت گرم 302 
بازم ممنون  Confetti

به به به. 
اینکه گفتی از الان به فکری تو ترم سوم من رو یاد خودم انداخت. من ترم یک شروع کردم. 22
داداش عزیزم از الان شروع کن هر چی آموزش برنامه‌نویسی سایت و طراحی سایت و برنامه‌نویسی موبایل هست یاد بگیر.
هر چقدر که به درس اهمیت میدی، ۱۰ برابرش رو به کار عملی خارج از حوزه دانشگاهت اختصاص بده.
بعدها همین کارهای عملی باعث میشه پروژه‌های دانشگاهیت رو هم چیزهای درست و حسابی برداری. هم کارهای دانشگاهت رو پیش می‌بری و هم به‌ درد آینده‌ات می‌خوره.

ممنونم ازت آرمین جان قطعا لطف داری 4chsmu1
پس شما هم رشته کامپیوترین  daghighan
چشم حتما برای کارهای عملیم وقت بیشتری میزارم اصن اکثرا صبح ها کلاس ندارم اونو میزارم واسه اینا پنج شنبه ها هم کلا خالی دارم میشینم یاد میگیرم البته تا الآن یه سری زبون ها رو کار کردم اما کمه ایشاالله پر قدرت میرم جلو  Khansariha (46)
همچنین منم آرزو میکنم در پناه خدا همیشه شاد و پیروز باشی آرمین جان  302 303
(1399 شهريور 30، 16:29)ali123 نوشته است:
ماشاءالله علیرضا
ماشاءالله مرد مجاهد
ماشاءالله افرا

ممنونم ازت ایول داری علی جان  53
همچنین انشاءالله با هم به این مسیر ادامه میدیم. Khansariha (69)
(1399 شهريور 30، 19:07)reza.d نوشته است:
(1399 شهريور 30، 15:57)زندگی آزاد نوشته است: آقا رضا مدرک ملاک نیست فقط مهارت الان من دکتر بیکار میشناسم لیسانس هم میشناسم که بهش میگن دکتر همش بستگی به مهارت و تلاش خودت داره من نیتم این بود که ارشد شرکت کنم رفیقم گفت وقتتو هدر نده به جاش مهارت نرم افزاری یاد بگیر که دارم یاد میگیرم که انشالله برم سر شغل مورد علاقم
موفق باشی

بله دقیقا حرف شما درسته مدرک که اصلا نون و اب نمیشه بدون مهارت Hanghead
انشاءالله یا جای خوب کار پیدا کنی و شیرینی شو بیای گروه به بچه ها بدی Khansariha (69)

(1399 شهريور 30، 15:59)آرمین نوشته است:
بازم ممنون  Confetti

به به به. 

ممنونم ازت آرمین جان قطعا لطف داری 4chsmu1
پس شما هم رشته کامپیوترین  daghighan
چشم حتما برای کارهای عملیم وقت بیشتری میزارم اصن اکثرا صبح ها کلاس ندارم اونو میزارم واسه اینا پنج شنبه ها هم کلا خالی دارم میشینم یاد میگیرم البته تا الآن یه سری زبون ها رو کار کردم اما کمه ایشاالله پر قدرت میرم جلو  Khansariha (46)
همچنین منم آرزو میکنم در پناه خدا همیشه شاد و پیروز باشی آرمین جان  302 303
(1399 شهريور 30، 16:29)ali123 نوشته است:
ماشاءالله علیرضا
ماشاءالله مرد مجاهد
ماشاءالله افرا

ممنونم ازت ایول داری علی جان  53
همچنین انشاءالله با هم به این مسیر ادامه میدیم. Khansariha (69)
فدات داداش 53

إن شاءالله

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان