مهمان عزیز : ..: اعلام وضعیت هفته اول مسابقه گروهی :..

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: آرمین - سرپرست: حامدحامد، همساده، علی‌رضا)

(5 ساعت پیش)زندگی آزاد نوشته است: دیشب شب عجیبی بود برام خواب دیدم دوباره برگشتم به دوران سیاه و اینبار همه متوجه شدن من چیکارم ولی من توجه نمیکنم و به کار خودم ادامه میدم تصاویر همش جلو چشمم بود منم بدجوری تحریک شده بودم که صدای اذان رو شنیدم یک لحظه از جام بلند شدم دیدم اذان صبحه (با خودم قرار گذاشتم هر وقت تو خواب صدای اذان شنیدم بلند شم نمازمو اول وقت بخونم) خلاصه بلند شدم و نماز خوندم و دوباره خوابیدم، دوستان هیچ وقت از یاد خدا غافل نشید ما تو این دنیا بدون خدا هیچی نداریم.
خدایا دوستت دارم

منم چندین بار همچین خوابی رو تجربه کردم و البته خیلی بدتر از این رو، خیلی حس و حال بدی داشت...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(3 ساعت پیش)آرمین نوشته است: علی۱۲۳ عزیز این روحیه‌ات رو که پا پس نمی‌کشی و امیدواری خیلی دوست دارم. یه ۲۴ ساعت زندگیت رو برامون تعریف کن ببینیم چه کارها می‌کنی؟ مدیونی فکر کنی فضولی می‌کنیم.  4chsmu1 فقط می‌خوایم با داداش‌مون بیشتر آشنا شیم.  Khansariha (89)
ضمنا چیزهایی که تعریف کردی هم نشون میده که بدنت رو با خ.ا نابود کردی. الان وقت جبرانه. بدون لحظه‌ای درنگ و توقف.  Khansariha (69)
و یادت باشه که خدا خودش به بهترین شکل برای بنده‌ای که توبه کرده، همه چیز رو جبران می‌کنه. اما حرکتش از تو هست.  128fs318181

هومان داداش ۱۱ روز سبز و عالی داری.  2uge4p4  تونل پاکی رو با سرعت داری میری جلو.  fly2

آبتین ماشاالله به هفته سبزت. از تو چیزی جز این هم انتظار نمیره.  317

رهگذر جان ممنون از تصاویر آموزنده ات. انشالله گردهمایی بعدی پیش‌مون باشی.  Khansariha (18)

برادران حامدحامد و همساده و علی‌رضا چه خوبه که سرپرست‌های عزیزی مثل شما داریم. دوست‌تون داریم. Khansariha (18)

کلا اهل ناامید شدن نیستم من! 1

اختیار دارید آرمین جان 4chsmu1

شبانه روزم معمولا با درس و گوشی و کمی مطالعه میگذره، تا حد زیادی درگیر زندگی تکراری ام...
بدنم رو هم که بله متاسفانه، واقعا به معنای واقعی کلمه نابود کردم، شاید بشه گفت اصلی ترین انگیزه ام برای ترک هم همین موضوع باشه
توکل بر خدا، بالاخره جبرانش میکنم، ناامید نمیشم
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
آرمین جان، حیات بخشِ این گروه و این کانون، تو هستی. با حضور تو، ما انرژی می گیریم و قدم در مسیر پاکی می ذاریم.
پاینده و برقرار باشی آرمین.

Khansariha (8)
خداوندا،
آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم؛
شهامتی تا تغییر دهم آنچه را که می توانم
و بینشی که تفاوت این دو را بدانم.
 سپاس شده توسط
[تصویر:  pw5u_حدیث_گراف_(_hadithgraph1398)_posted...gram_c.jpg]
حضرت علي (علیه السلام ) 
 نفس متجاوز و سرکش خويش را با ترک عادات ناپسند خوار نمائيد و با انجام اوامر الهي وادارش سازيد و بار غرامتهاي تخلفش را بر وي تحميل نمائيد ، با ارتکاب مکارم اخلاق زينتش کنيد و از پليديهاي گناه مصونش داريد.

اپلیکیشن ترک گناه

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان