امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

به نام خدا
ما اعضاي کانون پاکی و گروه سروهای بهشتی عهد میبنديم شنبه(29خرداد 1400) تحت هر شرايطي پاک بمونيم. این پاکی ارزشمند را با چیزی عوض نخواهيم کرد. یاعلی مدد [تصویر:  khansariha%20(69).gif]  

1. فامیل دور از شهر دور
2.[تصویر:  53.gif]
3.[تصویر:  53.gif]
4.[تصویر:  53.gif]   
5.[تصویر:  53.gif]
(1400 خرداد 28، 16:03)مهدوی نوشته است: سلام به برادران سروستانی خودم Khansariha (18)
حالتون چطوره رفقای بی نظیر؟ 6

زندگی آزاد جان
25 روز پاک مبارک تکاور راه پاکی 317
مگه میشه اعلام وضعیت داداش شیکمونو ببینیم و سروتونین بدنمون بیشتر نشه؟! Smiley-face-biggrin
چیزی تا پایان ماه اول نمونده Khansariha (69)
میگم، دلت برا ستاره جدید تنگ نشده؟ 4
من که وقتی ستاره جدید بهم دادن کم مونده بود اشکم دربیاد از خوشحالی؟ 4fvfcja

رضا جان
35 روز جالب انگیزت مبارکککک 317
خیلی عالیه که داری از پاکیت لذت میبری 317
این لذت و آرامشی که داری حس میکنی نتیجه تلاش های خودته 49-2
از حس و حالت بیشتر بگو، آیا سختی هم حس میکنی؟ آیا میلی به انجام اون گناه داری؟ یا دوست داری این پاکی رو ابدیش کنی؟ Smiley-face-biggrin

میوت جان
سلام داداش خوب 49-2
خیلی جالبه برام اما از بابت میوت تقریباً مطمئنم که پاکیش پایدار و همیشگی خواهد بود 128fs318181
داداش غمت نباشه، چون قراره 45 روز رو به 450 روز تبدیل کنی varzesh
میوت ما پهلوونه haha

فامیل دور جان
صبح و ظهر و شب همه ایام هفته ات به خیییییر 6
بابا هفتاییا کی گفت بیا Smiley-face-biggrin
شنیدم کلاً تو حالت بیدار باش هستی و بیس چاری فعالیت میکنی Smiley-face-biggrin
ببینم ورزش صبحگاهی رو آغازیدی؟! Cowboypistol
به نظرت تابستون چه فعالیت هایی میشه انجام داد؟ 4chsmu1 49-2

رمبو جان
شروع پاکی و پاکیزگیت رو بهت تبریک میگم 49-2
داداش جان حالا که پاکیت رو شروع کردی، خیلی خوبه که قدم به قدم تقویتش کنیم که چند روز دیگه بهت فشار اومد، قدرتمند جلوش بایستی و این قدم ها وسوسه ها رو هم میتونن کم کنن برات 128fs318181
قدم اول اینه که اهدافمون از ترک خودارضایی رو بنویسیم. شاید این کار یک یا دو روز ازت وقت بگیره چون باید دقیق فکر کنی و ببینی چرا میخوایی ترک کنی؟ ازت میخوام که طی دو سه روز آینده به اهداف ترکت فکر کنی و اونا رو با جزئیات بنویسی و توی تاپیکی که لینکش رو قرار دادم ارسال کنی 128fs318181
سعی کن به جزئیاتش پر و بال بدی و به جای اینکه بنویسی آسیب روانی میزنه، بنویس افسردگی و اضطراب و ناراحتی رو بهم تزریق میکنه و باعث میشه فلان مشکل و بهمان معضل برام به وجود بیاد 128fs318181
منتظرم این قدم رو اجرا کنی تا قدم بعدی رو هم با هم برداریم 49-2

Newfighter  جان
پیش من از خواب حرف نزنید Khansariha (58)
من یا کلاً نمیخوابم و تا چند شبانه روز بیدارم یا مثل دیشب که ساعت 12 خوابیدم و امروز ساعت 12 طهر بیدار شدم Khansariha (13)
کلاً سنخیتی با میانه روی ندارم و شور همه چیز رو درمیارم Khansariha (13)
راستی پاکی جون چطوره؟ Khansariha (89)

چقد عجیب 
اونم خوبه سلام میرسونه 
پاک پاک
سلام
چون اوضاع قلبیم اصلا مساعد نیست.
و با توجه به علائم کرونا در یکی از اعضای خونه
و اینکه منم احتمالا مبتلا شدم و مشکلات قلبیم به خاطر مبتلا شدن هست
واقعا اوضاع روحی و جسمی خوبی ندارم.
اعلام وضعیت هم نمی کنم
موفق باشین
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
(1400 خرداد 29، 11:10)MUTE نوشته است: سلام
اعلام وضعیت هم نمی کنم
موفق باشین

بلا به دور مراقب خودت باش
جناب خان 1 / 17 اسفند 97 /  834 روز خوب   bliss
53
(1400 خرداد 29، 11:10)MUTE نوشته است: سلام
اعلام وضعیت هم نمی کنم
موفق باشین
سلام عزیز دل برادر
اصلا نگران نباش و به خودتون برسید و تقویت کنید خودتون را عزیز برادر ان شاءالله مشکل حل میشه به پزشک هم مراجعه کنید عزیز دل برادر 302این هم یه سرماخوردگی هست رد میشه عزیز برادر نگران نباش داداش خونسردی خودتا حفظ کن منم اول سال گرفتم و خوب شدم 128fs318181
مراقب خودت باش داداش جان و سعی کن همیشه بخندی و از استرس های بیهوده دوری کن عزیز برادر ما هم برای سلامتیت دعا میکنیم 302 Khansariha (18)
ماشاءالله جناب خان گلمون
دمت گرمه داداش کلی بهمون روحیه میدی با این انرژی ها ان شاءالله همیشه موفق باشی 302
 سپاس شده توسط
سلام عزیزان
من روز هام صفر شدن

علت لغزش :
شب بی خوابی به سرم زده بود و خوابم نمیومد

مقاومت ها : 
سه ساعت مقاومت کردم و تقریبا موفق شدم ولی نیمه شب از خواب پریدم و همین کار دستم داد

تجربه کسب شده:
صبح ها زود بیدار بشم تا شب زود خوابم ببره حتی روز های تعطیل و مصرف محصولات کافئین دار رو از 8 ساعت قبل از خواب محدود کنم مثل چای و نوشابه

اعلام وضعیت جدید : 
زندگی آزاد / 29 خرداد / 0 روز خوب
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
سلام داداش زندگی گل بابت روز های خوبی داشتی خداروشکر میکنیم رفیق و بهت تبریک میگیم 302
داداش بعضی وقتا بی خوابی واقعا ادم را اذیت میکنه خوب من وقتی بی خوابی به سرم بزن اکثرا یا به خاطر گرم بودن محیطه یا فکر های روز شاید با کنترل فکر و کار و مشغله زیاد خواب به موقع به وجود بیاد و وقتی تو این موقعیت قرار گرفتیم باید حتما یه صوت دعا یا قرانی گوش بدیم که هم وسوسه بپره هم خوابمون ببره 302 Khansariha (2)برای شروع دوباره بهت تبریک میگم داداش حقیقتا بعد نماز صبح تا طلوع افتاب که بیدار بمونیم و دعا بخونیم هم شب راحت تر میخوابیم هم این وقت ارزشمند را از دست نمیدیم  Khansariha (46)
از خداوند برات توفیق روز افزون را طلب میکنم
ان شاءالله موفق میشی داداش Khansariha (96)
سسعی کن شرایط دفاعی را سخت کنی تو روز هایی اول که سریالی نشی Khansariha (18)
 سپاس شده توسط
سلام دوستان گلم خوب بیام درباره خودم بگم همچنان وقتی اینترنت قفل هست ولی بازم راه برای نفوذ بود خوب شاید هدف و برنامم دقیق نبود که میرم همچنان برای میان بر Hanghead دوروز پیش شکستم متاسفانه فقط یه اتفاق خوبی که برام مهم بود بعد از اون شکست به خودم انگیزه و روحیه دادم که سریالی نشم Khansariha (56) ولی خوب بازم روز دوم سریالی شدم و متاسفانه تا حالا نشده پاکی طوالانی داشته باشم و سریالی نشم  46
خوب شروع کردم یه چله پاکی از امروز ان شاءالله  Khansariha (69)
خوب اینم بگم قبلا شاید با چند بار کلیک بخش عکس های گوگل و یا سایت های دیگه باز میشد و از قفل عبور میکردم ولی از دیروز مرور گرم دیگه اجازه سرچ هم بهم نمیده ینی دیگه دسترسی به عکس های ساده برای تاپیک های کانون هم ندارم خوب خداروشکر این خیلی خوب شد که دیگه نشه دور زد قفل اینترنت را 302 302
سلام عزیزان ان شاءالله خوب باشید خداروشکر یه روز خوب را با کلی تجربه پشت سر گذاشتم
التماس دعا

به نام خدا

ما اعضاي کانون پاکی و گروه سروهای بهشتی عهد میبنديم یکشنبه(30خرداد 1400) تحت هر شرايطي پاک بمونيم. این پاکی ارزشمند را با چیزی عوض نخواهيم کرد. یاعلی مدد [تصویر:  khansariha%20(69).gif]  

1. یا باب الحوائج
2.[تصویر:  53.gif]
3.[تصویر:  53.gif]
4.[تصویر:  53.gif]   
5.[تصویر:  53.gif]
سلام علی آل یاسین
سلام عزیزان ان شاءالله یه روز پاک و خوب را داشته باشید Gol
 سپاس شده توسط
سلام دوستان

سامان 79 / 29 خرداد / پس از مدت هااااا 1 روز پاک
هر که با مرغ هوا دوست شود...
خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد بود!
سلام 53

عضو جدید، آقای Newborn به گروه سرو پیوستند.
با آرزوی موفقیت و پاکی برای ایشان و همه دوستان 303

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام خدمت برادران سروستانی 49-2
حالتون چطوره عزیزان Khansariha (18)

سامان جان
سلام داداش 49-2
کجا بودی این همه مدت؟ نگرانت شدیم Khansariha (56)
پس بالأخره آقا علی میخواد به میادین برگرده 6
ای ول داداش،فقط بچسب ول نکن 4chsmu1

فامیل دور جان
حالت چطوره رفیق خوش قلب ما 49-2
داداش دو روز پیش لغزش داشتی و به ما نگفتی؟ 53258zu2qvp1d9v
خب الآن از وضعیت سریالی خارج شدی یا نه؟
خیلی عالیه که میخوایی چله رو بری اما داداش جان، باید به همه نکات توجه کرد.
ما اگه هزارتا قفل رو گوشی و کامپیوترمون نصب کنیم بازم یه راه نفوذ پیدا میشه 53258zu2qvp1d9v
اصلاً گیریم که راه نفوذ نداشتیم؛ مغزمونو چیکار کنیم؟! اون که پر شده از تصاویر!
داداش جان درسته که محدود کردن خود، خیلی مهم و حیاتیه اما ما باید به جایی برسیم که اصلاً نریم سراغ اونا.
ببین ما چندین سد جلوی راهمون قرار میدیم. اولین و بزرگترین سد اینه که نخواییم بریم سمت خ.ا. مثالش وقتیه که داریم قدم میزنیم که یه هویی یه آدم با پوشش ناجور جلو راهمون سبز میشه؛ اون لحظه سرمونو میندازیم پایین که مغزمون تصویر سازی نکنه. یا وقتی یه فیلم سینمایی نگاه کنیم و یه هویی یه صحنه ظاهر میشه سریع کانال عوض میکنیم تا اون صحنه تمام شه یا کلاً قید فیلمه رو بزنیم.
این قویترین سدی هست که ما داریم چون انسان هر آن ممکنه با صحنه های تحریک کننده ای مواجه بشه 53258zu2qvp1d9v
سدهای بعدی مثل همین محدود کردن نت و حذف قندشکن و نصب برنامه های بلاک کننده محتوای مستهجن در رده بعدی هستن.
اما نباید فکر کنی که با سد اول میشه کاری کرد؛ خو آدم وقتی زیاد در معرض عوامل محرک باشه بازم قدرت تحملش حدی داره.
پس میبینی که همه اینها مهم و حیاتیه ولی قسمت کنترل نفس مهمتر از بقیه ست. 128fs318181

زندگی آزاد عزیزم
حالت چطوره قهرمان؟ 49-2
داداش ناراحت شدم. نه از دستت اما از اینکه میبینم دوستام اذیت میشن طبیعیه که ناراحت شم Khansariha (18)
عزیز دل، بیخوابی یکی از عوامل مهم لغزش ها هستش. بارها هم هممون تجربه اش کردیم 53258zu2qvp1d9v
داداش جان تو قهرمان تر از این هستی که کنار بکشی؛ پس بزن به دل خطر Khansariha (69)
تو همون گوهر نایابی هستی که الآن مقداری گل آلود شده ولی کماکان همون گوهر نایاب هستی 317
پس برو بریم که حقمونو با دستای خودمون بگیری Khansariha (69)

جناب خان عزیز
834 روز خوبت مبارککککک bliss
تو فوق‌العاده ای Confetti

میوت جان
حال میوت عزیزمون چطوره؟
خیلی نگرانتم‌ داداش جان؛ بیا و از حالت خبرمون کن 53258zu2qvp1d9v
ان شاءالله که چیزی نیست و این ها علایم کرونا نباشن 63
اره گفتی که به خاطر مشکل قلبی موقع لغزش دست چپت خیلی درد میکرد، بهتر نشدی؟ Khansariha (18)
خدایا حال دل میوتمون رو خوب کن و خودش و خونواده محترمش رو در حصن خودت محفوظ کن 63

Newfighter جان
بهت تبریک میگم که پاکیت رو حفظ کردی Khansariha (69)
تو قهرمانی Khansariha (69)

بچه‌ها خودتونو از دایره شک و تردید به راه خودتون خارج کنید Khansariha (69)
راه ما درسته، اما ممکنه گاهی اوقات بعضی عوامل سعی داشته باشه تا تشکیک ایجاد کنه و ما رو از مسیر دور کنه Khansariha (58)

اما ما کسانی نیستیم که به این راحتیا تسلیم شیم Cowboypistol
ما اینجا نیومدیم که بازم به وسوسه مجال رخنه در ذهن و نفسمون رو بدیم Khansariha (98)

پس برو بریم که پاکی رو از آن خودمون کنیم؛ چرا؟!
چون ما خودمونو خیلی دوست داریم 317
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان