عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام عرض میکنم به همه دوستان در این گروه. واقعا خیلی خوشحالم که در این گروه حضور دارم و این که روی این موضوع کار شده و یک سایت نوشته شده. من خیلی وقت بود که دنبال یه همچین جایی بودم. 
مطالب آموزشی سایت اینقدر کامل هست که آدم کلا بتونه با خواندن مطالب ترک کنه. از همین جا از همه آدمین های سایت تشکر میکنم.

اعلام وضعیت Master /و18 بهمن 99 / 18 روز خوب
(1399 اسفند 6، 14:07)Master نوشته است: سلام عرض میکنم به همه دوستان در این گروه. واقعا خیلی خوشحالم که در این گروه حضور دارم و این که روی این موضوع کار شده و یک سایت نوشته شده. من خیلی وقت بود که دنبال یه همچین جایی بودم. 
مطالب آموزشی سایت اینقدر کامل هست که آدم کلا بتونه با خواندن مطالب ترک کنه. از همین جا از همه آدمین های سایت تشکر میکنم.

سلام مستر جان خوبی خوش اومدی

امیدوارم که همگی موفق باشیم و به عددهای خیلی بالا برسیم.
صوت زیبای دعای سحر >>>    دعای سحر

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ مِنْ بَهاَّئِک بِاَبْهاهُ وَکُلُّ بَهاَّئِکَ بَهِىُّ اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ بِبَهاَّئِکَ کُلِّهِ

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ مِنْ جَلالِکَ بِاَجَلِّهِ وَکُلُّ جَلالِکَ جَلیلٌ اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ بِجَلالِکَ کُلِّهِ

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ مِنْ عَظَمَتِکَ بِاَعْظَمِها وَکُلُّ عَظَمَتِکَ عَظَیمَهٌ اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ بِعَظَمَتِکَ کُلِّها
----------------------------
 سپاس شده توسط
(1399 اسفند 6، 14:07)Master نوشته است: سلام عرض میکنم به همه دوستان در این گروه. واقعا خیلی خوشحالم که در این گروه حضور دارم و این که روی این موضوع کار شده و یک سایت نوشته شده. من خیلی وقت بود که دنبال یه همچین جایی بودم. 

خوش آمدی  53
welcome

با قدرت انشاالله پیش بری و موق باشی
با دست پر هم اومدی انگار ۱۸ روز پاکیتون رو  تبریکات ویژه میگم 49-2

(1399 اسفند 6، 13:22)Mr Degaresh نوشته است: سلام دوستان

Mr Degareshا/ 13 بهمن  99 /23روز..
خدایا نا امیدی رو ازم دور کن....خدایا فقط برای 24 ساعت منو پاک نگه دار

ماشاالله قهرمان ساعت به ساعت   Khansariha (69)
روز به روز که پیش بری میشه کلللیییییی روز خوب 49-2 
برو جلو تو حتما میتونی
سلام به همه ، 
چطورید بچه ها؟  302
داستان من
 سپاس شده توسط
سلام خدمت سروهای باغ کانون Khansariha (46)

Powerful عزیز
ماشاءالله به این پاکی رفیق 49-2
خیلی عالیه که اینجوری مصمم هستی برای رسیدن به پاکی 317
راستی
چرا به این تاپیک سر نمیزنی؟ Khansariha (18)
برای بحث های خارجکی اونجا عالیه 49-2
البته اونجا خلوته ولی نظرت چیه شلوغش کنی؟ cheshmak

آخرین بار عزیز
شما عالی هستی رفیق 49-2
چیزی تا سه ماه پاکی نمونده 317
برو جلو که مهدوی پشت سرت داره عین شاتل میاد بالا 4fvfcja

داداش دگرش بینظیر
عالیه عالیه عالیه 317
اینقدر کیف کردم اعلام وضعیتت رو دیدم اونم با این تعداد روز پاک که بال درآوردم fly2
خدایا هوای داداش دگرش ما رو داشته باش 63
همیشه امیدوارم باشه و همیشه حال دلش خوب 63
درسته!
فقط امروز پاک بمونیم، فردا باشه برای فردا Khansariha (69)
برو جلو پهلوون که قراره قله ها رو فتح کنیم varzesh

شارمین عزیز
سلام داداش جان Khansariha (96)
حالت چطوره رفیق عزیزم؟
چقدر دلمون برات تنگ شده عزیز 53258zu2qvp1d9v
در چه حالی؟ اوضاع رو به راهه؟
ما خدا رو شکر، شما از خودت بگو که این نمیدونی چقدر جات خالیه 53258zu2qvp1d9v

داداش پشتکار عزیزم
حالت چطوره رفیق جان؟ Khansariha (18)
حال و احوال؟
برای زبان من به نظرم کلاس زبان خوبه چون اصولی یاد میگیری
اما اگه دوست داشتی خودت میتونی بعضی کتاب ها رو بخری و یاد بگیری
باید ببینی سطحت چقدره بعد متناسب با اون میتونی کتاب هایی مثل داستانک هایی که توی بازار هست رو بخری و اونا رو بخونی 128fs318181
خیلی راه ها هست برای یادگیری ولی به نظرم اینا خوبن Khansariha (18)
داداش نه اعلام وضعیتی، نه شرح حالی از اوضاع و احوال، نه توجهی 53258zu2qvp1d9v
خدایی نکرده مشکلی وجود داره؟ 53258zu2qvp1d9v
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط

به بهههههههه 49-2

میبینم یه عضو تازه نفس داریییییم 317

خیلی خوش اومدی داداش Master 2uge4p4
از آشنایی اومدن خیلی خوشحالیم Confetti

درسته، کانون خیلی میتونه کمک کننده باشه و ما باید نهایت بهره رو از بودن اینجا ببریم 49-2

ماشاءالله به این روزای پااااکککک 317
این عالیه 317

داداش چند خطی برامون از خودت بگو بیشتر با شما آشنا بشیم Khansariha (18)
مثلاً دانشجو، شاغل یا در پی کار هستی؟ Khansariha (18)
اینکه چرا دوست داری پاک باشی و آیا روشی برای ترک در نظر داری که به نظرت میتونه کمک کننده باشه؟ Khansariha (121)

و باز هم خیر مقدم عرض میکنم
خیلی عالیه که رفیق جدید داشته باشیم Khansariha (48)
 سپاس شده توسط
سلام 53

دوست عزیز، آقای شبگرد از گروه صراط مستقیم به گروه سرو منتقل شدند.
با آرزوی پاکی ابدی برای ایشان و همه دوستان 303

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک
سلام مجدد 53

عضو جدید، آقای Ofala به گروه سرو پیوستند.

با آرزوی موفقیت و آرامش برای ایشان و همه اعضا 303

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک
(1399 اسفند 7، 9:01)شبگرد نوشته است: سلام به دوستان خودم حالتون چطوره خوبین.
قسمت نبود تو گروه صراط موندگار باشیم اونجا بحثای سنگین می کنن که در حد ما نیست... گفتم برگردم پیش برادرای خودم.

یادم نیست از کی پاکم فک کنم هفته پیش بود اما روزشو یادم نیست پس از شروع این هفته استارتو میزنم، به امید پاکی همگی

شبگرد / ۲ اسفند / ۷ روز

روز مرد و ولادت حضرت علی ( ع) رو هم به همه آقایون تبریک میگم روزتون مبارک 53

سلام به داداش عزیزمون رهگذر گل و گلاب 49-2
میبینم اسم جدید انتخاب کردی، چقدر هم اسم قشنگیه 49-2

داداش خیلی خوش برگشتی 53
اینجا همیشه گروه که چی بگم، خونه خودته اصلاً 49-2
ماشاءالله به یک هفته پاکی 49-2

راستی داداش جان من چک کردم، شما آخرین روز بدی که داشتی 29 اسفنده، پس الآن 8 روز پاک داری 2uge4p4

هرچند مثل یه مرد پهلوون زود از اون سایت اومدی بیرون و کار به خ.ا نکشید 317
یه قهرمان درجه یک Khansariha (46)

میلاد امام علی رو هم به شما و هم به دوستان عزیزم تبریک میگم 302
ان شاءالله روزی که فرزندان صالحتون این روز رو بهتون تبریک بگن 302
سلام به دوستان خوبم ان شاء الله که حال همگی خوب باشه

این چند روزه شیفت کاری هام زیاد تر شده و کمتر میتونم کانون بیام ولی پاکی هام رو حفظ کردم

ان شاء الله با استعانت به امیرالمومنین هدف اولم 10 روز پاکی هست که الان در سومین روز هستم

الحدلله  53
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
آرررررررههههه 317

زندگی آزاد قهرمان داره مثل آفتاب میرخشه 317
خسته نباشی دلاور 302
کار زیاد یعنی دوری بیشتر از دام هایی که ما رو به لغزش میکشونه 49-2

3 روز پاک مبارک 317
عیدت هم مبارک 317
10 روز پاکی، چیزی نمونده که بهش برسیم 317
آخرین بار هستم ۸ آذر شروع کردم و الان ۹۰ روزه که پاک پاک پاکممممممم Greenstars bliss
بعللللهههههه سه ماه پاکی دارم دوسش دارم.
4chsmu1 خیلی خوبه 4chsmu1

با تشکر از حمایت رفقای گلم Confetti 53

عیدتون مبارک
سلااااااااام 317 خدمت قهرمان قهرمانان 317

اینه اینه اینه 317

عالیه آخرین بار فوق‌العاده ست 317

عیدت مبارک رفیق جان Khansariha (18)
داشتم پستای درد دلارو میخوندم...

یه مقدار هم حالم خوب نبود ، دیدم باید بنویسم ببینیم چه خبره!

نمیخوام در مورد بحث اونطرف یعنی ازدواج چیزی بگم...

فقط این به ذهنم رسید که چقدر ذهنیت ما به مسائل میتونه به زندگیمون جهت بده....

توی مرکز روان تقریبا همه ی بیمارا علائمی دارن که توی ماهم دیده میشه! ولی برای اونا خیلی خیلی شدیده!

مثلا ما شاید یه بار در سال فکر کنیم که یکی داره مارو کنترل میکنه! یا اینکه دوربین جایی کار گذاشتن!

ولی تفکرات اصلیه بعضی ازونا همینه! هر لحظه مطمئنن که دارن با دوربین کنترل میشن! 42 

(وقتی شکلک نمیذارم خیلی صحبت سنگین به نظر میاد! Gigglesmile که منم دوس ندارم!)

ما میتونیم بگیم ازدواج خیلی خوبه و هرکاری کنیم بهش برسیم... میتونیم ازش فرار هم کنیم!

ولی ادم موفق (واقعی) اونیه که به واقعیت نزدیک تر باشه...

ما تا حدودی به واقعیت زندگی نزدیکیم. (نسبت به اونایی که توی بخش روانن میگم!  4chsmu1 )

ولی جامعه و اطرافیان به ما اجازه نمیدن که بیدار بشیم!

چون تعدادشون زیاده! 

تعدادشون زیاده و به ما القا میکنن که مثلا خوشگلی یعنی خوشبختی! 

یا اینکه میگن کسی که کلی پول داره و صب تا شب داره با ps5 بازی میکنه خوشبخته! Gigglesmile (به عشق داداش پشتکار 4chsmu1 )

(من نظری در این باره نمیدم فقط مثال میزنم)

ولی کاری که باید بکنیم اینه که با اطلاعات صحیح تمام کارها و هدف ها رو زیر سوال ببریم و بهشون فکر کنیم...

در مورد زندگی مطالعه کنیم انگار که یه دستگاه جدید خریدیم و داریم دفترچشو میخونیم!

حتی در مورد عقاید مذهبی....

چون این نخوندن ها نه تنها زندگیه مارو تباه میکنه بلکه میتونه زندگیه اطرافیان رو هم خراب کنه...

ما یه بار بیشتر زندگی نمیکنیم...

فقط یه سال توی 22 سالگی هستیم!

دیگه هییییییچوقت نمیاد....

خ.ا به ما اینو القا کرده که همیشه فرصتی دوباره هست!

ولی نیست!

........................

کسی که دوسش دارم (همونی که بهش میگفتم همسر جان Gigglesmile ) داره باهام مشورت میکنه که برای دوس پسرش باید چکار کنه!

تا اینجاش که دردناکه ولی من دردی حس نمیکنم!

اهنگمو گوش میکنم کیف میکنم.....

ولی نکته ی جالبش هم اینجاست که دوس پسرش نامزد داره! 63

شانس مارو! Khansariha (13)
 سپاس شده توسط
   به‌ نام خدا

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

[تصویر:  khansariha%20(2).gif]   لیست به‌روز شده  99/12/08 [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

[تصویر:  hefc_s.gif]

abtinا/ ؟؟ 92 /2567 روز خوب ............................................ در حال جهاد
جناب خان / 17 اسفند 97 /714 روز خوب ..................................... در حال جهاد
یوسف / 31 خرداد 98 / 535 روز خوب........................................ در حال جهاد
مرد مجاهد / 28 بهمن 99 / 1 روز خوب....................................... در حال جهاد
آرمین / - / - روز خوب.................................................... در حال جهاد

Mr Degareshا/ 13 بهمن 99 / 23 روز خوب .................................... در انتظار ستاره بیستم
Derilا/ 24 بهمن 99 / بسم الله قهرمان .............................................. در انتظار ستاره شانزدهم
آقای اراده / 20 دی 99 / 41 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره چهاردهم
پشتکار/ 11 آذر 98 / 14 روز خوب ................................................ در انتظار ستاره سیزدهم
sadaf1ا/ 27 دی 99 / 1 روز خوب .............................................. در انتظار ستاره یازدهم
هادی / 24 اسفند 98 / 345 روز خوب ............................................ در انتظار ستاره یازدهم
فرید/ 30 آذر 99/ 64 روز خوب ..................................................... در انتظار ستاره نهم
شبگرد / 2 اسفند 99 / 7 روز خوب ................................................ در انتظار ستاره هشتم
آخرین بار/ 8 آذر 99/ 90 روز خوب ................................................. در انتظار ستاره هفتم

New Fighterا / ؟؟ 99 / 12 روز خوب ................................... در انتظار ستاره پنجم
افرا / 16 شهریور 99/ 169 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره پنجم
زندگی آزاد / 8 اسفند 99 / 1 روز خوب .................................... در انتظار ستاره پنجم
مهدوی / 9 آذر 99 / 80 روز خوب .......................................... در انتظار ستاره چهارم
همساده / 21 مرداد 99 / 2 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره دوم
موری / ؟؟ 99 / بسم الله قهرمان ........................................... در انتظار ستاره دوم
تقوا / 5 بهمن 99 / 9 روز خوب .......................................... در انتظار ستاره دوم
[b]جاویدان/ 2 دی 99 /64 روز خوب ......................................... در انتظار ستاره دوم
RezaRahjooا / 20 دی 99 / 9 روز خوب ................................. در انتظار ستاره اول
[/b]
فکرپاک/ 29 آذر 99 /54 روز خوب ......................................... در انتظار ستاره اول 

Alireza98ا / 1 بهمن 99 / 26 روز خوب ................................ در انتظار 30 روز خوب
آبی /21 دی 99/ بسم الله قهرمان  ......................................... در انتظار 30 روز خوب
Shineا / 23 دی 99 / 2 روز خوب ...................................... در انتظار 30 روز خوب
Prebootا / 15 دی 99 / بسم الله قهرمان ................................. در انتظار 20 روز خوب
amoorا / 25 دی  99 / بسم الله قهرمان .................................. در انتظار 20 روز خوب
Warior.Pا / 28 دی  99 / 18 روز خوب ............................... در انتظار 20 روز خوب
Masterا / 18 بهمن 99 / 18 روز خوب ..................................در انتظار 20 روز خوب
شارمین / 18 بهمن  99 / 4 روز خوب ................................... در انتظار 10 روز خوب
[b]Powerfullا / 2 اسفند  99 / 4 روز خوب ............................... در انتظار 10 روز خوب[/b]
Rastryا / ??  99 / بسم الله قهرمان .................................... در انتظار 10 روز خوب
mnx52ا / ??  99 / بسم الله قهرمان .................................... در انتظار 10 روز خوب

[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان