عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

نقل قول: مجید IGI بازی نمیکنی؟! [تصویر:  4chsmu1.gif]
قدیم بازی کردم ولی کال آف یه چیز دیگس انگار از لحاظ گرافیکی بهتره به نظرم 4chsmu1
نقل قول: نیمه عمر عناصر و اندازه زدن سن آخرین چیزی بود که یادش دادم! برای سن فسیل و اینا! [تصویر:  4chsmu1.gif] 
خدایی خوب حوصله ای دارن  Gigglesmile
فسیل اخه Khansariha (13)  106
 سپاس شده توسط
سلام
گزارش امروز...

صبح با صدای اذان بیدار شدم و نماز خوندم
دیگه مثل هر روز نخوابیدم
یه سر اومدم کانون و خیلی خوب بود
ساعت 8 تا 10 ورودی سال قبل ما انتخاب واحد داشتن، ما هم ساعت 10 انتخاب کردیم

بازم برگشتم کانون

نماز ظهر و عصر رو خوندم و بعدش ناهار بود
بعد ناهار شروع کردم به مطالعه و نوشتن چندتا مطلب تا غروب
نماز مغرب و عشا رو خوندم و بازم نوشتم تا شام Khab
بعد شام هم همه رفتن و من الآن تنهام 53258zu2qvp1d9v
اومدم کانون و الآن دوست دارم بازم نوشتن مطلب این چند روز رو ادامه بدم ولی خسته ام، موکولش میکنم به فردا

مشکلات امروز:
1. کماکان کنترل ذهنم خوب نبود 
2. یکی از دروس رو به خاطر عدم ثبت نهایی نمره نتونستیم برداریم و موند تا حذف و اضافه
3. بازم متوجه شدم خیلی اهل حفظ تعادل توی زندگی نیستم

خوبیای امروز:
1. نمازام کامل بودن 317
2. کنترل نگاهم خوب بود 317
3. صبح زود بیدار شدم و احتمالاً استارت تنظیم خوابم زده شد 317
4. جشن پاکی داشتیم 317
5. روز نسبتاً مفیدی داشتم 317

مهدوی/9آذر/56 روز عالی 317
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
سلام یک فروند ابتین هستم با 2547روز پاکی
10روز تا تولد 7سال پاکی
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
 سپاس شده توسط
(1399 بهمن 6، 7:45)abtin نوشته است: سلام یک فروند ابتین هستم با 2547روز پاکی
10روز تا تولد 7سال پاکی

ماشاءالله به شما آقا آبتین 317
عالیه عالی 49-2
فقط یه سوالی
شما دوتا سال کبیسه رو هم حساب کردید که میگید 10 روز تا تکمیل 7 سال؟! 39
آخه قاعدتاً 2555 روز که بشه میشه 7 سال Gig
 سپاس شده توسط
سلام [تصویر:  303.gif]

آقای زندگی آزاد از گروه سرو به گروه صراط مستقیم منتقل شدند.

با آرزوی آرامش و پاکی ابدی برای ایشان و سایر اعضا [تصویر:  53.gif]

با تشکر
مديريت گروه‌های ترک
 سپاس شده توسط
بله مهدوی جان سال کبیسه هم حساب کردم
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
 سپاس شده توسط
   به‌ نام خدا

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

[تصویر:  khansariha%20(2).gif]   لیست به‌روز شده  99/11/06 [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

[تصویر:  hefc_s.gif]

abtinا/ ؟؟ 92 /2547 روز خوب ............................................ در حال جهاد
جناب خان / 17 اسفند 97 /687 روز خوب .................................... در حال جهاد
یوسف / 31 خرداد 98 / 535 روز خوب....................................... در حال جهاد
مرد مجاهد / 25 تیر 99 / 181 روز خوب..................................... در حال جهاد
آرمین / - / - روز خوب.................................................... در حال جهاد

Mr Degareshا/ 1 بهمن 99 / 3 روز خوب .................................... در انتظار ستاره بیستم
Derilا/ 3 بهمن 99 / 1 روز خوب ............................................... در انتظار ستاره شانزدهم
آقای اراده / 14 مهر 99 / 54 روز خوب ......................................... در انتظار ستاره سیزدهم
پشتکار/ 11 آذر 98 / 14 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره سیزدهم
sadaf1ا/ 27 دی 99 / 1 روز خوب ........................................... در انتظار ستاره یازدهم
هادی / 24 اسفند 98 / 317 روز خوب ........................................ در انتظار ستاره دهم
رهگذر/ 6 اردیبهشت 99/ 259 روز خوب ........................................ در انتظار ستاره هشتم
فرید/ 30 آذر 99/ 35 روز خوب ............................................... در انتظار ستاره هفتم

آخرین بار/ 8 آذر 99/ 58 روز خوب ......................................... در انتظار ستاره ششم
Majid78ا / ؟؟ 99 / 6 روز خوب ......................................... در انتظار ستاره پنجم
افرا / 16 شهریور 99/ 138 روز خوب ........................................ در انتظار ستاره چهارم
مهدوی / 9 آذر 99 / 56 روز خوب .......................................... در انتظار ستاره سوم
همساده / 21 مرداد 99 / 2 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره دوم
موری / ؟؟ 99 / بسم الله قهرمان ............................................ در انتظار ستاره دوم
RezaRahjooا / 20 دی 99 / 9 روز خوب ................................. در انتظار ستاره اول
فکرپاک/ 29 آذر 99 /37 روز خوب .......................................... در انتظار ستاره اول 
جاویدان/ 2 دی 99 /31 روز خوب .......................................... در انتظار ستاره اول

Alireza98ا / 22 دی 99 / 2 روز خوب ................................ در انتظار 30 روز خوب
آبی /21 دی 99/ 3 روز خوب  .......................................... در انتظار 30 روز خوب
Shineا / 23 دی 99 / 2 روز خوب .................................... در انتظار 30 روز خوب
Prebootا / 15 دی 99 / بسم الله قهرمان ................................ در انتظار 20 روز خوب
amoorا / 25 دی  99 / بسم الله قهرمان ................................. در انتظار 20 روز خوب
امینم / 22 دی  99 / 1 روز خوب ....................................... در انتظار 10 روز خوب
شاهین 2 / ؟؟  99 / بسم الله قهرمان ..................................... در انتظار 10 روز خوب
Arminnewlifeا / 18 آذر  99 / بسم الله قهرمان ......................... در انتظار 10 روز خوب
Masoud.Jا / ??  99 / 2 روز خوب .................................. در انتظار 10 روز خوب
Warior.Pا / 28 دی  99 / 7 روز خوب ................................ در انتظار 10 روز خوب
Reza$ا / ??  99 / بسم الله قهرمان .................................... در انتظار 10 روز خوب
Rastryا / ??  99 / بسم الله قهرمان ................................... در انتظار 10 روز خوب

[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
سلام و درود به همه عزیزان گروه سرو
خیلی خوشحالم که به این گروه پیوستم تا در کنار با اراده های کانونی برای پاکی و سبزبودن تلاش کنم 317

تشکر میکنم از همه عزیزانی که با خوش آمد گویی های صمیمانشون باعث دلگرمی و خوشحالی شدند Thankyou
خدا خیرتون بده همیشه زیبا بدرخشین 302 Khansariha (96)

از خودم بگم
من هادی هستم در آستانه ورود به 26 سالگی
از اسفند پارسال تصمیم گرفتم پاک بمونم برای همیشه و تا الان به لطف خدا و کمک کانون و دوستای خوب کانونیم تونستم به عهدم پایبند بمونم   317

خیلی آجیل میدوستم مخصوصا آجیل های کانونی
انشاالله در آینده با آجیل های خوشمزه کانون پذیرای شما خوبان خواهم بود 2uge4p4

بعد

یه نکته مهم

دوستان لطفا به لیست اعلام وضعیت نگاه کنین
اگه با تاریخ و تعداد روزهای پاکیتون مغایرت داره لطفا اینجا تو گروهمون اعلام وضعیت کنین تا در لیست بعدی بروزرسانیشون کنم وخدای نکرده یه وقت شرمنده تلاش های شما برای پاکی نشم

302
با تشکر 

فعلا
یاحق 302
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
 سپاس شده توسط
سلاااااااااااااااااااااااام
بالاخره هادی مون هم اومد.  317

هادی جان خوش اومدی. ارادت داریم داداش.  303
بسی خوشحالم که کنارمونی.  Khansariha (18) انشالله هم‌گروهی‌های خوبی برات باشیم.  49-2
باید بگم که ما هم آجیل‌هات رو بسیار می‌دوستیم.  4chsmu1

خدا رو شکر بابت پاکیت.
باعث افتخار کانون بودی و هستی.  302
بابت لیست اعلام وضعیت تر و تمیز هم دست گلت درد نکنه.  Thankyou
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام به همه‌ی سروی‌‌های عزیز
امیدوارم عالی باشید.  317

(1399 بهمن 5، 21:18)majid78 نوشته است: سلام سلاطین پاکی 4chsmu1 
حال احوال؟؟
امروزم تموم شد ۶روز پاک 
سرگرم کارای پیج بودم داشتم واسش عکس پروفایل درست میکردم بالاخره پیج زدم   65 از فردا میریم واسه ضبط کیلیپ 
آقا خدایی مورد عنایت قرار گرفتم چقدر خال داشت این صورتم هیچ وقت به این حال ها آنقدر دقت نکرده بودم 4chsmu1  Gigglesmile عکسه را روتوش کردم یک گراندشو عوض کردم آپلود کردم تا آخر شبم بیو را درستش میکنم جاتون خالی باز رفتم طرف کال آف  Khansariha (58) یه مرحله بود خیلی سخت بود ولی زدم ترکوندمشون Cowboypistol
راستی واسه کانونم امروز داشتم کتابهای خاک خورده را نگاه میکردم به یه کتابی رسیدم در مورد اینکه چطوری خودمون را باور کنیم شروع میکنم به خوندن میام واستون می‌نویسم توی انجمن روانشناسی Khansariha (69)

سلطان خودتی مجید.  Khansariha (69) ان‌شاءالله جشن 60 روزگیت رو بگیریم.  Confetti
داری کارهای پیجت رو خوب پیش می‌بری. چه زود به مرحله ضبط کلیپ رسیدی.  4chsmu1 بابا ای ول.
بی‌صبرانه منتظر مطالب روان‌شناسیت هستیم.  2uge4p4

(1399 بهمن 5، 22:09)افرا نوشته است: این مسائل معمولا خیلی پیچیده تره علتش بعضیاش هم ناشناختست  ولی در مسیری که افراد برای همدیگه تعریف میکنن اطلاعات ناقص میشه 

و در اخر تبدیل میشه به یه داستان تخیلی...منظورم اینجا نیستا....

آره درست میگی.  49-2

نقل قول:
نقل قول: افرا جان الان لپ تاپت خرد شده؟  [تصویر:  hanghead.gif]

لپتاپی که داده بودم بهشون از وسط شکسته! درستش میکنم... چند بار شکستگی تعمیر کردم یاد گرفتم. تمیز در میاد.

مال خودم خداروشکر حالش خوبه  53258zu2qvp1d9v

افرای همه فن حریف.  Khansariha (69)

آهان. من فکر کردم مال خودت بوده. 

نقل قول: مجید IGI بازی نمیکنی؟! 4chsmu1

من بچه‌ بودم داداش بزرگم بازی می‌کرد. ما بهش روحیه می‌دادیم اون می‌رفت جلو.  4chsmu1

(1399 بهمن 5، 22:40)مهدوی نوشته است: مشکلات امروز:
1. کماکان کنترل ذهنم خوب نبود 

مهدوی جان برای این موضوع به نظرت میشه چی کار کرد؟  Khansariha (18)

نقل قول: 3. بازم متوجه شدم خیلی اهل حفظ تعادل توی زندگی نیستم

برای این یکی چطور؟  Khansariha (18)

نقل قول: مهدوی/9آذر/56 روز عالی 317
فقط پنج روز تا یه ستاره دیگه.  317

(1399 بهمن 6، 7:45)abtin نوشته است: سلام یک فروند ابتین هستم با 2547روز پاکی
10روز تا تولد 7سال پاکی

هواپیمای پاکی پیش پیش مبارک ۷ سال پاکیت.  Khansariha (46)

نصیحتی برای جوون‌ترها نداری؟  Khansariha (89)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
بسم ‌الله الرحمن الرحیم

گروه سرو در پیام‌رسان گپ ایجاد گردید.

1- پیام‌رسان گپ هم نسخه اندروید داره، هم آی او اس، هم دسکتاپ، هم وب.
از هر کدوم که راحت‌ترید استفاده کنید.
سایت پیام‌رسان گپ جهت دانلود نرم‌افزار
(برای استفاده از نسخه‌های دسکتاپ و وب، باید قبلش از یکی از نسخه‌های اندروید یا آی او اس وارد شده باشید)

2- از این گروه برای زمان‌های اورژانسی می‌تونید استفاده کنید.
گردهمایی‌های گروه هم در این پیام‌رسان انجام خواهد شد.

3- این پیام‌رسان قرار نیست جای کانون رو بگیره.
گفتگو و حمایت‌های روزانه از همدیگه، اعلام وضعیت‌های پاکی، اعلام وضعیت‌های تاپیک‌های مختلف و فعالیت‌های دسته جمعی که خواهیم داشت، در کانون برقرار هست.

4- اگر شخص جدیدی می‌خواست به پیام‌رسان ملحق بشه، حتما حامی یا سرپرست‌های گروه رو در جریان بذارید و خودتون کسی رو اضافه نکنید.

5- قبل از این‌که به گروه گپ ملحق بشید، مطمئن بشید که:
الف) اسمی که در پیام‌رسان برای خودتون وارد کردید، شامل فامیلی شما نیست.
ترجیحا لطف کنید همون نام کاربری خودتون در کانون رو به‌عنوان اسم وارد کنید که شناسایی شما راحت‌تر باشه.
ب) عکس شخصی در پروفایل گپ ندارید.

6- با پیوستن به پیام‌رسان گپ متعهد میشید که هیچ کدوم از چت‌های اعضا و محتواهای موجود در پیام‌رسان (اعم از متنی، صوتی و ...)‌ رو به هیچ طریقی در اختیار کسی قرار ندید.

7- برای پیوستن به پیام‌رسان گپ، از طریق لینکی که به ایمیل شما ارسال شده اقدام کنید.

ان‌شاءالله این پیام‌رسان، منشأ خیر و برکت و همدلی بیشتر اعضای گروه و همچنین پیشرفت همگی در پاکی و اهداف مختلف باشه.

303
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سرو قامتان خدانگهدارتون باشه
اگر این چند ماهه که مهمونتون بودم خوب بدی ای دیدید از من حلال کنید
ما هممون مسافریم صاحب خانه کس دیگریست

این شعر زیبا رو تقدیم شما میکنم

دلت را بتکان
غصه هایت که ریخت، تو هم همه را فراموش کن
اشتباهایت وقتی افتاد روی زمین
بگذار همانجا بماند
...
فقط از لا به لای اشتباه هایت، یک تجربه را بیرون بکش
قاب کن و بزن به دیوار دلت ...
دلت را محکم تر اگر بتکانی
تمام کینه هایت هم می ریزد
حالا کمی آرام تر بتکان
تا خاطره هایت نیفتد
تلخ یا شیرین، چه تفاوت می کند؟
خاطره، خاطره است
باید باشد، باید بماند 53 

دوست دار شما زندگی آزاد Gol
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
 سپاس شده توسط
سلام  303

واریور /28دی / 8 روز خوب

آقا آرمین من عاشق پنیرم 4chsmu1 
یعنی عاشق که نه معتادم به پنیر 317
اگه صبح پنیر نخورم اصلا سیر نمیشم  Khansariha (13)

دوستان شده موقع وسوسه یه صدایی توی سرتون بگه این بار هم مثل دفعه های قبله و باز نمیتونی انجامش بدی... پس برا چی داری مقاومت میکنی؟ و مدام همه شکست هات و همه عهد هایی که از ته قلبت بستی و باز شکستی میاد  جلو چشمت و وسوسه ها بهت میگن که این بار هم مثل دفعه های قبل تلاش میکنی و از پسش بر نمیای ؟!  این جور مواقع چیکار میکنید؟؟
(1399 بهمن 6، 18:18)زندگی آزاد نوشته است: سرو قامتان خدانگهدارتون باشه
اگر این چند ماهه که مهمونتون بودم خوب بدی ای دیدید از من حلال کنید
ما هممون مسافریم صاحب کانه کس دیگریست

داداش زندگی عزیز خدا پشت و پناهت.
ما که دور نمی‌مونیم از داداش‌مون. صراط رو چک می‌کنیم و پیگیر احوالت هستیم.  Khansariha (18)

امیدوارم به همه رویاهای زیبایی که در ذهن داری از جمله پاکی ابدی برسی.  Khansariha (69)

و
ممنون از همه زحماتی که برای گروه‌مون کشیدی.  302
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

آقای زندگی آزاد سعادت آشنایی  بیشتر با شما رو نداشتم ولی خوش حالم  که این مدت کوتاه با شما توی گروه بودم و از اعلام وضعیت های پر انرژی شما انگیزه میگرفتم 53258zu2qvp1d9v

شعر خیلی زیبا بود ممنون 302
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان