عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

علیرضا / ۱۸ آذر / ۱۵۸ روز خوب
دیشب حالم افتضاح بود
وسوسه هم که چند روزیه ولم نمیکنه
امروز یکم بهترم دیروز نماز ظهر و عصرمو هم نخوندم احتمال میدم به خاطر همون بوده باشه که شب حالم بد شد
به هر حال ایشالله همه چی بهتر شه سعی میکنم مثبت باشم
جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 465 روز خوب  Khansariha (46) 
53
خداروشکر کسی از بچه ها نشکسته dingdingding
به روز رسانی لیست balloons
سلام
فرید، ۱۶ خرداد، ۱۱ روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
Confetti

به‌نام خدا

*اعلام وضعیت های خرداد ماه*
*  لیست به‌روز شده  99/03/27  *
53 53

قهرمان : abtin ا/ ؟ ؟ 92 / 2323 
  روز خوب ......................................................... در حال جهاد

قهرمان : ~امین~ / ؟  ؟ 93 / 1903 روز خوب .................................................... در حال جهاد

قهرمان : یوسف / 31 خرداد 98 / 353 روز خوب .............................................. در حال جهاد

53 53 53 53 53 

قهرمان : مرد مجاهد / 2 اسفند 98 / 112 روز خوب ....................... در انتظار ستاره بیست و دوم

قهرمان : جناب خان / 17 اسفند 97 / 464 روز خوب .............................. در انتظار ستاره بیستم

قهرمان : Mr Degaresh ا/ 19 خرداد 99 / 8 روز خوب ........................... در انتظار ستاره هجدهم

قهرمان : Deril ا/ 11 خرداد 99 / 14 
روز خوب ................................... در انتظار ستاره شانزدهم

قهرمان : sanctity ا/ 17 خرداد 99 /  6 روز خوب ................................. در انتظار ستاره چهاردهم 

قهرمان : drift ا/ ؟؟ / ؟؟ ................................................................. در انتظار ستاره چهاردهم

قهرمان : آقای اراده / 14 آبان 98 / 213 روز خوب .................................... در انتظار ستاره دهم

قهرمان : PlaSmA ا/ 5 فروردین 99 / 8 روز خوب .................................. در انتظار ستاره هشتم

53 53 53 53 53 

قهرمان : رضا خان / 18 آذر 99 /188 روز خوب ................................... در انتظار ستاره ششم

قهرمان : sadaf1 ا/ 21 فروردین 99 / 68 روز خوب .............................. در انتظار ستاره ششم

قهرمان : رامین. / 26 فروردین 99 / 43 روز خوب ................................ در انتظار ستاره ششم

قهرمان : فرید / 16 خرداد 99 / 10 روز خوب ........................................... در انتظار ستاره سوم

قهرمان : Victory ا/ 12 خرداد 99 /  15 روز خوب ................................... در انتظار ستاره سوم

قهرمان : karma ا / 28 فرودین 99 / 43 روز خوب .................................. در انتظار ستاره دوم

قهرمان : همساده / 5 خرداد 99 / 6 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره دوم

قهرمان : toby ا/ ؟؟ / ؟؟ .................................................................. در انتظار ستاره دوم

قهرمان : رهگذر1 / 6 اردیبهشت / 52 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره اول

قهرمان : هومان / 17 اردیبهشت 99 / 41 روز خوب ................................ در انتظار ستاره اول

قهرمان : شازده کوچولو / ؟ خرداد 99 / 10 روز خوب ................................. در انتظار ستاره اول

قهرمان : khoda.khasteam ا/ ؟؟ / 7  روز خوب ...................................... در انتظار ستاره اول

53 53 53 53 53 

قهرمان : Alfredo ا/ 18 خرداد 99 / 5 روز خوب ................................... در انتظار 30 روز خوب

قهرمان : aintslave ا/ 9 فروردین 99 / 4 روز خوب                  .............................. در انتظار 30 روز خوب

53 53 53 53 53 

قهرمان : عاشق زندگی / ؟؟؟؟ / 13 روز خوب                             .................................... در انتظار 20 روز خوب

قهرمان : saeed.gym ا/ 20 فروردین 99 / 5 روز خوب             ......................... در انتظار 20 روز خوب

قهرمان : alireza4466 ا/ ؟؟ / ؟؟                                             ...................................................... در انتظار 20 روز خوب

قهرمان : Ali.start again ا/ ؟؟ / ؟؟                                         .................................................. در انتظار 20 روز خوب

قهرمان : شرمن / ؟؟ / ؟؟                                                          ............................................................... در انتظار 20 روز خوب

53 53 53 53 53 

قهرمان : Mohammad J.K ا/ 3 فروردین 99 / 11 روز خوب ................... در انتظار 10 روز خوب

قهرمان : یونی / 16 فروردین 99 / 9 روز خوب ................................... در انتظار 10 روز خوب

قهرمان : Mo Ghermez ا/ 26 اردیبهشت 99 / 8 روز خوب .................. در انتظار 10 روز خوب

قهرمان : عاشق امام رضا / 31 فروردین 99 / 6  روز خوب .................... در انتظار 10 روز خوب

قهرمان : 13Fazel ا/ 4 اردیبهشت 99 / 5 روز خوب ............................. در انتظار 10 روز خوب

قهرمان : godlover ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب ................ در انتظار 10 روز خوب

قهرمان : hoseini238 ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب ............ در انتظار 10 روز خوب

دوستان چون اولین باره لیستو به روز میکنم احتمالا یکم مشکل داره تو محاسبات اگه چیزیش اشتباه بود لطفا بهم بگید.      

balloons
دریل/ 11 خرداد/ 16 روز خوب 317
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
سلام
عاشق زندگی/ ۱۲ روز خوب
من عاشق زندگی‌ام و به انسان‌ها کمک می‌کنم عاشق زندگی باشند

و هرچه به افراد بیشتری خدمت کنم شادتر خواهم بود
سلام
به همگی

Mr Degaresh ا/ 19 خرداد 99 /9 روز خوب

روزهای خوب قبلی:25

خداوندا برای 24 ساعت دیگه منو پاک نگه دار و خودم رو تسلیم تو میکنم. من رو از کینه و نفرت و افکار تخریب گر دور کن و کمکم کن خودم و خودت را بهتر بشناسم و درک کنم که تو این دنیا هیچ توقعی از کسی نداشته باشم و تمام توقعاتم از خودم و خودت باشه. خدایا آرامش رو به همه ما بده ولو در دریای پرتلاطم این روزها
سلام
یک فروند آبتین هستم
با۲۳۲۴روز خوب وپاک
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
(1399 خرداد 28، 12:29)abtin نوشته است: سلام
یک فروند آبتین هستم
با۲۳۲۴روز خوب وپاک

دوست داشتم الان بگم یک فروند اراده هستم  4chsmu1
ولی متاسفانه باید از همون واحد نفر استفاده کنم 49-2
۲۲۴ روز 
خدایا چنان کن سرانجام کار .. تو خشنود باشی و ما رستگار
هومان/17 اردیبهشت/42 روز حرفه ای
همه دیگه اینجا اوستا کارن×!
[تصویر:  dwayne-johnson-4k-2018-yv.jpg]
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
(1399 خرداد 27، 16:13)رضا خان نوشته است: علیرضا / ۱۸ آذر / ۱۵۸ روز خوب
دیشب حالم افتضاح بود
وسوسه هم که چند روزیه ولم نمیکنه
امروز یکم بهترم دیروز نماز ظهر و عصرمو هم نخوندم احتمال میدم به خاطر همون بوده باشه که شب حالم بد شد
به هر حال ایشالله همه چی بهتر شه سعی میکنم مثبت باشم

اگر چند باشد شب دیر باز
بر او تیرگی هم نماند دراز

شود روز چون چشمه رخشان شود
جهان چون نگین بدخشان شود

رضا خان که خود، سرپرستی قدرتمند است، نشان داده است که بی دلیل، شایستگی کسب این عنوان را پیدا نکرده است. کنترل فشارها و کوتاه نیامدن در برابر وسوسه ها، او را چونان پولادِ آبدیده کرده است.

(1399 خرداد 27، 18:18)جناب خان نوشته است: جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 465 روز خوب  Khansariha (46) 

کوه نتواند شدن سد ره مقصود مرد
همت مردان برآرد از نهاد کوه، گرد

همت و تلاش خستگی ناپذیر جناب خان در ثبت عدد 465 روز خوب، بسی ستودنی است. این تعداد روز خوب، اگر نه به منزله پاکی ابدی، اما دروازه ورود به آن است.

(1399 خرداد 27، 21:22)رضا خان نوشته است: خداروشکر کسی از بچه ها نشکسته dingdingding
به روز رسانی لیست balloons

هرکه رنجی برد، گنجش شد پدید
هرکه جدی کرد، بر جودی رسید

باید سر بر آستان خداوند سایید و سپاسگزارش بود که در جمعی قرارمان داد که دغدغه پاکی، همه یاران را بر آن داشته است که بدون بازگشت به عقب، امیدوارانه به سمت آینده ای درخشان، حرکت کنند.

(1399 خرداد 27، 21:34)فرید نوشته است: سلام
فرید، ۱۶ خرداد، ۱۱ روز

چو کوشش نباشد، تن زورمند
نیارد سر از آرزوها بلند

که اندر جهان، سود بی رنج نیست
کسی را که کاهل بود، گنج نیست

فرید عزیز که تصمیم گرفته است 16 خرداد را به عنوان نقطه عطف در زندگی خود به ثبت رساند، گام به گام در مسیر سبز پاکی، قدم برمی دارد و در عین حال مراقب است گام هایش را محکم بردارد تا خدای ناکرده، پاهایش نلغزد.

(1399 خرداد 27، 22:56)Deril نوشته است: دریل/ 11 خرداد/ 16 روز خوب 317

دعای صبح و آه شب، کلید گنج مقصود است
بدین راه و روش می­ رو که با دلدار پیوندی

شادی برخاسته از 16 روز پاک، نمایانگر آن است که Deril نه تنها این 16 روز را پاک مانده است بلکه پاکی او در این مدت، توأم با هوشیاری بوده است. یعنی 16 روز باکیفیت و عالی را تجربه نموده است.

(1399 خرداد 28، 10:47)عاشق زندگی نوشته است: سلام
عاشق زندگی/ ۱۲ روز خوب

به هر کاری که همت بسته گردد
اگر خاری بود، گل دسته گردد

عاشق زندگی، 12 روز خوب را به ثبت رسانده است. عاشق، طبق آنچه از تصویر پروفایلش درک می شود، به الگوهای موفقیت و انسان های موفق، اهمیت زیادی می ­دهد و علی القاعده، برای موفقیت خود در پاکی، چشم انداز دارد. بنابراین رکوردهای 20 روز و 30 روز و 40 روز و بیشتر و بیشتر از آن را با قدرت و به راحتی طی خواهد نمود.

(1399 خرداد 28، 11:51)Mr Degaresh نوشته است: سلام
به همگی

Mr Degaresh ا/ 19 خرداد 99 /9 روز خوب

روزهای خوب قبلی:25

خداوندا برای 24 ساعت دیگه منو پاک نگه دار و خودم رو تسلیم تو میکنم. من رو از کینه و نفرت و افکار تخریب گر دور کن و کمکم کن خودم و خودت را بهتر بشناسم و درک کنم که تو این دنیا هیچ توقعی از کسی نداشته باشم و تمام توقعاتم از خودم و خودت باشه. خدایا آرامش رو به همه ما بده ولو در دریای پرتلاطم این روزها

صبر است کلید گنج مقصود
از صبر به کام دل رسی زود

نوشته آقای دگرش، این شعار انجمن های N.A و S.A را به من یادآور می شود:
خداوندا، آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم. شهامتی تا تغییر دهم آنچه را که می توانم و بینشی که تفاوت این دو را بدانم.

یک فروند آبتین هستم
با۲۳۲۴روز خوب وپاک

چو دانا نماید به کاری درنگ
به پیروزی آرد جهانی به چنگ

همه کارها در فروبستگی
گشاید ولیکن به آهستگی

آبتین با تعداد روزهایی که رنگ و بویی از عشق دارد، به پیش می راند و با اعلام وضعیت های خوب خود، این پیام را به ما می رساند که شما هم اگر بخواهید، می توانید به تعداد روزهای من پاک باشید و این، شدنی است.

(1399 خرداد 28، 18:06)آقای اراده نوشته است:
یک فروند آبتین هستم
با۲۳۲۴روز خوب وپاک

دوست داشتم الان بگم یک فروند اراده هستم  4chsmu1
ولی متاسفانه باید از همون واحد نفر استفاده کنم 49-2
۲۲۴ روز 
خدایا چنان کن سرانجام کار .. تو خشنود باشی و ما رستگار

نابرده رنج، گنج میسر نمی شود
مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد

آقای اراده قریب هفت ماه و نیم است که نشان داده است نام کاربریش، الحق و الانصاف، زیبنده اوست. خیالمان راحت است که ان شاءالله این قهرمان عزیز، پاکی را تا ابد تجربه خواهد نمود؛ چرا که در این چند ماه حتماً توانسته است موانع و مشکلات را یکی پس از دیگری، از پیش رو بردارد.

(1399 خرداد 28، 20:08)هومان نوشته است: هومان/17 اردیبهشت/42 روز حرفه ای
همه دیگه اینجا اوستا کارن×!
[تصویر:  dwayne-johnson-4k-2018-yv.jpg]

به قدم کوش تا به کام رسی
مرد وامانده، کاروان رس نیست

هومان با طی کردن 42 روز به صورت حرفه ای، با انگیزه ای صد چندان، علاوه بر اینکه خود را مصمم بر ثبت رکوردهای بی نظیر پاکی می بیند، با استخدام کلماتی با بار مثبت در جملاتش، که از آنها بوی امید و سرزندگی به مشام می رسد، همه ما را به پاک بودن و پاک ماندن دعوت می کند.

سلام

فرید، 16 خرداد، 12 روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
زنده باد حامد حامد
ممنونم
سلام عاشق زندگی ۱۳ روز خوب
من عاشق زندگی‌ام و به انسان‌ها کمک می‌کنم عاشق زندگی باشند

و هرچه به افراد بیشتری خدمت کنم شادتر خواهم بود

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان