امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

[تصویر:  24_ارديبهشت_mtjr.jpg]
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
----------------------------
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
امام علی علیه السلام:
«من لم یجهد نفسه فی صغره لم ینبل فی کبره »
کسی که در کوچکی با خواهش های نفسانی مجاهده نکرده باشد، در بزرگی به مقام فضل و شایستگی نائل نمی شود.
(غرر الحکم، ص 645)
[تصویر:  %D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%86%D8%B1%D8...7-6-62.gif]
ورزش دشمن خـ . ا

« اگر لذتِ تَرک لذتِ را بدانی/ دگر لذتِ نفس را، لذت نخوانی»
سلام 302

عضویت آقای Ragnar فعال شده و ایشان دوباره به عضویت گروه سرو درآمدند.
با آرزوی موفقیت و پاکی برای ایشان و همه دوستان 302

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1400 ارديبهشت 21، 22:01)مهدوی نوشته است: مرد مجاهد گل عطر افشان دل مهدوی Khansariha (96)
خوش برگشتی دادااااااش 317
خیلی خوشحالم که اومدی Confetti
با دست پر هم اومدی 49-2
ماشاءالله بهت؛ آره کلی رفیق مشتی داریم اینجا؛ تو که اومدی هم تسبیح رفاقت تکمیل شد 317

(1400 ارديبهشت 21، 22:34)آرمین نوشته است: به به.
چه تقویم پاکی خوشگلی. چه اعلام وضعیت مرد مجاهدطوری. چه ذوق و سلیقه‌ای. چه روزهای سبزی می‌درخشن. 6

اردیبهشت ماه برایند خوبی داشتی مجاهد جان. به نظرت عامل اصلیش چی بوده؟ بگو تا ما هم استفاده ببریم و یاد بگیریم.
و
بعد هم یه سوال دارم برای اون مثلث‌ها.
حتما اون مثلث‌ها پشت‌شون علتی بوده. جای دیگه‌ای اون‌ علت‌ها رو یادداشت می‌کنی که بعدها بهشون مراجعه کنی و از کنار هم گذاشتن‌‌شون به آگاهی بیشتری برسی و تدبیر دقیق‌تری بیندیشی؟  Khansariha (18)

سلام سلام به پهلوونا و قهرمونا و داداش‌جونا و گلهای پاک سرو
خصوصا سلام به گلهای سرسبدمون .. حاج مهدوی و اوس آرمین خودمون

ممنونم از تشویق و لطف و راهنمایی درجه یکتون
عزیز دلی مهدوی جون .. عطر و لطف از وجود نازنین خودته برادر

ممنونم آرمین جان از بازخورد پر از لطفت و سوالاتی که نشون‌دهنده توجه محبت‌آمیزته ..
سرسبزی اردیبهشت مثل همه سرسبزی‌ها از لطف خدا بوده .. خصوصا در ماه مبارک رمضان که شیاطین در غل و زنجیرن .. به نظرم بعد از ماه مبارک رمضان، باید با توجه به نماز، که از فحشاء و منکر باز می‌داره، خودمون رو از گناه دور نگه داریم؛
نکته دیگه اینکه، بنده سعی کردم برنامه‌ای که میریزم با روحیه و سبکم سازگار باشه .. بعضی‌ها برنامه‌های الگوریتمیک و روتین‌طوری حالشون رو بهتر میکنه بعضیا برنامه‌هایی که توش حدود مشخص شده باشه (که مثلا فلان کارها رو حتما نکنم) بعضی‌ها هم برنامه‌هایی که توش اصول و رویکردهای کلی مشخص شده باشه و ...
در برنامه‌ای که بنده لینکش رو گذاشتم در پست قبلیم، به لطف خدا بنا بر این بوده که این مساله رعایت بشه و پاشنه‌های آشیلی که ازش مدام ضربه خوردم هم توجه بشه (مثل نت چک کردن و بدون مراقبه فیلم دیدن) و سنگرهای اصلیم هم بهشون توجه بشه (نماز، نگاه، ذهن)
نکته دیگه، ناامید کردن نفس و شیطان از وسوسه است با منتفی کردن زمینه‌اش .. شیطان باید بفهمه این قبری که بالاش وایساده گریه میکنه خالیه .. ما باید با توکل بر خدا تصمیم بسیار قاطعی در زمینه نگاه داشته باشیم .. با اِنّ و اون نمیشه .. نگاه حرام و مشکل‌دار باید اصلا پروژه‌اش منتفی بشه .. هر جایی هر وقتی هر کسی
ولی اگر تصمیم نیم‌بند باشه .. قسمتی از طراوت ذهن سمت این کلنجار میره که نگاه بکنم؟ نکنم؟ .. چرا بکنم؟ چرا نکنم؟
میشه هم این تصمیم رو مدت‌دار گرفت که ذهن القای فشار نکنه .. تصمیم بگیرم مثلا سه ماه چشم‌پاکی پیشه کنم.
عذر میخوام جسارت کردما .. شرمنده این همه دوست پاکم که جلوشون صحبت کردم ...

درباره مثلثهای نارنجی ..
تجربه بنده میگفت که موندن در وضعیت وسوسه برای چند روز میتونه کیفیت ذهن و طراوت درونی رو کم کنه ..
برای همین نسبت به همون اولین نوسانات غریزی درونی یا اولین وسوسه‌های در سینه سعی کردم حساس بشم و ثبتش کنم
بعد در مرور روزانه‌ای که از برنامه دارم، اون مواردی که میتونه رعایتش به رفع وسوسه کمک کنه یا مواردی که معاذ الله عدم رعایتش به وسوسه میدون میده رو بیشتر توجه کنم و تصمیم بگیرم در اون روز حواسم بهشون باشه؛
تا به این ترتیب، اون جرقه وسوسه تبدیل به جریان نشه به فضل خدا
نقل قول: جای دیگه‌ای اون‌ علت‌ها رو یادداشت می‌کنی که بعدها بهشون مراجعه کنی و از کنار هم گذاشتن‌‌شون به آگاهی بیشتری برسی و تدبیر دقیق‌تری بیندیشی؟

ترجیح میدم تا وقتی که تناوبشون زیاد نشده، به خاطر نسپرمشون .. تا فراموش بشن و برن پی کارشون .. چون به هر حال درصدی از این وساوس، ممکنه طبیعی باشه و غریزی ..
اما این روشی که گفتی به نظرم روش مجاهدانه و مسءولانه‌ایه .. خدا یادم بندازه اگر در مقطعی معاذ الله توالی وساوس زیاد شد، از این روش استفاده کنم.
همچنین شاید به نوعی بشه گفت با توجه به مهم‌ترین علتهای تکرار شونده ای که در گذشته‌ها بودن، بندهایی رو در برنامه در نظر گرفتم (مثل فیلم و ..)
سلام. 
صبح بخیر
امیدوارم هفته ای پر از نشاط و موفقیت و شروع کرده باشین. 
پورنگ / 14 فروردین / 41 روز
«بسم الله الرحمن الرحیم»
سلام و خسته نباشید خدمت تمام رفقا.
Reza4030/اردیبهشت24/روزپاکی1 
با قدرت و استقامت varzesh
دم خدا گرم.
خود را ارزان نفروشیم 
در فروشگاه بزرگ هستی، روی قلب انسان نوشته اند
«قیمت=خدا»
سلام دوستان

Mr Degareshا/ 4 اردیبهشت 1400 /21 روز خوب...
(1400 ارديبهشت 24، 23:44)MUTE نوشته است: امام علی علیه السلام:
«من لم یجهد نفسه فی صغره لم ینبل فی کبره »
کسی که در کوچکی با خواهش های نفسانی مجاهده نکرده باشد، در بزرگی به مقام فضل و شایستگی نائل نمی شود.
(غرر الحکم، ص 645)
سلام مربی عزیز دل چه حدیث های زیبایی واقعا جای خوشحالیست و تقدیر میکنم از حضورت کنار ما 302 302 302
نقل قول: Powerful
داداش عزیز ممنونم از زحماتی که در حین سرپرستی میکشی برای گروه ان شاءالله خداوند توفیقاتت را دوچندان کند حفظکم الله 302 302

نقل قول: سلام [تصویر:  302.gif]

عضویت آقای Ragnar فعال شده و ایشان دوباره به عضویت گروه سرو درآمدند.
با آرزوی موفقیت و پاکی برای ایشان و همه دوستان [تصویر:  302.gif]
سلام داداش مهدوی خداقوت عزیز دل 302
خیلی خوش امد میگم به داداش عزیزمون که دوباره عضو گروه سرو های بهشتی شدن 302 302 302
نقل قول: سلام. 
صبح بخیر
امیدوارم هفته ای پر از نشاط و موفقیت و شروع کرده باشین. 
پورنگ / 14 فروردین / 41 روز
سلام داداش پورنگ با انگیزمون داداش جان ماشاءالله به این روزهای پاکیت 317 302
ان شاءالله هفته پر برکتی باشه برای هممون Khansariha (46) 302

نقل قول: «بسم الله الرحمن الرحیم»
با قدرت و استقامت [تصویر:  f.gif]
دم خدا گرم.
سلام به به تلاش گر راه پاکی خدا قوت چه شروع پر انرژی داداش جان 302
با قدرت ادامه بده عزیز دل داداش 302
راستی داداش برای اوقات فراغت چه کردی برنامه ریزی داری؟ 302

نقل قول: سلام دوستان

Mr Degareshا/ 4 اردیبهشت 1400 /21 روز خوب...
سلام داداش مشتی حالت چطوره رفیق 302 ان شاءالله همیشه حال دلت خوب باشه 49-2
ماشاءالله بهت که با قدرت رفتی جلو ان شاءالله راحت ادامه دار باشه با توکل به خدا 302
زندگی آزاد / 6 اردیبهشت / 19 روز خوب  Confetti

امشب به فضل خدا ترفیع درجه میگیرم به سرباز یکمی با 20 روز خوب Khansariha (46)

خدا رو صد هزار مرتبه شکر 53
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
(1400 ارديبهشت 25، 11:33)yazahra نوشته است:
نقل قول: «بسم الله الرحمن الرحیم»
با قدرت و استقامت [تصویر:  f.gif]
دم خدا گرم.
سلام به به تلاش گر راه پاکی خدا قوت چه شروع پر انرژی داداش جان 302
با قدرت ادامه بده عزیز دل داداش 302
راستی داداش برای اوقات فراغت چه کردی برنامه ریزی داری؟ :

سلام سلطان.
صددرصد برنامه دارم.من از امروز به مدت ۲۵روز در خونه تنها هستم.اگه با برنامه پیش نرم همون شیطان دوباره به سراغم میاد اماااا
این بار با توکل بالا و برنامه ریزی نظیر کتاب خوانی و ورزش و ......و همچنین ابزار پاکی که در اورژانس عرض کردم.قران و نماز و .............جلوی ورودشو به فکر و ذهنم میگیرم.
در عین حال نباید مغرور شد چرا که غرور باعث شکست آدمی میشه فقط باید توکل راسخ داشت و با اطمینان جلو رفت.
دمت گرم که جویای احوالی.انشالله سالم و پاک باشی 
یاعلی
خود را ارزان نفروشیم 
در فروشگاه بزرگ هستی، روی قلب انسان نوشته اند
«قیمت=خدا»
نقل قول: زندگی آزاد / 6 اردیبهشت / 19 روز خوب  [تصویر:  confetti.gif]

امشب به فضل خدا ترفیع درجه میگیرم به سرباز یکمی با 20 روز خوب [تصویر:  khansariha (46).gif]

خدا رو صد هزار مرتبه شکر [تصویر:  53.gif]
سلام داداش عزیز دل ماشاءالله بهت رفیق جان
باتوکل به خدا ان شاءالله مقام فرماندهی راکسب کنی 302 Khansariha (46)

نقل قول: سلام سلطان.
صددرصد برنامه دارم.من از امروز به مدت ۲۵روز در خونه تنها هستم.اگه با برنامه پیش نرم همون شیطان دوباره به سراغم میاد اماااا
این بار با توکل بالا و برنامه ریزی نظیر کتاب خوانی و ورزش و ......و همچنین ابزار پاکی که در اورژانس عرض کردم.قران و نماز و .............جلوی ورودشو به فکر و ذهنم میگیرم.
در عین حال نباید مغرور شد چرا که غرور باعث شکست آدمی میشه فقط باید توکل راسخ داشت و با اطمینان جلو رفت.
دمت گرم که جویای احوالی.انشالله سالم و پاک باشی 
یاعلی
سلام برعزیز دل و مبارز در راه خدا
ماشاءالله بهترین کار برنامه هست و هرکسی از خود ادم بهتر نمیتونه برنامه ریزی کنی تو تاپیک برنامه ریزی روزانه هم ثبت نام کن و با برنامه پیش برو که کمک حالت هم باشه 302برنامه دقیق برنامه ای هست که قابل اجرا باشه به نظرم رفیق خیلی خوبه این کار های پسندیده را داخل برنامه هات قرار دادی 302 Khansariha (46)
باریکلا که یکی از دریچه های ورود شیطان را از همون اول بستی خیلی خوبه که از غرور بترسیم daghighan
فدات بشم وظیفمه ما هم با هم برادریم 302 Khansariha (18)
سلام منم دوباره برگشتیم برا پاکی ابدی

[تصویر:  %D8%AC%D9%85%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9...%D8%AA.jpg]

[تصویر:  shoro.jpg]

[تصویر:  nikoomind-20180122074828.jpg]

سلام داداش خیلی خوش برگشتی ان شاءالله با توکل به خدا و تلاش فراوان موفق خواهی شد 317 302
CHAKAVAK/10

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان