عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

با سلام 
.
.
.
اراده /۱۰ آذر /۴ روز خوب 
303
(1400 آذر 12، 20:58)مهدوی نوشته است: سلام 49-2

(1400 آذر 12، 17:48)ali123 نوشته است: سلام

دیروز متاسفانه لغزش داشتم و کار خراب شد...

از امروز دوباره شروع کردم، إن شاءالله این سری قوی تر ادامه میدم...

علی جان آفرین که اومدی و گفتی و دوباره شروع کردی 49-2
داداش بگرد و ببین دلیلش چیه؟
ببین چه چیزی تو رو به اون حالت رسوند؟ از طریق چه فرآیندی به مرحله لغزش رسیدی؟
اون پروسه ممکنه بارها تکرار بشه اما تفاوت اینجاست که ما این حالت های وقوع لغزش رو دونه دونه حذف کنیم تا به صفر برسن 49-2
هنر اینه که از یه سوراخ، دو بار گزیده نشیم Khansariha (69)
به روی چشم
قربونت داداش
[تصویر:  05_blue.png]
سه روز گذشت، رفتم تو روز چهارم

الهی به امید تو...
نقل قول: بعضی وقتا باید اروم حرکت کنی خیلی وقتا باید خودت رو اروم کنی باید به جای اینکه پاتو بزاری رو گاز دنده سنگین حرکت کنی اشکالی نداره مثل روز های اوج خودت نباشی همیشه، ولی نباید از مسیر خارج بشی سعی کن اروم باشی ذهنتو متمرکز کن روی چیزهایی که برات مهمن هر چند اروم هر چند خسته کننده هر چند غیر ممکن ولی تو تلاش خودت را بکن

درسته.. 

ادامه دادن یه گزینه نیست که بخوام انتخابش کنم

تنها گزینه ای که دارم..  Hanghead

ولی خب سخته..
سلام دوستان.
وقتتون بخیر.

دیوار / 1 آذر / 14 روز خوب
سلام 53 
آبی / 3 آذر / 12 روز پاک
Hanghead هفته‌ی عجیبی بود... به همین بسنده می‌کنم...
اما در مورد پاکی. دیروز احتمال شکست خیلی زیاد بود و همچنان مدیون محدودیت‌هام هستم...
امروز هم همینطور. اما جنس فشارهایی که امروز تجربه کردم از نوع عاطفی بود...
انگار چیزی تمام مدت همه‌ی شکست‌های عاطفیم رو بهم سرکوفت میزد...
وقتهایی که با فشار عاطفی دست و پنجه نرم میکنم اصلا دوست ندارم توی جمع و جامعه باشم...
و برعکس؛ این چند روز آینده باید مدام توی جامعه باشم... و مشغول به کارهایی که هییییییچ علاقه‌ای بهشون ندارم و تماما از سر اجباره... :(
(بماند که بخشیش تقصیر خودمه... )
کاش فقط دسته گلی به آب ندم... همین...
سلام //// یا ماه بنی هاشم/// 13 آبان/// 32 روز خوب     36
صوت زیبای دعای سحر >>>    دعای سحر

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ مِنْ بَهاَّئِک بِاَبْهاهُ وَکُلُّ بَهاَّئِکَ بَهِىُّ اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ بِبَهاَّئِکَ کُلِّهِ

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ مِنْ جَلالِکَ بِاَجَلِّهِ وَکُلُّ جَلالِکَ جَلیلٌ اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ بِجَلالِکَ کُلِّهِ

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ مِنْ عَظَمَتِکَ بِاَعْظَمِها وَکُلُّ عَظَمَتِکَ عَظَیمَهٌ اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُکَ بِعَظَمَتِکَ کُلِّها
----------------------------
باز هم روز چهارم خراب کردم...

همه چیز از دست تخیل و دست ورزی شروع میشه...

دوباره از فردا شروع می کنم...
پشتکار/4 روز خوب

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
با سلام اراده ۱۰ آذر پنج روز خوب  53
آبی / 16 آذر / 0
Hanghead
سلام Khansariha (129)
شب همگی بخیر 49-2
آقا یه خبر از اوضاع جوی نواحی خودتون بدید بدونیم در چه حالید؟ 4chsmu1
ما اینکه تا دیشب گرم و مرطوب بود، امروز باز سرد شد؛ قشنگ این روزا بین بخاری و کولر دعواست Gigglesmile
البته بعید میدونم از الآن تا قبل نوروز دیگه نیاز باشه کولر بزنیم 4chsmu1

آبی جان
داداش عزیز دوباره شروع کن، اجازه نده خ.ا سایه بندازه رو زندگیت. تأثیر محدودیت ها چقدر بود؟ آیا اونا رو شکستی؟ پس چطور میشه تقویتشون کرد؟
از طرفی؛ چطور میشه عوامل خ.ا رو محو کرد؟ یا اگه دست خودمون نیست، چطور میشه نسبت بهشون مقاوم شد؟
منتظر شنیدن حرفاتیم Khansariha (18)

اراده جان
پنج روز پاک عین پنجه آفتاب 4
مبارکه داداش گل؛ همین روزای تک رقمی که اعداد بالا رو میسازه؛ پایه های پاکیتو قوی کن قهرمان Khansariha (69)

فرید جان
259 روز پاک مبارک داداش فرید عزیز Confetti
حالت چطوره داداش؟ Khansariha (18)
اوضاع ردیفه؟ Khansariha (121)

مجید جان
یعنی اگه اعتبار و ستاره بهت داده نمیشد، از روزای پاکت رونمایی نمیکردی؟ Khansariha (13)
مگه سوپرمارکته؟ Khansariha (13)
35 روز پاک مبارکه قهرمان Khansariha (46)
ان شاءالله همین فرمون رو برو جلو، 40 که هیچی 400 تا رو هم از آن خودت میکنی 317

دریل جان
سلام به داداش دریل عزیز دل 49-2
داداش پاشو، معطل نکن، هر چی بوده تموم شده، وقتشه رو به جلو و امیدوار حرکت کرد clapping
منتظر خبرای خوب از جانب برادر خوبمون دریل عزیز هستیم 2uge4p4
مثلاً بیایی اینجا و بگی چقدر حس میکنی حالت خوبه و چقدر از خودت خوشت میاد و خوشحالی Confetti

نوید جان
سلااااااااااااااااااااام به داداش نوید گل گلاب 317
داداش کجا بودی این همه مدت؟ دلمون برات تنگ شده بود 53258zu2qvp1d9v
به به؛ اصلاً به به Confetti
59 روز خوب خیلی مبارکککککککک Greenstars
عالیه پهلوون، عالیه varzesh
داداش جون اون موردی که ذکر کردی، طبیعیه 53
نوید جان موارد این چنینی رو میتونی توی انجمن پسرانه مطرح کنی تا راحت در موردشون صحبت بشه cheshmak
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
کارما جان
داداش گل و عزیز و هر چی خوبه؛ به قول مجید نیاز نیست همیشه تو بهترین حالت باشیم چون اصلا امکان پذیر نیست. ولی به قول عاشق فاطمه زهرا ما نمیتونیم برای یه درد مداوم، فقط مسکن استفاده کنیم. مسکن فقط تسکین میکنه ولی درمان نمیکنه.
باید درمان کرد؛ مشکل رو حل کرد و مهم تر از اون اینه که باید مشکل رو شناسایی و بعد حل کرد.
سختی داره، ولی مگه نه اینکه همین سختیاست که موجب ارتقا و پیشرفت میشن؟ Khansariha (121)
منتظرم ببینم کارما چطور قراره بدرخشه 49-2

یا ماه بنی هاشم
خدایا مگه میشه؟ مگه داریم این همه حس خوشحالی؟ Greenstars
مبارکککککککککهههههههههههه Confetti
ماشالا ماشالا بش بگو، ماشالا 317
32 روز خوب مبارک، عالیه عالیه عالی Khansariha (57)
پس همه چی آرومه، من چقدر خوشحالم Khansariha (57)
یعنی داداش، جداً خدا یه پاداش درست و حسابی برات نگه داشته بس که ما رو خوشحال کردی با این موفقیت ها Khansariha (96)

علی جان
داداش عزیز چه خوب که میدونی عاملش چیه؛ الآن باید برای این عوامل یه پروتکل مشخص تعیین کنی Khansariha (69)
خب طبق قوانین اعلام وضعیت، دستورزی، مشاهده محتوای مستهجن و انجام خ.ا، هر کدوم رو انجام دادی مساویه با صفر شدن روز شمار 53258zu2qvp1d9v
پس دستورزی ممنون 128fs318181
میمونه تخیل؛ لطفاً بیا توی مسابقه کنترل نگاه و ذهن شرکت کن. اولش همیشه سخته ولی بعدش عین آب خوردنه 4chsmu1
منتظر حضورت توی مسابقه هستم 49-2
کم کم برای خیالپردازی راه حل تعریف میکنیم با هم تا کامل ترکش کنی Khansariha (69)

پشتکار جان
سلام به پشتکار عزیز و دوست داشتنی 49-2
4 گانه پاکیت مبارک پهلوون 49-2
یه دو خط هم از خودت برامون بنویس، این سیکرت بازیا برا کسی موندگار نبوده ها 4fvfcja
پس خیلی راحت بیا برامون از حال و روزت بنویس Khansariha (18)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1400 آذر 16، 22:57)جومهدوی (96): نوشته است: علی جان
داداش عزیز چه خوب که میدونی عاملش چیه؛ الآن باید برای این عوامل یه پروتکل مشخص تعیین کنی Khansariha (69)
خب طبق قوانین اعلام وضعیت، دستورزی، مشاهده محتوای مستهجن و انجام خ.ا، هر کدوم رو انجام دادی مساویه با صفر شدن روز شمار 53258zu2qvp1d9v
پس دستورزی ممنون 128fs318181
میمونه تخیل؛ لطفاً بیا توی مسابقه کنترل نگاه و ذهن شرکت کن. اولش همیشه سخته ولی بعدش عین آب خوردنه 4chsmu1
منتظر حضورت توی مسابقه هستم 49-2
کم کم برای خیالپردازی راه حل تعریف میکنیم با هم تا کامل ترکش کنی Khansariha (69)
سلام مهدوی عزیز
بله، علتش رو می دونم چیه، ولی چه کنم که اراده ام ضعیف شده.
پیشنهاد خوبیه، از این به بعد دیدن محتوای مستهجن رو هم موجب صفر شدن روزهای ترک به حساب میارم، اینطور جلوی عامل محرک گرفته میشه. برای کنترل و مهار افکار شهوت آمیز هم تصمیم دارم روزانه حداقل سه نوبت قرآن گوش بدم تا حال و هوام عوض بشه و ذکر هم بگم.
............
امروز روز خوبی نبود، بازم خطا کردم، مثل دیروز.
راستی، یه سوال از رفقا: شده تا حالا توی یه روز مکررا لغزش داشته باشید و چندین بار خ.ا انجام بدید؟ اگر تجربه داشتید، بعد از اون وضعیت قلبتون چطور بوده؟ من تقریبا تمام طول روز قلبم تپش و درد داره، نمی دونم این حالت بعد از خطاهای مکرر طبیعیه یا مشکل قلبی دارم.
........
حالم اونقدر خرابه و اونقدر توی یه سال اخیر ضعیف شدم که از خدا می خوام حداقل یه هفته بتونم پاک باشم.
امیدوارم این بار بتونم جدی تر از قبل شروع کنم، همیشه اومدن به کانون و سر زدن به انجمن و گروه انگیزه ی آدم رو دوچندان می کنه.

الهی به امید تو، خودت کمک کن این بار دیگه لغزش نداشته باشم، خسته شدم از این وضعیت...
نقل قول: راستی، یه سوال از رفقا: شده تا حالا توی یه روز مکررا لغزش داشته باشید و چندین بار خ.ا انجام بدید؟ اگر تجربه داشتید، بعد از اون وضعیت قلبتون چطور بوده؟ من تقریبا تمام طول روز قلبم تپش و درد داره، نمی دونم این حالت بعد از خطاهای مکرر طبیعیه یا مشکل قلبی دارم
اره برای من سریالی شدن پیش اومده ولی فقط ضعف و بدن درد داشتم به نظرم یه یک پزشک قلب مراجعه کن احتمالا یه اکو بگیره ازت شایدم ازمایش دیگه ای باشه انشالله  چیزی نیست ولی قلب شوخی بردار نیست زودتر برو یک متخصص قلب به نظرم

نقل قول: یعنی اگه اعتبار و ستاره بهت داده نمیشد، از روزای پاکت رونمایی نمیکردی؟ [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
مگه سوپرمارکته؟ [تصویر:  khansariha%20(13).gif]
35 روز پاک مبارکه قهرمان [تصویر:  khansariha%20(46).gif]
ان شاءالله همین فرمون رو برو جلو، 40 که هیچی 400 تا رو هم از آن خودت میکنی [تصویر:  317.gif]
نه اعلام وضعیت میکردم نه که نکنم ولی ۴۰روژ پاک اون موقع اعلام وضعیت میکردم چون اگه دقت کرده باشی من در حالت عادی ۱۰روز یکبار اعلام وضعیت میکردم  منتهی چون ستاره را گرفتم  زودتر اعلام وضعیت کردم Gigglesmile

این برنامه iron will خیلی خوبه دیگه باعث میشه ادم به اینکه چقدر پاک بوده کمتر فکر کنه و ادامه دار باشه روند پاکیش چون معمولا اینطوریه که وقتی رکوردمون را میشکنیم وسوسه ها شروع میشه که خب حالا رکوردت را هم شکست پاکی دیگه بسه ولی طبق برنامه ای که ریختم دیگه  چرخه  احتمال اینکه اتفاق بیوفته خیلی کم میشه و میریم برای پاکی ابدی 
کم کم باید فکر بازنشستگی باشم 65  4fvfcja

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان