عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

4chsmu1 خیلی خوبه کووکانون پلاسما Gigglesmile
یه نظر سنجی بزارید داداش همه شرکت کنن Gigglesmile
میگن یه نفر کووکانون تزریق کرده وقتی صبحا از خواب بیدار میشه متکا میچسبه بهش 4chsmu1
عجب حقوق خوبی داداش 2uge4p4
4chsmu1ولی گروه صراط برای حقوق به ما یدونه میز دادن که روش پفک بود Swear1
اخه این انصافه Hanghead
[تصویر:  photo_2021-08-02_23-15-12_zpmz.jpg]
نقل قول: خو آره یه مدل گوشی گلکسی داریم ولی برند شکلات گلکسی هم هست که از 60 سال پیش تأسیس شده [تصویر:  4chsmu1.gif]
4chsmu1 اوه اوه چقدر از دنیا بی خبرم Gigglesmile
 سپاس شده توسط
clappingclapping
clappingclapping
clappingclapping

آجیل تازه به بازار رسید اجیل نامه اجیل نامه 49-2
اجیل تازه زنبیل و بردار و بیار 317
سروهای بهشتی برای دریافت اجیل روی عکس کلیک کنید 2uge4p4

[تصویر:  -آجیل-عروس-17_y999.jpg]

عهد داداش پشتکار که گفتن برای پاکی چکار میکنی؟

من فردا ان شاءالله قران میخونم و دعا و نمازم را اول وقت میخونم وورزش هم انجام میدم به امید خدا

من عضوی از گروه سرو و انجمن کانون ترک عهد میبندم فردا(13مرداد) به خاطر حضرت علی علیه السلام پاک بمونم و برای حضرت علی علیه السلام  1تا 10 صلوات بفرستم [تصویر:  Gol.gif]
بسم الله رفقا [تصویر:  53.gif]
1.یا باب الحوائج:10صلوات[تصویر:  Gol.gif]فعالیت داوطلبانه:زیارت ال یاسین
2.[تصویر:  Gol.gif]
3.[تصویر:  Gol.gif]
4.[تصویر:  Gol.gif]
5.[تصویر:  Gol.gif]
[تصویر:  12_مرداد_a7cn.png]
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
----------------------------
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
سلام سلام... 53

خوشگلای من چطورین؟ Gigglesmile

حرف خاصی نیست همینطوری اومدم 

چند دیقه پیش هم که داشتم تو گروه استوا مینوشتم! 4chsmu1 حواسم پرت بود کلا بعدش رفتم پیامارو داشتم میخوندم گفتم این همه عضو جدید

تو یه روز از کجا اومد!

یکم استرس دارم نمیتونم درس بخونم ...

علتش رو نمیدونم بگم یا نه یکم خنده داره! Gigglesmile  تعویض پلاک! Khansariha (13)

از تعویض پلاک هم استرس میگیرم!!!

چون این حس رو میده که اگه یه اشتباه کنی یهو داستان جدید پیش میاد مخصوصا که کلی همه جا بسته بوده دوباره باید صبر کنی!

اما هرکاری کنیم علتش هنوزم مسخرست !

یه سری طرحواره هایی ازین کارا دارم که چند سال پیش به وجود اومد اثراتش هنوز هست...

خدارو داریم هرچی بشه دوباره سعی میکنیم....

ما تلاشمون خوب باشه دیر یا زود نتیجه میگیریم حتی اگه بدشانس باشیم... 53

افرا /16 شهریور/ 331 روز
سلام 303
فرید/یکم فروردین/ ۱۳۷ روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
سلام 
آخرین بار/۸ آذر/۲۵۰ روز عالی

یه شب از اون شبهای نحس که با حالت جنابت تو تخت خواب به خواب رفته بودم با همون حس گناه همیشگی و سر افکندگی که این بار هم نتونستم
خواب دیدم پشت در ورودی حیاط حرم امام‌ رضا هستم و داخل راهم نمیدن چون پاک نبودم و دو تا نگهبان جلومو گرفته بودن 
توی خواب روی زمین نشسته بودم و گریه می کردم و از خدا میخواستم کمکم کنه این عادت زشت چندین ساله رو ترک کنم

روز های بعد در حالی که نا امیدانه داشتم به این فکر میکردم که چطور ترک کنم یه لحظه به ذهنم رسید که بیام دوباره توی کانون پست بزارم که میخوام ترک کنم 

و از  اون روز میدونستم که این دیگه آخرین شانسمه و باید حتما ترک کنم این فرصت دوباره ای بود که خدا بهم داد تا آزاد زندگی کنم
از همه بچه های کانون که کمکم کردند از صمیم قلب متشکرم
هنوز راه زیادی دارم ولی قصد شکست ندارم این بار حتما باید قطعا یقینا بدون شک باقدرت  برای همیشه ترک کنم
نقل قول: کارما واقعا اینطوری؟! [تصویر:  gigglesmile.gif]

عجب مثالی زدن [تصویر:  gigglesmile.gif]

حالا نه در اون حد  65
نقل قول: هرچند که یه دلیل دیگه برای خسته‌کننده بودن روز می‌تونه معنا نداشتن فعالیت‌های روزانه برامون باشه. آدمی که با انجام فعالیت‌های معنادار زندگیش رو می‌گذرونه، اوج خوشحالی و رضایت رو تجربه می‌کنه؛ حتی اگه بهش خیلی سخت بگذره.

نه فکر نمیکنم این باشه احتمالا مسئله همون قورباغس 

چون فعالیت هایی که انتخاب کردم و انجام میدم اگه روز عادی باشه از اونان که وقتی شروعشون میکنی توشون غرق میشی و گذر زمان اصلا حس نمیشه 
نقل قول: دیدم که چقدر عالی برنامه‌های روزانه‌ات رو تو تاپیک برنامه‌ریزی می‌نویسی و پیگیری داری.
یک بند اضافه کن و بنویس حل مشکل. و خودت رو متقاعد کن که حتی به اندازه یک اقدامک هر روز اون مشکل رو پیش ببری.
نوشته بودی که راه حل رو هم می‌دونی. فقط هنوز شروع نکردی. منتظر چی هستی؟
شروع کن و انجامش بده. این چیزیه که به زندگیت نقش و نگار متفاوتی میده.  [تصویر:  128fs318181.gif]

ماشاالله مدیرمون عین پلیس فتاس حواسش به همه جا هست  4chsmu1 302
چه پیشنهاد خوبی دادی.. چند وقته تاپیک برنامه ریزی هم نرفتم  22 یعنی کلا چند وقته هیچ کاری نکردم حوصله کاریو نداشتم بعدشم که انتخاب رشته و اینا
ولی شروعش میکنم باز و این بند رو هم اضافه میکنم

شروع کردم و در ادامش باید منتظر تماس یه نفر دیگه باشم که اون حدود دو _سه هفته پیش باید زنگم میزد  45 احتمالا بالکل یادش رفته.. باید باز بهش زنگ بزنم 
نقل قول: چطور میشه نسبت به خ.ا احساس بد نداشت؟

خیلی راحت  65

من باور دارم که گناه کبیرس.. ولی یه جورایی به خودم حق میدم برا انجامش  Hanghead بیشترین موقع وسوسه همزمانه با وقتی که اون دوره احساسات منفی شروع میشن و وقتی میبینم بعد انجامش ذهنم از همه اون ها آزاد میشه و برای دو سه روز آرومم چرا احساس بدی داشته باشم؟ و اگه تحمل هم کنم باز وضعیت همونه یه مقدار بیشتر طول میکشه تا تموم شه و باز بعد 2 _3 روز همون آش و همون کاسه   البته این جوری نیس که اصلا ناراحت نباشما بهش فکر میکنم که کاش انجام نمیدادم.. ولی باز خیلی فرق نداره.. من تا جایی که میشه مقاومت میکنم ولی خب از یه جایی دیگه نمیشه... پس چرا احساس بی ارادگی کنم؟ 
نقل قول: اون هم زمانی هست که یه مشکل اون قدر تو وجود شخص سایه انداخته باشه یا یه باور اون قدر در شخص تشدید شدید باشه که اون فرد به بی‌تفاوتی نسبت به سایر موضوعات و سایر باورهاش برسه.

فکر میکنم باز به قورباغه ها مربوطه  65
نقل قول: کارما جان گفتی که این حس بد دوره ای هستش؛ فکر نمیکنی که ممکنه از سر عادت باشه؟! [تصویر:  5.gif]

نمیدونم شاید اینطوری  باشه  39

آخه به خود اون حس ها حس بدی ندارم یعنی حتی گاهی از بودنشون خوشحال هم میشم مگر وقتایی که با وسوسه ها همراهن ولی اگه خودشون باشن.. فکر میکنم باهاشون به همزیستی رسیدم... میدونی قبل این جریانات من از اینایی بودم که اصلا یه جا بند نمیشن همش بگو بخند با یکی  مسخره بازی در آوردن   اذیت کردن این و اون مدام شر و ور گفتن حرف زدن و... کلا الکی خوشی  4chsmu1 ولی الآن همش یه گوشه میشینم یا میرم تو کتاب هام یا میرم تو فکر.. حتی به موسیقی سنتی رو آوردم 22 دیگه حال و حوصله حرف زدن ندارم  
این حالت دوم حالت غالب زندگی الآنم شده و وقتی اون حس ها هستن این هم تشدید میشه 
و اگه بخوام صادق باشم 
جوری که بقیه به یه دلقک الکی خوش همیشه خوش حال نگاه میکنن خیلی فرق داره با نوع نگاهشون به کسی که ساکت تره... متوجه منظورم میشی ؟

چند وقتیه حس میکنم دوست دارم تنها باشم.. معمولا گوشیم و هدفون و 2 تا جلد از بهترین مجله طنز ایران  Khansariha (56) و دیوان حافظم و یه کتاب  رو بر میدارم و میرم طبقه پایین  برا خودم  بعضی روز هاش تا 3 ساعت سرم تو کتاب های شعره حافظ  یا فاضل یا عطار .. همین جوری بلند بلند برا خودم شعر میخونم تازه گاهی آهنگ بی کلام کمانچه هم پلی میکنم و با اون حافظ میخونم اصلا نمیدونید چه شاعرانه میشه فضا Khansariha (13) (حالا این که حس شجریان بودن میگیرم به کنار 65 ) بعدم یا با مجله ها قهقه میزنم یا مشغول کتابم میشم 
اصلا نمیدونستم با این چند تا وسیله ساده میشه انفدر خوش گذروند  4chsmu1 البته این یه مزیت دیگه هم داره اون افکار منفی باید با یه اتفاقی چیزی استارت بخورن  و اخیرا خیلی به اتفاق ها حساس شدم و حتی چیز های کوچیک هم باعث شروع اون ها میشه و وقتی تنها باشم طبیعتا اتفاق های کم تری انتظارم رو میکشن Khansariha (69)

البته از این لوس بازی ها خوشم نمیاد بعد مدت ها باز رفتم سراغ جمع رفقا بلکه سلیقم به حالت قبل برگرده فکر میکنم قدم موثری باشه  39
امروز سر این قضیه انتخاب رشته خیلی زیر فشار بودم  Hanghead و به شکست نزدیک شدم ولی خدارو شکر به خیر گذشت و بعدش خودم رو تو کانون سرگرم کردم و چند جا پست زدم تا شرایط سفید شد باز 

من هنوز پاک Khansariha (69)
[تصویر:  uVwrXF.png]
سلام به رفقای گل سروی Khansariha (18)
حالتون چطوره؟ Khansariha (46)

کارما جان
خب  خب خب، با این اوصاف باید بریم سراغ قورت دادن اون قورباغه ها 128fs318181
فکر میکنم با اومدن نتیجه اولیه کنکور و انتخاب کد رشته محل ها یه کم خیالت راحت شده باشه Khansariha (18)
این فراغ بال رو باید برای یه مسئله مهم دیگه ای خرجش کنی 4chsmu1
گفتی از اینکه نسبت به خ.ا حس بدی نداری ناراحت میشی اما همچنان حس بدی نداری Khansariha (56)
کارما جان متنی که نوشتی رو میشه با دقت بخونی؟!

نقل قول:
 بیشترین موقع وسوسه همزمانه با وقتی که اون دوره احساسات منفی شروع میشن و وقتی میبینم بعد انجامش ذهنم از همه اون ها آزاد میشه و برای دو سه روز آرومم چرا احساس بدی داشته باشم؟ و اگه تحمل هم کنم باز وضعیت همونه یه مقدار بیشتر طول میکشه تا تموم شه و باز بعد 2 _3 روز همون آش و همون کاسه   البته این جوری نیس که اصلا ناراحت نباشما بهش فکر میکنم که کاش انجام نمیدادم.. ولی باز خیلی فرق نداره
و خلاصه این حرفها اینه:

حس بد==> خ.ا==> حس خوب موقت==> حس بد==> خ.ا==> حس خوب موقت و ....

خب با وجود این مسئله فکر نمیکنی که داری یه جورایی مرحله انکار رو طی میکنی؟! 39
ببین بذار قبول کنیم که ما اینجا داریم یه جورایی با اعتیاد مبارزه میکنیم اما نه به مواد مخدر بلکه به خ.ا.
دوست دارم از زوایای دیگه به مسئله نگاه کنی چون شاید تو به خ.ا معتاد شده باشی و اینها صرفاً دلیل تراشی ذهنی هست که باعث شده خودت هم باورش کنی! 1
نمیخوام فکر کنی دارم ازت یه شخصیت هولناک درست میکنم چون الان که دارم متن بالا رو میخونم این حس رو بهم منتقل کرد و این جالب نیست اما هدفم اینه که از دایره خودت بیایی بیرون و خودتو از نگاه یک ناظر خارجی ببینی 128fs318181
بله درسته ما قورباغه های درشتی داریم که وجود اونها میتونه ما رو به سمت خ.ا سوق بده اما چطوره که اینجوری ببینیمش، که قورباغه هایی هستن که ما سر راه خ.ا گذاشتیم و اونا رو تبدیل به دلیل کردیم؟!!!!
اینو میگم چون ما اگه مشکل یا به قولی قورباغه هم نداشته باشیم بازم میتونیم دلیلی برای خ.ا بتراشیم!
در واقع این یعنی اعتیاد به خ.ا!

خب حالا دوتا راه هست یا این مسئله در مورد ما صدق میکنه و ما واقعاً معتاد به خ.ا هستیم(که اکثراً یا هستیم یا بودیم!) که در این صورت با رفع مشکلات تشدید کننده اعتیادمون کم کم این اعتیاد رو از بین ببریم و ریشه اش رو بخشکونیم. یا اینکه اینجوری نیست و خ.ا معلول یک علت هستش و با رفع کردن اون علت میشه خ.ا رو ترک کرد.

اما اینکه چرا حس بدی نداری؛ شاید به خاطر این باشه که باید یه قدم عقب تر برگردیم و ببینیم ته قلبت اینو پذیرفتی که خ.ا غیر از ضرر چیزی برای ما نداره یا نه؟!
خیلی اوقات ما میدونیم که چه آسیب هایی میتونه به ما بزنه و کاملاً میفهمیم اما درکش نمیکنیم؛ برامون ملموس نیست! دقیقاً شبیه حالتیه که تو داری اینکه میگی خ.ا فلانه و بهمانه و غیر از بدی چیزی نداره اما...
این اما گفتنه خود تردید و عدم درک آسیب هاست.
پس تا اینجا متوجه شدی که خود این توجیهاتت هم یه جور دلیل تراشی میتونه باشه برای انکار بد بودن خ.ا.

بنابراین الآن تو دوتا کار داری که باید در اولویت قرار بدی. حل کردن مشکلاتی که گفتی خیلی ذهنت رو درگیر کردن و همزمان با اون، تقویت و کارکردن روی باورها. باورها از تفکر در مورد بدی و زشتی خ.ا و خوبی و زیبایی ترک تا اعمال مذهبی و مطالعه و خیلی کارای دیگه.

نقل قول: آخه به خود اون حس ها حس بدی ندارم یعنی حتی گاهی از بودنشون خوشحال هم میشم مگر وقتایی که با وسوسه ها همراهن ولی اگه خودشون باشن.. فکر میکنم باهاشون به همزیستی رسیدم

فکر میکنم این همون اعتیاد به حس بدیه که چند روز پیش گفتم 39

نقل قول: میدونی قبل این جریانات من از اینایی بودم که اصلا یه جا بند نمیشن همش بگو بخند با یکی  مسخره بازی در آوردن   اذیت کردن این و اون مدام شر و ور گفتن حرف زدن و... کلا الکی خوشی  [تصویر:  4chsmu1.gif] ولی الآن همش یه گوشه میشینم یا میرم تو کتاب هام یا میرم تو فکر.. حتی به موسیقی سنتی رو آوردم [تصویر:  22.gif] دیگه حال و حوصله حرف زدن ندارم  
این حالت دوم حالت غالب زندگی الآنم شده و وقتی اون حس ها هستن این هم تشدید میشه 
و اگه بخوام صادق باشم 
جوری که بقیه به یه دلقک الکی خوش همیشه خوش حال نگاه میکنن خیلی فرق داره با نوع نگاهشون به کسی که ساکت تره... متوجه منظورم میشی ؟
کارما جان منم این دور رو از سال های اول جوانی شروع کردم و تا همین الان هم همراهمه. حتی دارم بعضی مواقع باهاش مبارزه میکنم چون آسیب بدی بهم میزنه. بذار این خاطره رو برات تعریف کنم.
ترم یک دانشگاه یکی از اساتیدم که حدوداً 50 سالی سن دارن یه روز راجع به انیمیشن بحثمون شد و دیدیم که بعله! استادمون بیشتر از خودمون انیمیشن نگاه میکنن Smiley-face-biggrin
اون روز یه نکته ای گفتن که فکر کنم تا عمر دارم فراموشش نخواهم کرد.
گفتن که هرچقدر هم که بزرگ میشید، هرچقدر هم که مشکلاتتون بزرگتر و زیادتر بشه، هیچوقت اجازه ندید کودک درونتون بزرگ بشه!
اینکه خیلی کوتاه بود اما خیلی معنی جالبی داره 53258zu2qvp1d9v
دوست داشتم این نصیحت استادم رو باهات به اشتراک بذارم و ازت بخوام که تجربه اش کنی Khansariha (18)

نقل قول: میرم طبقه پایین  برا خودم  بعضی روز هاش تا 3 ساعت سرم تو کتاب های شعره حافظ  یا فاضل یا عطار .. همین جوری بلند بلند برا خودم شعر میخونم تازه گاهی آهنگ بی کلام کمانچه هم پلی میکنم و با اون حافظ میخونم اصلا نمیدونید چه شاعرانه میشه فضا Khansariha (13)
آقا وقتی داشتم این تیکه رو میخوندم و فضاش رو برای خودم مصور میکردم یه لحظه توی تلویزیون تبلیغات پنیر آمل رو پخش کرد Khansariha (13)
پنیر پنج ستاره آملهههه Khansariha (13)
تو اتاقم داشتم از خنده میترکیدم به این همزمانی Khansariha (13)
حتماً ویدیوش رو ببین Khansariha (13)

خیلی عالیه که با دوستان دوباره گفتگو و دیدار میکنی 49-2
و عالی تر اینکه امروز جلوی این اتفاق بد رو گرفتی Khansariha (69)
ای ول به پاکیت Confetti
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
آخرین بار جان
250 روز پاک مبارکککککککککک 317
فوق‌العاده ست،فوق‌العاده ست Confetti
وااااااااو؛ تا به حال راجع به این خواب صحبت نکردی 1744337bve7cd1t81
چه جالبه 25
چقدر عالیه که تصمیمت کاملاً جدیه Khansariha (69)
داداش جان فضای کانون به همه ما کمک کرده اما باید این نکته رو هم بدونی که بیشترین سهم این کمک رو خودت به خودت کردی 128fs318181
عزم جدی، اراده قوی، به کار بستن برنامه ها و جلوگیری از خطر، همه و همه نتیجه تلاش خودته Khansariha (69)
خب من یه ایده دارم 49-2
نظرت چیه برای این 250 روز پاکی یه هدیه خیلی خوب به خودت بدی؟ 49-2
باشه به انتخاب خودت اما یه چیزی باشه که شادیش تو دهنت حک بشه Confetti
ما هم از آخرین بار ممنونیم که با پاکیش اینقدر دل ما رو شاد میکنه 317
یوهوووووووووووو Confetti

فرید جان
137 روز پاک مبارککککککککک 317
چه حس خوبی داره، دیدن پاکی رفیق Confetti

افرا جان
331 روز خوب مبارککککک افرا جان Confetti
یعنی فکر میکنی باید حرف خاصی باشه تا بیایی حرف بزنی؟! Khansariha (56)
مثلاً الآن توی خونه تا دلیل خاصی نباشه حرف نمیزنی؟ 65
خو کانون و گروه هم مثل خونه میمونه دیگه! Khansariha (56)
تعویض پلاک برای خودت هم استرس آوره؟! 53258zu2qvp1d9v
توی اینجور مواقع فکر میکنم باید خیلی عاقلانه رفتار کرد، با اینکه فکر کنم استرس کمتر نمیشه! Shy
عالی گفتی، تلاشمون رو میکنیم و دیگه هر چی بادا باد!!!! 2uge4p4
میوت جان
حالت چطوره داداش عزیز؟ Khansariha (18)
ممنون بابت احادیث 53

یا باب الحوائج جان
یعنی توی گروه صراط حقوقت بیشتره؟ 65
نظرت چیه کلاً انتقالی بگیری بری صراط؟ 65
به هر حال اونجا حقوق بیشتره، مزایا بیشتره، حتی چیپس و پفک هم میدم 65
چرا موندی پیش یه حامی ظالم مثل آقای میم؟ 65
پس این اعلام وضعیت چی شد؟ Swear1
داریم از کنجکاوی میمیریم Swear1
ممنون بابت همراهی و خوش قلبیت Khansariha (18) 302

ممنون از پاورفول عزیز بابت لیست اعلام وضعیت Khansariha (18)

دلم برای چندتا از بچه‌ها خیلی تنگ شده 53258zu2qvp1d9v
کاش دوباره ببینیمشون 53258zu2qvp1d9v

برادران عزیز
چند روز پیش برادر مرد مجاهد عزیزمون گفتن که خودش و خانواده محترمش به بیماری کرونا مبتلا شدن 53258zu2qvp1d9v
به دلم افتاده که براشون یه ختم صلوات بگیریم 53
بیایید کنار هم برای داداش عزیزمون و خانواده محترمش دعا کنیم که حالشون خیلی زود خوب شه و خیلی زود خودشون و همه مبتلایان شفا پیدا کنن 63

1. مهدوی 14 صلوات
2. 53
3. 53
.
.
.
نقل قول: یا باب الحوائج جان
یعنی توی گروه صراط حقوقت بیشتره؟ [تصویر:  65.gif]
نظرت چیه کلاً انتقالی بگیری بری صراط؟ [تصویر:  65.gif]
به هر حال اونجا حقوق بیشتره، مزایا بیشتره، حتی چیپس و پفک هم میدم [تصویر:  65.gif]
چرا موندی پیش یه حامی ظالم مثل آقای میم؟ [تصویر:  65.gif]
پس این اعلام وضعیت چی شد؟ [تصویر:  swear1.gif]
داریم از کنجکاوی میمیریم [تصویر:  swear1.gif]
ممنون بابت همراهی و خوش قلبیت [تصویر:  5.gif] [تصویر:  302.gif]
Swear1 اره که بیششتره از وقتی رفتم صراط خداروشکر اضافه وزن گرفتم
وزنم اومده بود روی 103 الان خداروشکر 107 هستم Swear1
همین امروز کارای دفتریشا انجام میدم و میرم از سرو به استوا اصلا Swear1
میگن اون جا خوراکی بیشتره 317
همینا بگو تازه میگن آقای میم سرپرست های قبلی را سربه نیست کرده 18
4chsmu1ان شاءالله بزار برم جلو تر یه خورده روزام زیاد شه
روم بشه اعلام وضعیت کنم Hanghead
4chsmu1 خوبه خوبه تا یک ماه فرصت دارم برای اعلام وضعیت 317
فدات داداش جان عزیز دلی کاری نکردم وظیفست 302 Khansariha (96)

برادران عزیز
چند روز پیش برادر مرد مجاهد عزیزمون گفتن که خودش و خانواده محترمش به بیماری کرونا مبتلا شدن [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
به دلم افتاده که براشون یه ختم صلوات بگیریم [تصویر:  53.gif]
بیایید کنار هم برای داداش عزیزمون و خانواده محترمش دعا کنیم که حالشون خیلی زود خوب شه و خیلی زود خودشون و همه مبتلایان شفا پیدا کنن [تصویر:  63.gif]

1. مهدوی 14 صلوات
2. یاباب الحوائج 14صلوات
3. [تصویر:  53.gif]
.
.
.
پ.ن:ان شاءالله حالشون زود خوب بشه 53
 سپاس شده توسط
نیوبورن/ ۱۷ خرداد / ۵۹ روز خوب 

مخلص همه بچه ها

دوستان ستاره اول من رو آماده کنید همین فردا میخوام نصبش کنم سر در  Khansariha (89) Khansariha (2)
اگر جاده ای را پیدا کردید که هیچ مانعی در آن نبود، به احتمال زیاد آن جاده به جایی نمی رسد. 
برادران عزیز
چند روز پیش برادر مرد مجاهد عزیزمون گفتن که خودش و خانواده محترمش به بیماری کرونا مبتلا شدن [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
بیایید کنار هم برای داداش عزیزمون و خانواده محترمش دعا کنیم که حالشون خیلی زود خوب شه و خیلی زود خودشون و همه مبتلایان شفا پیدا کنن [تصویر:  63.gif]

1. مهدوی 14 صلوات
2. یاباب الحوائج 14صلوات
3.   ۱۴Reza4030صلوات
.4. 53
.
.
پ.ن:ان شاءالله حالشون زود خوب بشه 53
خود را ارزان نفروشیم 
در فروشگاه بزرگ هستی، روی قلب انسان نوشته اند
«قیمت=خدا»
سلام خدمت دوستان خوبم

برادران عزیز

1. مهدوی 14 صلوات
2. یاباب الحوائج 14صلوات
3.   ۱۴Reza4030صلوات
4. یا امیرالمؤمنین 14 صلوات
5.  53

یا امیرالمؤمنین/ 29 تیر / 16 روز خوب
خدا رو شکر
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
سلام خدا قوت خدمت تمام رهروان پاکی 302

Golداداش Gol
mute
سلام داداش خدا قوت چقدر قشنگ هستن احادیث 53258zu2qvp1d9v
من اینا یه جا شنیده بودم ولی نمیدونستم از امام معصوم علیه السلام هست 49-2
خیلی خوب کاری کردی گذاشتیش داداش خدا خیرت بده 53
داداش قربونت از خودت بگو برامون این روزا مشغول چه کارایی هستی 53258zu2qvp1d9v
اوضاع سلامتی بهتر شده الحمدالله 53

Golداداش Gol
powerfu
سلام داداش خدا قوت داداش جان حالت چطوره اقا رفتی که رفتی ها 53258zu2qvp1d9v
مگر ما جوان ها دل نداریم Swear1
داداش جان شوخی میکنم همین که میای و سر میزنی برامون کلی انرژی داره
ان شاءالله حال دلت و حال پاکی هم عالی باشه ما راضیم Confetti

Golداداش افراGol

داداش جان احوالت چطوره 53
یجوری گفتی خوشگلای من اعتماد به نفس گرفتما 4chsmu1
خوبه اتفاقا من امروز رفتم تاپیک دعای عهد گفتم دعای عهد جمعه را خوندم
بعد دیدم امرروز چرا کسی نرفت بگه خونده
بعد یادم افتاد امروز پنج شنبه هست 42 4chsmu1
داداش جان استرس نداشته باش ان شاءالله درست میشه نگرانی نداره که 4chsmu1
یه لحظه یاد جمله تزریقاتی ها افتادم که میگفتن درد نداره Gigglesmile
داداش یه سوال ما دوسال پیش دستمون برید رفتیم برای بخیه
امپول بی حسی زد چقدر درد داشت وای وای بیمارستان را گذاشتم رو سرم vayy
داداش این چه نوع امپول بی حسی بوده 106

Golداداش فریدGol

ماشاءالله داداش عالی داری ظاهر میشی داداش جان از خودت برامون بگو چه حال و خبر
شنیدم داداش مهدوی را تهدید به اعتبار منفی کردی 4chsmu1
قربون دستت دوتا هم از طرف ما بهش اعتبار از اون اناری هاش بده اخه فک کنم طرفدار بارسا باشه
خوشحال میشه 4fvfcja
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان