عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1399 خرداد 16، 19:38)،رهگذر، نوشته است: سلام دوستان خوبید

رهگذر / ۶ اردیبهشت / ۴۲ روز

این هفته میشه گفت هفته یکنواختی داشتم،، خداروشکر وسوسه و این چیزا هم نبود فقط گاهی شبا میرفتم تو اینستاگرام تصاویر ناجور میومد ولی خداروشکر رد میشدم و توقف نمیکردم...

و اینکه چه خبر حالتون خوبِ

سلام رهگذر جان

خوبی؟
۴۰ روز پاکیت مبارک باشه داداش.  317
ان‌شاءالله همیشه به پاکی.  2uge4p4

خبر دیگه چی بهتر از اینکه برای ما آوردی؟  Khansariha (18)

لطفا مراقب خودت باش. اینستاگرام همون جایی که فکر می‌کنیم خطری نداره و میشه ازش رد شد، یهو دیدی درگیر کرد.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

آقا فرید مشکلی نیست بپرسم چرا شکستی؟
ناراحتی ذهنی داری؟
فکرت مشغول بود؟
وسوسه داشتی؟
(1399 خرداد 16، 19:48)،رهگذر، نوشته است: ( میدونم که این حرفا همش شعاره ولی باید سعیمونو کنیم )

این‌ها شعار نیست. عین واقعیته.
ممنون از صبحت‌های زیبات رهگذر.  Khansariha (18) 

نقل قول: این خودارضای مثلِ جهنمه که توش قرار داری

یه جهنمی که تهش معلوم نیست کجاست.
اون قدر توش غرق میشی و پایین میری که از پست‌ترین چیزها سر درمیاری.  Hanghead

اما کافیه که خدا به ما نگاه کنه و بخواد که این جهنم رو برای ما برداره و بهشت پیش رومون بذاره.
اون وقته که زندگی ما عوض میشه.
خدا قسمت همه‌ی ما کنه. 

فرید جان روزهای خوب تو راهه داداش.  49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

خسته نباشید
آقا آرمین بازم ممنون Gol
فعلا خدافظ.
(1399 خرداد 16، 19:53)،رهگذر، نوشته است:
نقل قول: لطفا مراقب خودت باش. اینستاگرام همون جایی که فکر می‌کنیم خطری نداره و میشه ازش رد شد، یهو دیدی درگیر کرد.

اره میدونم ولی یا باید کلا پاکش کنم یا لاید ازش استفاده درست کنم

مثلا ما بخاطر اینکه تو خیابوم زنای بی حجاب هستن مثلا بگیم از خونه بیرون نمیرم راهش اینکه چشمتو درویش کنی و فکرتو پاک

چون من لعنتی چن بار این اینستاگرام پاک کردم و دوباره نصب کردم دیگه خسته شدم و به این نتیجه رسیدم باید ازش استفاده درست کنم...

دقیقا هر چیزی دو لبه خوبو بد داره مثل چاقو،،، هم می تونه مفید باشه هم به ضرر ما...

قبول داری

دقیقا همین طوره رهگذر جان.  daghighan 

به نظر من خود شخص بهتر از هر کس دیگه می‌دونه که الان کدوم سمت این دو لبه هست.
چیزی که مهمه، اینه که هوشیار باشیم و دقت داشته باشیم.
هر موقع حس کردیم داره کم‌کم اون لبه نامناسب به سراغ ما میاد ازش دور شیم. (چه اینستاگرام چه هر چیز دیگه‌ای)
از تجربیات قبلی‌مون درس بگیریم و اشتباهات قبل رو تکرار نکنیم.  53258zu2qvp1d9v

این‌که تونستی به استفاده درست از اینستاگرام برسی عالیه.  Khansariha (69)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 خرداد 16، 19:41)آرمین نوشته است:
(1399 خرداد 16، 19:37)فرید نوشته است: مرسی که اینقدر خوبی آرمین عزیز

راستش بیشتر از حرف زدن نیاز دارم یه نفری باشه که سرم رو بذارم رو شونه اش و یه دل سیر گریه کنم

می‌دونم چی میگی فرید جان.
داداشم این حال بد هم می‌گذره. لطفا مراقب خودت باش.
حواست باشه که خدایی نکرده سریالی نشی.

از خدا کمک بخواه. بخواه که راه رو بهت نشون بده و غم‌های دلت رو خودش برداره. 

ما هم کنارت هستیم تا آخرش.
سرت رو بذار رو شونه‌ی من.  Khansariha (18)

53 302

(1399 خرداد 16، 19:47)رضا خان نوشته است: آقا فرید مشکلی نیست بپرسم چرا شکستی؟
ناراحتی ذهنی داری؟
فکرت مشغول بود؟
وسوسه داشتی؟

یه کار مهمی رو خراب کردم و نتونستم درست انجامش بدم و ... Hanghead

(1399 خرداد 16، 19:48)،رهگذر، نوشته است: دوستان تویه ترک و بعد از شکست

شروع خیلی مهمه اگه ما شروع خوبی داشته باشیم ادامه دار میشه پایه و فوندانسیون ترک همین روزای اولِ که باید با قدرت شروع کنیم و ارادمون رو از دست ندیدم

نقل قول: فرید / 16 خرداد / هیچ

آقا فرید میدونم حالت خراب بخاطر شکست ولی سعی کن به گول آقا ارمین سریالی نشی دقیقا این خودارضای مثلِ جهنمه که توش قرار داری یا مثل یه توهمه،، اصلا حال آدم خراب میشه اعصاب آدم خورد میشه و... متوجه ام الان چه حالی داری

سعی کن شروع پر قدرتی داشتی باشی سعی کن ارادتو حفظ کنی برای شروع مسیر پاکی

( میدونم که این حرفا همش شعاره ولی باید سعیمونو کنیم )

ممنون از همراهیت رهگذر جان حتما همه تلاشم رو میکنم  53
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
(1399 خرداد 16، 19:59)رضا خان نوشته است: خسته نباشید
آقا آرمین بازم ممنون Gol
فعلا خدافظ.

خدانگهدارت برادرم.   Khansariha (18)
حواسم نبود ساعت ۹ شد. پایان گردهمایی.

ممنون از همه دوستانی که بودن.  49-2

امیدوارم همه‌مون قدر خودمون رو بدونیم و از عمرمون در راه چیزهای خوب و درست استفاده کنیم.  Confetti
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

این علامت مارو نمیخواین بدین نه؟؟

سرپرستا کجاننننننننننننننننننننننن؟
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
(1399 خرداد 16، 20:07)هومان نوشته است: سرپرستا کجاننننننننننننننننننننننن؟

کدوم علامت؟
(1399 خرداد 16، 8:32)همساده نوشته است: من در ادامه ایام نه چندان بر وفق مراد این چند روز یه سرماخوردگی سخت گرفتم یعنی خانوادگی گرفتیم. تمام علائم شبیه کرونا بود بنا براین بعضیهامون تست دادیم بعضیهامون از جمله من نه...اونا که تست دادن منفی شد خدا رو شکر ولی خب من ندادم ببینم چی به چیه الان دو روزه علامتی دیگه ندارم تا اینکه دیروز متوجه شدم حس بویاییم ضعیف شده Hanghead
استرس بدی میده این بیماری....ایشالا که هر چی زودتر بره

همساده جان
بلا به دور هست ان‌شاءالله.  Khansariha (18)

به لطف خدا که هیچ چی نیست داداشم.
برای خودت و خانواده آرزوی سلامتی دارم.  63

(1399 خرداد 16، 8:37)هومان نوشته است: هومان/17 اردیبهشت/30 روز
تا 1 ساعت دیگه لوکومتیومون میرسه

در این جا معرفی می‌کنم قهرمان‌مون رو 

کسی نیستن جز 

هومان

317

به افتخارش

haha

هومان جان مبارک باشه ۳۰ روز خوبت.
خیلی ازش مراقب کن و خیلی براش ارزش قائل باش داداشم. 

2uge4p4

ستاره‌ات رو هم مدیران امشب میدن. 

49-2

(1399 خرداد 16، 9:16)یوسف نوشته است: سلام

یوسف / 31 خرداد 98 / 350 روز خوب

به به چه کرده آقا یوسف کانون

2uge4p4 

باعث افتخار مایی یوسف جان

Confetti 

الهی که همیشه پاک باشی و زندگیت خوش و خرم

49-2 

جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

[تصویر:  147.gif]

به‌نام خدا

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

2uge4p4  لیست به‌روز شده  99/03/16  2uge4p4 

53 53 53 53 53 

abtin ا/ ??? / 2190 روز خوب ......................................................... در حال جهاد 

یوسف / 31 خرداد 98 / 350 روز خوب .............................................. در حال جهاد

53 53 53 53 53 

مرد مجاهد / 2 اسفند 98 / 65 روز خوب ....................... در انتظار ستاره بیست و یکم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 421 روز خوب ........................... در انتظار ستاره نوزدهم

Mr Degaresh ا/ 25 اردیبهشت 99 / 20 روز خوب ................. در انتظار ستاره هجدهم

Deril ا/ 11 خرداد 99 / شروع روزهای خوب ........................ در انتظار ستاره شانزدهم

sanctity ا/ 13 خرداد 99 / 1 روز خوب ............................... در انتظار ستاره چهاردهم 

drift ا/ ؟؟ / ؟؟ ........................................................... در انتظار ستاره چهاردهم

آقای اراده / 14 آبان 98 / 210 روز خوب ................................. در انتظار ستاره دهم

PlaSmA ا/ 5 فروردین 99 / 5 روز خوب ............................... در انتظار ستاره هشتم

53 53 53 53 53 

رامین. / 26 فروردین 99 / 40 روز خوب ................................ در انتظار ستاره ششم

رضا خان / 18 آذر 99 / 177 روز خوب ................................... در انتظار ستاره پنجم

sadaf1 ا/ 21 فروردین 99 / 55 روز خوب .............................. در انتظار ستاره پنجم

فرید / 16 خرداد 99 / شروع روزهای خوب ............................. در انتظار ستاره سوم

Victory ا/ 10 فروردین 99 / 10 روز خوب .............................. در انتظار ستاره سوم

همساده / 5 خرداد 99 / 3 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره دوم

toby ا/ ؟؟ / ؟؟ ................................................................ در انتظار ستاره دوم

رهگذر1 / 6 اردیبهشت / 42 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره اول

هومان / 17 اردیبهشت 99 / 30 روز خوب ................................ در انتظار ستاره اول

khoda.khasteam ا/ ؟؟ / 4 روز خوب .................................... در انتظار ستاره اول

شازده کوچولو / ؟؟ / ؟؟ ....................................................... در انتظار ستاره اول

53 53 53 53 53 

aintslave ا/ 9 فروردین 99 / 1 روز خوب .............................. در انتظار 30 روز خوب

Alfredo ا/ 16 خرداد 99 / شروع روزهای خوب ........................ در انتظار 30 روز خوب

53 53 53 53 53 

عاشق زندگی / ؟؟؟؟ / 10 روز خوب .................................... در انتظار 20 روز خوب

saeed.gym ا/ 20 فروردین 99 / 2 روز خوب ......................... در انتظار 20 روز خوب

alireza4466 ا/ ؟؟ / ؟؟ ................................................... در انتظار 20 روز خوب

Ali.start again ا/ ؟؟ / ؟؟ ................................................ در انتظار 20 روز خوب

شرمن / ؟؟ / ؟؟ ............................................................ در انتظار 20 روز خوب

53 53 53 53 53 

Mohammad J.K ا/ 3 فروردین 99 / 8 روز خوب ................... در انتظار 10 روز خوب

یونی / 16 فروردین 99 / 6 روز خوب ................................... در انتظار 10 روز خوب

Mo Ghermez ا/ 26 اردیبهشت 99 / 5 روز خوب .................... در انتظار 10 روز خوب

عاشق امام رضا / 31 فروردین 99 / 3 روز خوب ...................... در انتظار 10 روز خوب

13Fazel ا/ 4 اردیبهشت 99 / 2 روز خوب ............................. در انتظار 10 روز خوب

godlover ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب ................. در انتظار 10 روز خوب

hoseini238 ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب ............. در انتظار 10 روز خوب
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام

یک تازه وارد از نوع باتجربه‌اش داریم

317 317 317

آقای ~امین~

2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4

امین جان خوش اومدی

Confetti Confetti Confetti

بیا و خودت رو معرفی کن تا دوستان با شما آشنا بشن

49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

هی خدا ....

هیچی نخوندم . هیچی بلد نیستم 

هزار بار هم شکستم ...

سرم درد میکنه

چه گلی به سرم بزنم ؟
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
پیام گردهمایی رو الان دیدم ..
Hanghead
سلام 
خیلی خوشحالم که در خدمتتونم بنده به توصیه ی هومان جان صرفا برای کمک به شما دوستان عزیز اینجام امیدوارم که بتونم مفید واقع بشم  53

~امین~/حدودا سال 93/تقریبا 1900 روز 
ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی بر کند 
چون تو را نوح است کشتیبان ز طوفان
!غم مخور!

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان