عزیز :.:.::. * اعلام وضعیت اولین بسته پاکی مسابقه #پاکی_رمضان * .::.:.

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

اهورا / ۱ تیر / شروع روز های خوب  65
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
سلام
یک فروند آبتین هستم با2329روز پاک
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
سلام
به همگی

Mr Degaresh ا/ 19 خرداد 99 /14روز خوب

روزهای خوب قبلی:25

خداوندا برای 24 ساعت دیگه منو پاک نگه دار و خودم رو تسلیم تو میکنم. من رو از کینه و نفرت و افکار تخریب گر دور کن و کمکم کن خودم و خودت را بهتر بشناسم و درک کنم که تو این دنیا هیچ توقعی از کسی نداشته باشم و تمام توقعاتم از خودم و خودت باشه. خدایا آرامش رو به همه ما بده ولو در دریای پرتلاطم این روزها

ما به خانه آرامش زندگی برگشتیم و در این خانه امن میمانیم.....هرچند آتش شهوت و طمع و رنجش از هر گوشه این دنیا خود نمایی کند
آقا محسن

یه بار دیگه خوش اومدی ، آدمای بدی نیستیم ولی خوبم نیستیم 4chsmu1  مارو دوست خودت بدون daghighan
پیشنهاد میکنم بری تاپیک کنترل نگاه و ذهن.. انگیزه خوبی میگیری...

میگن زمین خوردن بده اما رو زمین موندن بدتره... آقا فرید با عملشون اینو به ما نشون میدن.. ایشالله همینجوری ادامه میدن daghighan

آقا آبتین

آقا آبتین کار درست که ارادرو حسابی محکم کاری کرده!
یکی با اون اراده محکم بزنه تو سر شیطان ، بنده خدا هلاک میشه 4chsmu1

آقا هومان

ایول داری ، خداروشکر هم پاکیو به خوبی داری پیش میری هم به درسات میرسی ، همم انگیزه و انرژیتو حفظ میکنی ، همم به کانون دیر دیر سر میزنی، همم به بقیه انرژی نمیدی ، همم بقیه چیزا Gigglesmile

آقای دگرش

ایول به خاطر روزای پاکت ، روی کنترل ذهن و نگاهت همینجور که تا الان موندی بمون..
من دیشب نگاهمو کنترل نکردم فکرای افتضاح به سرم میزنه.. ایشالله موفق باشی 53

آقای اهورا

پسرک کانون 53258zu2qvp1d9v

پسری با اراده و باهوش و خلاق که ایشالله وسوسه هارو میزنه کنار ، همه چیو با کمک خدا درست میکنه daghighan
(1399 تير 2، 0:27)Alfredo نوشته است: اهورا / ۱ تیر / شروع روز های خوب  65

اهورا جان، شانس آوردی. امروز خدا رو شکر نوشتی شروع روزهای خوب. دیشب با خودم می گفتم فردا اگر دوباره روزهاشو نوشت صفر، کلّی باهاش دعوا می کنم. خلاصه شروع روزهای خوب رو به فال نیک می گیریم. اگر اهورا، صفتش اژدهاکشه، باید بلند بشه و پرقدرت ادامه بده وگرنه ممکنه کلمه اژدها رو با یه چیزی مثل موش جایگزین کنیم. Khansariha (13) حواست که هست اهورا.
Confetti

به‌نام خدا

*اعلام وضعیت های تیر ماه*

*لیست به‌روز شده  1399/04/02*

53 53 53 53 53 

abtin ا/ ؟ ؟ 92 / 2329 روز خوب ................................................................... در حال جهاد

~امین~ / ؟  ؟ 93 / 1900 روز خوب ............................................................ در حال جهاد

یوسف / 31 خرداد 98 / 365 روز خوب ..................................................... در حال جهاد

53 53 53 53 53 

مرد مجاهد / 2 اسفند 98 / 120 روز خوب ....................... در انتظار ستاره بیست و سوم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 465 روز خوب ............................... در انتظار ستاره بیستم

Mr Degaresh ا/ 19 خرداد 99 / 14 روز خوب ......................... در انتظار ستاره هجدهم

Deril ا/ 11 خرداد 99 / 16 روز خوب .................................... در انتظار ستاره شانزدهم

sanctity ا/ 17 خرداد 99 / 3 روز خوب .................................. در انتظار ستاره چهاردهم 

drift ا/ ؟؟ / ؟؟ .............................................................. در انتظار ستاره چهاردهم

آقای اراده / 14 آبان 98 / 224 روز خوب .................................... در انتظار ستاره دهم

PlaSmA ا/ 5 فروردین 99 / 5 روز خوب .................................. در انتظار ستاره هشتم

53 53 53 53 53 

رضا خان / 18 آذر 99 / 192 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره ششم

sadaf1 ا/ 21 فروردین 99 / 67 روز خوب ................................. در انتظار ستاره ششم

رامین. / 26 فروردین 99 / 40 روز خوب .................................... در انتظار ستاره ششم

فرید / 16 خرداد 99 / 16 روز خوب ........................................... در انتظار ستاره سوم

Victory ا/ 12 خرداد 99 / 12 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره سوم

karma ا / 28 فرودین 99 / 40 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره دوم

همساده / 5 خرداد 99 / 3 روز خوب ........................................... در انتظار ستاره دوم

toby ا/ ؟؟ / ؟؟ ..................................................................... در انتظار ستاره دوم

،رهگذر، / 6 اردیبهشت 99 / 56 روز خوب .................................... در انتظار ستاره اول

هومان / 17 اردیبهشت 99 / 46 روز خوب .................................... در انتظار ستاره اول

شازده کوچولو / ؟ خرداد 99 / 7 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره اول

khoda.khasteam ا/ ؟؟ / 4 روز خوب ......................................... در انتظار ستاره اول

53 53 53 53 53 

aintslave ا/ 9 فروردین 99 / 1 روز خوب .................................. در انتظار 30 روز خوب

Alfredo ا/ 1 تیر 99 / شروع روزهای خوب ................................ در انتظار 30 روز خوب

53 53 53 53 53 

عاشق زندگی / ؟؟؟؟ / 14 روز خوب ........................................ در انتظار 20 روز خوب

saeed.gym ا/ 20 فروردین 99 / 2 روز خوب ............................ در انتظار 20 روز خوب

alireza4466 ا/ ؟؟ / ؟؟ ...................................................... در انتظار 20 روز خوب

Ali.start again ا/ ؟؟ / ؟؟ ................................................... در انتظار 20 روز خوب

شرمن / ؟؟ / ؟؟ ............................................................... در انتظار 20 روز خوب

53 53 53 53 53 

Mohammad J.K ا/ 3 فروردین 99 / 8 روز خوب ...................... در انتظار 10 روز خوب

یونی / 16 فروردین 99 / 6 روز خوب ...................................... در انتظار 10 روز خوب

Mo Ghermez ا/ 26 اردیبهشت 99 / 5 روز خوب ...................... در انتظار 10 روز خوب

عاشق امام رضا / 31 فروردین 99 / 3 روز خوب ........................ در انتظار 10 روز خوب

13Fazel ا/ 4 اردیبهشت 99 / 2 روز خوب .............................. در انتظار 10 روز خوب

mohsen.s ا/ 1 تیر 99 / شروع روزهای خوب ......................... در انتظار 10 روز خوب

godlover ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب ................... در انتظار 10 روز خوب

hoseini238 ا/ 25 فروردین 99 / شروع روزهای خوب ............... در انتظار 10 روز خوب
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
هومان جان، کجایی؟ زودتر با تانک وارد کانون شو و بیا اعلام وضعیت.  4chsmu1 وقتی اعلام وضعیت می کنی، انرژی می گیریم بابا جان. سریعتر خودتو نشون بده.
(1399 تير 1، 23:11)آرمین نوشته است:
(1399 تير 1، 13:06)mohsen.s نوشته است:
(1399 تير 1، 9:25)حامدحامد نوشته است:
(1399 تير 1، 1:06)mohsen.s نوشته است: سلام دوستان اول از همه من یک مشکل بزرگ دارم لطفا اگه کسی تو شرایط من بوده راهنماییم کنه 
من بعد از مدتی تصمیم به ترک کردن دو مورد وضعیت یعنی ورورد به سایت های مستهجل و دست ورزی رو دارم ولی بدون خود ارضایی 
چی کار کنم تا این دو مورد هم از ذهنم بپره

سلام محسن جان. به کانون ترک خودارضایی خوش اومدی. خوشحالیم که در این گروه یعنی گروه سرو در خدمتت هستیم عزیز. ان شاءالله بتونیم در کنار هم، خ.ا (خودارضایی) رو برای همیشه بذاریم کنار.
محسن جان، برای اینکه بتونیم در یک کار موفق بشیم، باید برای اون تلاش کنیم. اگر ما بخواهیم در کنکور ورودی دانشگاه موفق بشیم، خب لازمه لااقل از یه سال قبل، بشینیم با برنامه ریزی درست، درس بخونیم، تست بزنیم، کلاس بریم و ... . در این یک سال که آماده میشیم برای کنکور، باید بعضی شرایط رو بپذیریم. مثلاً دیگه نمی تونیم مثل گذشته، تفریح کنیم یا تلویزیون نگاه کنیم یا مثلاً با خانواده، شب نشینی داشته باشیم. اگر می خواهیم در کنکور رتبه خوب بیاریم و یه رشته و دانشگاه خوب قبول بشیم، باید این محدودیت ها رو لااقل برای یک سال داشته باشیم.
محسن جان، برای ترک خ.ا هم همینطوره. نمیشه که ما بشینیم فیلم ناجور ببینیم، توی خیابون چشم چرونی کنیم، توی اینترنت به هر جایی که فکرشو می کنیم، سرک بکشیم، دست ورزی کنیم و ... بعد بگیم من می خوام خ.ا رو بذارم کنار. نمیشه، اینا با هم جور در نمیان. اگر من می خوام این کار رو بذارم کنار باید برای خودم قید و بند قائل بشم.
شما که تصمیم به ترک گرفتی، همین که اومدی اینجا و همین که سوال پرسیدی یعنی اینکه دغدغه داری که این کار رو ترک کنی. پس عواملی که زمینه خ.ا رو فراهم می کنه رو هم ترک کن. دنبال فیلم نرو. دست ورزی نکن. در کوچه و خیابون مراقب نگاهت باش و ... . عوامل زمینه ساز خ.ا رو از بین ببر، خ.ا هم از بین میره ان شاءالله. 

خیلی خوب شد مثال کنکور رو زدید من الان کنکوری ام امسال سال آخرمه با این شرایط کرونا و قرنتینه تو یه اتاق تنها شرایط کاملا فراهمه برام 
نمی دونم خودتون هم تجربه اش رو داشتید یا نه وقتی شرایط فراهم باشه آدام هرچقد هم تحمل داشته باشه نمی تونه نه بگه 
درس خوندنم یجوریه که فوقش یه ساعت دو ساعت آدام یه کله درس میخونه بعد حوصلش سر میره 
تو این شرایط هم نمیشه رفت بیرون یا کتابخونه درس خوند 
وقتی هم که واسه ورزش یا کارای دیگه که انرژی یم رو خالی کنه برم بیرون وقتم تلف میشه از درس خوندن میمونم 
خلاصه کلا شرایط بر علیهمه

محسن جان
خوش امدی به کانون. خوش اومدی به گروه سرو.  Welcome (1)

اون جمله‌ای که قرمز کردم برای ما کانونی‌ها پذیرفته‌شده نیست.
شرایط هر چقدر هم سخت بشه باز هم ما قدرت اراده داریم. باز هم قدرت انتخاب داریم. باز هم می‌تونیم «نه» بگیم.

الان فکر می‌کنی که کنکوری هستی و شرایط غیرقابل تحمله.
اما از کجا معلوم بعدها شرایطت از اینی که هست سخت‌تر نشه؟
پس کار درست رو همین الان انجام بده.

از همین الانِ زندگی‌مون به‌ بهترین نحو استفاده کنیم.
تصمیم‌های درست بگیریم. فکرهای درست کنیم. تلاش‌های خوب کنیم.

هم دست‌ورزی که گفتی و هم رفتن به سایت‌های مستهجن دو تا عادت به‌ حساب میان.
برای این دو تا عادت جایگزین‌های دیگه پیدا کن.

بین تایم‌های درسیت:
می‌تونی فیلم‌های انگیزشی ببینی.
می‌تونی بازی کامپیوتری کنی.
می‌تونی به کانون سر بزنی.
چند تا حرکت ورزشی تو همون خونه انجام بدی.
خوراکی‌های وسوسه‌انگیز و خوشمزه نوش جان کنی. 
(نمی‌دونم چقدر آدم مذهبی هستی. راهکارهای دینی ننوشتم.)
.
.
.
برای خودت عادت‌های جدید بساز تا عادت‌های قبلی ازت دور شن.

ذهنت رو با چیزهای دیگه سرگرم کن تا اون دو تا عادت از سرت بیفتن.
خودت رو به لذت‌ها و شادی‌های دیگه مشغول کن تا از اون لذت‌های دم‌دستِ بی‌فایده فاصله بگیری. 

اولش سخته. می‌دونم.
سختیش رو بپذیر. بعد می‌بینی که بعد یه مدت چه راحت میشه.

منتظر اعلام وضعیت‌هات هستم.  Khansariha (18)

آقا آرمین حرفای شما رو من کاملا قبول دارم ولی اینو قبول بکنیم که شما به اون حد رسیدین که بتونید خودتون رو کنترل کنید ولی من نمی دونم شایدم ارادم خیلی ضعیفه اصلا نمی تونم خودم رو کنترل کنم  
وقتی اون حس به آدم غلبه میکنه هیچ چیز دیگه نمی تونه جایگزینش بشه 
مثل یه گرسنه می مونه که بهش بگی خودتو با کارایی غیر از غذا خوردن سیر کن

(1399 تير 2، 9:30)رضا خان نوشته است:
آقا محسن

یه بار دیگه خوش اومدی ، آدمای بدی نیستیم ولی خوبم نیستیم 4chsmu1  مارو دوست خودت بدون daghighan
پیشنهاد میکنم بری تاپیک کنترل نگاه و ذهن.. انگیزه خوبی میگیری...

میگن زمین خوردن بده اما رو زمین موندن بدتره... آقا فرید با عملشون اینو به ما نشون میدن.. ایشالله همینجوری ادامه میدن daghighan

آقا آبتین

آقا آبتین کار درست که ارادرو حسابی محکم کاری کرده!
یکی با اون اراده محکم بزنه تو سر شیطان ، بنده خدا هلاک میشه 4chsmu1

آقا هومان

ایول داری ، خداروشکر هم پاکیو به خوبی داری پیش میری هم به درسات میرسی ، همم انگیزه و انرژیتو حفظ میکنی ، همم به کانون دیر دیر سر میزنی، همم به بقیه انرژی نمیدی ، همم بقیه چیزا Gigglesmile

آقای دگرش

ایول به خاطر روزای پاکت ، روی کنترل ذهن و نگاهت همینجور که تا الان موندی بمون..
من دیشب نگاهمو کنترل نکردم فکرای افتضاح به سرم میزنه.. ایشالله موفق باشی 53

آقای اهورا

پسرک کانون 53258zu2qvp1d9v

پسری با اراده و باهوش و خلاق که ایشالله وسوسه هارو میزنه کنار ، همه چیو با کمک خدا درست میکنه daghighan

سلام آقا رضا اون تاپیکی گفتین رو پیدا نکردم مسابقش هست ولی خودشو پیدا نمی کنم
سلام

فرید / ۱۶ خرداد / ۱۷ روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
هومان/۱۷ اردیبهشت/۴۷ روز در جهاد 
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
سلام
یک فروند آبتین هستم با 2330روز پاکی
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
سلام
به همگی

Mr Degaresh ا/ 19 خرداد 99 /15روز خوب

روزهای خوب قبلی:25

خداوندا برای 24 ساعت دیگه منو پاک نگه دار و خودم رو تسلیم تو میکنم. من رو از کینه و نفرت و افکار تخریب گر دور کن و کمکم کن خودم و خودت را بهتر بشناسم و درک کنم که تو این دنیا هیچ توقعی از کسی نداشته باشم و تمام توقعاتم از خودم و خودت باشه. خدایا آرامش رو به همه ما بده ولو در دریای پرتلاطم این روزها

ما به خانه آرامش زندگی برگشتیم و در این خانه امن میمانیم.....هرچند آتش شهوت و طمع و رنجش از هر گوشه این دنیا خود نمایی کند
سلام عزیزان دل
ببخشید چند روز دسترسی به لب تابم نداشتم که اعلام وضعیت کنم 
مهراان
گروه سرو
21فروردین75 روز خوب
خدارو شکر
باشد که با اراده فولادی برای همیشه پاک بمانیم 
دعامان کنید
یاعلی
[تصویر:  qol.jpg]
جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 472 روز خوب  Khansariha (46) 
53
سلام

فرید / ۱۶ خرداد / ۱۸ روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان