امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام به همه عزیزان

مهدوی/13مرداد/17 روز عالی

راستی بچه‌ها
امسال محرم یه مقدار با سال های قبل متفاوته؛ میخواستم بپرسم ایده ای برای نذری امسال ندارید؟

امسال من و چند نفر دیگه تصمیم گرفتیم به عنوان نذری، خون اهدا کنیم!

اگه ایده دیگه ای دارید حتماً بگید
خیلی خوشحال و ممنون میشم Khansariha (70)
Alireza98
27 مرداد99
سلام و صدسلام به سروی‌های راست قامت  2uge4p4 
حالم مساعد نبود این مدته. نبودم پیش‌تون اما همه‌اش فکرم پیش شما بود.   53258zu2qvp1d9v 
بریم ببینیم که بچه‌ها در چه حالن.  Khansariha (69) 

مهدوی داداش کولاک کردی. ماشاءالله به تو و ۱۷ روز خوبت.  317 
مرسی از همراهی‌هات با هم‌گروهی‌ها.  302  چقدر جای شکر داره که هستی کنارمون.  Khansariha (18) 
راستی برای نذری، میشه یکی از تاپیک‌های کانون رو دست گرفت و به بچه‌های کانون خیر رسوند.  128fs318181 

عاشق زندگی ۹ روز تلاشت عالی بود. آفرین به تو.  Khansariha (69) 
داداش من چند باری دیدم که به این تعداد روزها می‌رسی و سُر می‌خوری. مشکل رو کجا پیدا کردی؟ 

فرید ۷۴ روز خوب یعنی تو فوق‌العاده‌ای!  6 از رمز موفقیتت برامون بنویس.  Khansariha (56)

رهگذر ممنون از تصاویر آموزنده‌ات برامون.  302 
داری به ۴ ماه پاکی می‌رسی و این یعنی روز به روز دور شدن از روزهای پست گذشته و روز به روز نزدیک‌تر شدن به خدا.  Confetti 

حامدحامد داداش مرسی از زحمت به‌روزرسانی لیست برامون.  302  امیدوارم همیشه برقرار باشی.  Khansariha (18)

مستردگرش ۱۰ روز سبزت مبارک.  fiesta بابت معرفی کتاب هم ممنون. حتما باید کتاب جالبی باشه.  Khansariha (56)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

علیرضا۹۸ یادته یک ماه پیش که اومدی با چه روحیه‌ای اومده بودی؟ 
الان هم اون روحیه باید باشه ها. یه نفسی چاق کن. بعد اون روحیه مردونه و جنگجویانه‌ات رو وارد مدار کن.  Khansariha (69) 
علی‌رضا خیلی زیبا نوشت پاشنه آشیل. پیداش کن و براش برنامه بچین.
خوشحالم ورزش رو شروع کردی و روزانه بهش متعهدی.  49-2 

کارما چقدر این تلاش ۳۰ روزه‌ات تا رسیدن به پاکی دوست‌داشتنی بود. حسابی حظ بردم. ماشاءالله به داداش باارده‌مون.  Khansariha (18) 
به امید خدا که تو کنکور هم موفق میشی. مثل پاکی.  Khansariha (46)  

صدف۱ خیلی خیلی خیلی قدر این روزها رو بدون. این 130 روز خوب مثل طلا می‌مونن. افتخار مایی مهران جان.  haha 

علی‌رضا 250 روز خوبت مبااااااااااااااااااااارک.   317 کم‌کم باید لژیونرت کنیم بفرستیمت اون ور آب.  4chsmu1  سقف کانون برات کوتاهه. رئالی. بارسایی. چیزی. varzesh  
مرسی از زحماتت برای گروه. خدا به کمک‌هایی که می‌کنی برکت بده و تو رو برامون نگه داره.  Khansariha (18) 

آبتین ای هواپیمای پاکی سرو احسنت به تو و چند هزار روز پاکیت.  2uge4p4 انشالله اوضاع سلامتیت بهتر شده باشه داداش.  Khansariha (18) 

مرد مجاهد ممنون از مطالب خوندنی و ارزشمندت برامون. مرسی که هستی و نور پاکی رو به گروه می‌تابونی.  Khansariha (18) 
گفتی برای کنکوری‌هامون صلوات بفرستیم. من ۳ صلواتم رو فرستادم. دعای خیر ما بدرقه‌ی کنکوری‌هامون.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

دریل خوشحالم که بیشتر می‌بینیمت. تا جایی که خبر دارم یک ماه دو ماهی پاکی رو پیش رفتی. آفرین به این اراده.  Khansariha (69) این سری انشالله بهتر از دفعه قبل.
بابابزرگ علیر‌ضا آره دیگه رفته سر خونه زندگیش و کمتر این ورا آفتابی میشه. بزرگ‌مردی بود برای خودش. فکر می‌کنی تو دنیا چند تا هست مثلش؟  53258zu2qvp1d9v انشالله خوشبخت بشه. 
خانم می‌توانم هم یه مدته که دور از کانونن. انشالله باز می‌گردن.  49-2

حیبب داداش خیلی کم‌پیدا شدی.  53258zu2qvp1d9v  چرا منظم نمیای پیش‌مون. همین‌که حضور منظم دغدغه شه، یه حرکت رو به جلو هست برای رسیدن به پاکی.  128fs318181

همساده خیلی لذت بردم مثبت‌ و منفی‌هات رو خوندم. برایندگیری از خودمون نشون میده کجای کاریم. 
داداش دوست داریم با حال خوش ببینیمت. اون چکاپ آزمایش رو برو حتما بده. بعدم ورزش رو وارد مدار زندگیت کن. بقیه چیزها هم رو غلطک می‌افته.  49-2

محسن.اس بگو بهمون برنامه نمازهات چطور پیش رفته و در چه حالی؟ حالا که استارت رو زدی دیگه نباید رها کنی ها. مسیر خدا رها کردنی نیست.  2uge4p4
شازده کوچولو یک هفته سبزت مبارک.  Confetti  چه خوب که در مسیری و با ما هم‌قدم. بیشتر ببینیمت داداش.  Khansariha (18)

چند مدتی است گروه‌مون چند نفر رو کم داره:
یک عدد هومان که فردا کنکور داره.  Khansariha (69)
یک عدد فرهنگ که پس‌فردا کنکور داره.  Khansariha (69)
یک عدد جناب خان که در خدمت بوده.   49-2
یک عدد یوسف که دیگه روزهای پاکیش این قدر زیاده نیاز نمی‌بینه بیاد. 22
یک عدد پشتکار که جاش چقدر خالیه.  53258zu2qvp1d9v
یک عدد رضا رهجو که نمی‌دونم کجاست.  Hanghead

هر کس این چند دستگاه رو پیدا کرد، زود به دست‌مون برسوندشون. مژدگانیش رو هم از علی‌رضا بگیره.  4chsmu1  یا از برخی بچه‌های مایه‌دار گروه که تراول آتیش می‌زنن.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

مرسی آقا آرمین عزیز هر بار میای مث این شارژر گرونا فوری شارژمون میکنی Khansariha (89)

و اینکه من آه در بساط ندارم به چه حقی مژدگانی این چند دستگاهو میندازی گردنم آخه Swear1 ، خدا ازت نگذره 4chsmu1

و اینکه از کنکور اومدم 65  و نمیدونم چی قراره بشه Gigglesmile

علی‌رضا / 18 آذر / 253 روز خوب 1
Alireza98
27 مرداد99
3
رو به جلو ، روبه مثبت ، رو به پیشرفت ،رو به امید
سلام

فرید / 16 خرداد / 75 روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
بسم رب الحسین(ع )

مهدوی/13مرداد/18 روز فوق‌العاده
(1399 مرداد 30، 12:18)علی‌رضا نوشته است: مرسی آقا آرمین عزیز هر بار میای مث این شارژر گرونا فوری شارژمون میکنی Khansariha (89)

و اینکه من آه در بساط ندارم به چه حقی مژدگانی این چند دستگاهو میندازی گردنم آخه Swear1 ، خدا ازت نگذره 4chsmu1

علی‌رضا / 18 آذر / 253 روز خوب 1
سلام 303
بح بح خیلی هم عالی 
ایشالا نتیجه که میاد راضی باشی
خب کنکورم تموم Khansariha (56)
بیش‌تر از پیش داریم پس 53
(1399 مرداد 30، 15:19)Alireza98 نوشته است: Alireza98
27 مرداد99
3
رو به جلو ، روبه مثبت ، رو به پیشرفت ،رو به امید
سلام
رو به پاکی رو به هوشیاری رو به رستگاری... رو به جلو
عالیه عالی 53
در مسیرت موفق باشی ایشالا

(1399 مرداد 30، 20:40)فرید نوشته است: سلام

فرید / 16 خرداد / 75 روز
سلام
ماشالا بهت داداش 53
خیلی خوب داری پیش میری
داری یه ستون میشی برامون 302
(1399 مرداد 30، 21:37)مهدوی نوشته است: بسم رب الحسین(ع )

مهدوی/13مرداد/18 روز فوق‌العاده
سلام
20 داری میشی کارتم که بیسته
ایشالا محرم پاکی داشته باشی 53
(1399 مرداد 30، 22:18)،رهگذر، نوشته است: سلام
رهگذر / ۶ اردیبهشت / ۱۱۸ روز
سلام 
ماشالا هزار ماشالا
چه خوب پاکی جمع کردی داداش داری 4 ماهه میشی
مرحباااااا  53 53
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
به‌نام خدا

*لیست به‌روز شده در 1399/05/31*
[تصویر:  confetti.gif]

abtin ا/ ؟ ؟ 92 / 2386 روز خوب ........................................................ در حال جهاد

یوسف / 31 خرداد 98 / 412 روز خوب ................................................. در حال جهاد

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

مرد مجاهد /  25 تیر 99 / 11 روز خوب .......................... در انتظار ستاره بیست و سوم

جناب خان / 17 اسفند 97 / 493 روز خوب .......................... در انتظار ستاره بیستم و یکم

Mr Degaresh ا/ 19 مرداد 99 / 10 روز خوب ................................ در انتظار ستاره هجدهم

Deril ا/ 22 مرداد 99 / 3 روز خوب ................................ در انتظار ستاره شانزدهم

پشتکار / 10 تیر 99 / 25 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره سیزدهم

علی‌رضا / 18 آذر 99 / 253 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره هشتم 

sadaf1 ا/ 21 فروردین 99 / 131 روز خوب ............................... در انتظار ستاره هشتم

[تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif] [تصویر:  53.gif]

فرید / 16 خرداد 99 / 75 روز خوب ................................................. در انتظار ستاره پنجم    

،رهگذر، / 6 اردیبهشت 99 / 118 روز خوب .................................... در انتظار ستاره سوم

karma ا / 28 تیر 99 / 31 روز خوب ............................................ در انتظار ستاره دوم

هومان / 28 تیر 99 / 25 روز خوب .............................................. در انتظار ستاره دوم

همساده / 21 مرداد 99 / 2 روز خوب ............................................ در انتظار ستاره دوم

شازده کوچولو / 18 مرداد 99 / 7 روز خوب ................................ در انتظار ستاره اول

فرهنگ / 12 تیر 99 / 22 روز خوب ......................................... در انتظار 30 روز خوب

Alireza98 ا/ 27 مرداد 99 / 3 روز خوب .............................................. در انتظار 30 روز خوب 

RezaRahjoo ا/ 16 مرداد 99 / 2 روز خوب .................................. در انتظار 30 روز خوب

مهدوی / 13 مرداد 99 / 18 روز خوب ....................................... در انتظار 20 روز خوب

عاشق زندگی / ؟؟؟؟ / شروع روزهای خوب ........................................ در انتظار 20 روز خوب

حبیب / 24 مرداد 99 / شروع روزهای خوب ............................................. در انتظار 20 روز خوب

ali123 ا/ 26 تیر 99 / 7 روز خوب ....................................... در انتظار 10 روز خوب

mohsen.s ا/ ؟؟؟؟ / 5 روز خوب ................................. در انتظار 10 روز خوب
سلام سروی ها
روز جمعه‌تون بخیر باشه.

امشب ساعت ۸ مثل همیشه گردهمایی داریم. یادتون نره.  Confetti

همساده داداش ممنون از زحماتت.  Khansariha (18) من تو پست قبلیم جا انداختم که ازت تشکر کنم.
همیشه آخر هفته میای و بهمون انگیزه و امید میدی. حال‌مون رو خوب می‌کنی. خدا بهت حال خوب بده انشالله.  302

(1399 مرداد 30، 12:18)علی‌رضا نوشته است: مرسی آقا آرمین عزیز هر بار میای مث این شارژر گرونا فوری شارژمون میکنی Khansariha (89)

من فست شارژم؟ چه خوب.  4chsmu1 

داداش تو که مایه‌داری. من خبر دارم. از کتونی که به پاته فهمیدم. هر بار میای گروه، رد پات رو چک می‌کنم. با رد پای ما معمولی‌ها فرق داره.  4chsmu1

انشالله که خیره هر چی برات پیش بیاد. توکل به خدا.  63

(1399 مرداد 30، 22:36)،رهگذر، نوشته است:
شاید اولش بگید این حدیث ربطش به خودارضایی چیه ولی بی ربطم نیست، همین نگاهای ما گاهی تو فضای مجازی هم شامل این حدیث میشه! یعنی ما باید سعیمونو کنیم علاوه بر فضای حقیقی در فضای مجازی هم عفت چشممون رو حفظ کنیم... چون کسایی هستن اعمال ما رو ثبت می کنند.
آره داداش. الان با این فضای کرونایی که داریم، ساعت‌های تو خونه موندن خیلی بیشتره و عفت چشم خودش رو نشون میده.
باید حسابی حواس‌مون جمع باشه.

من هر وقت که چشمم رو خوب مراقب بودم واقعا مثل سرسره پاکی برام آسون شده. یعنی اصلا من کاری نکردم و همه چی خودش درست شده.  128fs318181

ما فقط کنترل چشم‌های خودمون رو داریم. جامعه‌ای که در اون هر کس چشمش رو پاک نگه داره، جامعه‌ی پاک‌بینی میشه.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

کارما /28 تیر /33 روز خوب

دیروز داشتم دستی دستی خودم رو بد بخت میکردما Khansariha (116)
[تصویر:  uVwrXF.png]
(1399 مرداد 31، 18:02)karma نوشته است: کارما /28 تیر /33 روز خوب

سلام
خدا رو شکر که به خیر گذشته
واقعا حیفه یک ماه پاکی 53
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
(1399 مرداد 31، 18:02)karma نوشته است: کارما /28 تیر /33 روز خوب

همساده راست میگه.
حیف کارما نیست که این همه روز خوبش رو بده باد هوا؟  Swear1 
خدا رو شکر که با اراده مثال‌زدنیت تصمیم درست رو گرفتی.  Khansariha (69)

راستی
داداش خیلی کار بزرگی کردی که تو این روزهای منتهی به کنکور پاکی به این خوبی جمع کردی.
اما کار تموم نشده.
این روزا که فراغت زیاد میشه باید حسابی مراقب باشی. من خودم چندین بار تو این جور مواقع بد زمین خوردم.
برای خودت این روزها برنامه بچین و خودت رو مشغول کن.

خودت رو زیر ذره‌بین داشته باش و حرکت‌های رو به صعود و نزولت رو آگاه باش.
هر جا دیدی مسیر حرکتت اشتباهه، ببین چی باعث بشه خلاف جهت بری. سریع یه دور برگردون بزن.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان