امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

بچه‌ها من جایی خوندم خدا به کسی که خ.ا انجام میده، از روی رحمت نگاه نمی‌کنه.
این به نظرم مصیبت‌باره.
 سپاس شده توسط
دوستان وقتای نا امیدی چطوری خودمونو با توجه به اینکه خدا بی نهایته و همه چیو داره و ما هم بندشیم ، بلند کنیم و ادامه بدیم؟ Hanghead

(1399 مهر 4، 20:33)حامدحامد نوشته است: بچه‌ها من جایی خوندم خدا به کسی که خ.ا انجام میده، از روی رحمت نگاه نمی‌کنه.
این به نظرم مصیبت‌باره.

چه بد ، کل زندگی یعنی خدا ، چه بده ناراحتش کنیم همش 117
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 4، 20:33)حامدحامد نوشته است: بچه‌ها من جایی خوندم خدا به کسی که خ.ا انجام میده، از روی رحمت نگاه نمی‌کنه.
این به نظرم مصیبت‌باره.

اگه خدا از روی رحمت نگاهمون نمیکرد که تا الان صد بار مرده بودیم!

احساس میکنم بعضی نوشته ها خیلی سخت میگیرن نسبت به این موضوع و رحمت خدارو دست کم گرفتن!
(1399 مهر 4، 20:35)افرا نوشته است: اگه خدا از روی رحمت نگاهمون نمیکرد که تا الان صد بار مرده بودیم!

احساس میکنم بعضی نوشته ها خیلی سخت میگیرن نسبت به این موضوع و رحمت خدارو دست کم گرفتن!

منظورش بیشتر توی اون دنیاست.

(1399 مهر 4، 20:34)علی‌رضا نوشته است: دوستان وقتای نا امیدی چطوری خودمونو با توجه به اینکه خدا بی نهایته و همه چیو داره و ما هم بندشیم ، بلند کنیم و ادامه بدیم؟ Hanghead

مشکل همینه که از این موضوع غافلیم.
 سپاس شده توسط
رهگذر خان درسته...
خدا خیلی توبه جوونارو دوست داره ، و همه ی خودمون جوونیم ، در حال حاضر آدم پیری توی کانون نیست مطمئنم.
خدا خیلی خیلی جوون توبه کارو دوست داره... احادیث خیلی خیلی قشنگی در این باره هست 2uge4p4
 سپاس شده توسط
علیرضا اینکه گفتی جنوبی هستی، منظورت بندرعباسه؟
 سپاس شده توسط
رفقا به نظرتون از اون لحظه ای که توبه میکنیم چقد طول میکشه خدا ببخشه؟
فکر نکنم خدا اینجوری باشه که خیلی طول بده شایدم همون لحظه میبخشتمون Hanghead

(1399 مهر 4، 20:39)حامدحامد نوشته است: علیرضا اینکه گفتی جنوبی هستی، منظورت بندرعباسه؟

بله بندرعباسیم1
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 4، 20:40)علی‌رضا نوشته است:
(1399 مهر 4، 20:39)حامدحامد نوشته است: علیرضا اینکه گفتی جنوبی هستی، منظورت بندرعباسه؟

بله بندرعباسیم 1

عجب. زدم تو خال.
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 4، 20:37)حامدحامد نوشته است:
(1399 مهر 4، 20:35)افرا نوشته است: اگه خدا از روی رحمت نگاهمون نمیکرد که تا الان صد بار مرده بودیم!

منظورش بیشتر توی اون دنیاست.

خب دیگه سخته اینطوری بخواییم حرفی بزنیم. وقتی یه مطلبی خیلی خوب واضح نیست هزار جور برداشت میشه ازش کرد.

الان در مورد اون حدیثی که در مورد 60 سالگی نوشته شده جالبه بدونید توی 200 سال اخیر میانگین عمر انسان 20 سال زیادتر شده! 

این تغییرات رو باید در نظر بگیریم.
 سپاس شده توسط
متاسفانه من اطلاعاتم در این زمینه کمه و ازین جا به بعد فقط میخونم. 302
(1399 مهر 4، 20:41)حامدحامد نوشته است: عجب. زدم تو خال.

دقیقا 49-2 53
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 4، 20:41)علی‌رضا نوشته است: رفقا به نظرتون از اون لحظه ای که توبه میکنیم چقد طول میکشه خدا ببخشه؟

1ثانیه و 20 صدم و 17 هزارم  Khansariha (56) خان
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 4، 20:43)،رهگذر، نوشته است: من تو یه حدیثی خواندم توبه ای پذیرفته هست که همراه با پشیمانی و جبران گذشته باشه

یعنی اگه این دو حالت باشه توبه پذیرفته میشه در غیر اینصورت خیر

خب به نظرم برای شروع جبران کم کم درست کردن نماز عالی ترین چیزه ، وقتی نمازو درست بخونیم خودش مثل اون حدیثی که شما گفتین مثل توپ شیطانو هدف میگیره 2uge4p4

(1399 مهر 4، 20:45)همساده نوشته است: 1ثانیه و 20 صدم و 17 هزارم  Khansariha (56) خان

سلااااام خان خانان 317 53 

واقعا؟ 1744337bve7cd1t81
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 4، 20:41)علی‌رضا نوشته است: رفقا به نظرتون از اون لحظه ای که توبه میکنیم چقد طول میکشه خدا ببخشه؟

خب توبه واقعی شرایطی داره. باید توبه طوری باشه که از ته دلت از اون کار بدت بیاد و دیگه هرگز نری سمتش. ولی اگر مدام توبه کنیم و مرتب توبه بشکنیم، این یه جور دست انداختن خداست.

توبه بر لب، سبحه بر کف، دل پر از شوق گناه
معصیت را خنده می‌آید ز استغفارِ ما
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 4، 20:46)علی‌رضا نوشته است:
(1399 مهر 4، 20:45)همساده نوشته است: 1ثانیه و 20 صدم و 17 هزارم  Khansariha (56) خان

سلااااام خان خانان 317 53 

واقعا؟ 1744337bve7cd1t81
سلام به تو رهگذر افرا و حامد حامد و هر کی دیگه که تو گردهمایی هستش 303 
نمیدونم خواستم بپرم تو موضوع بحثتون 49-2 گفتم یه عددی بدم راضی باشی Khansariha (8)
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان