امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1399 آبان 2، 21:09)تقوا نوشته است: موفقیت فردی بنظرم تعریفش می شه همون جایی باشی که میخوای و حرف امام کاظم (ع) بنظرم بهترین تعریف موفقیته اینکه: 
[b]كسى كه دو روزش با هم برابر باشد، زيان كار است.
كسى كه امروزش بدتر از ديروزش باشد، از رحمت خدا به دور است.
[/b]

خیلی زیبا نوشتی برامون. 
ممنون از این حدیث زیبا.  49-2 

و
آره. خیلی چیزها از دور قشنگه.
داخلش که بری هیچی نیست. یا اون چیزی که فکر می‌کنی نیست.  Hanghead 

البته مهندس کامپیوتر بودن این طور نیست.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 آبان 2، 21:11)همساده نوشته است: من دیر اومدم ولی ذهنم اینجا بود همش دلم میگفت دوستام دور هم جمع شدن دارن راجع به هوشیاری حرف میزنن.ممنونم از همتون Khansariha (8)

عشقی داداش.
مرسی که تو خلوتت به یادمونی.

قلب ما هم برای تو می‌تپه. دوست و داداش بهبودی ما هستی و خواهی بود.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 آبان 2، 21:11)همساده نوشته است: من دیر اومدم ولی ذهنم اینجا بود همش دلم میگفت دوستام دور هم جمع شدن دارن راجع به هوشیاری حرف میزنن.ممنونم از همتون Khansariha (8)

سلام همساده جان عشقی رفیق عزیز
همین که دلت اینجا بوده خودش خیلیه  302
 سپاس شده توسط
خب بچه‌ها بااجازه من میرم.
اما الزامی نیست که شما هم برید و می‌تونید ادامه بدید.  49-2

تشکر می‌کنم از همگی که اومدید.
افرا
علیرضا۹۸
تقوا
رهگذر
حامدحامد
همساده

کسی رو که جاننداختم؟

بحث رو هم یکی خلاصه کنه. بقیه استفاده کنن.  49-2

شب همگی‌تون خوش.
خدا نگهدار.  Confetti
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
ممنون آرمین جان و سایر دوستان
شب همگی تون خوش

آخه من الآن ازدواج برام تبدیل به یک دغدغه شده! واقعا نمتونم دست روی دست بزارم و فقط درس بخونم و منتظر بمونم تا چندسال دیگه که مدرکمو بگیرم بعدم میخوام برم مقطع بعدی نمیخوام برم سربازی مثل بقیه که. بعد برگردم بعد تازه برم سرکار . اووووووووووو
 سر انگشتی حساب کنی میشه ۶ یا ۷ سال دیگه !!!!!!
بنظرتون این زنگ خطر نیست؟
من باید چیکار کنم؟
یه چیزی بگین دلم آروم بگیره
برم سمتش و به دستش بیارم
اگه شغله که برم مهارتاشو توی هفته اگه بتونم وقتی گیر بیارم یاد بگیرم
اگه ...
 سپاس شده توسط
(1399 آبان 2، 21:18)،رهگذر، نوشته است:
(1399 آبان 2، 21:08)Alireza98 نوشته است:
نقل قول: شاید این حرف کلیشه ای بنظر بیاد ولی بنظرم حقیقت همین هست.
 کاش همین کلیشه ها و خیلی از پیام های اخلاقی که رو در و دیوارها نوشته شده یه ذره بهشون عمل میشد ...... قشنگ جلو همون دیوارها عکسون اتفاق میفته
خیر و شر هست همیشه ولی الانه ها شر خیلی غلظتش بیشتر شده

بله صدرصد حرفت درسته

ما تو زمانه ای زندگی می کنیم که بهش میگن آخرالزمان

و شر و بدی خیلی قدی تر از خوبی شده

ولی به قول خودت و آرمین این عملکرد خوده افراد هست که مهمِ، وگرنه حرف خوب زدن کاری نداره مهم عمل کردن هست...
بله رهگذر جان
منم با حرفات کاملا موافقم
و بحثمم همین بود بهش اشاره کردم که فرق کرده الآن دنیا
گناها فرق کرده
امروز می بینی یکی تو یه خونه پاکه یکی دیگه داره آشکار جلو روش گناه انجام میده و اصلا احساس شرم نمی کنه که هیچ حرمت گناه هم شکسته شده 
این خیلی بده متاسفانه
قلب آدم از این به درد میاد
شما فکرش رو بکن
خیلی ها رو دیدم زن طرف نمازخون 
اما خودش برعکس زنش
این خیلی زجر آوره خصوصا برای بچه اش 
این وری بره یا اون وری؟ 53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
نقل قول: بحث رو هم یکی خلاصه کنه. بقیه استفاده کنن.  [تصویر:  49-2.gif]
  •  سعی کنیم باخودمون و دیروزمون رقابت کنیم و رو به پیشرفت باشیم....
  • شعار و حرف ملاک نیست مهم و تنها فاکتور ،عمل هست
  • ارزش هرکسی متفاوته برا موفقیت مهم مفید بودن و پیشرفت جامعه هست
  • درستکاری نباشه هرچی و هرکسی باشی ، مهم نیست...
هومان/30 مهر/3 روز پاک 

بالاخره برگشتم اصفهان و اومدم سر کامپیوتر
هوراااااااااااااااااااااااااا

[تصویر:  bazt_4qknizo.gif]
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
(1399 آبان 1، 22:25)همساده نوشته است: سلااام
تبریک ویژه به افرا و تقوا 2uge4p4 Confetti

جشن پاکیتون مبارک Greenstars

ممنونم ازت همساده جان عزیز  317  Khansariha (70) بفرمایید گل تقدیم به شما  Khansariha (57)  
رفیق دوست داشتنی دمت گرم Khansariha (18)
(1399 آبان 2، 13:25)مرد مجاهد نوشته است: سلام سلام مجدد ظهر جمعه ای 317

ما شاء الله افرای سرسبز .. از پرچمدارای سرو .. دمت گررررم  Khansariha (69)
و تبریک هم به تو و هم به تقوا Confetti

ممنونم ازت مرد مجاهد عزیز  Khansariha (96)
ایشاالله توی جشناتون جبران کنیم Confetti  Khansariha (84)

(1399 آبان 2، 17:12)همساده نوشته است: سلام
خدا رو شکر برای این همه پاکی بچه های سرو و ایضا خودم  303
یه متن زیبا دیدم گفتم به اشتراک بزارم. راجع به حواس پرتی موقع نماز یا دعا یا قرآن خوندن

پالایش درونی

آیا تا کنون توجه کرده اید هر گاه به مناجات و نیایش مشغول هستید سیلی از افکار و گفتگوهای  درونی به ذهن شما هجوم می آورد ؟معمولاً کسانی که یک آگاهی نسبی به افکار و درون خود دارند، از این رویکرد ذهنی ناخشنود نشده و خود را ملامت نمی کنند. واقعیت این است که یکی از تاثیرات شناخته شده ی تکرار و گفتن واژه های مقدس ،پالایش ذهن است. پس طبیعی است که موقع ادای این واژه های اصیل، برخی از افکار و نیات عمیق از عمق به بیرون تراوش می کند.

در مناجات خالصانه ی خود، وقتی در حال به زبان آوردن واژه‌های مقدس هستید، با تمامیت وجود تلاش کنید توجه شما یکپارچه به فضای یگانه ای که دارید، معطوف باشد ولی از خود توقع نداشته باشید که هیچ فکری به سراغ تان نیاید. در این فضای سرشار از پویایی و نو شدن، هرگاه فکر یا مکالمه درونی ناخواسته ای به ذهن تان آمد، آن‌ها را نادیده نگیرید چرا که برخی از آنها پیام‌ها، درخواست های واقعی و راه حل هایی است که از فضای توجه بکر شما و از عمق وجودتان برمی‌خیزد. پس از اینکه این فضای مقدس به اتمام رسید، آن‌ها را در گوشه ای یادداشت کنید تا یک روز در زندگی تان به آن هاجواب دهید.

برای منم پیش اومده
خیلی جالب بود یادمه مدیر مدرسه مون سر صف می گفت: من لایق کارهای معنوی و مذهبی یا محبت شما باشم ؟‌ یه همچین چیزی حالا دقیقش یادم نیست من که هر وقت نماز می خونم تازه یادم میاد چیکار باید برای مدرسه انجام بدم...
بیچاره جزو ملامت کننده ها بود پس....
اصن یادم باشه این مطلبو براش بفرستم...  Hanghead شاید فرستادم
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 25، 16:45)آرمین نوشته است: سلام
خب یک هفته از مسابقه گروهی گذشت و ببینیم بچه ها در چه حالن.

زندگی آزاد ناراحت شدم بابت حادثه ای که رخ داده. خدا رو شکر که در سلامت هستی. هفته سبز و 100 روز خوبت رو بهت تبریک میگم.

هومان هفته سبز یشمیت مبارک. این هفته چه کارها کردی؟ چطور گذشت؟ منم موافقم که #به_پیکسل_نبازیم

علی123 این هفته چه دستاوردی داشتی و چه کارها کردی؟ تو چه تایمی از روز امکان روی آوردن به این موضوع بیشتر هست و چی کار میشه براش کرد؟ اومدن به کانون همیشه یکی از گزینه هاست.

افرا ممنون از گزارش های روزانه و حضور منظمت. روزهای اورژانسی و سختی رو گذروندی و در ادامه اوضاع رو به خوبی جمع کردی. ماشالله به ایستادگی و مقاومتت. خوشحال شدم برای خودت هدیه گرفتی. همین طور خوشحالم از حال خوبت. هفته سبزت مبارک.

آقای اراده کجایی؟ بیا و برامون بگو از خودت.

رهگذر تبریک میگم هفته پرافتخار سبزت رو. چقدر این هفته به خوبی کنار هم گروهی ها بودی. ممنون از وجود عزیز و نورافشانت. از حدیث های قشنگی که برامون میذاری.

تقوا هفته سبز و 40 روز خوبت مبارک. داری به ستون های گروه تبدیل میشی. تو بیماری و روزهای سخت هم اوضاع رو به خوبی مدیریت میکنی. امیدوارم سلامتی کاملت رو هر چه زودتر به دست بیاری. از گزارش کاملت ممنونم که بهمون خبر دادی از خودت. اون اتفاقی که شب برات می افته اصلا چیز مهمی نیست و بهش فکر نکن. امیدوارم درس و تمرین و گزارش هات به خوبی پیش بره. دقیقه 90 بودنت ریشه و علتش کمال طلبی هست؟ این روزها چه فعالیت های لذت بخشی تو زندگیت میتونی قرار بدی که فضای فکریت رو از فکرهای بد به فکرهای سالم و مثبت و انرژی بخش تغییر بده؟
تموم وقتم با درس میگذره ارمین جان، جز درس خوندن کار دیگه ای نمیتونم انجام بدم

معمولا هروقت که تنها بشم یا از نظر روحی به هم بریزم میرم سمت خطا کردن...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1399 مهر 25، 10:59)،رهگذر، نوشته است:
(1399 مهر 25، 10:49)ali123 نوشته است: سلام دوستان

هفته ی اول وضعیت زرد

سلام علی جان خوبی

برادر چرا قبل از اینکه زرد بشی مارو در جریان نزاشتی، مگه قرار نبود قبل از لغزش همدیگرو در جریان بزاریم،

بیا حداقل از هفته ای گذشت برامون بگو وضعیت چطور بود و بنظرت چه چیزای باعث شد دچار لغزش بشی و یه دنبال راهکار باشیم تا خدایی نکرده هفته های آینده لغزشت تکرار نشه...

سلام رهگذرجان
ممنون عزیزم، شما خوبی؟ 
راستش وقت ندارم، به خاطر همین نمیتونم زیاد بیام کانون
این روزا تحریک کم بوده، ولی خطا زیاد، یه جورایی میشه گفت هم بهش اعتیاد پیدا کردم، هم این که برای فرار از فشار روانی رو میارم به این کار...
 سپاس شده توسط
Ali123
هفته ی دوم قرمز
 سپاس شده توسط
درود و صبح بخیر. 53

داداش علی  میدونم درگیر کار و درس هستی .وضعیتتو میفهمم. ولی اگه میخوای یه کاری رو صحیح انجام بدی از تمام ابزار اطرافت باید استفاده کنی.

براش برنامه بریز. 53258zu2qvp1d9v الان احتمالا حالت خوبه و میتونی حساب کنی 1 ساعت برای ترک وقت گذاشتن بازدهیش مثلا از 2 ساعت درس پشت سر هم خوندن بیشتره.

اگه بخواییم همیشه به کارای دیگه اولویت بدیم هیچوقت زمان کافی برای خودمون پیدا نمیکنیم. 53 خودت از همه مهمتری Khansariha (18)

. . . . . .

صحبتای دیروز داداش رضا رو خوندم الان. حس بامزه و خوبی بهم میداد.

برای ازدواج هم که عجله داری 53258zu2qvp1d9v

نمیتونم صحبتم رو خلاصه بنویسم. (قشنگ معلومه اینقد نوشتم بنزین ندارم؟ Khansariha (13) )

. . . . . . 

برای خودمم که نمیتونم گزارش بنویسم . انگار دستام یه ظرفیت مشخصی دارن برای یک روز

ازونجا که میگذره کلا دیگه نمینویسم! Gigglesmile 

حالم خوبه خداروشکر. به عشق همسرجان! Gigglesmile

افرا/ 16 شهریور/49 روز 53

پ.ن 1 : اقا من متاهل نیستما  Gigglesmile یکی از دلیل های ترک احترام به اون شخص ناشناختست. 53
سلام 
اراده /هفته دوم / سبز 

و بصورت کلی اراده/14 مهر /19روز خوب 
53
سلام دوستان
تقوا / ۱۴ شهریور / 50 روز خوب  53
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان