امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1399 بهمن 5، 13:58)زندگی آزاد نوشته است: صبح رفتم دنبال یه برنامه تو نت میگشتم اتفاقی رفت تو یه سایت خارج و تبلیغاتش vayy
داشت همه چیزو خراب میکرد که سریع خارج شدم Shy
من همیشه از این چیزایی غیر عمدی و ناخواسته ضربه میخورم Hanghead

سلام زندگی جان 303

عه منم بعضی وقتا برام اتفاق میفته Hanghead
مثلاً چند وقت پیش تو اینستا یه پست دیدم خیلی ناجور بود؛ گرچه پیجش علمیه ولی خب عکسه خیلی ناجور بود و به اسم علم داشتن یه چیزی به خورد چش ملت میدادن 22
زود زدم بیرون ولی اثر خودشو گذاشت، یه ساعت بعد برگشتم نگاش کنم vayy که خدا رو شکر دیدم اینستا خود به خود به خاطر عدم رعایت شروط حذفش کرده 18

خیلی بد بود
ولی باید خودتو بعدش مشغول کنی؛ یه فعالیتی که ذهنتو درگیر کنه و یادت بره

زندگی جان بپا؛ خیلی مراقب باش؛ تو داری تو راه طلایی قدم برمیداری، درسته بخوایی به آت آشغالای اطراف توجه کنی؟!
یادت نره چقدر تلاش کردی و جون کندی تا بتونی پاکی رو نگه داری؛ و یادت هم باشه که ما اینجا پاکیت کلی بهمون انگیزه میده 317
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
(1399 بهمن 5، 11:55)آرمین نوشته است: چرا بهمون کم سر میزنی داداش؟ مگه ما رو دوست نداری؟  Hanghead
خیلی کار خوبی کردی که اون موارد رو نوشتی. پیشنهاد میکنم مواردی که نوشتی رو عکس بگیری و جای ایمن ذخیره کنی. بعد کاغذها رو بسوزونی.  4
اتفاقا خیلی هم دوستون دارم  53 Khansariha (96)
عجیبه تا الان به ذهنم نرسیده بود عکس بگیرم بریزم پوشه امن گوشی!!!
بجای سوزوندن به قطعه های ۱ سانتی تبدیل میکنم همون روز معدومش میکنم 4

(1399 بهمن 5، 12:13)مهدوی نوشته است: سلام سلام سلام 317

میبینم که آخرین بار گل که هیجی! یه باغچه گل 58 تایی کاشته Confetti

ماشالا ماشالا بش بگو، ماشالا Khansariha (57)

دو روز مونده تا جشن پاکی  Khansariha (48)

آقا یادداشت ها رو توی گوشی یا کامپیوتر تایپ کن و برای اون پوشه رمز بذار و کاغذها رو معدوم کن خلاص Cowboypistol
اشتباه یه نفر دیگه رو تکرار نکن vayy

تغییرات روحی که گفتی رو خودم هم ازشون رنج میبرم 53258zu2qvp1d9v
تنها کاری هم که میکنم اینه که میگم مرحله بعدی بهتر میشه ان شاءالله
مثلاً دیروز و پریروز به شدت از نظر روحی خسته بودم ولی امروز حالم خوبه
البته یه پیشنهاد دارم و اون اینکه، توی اینجور مواقع سعی کن یه کار مفیدی انجام بدی
مثلاً من دیشب بعد از نوشتن گزارش روزانه، رفتم یه متن طولانی تو یکی از تاپیک ها نوشتم و واقعاً اثر خوبی گذاشت
من دیدم که توی ادبیات سررشته داری و واقعاً هم با استعدادی
خب بیا تو انجمن ادبیات فعالیت کنیم
مثلاً تاپیک بنویس خیلی جالبه
البته هر بار میخوام اول داستان رو پیدا کنم نمیشه و اینجوری wacko2  میام بیرون 4chsmu1
این بار سعی میکنم پیداش کنم؛ لذت خوندن اثر یه رفیق کانونی خیلی بیشتر از هر کتاب دیگه ای هستش 49-2

راستی یه چیزی
بپا که پشت سرتم Khansariha (58)
منم امروز، روز 56 ام پاکی رو شروع کردم varzesh
10 سال عادت خ.ا داشتی؟
خب پس وقتشه دوبرابرش رو پاکی بچینیم chase
مرسیییییی بابت این همه انرژی مثبت فوق العاده
حتما انجام میدم به امید خدا
هوای پشت سرم رو داشته باش رفیق Khansariha (58) 
با همدیگه مستقیم به سوی پاکی همیشگی chase
 سپاس شده توسط
فکر پاک/۲۹ آذر/۳۷ روز بدون خ.ا
الهی شکر
تو مسیر زندگی،وقتی خودم پشت فرمونم،دیدم هی تو چاله وچوله میوفتم،فهمیدم یه جای کار میلنگه
زدم کنار،از خدا خواستم اون پشت فرمون بشینه،رفتم کنار صندلی راننده نشستم،با خیال راحت،حتی گاهی چرت هم میزدم چون مطمئن بودم اون حواسش هست بهم
 سپاس شده توسط
(1399 بهمن 5، 12:39)افرا نوشته است: همین الان با ددی (بابام) دعوام شد...

ولی حس ناجوری ندارم...قبلا کل هفتم خراب میشد وقتی دعوام میشد ...
منم با خدا بیامرز پدرم خیلی دعوام میشد
اولش فکر میکردم بخاطر کارهایی که میکنه عصبی میشم و دعوامون میشه
اما بعد فهمیدم اینقدر دوسش داشتم که نمیتونستم ضعفشو ببینم و هر بار که از خودش ضعف نشون میداد بی دلیل عصبی میشدم و کارو خرابتر میکردم
میخوام یه چیزی بگم که فقط در حد حرفه(اصلا نصیحت و این چیزا نیست فقط تجربه خودمه)
پدرم بعد از یکی از دعوا هایی که با هم داشتیم و دوران قهر بودم ناگهانی فوت شد و من فرصت نکردم ازش عذر خواهی کنم
این دردیه که هیچ وقت از قلبم پاک نمیشه 
زندگی بی رحمه داداش بعضی چیزا رو با سوزوندت بهت یاد میده، منم یاد گرفتم به عزیزای تو زندگیم الان ابراز علاقه کنم نه بعد از اینکه رفتن زیر سه متر خاک سرد
نقل قول: ...
خب نمیدونم!

اونا هم میگن تو دکتری نمیدونی دسشویی کجاست؟!! Gigglesmile 

حالا فکر کن رهبر تغییرات کل خونواده کوچولوترین عضو هم باشه.
این قضیه تو چرا این چیزو نمیدونی دیشب برام اتفاق افتاد
داشتم لیمو شیرین میخریدم یه پیر مرده اومد ازم پرسید لیمو کیلو چنده؟(انگار من مغازه دارم  14 ) 
گفتم نمیدونم عزیز(معمولا قیمت نمیپرسم خب)
اونم گفت تو چطور داری میخری ولی قیمت نمیدونی؟
آقا منم آمپر چسبوندم با صدای بلند گفتم مغازه دار اونجاس برو ازش هر سوالی داری بپرس asabani
اساسا هرچی باره روی دوش بچه آخره
(1399 بهمن 5، 12:53)جناب خان :) نوشته است: جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 687 روز خوب  Khansariha (46) 
ماشاالله 53
(1399 بهمن 5، 13:58)زندگی آزاد نوشته است: صبح رفتم دنبال یه برنامه تو نت میگشتم اتفاقی رفت تو یه سایت خارج و تبلیغاتش vayy
داشت همه چیزو خراب میکرد که سریع خارج شدم Shy
من همیشه از این چیزایی غیر عمدی و ناخواسته ضربه میخورم Hanghead

مهمترین تکنیک همون تکنیک خروج سریع هست
خیلی موثره
 سپاس شده توسط
جناب خان موفق باشی قهرمان.  Khansariha (46)

زندگی جان از یه دید بخوای نگاه کنی ما هر لحظه در خطریم و باید هر لحظه هوشیار باشیم و دقیق. دفعه بعد که چنین مواردی رخ داد یاد تجربه های قدیمت سریع بیفت. بگو این همونه که اون سری هم تجربش کردم. بدون فکر سایت رو ببند.  Khansariha (69) بعضی جاها ما نباید اصلا وقت آنالیز به خودمون بدیم. باید ضربتی از محیط جدا شیم. خدا رو شکر که پاکیت رو حفظ کردی.  Khansariha (18)

افرای عزیز منم پدر و مادرم خیلی ضعیفن در این موارد. مثلا بخوان قبض پرداخت کنن. پدرم بالای 75 سن دارن و خب شاید انتظار زیادیه ازشون که بخوان به روز باشن.  Hanghead اما من خیلی حرص میخورم. چون گاهی یه سری چیزها رو باید هزار بار توضیح بدم.  vayyچند روز پیش دیدم فوروارد کردن پیام ها تو واتس اپ رو یاد گرفتن. کلی ذوق کردم.  4chsmu1  البته هنوز نحوه عکس گرفتن داخل واتس اپ رو یاد نگرفتن. من به تعداد موهای سرم روند لازم رو شفاهی و کتبی توضیح دادم.  vayy

فکرپاک عزیز تبریک به تو.  Confetti حال و احوالت چطوره؟
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 بهمن 5، 15:16)آرمین نوشته است: مثلا بخوان قبض پرداخت کنن. پدرم بالای 75 سن دارن و خب شاید انتظار زیادیه ازشون که بخوان به روز باشن.  Hanghead اما من خیلی حرص میخورم. چون گاهی یه سری چیزها رو باید هزار بار توضیح بدم.  vayyچند روز پیش دیدم فوروارد کردن پیام ها تو واتس اپ رو یاد گرفتن. کلی ذوق کردم.  4chsmu1  البته هنوز نحوه عکس گرفتن داخل واتس اپ رو یاد نگرفتن. من به تعداد موهای سرم روند لازم رو شفاهی و کتبی توضیح دادم.  vayy

پدر منم دقیقا همین جوری هست 53258zu2qvp1d9v
آخرش اومدم از همه چیز فیلم آموزشی درست کردم ریختم تو گوشیش گفتم هر وقت یادتون رفت آموزش ها رو ببینید 128fs318181 

راستی ممنون از راهکارت آرمین جان 53
این دفعه سریعتر عمل میکنم Khansariha (69)
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
 سپاس شده توسط
نقل قول: خب میدونی؟! من متوجه شدن بزرگترا اعصابشون زودتر از ما کوچیکترا خراب میشه!  [تصویر:  shy.gif]
ولی باید مراعاتشون کرد دیگه
بابت اینکه همیشه هم تو اول از همه میری جلو، باید به خودت افتخار کنی که بهت اعتماد میکنن و اطمینان دارن [تصویر:  128fs318181.gif]
ناسلامتی کوچولوترین عضو خونواده ای [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
یعنی بیشتر از همه هم فرصت داری [تصویر:  128fs318181.gif]
تغییر سخته؛ من خودم از تغییر متنفرم؛ چون واقعاً سخته برام
وقتی وارد یه محیط جدید بشم به شدت رسمی رفتار میکنم ولی به قول خودت باید تغییر کرد [تصویر:  6.gif]
واقعا سخته.....

اینکه میگی بزرگترا اعصابشون زودتر خراب میشه درسته ولی ادما باید متناسب با سنشون برای جبرانش کاری کنن...

منم پیشونیم یدونه خط افتاده دارم سعی میکنم درستش کنم. اگه اعصابمم ببینم خراب شده میرم دنبالش که درستش کنم.....

من توقعم زیاده میدونم.....

ولی اونم نباید بهم توهین میکرد....

نظامیا اینطورین دیگه...

مخصوصا فرمانده هم بوده باشه! فکر میکنن اینجا هم مثل زمان جنگه!

ازونطرف منم بدجور تو روی بقیه وایمیستم ....

کسی حق نداره بهم توهین کنه...

قرار نیست هرکسی به خاطر سنش بیاد و هرجور دلش بخواد رفتار کنه! 

نقل قول: افرای عزیز منم پدر و مادرم خیلی ضعیفن در این موارد. مثلا بخوان قبض پرداخت کنن. پدرم بالای 75 سن دارن و خب شاید انتظار زیادیه ازشون که بخوان به روز باشن.  [تصویر:  hanghead.gif] اما من خیلی حرص میخورم. چون گاهی یه سری چیزها رو باید هزار بار توضیح بدم.  [تصویر:  vayy.gif]چند روز پیش دیدم فوروارد کردن پیام ها تو واتس اپ رو یاد گرفتن. کلی ذوق کردم.  [تصویر:  4chsmu1.gif]  البته هنوز نحوه عکس گرفتن داخل واتس اپ رو یاد نگرفتن. من به تعداد موهای سرم روند لازم رو شفاهی و کتبی توضیح دادم.  [تصویر:  vayy.gif]

هوششون خیلی خوبه اکثرا...

بارها ازین افراد به علاوه ی پدر مادر خودم تست گرفتم هیچکدوم زیر صد نبودن! 

ولی جلوی دستگاه و چیزای جدید اعتماد به نفسشون جوری پودرشون میکنه که نصف قدرت ذهنیشون همونجا هدر میره!

........

هی میره رو مخم نمیتونم کتابمو بخونم... میام بنویسم درست بشه...

یکم زمان میبره ولی دلم نمیخواد وقتمو هدر بدم...

به زور تمرکزمو میذارم رو کتاب....

...

یاد این میوفتم که خیلیا به خاطر افراد تنبلی مثل من الان درد دارن....

آرمین سر درد تو چیز زیاد پیچیده ایی نیست... ایراد از علمه نداشته ی من و خیلیاست...

مهدوی هم میگه که تغییر سخته...

تغییر برای من اینه که بیشتر بخونم و کمتر به پول فکر کنم!

دوستم خیلی وقتا بهم پیام میده...به خاطر اشتباه پزشک مشکلی پیدا کرده که شانس زنده موندنش هم زیاد نیست...

خجالت اوره که اجازه میدم اینطوری فکرم منحرف بشه در صورتی که کارای خیلی مهمی دارم...

بریم ببینیم تا شب چقد میتونم بخونم... 

اگه موفق شدم ، برا جایزه به خودم یه سوزن گیر جدید و چنتا نخ سیلک میگیرم  Khansariha (69)

بهترین چیز برای تمرین یه مرغه!(تمرین بخیه زدن های گل گلی! برا جراحی Gigglesmile )

.................
پ.ن1 : معذرت میخوام اینقد بی ربط با خ.ا مینویسم چون فشار روم زیاده قاطی کردم! Shy Gigglesmile
 سپاس شده توسط
نقل قول: هوششون خیلی خوبه اکثرا...

بارها ازین افراد به علاوه ی پدر مادر خودم تست گرفتم هیچکدوم زیر صد نبودن! 

ولی جلوی دستگاه و چیزای جدید اعتماد به نفسشون جوری پودرشون میکنه که نصف قدرت ذهنیشون همونجا هدر میره!

........

هی میره رو مخم نمیتونم کتابمو بخونم... میام بنویسم درست بشه...

یکم زمان میبره ولی دلم نمیخواد وقتمو هدر بدم...

به زور تمرکزمو میذارم رو کتاب....

...

یاد این میوفتم که خیلیا به خاطر افراد تنبلی مثل من الان درد دارن....

آرمین سر درد تو چیز زیاد پیچیده ایی نیست... ایراد از علمه نداشته ی من و خیلیاست...

دوستم خیلی وقتا بهم پیام میده...به خاطر اشتباه پزشک مشکلی پیدا کرده که شانس زنده موندنش هم زیاد نیست...

خجالت اوره که اجازه میدم اینطوری فکرم منحرف بشه در صورتی که کارای خیلی مهمی دارم...

اگه موفق شدم ، برا جایزه به خودم یه سوزن گیر جدید و چنتا نخ سیلک میگیرم  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]

بهترین چیز برای تمرین یه مرغه!(تمرین بخیه زدن های گل گلی! برا جراحی [تصویر:  gigglesmile.gif] )
نه هوششون خوبه منتهی چون کمتر از ما در ارتباطن با فضای مجازی دور یاد میگیرن از طرفی سن هم که میره بالا میزان یادگیری اکثرا میاد پایین ولی خوب ربطی به هوش نداره حوصلشون کم میشه واسه همین یا نمیرن دنبال چیزی یا وسط کار ولش میکنن یا پرخاش میکنن مثل بچه ۵ ساله میشن دقیقا 65 من خیلیا را دیدم سنشون بالاست ولی اصلا دنبال این نیستن خودشونو درگیر فضای مجازی کنن نمونه بارزش مادر من 4chsmu1 کلا هنوز ایمان نیورده به پرداخت اینترنتی قبوض میگه تو هستی دیگه خودت پرداخت کن 22 میدونی شاید چیز دیگه هم باشه تا موقعی که نیاز واقعی پیدا نکنیم به چیزی از دل و جون مایه نمیذاریم واسش که یادش بگیریم فقط برای اینکه اون کارا کرده باشیم انجامش میدیم دفعه بعد اصلا نمیدونیم چیکار باید بکنیم 
من به مادرم یاد دادم چطوری توی گوگل سرچ کنه در مورد هر چیزی که بلد نیست و لازم داره  میدونم یادش میره تا صبحم بشینم یادش بدم ولی خوب شاه کیلیدو دادم دستش دیگه خودش میره سرچ میکنه هرچیو لازم داشته باشه انجام میده
 سپاس شده توسط
سلام به همه دوستان سروی  303

واریور / 28دی /7 روز پاک
 سپاس شده توسط
(1399 بهمن 5، 15:14)آخرین بار نوشته است: منم با خدا بیامرز پدرم خیلی دعوام میشد
اولش فکر میکردم بخاطر کارهایی که میکنه عصبی میشم و دعوامون میشه
اما بعد فهمیدم اینقدر دوسش داشتم که نمیتونستم ضعفشو ببینم و هر بار که از خودش ضعف نشون میداد بی دلیل عصبی میشدم و کارو خرابتر میکردم

داداش جان روح پدر عزیزت شاد. خدا بیامرزه.  53

نقل قول: اساسا هرچی باره روی دوش بچه آخره

من آخری نیستم. اما خیلی بار رومه. تکلیف چیه؟  4chsmu1

(1399 بهمن 5، 15:50)زندگی آزاد نوشته است: پدر منم دقیقا همین جوری هست 53258zu2qvp1d9v
آخرش اومدم از همه چیز فیلم آموزشی درست کردم ریختم تو گوشیش گفتم هر وقت یادتون رفت آموزش ها رو ببینید 128fs318181 

راستی ممنون از راهکارت آرمین جان 53
این دفعه سریعتر عمل میکنم Khansariha (69)

چه حرکت زیبایی. منم می‌تونم امتحانش کنم.  49-2 چقدر نقاط شبیه به هم امروز تو گروه پیدا کردیم.  4chsmu1

داداش انشالله همیشه موفق باشی.  Khansariha (69)

(1399 بهمن 5، 16:09)افرا نوشته است: یاد این میوفتم که خیلیا به خاطر افراد تنبلی مثل من الان درد دارن....

من که الان چشم‌هام دارن از حدقه می‌زنن بیرون.  4chsmu1 درد برای خودت.  Hanghead

دیروز خواهر یکی از همکارامون به رحمت خدا رفت. جوون بود. دستش می‌شکنه میره دکتر. نمی‌دونم می‌خواستن چی کار کنن میان بهش بیهوشی می‌زنن فوت می‌کنه. 22
اونی که داروی بیهوشی می‌زده علم نداشته؟ نمی‌دونم. یا علم نداشته یا تنبل بوده که بررسی درست نکرده. شاید هم خواست خدا بوده. 22
اما کلا خیلی خوبه که آدم در تلاش باشه علمش رو افزایش بده و بتونه آدم مفیدی باشه. گاهی بعضی دکترها به جای اینکه ابرو رو درست کنن چشم رو هم کور می‌کنن.  Hanghead

نباید بذاریم چیزی ما رو از مسیر اصلی‌مون منحرف کنه. توان ذهنی ما باید صرف اولویت‌ها و اهداف‌مون بشه.  Khansariha (69)

-----------

افرا جان الان لپ تاپت خرد شده؟  Hanghead

----------

با این همه باید احترام بزرگ‌تر و بالاخص پدر و مادر رو داشت.  53258zu2qvp1d9v
خیلی زحمت‌ها برای ما کشیدن. حق به گردن ما دارن. باز هم باید قدردان بود و نادیده نگرفت. و به خاطر همون‌ها سعی کنیم کوتاه بیایم. منم گاهی تندروی می‌کنم متاسفانه.  Hanghead

(1399 بهمن 5، 17:03)majid78 نوشته است: نه هوششون خوبه منتهی چون کمتر از ما در ارتباطن با فضای مجازی دور یاد میگیرن از طرفی سن هم که میره بالا میزان یادگیری اکثرا میاد پایین

آره اینم هست. با افزایش سن یادگیری میاد پایین.
تحقیق علمی در این زمینه انجام شده که با افزایش سن یادگیری پایین میاد؟ مثلا چقدر میاد پایین؟  39

(1399 بهمن 5، 17:36)warrior. P نوشته است: سلام به همه دوستان سروی  303

واریور / 28دی /7 روز پاک

سلام به تو جنگجوی سروی 

مرحبا به این روزهای پاک.  Confetti

خب تعریف کن برامون امروز غذا چی خوردی؟
من بگم صبح نون و پنیر (که اصلا مطابق میلم نیست. من صبحونه غذاهای درست کردنی مثل تخم مرغ و املت و کله پاچه و از این چیزا دوست دارم  4chsmu1 )  ناهار هم خورش بادمجان. شام هم احتمالا همون.  4chsmu1
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام
فرید/۳۰ آذر/ ۳۵ روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط
(1399 بهمن 5، 20:26)فرید نوشته است: سلام
فرید/۳۰ آذر/ ۳۵ روز

سلااااااااااااااام 317

همیشه قهرمان کیه؟ فریده 317
خوش دل و خوش زبان کیه؟ فریده 317

سلام رفیق Khansariha (96)

35 روز پاکت خیلی مبارک 317

اصلاً روایت داریم میگه اگه فرید رو دیدی بدون که تا یک هفته حالت خوب خواهد بود Khansariha (57)

حالت چطوره رفیق جان؟ Khansariha (18)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
(1399 بهمن 5، 20:26)فرید نوشته است: سلام
فرید/۳۰ آذر/ ۳۵ روز

سلام فرید جان
داشتم امروز تو حمام بهت فکر می‌کردم  اما مردد بودم بهت پیام پروفایل بدم یا ندم. (تایم حمام من وقت خوبیه که یکی یکی به بچه‌های کانون فکر کنم و مرورشون کنم. این جوری حوصله‌ام هم سر نمیره  4chsmu1  شامپو ضدشوره باید چند دقیقه‌ای بمونه و یکم حوصله سر بر هست. 4chsmu1)

خدا رو شکر که با روزهای پاکی مستمر اومدی.  317

خب برامون از حال دلت تعریف کن ببینیم چند چندی.  Khansariha (18)
راستی ساعت خوابت چه جوری شد؟  53258zu2qvp1d9v

(1399 بهمن 5، 20:31)مهدوی نوشته است: اصلاً روایت داریم میگه اگه فرید رو دیدی بدون که تا یک هفته حالت خوب خواهد بود Khansariha (57)

این روایت تو کدوم کتاب بود؟ منم دیدمش.   4chsmu1  بذار برم درش بیارم.  Khansariha (56)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام سلاطین پاکی 4chsmu1 
حال احوال؟؟
امروزم تموم شد ۶روز پاک 
سرگرم کارای پیج بودم داشتم واسش عکس پروفایل درست میکردم بالاخره پیج زدم   65 از فردا میریم واسه ضبط کیلیپ 
آقا خدایی مورد عنایت قرار گرفتم چقدر خال داشت این صورتم هیچ وقت به این حال ها آنقدر دقت نکرده بودم 4chsmu1  Gigglesmile عکسه را روتوش کردم یک گراندشو عوض کردم آپلود کردم تا آخر شبم بیو را درستش میکنم جاتون خالی باز رفتم طرف کال آف  Khansariha (58) یه مرحله بود خیلی سخت بود ولی زدم ترکوندمشون Cowboypistol
راستی واسه کانونم امروز داشتم کتابهای خاک خورده را نگاه میکردم به یه کتابی رسیدم در مورد اینکه چطوری خودمون را باور کنیم شروع میکنم به خوندن میام واستون می‌نویسم توی انجمن روانشناسی Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
نقل قول: نه هوششون خوبه منتهی چون کمتر از ما در ارتباطن با فضای مجازی دور یاد میگیرن از طرفی سن هم که میره بالا میزان یادگیری اکثرا میاد پایین ولی خوب ربطی به هوش نداره حوصلشون کم میشه واسه همین یا نمیرن دنبال چیزی یا وسط کار ولش میکنن یا پرخاش میکنن مثل بچه ۵ ساله میشن دقیقا [تصویر:  65.gif] من خیلیا را دیدم سنشون بالاست ولی اصلا دنبال این نیستن خودشونو درگیر فضای مجازی کنن نمونه بارزش مادر من [تصویر:  4chsmu1.gif] کلا هنوز ایمان نیورده به پرداخت اینترنتی قبوض میگه تو هستی دیگه خودت پرداخت کن [تصویر:  22.gif] میدونی شاید چیز دیگه هم باشه تا موقعی که نیاز واقعی پیدا نکنیم به چیزی از دل و جون مایه نمیذاریم واسش که یادش بگیریم فقط برای اینکه اون کارا کرده باشیم انجامش میدیم دفعه بعد اصلا نمیدونیم چیکار باید بکنیم 

یه روز اومدم ببینم علت اینکه سن روی این چیزا تاثیر میذاره چیه...

فهمیدم اونقدرا هم تاثیر نداشته! مامان بابام تو مدرسه هم درسشون افتضاح بوده Khansariha (13) (ازشون معذرت میخوام 4chsmu1 ولی چیزیه که هست دیگه!)

مهم نیست.پیشرفت میکنن...

مامانم کافیه ندونه اینی که داره یاد میگیره مربوط به چیه! 

مباحث فیزیک مثل فشار و دما و ظرفیت گرمایی و حجم و اینارو راحت یاد میگیره ولی نمیدونه دارم بهش فیزیک یاد میدم! Khansariha (13) 

نیمه عمر عناصر و اندازه زدن سن آخرین چیزی بود که یادش دادم! برای سن فسیل و اینا! 4chsmu1 

..........

نقل قول: پدر منم دقیقا همین جوری هست [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

آخرش اومدم از همه چیز فیلم آموزشی درست کردم ریختم تو گوشیش گفتم هر وقت یادتون رفت آموزش ها رو ببینید [تصویر:  128fs318181.gif] 

یه دفتر دارن توش مینویسن ولی یادشون میرن کدوم مطلب رو کجا نوشتن! Gigglesmile

.............

نقل قول: من آخری نیستم. اما خیلی بار رومه. تکلیف چیه؟  [تصویر:  4chsmu1.gif]

ارمین جان شما بار رو خودت قبول میکنی! 4chsmu1 بحث خارش تن و ایناست Gigglesmile

نقل قول: دیروز خواهر یکی از همکارامون به رحمت خدا رفت. جوون بود. دستش می‌شکنه میره دکتر. نمی‌دونم می‌خواستن چی کار کنن میان بهش بیهوشی می‌زنن فوت می‌کنه. [تصویر:  22.gif]

اونی که داروی بیهوشی می‌زده علم نداشته؟ نمی‌دونم. یا علم نداشته یا تنبل بوده که بررسی درست نکرده. شاید هم خواست خدا بوده. [تصویر:  22.gif]

این مسائل معمولا خیلی پیچیده تره علتش بعضیاش هم ناشناختست  ولی در مسیری که افراد برای همدیگه تعریف میکنن اطلاعات ناقص میشه 

و در اخر تبدیل میشه به یه داستان تخیلی...منظورم اینجا نیستا....

نقل قول: افرا جان الان لپ تاپت خرد شده؟  [تصویر:  hanghead.gif]

لپتاپی که داده بودم بهشون از وسط شکسته! درستش میکنم... چند بار شکستگی تعمیر کردم یاد گرفتم. تمیز در میاد.

مال خودم خداروشکر حالش خوبه  53258zu2qvp1d9v

................

نقل قول: آخر شبم بیو را درستش میکنم جاتون خالی باز رفتم طرف کال آف

مجید IGI بازی نمیکنی؟! 4chsmu1

موفق شدم امروز اونقدری که لازم بود بخونم....

بعد از چند سال موفق شدم به حدی برسم که دوس دارم....

اینم هدیه برای خودم:

[تصویر:  IMG_20210124_192340.jpg]

فورسپس جدید و یکم نخ برای تمرین 49-2

بعضی مدل سوچور هارو نمیتونم رو مریض تمرین کنم. زشته اقا Gigglesmile
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان