امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام یک فروند آخرین بار هستم
با ۸۱ روز پاکی 4chsmu1

_:اعلام وضعیت به سبک داداش آبتین رو داشتین؟ Khansariha (46) 

(1399 بهمن 28، 8:53)زندگی آزاد نوشته است: سلام دوستان

یکی دو روز هست وسوسه دارم ولی دارم مقاومت میکنم دیشب حالم اصلا خوش نبود Hanghead

داشتم پست های قبلی خودم رو میدیدم رسیدم به این پست که چند ماه پیش قبل از لغزش هام ارسال کردم 53258zu2qvp1d9v

دیدم اون موقع چقدر حال خوبی رو داشتم و حال الانمو هم خوب کرد  Khansariha (69)

زندگی آزاد / 18 بهمن / 11 روز خوب chase

Gol

برای منم وسوسه مشکلی شده متاسفانه
همش سعی میکنه بهم ثابت کنه که کار لذت بخشیه و از این حرفا vayy 
منم هر بار بهش میگم زررررررشششششک گور خوندی  Swear1  همه بد بختیای قبل و بعد خ ا رو یادمه، نمیتونی برام قشنگ نشونش بدی Kill 

آره  Khansariha (69) همچنان در تلاش برای ساختن آینده مستقیم به پیش
۱۱ روز پاکیتو بهت تبریک میگم مطمئن هستم برای هر روزش کلی زحمت کشیدی 53
جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 710 روز خوب  Khansariha (46) 
53
سلام به همه دوست گلیااا Khansariha (8)
اراده/ ۲۰ دی /۳۸ روز خوب 
خیلی خوشحالم پیشتون هستم 
ممنونم از مهدوی آرمین افرا و همه دوستان
(1399 بهمن 27، 22:30)مهدوی نوشته است: پشتکار جان
چرا نشه دانشش رو به دست آورد؟ 53258zu2qvp1d9v
فناوری نانو، دانش پرتاب ماهواره، دانش درمان ناباروری و کلی دانش و فناوری دیگه
پس اینم میشه
منتها یه حرکتی باید زد دیگه  128fs318181
هر چند که این به خودی خودش کافی نیست و یه کار دیگه هم باید انجام داد، و اون اینه که باید تو کانون اعلام وضعیت کرد  Vamonde
منتظر اعلام وضعیتتم 45

شتر در خواب بیند پنبه دانه Gigglesmile

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
[quote pid='528625' dateline='1613452857']

باید کار پژوهشی به صرفه باشه برای شخص...یکی که بخواد یه کاری رو شروع کنه معمولا از قطعاتی شروع میکنه که خیلی ساده تر باشن و 

سریع به بازدهی خوبش برسه...

در این راه تجربه و پول کسب میکنه تا بره دنبال کارای بعدی...

ولی اگه به یکباره بخواد بره مراحل اخر درصد موفقیتش خیلی کم میشه و ممکنه طرف برای همیشه اینکارو بذاره کنار!

ولی دانشش رو میتونیم به دست بیاریم... 

با توجه به تجربیات قبلیم میتونم بگم که اینم میشه ساخت ولی ظاهر بعضی قطعات خیلی متفاوت خواهند شد!  

مثلا پردازنده ی اصلی توی لپتاپ یه مربع 5 در 5 هست ولی چیزی که من بسازم احتمالا خیلی متفاوت میشه!

برای این راه باید از ساخت ترانزیستور ها و ماسفت ها شروع کرد و به ایسی های ساده رسید و رفت بالاتر... بعد صدها برابر پیچیده تر بشه تا برسه 

به پردازنده های امروزی!

ساختن این دستگاها درامد وحشتناکی داره و با صادراتش میشه کل اقتصاد رو زیر رو کرد! (اینو راحت میشه اثبات کرد)

ولی اصلا به صرفه نیست من برای یه پروژه در نظر بگیرمش... چون چندین سال طول میکشه با درصد موفقیت پایین...
[/quote]

سلام
چرا درصد موفقیتش پایینه؟
کاش بیشتر توضیح بدی.
اگه شدنیه،چرا بعضی شرکت ها و یا سازمانی یا هر چیزی،یه برنامه بلند مدت قرار نمی دن برای بومی سازی کردنش؟یعنی نمی تونن یا این که نمی خوان؟

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

سپاس شده توسط
   به‌ نام خدا

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

[تصویر:  khansariha%20(2).gif]   لیست به‌روز شده  99/11/28 [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

[تصویر:  hefc_s.gif]

abtinا/ ؟؟ 92 /2567 روز خوب ............................................ در حال جهاد
جناب خان / 17 اسفند 97 /710 روز خوب .................................... در حال جهاد
یوسف / 31 خرداد 98 / 535 روز خوب....................................... در حال جهاد
مرد مجاهد / 25 بهمن 99 / بسم الله قهرمان..................................... در حال جهاد
آرمین / - / - روز خوب.................................................... در حال جهاد

Mr Degareshا/ 13 بهمن 99 / 7 روز خوب ..................................... در انتظار ستاره بیستم
Derilا/ 24 بهمن 99 / بسم الله قهرمان .............................................. در انتظار ستاره شانزدهم
آقای اراده / 20 دی 99 / 38 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره چهاردهم
پشتکار/ 11 آذر 98 / 14 روز خوب ................................................. در انتظار ستاره سیزدهم
sadaf1ا/ 27 دی 99 / 1 روز خوب ............................................... در انتظار ستاره یازدهم
هادی / 24 اسفند 98 / 339 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره یازدهم
فرید/ 30 آذر 99/ 54 روز خوب .................................................. در انتظار ستاره هشتم
آخرین بار/ 8 آذر 99/ 81 روز خوب .............................................. در انتظار ستاره هفتم

New Fighterا / ؟؟ 99 / 12 روز خوب ................................... در انتظار ستاره پنجم
افرا / 16 شهریور 99/ 164 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره پنجم
زندگی آزاد / 18 بهمن 99/ 11 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره پنجم
مهدوی / 9 آذر 99 / 76 روز خوب ............................................ در انتظار ستاره چهارم
همساده / 21 مرداد 99 / 2 روز خوب ....................................... در انتظار ستاره دوم
موری / ؟؟ 99 / بسم الله قهرمان ............................................ در انتظار ستاره دوم
تقوا / 5 بهمن 99 / 9 روز خوب ............................................ در انتظار ستاره دوم
RezaRahjooا / 20 دی 99 / 9 روز خوب ................................. در انتظار ستاره اول
فکرپاک/ 29 آذر 99 /54 روز خوب .......................................... در انتظار ستاره اول 
جاویدان/ 2 دی 99 /31 روز خوب .......................................... در انتظار ستاره اول

Alireza98ا / 1 بهمن 99 / 26 روز خوب ................................ در انتظار 30 روز خوب
آبی /21 دی 99/ بسم الله قهرمان  ......................................... در انتظار 30 روز خوب
Shineا / 23 دی 99 / 2 روز خوب ...................................... در انتظار 30 روز خوب
Prebootا / 15 دی 99 / بسم الله قهرمان ................................. در انتظار 20 روز خوب
amoorا / 25 دی  99 / بسم الله قهرمان .................................. در انتظار 20 روز خوب
Warior.Pا / 28 دی  99 / 18 روز خوب ............................... در انتظار 20 روز خوب
شارمین / 18 بهمن  99 / 4 روز خوب ................................... در انتظار 10 روز خوب
Rastryا / ??  99 / بسم الله قهرمان .................................... در انتظار 10 روز خوب
mnx52ا / ??  99 / بسم الله قهرمان .................................... در انتظار 10 روز خوب
Powerfullا / ??  99 / بسم الله قهرمان ................................. در انتظار 10 روز خوب

[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 

یکی دو روز هست وسوسه دارم ولی دارم مقاومت میکنم دیشب حالم اصلا خوش نبود Hanghead

داشتم پست های قبلی خودم رو میدیدم رسیدم به این پست که چند ماه پیش قبل از لغزش هام ارسال کردم 53258zu2qvp1d9v

دیدم اون موقع چقدر حال خوبی رو داشتم و حال الانمو هم خوب کرد  Khansariha (69)

زندگی آزاد / 18 بهمن / 11 روز خوب chase

Gol

سلام
خوبی؟
بیا بیشتر راجب این مسئله با هم صحبت کنیم.
باید یه جوری مشکل وسوسه رو حل کنیم تا به شکست منجر نشه.
چه چیزی باعث شده این وسوسه ها سراغت بیان؟
آیا این همه شکست کافی نیست؟پس چرا باز هم وسوسه؟هدفم سرزنش نیست.
منظورم اینه که عبرت نگرفتیم.اگه عبرت باشه دیگه وسوسه هم میره پی کارش.
در ایجاد تنفر از خ ا تلاشی نکردیم.منتطر موندیم که همه چی خودبخود درست بشه
بیشتر بعدا صحبت می کنیم...

(1399 بهمن 24، 9:42)زندگی آزاد نوشته است:  هادی جان 49-2
کتاب اثر مرکب و عادت های اتمی رو من هم خوندم  128fs318181
جفتشون کتاب های عالی ای هستن 317
من که از خوندن اثر مرکب سیر نمیشم 2uge4p4

سلام داداش
اره کتاب اثر مرکب که عالیه
من چند روز پیش از دیجی چند جلد کتاب سفارش دادم 
کتابایی که خیلی جاها تعریفشو شنیده بودم و امروز رسیدن به دستم
جالبه که عادت های اتمی هم بینشون بود
کتابا اینا بودن:
تئوری انتخاب - تختخوابت را مرتب کن - عادت های اتمی - اسرار ذهن ثروتمند - ثروتمندترین مرد بابل - زندگی به روش 20/80 - راهبی که فراری اش را فروخت - شیوه گرگ 
میدونم که کتابای خیلی خوبی ان پس به همه پیشنهادشون میکنم

نقل قول: میخوام یه تجربه ی جالبی رو در مورد خواب بگم که امروز شاهدش بودم

دیشب من در کل 4 ساعت 47 دقیقه خواب بودم از 12 تا 5 تقریبا
.
.
.

این ساعت ها خیلی خوبن من همیشه تو دستم دارمشون  128fs318181
دیشب من 9 ساعت خوابیدم و یه استراحت تقریبا طولانی داشتم  vayy
زده 2 ساعت و 17 دقیقه خواب دیدی ولی منم یادم نمیاد چی بوده

آره خیلی باحاله چیز هایی میگه که تو حالت هوشیاری خیلی دلت میخواد بدونی وقتی خواب بودی چی گذشت
ولی نمیدونم چرا خواب ها یادم نمیاد 4chsmu1
 یک راند دیگر مبارزه کن 
(1399 بهمن 24، 9:53)همساده نوشته است: سلام هادی اینی که میگی چیه؟ ساعت هوشمنده؟ قیمتش چقدره؟ چقدر قابل اعتماده؟
سلام داداش همساده

این یه مچ بند هوشمنده
البته ساعت هوشمندم داریم که امکاناتش از مچ بند بیشتره
تقریبا 700 تومنه الان تو دیجی کالا
اسمشم mi band 5 هست
فکرکنم میشه بهش اعتماد کرد نسبت به چیزایی که میگه میبینم که دقتش خیلی خوبه چون از اون لحظه ای که به خواب میرم ثبت میکنه تا وقتی که بیدار میشم
البته امکانات دیگه ای هم داره ضربان قلب و میزان استرس و تنفس ها و چیزهای دیگه

و البته اگه بودجه کافی داشته باشیم ساعت های سونتو و گارمین یه چیز دیگس 4chsmu1
 یک راند دیگر مبارزه کن 
نقل قول: سلام
خوبی؟
بیا بیشتر راجب این مسئله با هم صحبت کنیم.
باید یه جوری مشکل وسوسه رو حل کنیم تا به شکست منجر نشه.
چه چیزی باعث شده این وسوسه ها سراغت بیان؟
آیا این همه شکست کافی نیست؟پس چرا باز هم وسوسه؟هدفم سرزنش نیست.
منظورم اینه که عبرت نگرفتیم.اگه عبرت باشه دیگه وسوسه هم میره پی کارش.
در ایجاد تنفر از خ ا تلاشی نکردیم.منتطر موندیم که همه چی خودبخود درست بشه
بیشتر بعدا صحبت می کنیم...
سلام پشتکار جان
خوبم الحمدلله، شما خوبی برادر؟
خیلی سخته که وسوسه ها رو ردگیری کرد که از کجا میان چون یک حس هستن و حس هم یک مسئله نسبی و جواب قطعی نداره Hanghead
موضوع دوم که آیا این همه شکست کافی هست یا نیست مثل این میمونه که بگیم این همه تو عمرمون غذا خوردیم حالا یا خوب یا بد به نظرت کافی هست یا نه؟!

عبرت گرفتن یعنی پند گرفتن یعنی اینکه بتونیم از عمل خ ا گذر کنیم و به حقیقت پاک بودن برسیم، حالا چرا عبرت نمی گیگیریم در پایین توضیح میدم
نظر من اینه که آستانه تحمل ما یک حدی داره اگر خ ا باعث بشه از اون حد بگذریم چنان متنفر میشیم و ترک میکنیم که رد خور نداره ولی با یک لغزش کار خراب میشه واگر خواستیم دوباره پاک بشیم مسیر جدید مسیر استقامت هست و پایداری و تلاش هم باید چندین برابر باشه
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
 سپاس شده توسط
(1399 بهمن 28، 14:07)پشتکار نوشته است: سلام
چرا درصد موفقیتش پایینه؟
کاش بیشتر توضیح بدی.
اگه شدنیه،چرا بعضی شرکت ها و یا سازمانی یا هر چیزی،یه برنامه بلند مدت قرار نمی دن برای بومی سازی کردنش؟یعنی نمی تونن یا این که نمی خوان؟

درصد موفقیت خب طبیعیه که با پیچیده شدن دستگاه نسبت عکس داشته باشه...
هم علم بیشتری میخواد هم زمان زیادتر...
اصلا ممکنه در طول این زمان به مرگ طبیعی بمیرم Gigglesmile

اینکه چرا شرکت ها و سازمان ها دنبال این کارا نیستن چنتا دلیل داره .
من با دلایل سیاسیش کاری ندارم اینجا هم مجاز نیست بنویسم.

زمانی که یکی میتونه یه جنسی رو وارد کنه و ازش ۲۰۰-۳۰۰ درصد سود کنه اونم توی مدت زمان کم خب دیگه این سود اصلا به مخش فرصت فکر کردن هم نمیده! 
از شرکت های بزرگ خودروسازیمون گرفته تا شرکتای کوچیک...
وقتی که خودروساز میتونه پژوپارس طراحی سی سال پیش رو به قیمت روز به مردم بفروشه چرا باید به فکر طراحی چیز جدید باشه ؟! 

من که تا حالا شرکت خصوصیه پژوهشی تو ایران ندیدم! 

خیلیا دنبال راه آسونن...
اولین خط تولیده من ۵ سال طراحیش طول کشید!!! 
کسی هست توی راهی پنج سال قدم برداره اونم بدون پشتوانه؟! 

خیلی خوبه که یه شرکتی سرمایه گذاری کنه برای ساخت تراشه ها. ولی تا الان تراشه که هیچی حتی کارخونه ی تولید مقاومت و خازن هم نداریم!
حتی یدونه led تولید نمیکنیم! 

چون اعتبار رو که با کپی کاری و دروغگویی توی تلویزیون میشه به دست آورد. سود زیاد هم با واردات به دست میاد! 

از طرف دیگه دانشگاهای فنی و مهندسی که وظیفه ی تحقیق و پژوهش در این موارد رو دارن اصلا نمیدونن دارن چکار میکنن! 

به جرات میتونم بگم اگه قرار بود دانشگاه در سطح مورد نیاز اموزش بده و پروژه ی پایان نامه ی واقعی از دانشجو بخواد دوره ی مهندسی از ۴ سال به ده سال افزایش پیدا میکرد 4chsmu1

این اخطار منو بدید راحت شم Khansariha (13)
 سپاس شده توسط
نعععععععععععععععع God

یه جایی نشسته بودم تونستم به زور نصف متن رو بنویسم
پیش نویسش کردم که وقتی رسیدم خونه دوباره تکمیلش کنم

الان و بعد از دو ساعت تلاش برای پیدا کردن فرصت برای تکمیلش، داشتم مینوشتم که دستم خورد به گزینه home و خلاص Kill

خداااااااا God

الآن قیافه ام اینجوریه Khab
حس عصر جمعه ای رو دارم که همزمان هم سیزده به دره هم عاشورا هم 31 شهریور هم 22 بهمن!!!! Khab
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1399 بهمن 28، 14:53)هادی نوشته است: و البته اگه بودجه کافی داشته باشیم ساعت های سونتو و گارمین یه چیز دیگس 4chsmu1

ساعت شارمین نداریم؟  4chsmu1
داستان من
 سپاس شده توسط

سلام داداش جان
دیری نمی‌پاید که به روزهای اوج خودت برمی‌گردی.   Khansariha (69)
برای من هم همیشه روزها و هفته‌های اول سخت بوده. ذهن قابلیت برگشت به عقب عجیبی داره. 22
اما به خودم مدام یادآوری می‌کردم که گذراست و می‌ارزه گذر کردن از این روزها و رسیدن به روزهایی که لایق‌شون هستم.  2uge4p4
برات کلی موفقیت دنباله‌دار آرزو می‌کنم.  302

(1399 بهمن 28، 10:52)آخرین بار نوشته است: سلام یک فروند آخرین بار هستم
با ۸۱ روز پاکی 4chsmu1

_:اعلام وضعیت به سبک داداش آبتین رو داشتین؟ Khansariha (46) 
عجب سبک اعلام وضعیت قشنگی.  Confetti
چیزی نمونده که سه ماهه بشی.  2uge4p4

(1399 بهمن 28، 10:59)جناب خان نوشته است: جناب خان 1 / 17 اسفند 97 / 710 روز خوب  Khansariha (46) 

جناب خان عزیز و فوق‌العاده ما. یه قهرمان بی‌منازع سروی.  Khansariha (46)

(1399 بهمن 28، 13:18)آقای اراده نوشته است: سلام به همه دوست گلیااا Khansariha (8)
اراده/ ۲۰ دی /۳۸ روز خوب 
خیلی خوشحالم پیشتون هستم 
ممنونم از مهدوی آرمین افرا و همه دوستان

سلام اراده‌ی دوستِ جان.
ما چقدر خوشحالیم از بودن تو. چقدر می‌بالیم به خود از داشتن تو.  302
خدا رو شکر بابت روزهای پاکیت.  Confetti

(1399 بهمن 28، 14:41)هادی نوشته است: سلام داداش
اره کتاب اثر مرکب که عالیه
من چند روز پیش از دیجی چند جلد کتاب سفارش دادم 
کتابایی که خیلی جاها تعریفشو شنیده بودم و امروز رسیدن به دستم
جالبه که عادت های اتمی هم بینشون بود
کتابا اینا بودن:
تئوری انتخاب - تختخوابت را مرتب کن - عادت های اتمی - اسرار ذهن ثروتمند - ثروتمندترین مرد بابل - زندگی به روش 20/80 - راهبی که فراری اش را فروخت - شیوه گرگ 
میدونم که کتابای خیلی خوبی ان پس به همه پیشنهادشون میکنم

بگو پس چطور هادی‌‌مون این قدر اندیشمنده. کتاب‌های خوب خوب می‌خونه.  Khansariha (56)
هادی جان همیشه موفق باشی.  302

(1399 بهمن 28، 16:55)افرا نوشته است: این اخطار منو بدید راحت شم Khansariha (13)

افرا جان فقط یک طور ننویس سایت فیلتر بشه.  4chsmu1

یک سری حرف‌ها واقعا حق هستن و نمیشه کتمان کرد.  53258zu2qvp1d9v

(1399 بهمن 28، 19:12)مهدوی نوشته است: نعععععععععععععععع God

یه جایی نشسته بودم تونستم به زور نصف متن رو بنویسم
پیش نویسش کردم که وقتی رسیدم خونه دوباره تکمیلش کنم

الان و بعد از دو ساعت تلاش برای پیدا کردن فرصت برای تکمیلش، داشتم مینوشتم که دستم خورد به گزینه home و خلاص Kill

خداااااااا God

داداش دلم کباب شد.  4chsmu1  من پست‌ها رو جواب دادم. امشب واسه خودت استراحت کن. در آرامش کامل.  302
البته من مثل تو نمی‌تونم متن‌های قشنگ قشنگ بنویسم.  Hanghead

(1399 بهمن 28، 19:52)شارمین نوشته است:
(1399 بهمن 28، 14:53)هادی نوشته است: و البته اگه بودجه کافی داشته باشیم ساعت های سونتو و گارمین یه چیز دیگس 4chsmu1

ساعت شارمین نداریم؟  4chsmu1

شارمین جان تو هم به دنبال این هستی که خوابت رو آنالیز کنی؟  4chsmu1
به نظرت آنالیز کنی جوابش چی میاد؟  4chsmu1

راستی تو امضات یه چیزهایی گذاشتی. 
جریان‌شون چیه؟  39
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

فعلا پاکم
یه مقدار دور و بر مرزم(متنفرم از اینکه ضعف نشون بدم  117 )
شاید بخاطر سریالی هست که تازه دیدم_:میدونستم روم تاثیر میزاره ولی بازم نگاه کردم اصلا جنبه ندارم
فعلا تصمیم گرفتم تا چند روز tv رو تعطیل کنم
احتمالا بیشتر کانون اعلام وضعیت کنم
فعلا پاکم

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان