امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

سلام
قراره یه بحث گروهی داشته باشیم،راجب اراده.
چطور اراده ی خودمون رو قوی کنیم؟مخصوصا در ترک که اینجا بهش نیاز داریم.سوالی هست که خیلی از خودمون تو زندگی پرسیدیم.
.......
اون چه که می گم از خودم نیست.بلکه از سخنان امام علی علیه السلام استفاده می کنم.از لحاظ تجربه ی شخصی،هر جا به گفته های ایشان عمل کردم،نتیجش رو هم دیدم.نمونش یک ترک ۹ ماهه و یه ترک ۱ ساله،که البته کوتاهی در عمل باعث شد که ادامه دار نباشه.
شما استفاده کنین.
........
اراده چیه؟به هر میزان انجام یک عمل برای ما آسان شود،به همان میزان اراده ی ما در آن افزایش پیدا کرده است.
به عنوان مثال:هر چیزی که باعث شود ترک کردن برای ما آسان تر شود،در واقع باعث شده اراده ی ما در ترک کردن افزایش پیدا کند.
......
بر خلاف آنچه که تصور می کنین،اراده به معنی انجام کار سخت نیست.بلکه به معنی آسان شدن کار تا آنجایی است که بتوانیم آن را راحت انجام دهیم.
.....
پس یکی از چیزهایی که باعث افزایش اراده در  کاری می شود،ایجاد آمادگی و مهیا شدن برای انجام آن کار است.
و به هر میزان که مانع در انجام کاری ایجاد شود،قدرت اراده کاهش پیدا می کند.حتی اگه آن کار،خوردن یک لیوان آب باشد.
.....
ادامه دارد...

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
[تصویر:  5454.jpg]

زندگی آزاد / 18 بهمن / 16 روز خوب  53
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
نقل قول: افرا جان
رفیق تب داری؟! [تصویر:  65.gif]
شما که مجردی [تصویر:  65.gif]
فکر کنم فشارات امروز زیاد بود [تصویر:  65.gif]

ولی راستکی 300 تومن رو چیکار میکنی؟ [تصویر:  7.gif]

به نظرم توی این روزا سعی کن خودتو مشغول کنی
بیشتر از هر وقت دیگه ای
حسابی مراقب باش
این دوره سخته اما وقتی میگذره و میبینی پاک موندی خیلی حس فوق‌العاده ای داره
من هفته پیش نزدیک بود لغزش کنم
همون ماجرایی که گفتم بعدش انگار کنترلی روی کارام نداشتم!
ولی الآن اینقدر حس خوبی دارم که مقاومت کردم که نگو

توی این مواقع مغزت ارزش پاکی رو خیلی میاره پایین
یعنی به خودت میگی مگه من تا کی میخوام پاک بمونم؟!
بابا همش صد و شصت هفتادتا روزه که نه بیشتر!
کی تا حالا تونسته کاملاً پاک باشه که حالا من دومی باشم!
ووووو و کلی بهانه دیگه!

اما مراقب باش
ایناست که ما رو به خاک سیاه مینشونه

پاک بمون که پاکی حقته [تصویر:  i.gif]

Khansariha (13)

راس میگیا الان خوندمش شبیه نوشته ی کسایی شده بود که یه چیزی زدن  Gigglesmile

مجردم ولی همسر آینده که دارم! 4chsmu1 که خودشم نمیدونه Khansariha (13)

والا دو دیقه میرم بیرون 300 تومن خرج میشه!

تازه جدا ازون که اگه اعصابم خورد باشه سر کار نمیرم 600 تومن هم اونجا ضرر میکنم  Khansariha (13)  گرون شده این پاکی....

اونجایی که از پیامت رو قرمز کردم خیلی قشنگ بود. قابل نوشتن نیست...

الان دیگه به این نتیجه رسیدم که اقا من مریضم! Gigglesmile یه مریضیه مزمن که فقط به کنترل کردنای خودم وابستست وگرنه اگه کنترلش نکنم باید درد و 

عذابش رو تحمل کنم....

میخواستم در مورد صحبت پشتکار هم بنویسم ولی باید برم بعدا میام. 53 

اوه اوه الان اومدم بزنم که چند روز پاک بودم یه چیز ناجوری رو فهمیدم! دیروز خیلی درگیر و خوشحال بودم! جوری که کلا متوجه گذر زمان نشدم و 

حس میکردم دو روز قبل دیروز بوده! Shy

علت اینکه محاسباتم اشتباه از اب در میومد و شادن خانوم درستش میکرد همین بوده 42

افرا/16 شهریور/169
(1399 اسفند 2، 13:38)زندگی آزاد نوشته است: ممنونم از آرمین جان و داداش مهدوی 302

اگر بخواهیم واقع بین باشیم خروج از شرایط سریالی خیلی سخت هست چون همه اون چیز هایی که بهش معتقد بودی و کل اعتماد به نفست فرو میریزه و باید از نو بسازی همه چیز رو ولی خبر خوب اینه که شدنی هست با تلاش و کوشش زیاد دوباره به مسیر برگشت

وقتی سریالی میشیم مغزمون رد میده کلا نمیتونه کنترل نگاه و ذهن داشته باشه و همه چیز از کنترل خارج میشه، کار اولی که انجام میدیم باید دوباره کنترل رو در دست بگیریم و جلوی نگاه و تصویر سازی های ذهنی رو بگیریم هر چقدر در این موضوع موفق تر باشیم کار راحت تر پیش میره

موضوع بعدی تنظیم ساعت خواب و استراحت به مقدار لازم هست و خودمون رو باید مشغول کاری مفید کنیم

و مسابقه پاکی نوروز هم خیلی کمکم کرد.

بقیش دیگه صبر هست و توکل به خدا، همانطور که خداوند میفرمایید پس از هر سختی آسانی هست

چند نکته لابه لای این حرفا هستش
 وقتی از مسیر صحیح زندگی خارج میشی تعادل و نظم زندگی بهم میریزه ... پشت هر شکست سریالی شکست های دوم و سوم و صدم در صف انتظار هستن ... بهترین واکنش در برابر هر شکست در زندگی شروع دوباره است ... کاری به اینکه چی میشه؟ چطوری میشه؟ اصلن میشه یا نمیشه نداشته باشیم ... فقط شروع کنیم ... 
همه ما پشت لایه های سختی و مشکلات ذهنمون گرفتار شدیم و این لایه ها اجازه  دسترسی به روزهای بدون رنج بدون گناه نمی‌دن... پس تنها کاری که ما باید انجام بدیم عبور از این لایه است ... اینکه برنامه بریزیم هدف های کوچولو بذاریم و بهشون برسیم ... مثلا من قراره در قدم اول ده روز خوب داشته باشم ... پس تمام تلاشم رو براش انجام میدم ... 
شروع کنیم 
تلاش کنیم و
فراموش کنیم
سلام
قورچ مشارکت در بحث رو در آوردین Khansariha (13)

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

(1399 اسفند 2، 23:09)پشتکار نوشته است: سلام
چطور اراده ی خودمون رو قوی کنیم؟مخصوصا در ترک که اینجا بهش نیاز داریم.سوالی هست که خیلی از خودمون تو زندگی پرسیدیم.
.......
اون چه که می گم از خودم نیست.بلکه از سخنان امام علی علیه السلام استفاده می کنم.از لحاظ تجربه ی شخصی،هر جا به گفته های ایشان عمل کردم،نتیجش رو هم دیدم.نمونش یک ترک ۹ ماهه و یه ترک ۱ ساله،که البته کوتاهی در عمل باعث شد که ادامه دار نباشه.
شما استفاده کنین.
........
اراده چیه؟به هر میزان انجام یک عمل برای ما آسان شود،به همان میزان اراده ی ما در آن افزایش پیدا کرده است.
به عنوان مثال:هر چیزی که باعث شود ترک کردن برای ما آسان تر شود،در واقع باعث شده اراده ی ما در ترک کردن افزایش پیدا کند.
......
بر خلاف آنچه که تصور می کنین،اراده به معنی انجام کار سخت نیست.بلکه به معنی آسان شدن کار تا آنجایی است که بتوانیم آن را راحت انجام دهیم.
.....
پس یکی از چیزهایی که باعث افزایش اراده در  کاری می شود،ایجاد آمادگی و مهیا شدن برای انجام آن کار است.
و به هر میزان که مانع در انجام کاری ایجاد شود،قدرت اراده کاهش پیدا می کند.حتی اگه آن کار،خوردن یک لیوان آب باشد.
.....
ادامه دارد...

ای کاش همون صبح مینوشتم الان باید دوباره فکر کنم ولی عب نداره. مینویسم یادم میاد.

اراده زمانی تقویت میشه که با نیروی درونی کاری رو انجام بدیم که در پی اون باید سختی ایی رو تحمل کنیم. البته به میزان کنترل شده ، چون اگه از

مقداری معین سخت تر بشه نتیجه ی عکس میده...

هر پیروزی حتی کوچیک انرژیه بیشتر ازونی که مصرف کردیم ایجاد میکنه . و این باعث به وجود اومدن یه دور مثبت میشه که خودش خودشو تشدید

میکنه...

اختیار ما این وسط کنترل کننده ی این دور مثبته. یعنی اینکه ما فرمان میدیم که فرایند افزایش اراده رو انجام بدیم یا ندیم.

چنتا عامل مهم روی افزایش اراده رو به ترتیب توضیح میدم.

واقع گرایی....استفاده از ابزار صحیح...محیط و جامعه ... تجربیات قبلی...

اولی و مهمترینش واقع گراییه...

یعنی ما با جهان خارجمون ارتباطی از روی منطق داشته باشیم. حالا این چه ربطی به اراده داره؟!

قبلا نوشته بودم که اراده ی ما در پی پیروزی ها پیشرفت میکنه. اما زمانی که ما ارتباط صحیحی با دنیای بیرون نداشته باشیم و واقع گراییمون کم شده

باشه موفقیت های خودمون رو نمیبینم یا حتی اونارو به شکل شکست میبینیم!

مثلا یه فرد کنکوری که رتبه ی 2000 رو به دست اورده از نظر منطقی یک موفقیت بزرگ کسب کرده ولی به علت افسردگی یا هر علت دیگه ایی اون رو

به عنوان یک شکست تلقی میکنه!

در نتیجه انرژیه مصرف شده برای کسب رتبه ی  دو هزار بازیابی نمیشه و فرد اراده ی کمتری نسبت به قبل داره...

کار درست اینه که از تمامی موفقیت هامون لذت ببریم . اونو بپذیریم... 

مورد دوم استفاده از ابزار صحیح بود.

اینکه باید برای افزایش اراده مثلا مطالعه کرد...همین الان که شما تا اینجای متن اومدید قدم بزرگیه... کتاب های زیادی در این مورد نوشته شدن که 

بهترین ابزار برای تقویت اراده هستن... با سعی و تلاش تنهایی که نمیشه نتیجه ی خیلی خوبی گرفت.

قطعا یک کشاورزی که فقط یه بیل دستشه با کشاورزی که تراکتور داره متفاوته!!!

مورد بعدی محیط و جامعه...

در خونواده هایی که پایه و اساس هر کاری بر مبنای تحقیر و توهین بنا شده خب نمیشه انتظار داشت که کسی ارادش قوی بشه!

افراد در این خونواده سعی دارن که از تحقیر شدن فرار کنن!

اراده در پی حرکت به سمت هدف تقویت میشه نه در پی فرار از یک موضوع!

راهکار اصلی در چنین محیط هایی اینه که سخنان رایگان دیگران (حرف مفت!) رو نادیده بگیریم و به تلاش ادامه بدیم...

انگار که در یک حباب محکم حرکت میکنیم و کسی توانایی بهم ریختن مارو با تحقیر هاش نداره....

فکر میکنم تا همینجا کافی باشه...

دوس داشتم یه مقدار شیطون تر بنویسم .انشالاه بعدا...ببینیم بقیه دوستان چه صحبتی دارن....

53
(1399 اسفند 3، 20:17)افرا نوشته است:
(1399 اسفند 2، 23:09)پشتکار نوشته است: سلام
.......
شما استفاده کنین.
........
......
.....
.....
ادامه دارد...

ای کاش همون صبح مینوشتم الان باید دوباره فکر کنم ولی عب نداره. مینویسم یادم میاد.

اراده زمانی تقویت میشه که با نیروی درونی کاری رو انجام بدیم که در پی اون باید سختی ایی رو تحمل کنیم. البته به میزان کنترل شده ، چون اگه از

مقداری معین سخت تر بشه نتیجه ی عکس میده...

هر پیروزی حتی کوچیک انرژیه بیشتر ازونی که مصرف کردیم ایجاد میکنه . و این باعث به وجود اومدن یه دور مثبت میشه که خودش خودشو تشدید

میکنه...

اختیار ما این وسط کنترل کننده ی این دور مثبته. یعنی اینکه ما فرمان میدیم که فرایند افزایش اراده رو انجام بدیم یا ندیم.

چنتا عامل مهم روی افزایش اراده رو به ترتیب توضیح میدم.

واقع گرایی....استفاده از ابزار صحیح...محیط و جامعه ... تجربیات قبلی...

اولی و مهمترینش واقع گراییه...

یعنی ما با جهان خارجمون ارتباطی از روی منطق داشته باشیم. حالا این چه ربطی به اراده داره؟!

قبلا نوشته بودم که اراده ی ما در پی پیروزی ها پیشرفت میکنه. اما زمانی که ما ارتباط صحیحی با دنیای بیرون نداشته باشیم و واقع گراییمون کم شده

باشه موفقیت های خودمون رو نمیبینم یا حتی اونارو به شکل شکست میبینیم!

مثلا یه فرد کنکوری که رتبه ی 2000 رو به دست اورده از نظر منطقی یک موفقیت بزرگ کسب کرده ولی به علت افسردگی یا هر علت دیگه ایی اون رو

به عنوان یک شکست تلقی میکنه!

در نتیجه انرژیه مصرف شده برای کسب رتبه ی  دو هزار بازیابی نمیشه و فرد اراده ی کمتری نسبت به قبل داره...

کار درست اینه که از تمامی موفقیت هامون لذت ببریم . اونو بپذیریم... 

مورد دوم استفاده از ابزار صحیح بود.

اینکه باید برای افزایش اراده مثلا مطالعه کرد...همین الان که شما تا اینجای متن اومدید قدم بزرگیه... کتاب های زیادی در این مورد نوشته شدن که 

بهترین ابزار برای تقویت اراده هستن... با سعی و تلاش تنهایی که نمیشه نتیجه ی خیلی خوبی گرفت.

قطعا یک کشاورزی که فقط یه بیل دستشه با کشاورزی که تراکتور داره متفاوته!!!

مورد بعدی محیط و جامعه...

در خونواده هایی که پایه و اساس هر کاری بر مبنای تحقیر و توهین بنا شده خب نمیشه انتظار داشت که کسی ارادش قوی بشه!

افراد در این خونواده سعی دارن که از تحقیر شدن فرار کنن!

اراده در پی حرکت به سمت هدف تقویت میشه نه در پی فرار از یک موضوع!

راهکار اصلی در چنین محیط هایی اینه که سخنان رایگان دیگران (حرف مفت!) رو نادیده بگیریم و به تلاش ادامه بدیم...

انگار که در یک حباب محکم حرکت میکنیم و کسی توانایی بهم ریختن مارو با تحقیر هاش نداره....

فکر میکنم تا همینجا کافی باشه...

دوس داشتم یه مقدار شیطون تر بنویسم .انشالاه بعدا...ببینیم بقیه دوستان چه صحبتی دارن....

53

ممنون افزا جان
بسیار استفاده بردم و چیزهای جدید یاد گرفتم.
بازم برامون بگو.البته شیطون تر Gigglesmile

به‌ نام خدا

[تصویر:  Sham.gif] اعلام وضعیت ها [تصویر:  Sham.gif]

[تصویر:  khansariha%20(2).gif]   لیست به‌روز شده  99/12/04 [تصویر:  khansariha%20(2).gif]

[تصویر:  hefc_s.gif]

abtinا/ ؟؟ 92 /2567 روز خوب ............................................ در حال جهاد
جناب خان / 17 اسفند 97 /714 روز خوب ..................................... در حال جهاد
یوسف / 31 خرداد 98 / 535 روز خوب........................................ در حال جهاد
مرد مجاهد / 28 بهمن 99 / 1 روز خوب....................................... در حال جهاد
آرمین / - / - روز خوب.................................................... در حال جهاد

Mr Degareshا/ 13 بهمن 99 / 17 روز خوب .................................... در انتظار ستاره بیستم
Derilا/ 24 بهمن 99 / بسم الله قهرمان .............................................. در انتظار ستاره شانزدهم
آقای اراده / 20 دی 99 / 41 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره چهاردهم
پشتکار/ 11 آذر 98 / 14 روز خوب ................................................ در انتظار ستاره سیزدهم
sadaf1ا/ 27 دی 99 / 1 روز خوب .............................................. در انتظار ستاره یازدهم
هادی / 24 اسفند 98 / 345 روز خوب ............................................ در انتظار ستاره یازدهم
فرید/ 30 آذر 99/ 60 روز خوب ............................................... در انتظار ستاره نهم
آخرین بار/ 8 آذر 99/ 85 روز خوب ............................................. در انتظار ستاره هفتم

New Fighterا / ؟؟ 99 / 12 روز خوب ................................... در انتظار ستاره پنجم
افرا / 16 شهریور 99/ 169 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره پنجم
زندگی آزاد / 18 بهمن 99/ 16 روز خوب .................................... در انتظار ستاره پنجم
مهدوی / 9 آذر 99 / 80 روز خوب .......................................... در انتظار ستاره چهارم
همساده / 21 مرداد 99 / 2 روز خوب ...................................... در انتظار ستاره دوم
موری / ؟؟ 99 / بسم الله قهرمان ........................................... در انتظار ستاره دوم
تقوا / 5 بهمن 99 / 9 روز خوب .......................................... در انتظار ستاره دوم
RezaRahjooا / 20 دی 99 / 9 روز خوب ................................ در انتظار ستاره اول
فکرپاک/ 29 آذر 99 /54 روز خوب ......................................... در انتظار ستاره اول 
جاویدان/ 2 دی 99 /31 روز خوب ......................................... در انتظار ستاره اول

Alireza98ا / 1 بهمن 99 / 26 روز خوب ................................ در انتظار 30 روز خوب
آبی /21 دی 99/ بسم الله قهرمان  ......................................... در انتظار 30 روز خوب
Shineا / 23 دی 99 / 2 روز خوب ...................................... در انتظار 30 روز خوب
Prebootا / 15 دی 99 / بسم الله قهرمان ................................. در انتظار 20 روز خوب
amoorا / 25 دی  99 / بسم الله قهرمان .................................. در انتظار 20 روز خوب
Warior.Pا / 28 دی  99 / 18 روز خوب ............................... در انتظار 20 روز خوب
شارمین / 18 بهمن  99 / 4 روز خوب ................................... در انتظار 10 روز خوب
Rastryا / ??  99 / بسم الله قهرمان .................................... در انتظار 10 روز خوب
mnx52ا / ??  99 / بسم الله قهرمان .................................... در انتظار 10 روز خوب
Powerfullا / 2 اسفند  99 / بسم الله قهرمان ............................. در انتظار 10 روز خوب

[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
سلام بر عزیزای دلم 
امیدوارم که روز خیلی خوبی داشته باشین تا الان و از این به بعدشم عالی و پرانرژی باشه 317

بنابه شرایط پیش آمده
اومدم از شما دوستان گلم برای مدتی یکم طولانی خداحافظی کنم
اگه بدی دیدین اگه ازم ناراحت شدین لطفا ببخشین برادرتونو و حلالم کنین Hanghead

دلم خیلی براتون تنگ میشه
مراقب خودتون و پاکی هاتون باشین
دوستتون دارم  Khansariha (96)
و سال نو رو پیشاپیش تبریک میگم آرزو دارم که سالی پر از برکت و اتفاقات خوب باشه براتون Confetti

به امید دیدار مجدد

در پناه خدای مهربان باشید

یاعلی   302
  [تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
سلام هادی مهربون و اهل عشق کانون
خیلی دوستت دارم
خدا به همرات
سلام 53

عضو جدید، آقای Master به گروه سرو پیوستند.

با آرزوی موفقیت و آرامش برای ایشان و سایر اعضا 303

با تشکر
مدیریت گروه‌های ترک
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام
ماشاءالله به همگی.  49-2

هادی جان خدا پشت و پناهت. منتظرت هستیم هر چه زودتر برگردی.  Khansariha (18)

پشتکار جان ممنون از بحث گروهی و موضوع مهم اراده. من یکم حالم بهتر بشه میام مشارکت می‌کنم. 302
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام
فرید ۳۰ آذر ۶۴ روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
Powerful / 2 esfand 99/ 2 good days
First record : 5 days
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
----------------------------
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
سلاااااااام 317

زندگی آزاد عزیز
درسته!
یا راهی پیدا کن یا راهی بساز  49-2
16 روز پاک مبارکککک 2uge4p4

آقای اراده عزیز
حرفتون درست بود
من خودم بعد از یه دور حدوداً دو ماهه لغزش کردم و بعدش اکثراً سر تقریباً 10 روز لغزش میکردم
تا اینکه آقا هادی این روش رو برام توضیح داد و شروع کردم به تقسیم بندی
دهه اول دوم سوم_ چله اول، چله دوم_ سده اول
و دوباره یه دور دیگه
واقعاً کمکم کرد و خیلی وقتا پیش اومده وسوسه شدیدی بود ولی اونو عقب انداختم تا مدت مقرر تموم بشه
قطعاً اگه دوستان هم این کار رو انجام بدن عالی میشه 49-2

Powerful عزیز
دو روز پیش لغزش داشتی رفیق جان
ریشه یابی کردی؟
چه مواردی باعث شد لغزش کنی؟
عدم کنترل نگاه؟ عدم کنترل ذهن؟ ناراحتی؟ ناامیدی؟
اگه بتونی به این سوالات جواب بدی دیگه این عامل میزان خطرش در آینده کم میشه چون شناسایی شده و راه مقابله با اون پیدا شده
خیلی عالیه که بازم اومدی و دوباره شروع کردی Khansariha (18)

افرا جان
الآن دیکه از 170 روز پاکی گذر کردی و بهت تبریک میگم 49-2
اگه احیاناً وسوسه اومد سراغت، با خودت بگو که فقط تا 180 روز برسی بعد!
که هم 6 ماه تکمیل بشه هم این وسوسه بعد از چند روز فروکش میکنه
یه جورایی خودمونو گول میزنیم دیگه 4chsmu1

پشتکار عزیز
واقعاً ممنون بابت صحبت و بحثی که پیش کشیدی Confetti
من که حسابی منتظرم ادامه بحث رو ببینم
راستش من راجع به خیلی از مسائل چیزی نمیدونم
افرا گفت باید به حرف منفی بقیه گوش نداد و مثل این بمونیم که توی حبابیم و اثری رومون نداره
منم توی یه حباب هستم
اما متأسفانه از نوع معکوس! 53258zu2qvp1d9v
برای همین دوست دارم ادامه بحث رو بخونم تا ببینم چی میشه
قطعاً هر فرصتی دستم بیاد میرم و سرچ میکنم تا موضوعاتی رو درباره اراده بدونم و سعی میکنم اینجا به اشتراک بذارم
ولی نظرات شما برام خیلی مهمه 53

داداش هادی عزیزم
راستش هم ناراحتم هم امیدوار
سخته اینکه کانون بدون داداش هادی مهربون بمونه Hanghead
هرجا مشکل داشتم کمکم کردی
بارها و بارها با جملات و اصول موفقیتت بهم کمک کردی تا دید بهتری داشته باشم نسبت به خودم
و جدای از همه اینها و حتی اگه این موارد نبودن بازم نمیشه کانون رو بدون هادی تصور کرد Hanghead

اما امیدوارم که همه چیز خوب پیش بره و بهترین اتفاقات برات رقم بخوره
بعد از اون برگردی و یه داداش هادی قوی تر، موفق تر و بهتر رو شاهد باشیم 302

خیلی خیلی دوستت دارم
در پناه خدا 302

داداش فرید عزیز
64 روز پاکی مبارک رفیقم
گه گاهی یه کمی هم برامون از خودت بنویس که سخت دلتنگتیم 53258zu2qvp1d9v

داداش مرد مجاهد گل
حالت چطوره رفیق جان 302
شما هم چند سطری برامون بنویس که سخت دلتنگتیم 53258zu2qvp1d9v

داداش آرمین عزیزم
قربونت برم داداش که اینقدر خوبی Khansariha (96)
میدونم خیلی سختی میکشی اما همچنان کنار مایی و سایه ات بالا سر کانونه 302
خدا هيچوقت سایه شما رو کم نکنه 302
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان