امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

(1400 فروردين 1، 2:34)مهدوی نوشته است: خب
یه کم از خودم براتون بگم!

چند وقتیه که متأسفانه نسبت به پاکیم سهل انگار شدم و عادی شده برام!
دیروز وقتی از خواب بیدار شدم تقریبا تا فاصله 10 ثانیه ای لغزش پیش رفتم (با احتساب سرعت یوز افکن نت!) 
فقط یک کلیک تا لغزش
حتی تصاویری هم جلوی چشمم اومد
روزامو صفر نکردم چون توی یه حالت جنگ با خودم بودم و در آخر تصمیم گرفتم خودمو بندازم بیرون از اون سایت و عملاً با این کار خودمو نجات دادم

.
.
.
مهدوی/9 آذر/111 روز خوب

مهدوی عزیز برادر خوبم یه وقت‌ها مشکلات این چنینی پیش میاد. فدای سرت. Khansariha (18)
اتفاقی که افتاد دست خودت نبوده. ضمیر ناخودآگاهت تو اون حالت خواب و بیداری یه سری حرکت‌ها زده و دیگه هم لازم نیست بهش فکر کنی.
بهت تبریک میگم این قدر قوی بودی که ادامه‌اش ندادی.  128fs318181

ناراحت شدم بابت مسئله سلامتیت. چقدر خوب میشه یه روز بهمون خبر بدی و بگی کامل خوب خوب شدی تا ما خیال‌مون راحت بشه.  Hanghead
این روزا ببین چی بهت آرامش میده. همون رو انجام بده. شاید کمک کرد بهتر بتونی استراحت کنی. 
برای سلامتیت دعا می‌‌کنم.  

این روزا بیشتر بهمون سر بزن و از حال خودت بنویس. این جوری بهتر از خودت مراقبت می‌کنی وقتی اینجا بنویسی. من هم این جوری خیالم راحت‌تره.
اصلا نیاز نیست به پست‌ها جواب بدی. چون خودم هستم. 
فقط به خاطر خودت گروه بیا.  Khansariha (18)

(1400 فروردين 1، 7:28)poorang نوشته است: سلام.  صبح همگی بخیر. 
امروز دیگه عملا وارد قرن جدید شدیم. 
آرزوم پاکی برای همه ی مردم دنیاست. 
پورنگ / 18 اسفند 1399/ 13 روز خوب

پورنگ جان چه دعای زیبایی داشتی. آرزوی پاکی برای همه مردم دنیا. 
بین علما اختلاف هست که قرن جدید شروع شده یا خیر. نظر تو این هست که قرن جدید شروع شده؟  4chsmu1

(1400 فروردين 1، 9:41)افرا نوشته است: میام مینویسم یکم بهتر میشم و پاکش میکنم...

یادم میوفته 6 ساله خوب نشدم! 

استرس این نیست که حتما ضربان قلب رو حس کنی! 

حال ندارم بنویسم وقتی قراره پاکش کنم!
.
.
.

آرمین جان کتابای دیگه و نقاشی خیلی ذهن رو درگیر میکنن...اونقدری که دیگه نمیتونم از فکرش بیام بیرون....

کتابای خودمم به خاطر امتحان وقتی میخونمشون استرسم بیشتر میشه ولی مجبورم بخونمشون...

بعضی وقتا هم کلا میذارمشون کنار و میگم میخوام اروم باشم!

نمیدونم به چه حدی از تسلط باید برسم که این استرس لعنتی دست برداره!

افرا جان دلیل استرست فقط درس‌ها هستن؟ مطمئنی؟  Khansariha (18)
در عین حال که مسلط هستی؟

قاعدتا آدم وقتی تو یه چیزی به تسلط می‌رسه دیگه از استرس می‌افته.
مثلا روز اول که رانندگی می‌کنیم، ممکنه دست و پامون هم بلرزه. اما وقتی به تسلط می‌رسیم، دیگه حواس‌مون نیست که هم جلو رو می‌بینیم. هم عقب رو. هم با بغل دستی‌مون حرف می‌زنیم. هم صدای موسیقی رو بلند کردیم و باهاش هم‌خونی می‌کنیم. 22 گاز و ترمز و کلاچ و دنده هم با حمایت مغز ناخودآگاه‌مون عملیات لازم روشون انجام میشه. بدون اینکه بفهمیم.

به‌نظرت این‌ استرس به خاطر انتظار زیادی داشتن از خودته؟ مثلا نکنه به جای 20، 19.75 بشی؟ یا نکنه یه چیزی اشتباه یاد بگیرم، یه مریض رو مریض‌تر کنم؟ 53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
سلام

خب

متأسفانه باید بگم لغزش کردم
کارم به خ.ا نکشیده هنوز اما هم فیلم دیدم هم دستورزی Hanghead

مدال اولین لغزش سال هم تعلق میگیره به خودم Hanghead
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
نقل قول: افرا جان دلیل استرست فقط درس‌ها هستن؟ مطمئنی؟  [تصویر:  5.gif]
در عین حال که مسلط هستی؟

مثلا روز اول که رانندگی می‌کنیم، ممکنه دست و پامون هم بلرزه. اما وقتی به تسلط می‌رسیم، دیگه حواس‌مون نیست که هم جلو رو می‌بینیم. هم عقب رو. هم با بغل دستی‌مون حرف می‌زنیم. هم صدای موسیقی رو بلند کردیم و باهاش هم‌خونی می‌کنیم. [تصویر:  22.gif] گاز و ترمز و کلاچ و دنده هم با حمایت مغز ناخودآگاه‌مون عملیات لازم روشون انجام میشه. بدون اینکه بفهمیم.

به‌نظرت این‌ استرس به خاطر انتظار زیادی داشتن از خودته؟ مثلا نکنه به جای 20، 19.75 بشی؟ یا نکنه یه چیزی اشتباه یاد بگیرم، یه مریض رو مریض‌تر کنم؟ [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

باور کن خودمم هنوز نمیدونم منشا اصلیه استرسا چیه... چون یه جوری پنهان میشن فقط باید از رو علائمش بفهمم...

مثلا مهمون میاد استرسه بیشتر میشه!

چون باید به همه جواب پس بدم! 

یکی میگه چرا ازدواج نمیکنی؟!

چرا درس میخونی؟! کی درست تموم میشه؟

کلی توقع دارن! 

افرا دکتره پولداره باید برامون ماشین بخره! Khansariha (13)

میدونی من حق ندارم 19 بشم! 

فرقی هم نداره که به خاطر بی دقتی بوده باشه یا به خاطر سطح علم پایین.

چون اگه 19 بشم کار مریضم تمومه!

اگه اینجا از قصورات پزشکی بنویسم که عواقب خیلی بدی داره! 

همکلاسیام که کلا درس رو گذاشتن کنار زدن تو کار مشاوره ی کنکور! اینجا چیزی که مث مور و ملخ ریخته مشاور کنکوره! Khansariha (13)

منم بعضی وقتا مث اونا میشم. مث وقتایی که میشینم سریال نگاه میکنم 4chsmu1

البته ارمین تو بزرگتری و این مراحل رو رد کردی برات خنده دار میشه  Gigglesmile 

ولی امروز روز تقریبا خوبی بود .60 درصد خوب بود... چون خوندم تا حدودی....

53

................................................

مهدوی امروز چطور بودی؟ Khansariha (18)

هم حال فیزیکی هم اوضاع پاکیت......

................................................

واریور اون نوشته ی مربوط به جریمه ی نقدی که نقل قول کردی مال کیه ؟ هی گشتم پیام اصلیشو پیدا نکردم 

به هر حال...میخوام بگم که چنین کاری باعث فشار بیش از حد نمیشه؟ خطری نیست؟ اجرا کنیم؟

...........................

پ.ن .1

الان که این پست رو ارسال کردم دیدم مهدوی یه پست زده...

نمیدونم چی بگم.

فقط میبینم روحیت خیلی قویه....

الان وقتشه بگم : گفته بودم مراقب خودت باش یا هنوز زوده؟!

لطفا بیشتررررررر مراقب باش....

باور کن من یکی که خشک میشم وقتی یکی میگه لغزش کردم...مخصوصا خودت.

اینارو نمیگم که عذاب وجدان بگیری...اتفاقا تا اینجا کارت حرف نداشته...

ولی باید بهترین باشیم...

اوکی؟ Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
سلام،
آقای -shayan-، عضو جدید گروه سرو هستند.

با آرزوی موفقیت
مدیریت گروه های ترک
303
مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ
يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً
وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ

53  53  53

Growth is painful ... Change is painful
.But nothing is as painful as staying stuck somewhere you don't belong

سپاس شده توسط
سلام Hanghead

نمیدونم چی بگم Hanghead
حس خیلی بدی دارم
یه حس نفرت نسبت به خودم، به شخصیتم، به ذهن، به چشمام به زندگیم، به همه چیز Hanghead
نمیدونم چیه اما فقط نفرت نیست
هر کی ناراحته، به یه چیزی نگاه میکنه که امیدوار بشه، به چیزی فکر میکنه که انگیزه بگیره اما من هیچی ندارم Hanghead
دلخوشیم فقط همین پاکی بود، هر اتفاقی می افتاد میگفتم باشه حداقل من پاکم
ولی الان خودم این پاکی رو نابود کردم Hanghead
یه حالت بی قراریه 
مثل کسی که چیز خیلی ارزشمندی رو از دست داده و دیگه قرار نیست ببینتش Hanghead
هنوز زخم پر پر شدن 65 روزم خوب نشده که زخم 111 روز هم بهش اضافه شد Hanghead
به هادی قول داده بودم تمام تلاشمو میکنم که تا وقتی برگرده پاک بمونم
سال جدید هم که اینجوری شروع شد
کلی مشکل دیگه هم هست که فشارشون الآن برام چند برابر شده Hanghead
بمیرم هم روم سیاهه و دستم خالی 1276746pa51mbeg8j

تحلیل من از این لغزش:

تقریباً دو هفته ست که حالم خوب نیست و مشکل کمبود خواب و ضعف جسمی دارم
تغذیه ام به سمت ناسالم بودن پیش رفت
محیط اطرافم هم جریانش بر خلاف اهدافمه
خیلی کوتاه اومدم تا یه کم وضعیت اصلاح بشه انا در عوض به خودم هم ضربه زدم
.
.
.
از نظر کاری: هفته آخر اسفند رو به خاطر وضعیت جسمی نتونستم برم سر کار و عملاً همش تو خونه بیکار بودم.

درسی: هفته آخر اسفند درسا کمتر شد و اون چیزی که باقی مونده رو هم باز به خاطر کسالتم نتونستم بخونم.

محیط اطراف: فشار زیادی بهم وارد شد، سعی کردم بعضی امور رو اصلاح کنم اما در عوض به خودم ضربه زدم

مذهبی: کیفیت اجرای برنامه های مذهبی روزانه ام خیلی بد بود؛ در واقع نمازهای من کامل، بود اما بدون کیفیت
بعضی روزها نماز صبح رو بیدار نمیشدم و قضاشو با نماز ظهر و عصر میخوندم، یا نماز ظهر و عصر رو نمیخوندم و با نماز بعدی قضاشونو میخوندم
وقتی هم که نماز میخوندم عملاً فقط زبونم حرکت می‌کرد و بدنم حرکات نماز رو اجرا میکرد اما حضور قلب در کار نبود و ذهنم آشفته بود.
دعای عهد هم دو هفته ست که جمعه ها نمیخوندم.

تفریح: من عموماً تفریحی ندارم!
یا اگه باشه ناسالمه
مثل همین چرخیدن توی اینستا
قبلاً یه کم کتاب میخوندم اما توی مدت اخیر کتاب ها رو مطالعه نکردم و اونا رو نصفه و نیمه رها کردم
برنامه درستی هم که ندارم
دیدم MUTE عزیز نوشته ورزش مناسبه
کاملاً باهات موافقم اما باید برنامه بچینم براش
من اهل ورزش کردن نیستم اما باید اونو گنجوند؛ البته من به خاطر یه سری مشکلات نمیتونم ورزش سختی داشته باشم اما شاید همین پیاده روی هم خوب باشه؛ متأسفانه به خاطر کرونا همه پارک ها تعطیل شده و نمیذارن کسی بره، از طرفی پارک یه کم فاصله اش از خونه مون زیاده
باید یه فکری به حال این قضیه کرد 53258zu2qvp1d9v
.
.
.
توی یک ماه اخیر به شدت مشغول بودم(به جز هفته اخیر)
صبح زود میرفتم سر کار تا حوالی غروب
بعد از اون مینشستم درس میخوندم و به کانون هم رسیدگی میکردم
تایم استفاده ام از گوشی به شد کاهش پیدا کرد اما بازم اون تایمی که بود برای اینستا زیاد مصرف میشد
در واقع میتونم بگم که توی این مدت وقتم تماماً پر بود
اما
بدون برنامه مشخص
یعنی همش دوندگی میکردم اما نظم خاصی در کار نبود
درسته که عمده وقتم سر کار بودم اما برای باقی وقتم برنامه مشخصی نداشتم
برای همین کلی خسته میشدم اما نتایج عالی نبود

دارم با سرعت حلزون یه برنامه برای سال جدید میچینم
هنوز ننوشتم و فقط در حد فکر کردن به خواسته هاست!
البته امروز کتاب خوندم
چون میخوام مطالعه غیر درسی مستمری داشته باشم، پس از امروز شروع کردم به اجراش که هر وقت برنامه رو چیدم و کانل شد حداقل از قبل بخش‌هایی رو ازش اجرا کرده باشم

منتظرم تعطیلات تموم شه تا برم به چندتا دکتر مراجعه کنم

گروه فرهنگی که مسئول ارتباط و اجرای برنامه ها و مصاحبه هاش بودم رو ازش اومدم بیرون
شاید این فرصت رو بهم بده تا از دنیای اینستاگرام فاصله بگیرم
میخوام کم کم برم جلو تا اگه شد حذفش کنم یا یه فکری براش کنم
.
.
.
برای پاکی هم به همون روش قبلی عمل میکنم
یعنی پاکیمو بخش بندی میکنم
دهه(بازه های 10 روزه)، چله(بازه های 40 روزه) و سده(بازه 100 روزه)

نمیدونم
الآن که دارم نگاه میکنم که روزام صفر شد خیلی حالم بد شده 1276746pa51mbeg8j
(1400 فروردين 1، 19:57)آرمین نوشته است:
(1400 فروردين 1، 2:34)مهدوی نوشته است: خب
یه کم از خودم براتون بگم!

چند وقتیه که متأسفانه نسبت به پاکیم سهل انگار شدم و عادی شده برام!
دیروز وقتی از خواب بیدار شدم تقریبا تا فاصله 10 ثانیه ای لغزش پیش رفتم (با احتساب سرعت یوز افکن نت!) 
فقط یک کلیک تا لغزش
حتی تصاویری هم جلوی چشمم اومد
روزامو صفر نکردم چون توی یه حالت جنگ با خودم بودم و در آخر تصمیم گرفتم خودمو بندازم بیرون از اون سایت و عملاً با این کار خودمو نجات دادم

.
.
.
مهدوی/9 آذر/111 روز خوب

مهدوی عزیز برادر خوبم یه وقت‌ها مشکلات این چنینی پیش میاد. فدای سرت. Khansariha (18)
اتفاقی که افتاد دست خودت نبوده. ضمیر ناخودآگاهت تو اون حالت خواب و بیداری یه سری حرکت‌ها زده و دیگه هم لازم نیست بهش فکر کنی.
بهت تبریک میگم این قدر قوی بودی که ادامه‌اش ندادی.  128fs318181

ناراحت شدم بابت مسئله سلامتیت. چقدر خوب میشه یه روز بهمون خبر بدی و بگی کامل خوب خوب شدی تا ما خیال‌مون راحت بشه.  Hanghead
این روزا ببین چی بهت آرامش میده. همون رو انجام بده. شاید کمک کرد بهتر بتونی استراحت کنی. 
برای سلامتیت دعا می‌‌کنم.  

این روزا بیشتر بهمون سر بزن و از حال خودت بنویس. این جوری بهتر از خودت مراقبت می‌کنی وقتی اینجا بنویسی. من هم این جوری خیالم راحت‌تره.
اصلا نیاز نیست به پست‌ها جواب بدی. چون خودم هستم. 
فقط به خاطر خودت گروه بیا.  Khansariha (18)

(1400 فروردين 1، 7:28)poorang نوشته است: سلام.  صبح همگی بخیر. 
امروز دیگه عملا وارد قرن جدید شدیم. 
آرزوم پاکی برای همه ی مردم دنیاست. 
پورنگ / 18 اسفند 1399/ 13 روز خوب

پورنگ جان چه دعای زیبایی داشتی. آرزوی پاکی برای همه مردم دنیا. 
بین علما اختلاف هست که قرن جدید شروع شده یا خیر. نظر تو این هست که قرن جدید شروع شده؟  4chsmu1

(1400 فروردين 1، 9:41)افرا نوشته است: میام مینویسم یکم بهتر میشم و پاکش میکنم...

یادم میوفته 6 ساله خوب نشدم! 

استرس این نیست که حتما ضربان قلب رو حس کنی! 

حال ندارم بنویسم وقتی قراره پاکش کنم!
.
.
.

آرمین جان کتابای دیگه و نقاشی خیلی ذهن رو درگیر میکنن...اونقدری که دیگه نمیتونم از فکرش بیام بیرون....

کتابای خودمم به خاطر امتحان وقتی میخونمشون استرسم بیشتر میشه ولی مجبورم بخونمشون...

بعضی وقتا هم کلا میذارمشون کنار و میگم میخوام اروم باشم!

نمیدونم به چه حدی از تسلط باید برسم که این استرس لعنتی دست برداره!

افرا جان دلیل استرست فقط درس‌ها هستن؟ مطمئنی؟  Khansariha (18)
در عین حال که مسلط هستی؟

مثلا روز اول که رانندگی می‌کنیم، ممکنه دست و پامون هم بلرزه. اما وقتی به تسلط می‌رسیم، دیگه حواس‌مون نیست که هم جلو رو می‌بینیم. هم عقب رو. هم با بغل دستی‌مون حرف می‌زنیم. هم صدای موسیقی رو بلند کردیم و باهاش هم‌خونی می‌کنیم. 22 گاز و ترمز و کلاچ و دنده هم با حمایت مغز ناخودآگاه‌مون عملیات لازم روشون انجام میشه. بدون اینکه بفهمیم.

به‌نظرت این‌ استرس به خاطر انتظار زیادی داشتن از خودته؟ مثلا نکنه به جای 20، 19.75 بشی؟ یا نکنه یه چیزی اشتباه یاد بگیرم، یه مریض رو مریض‌تر کنم؟ 53258zu2qvp1d9v
سلام آرمین جان.  والا به نظر من وارد قرن جدید شدیم.  سال صفر هم واسه خودش سالیه دیگه.  شما فکر کن همون اولین روز دنیا.  0/1/1 خلاصه اونم شروع یک قرن بود دیگه.  درسته؟ 
حالا این به کنار, از بعد روانی هم همین که دیگه نمیگیم 1300 خودش یعنی رفتیم تو قرن جدید.  البته این نظر منه و نظر علما مهم تره Gigglesmile
مهدوی ...

نقل قول: یه حس نفرت نسبت به خودم، به شخصیتم، به ذهن، به چشمام به زندگیم، به همه چیز [تصویر:  hanghead.gif]
هر کی ناراحته، به یه چیزی نگاه میکنه که امیدوار بشه، به چیزی فکر میکنه که انگیزه بگیره اما من هیچی ندارم [تصویر:  hanghead.gif]
دلخوشیم فقط همین پاکی بود، هر اتفاقی می افتاد میگفتم باشه حداقل من پاکم
ولی الان خودم این پاکی رو نابود کردم [تصویر:  hanghead.gif]

ایراد اینکه تعداد روزامونو میشمریم یکیش همینه....

الان واقعا تو شبیه کسی هستی که صفره؟!! خب نه!

یکی مث من که قبلا هرروز اینکارو میکرد حتی اگه الان بشکنه بازم کیلومتر ها با اون حالت قبل تفاوت داره... 

پس لطفا این فکرارو بذار کنار...حق داری ناراحت باشی ولی هنوز حرف نداری Khansariha (18)

تازه شرایط سختی هم داری... خدا خودش همه ی این عوامل رو در نظر میگیره...

نقل قول: من اهل ورزش کردن نیستم اما باید اونو گنجوند؛ البته من به خاطر یه سری مشکلات نمیتونم ورزش سختی داشته باشم اما شاید همین پیاده روی هم خوب باشه؛ متأسفانه به خاطر کرونا همه پارک ها تعطیل شده و نمیذارن کسی بره، از طرفی پارک یه کم فاصله اش از خونه مون زیاده

باید یه فکری به حال این قضیه کرد [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

اره حق mute هست ... 

خیلی تاثیر خوبی داره...

حتما هم نباید بری اون پارکه... اگه فاصله تا اونجا زیاده چه بهتره...تند تند برو تا اونجا و برگرد Gigglesmile جدی میگم! 

نقل قول: دارم با سرعت حلزون یه برنامه برای سال جدید میچینم
هنوز ننوشتم و فقط در حد فکر کردن به خواسته هاست!
البته امروز کتاب خوندم

سرعتت کمه چون یکم نا امید و ناراحتی...

اگه خیلی خوشحال بودی برنامه ایی خیلی خوشبینانه مینوشتی.

مث من که میام برنامه بنویسم میگم ای بابا صد بار نوشتم نشد اجراش کنم...یه چیز کوچولو مینویسم میرم...

...................................

دیروز اولین روزی بود که واقعا خوب بودم!

فوق العاده مایه ی ابروریزیه که ازین روزا در طول سال گذشتم شاید 4 تا دونه داشتم! 17

یعنی فکر کن از 365 روز 4 روزش اون جوری بوده باشی که میخواستی! Hanghead

دیر هم خوابیدم زود بیدار شدم هییییچ اتفاق بدی هم نیوفتاد!

دلم میخواد امروز از دیروز بهتر باشم...

یه چیزی پیدا کردم از پزشکای خودمون که الان رزیدنته.توش تمام نمراتش رو نوشته هم تئوری هم عملی.

کارش حرف نداشته. 

به سختی تونستم دیروز نتایج اونو بگیرم!

ادم حیرت میکنه که چنین موجوداتی رو تو ایران داریم و سنی هم ندارن!

دلم میخواد ازش بیوفتم جلو...

حتما یه کاری میکرده اینطوری شده دیگه. 

یا ذهنش عادت کرده به یادگیری با سرعت فوق وحشتناک یا تکنیک خاصی داشته!

وقتی بهش فکر میکنم خ.ا کلا یادم میره.

دائم باید مقایسه کنم انگار تو یه مسابقم و دیگه هیچی مهم نیست. خ.ا کلا دود میشه میره هوا!
 سپاس شده توسط
(1400 فروردين 1، 23:48)مهدوی نوشته است:
سلام Hanghead 

نمیدونم چی بگم Hanghead 
حس خیلی بدی دارم
یه حس نفرت نسبت به خودم، به شخصیتم، به ذهن، به چشمام به زندگیم، به همه چیز Hanghead 

تایم استفاده ام از گوشی به شد کاهش پیدا کرد اما بازم اون تایمی که بود برای اینستا زیاد مصرف میشد

نمیدونم
الآن که دارم نگاه میکنم که روزام صفر شد خیلی حالم بد شده 1276746pa51mbeg8j

سلام داداش مهدوی جووونی 302

حس نفرت و اینا چیه میگی...تو هنوزم مهدوی قهرمانی...تو هنوزم مهدوی فوق العاده خودمونی

نمیدونم خ.ا صفر شد یا نه ولی اگر نشده خیلی مواظب باش...هدف اصلی ما ترک خ.ا بوده یوقت ناامید نشی بخاطر صفر شدن شمارش اون رو هم از دست بدی.

این طرز اعلام وضعیت در کنار خوبی های خیلی خوبش این نقطه ضعفم داره ...با یه دست ورزی باید صفر کنی و این صفر کردنه و این عدده که همه زندگی ما شده بدجور اثر مخرب میذاره....زانوهای ادم شل میشه...چند روز خیلی مواظب باشی و محکم بمونی حالت خوب خوب میشه و پاکی اصلیت سرجاش میمونه. اعلام وضعیتت رو هم سه گانه انجام بده تا عدد پاکی خ.ا جلو چشمت باشه.

اگه هم صفر شده بازم فدای سرت.

دوباره میسازیمش

Khansariha (69) قوی تر از قبل  Khansariha (69)

Khansariha (69) با شکوه تر از قبل Khansariha (69)

همین الانشم عملکردت فوقالعاده بوده...همین که رکورد خودتو زدی عالی بوده

بازم رکورد میزنیم

این قدر ادامه میدیم تا افتخار کانون بشیم

به قول آرمین مهم اینه با هر شکست حفره هامونو بشناسیم...و شکست ناپذیر تر از قبل بشیم.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

در مورد درس و کار و اینا هم ...کنکور ارشد هنوز دوماه ازش مونده .....اگرم امسال نشد...دوسالم وقت بذاری براش ارزش داره چون اگه تهران قبول بشی آیندتو ساختی...پس ناامیدی رو بذار کنار.....بچسب به کنکور ارشد که زندگیتو از این رو به اون رو میکنه.....حتی اگه بری سربازی و بعد بیای بخونی هم میارزه.

Swear1 پس ناامیدی بی ناامیدی Swear1

2uge4p4 روز های خیلی خوب در انتظارته 2uge4p4

Khansariha (46) فقط مثل همیشه پرقدرت به مسیر ادامه بده Khansariha (46)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد اینستا  هم بگم من خودم و خیلی های دیگه از بچه ها که همین کانون پیام هاشونو دیدم...بیشتر شروع های لغزشاشون با همین اینستا لعنتی بوده....من که چشممو رو همه مزیتاش بستم و پاکش کردم....خبری هم باشه سعی میکنم از جاهای دیگه پیگیرش بشم....
----------------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد خستگی هاتم یه نصیحت کوچولو و برادرانه بهت کنم....سعی کن سه تا حوزه مهم زندگیتو انتخاب کنی و تمام وقتتو صرف اونا کنی...به هرچیزی غیر اون سه تا بگی نهههه....اگه بخوای تمرکزتو رو 10 حوزه بذاری جز خستگی و کیفیت پایین کار چیزی نصیبت نمیشه....3 تا حوزه یا حتی کمتر انتخاب کن ولی جوری عالی کار کن که موفق ترین اون حوزه ها بشی...اینا رو من نمیگمو استادای بزرگ موفقیت مثل دارن هاردی میگن...
------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------
اگر فکر میکنی 
 که
میتوانی
قطعا 
Khansariha (69) میتوانیییییی Khansariha (69)
----------------------------
حالا بشین با خودت فکر کن ببین
 فکر میکنی ؟ 
---------------------------------
 سپاس شده توسط
سلام دوستان

سال نو همگی مبارک

Mr Degareshا/ 19 اسفند  99 /13 روز خوب.

خدایا نا امیدی رو ازم دور کن....خدایا فقط برای 24 ساعت منو پاک نگه دار
 سپاس شده توسط
سلام 302

ممنون از شما دوستان که اینقدر بی نظیرید 302
دیشب دارو ها رو دو برابر مصرف کردم!
بالأخره تونستم بخوابم
حدود ساعت 4 خوابم برد تا همین نیم‌ساعت پیش
اما سرگیجه بدی دارم 29
.
.
.
بابت اتفاق دیشب به شدت ناراحتم، اما غیر شروع دوباره کار دیگه ای نمیتونم انجام بدم

افرا جان درسته
ما با اون چیزی که بودیم فرق داریم؛ نمونه اش همین ناراحتی از لغزشه
من قدیما خ‌.ا از نظرم بد نبود ولی الآن نه، فرق داره
بابت ورزش هم درست میگی
میشه تا اون پارک رفت و برگشت
برنامه رژیم غذاییم رو هم امروز استارتشه 
یکی از اهدافم برای سال جدیده

ممنونم ازت رفیق عزیزم 302

Powerful جان
راستش من هر سه تا شرط رو زیر پا گذاشتم Hanghead
ولی به قول خودت دوباره بهش میرسیم Khansariha (18)
درباره درس هم نمیدونم میخوام ارشد برم یا نه؛ احتمالاً وقتی کارشناسی رو تموم کردم بچسبم به کار 53258zu2qvp1d9v
سن همینجوری داره میره جلو و با وضعیت روز جامعه، یه بچه پنج ساله هم شروع کنه به کار کردن بازم نمیرسه 53258zu2qvp1d9v
گرچه ارشد هدف خوش رنگ و لعابیه!
اینستا رو هم آروم آروم کمش میکنم تا برسم به مرحله حذف، هنوزم توی یه سری موارد بهش نیاز دارم اما باید کم بشه چون اون نیاز ها اساسی نیستن.
برنامه ای که گفتی خیلی خوبه
اولویت بندی کنم خوبه
باید توانایی نه گفتن هم داشته باشم

ممنونم ازت داداش فوق‌العاده ام 302

دگرش عزیزم
13 روز پاک مبارک رفیق خوب Khansariha (18)
برو جلو که ما هواتو داریم 49-2
روزات واقعاً امیدبخشه 128fs318181

فکر کنم الآن مایی که زیر 20 روز پاکی داریم بتونیم کنار هم پیش بریم 39
من و powerful و سامان و دگرش و شارمین و دریل و پشتکار و پورنگ و واریور و دیگه کی مونده؟ Nevisandeh

باید کم کم موانع پاکی و اهداف پاکی رو مرور کنم و اگه لازم باشه اونا رو به روز کنم
باید یه لیست از تفریحات رو درست کنم اما چیزی پیدا نمیکنم که توی لیست بنویسم 22
باید بگردم و پیدا کنم
درسا رو هم باید مرور کنم، اونایی رو هم که فعالیتشون رو برای تعطیلات گذاشتم رو هم انجام بدم
 سپاس شده توسط
سلام
پورنگ 18 اسفند 99/ 14 روز خوب

مهدوی عزیز ناراحت نباش.  به نظر من مهم اینه که اون اعتیاد از بین رفته.  حالا اگر اشتباه نکنم بعد از 111 روز دیگه اشکالی نداره. البته نه که اشکال نداره ها منظورم اینه که به خاطرش خودت و سرزنش نکن. به هر حال ما باید قبول کنیم که این یه غریزه هست و توی وجودمون هست و ما نمیتونیم از بین ببریمش.  همین که تحت کنترل باشه مثل خیلی از آدمای دیگه کافیه و زیاد خودمون و درگیره اون عددا نکنیم بهتره.  
البته این نظر منه و دوستان میتونید مخالف هم باشید.
 سپاس شده توسط
سلام
خب امروز روز صفرم پاکیمه Hanghead
چون بامداد امروز لغزش داشتم

امروز هم که کلاً شبیه جک اسپارو شده بودم 22
همش سرگیجه داشتم

وسوسه هم که نگم براتون
اما من بیدی نیستم که با این بادا!!!(البته به جز دیروز که خزان شدم vayy )
درسته روزم صفره اما نباید به لغزش ها ادامه بدم و اصطلاحاً سریالی بشم Swear1
پا شدم ریش و سبیل نازنینم رو از ته معدوم کردم khodahafez
الآن هر بار فکری میاد تو ذهنم میرم جلو آینه خودمو میبینم قیافه ام اینجوری میشه Khansariha (49)

باید حسابی مراقب باشم Khansariha (69)
برو بریم 49-2
 سپاس شده توسط
(1400 فروردين 2، 17:12)poorang نوشته است: سلام
پورنگ 18 اسفند 99/ 14 روز خوب

مهدوی عزیز ناراحت نباش.  به نظر من مهم اینه که اون اعتیاد از بین رفته.  حالا اگر اشتباه نکنم بعد از 111 روز دیگه اشکالی نداره. البته نه که اشکال نداره ها منظورم اینه که به خاطرش خودت و سرزنش نکن. به هر حال ما باید قبول کنیم که این یه غریزه هست و توی وجودمون هست و ما نمیتونیم از بین ببریمش.  همین که تحت کنترل باشه مثل خیلی از آدمای دیگه کافیه و زیاد خودمون و درگیره اون عددا نکنیم بهتره.  
البته این نظر منه و دوستان میتونید مخالف هم باشید.

سلاااااام 317
ها ماشاءالله به پورنگ با دو هفته پاکی 317

دو هفته دیگه بهت میرسم Cowboypistol
پس بپا اهمال کاری نکنی Khansariha (58)
من دوباره شروع کردم
سخت یا آسون دوباره به 111 روز پاک میرسم Khansariha (58)
نقاط ضعف جدیدی رو کشف کردم که از طریق اونا وسوسه شروع شد
باید اونا رو کور کنم Khansariha (58)
من خودمو درگیر اعداد و ارقام نکردم 53258zu2qvp1d9v
فقط از لغزشم ناراحتم
و با اینکه ناراحتم اما بازم میجنگم Khansariha (98)
من هزار و یک دلیلی برای پاکی دارم
پس حالا که بازم لغزش کردم تبدیلشون میکنم به هزار و دوتا! Khansariha (58)

من هنوز زنده ام، پس هنوز فرصت بازگشت دارم Muscular

باید دوباره بازنگری کنم
برنامه ام رو بررسی کنم و نقاط ضعفش رو مرتفع و نقاط قوتش رو بیشتر تقویت کنم 128fs318181

البته فعلاً باید یه کم استراحت کنم چون الآن اینجوریم wacko2
شاید بد نباشه یه کم نقاشی کنم 4chsmu1
باید دوباره روحیه ام رو به دست بیارم Khansariha (48)

برو بریم که یه پاکی بی نظیر رو استارت بزنیم 317

مهدوی/2 فروردین/ شروع روز های خوب 49-2
 سپاس شده توسط
سلام 
دریل/ 24 اسفند/ 8 روز خوب 
برنامه ها دارن انجام میشن. یکم موتورم گرم شه با قدرت تر پیش میرم. کلی کار باید انجام بدم که هر کدوم تو زندگیم خیلی میتونه تاثیر بزاره. امسال سال منه.  Khansariha (69)
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها

دیشب تو خواب محتلم شدم. درسته مشکلی نیست ولی حالم بد میشه همش بعدش و شروع لغزش
من با خانواده زندگی میکنم، به خاطر کرونا کار بیرونم کم شده و جنس کارم دورکاری شده. خوب بیشتر همو میبینیم. ملی هر چند وقت یه بار به مشکل بر میخورم باهاشون و آسته تحملم کم شده.
شایدم طبیعیه....اخساس میکنم زمان بندی و مدیریت زندگیم وقتی با پدر و مادر هستی دیگه دست خودت نیست. از طرفی شرایط اقتصادی لعنتی اماکن جدا شدن  رو بهم نمیده. خیر سرم دوتا شغل هم دارم ولی هیچی ......لعنت لعنت لعنت به شرایطی که اینقدر ما جوانها رو تحت فشار و ناراحتی قرار داده که برای حداقل های زندگی با وجود تلاش باز هم باسد همش استرس و نگرانی داشته باشیم...
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان