امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گروه ۳ آقایان: سرو (حامی: مهدوی - سرپرست: )

clapping clappingخبر تازه خبر تازه

clapping clappingروزنامه روزنامه

clapping clappingآجیل آجیل

برای دریافت خبر روی عکس کلیک کنید 2uge4p4 317

[تصویر:  0f77d7262a72a503cf0456d693a69eb7thlle8qu...0_0897.jpg]

سپاس شده توسط
سلام
یک فروند آبتین هستم با2730روز پاک

آقای مدیرکل  فرار روبه جلونکن
تمام سرپرستاها رو بردی واکسن زدن
اونم از نوع خارجی

پاسخگو باش

خوبی آرمین خان
الحق که مدیر کلی برازندته
داده ام دل به حسن سر به اباعبدالله
پدرم گفت به دلدادگیت ایول الله
نقل قول: داداش افرا

داداش جان خدا قوت به روز های عالی پاکیت ان شاءالله که خیر باشه [تصویر:  302.gif]

303

تنکیو باب الحوائج جان 53 اسمت سخته اولش نوشته بودم باب جان Gigglesmile  گفتم خوب نیست درستش کردم....

نقل قول: افرا گویا لپ‌تاپت رو به موته. داره زیاد بیمارستانی میشه.  [تصویر:  smiley-face-biggrin.gif]

من دلم برات سوخت. حالا روزی یک ساعت هم سریال ببین. طوری نمیشه.  [تصویر:  hanghead.gif]
خب اون همه درس می‌خونی و بیماری‌های مختلف رو حفظ می‌کنی باید ذهنت یه استراحتی هم کنه دیگه.

بعد از یک ساعت، کابل برق و باطری رو در بیار بذار کمد بالای اتاقت که دستت نرسه و بعد دوباره بشین سر درس و مشقت.  [تصویر:  4chsmu1.gif]

امیدوارم پات خوب شده باشه. حالت هم کامل خوب شده باشه.
ماشاءالله به پاکیت. در همه حال تو این مدته حفظش کردی و این خیلی ارزشمنده.

حدود ده سالشه که ازین ده سال 6 و نیم سالش روشن بوده  17  یعنی خالص 6 و نیم سال 24 ساعته روشن بوده!

اولین بارش بود خراب شد. اونم از یه ناحیه که دیگه ردیف شد . 

بریم رکورد بزنیم باهاش Gigglesmile

یه ساعت سریال حال نمیده.... یهو باید 4 قسمت ببینی... 4chsmu1 

درسم هم با این لپتاپه همش جلو چشممه! 

یعنی باید تقوا به حدی برسه که با ابزار سریال دیدن بخوای کتاب هم بخونی! 4chsmu1

مرسی مدیری که هستی... 53
 سپاس شده توسط
سلام
فرید/۱ فروردین/ ۱۲۹ روز
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
جناب خان 1 / 17 اسفند 97 /  873 روز خوب    Khansariha (130)
53
نقل قول: و داداش عزیز
وقتی می‌بینم یه دوره گروه هستی و یه دوره از گروه غایبی، همش پیش خودم میگم نکنه یهو داداش زندگی‌مون بره و دیگه برنگرده. اگه این طور بشه، این غم رو چطور به دوش بکشم؟  [تصویر:  hanghead.gif]
و باز می‌گفتم ای کاش بشه و هم‌صبحتش بشم و خیالم راحت بشه که چنین اتفاقی نمی‌افته. 
الان با این صحبت‌هات کلی دلم گرم شد. وصف‌نشدنی.  [تصویر:  49-2.gif]

خدا تو رو هم برای ما حفظ کنه.  [تصویر:  5.gif]

سال ها پیش زمانی که برای پاکی وارد انجمن دیگری شدم و شروع به ترک کردم تا 80 روز پیش رفتم و لغزش کردم اون موقع پیش خودم گفتم خوب این روش هم جواب نمیده و دیگه برنگشتم که اشتباه می کردم. 

زمانی که اینجا عضو شدم وقتی اولین لغزش اتفاق افتاد به خودم گفتم راه دیگه ای نیست و باید ترک کنم و با این حالی که خیلی شکست داشتم ولی ناامید نیستم.

اینا رو گفتم که بگم من از کانون زمانی بازنشست میشم که مطمئن باشم پاک شدم و دیگه سمت این گناه نمیرم.
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
سلام سروهای پاک‌ کانون 
شب پرستاره‌تون بخیر.  Confetti

(1400 مرداد 5، 22:29)Newborn نوشته است: ۵۰ روز تر و تمیز  317

مخلص همه بچه های باحال سروستانی

جانمی جان نیوبورن پاک و تر و تمیز رو ببینید.  317

همه چی خوب پیش میره؟  Khansariha (69) برای مشکلاتی که اذیت می‌کردن راهکاری یافتی؟  53258zu2qvp1d9v

(1400 مرداد 5، 23:02)Töprak نوشته است: ممنون آقا آرمین عزیز بخاطر توجهاتت 302
ابرومم خدارو شکر خوب شده فقط یکم جای ذخمش به یادگار مونده.

زیاد فکر نکن به خدا توکل کن خودش همه چیزو درست میکنه. اگه روزا می خوابی سعی کن نخوابی چون خیلی مؤثره تو تنظیم خواب در طول روز هم فعالیتت رو زیاد کن با یکی دو ساعت پیاده روی، ورزش و... آدم وقتی خوابش نمی بره هزار جور فکرو خیال میاد تو سرش.

خدا رو شکر سعید جان.  Khansariha (18) اون زخم هم نشانی از تجربه میشه.  53258zu2qvp1d9v
انشالله که همیشه سلامت باشی و تو کارت هم موفق و پیشتاز.  Khansariha (69)

تو طول روز نمی‌خوابم اما فکر. فکر زیاد به مسائلی که حل نشده. و البته کارهای زیادی که رو دستم مونده.  Khansariha (60)
ورزش هم سعی می‌کنم تو برنامه‌ام باشه. هر روز نه. لااقل یک روز در میون. 
بله درسته. باید توکل به خدا کرد. خیلی ممنونم ازت.  302

(1400 مرداد 6، 5:12)یا باب الحوائج نوشته است: clapping clappingخبر تازه خبر تازه

clapping clappingروزنامه روزنامه

clapping clappingآجیل آجیل

برای دریافت خبر روی عکس کلیک کنید 2uge4p4 

چقدر آجیل مقوی میاری برامون.
دست گلت درد نکنه داداش جان.  302
دو دقیقه اومدیم خودت رو ببینیم همش تو آشپزخونه بودی.  4chsmu1

(1400 مرداد 6، 7:27)abtin نوشته است: سلام
یک فروند آبتین هستم با2730روز پاک

آقای مدیرکل  فرار روبه جلونکن
تمام سرپرستاها رو بردی واکسن زدن
اونم از نوع خارجی

پاسخگو باش

خوبی آرمین خان
الحق که مدیر کلی برازندته

آبتین خان بده تو فکر سلامتی شما بودم؟  Smiley-face-whistle-1
سرپرست‌ها دم‌ به دقیقه تو گروهن. رفت و آمدشون زیاده. باید واکسن می‌گرفتن تا خیالم راحت باشه به بقیه اعضای گروه ویروس نمیدن. خودت که می‌دونی اوضاع چه قدر خرابه.  Hanghead

ممنون از محبتت داداش جان.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1400 مرداد 6، 7:56)افرا نوشته است: حدود ده سالشه که ازین ده سال 6 و نیم سالش روشن بوده  17  یعنی خالص 6 و نیم سال 24 ساعته روشن بوده!

اولین بارش بود خراب شد. اونم از یه ناحیه که دیگه ردیف شد . 

بریم رکورد بزنیم باهاش Gigglesmile

یه ساعت سریال حال نمیده.... یهو باید 4 قسمت ببینی... 4chsmu1 

درسم هم با این لپتاپه همش جلو چشممه! 

یعنی باید تقوا به حدی برسه که با ابزار سریال دیدن بخوای کتاب هم بخونی! 4chsmu1

مرسی مدیری که هستی... 53

که این طور. 
احیانا برندش ایسوس یا لنوو نیست؟
برام جالب شد که بدونم چه لپ تاپی بوده که این قدر جون سخت بوده.  4chsmu1

من سریال تا یک ساعتش برام دل‌پذیره. یک ساعت دوم تبدیل به اکراه میشه. یک ساعت سوم درد و از سر زور و اجبار.  God
این مشکلیه که من با خانواده هر روز دارم.  4chsmu1

و
چقدر سخته که ابزار درس خوندن با ابزار تفریح یکی باشه.
خب کاملا درکت می‌کنم و بهت حق میدم. 
روزهایی که سریال نمی‌بینی واقعا اراده‌ قوی به خرج میدی. خصوصا که پتانسیل ۴ ساعت رو داری.  4chsmu1

(1400 مرداد 6، 8:19)فرید نوشته است: سلام
فرید/۱ فروردین/ ۱۲۹ روز

حاج فرید و 129 روز پاک و استثناییش.  317

فرید جان داداش مهدوی بهت یاد داد چطور باید شلوغ کنی و گروه رو به هم بریزی؟ یا هنوز دوره‌های آموزشی شروع نشده؟  4chsmu1

(1400 مرداد 6، 9:12)جناب خان نوشته است: جناب خان 1 / 17 اسفند 97 /  873 روز خوب    Khansariha (130)

جناب خان چقدر این مرغ تو پستت شاده. خودت هم این روزا این قدر شادی؟  317
من که جای تو بودم با این تعداد روز پاک پرواز می‌کردم. رقص پا که دیگه هیچی.  4chsmu1

(1400 مرداد 6، 15:37)یا امیرالمؤمنین نوشته است: سال ها پیش زمانی که برای پاکی وارد انجمن دیگری شدم و شروع به ترک کردم تا 80 روز پیش رفتم و لغزش کردم اون موقع پیش خودم گفتم خوب این روش هم جواب نمیده و دیگه برنگشتم که اشتباه می کردم. 

زمانی که اینجا عضو شدم وقتی اولین لغزش اتفاق افتاد به خودم گفتم راه دیگه ای نیست و باید ترک کنم و با این حالی که خیلی شکست داشتم ولی ناامید نیستم.

اینا رو گفتم که بگم من از کانون زمانی بازنشست میشم که مطمئن باشم پاک شدم و دیگه سمت این گناه نمیرم.

ان‌شاءالله که حتما همین جوره داداش عزیز. ممنون که دلم رو قرص کردی.  Khansariha (18)

یه زندگی آزاد از هر زشتی، یه فکر رها از گناه، یه دنیای درونی پاک از هر سیاهی، شایسته‌ی وجود داداش عزیزمونه.  Khansariha (18)
پس پرقدرت به سمت چیزی که لایقش هستی.  Khansariha (69)

تو لغزش‌های این چند ماه اخیر، برای خودت شفاف هست که از کجاها لطمه خوردی و بهشون آگاه هستی؟
یک وقتا کلی شوق داریم اما متاسفانه چون آگاهی و شفافیت کافی نداریم، اشتباهات‌مون رو مدام تکرار می‌کنیم.  53258zu2qvp1d9v  همون نقطه ضعفی که داشتیم و چندین بار هم داشتیم رو میاد و برمی‌گردیم خونه اول.  Hanghead
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

نقل قول: تنکیو باب الحوائج جان [تصویر:  53.gif] اسمت سخته اولش نوشته بودم باب جان [تصویر:  gigglesmile.gif]  گفتم خوب نیست درستش کردم....
قربونت برم داداش جان فدای تو که انقدر ماهی ماشاءالله 317
داداش منا میتونی محمد یا حسین یا محمد حسین صدا کنی فدات هر جوری راحتی ما نوکرتیم 302

عزیزان جنابان اقایان ابتین و فرید و جناب خان
خیلی دوستون داریم ماشاءالله به روز های پاکیتون یکم برامون از حس و حال خوبتون بگید ما هم کیف کنیم Hanghead 317

نقل قول: چقدر آجیل مقوی میاری برامون.
دست گلت درد نکنه داداش جان.  [تصویر:  302.gif]
دو دقیقه اومدیم خودت رو ببینیم همش تو آشپزخونه بودی.  [تصویر:  4chsmu1.gif]
4chsmu1 قربونت برم داداش دیگه چکار کنیم یه گروه سرو و یه باغ از گل های بهشتی باید تغزیه خوب باشه شما گل ها خوب باشید ان شاءالله 2uge4p4
داداش جان از  خودت برامون بگو ان شاءالله حالت خوب باشه فدات شم Confetti
 سپاس شده توسط
نقل قول: جانمی جان نیوبورن پاک و تر و تمیز رو ببینید.  [تصویر:  317.gif]

همه چی خوب پیش میره؟  [تصویر:  khansariha%20(69).gif] برای مشکلاتی که اذیت می‌کردن راهکاری یافتی؟  [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]
Khansariha (13)
آره آرمین جان
این ۵۱ روز که برای من رکورده و خیلی برام ارزشمنده... چقدر خوشحالم پیشتون هستم 

اونم اره  317 راهکارش زمان هست 4chsmu1  یه سری ضربات روحی یه شبه خوب نمیشند ،،، چند شب پیش انقدر حالم بد بود که فقط زدم زیر گریه... ولی برای فرار از ناراحتی خ.ا نکردم. آفرین به خودم Khansariha (46) 

من فقط یه توضیحاتی رو بگم 
ببینید فکر کنید یه زانو دردی داریم. این زانو درد باعث میشه لنگ بزنیم. نمیتونیم ورزش کنیم. لذت دویدن رو دیگه نداریم. 
حالا اون زانو درد خوب میشه‌.
قطعا این خوب شدن زانو درد برامون خوشبختی کامل نمیاره... قرار هم نبوده بیاره... ولی دیگه میتونیم بدویم... ورزش کنیم... و خیلی چیزهایی که باعث میشه حس خوشبختی رو داشته باشیم...

دقیقا ترک خ.ا هم قرار نیست حس عجیب غریبی بهمون بده و بگیم خوشبخت شدیم رفت یا بگیم این همه ترک کردم همین بود؟  Gigglesmile 
ترک باعث میشه خیلی چیزای خوب رو به تدریج تجربه کنیم و به مرور زمان از خودمون تشکر میکنیم
اگر جاده ای را پیدا کردید که هیچ مانعی در آن نبود، به احتمال زیاد آن جاده به جایی نمی رسد. 
نقل قول: تو عین کسی میمونی که وقتی بیمار میشه آمپول نمیزنه چون میترسه، قرص هم نمیخوره چون حس خوبی نسبت به دارو نداره، تغذیه اش رو هم رعایت نمیکنه چون همش اشتها نداره و باز هم میگه چطوری درمان شم! [تصویر:  vamonde.gif]

چیه ؟خب تقصیر منه؟  Vamonde

راستی هلاک راز داریتم حاجی  Khansariha (13)

اون کتابفروشیه که فعلا میره برا بعد الآن درگیر انتخاب رشتم البته میدونی کتابفروشی رو برا این میخوستم برم که همون که گقتی برا خودم دغدغه به وجود بیارم و حواسم رو بقیه چیز ها پرت کنم ولی خب الآن یه دغدغه تپل خودش برام به وجود اومده  Khansariha (56)
نقل قول: همچنان غرقشیم! توی این حالت هم باید قورباغه ات رو قورت بدی! و خود مشکل رو حل کنی وگرنه هر کاری کنی همچنان حالت بد خواهد بود [تصویر:  5.gif]

قورباغه ام را سعی در قورت دادن داشتم... آخه میدونی 4 تا قورباغه بودن  42 یه کم طول کشید تا به خودم بقبولونم(چه کلمه ای 4chsmu1 )  یکی یکی باهاشون مواجه بشم و حس میکنم این ها با هم مرتبط ان و یه کم گشتم دنبال قورباغه ای که اول باید قورت بدم تا بتونم از پس بقیه بر میام 

همه اون حس ها دوره ای هستن یعنی دو سه رو نیستن بعد دوباره سه چهار روز میان و بعد باز چند روز نیستن و... از دیشب دوباره شروعشون رو حس کردم و فردا و پس فردا قراره روز سختی باشه برام 

من هنوز پاک  Khansariha (69)
(1400 مرداد 5، 21:58)یا باب الحوائج نوشته است:
داداش آخرین بار

ماشاءالله داداش عالی فدات حال و احوال کم بهمون سر میزنی داداش خوش میگذره گلم 302

ممنون از لطفت  53
کم سعادتی از منه
روح استایل میرم و میام اما حرفی برای گفتن ندارم برای همین کمتر میام  Khansariha (56)

(1400 مرداد 5، 22:01)آرمین نوشته است: سلام سروی‌ها

(1400 مرداد 5، 12:49)آخرین بار نوشته است: سلام 303
آخرین بار /۸آذر/۲۴۲ روز خوب Khansariha (69)
هدف بعدی ۲۷۰ روز انشاالله

به‌به. چشم‌مون به آخرین بار عزیز گروه‌مون هم گشوده شد.

احسنت و آفرین و ماشاءالله به این روزهای افتخار‌آفرین.  2uge4p4

ممنون از حمایتتون 
بدون کانون هنوز هم تا ۳ روز یا نهایتا ۷ روز میرفتم بعد میشکستم 
کانون کمک کرد به این روزا برسم
تابحال توی این سالها اینقدر روز خوب نداشتم
اگر خدا کمک کنه و خودمم قدر این پاکی رو بدونم این بار تا آخرش میرم انشاالله
 سپاس شده توسط
سلام دوستان گلم عیدتون مبارک 2uge4p4
زندگی ... 302

کوچه سبزی است میان دل دشت ؛

که در آن ...

"عشق" مهم است و "گذشت" 49-2
آجیل به مناسبت عید اوردم براتون 317 fly2
رو عکس کلیک کنید 2uge4p4

[تصویر:  _9e3j.jpg]
 سپاس شده توسط
نقل قول: که این طور. 
احیانا برندش ایسوس یا لنوو نیست؟
برام جالب شد که بدونم چه لپ تاپی بوده که این قدر جون سخت بوده.  [تصویر:  4chsmu1.gif]

من سریال تا یک ساعتش برام دل‌پذیره. یک ساعت دوم تبدیل به اکراه میشه. یک ساعت سوم درد و از سر زور و اجبار.  [تصویر:  god.gif]
این مشکلیه که من با خانواده هر روز دارم.  [تصویر:  4chsmu1.gif]

و
چقدر سخته که ابزار درس خوندن با ابزار تفریح یکی باشه.
خب کاملا درکت می‌کنم و بهت حق میدم. 
روزهایی که سریال نمی‌بینی واقعا اراده‌ قوی به خرج میدی. خصوصا که پتانسیل ۴ ساعت رو داری.  [تصویر:  4chsmu1.gif]

نه ازونا نیست... برندش چیزیه که کمتر جایی گیر میاد بهتره نگمش Gigglesmile دنیای کوچیکیه دیگه ....

یعنی خونواده مجبورت میکنن سریال ببینی؟ یا اینکه خودشون هی نگاه میکنن؟!

نقل قول: قربونت برم داداش جان فدای تو که انقدر ماهی ماشاءالله [تصویر:  317.gif]
داداش منا میتونی محمد یا حسین یا محمد حسین صدا کنی فدات هر جوری راحتی ما نوکرتیم [تصویر:  302.gif]

عزیزان جنابان اقایان ابتین و فرید و جناب خان
خیلی دوستون داریم ماشاءالله به روز های پاکیتون یکم برامون از حس و حال خوبتون بگید ما هم کیف کنیم [تصویر:  hanghead.gif] [تصویر:  317.gif]

اخیش محمد خیلی راحت تره....

چاکرتیم 302 Gigglesmile

راس میگی منم ازین دو عزیز میخوام که مقداری طومار بنویسن 4chsmu1  البته اگه وقتشو دارن...

نقل قول: تو عین کسی میمونی که وقتی بیمار میشه آمپول نمیزنه چون میترسه، قرص هم نمیخوره چون حس خوبی نسبت به دارو نداره، تغذیه اش رو هم رعایت نمیکنه چون همش اشتها نداره و باز هم میگه چطوری درمان شم! [تصویر:  vamonde.gif]

کارما واقعا اینطوری؟! Gigglesmile

عجب مثالی زدن Gigglesmile

------------------------

بالاخره زندگی داره روند معمول خودش رو به دست میاره...

دیروز یکم نقاشی تمرین کردم...

ادم اینکارارو فراموش نمیکنه... بعد از یک سال نکشیدن فقط 5 دیقه زمان میبره تا بشی همونطوری که قبلا بودی 53258zu2qvp1d9v

بقیه هم که بهم میگن ازدواج کن!

اقا دیگه حسش پرید ...

ترک هم که کردیم داریم زندگیمونو میکنیم دیگه... 4chsmu1

دو سه سال پیش شدیدا نیاز داشتم که نبود و نشد....

دیگه از 27 سالگی به بعد الگوهای خوشحالی عوض شد... 

یعنی با ازدواج و کارای معمولی خوشحال نمیشی....

باید یه کار باحالتر کنی Gigglesmile 

الان فهمیدم چرا میگن تو همون سن کم باید ازدواج کنی! 

من که کسی رو تشویق نمیکنم به ازدواج و به نظر بقیه هم احترام میذارم.

فقط اینو میخوام بگم که اگه یکم صبر کنیم حسمون عوض میشه. و دیگه به دست اوردن اون چیزی که به دست نیاوردیم اهمیتشو از دست میده...

53
 سپاس شده توسط
[تصویر:  12353832_468.gif]

عید غدیر بر تمام مسلمین و ولایت مداران مبارک
[تصویر:  2_3.png]
 گروه سرو  Khansariha (18)    کتابخونه  Khansariha (56) 
نام کاربری های قبلی : زندگی آزاد  -  یا امیرالمومنین
 سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع / نویسنده
آخرین ارسال

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان